WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-12, 20:57   #3061
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomo¶ci: 4 996
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziêki dziewczyny, Indios, zyczê CI tego Ja ju¿ straci³am nadziejê, a tu proszê!
__________________
Pielêgnujmy przypadkow± ¿yczliwo¶æ i piêkne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 11:15   #3062
ali¶
Zadomowienie
 
Avatar ali¶
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 878
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Ja kupi³am tego Radicala w ampu³kach. Zu¿ywam ca³± na raz (na razie 2-g± ampu³kê). Nie wiem czy dobrze nak³adam, ale...wczoraj przy myciu wy³owi³am z wanny 40 w³osów, a przy rozczesywaniu wypad³o z 10. Zaczê³am suszyæ naturalnie - mam siano po tym, ale olewam to, jak zepnê grub± gumk± to siê jako¶ wyg³adzone potem robi± i dajê rade wyj¶æ do ludzi. Przy czesaniu wypada mi z 5, jak przeczesujê palcami to sporadycznie 1-2. Jestem na razie pozytywnie zaskoczona, zobaczymy czy to co¶ dzia³a, czy tylko takie chwilowe.
We wtorek idê do fryzjera. Nie wiem ju¿ czy skaraæ te w³osy znacznie czy nie W sumie mnie najwiêcej w³osów wypada przy myciu i sp³ukiwaniu od¿ywki. Jak ta woda z t± ciê¿k± od¿ywk± sp³ywa i zje¿d¿a z g³owy razem z w³osami. Jak ich jest mniej, s± krótsze to mo¿e cebulki nie s± tak obci±¿one
__________________
7.04.2013 Brunio

ali¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 19:04   #3063
_samantha_
Raczkowanie
 
Avatar _samantha_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 149
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Czy która¶ z Was ma doswiadczenie z szamponem Ha-Pantoten? Zastanawiam siê nad ³ykaniem tych tabletek + stosowaniem szamponu tylko nie wiem, czy warto inwestowaæ w ten szampon. Czy nie lepiej wybraæ jaki¶ neutralny, ³agodny szampon typu babydream?
__________________

_samantha_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:42   #3064
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemy¶l
Wiadomo¶ci: 826
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _samantha_ Poka¿ wiadomo¶æ
Czy która¶ z Was ma doswiadczenie z szamponem Ha-Pantoten? Zastanawiam siê nad ³ykaniem tych tabletek + stosowaniem szamponu tylko nie wiem, czy warto inwestowaæ w ten szampon. Czy nie lepiej wybraæ jaki¶ neutralny, ³agodny szampon typu babydream?
Ja akurat nie mia³am tego szamponu , wiêc nie wiem jak siê sprawdzi.
Ale od siebie mogê dodaæ, ¿e u¿ywa³am kilka podobno dobrych szamponów a przy tym drogich, bardzo polecanych w³a¶nie na wypadanie w³osów, na porost itp.
I ani jeden u mnie siê nie sprawdzi³.
Natomiast po stosowaniu ich dobiero zaczê³y mi wypadaæ jeszcze wiêcej.
Nie chce Ciê straszyæ ani nic, tylko tak pisze, ¿e w moim przypadku to najlepszy jeszcze okaza³ siê zwyk³y pokrzywowy.
Równie¿ wyczyta³am gdzie¶ na necie i us³ysza³am potem to samo od dermatolog, ¿e przewa¿nie nie warto stosowaæ drogich szamponów bo nie pomog±.
Chyba, ¿e zna siê ju¿ dok³adnie przyczynê wypadania, to mo¿na co¶ dobieraæ.
No, ale ten o którym Ty piszesz mo¿e oka¿e siê pomocny, w ka¿dym razie tego Ci ¿yczê.

Edytowane przez Malgorzatka21
Czas edycji: 2011-02-13 o 21:43
Malgorzatka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:51   #3065
_samantha_
Raczkowanie
 
Avatar _samantha_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 149
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Malgorzatka21 dziêki za opiniê. nie wiem jeszcze, czy go kupiê. Jest do¶æ drogi, a te¿ czyta³am, ¿e szampon najlepiej kupowaæ jak najbardziej neutralny i zwyczajny. Przejrzê jeszcze ten temat i na pewno znajdê jakie¶ warte uwagi sposoby na moje w³osy Tylko ¿e sposobów jest mnóstwo i trudno jest wybraæ co¶ konkretnego dla siebie, a wszystkiego przecie¿ stosowaæ siê nie da
__________________

_samantha_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:59   #3066
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _samantha_ Poka¿ wiadomo¶æ
Malgorzatka21 dziêki za opiniê. nie wiem jeszcze, czy go kupiê. Jest do¶æ drogi, a te¿ czyta³am, ¿e szampon najlepiej kupowaæ jak najbardziej neutralny i zwyczajny. Przejrzê jeszcze ten temat i na pewno znajdê jakie¶ warte uwagi sposoby na moje w³osy Tylko ¿e sposobów jest mnóstwo i trudno jest wybraæ co¶ konkretnego dla siebie, a wszystkiego przecie¿ stosowaæ siê nie da
Radzê nie stosowaæ nie tylko wszystkiego, ale te¿ ogólnie nie przesadzaæ
Ja swoje w³osy przekarmi³am i wypadaj± w okropnych ilo¶ciach...w porpzednim tygodniu mia³am wizytê u dermatologa, zaczê³am stosowaæ konkretn± i te¿ bardzo kosztown± kuracjê...mam nadziejê, ¿e mi to pomo¿e Wolê jednak ostrzec przed przesad± Ja siê tym wszystkim zach³ysnê³am, stosowa³am zbyt wiele rzeczy na raz i teraz mam Nie pope³nij mojego b³êdu i miej g³owê na karku.
Bo te kosmetyki potrafi± wci±gn±æ i to strasznie
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczê¶liwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybra³am kusz±c± Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-14, 16:02   #3067
_samantha_
Raczkowanie
 
Avatar _samantha_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 149
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Poka¿ wiadomo¶æ
Radzê nie stosowaæ nie tylko wszystkiego, ale te¿ ogólnie nie przesadzaæ
Ja swoje w³osy przekarmi³am i wypadaj± w okropnych ilo¶ciach...w porpzednim tygodniu mia³am wizytê u dermatologa, zaczê³am stosowaæ konkretn± i te¿ bardzo kosztown± kuracjê...mam nadziejê, ¿e mi to pomo¿e Wolê jednak ostrzec przed przesad± Ja siê tym wszystkim zach³ysnê³am, stosowa³am zbyt wiele rzeczy na raz i teraz mam Nie pope³nij mojego b³êdu i miej g³owê na karku.
Bo te kosmetyki potrafi± wci±gn±æ i to strasznie
W³a¶nie o to mi chodzi, ¿e chcia³abym opracowaæ jaki¶ swój plan pielêgnacji. Suplement + pokrzywa + odpowiedni szampon + jaka¶ od¿ywka i mo¿e dodatkowo 1x w tygodniu olejek na w³osy. Tych sposobów jest tak du¿o, ¿e bardzo ³atwo przesadziæ, kiedy cz³owiek chce wszystkiego spróbowaæ. A co dok³adnie stosowa³a¶?
__________________

_samantha_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 17:13   #3068
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _samantha_ Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie o to mi chodzi, ¿e chcia³abym opracowaæ jaki¶ swój plan pielêgnacji. Suplement + pokrzywa + odpowiedni szampon + jaka¶ od¿ywka i mo¿e dodatkowo 1x w tygodniu olejek na w³osy. Tych sposobów jest tak du¿o, ¿e bardzo ³atwo przesadziæ, kiedy cz³owiek chce wszystkiego spróbowaæ. A co dok³adnie stosowa³a¶?
D³ugo by opisywaæ
M.in. Kilka olei (czasem na raz), co rusz inne wcierki, inne od¿ywki (czêsto robi³am z nich bardzo bogate w sk³adniki mikstury), maski, ¶rodki do stylizacji, szampony, od¿ywki do mycia, od¿ywki w proszku itp.,itd.
Teraz jak to opisujê...widzê jak by³am durna
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczê¶liwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybra³am kusz±c± Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-14, 17:41   #3069
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemy¶l
Wiadomo¶ci: 826
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Poka¿ wiadomo¶æ
D³ugo by opisywaæ
M.in. Kilka olei (czasem na raz), co rusz inne wcierki, inne od¿ywki (czêsto robi³am z nich bardzo bogate w sk³adniki mikstury), maski, ¶rodki do stylizacji, szampony, od¿ywki do mycia, od¿ywki w proszku itp.,itd.
Teraz jak to opisujê...widzê jak by³am durna
No tak siê nie da niestety przewidziec wszystkiego.
Chcia³oby siê jak najlepiej a tu niestety. Te¿ to znam.
Ja dodatkowo jeszcze odwiedzi³am kilkakrotnie mydlarnie i nakupi³am ró¿nych myde³ zamiast szampanów oraz jakie¶ olejki. I wyda³am na to nie ma³o kasy, a po stosowaniu tego to dopiero mi w³osy wypada³y!
Tak¿e no nie warto przesadzaæ, ale jak to sie powstrzymaæ jak chce siê za wszelk± cenê ratowaæ w³osy.
Malgorzatka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:15   #3070
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemy¶l
Wiadomo¶ci: 826
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Kurdeeeee.... ja znowu jestem za³amana , dzi¶ wypad³o mi 150 w³osów albo i lepiej!
Ju¿ nie mam si³ do nich, naprawde . Nie wiem w jaki sposób szukaæ przyczyn. Nie do¶æ , ¿e wypadaj± to nie odrastaj±.....straszne to .
Malgorzatka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 06:25   #3071
ali¶
Zadomowienie
 
Avatar ali¶
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 878
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Ja by³am u fryzjera obciê³am z 5 cm, w miarê na równo w³osy, to wydaje siê ich wiêcej i s± zdrowsze, ³atwiej siê czesze, wiêc tyle nie leci. Jestem w szoku bo przy czesaniu leci z 2-3 w³osy. Ale zaczê³am spinaæ w³osy, wiêc siê tak nie pl±cz±. Zobaczymy co bêdzie przy myciu i czesaniu na mokro
Wczoraj by³am przera¿ona jak mi u tego fryzjera szura³y tym grzebieniem mi te w³osy lecia³y, ale i tak mam wra¿enie ¿e m,i ten Radical pomaga
__________________
7.04.2013 Brunio

ali¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 08:58   #3072
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Malgorzatka21 Poka¿ wiadomo¶æ
Kurdeeeee.... ja znowu jestem za³amana , dzi¶ wypad³o mi 150 w³osów albo i lepiej!
Ju¿ nie mam si³ do nich, naprawde . Nie wiem w jaki sposób szukaæ przyczyn. Nie do¶æ , ¿e wypadaj± to nie odrastaj±.....straszne to .
W jaki sposób szukaæ przyczyn?
Id¼ do demratologa
Sama lekarzem nie jeste¶ a lepiej zareagowaæ szybciej, bo wtedy sa wiêksze szanse na to, ¿e w³osy wróc± do formy sprzed nadmiernego wypadania.
Skoro sposoby na w³asn± rêkê nie pomagaj±- skorzystaj z pomocy specjalisty.
Ja te¿ niedawno tak zrobi³am i ¿a³ujê tylko, ¿e tak pó¼no...Jakbym trafi³a tam wcze¶niej to mo¿e nie musia³abym ¶cinaæ a¿ tak moich w³osów...
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczê¶liwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybra³am kusz±c± Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:06   #3073
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 14 498
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez ali¶ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja by³am u fryzjera obciê³am z 5 cm, w miarê na równo w³osy, to wydaje siê ich wiêcej i s± zdrowsze, ³atwiej siê czesze, wiêc tyle nie leci. Jestem w szoku bo przy czesaniu leci z 2-3 w³osy. Ale zaczê³am spinaæ w³osy, wiêc siê tak nie pl±cz±. Zobaczymy co bêdzie przy myciu i czesaniu na mokro
Wczoraj by³am przera¿ona jak mi u tego fryzjera szura³y tym grzebieniem mi te w³osy lecia³y, ale i tak mam wra¿enie ¿e m,i ten Radical pomaga
Ja tez teraz stosoujê te ampu³ki. Dopiero nieca³y tydzieñ i nie widzê specjalnie efektu, ale juz ok rok temu stosowa³am miesiêczn± kuracjê i pamiêtam, ¿e po ok 2 tygodniach pzesta³y mi wypadaæ i nie wypada³y podczas dalszej kuracji i trochê czasu po niej, a potem wszystko wróci³o Teraz znowu stosujê, bo nic mi nie pomaga, a chcia³abym choc na chwilê to zahamowaæ.

Kiedys stosowa³am ca³± ampu³kê na 1 raz (na sam skalp), teraz stosujê jedna na 2 razy, bo mam wrazenie, ¿e to mi wystarcza
iwona200 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 19:04   #3074
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemy¶l
Wiadomo¶ci: 826
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Poka¿ wiadomo¶æ
W jaki sposób szukaæ przyczyn?
Id¼ do demratologa
Sama lekarzem nie jeste¶ a lepiej zareagowaæ szybciej, bo wtedy sa wiêksze szanse na to, ¿e w³osy wróc± do formy sprzed nadmiernego wypadania.
Skoro sposoby na w³asn± rêkê nie pomagaj±- skorzystaj z pomocy specjalisty.
Ja te¿ niedawno tak zrobi³am i ¿a³ujê tylko, ¿e tak pó¼no...Jakbym trafi³a tam wcze¶niej to mo¿e nie musia³abym ¶cinaæ a¿ tak moich w³osów...
Oj ale ja by³am u dermatologa i to u nie jednego. I jeszcze u ginekologów i endokrynologów i nic.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Ja od pocz±tku chodzi³am po lekarzach, ale nic mi nie pomaga³o to co tam mi dawali. To zacze³am sama, i w³a¶nie sama jak zacze³am ju¿ braæ te witaminy itp. to by³o lepiej.

Mo¿e wczoraj to takie jakie¶ nie wiem co by³o. Bo ju¿ nie licz±c wczorajszego dnia to by³o lepiej.
Malgorzatka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 22:09   #3075
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Najlepsze lekarstwo( przynajmniej dla mnie) na wypadaj±ce w³osy to mniej stresu. Odk±d siê tak nie stresujê jest du¿o lepiej.
Bojê siê jednak, ¿e to niemo¿liwe dla mnie ¿eby ¿yæ bez wiêkszego stresu i ¿e pewnie za jaki¶ czas znowu bêd± wypadaæ
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 23:01   #3076
dorotka_wac
Zadomowienie
 
Avatar dorotka_wac
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina OZ
Wiadomo¶ci: 1 034
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

A dziewczynki macie jaki¶ "cudowny" pomys³ na te okropne ko³tuny ;( , które przynajmniej mnie zaczê³y siê robiæ wraz z wypadaj±cymi w³osami ...
po prostu gniazda na g³owie !
__________________


Moda damska od zawsze by³a najdro¿sz± sztuk± opakowania. - Ambrose Bierce

dorotka_wac jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-17, 16:18   #3077
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dorotko, pewnie masz wysuszone w³osy/ zniszczone. Nie u¿ywaj zio³owych szamponów, za to po ka¿dym myciu stosuj od¿ywkê, nak³adaj olej na w³osy co jaki¶ czas, np. kokosowy( np. co tydzieñ). Nie u¿ywaj ¶rodków zawieraj±cych alkohol na ca³e w³osy, lecz tylko na skórê g³owy.
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-17, 23:04   #3078
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 4 883
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Mo¿na siê do³±czyæ ?
Od pó³ roku w³osy sypi± mi siê gar¶ciami na pocz±tku myslalam, ¿e to pewnie kwestia pory roku, mo¿e stresu itp. Ale poczyta³am trochê w±tek i chyba dopad³o mnie £ZS :/ od d³u¿szego czasu pojawiaj± mi siê gdzieniegdzie na ciele straszliwie swêdz±ce czerwone plamy, które po jakim¶ czasie same znikaj±.. jedna pojawia siê zawsze na lewej rêce obok ³okcia. Ju¿ wczesniej podejrzewa³am, ¿e co¶ jest nie tak, ale teraz po³±czy³am te fakty :/ mam strasznie przesuszon± skórê g³owy, u¿ywam szamponu babydream, od dwóch miesiêcy biorê Vitapil (co prawda w³osy s± bardziej b³yszcz±ce ale wypadaj± nadal tak samo ), staram sie mæ w³osy co 3-4 dzien.. g³owa oprocz przesuszenia, strasznie mnie swedzi. Z tego tez powodu zapewne wypadaj mi w takich ilosciach wlosy... Musze sie wybrac do dermatologa na badanie krwi bo nic innego mi chyba nie pomoze :/

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:40 ----------

i najgorsze jest to, ¿e pewnie najlepszym wyj¶ciem by³oby ¶ciêcie w³osów... które tak d³ugo zapuszcza³am, bo marzy³y mi siê d³ugie
__________________
bojuwka1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-18, 13:27   #3079
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 2 647
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

A nie wiecie przypadkiem gdzie moglabym zakupic Seboradin Niger Lotion? W aptece? Jesli tak to w jakiej, w kazdej?
__________________

Agaciok xD jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 14:24   #3080
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na siê do³±czyæ ?
Od pó³ roku w³osy sypi± mi siê gar¶ciami na pocz±tku myslalam, ¿e to pewnie kwestia pory roku, mo¿e stresu itp. Ale poczyta³am trochê w±tek i chyba dopad³o mnie £ZS :/ od d³u¿szego czasu pojawiaj± mi siê gdzieniegdzie na ciele straszliwie swêdz±ce czerwone plamy, które po jakim¶ czasie same znikaj±.. jedna pojawia siê zawsze na lewej rêce obok ³okcia. Ju¿ wczesniej podejrzewa³am, ¿e co¶ jest nie tak, ale teraz po³±czy³am te fakty :/ mam strasznie przesuszon± skórê g³owy, u¿ywam szamponu babydream, od dwóch miesiêcy biorê Vitapil (co prawda w³osy s± bardziej b³yszcz±ce ale wypadaj± nadal tak samo ), staram sie mæ w³osy co 3-4 dzien.. g³owa oprocz przesuszenia, strasznie mnie swedzi. Z tego tez powodu zapewne wypadaj mi w takich ilosciach wlosy... Musze sie wybrac do dermatologa na badanie krwi bo nic innego mi chyba nie pomoze :/

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:40 ----------

i najgorsze jest to, ¿e pewnie najlepszym wyj¶ciem by³oby ¶ciêcie w³osów... które tak d³ugo zapuszcza³am, bo marzy³y mi siê d³ugie

Zanim zetniesz w³osy mo¿e wybierzesz siê do lekarza?
Nie widzê w twoim po¶cie aby¶ wspomina³a o takiej wizycie...
A skoro rzeczywi¶cie jest tak kiepsko zarówno z w³osami jak i skalpem to na co czekasz?
Przecie¿ sama siê nie wyleczysz...raczej...
Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Poka¿ wiadomo¶æ
A nie wiecie przypadkiem gdzie moglabym zakupic Seboradin Niger Lotion? W aptece? Jesli tak to w jakiej, w kazdej?
By³o o tym wielokrotnie na forum...
Seboradin to tylko i wy³±cznie seria apteczna, wiêc logicznie rzecz bior±c-znajdziesz j± w aptece.
Czy w ka¿dej? Nikt z nas Ci nie odpowie, bo nie znamy zaopatrzenia wszystkich aptek.
Musisz po prostu sobie pochodziæ.
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczê¶liwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybra³am kusz±c± Lady Berry!


Edytowane przez Indios Bravos
Czas edycji: 2011-02-18 o 14:25
Indios Bravos jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:32   #3081
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 2 647
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Poka¿ wiadomo¶æ
By³o o tym wielokrotnie na forum...
Seboradin to tylko i wy³±cznie seria apteczna, wiêc logicznie rzecz bior±c-znajdziesz j± w aptece.
Czy w ka¿dej? Nikt z nas Ci nie odpowie, bo nie znamy zaopatrzenia wszystkich aptek.
Musisz po prostu sobie pochodziæ.
ok, dzieki.
__________________

Agaciok xD jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-18, 19:10   #3082
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 4 883
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Poka¿ wiadomo¶æ
Zanim zetniesz w³osy mo¿e wybierzesz siê do lekarza?
Nie widzê w twoim po¶cie aby¶ wspomina³a o takiej wizycie...
A skoro rzeczywi¶cie jest tak kiepsko zarówno z w³osami jak i skalpem to na co czekasz?
Przecie¿ sama siê nie wyleczysz...raczej...
Zanim zetnê w³osy na pewno wybiorê siê do lekarza, i o tym napisa³am w swoim po¶cie.

Na pocz±tku zamierzam wykonaæ badania krwi, bo wiem ¿e sama siê raczej nie wyleczê
__________________

Edytowane przez bojuwka1
Czas edycji: 2011-02-18 o 19:12
bojuwka1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 10:52   #3083
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 929
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Poka¿ wiadomo¶æ
A nie wiecie przypadkiem gdzie moglabym zakupic Seboradin Niger Lotion? W aptece? Jesli tak to w jakiej, w kazdej?
Ja kupi³am w Superpharmie
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 12:54   #3084
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 536
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Moje w³osy s± s³abe, cienkie, wypadaj±... Chcia³abym je jako¶ wzmocniæ, nie chcê, ¿eby wypada³y...

Podobno olejek rycynowy jest dobry na w³osy, ale nie wiem w jaki sposób i jak czêsto go u¿ywaæ. Na rzêsy pomóg³- sta³y sie mocne, ciemniejsze, nie wypadaj± .

A nafta kosmetyczna? Tez podobno dzia³a...

My¶la³am równie¿ o tabletkach, ale nie wiem, które s± najlepsze... Polecacie jakie¶ ?

Co daje najlepsze efekty? Olejek rycynowy, nafta, czy mo¿e co¶ innego? Jakie¶ od¿ywki, maski? Co wybraæ, aby w³osy przesta³y wypadaæ?
DreamQueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 21:54   #3085
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 533
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

I ja zmagam siê z tym problemem od pa¼dziernika... Nie wiem ile dziennie wypada, ale jeszcze w wakacje mog³am policzyæ do maksymalnie 5 w³osów, po wakacjach nagle zaczê³y wypadaæ (nie zmienia³am pielêgnacji, nie mam pojêcia od czego). W pa¼dzierniku mia³am na tyle ³yse placki Od tego czasu próbujê je ratowaæ. Bra³am doppel herz na w³osy, nic nie pomóg³ (teraz kupi³am belissê), pijê pokrzywê (nie wiem czy co¶ pomaga, ale zaczê³y mi siê rozwolnienia od niej ), wcieram w skórê g³owy apmu³ki placenta z miu miu. Mo¿liwe ¿e teraz je przekarmiam (odk±d przesz³am na CG to ró¿ne od¿ywki, oleje, dodatkowo robiê maski z arginin±, piperyn±, panthenolem, kreatyn±). Ale jest trochê lepiej - nie wypadaj± ju¿ gar¶ciami Przy nastêpnym myciu i czesaniu przeliczê ile wypada. I chyba muszê ju¿ siê do tracheologa wybraæ -by³am u dermatologa to siê dowiedzia³am ¿e to 'normalne' i nic mi siê nie dzieje. A ja przecie¿ WIEM ile mi wypada³o kiedy¶, a co siê dzieje teraz. Straci³am po³owê w³osów (widzê po ilo¶ci loków i po grubo¶ci kucyka). Podcina³am je w grudniu o 4 cm, i te¿ nic nie da³o
__________________
blair witch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 20:40   #3086
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemy¶l
Wiadomo¶ci: 826
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Doskonale Ciê rozumiem blair witch, sama ni st±d ni zow±d zaczê³am traciæ w³osy wiêc wiem co to znaczy...
Mi równie¿ podciêcie w³osów nic nie da³o!
Dobrze, ¿e chocia¿ trochê uda³o Ci siê zahamowaæ to wypadanie.

A w³osy wypadaj± Ci z ca³ej g³owy czy z konkretnego miejsca?
Malgorzatka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:31   #3087
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 533
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Z ca³ej g³owy wypadaj±. Wtedy w pa¼dzierniku mia³am miejscami ogromne placki! Najbardziej by³y widoczne z ty³u g³owy tak bli¿ej czubka Dzi¶ policzy³am w³osy i podczas mycia wypad³o ok. 40, podczas czesania ok. 30, co jest wielk± popraw± w stosunku do tego co by³o listopad/grudzien - wtedy 3-4 razy wiêcej (tak na oko ilo¶ciowo, bo nie liczy³am) wypada³o. Podczas mycia ³apa³am w rêkê pukiel w³osów, i gdy je przeczesywa³am to w rêce zostawa³a ca³a gar¶æ

Zrobi³am sobie zdjêcie ty³u g³owy i siê pop³aka³am na widok tego co dok³adnie zobaczy³am teraz


Naft± próbowa³am, ale nie zda³o to u mnie egzaminu, dodatkowo naftê trzeba szamponem zmywaæ, a ja myjê od¿ywkami. 2x w tygodniu przed myciem nak³adam na 1-2h maskê z 3 ³y¿ek od¿ywki proteinowej, 1 olejku kokosowego, ¿ó³tka. teraz do³o¿y³am do tego migda³owy 2 ³y¿ki, kilka kropli kreatyny i panthenolu, szczyptê argininy, piperyny i aloesu - zobaczê za 2-3 tygodnie czy takie maski pomog± jeszcze bardziej.

Dzi¶ kupi³am sobie aspargin z potasem i magnezem, na wypadek gdyby to ze stresu by³o - bo nie jestem w stanie doj¶æ, z czego siê to zaczê³o... Ale mam nadziejê ¿e siê nied³ugo skoñczy, bo w tym tempie to mi wszystkie w³osy wypadn±, albo sobie sama z rozpaczy wyrwê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0351.jpg (80,5 KB, 86 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2011-02-20 o 22:01
blair witch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 22:50   #3088
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Blair witch, piszesz, ¿e mia³a¶ ³yse placki- mo¿e to ³ysienie plackowate czy co¶ takiego? Dermatolog w ogóle przegl±dn±³ Ci skórê g³owy?
Bardzo siê stresujesz? Je¶li nie odczuwasz mocno stresu to pewnie nie jest to powodem wypadania...
Robi³a¶ badania krwi?

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2011-02-20 o 22:54
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 22:54   #3089
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemy¶l
Wiadomo¶ci: 826
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Blair witch nooo widoczne s± te przerzadzenia w³osów. Mo¿e Ciê to pocieszy, ale ja mam te¿ tak, tyle ¿e po bokach g³owy ;(.
A robi³a¶ jakie¶ badania krwi: np. bada³a¶ ¿elazo, magnez ,cynk czy te¿ hormony?
Domniewasz wogóle jak± przyczynê tego wypadania w³osów?

Bo co¶ musia³o siê staæ, ¿e zaczê³y wypadaæ... Mo¿e d³ugotrwa³y stres, z³a dieta, jakie¶ problemy hormonalne, czy te¿ zabiegi kosmetyczne ?
Malgorzatka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 22:55   #3090
orlanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: 100lica
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witam, jestem tu nowa i cieszê sie, ¿e w koñcu znala¿³am jakis ciekawy w±tek dotycz±cy równiez mojego problemu

Mam 38 lat, dwie córeczki- drug± urodzi³am 2 lata temu. Po porodzie strasznie w³osy mi wypada³y praktycznie non stop, po oko³o pó³ roku dosz³y inne niepokoj±ce objawy....po roku i dok³adnych badaniach wysz³o, ¿e mam ogromn± niedoczynno¶æ tarczycy (moje TSH wynosi³o wtedy 149 jednostek przy normie do 5,5 ). W³osy mia³am tak przerzedzone, ¿e u¿ywa³am juz topicu (taki w³os sypany)
W kwietniu zesz³ego roku zaczê³am kuracjê euthyroxem 100 i szok- po dos³ownie 2 tygodniach brania w³osy juz pokazywa³y sie na g³owie!!!
Wszystkie objawy zniknê³y jak rêk± odj±³, a w³osy ros³y jak szalone, jeszcze chyba nigdy nie by³y tak gêste !!!...trwa³o to 7 miesiêcy..
Na pocz±tku listopada w³osy (te krótkie- nowe) zaczê³y mi sie skrêcaæ i...wypadaæ na pocz±tku mysla³am, ¿e to tak przed zim± jakos ...wszystkie badania tarczycy by³y i s± juz unormowane..powiem tylko, ¿e przez ostatnie 3 miesiace wypad³y mi wszystkie te nowe, które uros³y w ci±gu tamtych 7miu miesiêcy. W tej chwili znów wróci³am do topicu, bo prze¶wity na g³owie straszne- tylko te z ty³u s± jeszcze w miarê , bo przód i boki to tragedia! jestem w szoku, bo chce wróciæ do pracy po wychowawczym, ale sie po prostu wstydzê, krêpujê itp...to jest naprawdê baardzo widoczne
Dodam, ¿e leczê sie u endokrynologa, który stwierdzi³, ¿e to nie hormony, bo juz sie unormowa³y...leczê siê równie¿ u dermatologa, który przepisa³ mi loxon 5% i alpicort... alpicort stosowa³am 5 tyg i nic! potem loxon 5% - teraz drugi tydzieñ stosuje i na razie bez wiêkszych zmian...
Bada³am wszystkie hormony- TSH, ft3, ft4, progesteron, FSH, LH, prolaktyna, estriadol, testosteron, androstendion, DHEA-S.....no i w³a¶ciwie wszystkie mieszcz± siê w granicach normy, wiêc nie wiadomo o co biega...
Natomiast morfologia wysz³a nie bardzo- tzn wysoka anemia, ¿elazo du¿o poni¿ej normy , a ferrytyna te¿ bardzo nisko bo 6 ng/ml (norma 5 - 148 ng/ml) i bardzo ma³e p³ytki krwi ( biorê teraz Ferrum 3 x dziennie) ......no wiêc mój dermatolog uczepi³ siê tego jak ko³a ratunkowego i uparcie twierdzi, ¿e to wina tego ¿elaza...no ale ¿eby az tak wypada³y??? i dlaczego w takim razie przepisa³ mi ten loxon, skoro to albo hormony albo niedokrwisto¶æ? on twierdzi, ¿e przy niedokrwisto¶ci loxon pomo¿e, bo dziêki niemu krwew bedzie lepiej od¿ywia³a w³osy itp, a co Wy o tym sadzicie?? macie juz doswiadczenie z tego co czytam...
i jak my¶licie, dlaczego w³osy przed pocz±tkiem wypadania zaczê³y sie krêciæ? co mog³o byæ tego powodem? normalnie jakby je cos porazi³o...
Czekam na odpowiedz, mam nadziejê, ¿e mnie jakos pocieszycie , pozdrawiam
orlanda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.