Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-18, 13:01   #2221
rybka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Witam

co możecie polecić na przesuszone rozjasnianiem włosy?
Mam włosy do ucha czyli krótkie i chce zapsucić. Ale od rozjaśniania i codziennego suszenie suszarką strasznie się osłabiły i są suche, włosy mi się łamią
Jaki szampon i odzywkę stosować? Może jakiś sprawdzony preparat doustnie?

Czy te wszystki eolejki które zachwalacie pomogą? Czy może lepiej jakieś preparaty profesjonalne dla fryzjerów?

Dziękuję za odpowiedzi
rybka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:04   #2222
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 661
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez rybka_ Pokaż wiadomość
Witam

co możecie polecić na przesuszone rozjasnianiem włosy?
Mam włosy do ucha czyli krótkie i chce zapsucić. Ale od rozjaśniania i codziennego suszenie suszarką strasznie się osłabiły i są suche, włosy mi się łamią
Jaki szampon i odzywkę stosować? Może jakiś sprawdzony preparat doustnie?

Czy te wszystki eolejki które zachwalacie pomogą? Czy może lepiej jakieś preparaty profesjonalne dla fryzjerów?

Dziękuję za odpowiedzi
Polecam korzystanie z wyszukiwarki
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:49   #2223
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Rybiroku! Podziwiam Twoje włosy! Śliczne loki, śliczny kolor plus ten błysk!

A no i przepraszam za offtop, ale jak przeczytałam, że Twoj mąż farbuje Ci włosy i że w ogóle potrafi (!), to aż mi szczęka opadła... Wow, naprawde jest czego zazdrościć...
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:55   #2224
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Maria Elena Pokaż wiadomość
Rybiroku! Podziwiam Twoje włosy! Śliczne loki, śliczny kolor plus ten błysk!
efekt polrocznej intensywnej pielegnacji, jak widac warto powalczyc

Cytat:

A no i przepraszam za offtop, ale jak przeczytałam, że Twoj mąż farbuje Ci włosy i że w ogóle potrafi (!), to aż mi szczęka opadła... Wow, naprawde jest czego zazdrościć...
e.... pierwsza reakcja byla 'NIE bo zle zrobie i bedziesz zla' to bylo 8 lat temu, ale wytlumaczylam dokladnie jak ma robic a ze do odwaznych nalezy to sprobowal, tylko musze zawsze czas zorganizowac bo on dokladny jak diabli i robi do dluzej niz fryzjer, nawet wlosy mi podcina jak wyraznie i glosno okresle ile, jak powiem 0.5cm to tyle obetnie nie wiecej hi hi
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:22   #2225
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

coz, typowa meska reakcja na dziwna propozycje :P

zeby nie bylo mega offtopu, skonczylas juz olejki khadi? mozesz napisac czy nowe wloski od tego rosly?
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:33   #2226
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Maria Elena Pokaż wiadomość
coz, typowa meska reakcja na dziwna propozycje :P

zeby nie bylo mega offtopu, skonczylas juz olejki khadi? mozesz napisac czy nowe wloski od tego rosly?
nie skonczylam, one sa mega wydajne, stosowalam codziennie przez 6 tygodni na noc na skalp i to co mi zostalo na rece wcieralam we wlosy, po 6 tygodniach z obu zuzylam po 1/4 opakowania, jedno do 210 ml(na zmiane nakladalam) teraz nakladam 2 razy tygodniowo, ale sie lamie zeby co drugi dzien robic, bo mam pelno babyhair, poprostu pelno, na calej glowie, najsmieszniejsze ze wyszly mi przed linie wlosow na czole po bokach, jak daje opaske to smiesznie wyglada, ja wiem ze to nowe ale jak ktos mnie nie zna to pomysli ze mi sie przerzedzily w tym miejscu
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:28   #2227
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja akurat nie jestem zwolenniczką farb bez amoniaku U mnie jakoś mocniej niszczyły włosy (mocniej nawet niż farby blond rozjaśniające z amoniakiem ). Swoją drogą, próbowałaś henny? Z tego co czytałam, to da się nią farbować siwki, tylko to zajmuje więcej czasu. Ja pewnie nawet nie zauważę pierwszych siwych włosów, mam takie popielate po mamie, u niej nie zauważam siwych, tylko fryzjerzy widzą, które to

Żeby nie było OT, zauważyłam, że mój TŻ trochę zaczyna gubić włosy. Trochę boję mu się wcierać oleje, boję się, że mocniej będą mu wypadały włosy. Myślicie, że warto mu robić jakieś maski np. ze sproszkowanej amli?

Nad henną zastanawiam się bardzo powaznie od dłuższego czasu.Próbowałam casii ale wyszedł taki nieciekawy brudno-żółto-brązowy kolor, bardzo nietwarzowy. Teraz myślę o dodaniu do casii odrobinki henny i amli żeby podbarwić na ala karmel i zgasić amlą. Obawiam się marchewy.
Jeśli chodzi o Twojego TŻ to nie wiem czy amla poradzi coś na wypadanie typu męskiego. Jest wątek osobny na ten temat. Mi chodzi po głowie bardziej aminexil, też o eclipcie na LU piszą, że w badaniach dobrze wypada w porównaniu z aminexilem. Nie wiem tylko czy te informacje już się nie zdezaktualizowały.Ponoć w przypadku łysienia androgenowego można nawet zupełnie stracić włosy zanim odrosną bujniejsze stosując niektóre specyfiki. Myslę,że warto poszukać czegoś na ten temat, bo są skuteczne sposoby. Jest też stronka www.lysienie.info. Cała masa wiedzy.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
sa dzisiaj po plukance z wody po gotowaniu makaronu tutaj post z opisem moich eksperymentow


Przekaze wycaluje go od Ciebie, krawat zabojczy nie? przystojniacha jest moim zdaniem

No najpierw mial szczescie ze sie uparlam zeby zostal, przychodzil I przychodzil I najpierw wychodzil po jedzeniu (miauczal po drzwiami ze chce wyjsc) a potem zaczal zostawac, najpierw na pare godzin, pobawil sie, pospal I szedl do swoich (mial 2-3 miesiace), po 4 tygodniach nie chcial wyjsc, maz byl przeciwny ale wiecie co moze smutna, kobieca minka. I wlasnie szczescie ze zostal bo byl chory (dluga historia ale wygralismy walke o jego zycie). No a jak zostal to drugie szczescie ze mam meza traktujacego narzedzia jako hobby (na potrzeby zbudowania drapaka nawet zakupilismy wyzynarke co strasznie meza ucieszylo), lina na nogach drapaka byla kupiona w sklepie dla okretow, to lina okretowa, kupilismy 84 metry (ekipa w sklepie prawie lezala pod lada ze smiechu jak sie dowiedzieli ze to na drapak dla jednego kota o wadze 2.5kg)

Koty są niezależne i podobno same wybierają sobie pana lub panią. Mój też przyszedł do nas sam i płakał pod drzwiami dopóki go nie wpuściliśmy. Przyszedł tydzień po tym jak umarła nasza kotka, która była u nas 15 lat. Jakby wyczuł, że zwolniło się miejsce dla niego. Potem przyprowadził ze sobą kolegę, a ja głupia go pogoniłam. I do dziś mam wyrzuty sumienia, bo kilka dni potem zobaczyłam tego kolegę rozjechanego na drodze. Takie to smutne historie. Na YT jest najsmutniejszy film jaki widziałam o kotach potwierdzający jakie to mądre stworzenia "Kot reanimuje kota". Warto zobaczyć.
Sorki za offa.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 16:51   #2228
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
nie skonczylam, one sa mega wydajne, stosowalam codziennie przez 6 tygodni na noc na skalp i to co mi zostalo na rece wcieralam we wlosy, po 6 tygodniach z obu zuzylam po 1/4 opakowania, jedno do 210 ml(na zmiane nakladalam) teraz nakladam 2 razy tygodniowo, ale sie lamie zeby co drugi dzien robic, bo mam pelno babyhair, poprostu pelno, na calej glowie, najsmieszniejsze ze wyszly mi przed linie wlosow na czole po bokach, jak daje opaske to smiesznie wyglada, ja wiem ze to nowe ale jak ktos mnie nie zna to pomysli ze mi sie przerzedzily w tym miejscu
A miałaś wcześniej gęste włosy i Ci wypadły i teraz dzięki olejkom odrastają czy to coś nowego? Pytam, bo te olejki mają świetny skład ale są jednymi z najdroższych olejków jakie znalazłam na helfach...
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:14   #2229
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Maria Elena Pokaż wiadomość
A miałaś wcześniej gęste włosy i Ci wypadły i teraz dzięki olejkom odrastają czy to coś nowego? Pytam, bo te olejki mają świetny skład ale są jednymi z najdroższych olejków jakie znalazłam na helfach...
mialam 2 razy na glowie co teraz, jakies 7,8 lat temu zachcialo mi sie tabletek anty brac, przez 2.5-3.5 roku bylo ok a potem to mi garsciami lecialy, naturalny barwnik mi sie odbarwil, masakra, maz z poduszki garsciami zbieral, odstawilam tabletki ale dopiero po 4 latach jak mi odrosly cale przestaly wypadac, to bylo jakos tak rok temu, ale niestety nic nowego nie chcialo przybyc, cieniasy sie zrobily wiec sobie tak wykombinowalam ze kupie 'dopalaczyk' bo juz i diete mam urozmaicona, i suplementy biore, ja nie mam dojscia do wielu olejkow ktore Wy macie (mieszkam w Dublinie) ale wpadlam na Khadi i wlasnie sklady mnie urzekly, odzalowalam bo jakbym chciala z helfow to te same pieniadze (gdyby helfy wysylaly za granice, bo tego nie robia, musialaby mi mama kupic i doplacic za przesylke do mnie)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:30   #2230
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Rozumiem. Ja zawsze miałam cienkie i dośc rzadkie włosy, teraz przynajmniej są dosyć gęste, ale chyba nie mam co czekiwać efektów takich jak Ty. A jakie konkretnie oleje są niedostępne?? Bo ja słyszałam, że na zachodzie kosztują dużo mniej i są łatwiej dostępne - sama nie miałam możliwości sprawdzić.
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 19:59   #2231
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Nad henną zastanawiam się bardzo powaznie od dłuższego czasu.Próbowałam casii ale wyszedł taki nieciekawy brudno-żółto-brązowy kolor, bardzo nietwarzowy. Teraz myślę o dodaniu do casii odrobinki henny i amli żeby podbarwić na ala karmel i zgasić amlą. Obawiam się marchewy.
Jeśli chodzi o Twojego TŻ to nie wiem czy amla poradzi coś na wypadanie typu męskiego. Jest wątek osobny na ten temat. Mi chodzi po głowie bardziej aminexil, też o eclipcie na LU piszą, że w badaniach dobrze wypada w porównaniu z aminexilem. Nie wiem tylko czy te informacje już się nie zdezaktualizowały.Ponoć w przypadku łysienia androgenowego można nawet zupełnie stracić włosy zanim odrosną bujniejsze stosując niektóre specyfiki. Myslę,że warto poszukać czegoś na ten temat, bo są skuteczne sposoby. Jest też stronka www.lysienie.info. Cała masa wiedzy.
Wielkie dzięki A co do Eclipty, to sobie o niej przeczytam i może sobie kupię Tzn. TŻtowi, a ja może jakąś wcierkę sobie zrobię.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 20:38   #2232
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Hej, hej, niech no kto odpowie na mojego posta
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 09:15   #2233
rybka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Polecam korzystanie z wyszukiwarki
Dzięki za pomoc i wyrozumiałość dla nowych forumowiczek...
rybka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 16:39   #2234
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez rybka_ Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc i wyrozumiałość dla nowych forumowiczek...
Ty też nas zrozum. Każda z nas używa czegoś innego i coś innego by Ci poleciła. Nie istnieje jedna cudowna recepta. W 1 poscie nie jesteśmy w stanie przekazać całej wiedzy , która jest zawarta w 20 włosowych wątkach i na innych forach.
Tu jest ściągawka. Spójrz tylko ile jest wątków.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:36   #2235
rybka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ok sorki za zamieszanie, poszukam
rybka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 19:18   #2236
halucyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Witam

Może któraś z Was używała olejku Heenara, czyli tego http://helfy.pl/ziolowy-olejek-heena...szczace-wlosy? Zamierzałam kupić Bhringraj albo Sesa, ale w sumie ten też wygląda nieźle. W składzie jest olej kokosowy, który z tego co widzę u niektórych działa nieciekawie po nałożeniu na skórę głowy, nie wiem czy też mogę się czegoś takiego spodziewać, bo nigdy kokosa nie używałam Podejrzewam, że na wzmocnienie włosów wszystkie trzy będą dobre, ale poprawcie mnie, jeśli tak nie jest
halucyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 20:55   #2237
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez halucyn Pokaż wiadomość
Witam

Może któraś z Was używała olejku Heenara, czyli tego http://helfy.pl/ziolowy-olejek-heena...szczace-wlosy? Zamierzałam kupić Bhringraj albo Sesa, ale w sumie ten też wygląda nieźle. W składzie jest olej kokosowy, który z tego co widzę u niektórych działa nieciekawie po nałożeniu na skórę głowy, nie wiem czy też mogę się czegoś takiego spodziewać, bo nigdy kokosa nie używałam Podejrzewam, że na wzmocnienie włosów wszystkie trzy będą dobre, ale poprawcie mnie, jeśli tak nie jest
Większość osób jest bardzo zadowolona z olejku kokosowego,bo to jeden z najlepszych olejków włosowych o ile nie najlepszy.
Tu jest link na temat kwasów zawartych w olejkach
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4407

Kokos najbardziej wnika w strukturę włosa i je nawilża. A jeśli jest jeszcze wzbogacony ziołami to wzmocni i odżywi.
Jeśli będzie Cię za mocno tluścić kładź tylko na włosy. Myślę,że każdy z 3 które wybrałaś jest ekstra i warto go spróbować. Bierz i się nie zastanawiaj,bo różnice nie są aż takie drastyczne.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez rybka_ Pokaż wiadomość
ok sorki za zamieszanie, poszukam
Czekam na opis Twoich osobistych doświadczeń. Myślę,że za rok Twoje włoski będą nie do poznania.
Tu jest link do wątku wspierającego nasze zmagania.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478658

I wreszcie finisz dla tych,którym się udało.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275351
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:52   #2238
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez halucyn Pokaż wiadomość
Witam

Może któraś z Was używała olejku Heenara, czyli tego http://helfy.pl/ziolowy-olejek-heena...szczace-wlosy? Zamierzałam kupić Bhringraj albo Sesa, ale w sumie ten też wygląda nieźle. W składzie jest olej kokosowy, który z tego co widzę u niektórych działa nieciekawie po nałożeniu na skórę głowy, nie wiem czy też mogę się czegoś takiego spodziewać, bo nigdy kokosa nie używałam Podejrzewam, że na wzmocnienie włosów wszystkie trzy będą dobre, ale poprawcie mnie, jeśli tak nie jest
Ja napiszę tylko, że użyałam ok. 80 % wszystkich dostępnych olejkóww PL i po żadnym nie było takiego wściekłego połysku jak po Heenarze. Jest u mnie na drugim miejscu po olejku na porast Khadi(najlepszy do szybkiej regeneracji). Nawet mam jeden w zapasie schowany

Amle z kolei sprawiają że kolor włosów staje się głęboki i wielowymiarowy, po bringraju mam mase nowych włosów, zmniejsza mi się linia czoła (póki co o 5 mm!). Kokos dobry TYLKO na końcówki a najlepsze do nawilżenia są pestki winogron.
Takie są moje dotychczasowe doświadczenia(po roku)
__________________
wymiana

Edytowane przez Lady Guidette
Czas edycji: 2011-02-21 o 10:00
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 20:08   #2239
halucyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dzięki dziewczyny za rady W takim razie myślę, że kupię Bringraj na skórę i Heenarę na włosy dla tego wściekłego połysku A i tak pewnie skończy się na tym, że kupię to, co pierwsze pojawi się na helfach w mniejszej wersji, bo jak na razie dostępne są większe tylko.
halucyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 12:17   #2240
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Jako, że jestem miłośniczką przeróżnych olei mogę polecić ten: http://allegro.pl/olej-z-korzenia-lo...474965718.html

Kupiłam niedawno i muszę przyznać, że jest świetny Włosy są błyszczące, mocne i mniej wypadają.
Kiedyś robiłam płukanki m.in. z korzenia łopianu ale ten olejek działa w błyskawicznym tempie
Jedynym minusem jest cena i mała wydajność.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:36   #2241
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Jako, że jestem miłośniczką przeróżnych olei mogę polecić ten: http://allegro.pl/olej-z-korzenia-lo...474965718.html

Kupiłam niedawno i muszę przyznać, że jest świetny Włosy są błyszczące, mocne i mniej wypadają.
Kiedyś robiłam płukanki m.in. z korzenia łopianu ale ten olejek działa w błyskawicznym tempie
Jedynym minusem jest cena i mała wydajność.
zgadza się, miałam ten olejek i też go baaaardzo lubiłam, jest super
na pewno jeszcze kiedyś go qpię, jak zużyję moje zapasy
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 20:12   #2242
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Jako, że jestem miłośniczką przeróżnych olei mogę polecić ten: http://allegro.pl/olej-z-korzenia-lo...474965718.html

Kupiłam niedawno i muszę przyznać, że jest świetny Włosy są błyszczące, mocne i mniej wypadają.
Kiedyś robiłam płukanki m.in. z korzenia łopianu ale ten olejek działa w błyskawicznym tempie
Jedynym minusem jest cena i mała wydajność.

Deborah, a czy mogłabyś powiedzieć jaka jest pojemność tego olejku?? bo na tej stronie nie widze...
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 20:47   #2243
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Maria Elena Pokaż wiadomość
Deborah, a czy mogłabyś powiedzieć jaka jest pojemność tego olejku?? bo na tej stronie nie widze...
150ml
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 09:47   #2244
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
150ml
dziekujue skoro jest taki dobry to moze zainwestuje w niego jak wykoncze inne oleje
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 17:23   #2245
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Maria Elena Pokaż wiadomość
dziekujue skoro jest taki dobry to moze zainwestuje w niego jak wykoncze inne oleje

Szczerze polecam przyznam, że szybszy i lepszy efekt niż przy stosowaniu oleju kokosowego
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 21:37   #2246
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dziękuję Deborah, wezmę to pod uwagę. Większość olejów które posiadam jest na bazie kokosowego. Nie przeszkadza mi, ale przyznam, że spektakularnych efektów jak na razie brak. Wyrastaja mi nowę włoski po Sesie na zakolach, niezbyt dużo ale są, ale generalnie ani oszałamiającego blasku, ani widocznego pogrubienia włosów czy uniesienia, ani zmniejszenia przetłuszczania włosów, przyznam, że nie zaobserwowałam... Niemniej jednak nie zamierzam rezygnować, zobaczymy jak moje włosy będą wyglądać np po roku stosowania tych olejków.
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 19:27   #2247
izaabelciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Przeczytałam wątek od deski do deski i pytał ktoś o olej musztardowy.. Mam olej (100% bez parafiny i żadnych dodatków) Dabura. Używałam jak do tej pory Daburowej Amli (więcej wypadających włosów, które unormowały się po skończeniu butelki) i Parachute (jak dla mnie rewelacja), jednak na dość długo przestałam olejować. Włosy znowu zrobiły się suche, więc zażyczyłam sobie ten olej jako mały prezent . Włosy jak dla mnie są po nim wspaniałe - miękkie, sypkie, nawilżone i dobrze układajace się . Ma działać przeciw wypadaniu, ale narazie za krótko go stosuje aby coś stwierdzić. Jednak ma jeden jak dla mnie ogromny minus - zapach, a raczej smród . Ilekroć go nakładam oczy mi łzawią, po umyciu czuje go i nie tyle na włosach, co w całym domu.. To bardzo utrudnia mi jego używanie, dla porównania - przy nim mogłabym mieć perfumy o zapachu Amli.. Jednak jeśli któraś z was miałaby okazje przetestować i nie straszne jej różne zapachy - polecam
izaabelciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 19:34   #2248
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja kiedyś też używałam oleju łopianowego tyle,że w ruskiej wersji, której chyba 3 butelki kupiłam raz na allegro za grosze , chyba 6 czy 7 zł za 100ml i nigdy więcej jej nie widziałam. Do dziś mam butelkę ze stronką internetową ale nie wiem jak go zamówić od ruskich.
Teraz jest też jakiś ruski ale niestety już na parafinie i mi nie pasuje, a polski trochę drogi jak na taką pojemność.
Olejek jest bardzo lekki i przyjemny w użyciu. W ogóle mam wrażenie że na wizażu za mało jest łopianu. W wielu włosowych schorzeniach się poleca ten specyfik do włosów jako bardzo skuteczny, a tu jakoś mało o tym słychać.
Jest też dostępny w aptekach sok łopianowy , który nadaje się do picia i do wcierek, bo jest niesłodzony.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 10:51   #2249
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez izaabelciaa Pokaż wiadomość
Przeczytałam wątek od deski do deski i pytał ktoś o olej musztardowy.. Mam olej (100% bez parafiny i żadnych dodatków) Dabura. Używałam jak do tej pory Daburowej Amli (więcej wypadających włosów, które unormowały się po skończeniu butelki) i Parachute (jak dla mnie rewelacja), jednak na dość długo przestałam olejować. Włosy znowu zrobiły się suche, więc zażyczyłam sobie ten olej jako mały prezent . Włosy jak dla mnie są po nim wspaniałe - miękkie, sypkie, nawilżone i dobrze układajace się . Ma działać przeciw wypadaniu, ale narazie za krótko go stosuje aby coś stwierdzić. Jednak ma jeden jak dla mnie ogromny minus - zapach, a raczej smród . Ilekroć go nakładam oczy mi łzawią, po umyciu czuje go i nie tyle na włosach, co w całym domu.. To bardzo utrudnia mi jego używanie, dla porównania - przy nim mogłabym mieć perfumy o zapachu Amli.. Jednak jeśli któraś z was miałaby okazje przetestować i nie straszne jej różne zapachy - polecam
To ja pytałam I dziękuję Ci pięknie za odpowiedź.
Miesiąc temu na Helfach była promocja, olej był po 5 zł /szt. bo miał miesiąc ważności, więc ja, jak to ja, wzięłam od razu 3. Niestety moją radośc całkowicie zgasił zapach musztardy... Ale widzę, że do włosónada sie jak znalazł, więc już dziś spróbuję zostawić go na godzine przed myciem

Ten łopianowy mam, czeka w kolejce. Zauważyłyście po nim przyśpieszony porost włosów?
Aha, i przy okazji polecam szampon z serwatką i łopianem z tej samej firmy co olejek, taki zielony. Jest super, ma naturalny, bogaty skład (milk whey, SlaurethS, ekstrakt z łopianu, NaCl, Fragance, Cl44090, Sodium Benzoate) i mycie nim włosów przypomina mycie odżywką. Nawilża, jest wydajny i wspaniale regeneruje włoski. Jestem nim zachwycona
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 10:58   #2250
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Olejek jest bardzo lekki i przyjemny w użyciu. W ogóle mam wrażenie że na wizażu za mało jest łopianu. W wielu włosowych schorzeniach się poleca ten specyfik do włosów jako bardzo skuteczny, a tu jakoś mało o tym słychać.
Jest też dostępny w aptekach sok łopianowy , który nadaje się do picia i do wcierek, bo jest niesłodzony.
Ja używam łopianu do płukanek, ale za wcześnie na jakieś efekty. Choć raz taka mieszanka z łopianem ładnie odświeżyła mi włosy.
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.