Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-) - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 12:37   #1891
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

"Różnica między ludźmi odnoszącymi w życiu sukcesy, a ludźmi, którzy tych sukcesów nie odnoszą jest prosta. Ci pierwsi podejmują działanie. Także do dzieła"
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 14:05   #1892
kokosanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 316
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
było nawet ok, bo był mój dobry kolega z którym trochę potańczyłam, poznałam trochę nowych ludzi, wypiłam trochę i było fajnie tylko później już wypiłam za dużo i za bardzo nie wiem co się działo ; p nawet udało mi się ogarnąc nocleg u nowo poznanych ludzi : )
fajnie
kokosanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 16:16   #1893
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
A ja zastanawiam się kiedy mam wygospodarować w tym wszystkich czas dla ludzi...???
To jest bardzo dobre pytanie Szczęśliwie mam też dość zajętego TŻ,choć z drugiej strony nie raz się mijamy
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:29   #1894
janee90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

hej dziewczyny !
dawno mnie tu nie było , ale nie próżnowałam. książka na luty przeczytana. za tydz biorę się za kolejną.
zmiana stylu => w toku. byłam ost na zakupach i kupiłam sobie bardzo fajne rzeczy w 'moim' nowym stylu mam nadzieję, że szafa będzie się zapełniać.
walka z problemami skórnymi w toku - znów mam gładką twarz z 1 może 2 krostkami ! okazało się , że mój trądzik był po prostu kwestią zaniedbania pielęgnacji i oczyszczenia.
ponadto cechuje mnie lepsze zorganizowanie i chcę aby tak zostało. założyłam sobie zeszyt , w którym piszę co muszę kiedy zrobić itd , umieszczam w nim nawet najprostsze codzienne czynności i pomaga! o niczym nie zapominam
dopiero od dziś siedzę nad angielskim , ale franc uczę się praktycznie codziennie. dziś miałam lektorat i korepetycje . no i znów mam masę pracy na następne ( za tydzień )
lecę coś obejrzeć .
pozdrawiam !
__________________
nothing is impossible!

rozwijam się
czytam
edukuję
dbam o siebie
bloguję

http://makingmyworldbetter.blogspot.com/
janee90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 22:12   #1895
zakrecona_pozytywka
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pozytywka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 121
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
ojoj a co się stało? Będzie dobrze
Eh, chodzi o pracę magisterską i pracę zarobkową. Obie te kwestie przyprawiają mnie o zawrót głowy i blokują w realizacji innych celów. Czuję, że nie zaznam spokoju dopóki się nie obronię i nie znajdę sobie stałej pracy zarobkowej, która jeśli nawet nie będzie pracą marzeń, to chociaż będę ją tolerowała i psychicznie się w niej dobrze czuła. Może wtedy skończą się moje czarne myśli a wszystkie inne cele (nauka języków, ćwiczenia, pozytywne myślenie itd) będę mogła wykonywać bez wyrzutów sumienia, w pełni się w nie angażując i mając pełną satysfakcję z ich wykonywania. Teraz jest tak, że mam w głowie mnóstwo sprzeczności: to co muszę i się wewnętrznie przed tym buntuję (praca mgr, daleka od moich marzeń praca zarobkowa) i to co chcę ale mam wyrzuty sumienia kiedy to robię (języki, ćwiczenia, pozytywne myślenie itd.).

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Gratuluję wytrwałości w wypełnianiu swoich planów
Dzięki.

Cytat:
Napisane przez janee90 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !
dawno mnie tu nie było , ale nie próżnowałam. książka na luty przeczytana. za tydz biorę się za kolejną.
zmiana stylu => w toku. byłam ost na zakupach i kupiłam sobie bardzo fajne rzeczy w 'moim' nowym stylu mam nadzieję, że szafa będzie się zapełniać.
walka z problemami skórnymi w toku - znów mam gładką twarz z 1 może 2 krostkami ! okazało się , że mój trądzik był po prostu kwestią zaniedbania pielęgnacji i oczyszczenia.
ponadto cechuje mnie lepsze zorganizowanie i chcę aby tak zostało. założyłam sobie zeszyt , w którym piszę co muszę kiedy zrobić itd , umieszczam w nim nawet najprostsze codzienne czynności i pomaga! o niczym nie zapominam
dopiero od dziś siedzę nad angielskim , ale franc uczę się praktycznie codziennie. dziś miałam lektorat i korepetycje . no i znów mam masę pracy na następne ( za tydzień )
lecę coś obejrzeć .
pozdrawiam !
Widzę, że realizacja wyznaczonych celów idzie pełną parą. Super! Tak trzymaj! Pozdrowienia!

Mnie w tym tygodniu idzie póki co średnio ale mam nadzieję, że się jeszcze rozkręcę. Wczoraj załatwiłam tę nieszczęsną bibliotekę i mam z głosy do końca marca. Nie było tak źle jak myślałam. Miałam szczęście i natknęłam się na bardzo miłą panią, która sama od siebie zaproponowała mi przedłużenie konta jeszcze o miesiąc i obyło się bez kaucji. Do tego w jedną stronę miałam przyjemną podróż w towarzystwie siostry. Nie dość, że nie jechałam sama to jeszcze siedziałam w pksie. Do domu wróciłam jednak padnięta dopiero o 18 i mało co zdążyłam już zrobić.
zakrecona_pozytywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 23:04   #1896
sommer
Raczkowanie
 
Avatar sommer
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 95
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Uff! Zaliczyłam kolejny semestr bez poprawek! Cieszę się strasznie!

A poza tym.. Walczę Uczę się "włączać autopilota", gdy strasznie nie chce mi się czegoś robić. To jest genialny pomysł!

Niestety.. zaprzestałam ćwiczeń Wczoraj zrobiłam już tylko 1 serię ( z 3) a dziś odpuszczam całkowicie. Późno wracam z zajęć i naprawdę nie mam siły już na wygibasy.
Angielski... Powtórki i porcja nowego materiału niby zrobiona, ale tak naprawdę to nie jestem z siebie zadowolona. Wczoraj wydrukowałam sobie jakieś czytanki, i nawet ich nie ruszyłam

Chyba wzięłam za dużo na początek, na raz...
sommer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 05:30   #1897
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Dziewczyny gratuluję zaliczenia sesji

U mnie w pracy cały czas bardzo fajnie Atmosfera jest baaardzo przyjemna i póki co (odpukać) radzę sobie całkiem dobrze
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 07:06   #1898
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

U mnie ostatnio chyba jakiś mały kryzys emocjonalny.
__________________
poprowadź mnie po drogach wyobraźni
od 5.12.2oo9 razem

Edytowane przez Little brown
Czas edycji: 2011-02-23 o 07:09
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 07:17   #1899
fen_
Rozeznanie
 
Avatar fen_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: to tu to tam:)
Wiadomości: 860
GG do fen_
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez Little brown Pokaż wiadomość
U mnie ostatnio chyba jakiś mały kryzys emocjonalny.
Stało się coś konkretnego czy po prostu "czasem są w życiu takie chwile"?

Moje plany na dzisiaj:
-iść na zajecia
-pranie
-zrobienie obiadu
-niemiecki
-ćwiczenia
fen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 09:28   #1900
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

GENIALNY wątek
Ogólnie czuję, że to miejsce dla mnie...
(chociaż przeczytałam dopiero jakąś stronę, ale zaraz nadrobię)

Całe 19 lat mojego życia przeleciało obok mnie. Nie czuję, że żyję, nic szczególnego nie osiągam, nie jestem osobą, jaką chciałabym być.
Mam kompleksy, nie wiem czego chcę, czasami nie wierzę w siebie i jestem bardzo hmmm... pasywna.
Jestem dosyć zagubiona, bo nawet pisząc to, nie wiem czy tak jest naprawdę, bo często się zmieniam.
W danym momencie wstydzę się wszystkiego, a chwilę później zmieniam się nie do poznania w zarozumiałą i wyniosłą osobę.
Ciągle myślę czy nie zranię nikogo swoim zachowaniem, nie myśląc o tym, czego naprawdę chcę, chociaż tego nie jestem pewna.
Mam problem z podejmowaniem decyzji i być może dlatego często przesypiam cały dzień. Mam problem z pójściem do lekarza(już 2 lata wybieram się na szczepienie, ale dojść nie mogę), załatwieniem najprostszych spraw, po prostu wyjściem z domu.
Często coś odkładam, udaję chorą, byle mnie coś ominęło.

W piątek przychodzi 20stka, więc postanowiłam zacząć zupełnie inne życie.
W sumie zaczęłam już miesiąc temu, a teraz znalazłam ten wątek i stwierdzam, że to dobry znak

W sobotę wyprowadzam się od mamy, z którą mam problemy.
Będę mieszkać na osiedlu, które kocham i znam od zawsze, z chłopakiem, który jest totalnie inny od... wszystkich. I absolutnie zakręcony.
Rzuciłam studia, bo musiałabym płacić 400zł za warunek z jogi(nieobecności przez lenistwo, a nie mówiłam?).
W październiku idę na zaoczne, tak jak chciałam od początku, jednak wolałam posłuchać rodziców
Szukam pracy, w sumie załatwiam ostatnie formalności, by ją mieć...
Uwolniłam się od toksycznej koleżanki, która była tylko wtedy, gdy jej potrzebowałam.
Odnowiłam stare znajomości z liceum i pożegnałam się z nadprogramowymi mężczyznami
Wszystko stanęło na głowie. I czuję dziwny spokój, dziwną myśl, że tak będzie dobrze

Edytowane przez UnbelievableGirl
Czas edycji: 2011-02-23 o 09:29
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 09:36   #1901
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez Little brown Pokaż wiadomość
U mnie ostatnio chyba jakiś mały kryzys emocjonalny.
Czasem tak bywa, nie przejmuj sie. Kryzys minie
Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
GENIALNY wątek
Ogólnie czuję, że to miejsce dla mnie...
(chociaż przeczytałam dopiero jakąś stronę, ale zaraz nadrobię)

Całe 19 lat mojego życia przeleciało obok mnie. Nie czuję, że żyję, nic szczególnego nie osiągam, nie jestem osobą, jaką chciałabym być.
Mam kompleksy, nie wiem czego chcę, czasami nie wierzę w siebie i jestem bardzo hmmm... pasywna.
Jestem dosyć zagubiona, bo nawet pisząc to, nie wiem czy tak jest naprawdę, bo często się zmieniam.
W danym momencie wstydzę się wszystkiego, a chwilę później zmieniam się nie do poznania w zarozumiałą i wyniosłą osobę.
Ciągle myślę czy nie zranię nikogo swoim zachowaniem, nie myśląc o tym, czego naprawdę chcę, chociaż tego nie jestem pewna.
Mam problem z podejmowaniem decyzji i być może dlatego często przesypiam cały dzień. Mam problem z pójściem do lekarza(już 2 lata wybieram się na szczepienie, ale dojść nie mogę), załatwieniem najprostszych spraw, po prostu wyjściem z domu.
Często coś odkładam, udaję chorą, byle mnie coś ominęło.

W piątek przychodzi 20stka, więc postanowiłam zacząć zupełnie inne życie.
W sumie zaczęłam już miesiąc temu, a teraz znalazłam ten wątek i stwierdzam, że to dobry znak

W sobotę wyprowadzam się od mamy, z którą mam problemy.
Będę mieszkać na osiedlu, które kocham i znam od zawsze, z chłopakiem, który jest totalnie inny od... wszystkich. I absolutnie zakręcony.
Rzuciłam studia, bo musiałabym płacić 400zł za warunek z jogi(nieobecności przez lenistwo, a nie mówiłam?).
W październiku idę na zaoczne, tak jak chciałam od początku, jednak wolałam posłuchać rodziców
Szukam pracy, w sumie załatwiam ostatnie formalności, by ją mieć...
Uwolniłam się od toksycznej koleżanki, która była tylko wtedy, gdy jej potrzebowałam.
Odnowiłam stare znajomości z liceum i pożegnałam się z nadprogramowymi mężczyznami
Wszystko stanęło na głowie. I czuję dziwny spokój, dziwną myśl, że tak będzie dobrze
Wiec powodzenia! I konsekwencji w działaniu
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 14:16   #1902
LoieFuller
Raczkowanie
 
Avatar LoieFuller
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 415
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Hej Dziewczyny

Jak organizujecie sobie naukę języków? Uczycie się z programów, stron, podręczników? Ja ostro chce się zabrać na podszkolenie języka, bo na uczelni miałam lektoraty, które cofneły mnie do poziomie sprzed matury . Korzystacie z jakiś książek przygotowujących np. do CAE? Chce uczyć sie języków (niestety na kursy mnie nie stać), ale ciężko mi to wszystko zorganizować, by nauka dawała efekty.
Mam nadzieje, że w końcu ktoś odpowie na mój post.

Pozdrawiam
LoieFuller jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 14:28   #1903
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez LoieFuller Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Jak organizujecie sobie naukę języków? Uczycie się z programów, stron, podręczników? Ja ostro chce się zabrać na podszkolenie języka, bo na uczelni miałam lektoraty, które cofneły mnie do poziomie sprzed matury . Korzystacie z jakiś książek przygotowujących np. do CAE? Chce uczyć sie języków (niestety na kursy mnie nie stać), ale ciężko mi to wszystko zorganizować, by nauka dawała efekty.
Mam nadzieje, że w końcu ktoś odpowie na mój post.

Pozdrawiam
To może ja się odezwę, bo rzadko to robię
Ja nauke języków organizuję sobie tak, że w każdym tygodniu robię coś w ramach pisania (stronka Lang-8), czytania (książka po angielsku + słówka z niej), słuchania (Audiobooki), nauki gramatyki (wybrane książki) i nauki słówek (codziennie angielski eTutor i kilka razy w tyg. hiszpański prof. Pedro). Starałam się zawrzeć w moim planie wszystkie elementy nauki języka (takie też są na wszelkich egzaminach), brakuje mi tylko speakingu, ale na razie to odłożyłam w czasie.
Po każdym tygodniu następuje "rozliczenie" poza tym eTutor i prof. Pedro mają statystyki, które bardzo się przydaja przy podsumowywaniu nauki, planowaniu i ogólnej motywacji
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 18:18   #1904
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez LoieFuller Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Jak organizujecie sobie naukę języków? Uczycie się z programów, stron, podręczników? Ja ostro chce się zabrać na podszkolenie języka, bo na uczelni miałam lektoraty, które cofneły mnie do poziomie sprzed matury . Korzystacie z jakiś książek przygotowujących np. do CAE? Chce uczyć sie języków (niestety na kursy mnie nie stać), ale ciężko mi to wszystko zorganizować, by nauka dawała efekty.
Mam nadzieje, że w końcu ktoś odpowie na mój post.

Pozdrawiam
Ja osobiście polecam palabras. pl i Super Memo, systematyczne powtarzanie naprawdę potrafi wbić dany materiał głęboko w pamięć
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 19:48   #1905
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

no więc ja tez podejmę się takich radykalnych zmian, bo męczy mnie już, że tak marnuje sobie życie, a więc przede wszystkim:
-zapomnieć o wszystkich dawnych facetach i o ludziach którzy nie mają dla mnie czasu i których nie obchodzę, mimo, że kiedyś dla mnie coś znaczyli, od dziś już nie znaczą
-pielęgnować prawdziwe przyjaźnie i inne wartościowe znajomości
-walczyć z nieśmiałością i uwierzyć w siebie
-korzystać z każdego dnia, nie marnować go na bezsensowne siedzenie na facebooku i klikanie co 5 sek aktualności...
-zapisać się na dodatkowy angielski
-ćwiczyć
-uczyć się, bo wiem, że stac mnie na więcej, ale mam tak strasznego lenia, że mi się nie chce, a za rok matura =/
-utrzymywać porządek w pokoju
-chodzić wcześniej spać max o 23
-przestać obgryzać paznokcie
-no i najważniejsze: KAŻDY DZIEŃ WITAĆ Z UŚMIECHEM NA TWARZY I TEŻ ABY ON NIGDY NIE ZNIKAŁ Z MOJEJ BUZI
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:38   #1906
janee90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez zakrecona_pozytywka Pokaż wiadomość
Eh, chodzi o pracę magisterską i pracę zarobkową. Obie te kwestie przyprawiają mnie o zawrót głowy i blokują w realizacji innych celów. Czuję, że nie zaznam spokoju dopóki się nie obronię i nie znajdę sobie stałej pracy zarobkowej, która jeśli nawet nie będzie pracą marzeń, to chociaż będę ją tolerowała i psychicznie się w niej dobrze czuła. Może wtedy skończą się moje czarne myśli a wszystkie inne cele (nauka języków, ćwiczenia, pozytywne myślenie itd) będę mogła wykonywać bez wyrzutów sumienia, w pełni się w nie angażując i mając pełną satysfakcję z ich wykonywania. Teraz jest tak, że mam w głowie mnóstwo sprzeczności: to co muszę i się wewnętrznie przed tym buntuję (praca mgr, daleka od moich marzeń praca zarobkowa) i to co chcę ale mam wyrzuty sumienia kiedy to robię (języki, ćwiczenia, pozytywne myślenie itd.).


Dzięki.


Widzę, że realizacja wyznaczonych celów idzie pełną parą. Super! Tak trzymaj! Pozdrowienia!
dziękuję ! a jak idą ci poszukiwania pracy ? a do obrony już niedługo , niedługo będziesz mieć to za sobą

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez sommer Pokaż wiadomość
Uff! Zaliczyłam kolejny semestr bez poprawek! Cieszę się strasznie!

A poza tym.. Walczę Uczę się "włączać autopilota", gdy strasznie nie chce mi się czegoś robić. To jest genialny pomysł!
brawo !

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez LoieFuller Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Jak organizujecie sobie naukę języków? Uczycie się z programów, stron, podręczników? Ja ostro chce się zabrać na podszkolenie języka, bo na uczelni miałam lektoraty, które cofneły mnie do poziomie sprzed matury . Korzystacie z jakiś książek przygotowujących np. do CAE? Chce uczyć sie języków (niestety na kursy mnie nie stać), ale ciężko mi to wszystko zorganizować, by nauka dawała efekty.
Mam nadzieje, że w końcu ktoś odpowie na mój post.

Pozdrawiam
ja ucząc się anglieskiego korzystam z ksiązki M.Vince - CAE i Ready for CAE nie wiem jakiego wydawnictwa , teraz obecnie po zrobieniu Vince'a mam przerwę z podrecznikami i wchodzę codziennie na bbc / cnn czytam , słucham
__________________
nothing is impossible!

rozwijam się
czytam
edukuję
dbam o siebie
bloguję

http://makingmyworldbetter.blogspot.com/
janee90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 22:26   #1907
sommer
Raczkowanie
 
Avatar sommer
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 95
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Ok. Zdemotywowałam się i zamiast robić coś fajnego, to nudzę się jak mops. I nic mi się nie chce

Pomocy?

Edytowane przez sommer
Czas edycji: 2011-02-27 o 10:09
sommer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 10:01   #1908
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez fen_ Pokaż wiadomość
Stało się coś konkretnego czy po prostu "czasem są w życiu takie chwile"?

Moje plany na dzisiaj:
-iść na zajecia
-pranie
-zrobienie obiadu
-niemiecki
-ćwiczenia
W sumie nic konkretnego. Jestem osobą, która wszystkim się przejmuje i stresuje- co oczywiście jest jak najbardziej negatywne. Fakt, próbuję z tym walczyć, ale nie zawsze się da. Czasami kilka niewyjaśnionych i niezałatwionych rzeczy potrafi wpłynąć na mój nastrój. Podjęcie pracy w ostatnim czasie i sesja na jednym kierunku sprawiły, że nie dopełniłam wszystkich formalności na drugim kierunku. Gdzieś to nade mną wisiało i wisi nadal. Zauważam czasami u siebie takie błędne koło- zwlekam z pewnymi sprawami, bo jest to dla mnie stresujące, z drugiej zaś strony odkładanie ich w czasie sprawia, że jeszcze bardziej się stresuję, że wciąż ich nie załatwiłam. I błędne koło się zamyka.
__________________
poprowadź mnie po drogach wyobraźni
od 5.12.2oo9 razem
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 10:36   #1909
Gipssis
Wtajemniczenie
 
Avatar Gipssis
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Königshütte
Wiadomości: 2 387
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Z zapartym tchem poczytalam Wasze posty i tyle kazdej z Was chcialabym powiedziec
Laski naprawde nie ma sensu sie zadreczac błahostkami,ktore urastaja do rangi ogromnych problemow,szkoda zycia,a jest naprawde piekne!
Ja swoje zmienilam jakies 4 lata temu.Zostawilam przeszlosc za soba,zaczelam zyc tu i teraz. Moja mlodosc byla jedna wielka porazka i niewypalem. Ciagle zlych znajomych dobieralam,co za tym idzie facetow tez! Popadlam w ogromne dlugi,zdrowie zaczelo szwnakowac,strata pracy-zyc sie odechciewalo!Nie radzilam sobie z niczym. Ale silnym trza byc,bo to jest w koncu Nasze zycie i nikt za Nas go nie przezyje. Teraz jestem szczesliwa w pelni tego slowa znaczeniu,swiadoma swoich wartosci,kobiecosci Dla nikogo sie nie naginam,jestem Pania dla samej siebie. A to co robimy to przeciez tylko dla Nas samych-i naprawde warto to robic.
Dobrym krokiem do zmian bedzie bycie szczerym w stosunku do siebie. A drugim wyeliminowanie toksycznych znajomych.Wierzcie nie kazdego musimy kochac,a i Nas nie wszyscy musza lubic!I z doswiadczenia dodam,nie wierzcie za bardzo swoim przyjaciółkom,chyba ,ze przyjaciolka jest plci meskiej Trzymam za Was kciuki!
__________________
Wolę byc niedoskonałą wersją samej siebie,niż najlepszą kopią kogoś innego.Bo lepiej zaliczać sie do niektórych niż do wszystkich
Życie to nie konkurs na złożenie najzdrowszego ciała w grobie
Gipssis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 11:27   #1910
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

moje plany na dzis to:
-przerobienie kursu inf.
-poczytanie ksiazki
-uczelnia
i chyba to wszystko...

Jestem zla :[ kregoslup dalej mnie boli, mimo, ze lykam te cholerne tabletki, ktore przepisala mi lekarka ! nie rozumiem czemu w naszej sluzbie zdrowia panuje jakas dziwna mentalnosc. Przpisywanie silnych lekow, bo komus 'sie cos wydaje'. Jakby nei mozna skierowac na przeswietlenie!! Przez to mam zablokowane zajecia z jogi i jakiekolwiek cwiczenia, bo kregoslup daje caly czas o sobie znac.

Gipssis masz racje co do znajomych. nie kazdego musimy w naszym zyciu kochac, lubic i byc wielkimi przyjaciolmi calego swiata. tez ten blad popelnialam. Popadalam w znajomosci z wampirami energetycznymi, od ktorych sie na dodatek uzaleznialam. Teraz powoli co raz bardziej skupiam sie na swojej osobie, swoich potrzebach i pragnieniach.

Nie wiem co zrobic ze swoim brzuchem, zeby byl szczuply i ladny ;( nie mam jak biegac bo za oknem -20 st. mam wrazenie tez, ze zbyt duzo pokarmow powoduje wzdecia mojego brzucha i zbyt czesto :/

Z zadnych praktyk mi nie odpisali. Dobija mnie to. Jesli do poniedzialku nikt mi sie nie zglosi to ide na praktyki do sadu - tam chociaz musza mnie przyjac
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:10   #1911
Gipssis
Wtajemniczenie
 
Avatar Gipssis
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Königshütte
Wiadomości: 2 387
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość


Jestem zla :[ kregoslup dalej mnie boli, mimo, ze lykam te cholerne tabletki, ktore przepisala mi lekarka ! nie rozumiem czemu w naszej sluzbie zdrowia panuje jakas dziwna mentalnosc. Przpisywanie silnych lekow, bo komus 'sie cos wydaje'. Jakby nei mozna skierowac na przeswietlenie!! Przez to mam zablokowane zajecia z jogi i jakiekolwiek cwiczenia, bo kregoslup daje caly czas o sobie znac.

Sluzba zdrowia jaka jest kazdy widzi i odczuwa na wlasnej skorze,wiec nie ma co biadolic tylko upomniec sie samemu o to przeswietlenie,a nie faszerowac tabletkami-bo to problemu nie rozwiaze!Marsz spowrotem do lekarki i "zażądać" prześwietlenia

Nie wiem co zrobic ze swoim brzuchem, zeby byl szczuply i ladny ;( nie mam jak biegac bo za oknem -20 st. mam wrazenie tez, ze zbyt duzo pokarmow powoduje wzdecia mojego brzucha i zbyt czesto :/

Polecam activie ,naprawde cud miod na wszelkie brzuszne Nasze kobiece dolegliwosci Na piekny brzuszek-brzuszki sa dobre.I to bez wychodzenia z domku.
__________________
Wolę byc niedoskonałą wersją samej siebie,niż najlepszą kopią kogoś innego.Bo lepiej zaliczać sie do niektórych niż do wszystkich
Życie to nie konkurs na złożenie najzdrowszego ciała w grobie
Gipssis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 13:20   #1912
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Witajcie po przerwie

Zrobione:
mieszkanie wysprzątane na błysk
obiad zrobiony
pranie zrobione
projekt nowej szafy do pokoju zrobiony

Do zrobienia:
niemiecki
kurs informatyczny
kolejne poszukiwania pracy
być może coś narysuję
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 14:55   #1913
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Mój plan na popołudnie:

- nauka hiszpańskiego
- dokończyć czytać książkę
- spisać rzeczy, które mam do zrobienia
- obejrzeć jakiś fajny film (znacie jakiś fajny, nowszy film do zrelaksowania?)
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 15:22   #1914
LoieFuller
Raczkowanie
 
Avatar LoieFuller
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 415
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Hej,

Ponawiam pytanie, ktoś może mi coś napisać o wspomnianym KURSIE INFORMATYCZNYM?

Z góry dzięki
LoieFuller jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 15:59   #1915
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez _fraise_ Pokaż wiadomość
Mój plan na popołudnie:

- nauka hiszpańskiego
- dokończyć czytać książkę
- spisać rzeczy, które mam do zrobienia
- obejrzeć jakiś fajny film (znacie jakiś fajny, nowszy film do zrelaksowania?)
Zależy na jaki klimat masz ochotę, ale mi np. ostatnio bardzo spodobał się Timer, Ella Zaklęta, 17 Again czy (może już nie taki lekki, ale bardzo dobry) - Czarny Łabędź

Ja dopiero co wróciłam z uczelni i mam mnóstwo rzeczy do zrobienia a za jakieś dwie godziny zacznie się impreza na korytarzu, no trudno, kolejny dzień stracony, mam nadzieję że chociaż niemiecki dam radę zrobić
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 17:07   #1916
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Fraise, z oskarowych moge Ci polecic "Wszystko w porządku"-jest w lekki,a wszystkie pozostale do najlżejszych nie nalezą..

A ja tylko dziś byłam na uczelni.. No i w końcy wypozyczylam "Potega podswiadomosci". Czytala ktora z Was?

Poucze sie angielskiego, tak
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 17:16   #1917
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Hej Loie, dziewczynom chyba chodzi o kurs z eurokobiety (znajdziesz przez google, nie wiem, czy można dać linka). Coma ostatnio trochę o nim napisała na swoim blogu
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:38   #1918
oli_19
Zakorzenienie
 
Avatar oli_19
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 092
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Moje dzisiejsze "małe" sukcesy:
- przeszłam się do playa i jutro bede miec nowy telefon -wymarzony (łaaał to takie proste ruszyc tylek i wziac telefon w mixie zamiast meczyc sie ze swoim starym zlomem )
- upieklam kremowki (ciasto francuskie i krem z biedronki ale "upieklam"
- namowilam siostre zeby do mnie wpadla i zrobila mi formata bo komp juz ledwo zipal
-sprzatlam w koncu kuchnie "tak jakbym chciala"

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Gipssis Pokaż wiadomość
Polecam activie ,naprawde cud miod na wszelkie brzuszne Nasze kobiece dolegliwosci Na piekny brzuszek-brzuszki sa dobre.I to bez wychodzenia z domku.
A ja polecam błonnik, byłam rok temu na diecie, jadlam duzo malo przetworzonych produktow i brzuszka nie mam do dzis, a kiedys... powolne trawienie, wzdecia i takie poczucie wydecia ehhh
I oczywiscie brzuszki albo taniec brzucha przed lustrem w rytm shakiry przetestowane - działa
oli_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:51   #1919
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez oli_19 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------


A ja polecam błonnik, byłam rok temu na diecie, jadlam duzo malo przetworzonych produktow i brzuszka nie mam do dzis, a kiedys... powolne trawienie, wzdecia i takie poczucie wydecia ehhh
I oczywiscie brzuszki albo taniec brzucha przed lustrem w rytm shakiry przetestowane - działa
Chodzi Ci o produkty bogate w błonnik tak? czy łykałaś coś pilaś?
Co mniej wiecej jadlas, jesli moge spytac?
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:14   #1920
oli_19
Zakorzenienie
 
Avatar oli_19
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 092
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

o produkty bogate w blonnik ja jadlam owsianke na sniadania (otreby, platki owsiane, siemie lniane, slonecznik itp) , ryz brazowy, chleb zytni razowy, makaron razowy itp. - poczytaj w watkach o "redukcji" w dziale dietetycznym bo na takiej diecie bylam i to z tamtad czerpalam swa wiedze
oli_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.