Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 21:18   #2491
dariast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

cześć dziewczyny. proszę o pomoc. kochałam się z moim chłopakiem 29 stycznia (był to 5 dzień cyklu, zaraz po zakończeniu miesiączki) według moich obliczeń nie są to dni płodne, ale podczas stosunku doszło do wytrysku i pękła prezerwatywa. Dmuchając na zimne zażyłam Escapelle 31 stycznia ok 16 (ok 40 godz od stosunku). Kilka dni po zażyciu tabletki miałam 3dniowe krwawienie (skutki uboczne?), kolejna miesiączka powinna pojawić się 21 lutego, jednak do dziś jej nie ma. Za to od 21 strasznie boli mnie podbrzusze. Dodam, że we wtorek robiłam test ciążowy i był negatywny. Czy mogę być w ciąży? Obawiam się o ten straszny ból brzucha.
dariast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 08:51   #2492
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

wzielas tabletke po stosunku, wiec powinna zadzialac. ta tabletka to hormon wiec moze dojsc do zaburzenia cyklu. bole podbrzusza moze sygnalizowac zblizajaca sie miesiaczka. test zrobilas w zasadzie 3 tygodnie od wspolzycia wiec powinien byc wiarygodny. jesli miesiaczka sie nie pojawi a tety (rowniez mozesz zrobic z krwi, bedzie wiarygodniejszy) beda negatywne to udaj sie do lekarza
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:48   #2493
FranzKafka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez dariast Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny. proszę o pomoc. kochałam się z moim chłopakiem 29 stycznia (był to 5 dzień cyklu, zaraz po zakończeniu miesiączki) według moich obliczeń nie są to dni płodne, ale podczas stosunku doszło do wytrysku i pękła prezerwatywa. Dmuchając na zimne zażyłam Escapelle 31 stycznia ok 16 (ok 40 godz od stosunku). Kilka dni po zażyciu tabletki miałam 3dniowe krwawienie (skutki uboczne?), kolejna miesiączka powinna pojawić się 21 lutego, jednak do dziś jej nie ma. Za to od 21 strasznie boli mnie podbrzusze. Dodam, że we wtorek robiłam test ciążowy i był negatywny. Czy mogę być w ciąży? Obawiam się o ten straszny ból brzucha.
Tak to skutki uboczne. Okres pojawia sie w terminie nawet 7-10 dni od planowanego czasami, wiec nie musisz sie martwic. Jezeli chodzi o Twoje rozterki to na pewno odpowiedzi na nie znajdziesz na stronie escapelle czyli na **********
FranzKafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:01   #2494
dariast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziękuję za pomoc. jednak to nie jest taki typowy ból brzucha jak przed miesiączką tylko czuję jakby coś mnie ściskało od środka i boli mnie już 4 dzień ;(

Edytowane przez dariast
Czas edycji: 2011-02-24 o 12:03
dariast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 06:37   #2495
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ELZBIETA0000 Pokaż wiadomość
------ Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

HEJ DZIEWCZYNY. POMÓŻCIE MI ROZSZYFROWAĆ MÓJ WYKRES DOTYCZĄCY OWULACJI. BO JA SIĘ POGUBIŁAM I NIE WIEM JUŻ NIC. OTO MÓJ WYKRES TEMPERATUR:

26-30luty OKRES
31-36,6
1mrzec- 36,6
2- 36,6
3- 36,4
4-36,5
5-36,6
6-36.5
7-36,5
8-36,5
9-36,6
10-36,5
11-36,4
12-36,3
13-36,7
14-36,6
15-36,6
16-36,6
17-36,5
18-36,5
19-36,5
20-36,6
21- 36.6
22-36.6
czy owulacja juz byla? dodam ze robie testy owulacyjne iod dnia7 marca ciagle wychodza 2 takie same kreski. dodam ze mam cykle nieregularne

Brakuje obserwacji śluzu. Sama temperatura to za mało żeby wyznaczyć skok. Czy mierzyłaś zawsze o tej samej porze? Gdzie mierzyłaś (mam nadzieję, że NIE POD PACHĄ????)?

Edytowane przez w_isienka
Czas edycji: 2011-02-25 o 06:52
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 16:01   #2496
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

a ja zadam pytanie umiejscowione w "innym czasie"

ostatnio mam problemy z oddychaniem, tzn juz jako 13-latka miałam napady duszności, kołatanie serca, znaczy takie ataki. pediatra to tłumaczył zbyt szybkim rozwojem płuc w stosunku do klatki piersiowej. ostatnio podczas zwykłego badania lekarka stwierdziła ze mam zbyt szybki puls (wg mnie zawsze taki miałam), przepisała Propranolol, po którym źle się czułam (kłucie w klacie, częstsze duszności i kołatanie serducha) etc. (jak tak myslę, to może to nerwica, ale do kardiologa i tak ide) dostałam skierowanie do szpitala, badania bla bla... lekarz dyżurujący stwierdził ze wszystko OK, ale zaproponował odstawienie tych tabletek, również antykoncepcji. niestety szybko wykrztusił co chciał i dał nogę a ja w strachu nie zdążyłam zapytać...

także moje pytanie brzmi: czy jeśli w środę wzięłam ostatnią tabletkę anty a dzisiaj jeszcze bym współżyła jest ryzyko zajścia w ciążę?? ile dni wstecz musiałabym zaprzestać seksu żeby po odstawieniu nie martwić sie o zaciążenie?

generalnie nie za bardzo mi sie uśmiecha odstawianie, bo uważam ze moje samopoczucie pogorszyło się właśnie po tym Propranololu (czy jak mu tam) i dalsze branie tabletek anty w niczym nie szkodzi.

chociaż...lekarz zmienił mi tabsy na Cilest. po wpisaniu tej nazwy w Google pierwszy wątek który mi sie nawinął to wielkie ryzyko zajscia w ciążę podczas brania tych tabletek wtf???
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 16:11   #2497
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
a ja zadam pytanie umiejscowione w "innym czasie"

ostatnio mam problemy z oddychaniem, tzn juz jako 13-latka miałam napady duszności, kołatanie serca, znaczy takie ataki. pediatra to tłumaczył zbyt szybkim rozwojem płuc w stosunku do klatki piersiowej. ostatnio podczas zwykłego badania lekarka stwierdziła ze mam zbyt szybki puls (wg mnie zawsze taki miałam), przepisała Propranolol, po którym źle się czułam (kłucie w klacie, częstsze duszności i kołatanie serducha) etc. (jak tak myslę, to może to nerwica, ale do kardiologa i tak ide) dostałam skierowanie do szpitala, badania bla bla... lekarz dyżurujący stwierdził ze wszystko OK, ale zaproponował odstawienie tych tabletek, również antykoncepcji. niestety szybko wykrztusił co chciał i dał nogę a ja w strachu nie zdążyłam zapytać...

także moje pytanie brzmi: czy jeśli w środę wzięłam ostatnią tabletkę anty a dzisiaj jeszcze bym współżyła jest ryzyko zajścia w ciążę?? ile dni wstecz musiałabym zaprzestać seksu żeby po odstawieniu nie martwić sie o zaciążenie?

generalnie nie za bardzo mi sie uśmiecha odstawianie, bo uważam ze moje samopoczucie pogorszyło się właśnie po tym Propranololu (czy jak mu tam) i dalsze branie tabletek anty w niczym nie szkodzi.

chociaż...lekarz zmienił mi tabsy na Cilest. po wpisaniu tej nazwy w Google pierwszy wątek który mi sie nawinął to wielkie ryzyko zajscia w ciążę podczas brania tych tabletek wtf???
Tak, jest możliwość zajścia w ciążę.

Taa......
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 18:09   #2498
D0tk4
Zadomowienie
 
Avatar D0tk4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 957
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez dariast Pokaż wiadomość
dziękuję za pomoc. jednak to nie jest taki typowy ból brzucha jak przed miesiączką tylko czuję jakby coś mnie ściskało od środka i boli mnie już 4 dzień ;(
moze po prostu ze stresu Ci sie spoznia ..
D0tk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 15:08   #2499
poziomka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej!
Mam pełno wątpliwości już (za wiele się naczytałam) i chyba potrzebuje od Was ''wsparcia''. Mam 25 lat od zawsze miesiączkuje regularnie do tego miesiąca tydzień temu powinnam dostać okresu. Kochałam się z moim narzeczonym w zeszłym miesiącu (stosunek w prezerwatywie) nie przerywany. Po stsosunku sprawdziliśmy prezerwatywe była cała. Nie zabezpieczamy się dodatkowo ponieważ z reguły nie kończy we mnie mimo to robi to w prezerwatywie. Dzień po spodziewanej miesiączce zrobiłam tes wyszedł negatywny. Odczuwam okropny ból piersi oraz ich obrzęk mam strasznie wrażliwe sutki. Nie powiem stresów w oststniim czasie mi nie brakowało ale bywało i gorzej a okres był regularny. Miałam oststnio zapalenie gardła i brałam antybiotyk. Wiem że to też mogło wpłynąć na ''poślizg'' w okresie. Brałam nospe, gorące kąpiele, termofory itd. jak nie było tak nie ma. Dziś zrobiłam profilaktycznie 2 test wynik równiez negatywny. Pisze do Was ponieważ nigdy tak nie miałam czy wam sie tak zdarzało? pozdrawiam i ściskam
poziomka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 15:25   #2500
ELZBIETA0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Tak o tej samej porze w pochwie. Ale wlasnie jesli chodzi o sluz to wydaje mi sie ze nie byl taki jak powinien byc. Dwa dni temu mialam duzo sluzu podobnego do plodnego. Ale dziwi mnie to poniewaz dzis jest 31 dzien mojego cyklu. Ale mam nieregularne cykle. Czy to mozniwe ze teraz nastapila owulacja. Temperatura od 13 lutego utrzymuje mi sie na tym samym poziomie az do dzis 36.5 36.6 , ja juz nic z tego nie rozumiem
ELZBIETA0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:58   #2501
ver_million
Rozeznanie
 
Avatar ver_million
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: -.-
Wiadomości: 737
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

minal miesiac od stosunku, zrobilam test- negatywny! po miesiacu cos by juz pokazal taki sikacz... ? ;>
__________________
She seems to be stronger, but what they want her to be is weak
She could play pretend, she could join the game, boy
ver_million jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 16:59   #2502
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ver_million Pokaż wiadomość
minal miesiac od stosunku, zrobilam test- negatywny! po miesiacu cos by juz pokazal taki sikacz... ? ;>
tak
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 17:05   #2503
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ELZBIETA0000 Pokaż wiadomość
Tak o tej samej porze w pochwie. Ale wlasnie jesli chodzi o sluz to wydaje mi sie ze nie byl taki jak powinien byc. Dwa dni temu mialam duzo sluzu podobnego do plodnego. Ale dziwi mnie to poniewaz dzis jest 31 dzien mojego cyklu. Ale mam nieregularne cykle. Czy to mozniwe ze teraz nastapila owulacja. Temperatura od 13 lutego utrzymuje mi sie na tym samym poziomie az do dzis 36.5 36.6 , ja juz nic z tego nie rozumiem
Bez obserwacji śluzu - same temperatury nie wystarczą - niestety...
Czy to jest Twój cykl po odstawieniu hormonów? Który to jest Twój cykl obserwacji? Z jakiej metody korzystasz? Jakie masz wahania długości cykli?

Edytowane przez w_isienka
Czas edycji: 2011-02-26 o 17:06
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 17:15   #2504
D0tk4
Zadomowienie
 
Avatar D0tk4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 957
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ver_million Pokaż wiadomość
minal miesiac od stosunku, zrobilam test- negatywny! po miesiacu cos by juz pokazal taki sikacz... ? ;>
Jak jeszcze masz watpliwosci, to mozesz sobie badania krwi zrobic. Tam ciaza wychodzi juz w bardzo wczesnym tygodniu.
D0tk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:43   #2505
ver_million
Rozeznanie
 
Avatar ver_million
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: -.-
Wiadomości: 737
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez D0tk4 Pokaż wiadomość
Jak jeszcze masz watpliwosci, to mozesz sobie badania krwi zrobic. Tam ciaza wychodzi juz w bardzo wczesnym tygodniu.
eee, no ta ciaza to nieprawdopodobna chyba juz sie wydaje, a ja sie wcale nie czuje jak ciezarna...
__________________
She seems to be stronger, but what they want her to be is weak
She could play pretend, she could join the game, boy
ver_million jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 20:11   #2506
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość


Tak, jest możliwość zajścia w ciążę.

Taa......

no a jeśli jestem płodna jak królik ?? Cilest ma niski poziom hormonów, nie ma to znaczenia?? co i rusz czytam takie wątki, nawet na wizazu mi sie jeden przewinął. wcześniej brałam Cyprodiol, 2mg, a Cilest ma 0,250... nie ma to wpływu???
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 20:12   #2507
spiderowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam. mam pewniem problem... kochalem sie z dziewczyna ok 2-3 tyg temu i pekla mi prezerwatyw atroche nad polowa dlugosci prezerwatywy, jak zrozumialem ,ze zostala peknieta to od razu wyjalem penisa.wziela moja dziewczyna tabletke escapelle okolo 9-10 h po wpadce...miala tylko objawy po wzieciu jakos odruchy wymiotne i to wszystko.okres dostala z 3 dniowym okolo zpoznienem. dlugosc okresu byla prawidlowa. odnosnie testow to zrobila 1 dzien po wpadce, drugi okolo 6 dni po, a trzeci ok 14 dni po ale za to wieczorem. obecnie ma bole w piersiach od okolo 2 miesiecy , a podejrzewala ze bola jaj janiiki a byly to wezly chlonne...zaczela brac ponownie yasmin. prosze bardzo o pomoc czy nie jest w ciazy... bardzo sie tym przejmuje...czy mozna miec okre w czasie ciazy dodatkowo?...blagam niech ktos mi uprzejm odpowie ,bo przez ta sytuacje jestem wykonczony nerwowo.... czy jest mozliwosc z est wciazy jak dostala okres z 3 dniowym opoznieniem? prosze o pomoc...

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

czy mam si etym przjemowac?...okres jak dostanie dziewczyna to nei jest w ciazy?..

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

bardzo jestem juz wykonczony nerwowo przez ta sprawe..
spiderowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 20:31   #2508
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez spiderowy Pokaż wiadomość
witam. mam pewniem problem... kochalem sie z dziewczyna ok 2-3 tyg temu i pekla mi prezerwatyw atroche nad polowa dlugosci prezerwatywy, jak zrozumialem ,ze zostala peknieta to od razu wyjalem penisa.wziela moja dziewczyna tabletke escapelle okolo 9-10 h po wpadce...miala tylko objawy po wzieciu jakos odruchy wymiotne i to wszystko.okres dostala z 3 dniowym okolo zpoznienem. dlugosc okresu byla prawidlowa. odnosnie testow to zrobila 1 dzien po wpadce, drugi okolo 6 dni po, a trzeci ok 14 dni po ale za to wieczorem. obecnie ma bole w piersiach od okolo 2 miesiecy , a podejrzewala ze bola jaj janiiki a byly to wezly chlonne...zaczela brac ponownie yasmin. prosze bardzo o pomoc czy nie jest w ciazy... bardzo sie tym przejmuje...czy mozna miec okre w czasie ciazy dodatkowo?...blagam niech ktos mi uprzejm odpowie ,bo przez ta sytuacje jestem wykonczony nerwowo.... czy jest mozliwosc z est wciazy jak dostala okres z 3 dniowym opoznieniem? prosze o pomoc...

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

czy mam si etym przjemowac?...okres jak dostanie dziewczyna to nei jest w ciazy?..

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

bardzo jestem juz wykonczony nerwowo przez ta sprawe..
przede wszystkim to ilość wątków w których napiszesz nie wpłynie na to czy twoja dziewczyna będzie w ciąży czy nie więc z łaski swojej stosuj się do regulaminu, bo pisanie absolutnie wszędzie to lekkie przegięcie

po drugie robienie testów dzień i 6 dni po było kompletnie bez sensu, gratuluję wyrzuconych w błoto i obsikanych pieniędzy

po 3 nie wiem jakie masz mniemanie o lekarzu twojej dziewczyny, ale jeśli podejrzewasz go o taki brak kompetencji jak przepisywanie jej tabletek antykoncepcyjnych bez wykluczenia ciąży to niech go zmieni na innego

po 4 nie miewa się okresu w ciąży. można mieć krwawienia bądź plamienia, nie wyglądają one jak zwykły okres i nie są czymś normalnym.

po 5 radzę wizytę u psychologa i/lub abstynencję seksualną, szkoda zdrowia psychicznego na takie schizy.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 21:07   #2509
spiderowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

czyli waszym zdaniem wogole nie mam sie przejmowac ta sprawa??.
spiderowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 21:10   #2510
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez spiderowy Pokaż wiadomość
czyli waszym zdaniem wogole nie mam sie przejmowac ta sprawa??.
misiu, weź jakiś fajny podręcznik od biologii i poczytaj sobie o tym skąd się biorą dzieci, jak dochodzi do zapłodnienia, co to jest antykoncepcja, w jakim celu się ją stosuje i jak działają poszczególne środki antykoncepcyjne. a potem przemyśl sprawę jeszcze raz, parę rzeczy powinno się rozjaśnić.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 21:18   #2511
spiderowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

zabije sie chyba jak bede miec wpadke...

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

prosze dodajcie mi jakiejs otuchy..
spiderowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 21:19   #2512
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

-.-

http://www.116111.pl/
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 21:23   #2513
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez spiderowy Pokaż wiadomość
zabije sie chyba jak bede miec wpadke...
Uspokój się kolego, piszesz jak rozchisteryzowany 15 latek, który własnie wziął się za seks. Podejrzewam, ze tatuśkiem nie zostaniesz, ale jeśli masz tak wariować i "się zabijać jak będziesz mieć wpadkę", to może warto się zastanowić, czy jesteś na tyle dojrzały, zeby się za to w ogóle brać
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 22:22   #2514
spiderowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

zawsze pojawiajacy okres niweczy mysli o wpadce???
spiderowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 22:27   #2515
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez spiderowy Pokaż wiadomość
witam. mam pewniem problem... kochalem sie z dziewczyna ok 2-3 tyg temu i pekla mi prezerwatyw atroche nad polowa dlugosci prezerwatywy, jak zrozumialem ,ze zostala peknieta to od razu wyjalem penisa.wziela moja dziewczyna tabletke escapelle okolo 9-10 h po wpadce...miala tylko objawy po wzieciu jakos odruchy wymiotne i to wszystko.okres dostala z 3 dniowym okolo zpoznienem. dlugosc okresu byla prawidlowa. odnosnie testow to zrobila 1 dzien po wpadce, drugi okolo 6 dni po, a trzeci ok 14 dni po ale za to wieczorem. obecnie ma bole w piersiach od okolo 2 miesiecy , a podejrzewala ze bola jaj janiiki a byly to wezly chlonne...zaczela brac ponownie yasmin. prosze bardzo o pomoc czy nie jest w ciazy... bardzo sie tym przejmuje...czy mozna miec okre w czasie ciazy dodatkowo?...blagam niech ktos mi uprzejm odpowie ,bo przez ta sytuacje jestem wykonczony nerwowo.... czy jest mozliwosc z est wciazy jak dostala okres z 3 dniowym opoznieniem? prosze o pomoc...

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

czy mam si etym przjemowac?...okres jak dostanie dziewczyna to nei jest w ciazy?..

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

bardzo jestem juz wykonczony nerwowo przez ta sprawe..
Cytat:
Napisane przez spiderowy Pokaż wiadomość
czyli waszym zdaniem wogole nie mam sie przejmowac ta sprawa??.
Cytat:
Napisane przez spiderowy Pokaż wiadomość
zabije sie chyba jak bede miec wpadke...

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

prosze dodajcie mi jakiejs otuchy..
Uspokój się.
Przeciez już Ci odpisałyśmy wcześniej.
Ile razy jeszcze napiszesz to samo?
Ile Ty masz lat? 14? 15?
Radzę Wam dobrze, skończcie z seksem, bo dostaniesz w końcu zawału.

Zróbcie test z krwi dla spokoju Waszego i naszego i przestań zasypywac wizaż milionem wątków.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2011-02-26 o 22:28
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 10:51   #2516
dariast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez spiderowy Pokaż wiadomość
zawsze pojawiajacy okres niweczy mysli o wpadce???
tak
dariast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 12:02   #2517
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

w_isienko, chce isc wczesniej do lekarza, bo jesli to nie ciaza to w takim razie cos innego i wcale nie fajnego.. zawsze mam tak, ze tydzien przed okresem boli mnie brzuch tak jakby to bylo juz.. jesli okres mi sie wyregulowal to brzuch bolal mnie dwa tyg wczesniej przed okresem.. jesli jednak sie nie wyregulowal to brzuchj przestal mnie bolec a okresu nie ma.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez spiderowy Pokaż wiadomość
zawsze pojawiajacy okres niweczy mysli o wpadce???

nie zawsze.. moja przyjaciolka poszla po okresie do lekarza i okazalo sie, ze byla juz w ciazy przed nim.. a, ze bylo tej krwi sporo to pomylila plamienie z okresem tak mi sie wydaje bo jak inaczej to wytlumaczyc, ze poszla pare dni po okresie i byla juz w 4 tyg.

Edytowane przez karolus17
Czas edycji: 2011-02-27 o 12:01
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 12:15   #2518
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
w_isienko, chce isc wczesniej do lekarza, bo jesli to nie ciaza to w takim razie cos innego i wcale nie fajnego.. zawsze mam tak, ze tydzien przed okresem boli mnie brzuch tak jakby to bylo juz.. jesli okres mi sie wyregulowal to brzuch bolal mnie dwa tyg wczesniej przed okresem.. jesli jednak sie nie wyregulowal to brzuchj przestal mnie bolec a okresu nie ma.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------




nie zawsze.. moja przyjaciolka poszla po okresie do lekarza i okazalo sie, ze byla juz w ciazy przed nim.. a, ze bylo tej krwi sporo to pomylila plamienie z okresem tak mi sie wydaje bo jak inaczej to wytlumaczyc, ze poszla pare dni po okresie i byla juz w 4 tyg.
Zawsze. W ciąży mogą zdarzyć się plamienia, ale nigdy okres.
To, że ktoś pomylił jedno z drugim nie znaczy, ze w ciąży można mieć miesiączkę.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 14:22   #2519
Inatach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

.

Edytowane przez Inatach
Czas edycji: 2011-03-09 o 06:47
Inatach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 14:40   #2520
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Inatach Pokaż wiadomość
Witam !
Mam pewien problem a mianowicie .. Moja dziewczyna powinna dostać okres już tydzień temu , i martwimy się , że to może być ciąża . Jest dziewicą i nie uprawialiśmy seksu lecz masturbuje mnie (nie doszło do wytrysku ) . U dziewczyny występuje ból piersi , jajników (mówiła , że zawsze tak ma przed miesiączką) . Ostatnio była zestresowana, brała antybiotyki była chora (zapalenie ucha i gardła) a na dodatek dochodzi stres właśnie przed ciążą . Bardzo proszę o szybką odpowiedź , ponieważ jest to dla mnie bardzo ważne . Pozdrawiam ;(
Na 200% zaszła w ciążę.
Trojaczki i pręgowany kot za 9 miesięcy.

Gratuluję!
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.