Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać cz.VIII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-02, 06:09   #3751
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
a jeśli pracodawca sam mnie rozliczał to muszę coś wysyłać do US czy pracodawca zrobił to za mnie?
żadna z Was nie wie?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 07:39   #3752
eeela
Raczkowanie
 
Avatar eeela
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
GG do eeela
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
żadna z Was nie wie?
wydaje mi się, że nic nie musisz wysyłać, powinni to zrobić za Ciebie
__________________
http://www.pustamiska.pl
eeela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:02   #3753
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
a jeśli pracodawca sam mnie rozliczał to muszę coś wysyłać do US czy pracodawca zrobił to za mnie?
Nic nie musisz robić. Jeżeli pracodawca Cię rozliczył to jedynie powinien dać Ci kopię PIT-u
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:39   #3754
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
Nie ma sensu zakladac nowego wątku chyba, wiec pytam tutaj. Może ktoś wie.

Od 12 maja 2010 jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy. Od sierpnia do listopada byłam od nich na stażu. Od listopada do konca lutego bylam teoretycznie ' bezrobotna'. Nadal jestem zarejestrowana, a z dniem dzisiejszym podpisalam umowę o pracę tak jakby. Znaczy sie umowy fizycznie jeszcze nie mam, ale bede zatrudniona. W związku z tym mam 7 dni na zgłoszenie tegoż faktu w urzędzie. I tutaj - może ktos wie - bo kierowniczka powiedziała mi, że oni za znalezienie samemu pracy przez bezrobotnego płacą mu za to pieniądze. Prawda to? Bo mi sie wydaje to dziwne...

No i drugie pytanie - jakieś dokumenty mam wziąć ze sobą czy tylko pojsc powiedziec ; 'dzien dobry, mam pracę, prosze mnie wykreslic.' ?

Dziękuje za pomoc.
co to znaczy "teoretycznie 'bezrobotna'?
Cytat:
Art. 48
1. Bezrobotnemu posiadającemu prawo do zasiłku przysługuje dodatek aktywizacyjny, jeżeli:

1) w wyniku skierowania przez powiatowy urząd pracy podjął zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy obowiązującym w danym zawodzie lub służbie i otrzymuje wynagrodzenie niższe od minimalnego wynagrodzenia za pracę;

2) z własnej inicjatywy podjął zatrudnienie lub inną pracę zarobkową.

2. W przypadku, o którym mowa w ust. 1 pkt 1, dodatek aktywizacyjny przysługuje w wysokości stanowiącej różnicę między minimalnym wynagrodzeniem za pracę a otrzymywanym wynagrodzeniem, nie większej jednak niż 50 % zasiłku, o którym mowa w art. 72 ust. 1, przez okres, w jakim przysługiwałby bezrobotnemu zasiłek.

3. W przypadku, o którym mowa w ust. 1 pkt 2, dodatek aktywizacyjny przysługuje w wysokości do 30 % zasiłku, o którym mowa w art. 72 ust. 1, przez połowę okresu, w jakim przysługiwałby bezrobotnemu zasiłek.

4. Dodatek aktywizacyjny nie przysługuje w przypadku:

1) skierowania bezrobotnego przez powiatowy urząd pracy do prac interwencyjnych, robót publicznych lub na stanowisko pracy, którego koszty wyposażenia lub doposażenia zostały zrefundowane zgodnie z art. 46 ust. 1 pkt 1;

2) podjęcia przez bezrobotnego z własnej inicjatywy zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej u pracodawcy, u którego był zatrudniony lub dla którego wykonywał inną pracę zarobkową bezpośrednio przed zarejestrowaniem jako bezrobotny;

3) podjęcia przez bezrobotnego z własnej inicjatywy zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej za granicą Rzeczypospolitej Polskiej u pracodawcy zagranicznego.
-Ustawa o promocjj zatrudnienia.

Co do drugiego pytania- powinnaś mieć przy sobie kserokopię umowy
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:02   #3755
karinkowa
Rozeznanie
 
Avatar karinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 843
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Dawno temu używałam 2x starszej wersji Blendamed White Strips, a ostatnio załapałam się na testowanie tych 3d deluxe, czy jak im tam było nie widziałam specjalnej różnicy między nimi, może od deluxów bardziej mnie zęby bolały.
dziekuje
__________________
karinkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:15   #3756
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Masz dostep do swiezego mleka od krowki, czy kupnego w kartoniku?

poza tym jakie duzo roboty?

Masz zsiadle mleko? Masz. Gotujesz? No... i na gaze, i odsaczasz
tez mi duzo roboty

A jak dalej Ci sie nie chce.
Moze capresi sie nada? Ale on slodkawy jest

Jeszcze tu zobacz http://www.belgia.net/belgia.php?nam...ewtopic&t=6895
Kartonowe mleko kupujemy bo tu w okolicy z tego co zauważyłam same owce hodują. Bo czytałam że np. z 2litrów maślanki wychodzi chyba ok. 400g twarogu a to mało
dzięki Szpiegu za tą stronkę, siedzę na niej czasem ale żeby o serze na niej poszukać to nie pomyślałam
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:17   #3757
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

dziewczyny znalazłam pracę i fakt ten muszę przedstawić w urzędzie pracy w ciągu 7 dni od zawarcia umowy. umowy jeszcze nie dostałam do ręki ale będzie ona zawarta od 1 marca i mam pytanie czy idąc do urzędu muszę mieć ze sobą umowę? czy tylko mówię że znalazłam prace i chcę się wyrejestrować?
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 09:37   #3758
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Kartonowe mleko kupujemy bo tu w okolicy z tego co zauważyłam same owce hodują. Bo czytałam że np. z 2litrów maślanki wychodzi chyba ok. 400g twarogu a to mało
dzięki Szpiegu za tą stronkę, siedzę na niej czasem ale żeby o serze na niej poszukać to nie pomyślałam
Fakt, duzo nie wyjdzie, ale zawsze to bedzie jakies rozwiazanie. Mleko az tak tam drogie, ze nie mozesz poswiecic kilku litrow?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:52   #3759
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

jestem świeżo upieczoną mężatką, zostałam poproszona na świadka (czerwiec), nie wiem jak to już jest z tymi dowodami-czy będą nowe i kiedy-czytam, że w lipcu
chodzi mi o to że planowałam własnie wymienić dowod gdy wszyscy będą musieli zmienic a przecież na świadkowanie musze mieć dowód aktualny
nie wiem czy jest sens dwa razy wymieniać,
napisałam to strasznie chaotycznie przepraszam jeszcze nie odespałam
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 10:25   #3760
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Fakt, duzo nie wyjdzie, ale zawsze to bedzie jakies rozwiazanie. Mleko az tak tam drogie, ze nie mozesz poswiecic kilku litrow?
W tym linku co mi wysłałaś ktoś napisał że w takim sklepie jest to dzisiaj pójdę do niego bo akurat będę w okolicy i może będzie a jak nie to najwyżej w łikend pomęczę się z mlekiem.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:19   #3761
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
jestem świeżo upieczoną mężatką, zostałam poproszona na świadka (czerwiec), nie wiem jak to już jest z tymi dowodami-czy będą nowe i kiedy-czytam, że w lipcu
chodzi mi o to że planowałam własnie wymienić dowod gdy wszyscy będą musieli zmienic a przecież na świadkowanie musze mieć dowód aktualny
nie wiem czy jest sens dwa razy wymieniać,
napisałam to strasznie chaotycznie przepraszam jeszcze nie odespałam
jeśli chcesz być świadkową to musisz mieć dowód z nowym nazwiskiem,nie musisz po raz kolejny wymieniac dowodu,bo pojawiły sie nowe wzory.twój będzie ważny przez dany okres np 10 lat.

ALUFA,dziękuję,ale jeszcze jedno pytanie,bo PW chodzi
czy w przypadku kiedy ojcec się zagapił,a ty pracowałaś i dostawałaś alimenty (bezprawnie) musiałaś mu zwrócić?
czy to jest strata?

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-03-02 o 12:21
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 12:21   #3762
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jeśli chcesz być świadkową to musisz mieć dowód z nowym nazwiskiem,nie musisz po raz kolejny wymieniac dowodu,bo pojawiły sie nowe wzory.twój będzie ważny przez dany okres np 10 lat.
dziękuję za odp
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:37   #3763
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Mam 2 pity i mój tż też ma 2 pity. Czy mam dane z nich zsumować a na zeznaniu zaznaczyć, że osiągaliśmy dochód z jednego stosunku pracy? Ja mam 2 - jeden z firmy, drugi z ZUS za zasiłek macierzyński, a tż w połowie roku zmieniał pracę. Ale każde z nas pracowało tylko na jeden etat w jednym czasie.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:51   #3764
karl
Raczkowanie
 
Avatar karl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
jestem świeżo upieczoną mężatką, zostałam poproszona na świadka (czerwiec), nie wiem jak to już jest z tymi dowodami-czy będą nowe i kiedy-czytam, że w lipcu
chodzi mi o to że planowałam własnie wymienić dowod gdy wszyscy będą musieli zmienic a przecież na świadkowanie musze mieć dowód aktualny
nie wiem czy jest sens dwa razy wymieniać,
napisałam to strasznie chaotycznie przepraszam jeszcze nie odespałam
Wydaje mi sie,ze nie mozesz czekac do lipca z wymiana dowodu. Po slubie jest jakis okreslony termin, zdaje sie 10 dni, do kiedy MUSISZ zlozyc wniosek. Tak przynajmniej mowila moja przyjaciolka, ktora ostatnio wyszla za maz. I chyba jest jakas kara, jak sie nie zastosujesz.

Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze na niepolskiej klawiaturze.
karl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:55   #3765
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez karl Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie,ze nie mozesz czekac do lipca z wymiana dowodu. Po slubie jest jakis okreslony termin, zdaje sie 10 dni, do kiedy MUSISZ zlozyc wniosek. Tak przynajmniej mowila moja przyjaciolka, ktora ostatnio wyszla za maz. I chyba jest jakas kara, jak sie nie zastosujesz.

Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze na niepolskiej klawiaturze.
hmm więc teraz już sie pogubiłam tym bardziej, że planuję wymeldowanie od rodziców i zameldowanie się u męża,
najpierw wymeldowanie potem zameldowanie a potem dowód
nie wiem czy akt zawarcia małżeństwa będzie mi potrzebny do tego-za 2 tyg do odbioru dopiero
ktoś mnie oświeci
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:14   #3766
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
hmm więc teraz już sie pogubiłam tym bardziej, że planuję wymeldowanie od rodziców i zameldowanie się u męża,
najpierw wymeldowanie potem zameldowanie a potem dowód
nie wiem czy akt zawarcia małżeństwa będzie mi potrzebny do tego-za 2 tyg do odbioru dopiero
ktoś mnie oświeci
Tak najpierw musisz sie wymeldowac potem zameldowac w nowym domu (to kwestia paru godzin) i potem lecisz do Urzedu Stanu i skladasz wniosek o nowy dowów. A po slubie masz chyba 7 dni na zlozenie wniosku zeby byl darmowy dowód (to obowiazywlo kiedys jak dowody byly płatne jeszcze, ksiadz zanosi akt slubu i dopiero jak przyniesie mozna zlozyc wniosek) teraz mozesz kiedy chcesz isc o ile ten ksiadz juz zaniesie czy tam przesle niewiem jak w wiekszych miastach to wyglada.

Edit: Jesli masz nowy dowod z nazwiskiem nowym juz wyrobiony a chcesz jeszcze raz nowy bo zmieniasz miejsce zameldowania to aktu malzenstwa chyba nie musisz miec jesli masz na starym dowodzie nowe nazwisko.

Edit: dowodu nie musisz zmieniac (tzn teoretycznie tak jesli by cie policja zatrzymała to MUSISZ miec nowy dowod juz) ale na swiadkowanie musi byc nowy no i jak ktos pisal jest wazny 10 lat.
__________________

Edytowane przez Renatka_2108
Czas edycji: 2011-03-02 o 13:18
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 14:10   #3767
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

czy jedzenie kuskusu czy tam kuskusa na obiad, takiego co się zalewa tylko wrzątkiem jest zdrowe?:P
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 14:25   #3768
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
dziewczyny znalazłam pracę i fakt ten muszę przedstawić w urzędzie pracy w ciągu 7 dni od zawarcia umowy. umowy jeszcze nie dostałam do ręki ale będzie ona zawarta od 1 marca i mam pytanie czy idąc do urzędu muszę mieć ze sobą umowę? czy tylko mówię że znalazłam prace i chcę się wyrejestrować?
Musisz mieć umowę
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 14:38   #3769
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

jak coś to ja dzisiaj dostałam ten PIT-11
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 15:08   #3770
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

do studentek:
jak to jest, gdy oddało sie już indeks do dziekanatu to jeśli chodzi o odbiór to każdy moglby sobie wziac moj indeks nawet nie musilaby podpisywac niczego, że go wzial?
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:19   #3771
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
do studentek:
jak to jest, gdy oddało sie już indeks do dziekanatu to jeśli chodzi o odbiór to każdy moglby sobie wziac moj indeks nawet nie musilaby podpisywac niczego, że go wzial?

U mnie tak jest.
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:50   #3772
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
do studentek:
jak to jest, gdy oddało sie już indeks do dziekanatu to jeśli chodzi o odbiór to każdy moglby sobie wziac moj indeks nawet nie musilaby podpisywac niczego, że go wzial?
Pewnie zależy na jakiej uczelni. Mogą na przykład kazać Ci pokazać legitymację. Ale ja zawsze odbieram sobie ot tak, nic nie pokazuję, nic nie podpisuję. Tyle, że mnie w sekretariacie kojarzą z wyglądu, więc może dlatego nie wymagają żadnych formalnosci. Ale na przykład, nie pozwolili mi zabrać indeksu mojej własnej siostry (studiujemy razem).
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 16:43   #3773
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
do studentek:
jak to jest, gdy oddało sie już indeks do dziekanatu to jeśli chodzi o odbiór to każdy moglby sobie wziac moj indeks nawet nie musilaby podpisywac niczego, że go wzial?
na większości uczelni niby tak.
choć mi dzisiaj mama powiedziała, że na politechnice dostali dzisiaj wiadomość, że indeks trzeba odbierać indywidualnie i wcześniej należy pokazać legitymację przed odbiorem.


w prkatyce pani w dziekanacie dostanie chyba &%^&$^$ jak zobaczy np po 300 z danego rocznika wchodzące po kolei tylko po sam indeks
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 17:09   #3774
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

co to jest faktura F-VAT ?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 17:21   #3775
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy gdy wrzucam zdjęcia przez imageshocka to te foty jakoś wypełzają do neta?? w sensie, że ktoś niepowołany może sobie jakos je obejrzeć? da sie po wrzuceniu szybciutko usunąć ?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 17:25   #3776
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cysia, wypełzają, jeżeli ktoś zna link. Nie da się wykasować. Żeby kasować załóż sobie konto np. na photobucket, to bardzo wygodne
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 17:33   #3777
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

cholerko i to za darmoszke ? i bezpieczniejsiejsze jakies?
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2011-03-02 o 17:35
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 17:41   #3778
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Za darmoszkę, i bezpieczniejsze zawsze możesz usunąć zdjęcie, które już wrzuciłaś, i wtedy link przestaje działać. Ja od kilku lat korzystam
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 18:06   #3779
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Ook, dzięki
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 18:15   #3780
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Cysia, wypełzają, jeżeli ktoś zna link. Nie da się wykasować. Żeby kasować załóż sobie konto np. na photobucket, to bardzo wygodne
Jeśli ma się konto na imageshacku to też można wykasować zdjęcia i linki przestają działać.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.