Ładne fryzurki dla panny młodej - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-03, 11:12   #2851
D0tk4
Zadomowienie
 
Avatar D0tk4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 957
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Z tego co mówiła fryzjerka, jakby to nie była fryzura ślubna zapłaciłabym mniej Twierdziła, że przy ślubnej się ona bardziej stara, a poza tym niby lepsze rzeczy nakłada na włosy
Mi jednak fryzura próbna trzymała się lepiej niż ta ślubna, więc chyba te "lepsze rzeczy" na mnie nie działają
Tak samo sprawa ma się z bukietami ślubnymi, jak się powie, że to "ślubny" to od razu cena idzie w górę. Wszystko co "ślubne" się cholernie ceni
Niestety, taki biznes, musza zarabiac na czym sie da. Choc nie zmienia to faktu, ze wkurza mnie, gdy robie sie ze mnie idiote, a tak sie czuje przy kazdej okazji, gdy zwykla rzecz jestro drozsza tylko i wylacznie dlatego, ze jest na jakas specjalna okazje!
D0tk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 11:15   #2852
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez D0tk4 Pokaż wiadomość
Niestety, taki biznes, musza zarabiac na czym sie da. Choc nie zmienia to faktu, ze wkurza mnie, gdy robie sie ze mnie idiote, a tak sie czuje przy kazdej okazji, gdy zwykla rzecz jestro drozsza tylko i wylacznie dlatego, ze jest na jakas specjalna okazje!

Też tego strasznie nie lubię
Ślub już sam w sobie jest drogą imprezą więc chociaż fryzjerzy mogliby sobie podarować podnoszenie cen za fryzury próbne, ale co zrobić
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 22:52   #2853
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez D0tk4 Pokaż wiadomość
Milo! Eh, teraz to juz na nazwie zarabiaja. A gdybys powiedziala, ze to nie na slub, tylko nie wiem .. na urodzinowa impreze, to bys zaplacila 40?
Ja się przyznam, że na swój ślub cywilny oszukałam fryzjerkę Powiedziałam, ze mamy z narzeczonym rocznicę i kazał mi niecodziennie wyglądać. Fakt, że miałam wtedy krótkie włosy i chodziło mi bardziej o umodelowanie, ale zapłaciłam 30zł z obcięciem!
__________________
Я з цягам часу стануся птушкай...
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 06:53   #2854
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez stokocoto Pokaż wiadomość
Ja się przyznam, że na swój ślub cywilny oszukałam fryzjerkę Powiedziałam, ze mamy z narzeczonym rocznicę i kazał mi niecodziennie wyglądać. Fakt, że miałam wtedy krótkie włosy i chodziło mi bardziej o umodelowanie, ale zapłaciłam 30zł z obcięciem!

Dobrze zrobiłaś
jakbyś powiedziała, że to fryzura ślubna, to od razu cena by poszła w górę, a tak zapłaciłaś naprawdę tyle, co nic
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 11:41   #2855
Paolinka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

a cos dla swiadki:p

ja chcialam loki ale nie wiem czy przez cala impreze sie utrzymaja
Paolinka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 12:18   #2856
D0tk4
Zadomowienie
 
Avatar D0tk4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 957
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez stokocoto Pokaż wiadomość
Ja się przyznam, że na swój ślub cywilny oszukałam fryzjerkę Powiedziałam, ze mamy z narzeczonym rocznicę i kazał mi niecodziennie wyglądać. Fakt, że miałam wtedy krótkie włosy i chodziło mi bardziej o umodelowanie, ale zapłaciłam 30zł z obcięciem!
Madre posuniecie! Ja mam jednak dlugie wlosy i bałabym sie, ze na zwykla impreze mniej sie prztlozy niz na slub i spedze wesele w lazience probujac dosc do ladu i skladu z moja fryzura :P

Cytat:
Napisane przez Paolinka87 Pokaż wiadomość
a cos dla swiadki:p

ja chcialam loki ale nie wiem czy przez cala impreze sie utrzymaja
Tak jak było pisane wczesniej, wszystko zalezy od wlosów. Czy cienkie czy grube, czy geste czy nie. Sama najlepiej wiesz co Ci sie na glowie trzyma i co pasuje Ci do buzi
D0tk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 09:31   #2857
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja do mojej fryzjerki też chodziłam kilka ładnych lat i taki mu numer wycięła U tej "mojej" fryzjerki pracuje kilka osób i najpierw chodziłam do takiej dziewczyny, z której byłam zadowolona, ale ona zaszła w ciążę i przepisali mnie do innej, a ta jak mnie już dostała, to teraz nie chce mnie wypuścić ze swoich rąk
Problemy z nią zaczęły się od kwietnia, od próbnej fryzury ślubnej. Później w dniu ślubu zrobiła mi pół głowy i powtarzała, że więcej już nie zdąży zrobić, bo czeka jej kolejna klientka, ale miałam to głęboko, wiedziałam, ze właścicielka nie wypuści mnie na ślub z połową głowy zrobioną.
Po ślubie poszłam do obcięcia, tłumaczyłam, co chcę mieć zrobione, ale ona jakby nie słuchała i i tak robi na końcu swoje. Jak się zobaczyłam w lustrze, to myślałam, że ją gołymi rękoma uduszę Tym bardziej, że ja mam strasznie cieniutkie włosy i bardzo krótka fryzura mi zupełnie nie pasuje. Od tamtej wizyty byłam u niej tylko raz, na darmowej wizycie, jako rekompensatę za zepsucie fryzury
Teraz psuje fryzury mojej mamie, która po ostatniej wizycie też jest strasznie niezadowolona
Planuję zmienić fryzjerkę, bo wiem, że ta dziewczyna mnie nie wypuści z rąk, a ja nie mam zamiaru tak eksperymentować z wyglądem. Ostatnio mi powiedziała, że "dobry fryzjer najpierw musi zepsuć fryzurę, żeby później wiedzieć, o co chodzi", ale dzięki wielkie. To ja wolę już chodzić do złego fryzjera, który od razu załapie, o co chodzi klientowi
Boże, ja bym się chyba popłakała . I na pewno bym do niej przestała chodzić! Nie dość, że Ciebie zestresowała w dniu ślubu, to może jeszcze następna klientka przez nią nie zdążyła do kościoła (jeśli to też PMka była). Masakra jakaś, heh.

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja też właśnie zawsze się stresuję Przed ślubem non stop miałam jakieś koszmarne sny dotyczące ślubu, więc myślałam, że w dniu ślubu to normalnie stres mnie zje, ale już na kilka dni przed ślubem się wewnętrznie wyciszyłam i w dniu ślubu naprawdę miałam luz
Też mam ciągle koszmary ślubne :P. Ostatni właśnie dotyczył fryzury- moja fryzjerka zrobiła mi taki kucyk na czubku głowy, spięła go wielką różową frotką i jeszcze pokarbowała włosy . Na całe szczęście na żywo jeszcze nigdy mi nie zepsuła fryzury i zawsze mi doradza i odradza pewne rzeczy . No i pójdę na próbną :P.

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Kilka moich faworytek
Chcę mieć kucyk z boku głowy (najlepiej, żeby włosy były "pofalowane", ale nie wiem, czy mi się to utrzyma ), więc Twoje fryzury bardzo mi się podobają .

Cytat:
Napisane przez stokocoto Pokaż wiadomość
Ja się przyznam, że na swój ślub cywilny oszukałam fryzjerkę Powiedziałam, ze mamy z narzeczonym rocznicę i kazał mi niecodziennie wyglądać. Fakt, że miałam wtedy krótkie włosy i chodziło mi bardziej o umodelowanie, ale zapłaciłam 30zł z obcięciem!
I bardzo dobrze ! U mnie raczej to nie przejdzie- fotograf na przygotowaniach, itd .
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 12:21   #2858
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
Boże, ja bym się chyba popłakała . I na pewno bym do niej przestała chodzić! Nie dość, że Ciebie zestresowała w dniu ślubu, to może jeszcze następna klientka przez nią nie zdążyła do kościoła (jeśli to też PMka była). Masakra jakaś, heh.



Też mam ciągle koszmary ślubne :P. Ostatni właśnie dotyczył fryzury- moja fryzjerka zrobiła mi taki kucyk na czubku głowy, spięła go wielką różową frotką i jeszcze pokarbowała włosy . Na całe szczęście na żywo jeszcze nigdy mi nie zepsuła fryzury i zawsze mi doradza i odradza pewne rzeczy . No i pójdę na próbną :P.
Ja w dniu ślubu miałam totalny luz, więc to gadanie mnie nie stresowało zupełnie. Zresztą wiedziałam, że właścicielka salonu nie pozwoli, żebym w dniu ślubu miała tylko zrobioną połowę głowy Niemniej gadanie mojej fryzjerki było nie na miejscu. Tym bardziej, że okazało się na końcu, że ona była tak podniecona, że zapomniała wykreślić tą babeczkę, bo odwoływała ona wizytę i czekała nie do fryzjera, ale do kosmetyczki
Teraz jestem na etapie podpuszczania włosów, ale już wiem, że fryzjera zmieniam Nie mam ochoty już eksperymentować z włosami, a moja fryzjerka chyba obcięłaby mnie tak, jak chcę dopiero, jakbym miała włosy do kostek Bo jak poszłam z włosami za ramiona i poprosiłam o obcięcie tył krótszy, a boki dłuższe, to powiedziała, że mam włosy za krótkie
Koszmary ślubne to chyba standard Też miałam, ale u mnie były związane ze sukienką (nie zdążyłam uszyć i szłam w halce narzuconej na czarne jeansy i salą, (że się nam goście nie pomieścili ). Ale już na chyba miesiąc przed ślubem koszmary się skończyły i wszystko było super
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 13:04   #2859
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja w dniu ślubu miałam totalny luz, więc to gadanie mnie nie stresowało zupełnie. Zresztą wiedziałam, że właścicielka salonu nie pozwoli, żebym w dniu ślubu miała tylko zrobioną połowę głowy Niemniej gadanie mojej fryzjerki było nie na miejscu. Tym bardziej, że okazało się na końcu, że ona była tak podniecona, że zapomniała wykreślić tą babeczkę, bo odwoływała ona wizytę i czekała nie do fryzjera, ale do kosmetyczki
Teraz jestem na etapie podpuszczania włosów, ale już wiem, że fryzjera zmieniam Nie mam ochoty już eksperymentować z włosami, a moja fryzjerka chyba obcięłaby mnie tak, jak chcę dopiero, jakbym miała włosy do kostek Bo jak poszłam z włosami za ramiona i poprosiłam o obcięcie tył krótszy, a boki dłuższe, to powiedziała, że mam włosy za krótkie
Koszmary ślubne to chyba standard Też miałam, ale u mnie były związane ze sukienką (nie zdążyłam uszyć i szłam w halce narzuconej na czarne jeansy i salą, (że się nam goście nie pomieścili ). Ale już na chyba miesiąc przed ślubem koszmary się skończyły i wszystko było super
O matko, co za baba . Ja miałam taką fryzurę, mimo krótszych włosów niż do ramion, więc babka się kompletnie nie zna, heh. Halka i czarne jeansy to bardzo elegancki strój, wręcz idealny na ślub . Mnie się też śni sporo o sukni- a to, że nie mam i muszę iść w jakiejś starej białej kiecce, a to, że zrobili mi z niej krótką w salonie, itp. A niedawno mi się śniło, że nie wysłaliśmy nikomu zaproszeń . Ale ogólnie sny sprowadzają się do tego, że na pewno czegoś nie zdążę zrobić przed ślubem (uczesać się, umalować, ubrać, dojechać, itp :P).
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 16:09   #2860
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
O matko, co za baba . Ja miałam taką fryzurę, mimo krótszych włosów niż do ramion, więc babka się kompletnie nie zna, heh. Halka i czarne jeansy to bardzo elegancki strój, wręcz idealny na ślub . Mnie się też śni sporo o sukni- a to, że nie mam i muszę iść w jakiejś starej białej kiecce, a to, że zrobili mi z niej krótką w salonie, itp. A niedawno mi się śniło, że nie wysłaliśmy nikomu zaproszeń . Ale ogólnie sny sprowadzają się do tego, że na pewno czegoś nie zdążę zrobić przed ślubem (uczesać się, umalować, ubrać, dojechać, itp :P).

Oj nie zna się, nie zna. Ostatnio moja mama u niej była (niestety po tym, jak dziewczyna do której chodziłyśmy zaszła w ciążę, zostałyśmy przepisane do tej nieszczęśnicy i teraz nie chce nas ze swoich rąk wypuścić ) i poprosiła, żeby jej zrobiła z włosów bob'a, a ta dziewczyna do niej "Co to takiego bob?" Mama musiała jej wytłumaczyć, ale oczywiście źle zrozumiała i taką zrobiła mamie fryzurę, że do dzisiaj jest przeklinana
Sny ze zaproszeniami też miałam Że wchodziliśmy do pustego kościoła i dopiero wtedy się nam przypomniało, że zapomnieliśmy rozwieźć zaproszenia
Zobaczysz sama, sny znikną im więcej spraw będziecie mieli pozałatwianych
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 08:33   #2861
Ewela7
Raczkowanie
 
Avatar Ewela7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 65
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Dziewczyny mam do Was Wieelką prośbę..jesli któraś z Was zdecyduje sie na kupno w warszawskim salonie sukien ślubnych madonna- rewelacyjnego stroika ślubnego w postaci dość dużego kwiatu na opasce nazwa salonowa"cosmo"złożonego z kawałków tiulu pierzasto ułożonych w kolorze ivory, gdzieniegdzie odchodzą żyłki z koralikami w cenie 390 zł. koniecznie proszę o kontakt na priva. Jeśli chodzi o opis to nigdy nie byłam w tym dobra, więc załączam zdjęcie które znalazłam gdzieś w necie-oczywiście to nie jest ten kwiat o który mi chodzi ale jest najbardziej podobny ze wszystkich które znalazłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podobny kwiat.jpg (51,6 KB, 63 załadowań)
__________________
.............
Ewela7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 16:26   #2862
marioletka
Raczkowanie
 
Avatar marioletka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wieś sielska-lubelska
Wiadomości: 94
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Podobne, a znacznie tańsze, ozdoby do włosów są na allegro

Sama nie wiem, co zrobić ze swoimi włosami, mam takie do ramion .. a fryzury, które najbardziej mi się podobają, są wykonane z długich włosów..

Ale taki ciekawy filmik znalazłam z propozycjami dla dziewczyn z krótkimi włosami http://www.youtube.com/watch?v=IiS_-ICPXQ8
__________________
Mój fotoblog


Edytowane przez marioletka
Czas edycji: 2011-03-11 o 18:04
marioletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 14:39   #2863
Ewela7
Raczkowanie
 
Avatar Ewela7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 65
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Podobne, a znacznie tańsze, ozdoby do włosów są na allegro
Już to sprawdziłam..zgadza się..są znacznie tańsze na allegro na pewno, ale nie podobne
__________________
.............
Ewela7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:53   #2864
marioletka
Raczkowanie
 
Avatar marioletka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wieś sielska-lubelska
Wiadomości: 94
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Ewela7 Pokaż wiadomość
Już to sprawdziłam..zgadza się..są znacznie tańsze na allegro na pewno, ale nie podobne
Hmm... najbliższe temu, co poakzałaś na zdjęciu jest chyba to
http://img02.allegroimg.pl/photos/40.../93/1502469384
Problem w tej oryginalnej, która Ci się podoba, że nie jest warta nawet 50 zł (już ze wszystkimi marżami), za tą cenę nie powinna się strzępić (a strzępi się widać na jednym płatku po prawej stronie...), ale wiadomo, jak to jest, jak coś wpadnie w oko

Mi się podoba taka woalka, zamiast ozdoby i welonu
http://img11.allegroimg.pl/photos/or.../11/1496421198
choć jeszcze do końca nie przemyślałam tej kwestii
__________________
Mój fotoblog

marioletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:57   #2865
D0tk4
Zadomowienie
 
Avatar D0tk4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 957
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Mi się podoba taka woalka, zamiast ozdoby i welonu
http://img11.allegroimg.pl/photos/or.../11/1496421198
choć jeszcze do końca nie przemyślałam tej kwestii
Fajny pomysł z tą woalką Choc mi sie kojarzy bardziej ze stylem retro, a moja suknia taka nie bedzie, wiec pewnie sie na cos takiego nie zdecyduje Kwiat we włosy i juz )
D0tk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 21:11   #2866
marioletka
Raczkowanie
 
Avatar marioletka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wieś sielska-lubelska
Wiadomości: 94
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez D0tk4 Pokaż wiadomość
Fajny pomysł z tą woalką Choc mi sie kojarzy bardziej ze stylem retro, a moja suknia taka nie bedzie, wiec pewnie sie na cos takiego nie zdecyduje Kwiat we włosy i juz )
Ooo, dla mnie to plus, jeśli tak Ci się kojarzy, bo wymyśliłam sobie sukienkę w stylu lat 50-tych, taką rozkloszowaną za kolano Hmmm to chyba będzie pasować, a potem można wypiąć i wczepić kwiatka jakiegoś

Bo kwiaty też mi się podobają
__________________
Mój fotoblog

marioletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 23:40   #2867
D0tk4
Zadomowienie
 
Avatar D0tk4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 957
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Ooo, dla mnie to plus, jeśli tak Ci się kojarzy, bo wymyśliłam sobie sukienkę w stylu lat 50-tych, taką rozkloszowaną za kolano Hmmm to chyba będzie pasować, a potem można wypiąć i wczepić kwiatka jakiegoś

Bo kwiaty też mi się podobają
Hehe, no wg mnie retro to pasuje idealnie Masz jakieś zdjęcie ten sukienki?
D0tk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 23:46   #2868
marioletka
Raczkowanie
 
Avatar marioletka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wieś sielska-lubelska
Wiadomości: 94
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez D0tk4 Pokaż wiadomość
Hehe, no wg mnie retro to pasuje idealnie Masz jakieś zdjęcie ten sukienki?
Mam zdjęcie... niereprezentacyjne, tym bardziej, że góra sukienki mi nie pasuje, ale dół klasyczny z lat 50-tych, tylko zależy mi, żeby był z delikatnych zwiewnych materiałów Wrzuce za jakiś czas zdjęcie gotowej rock'n'rollowej sukni ślubnej ale obawiam się, że to wypadnie bliżej wakacji, albo po ślubie
__________________
Mój fotoblog

marioletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 20:21   #2869
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Ja wkleję kilka moich inspiracji. Mam chęc na wysoki kok Ale welon chciałabym wpinany nad kokiem, ma ktoś może zdjęcia takich fryzur?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8_em_sepiaupdo.jpg (16,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4279l.jpg (35,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryzura (1582).jpg (31,6 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg katie-holmes-bun-hairstyle-with-accessorie.jpg (15,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kok-romantyczny.jpg (30,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gładki-kok-150x150.jpg (7,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok7.jpg (16,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok12.jpg (16,8 KB, 39 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2011-03-13 o 20:27
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 22:04   #2870
marioletka
Raczkowanie
 
Avatar marioletka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wieś sielska-lubelska
Wiadomości: 94
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Hmm, zdjęć nie mam, ale ostatnio oglądałam fryzury ślubne na ... youtubie (sama chyba zrezygnuję z usług fryzjerki, choć jeszczę zobaczę)

i był filmik pokazujący, jak samodzielnie zrobić fryzurę podobną do tej na dwóch ostatnich zdjęciach (która swoją drogą bardzo mi się podoba, ale musiałabym mieć chyba przynajmniej dwa razy dłuższe włosy ... )

http://www.youtube.com/watch?v=PCopp3wHTww&feature=fvsr
__________________
Mój fotoblog

marioletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 07:33   #2871
Ewela7
Raczkowanie
 
Avatar Ewela7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 65
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej


Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Hmm... najbliższe temu, co poakzałaś na zdjęciu jest chyba to
http://img02.allegroimg.pl/photos/40.../93/1502469384
Problem w tej oryginalnej, która Ci się podoba, że nie jest warta nawet 50 zł (już ze wszystkimi marżami), za tą cenę nie powinna się strzępić (a strzępi się widać na jednym płatku po prawej stronie...), ale wiadomo, jak to jest, jak coś wpadnie w oko

Mi się podoba taka woalka, zamiast ozdoby i welonu
http://img11.allegroimg.pl/photos/or.../11/1496421198
choć jeszcze do końca nie przemyślałam tej kwestii
Ten kwiat który pokazałam na zdjęciu jest tylko trochę podobny do tego który podoba mi się w madonnie..a że nie mogłam go nigdzie znaleźć to załączyłam foto jakiegoś innego. Poza tym ten w madonnie jest większy i na opasce. A co do woalki jest śliczna dzięki za linka może sama się zdecyduję
__________________
.............
Ewela7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:24   #2872
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

hej dziewczyny. w piatek ide na fryzure próbna i w związku z tym mam do Was prośbe: chciałabym żeby fryzjerka uczesała mi taka fryzurke. jednak wydaje mi sie ze na tej fotce nie do konca widac jak ona wyglada. macie wiec moze w swoich zbiorach inne zdjecia tej pieknej pani i jej fryzurki albo ewentualnie zdjecia podobnych fryzur?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-781161.jpg (20,9 KB, 674 załadowań)
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:49   #2873
222aniolek
Rozeznanie
 
Avatar 222aniolek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 681
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. w piatek ide na fryzure próbna i w związku z tym mam do Was prośbe: chciałabym żeby fryzjerka uczesała mi taka fryzurke. jednak wydaje mi sie ze na tej fotce nie do konca widac jak ona wyglada. macie wiec moze w swoich zbiorach inne zdjecia tej pieknej pani i jej fryzurki albo ewentualnie zdjecia podobnych fryzur?
Może któraś z nich jest podobna....
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2742
222aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 10:30   #2874
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

hmm na tych wszystkich fryzurkach gora jest taka bardziej prosta.wiec to chyba do konca to o co mi chodzi. ale dziękuje
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:24   #2875
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Witam

Czy macie moze jakies propozycje fryzurek slubnych dla dziewczyny, ktora ma wlosy do pasa? Chcialabym taka fryzure, zeby jednoczesnie wypuscic wlosy i troche upiac..
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:51   #2876
D0tk4
Zadomowienie
 
Avatar D0tk4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 957
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
Witam

Czy macie moze jakies propozycje fryzurek slubnych dla dziewczyny, ktora ma wlosy do pasa? Chcialabym taka fryzure, zeby jednoczesnie wypuscic wlosy i troche upiac..
Do bardzo długich włosów pasują moim zdaniem fruzury z linka wrzuconego przez 222aniolek 2-3 posty wyżej. Co do spinania i jednoczesnie wypuszczania, to nie byłabym pewna, tym bardziej, ze wlosy sa bardzo długie. Przy takich jak Twoje sugerowałabym spiecie jak na tych zdjęciach z linka wyżej.
D0tk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 15:06   #2877
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez D0tk4 Pokaż wiadomość
Do bardzo długich włosów pasują moim zdaniem fruzury z linka wrzuconego przez 222aniolek 2-3 posty wyżej. Co do spinania i jednoczesnie wypuszczania, to nie byłabym pewna, tym bardziej, ze wlosy sa bardzo długie. Przy takich jak Twoje sugerowałabym spiecie jak na tych zdjęciach z linka wyżej.
diekuje...dodam ze mam okragla twarz i zastanawiam sie w jakiej fryzurce byloby mi korzystnie..jednoczesnie chcialabym aby bylo widac, ze mam dlugie wlosy....
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:00   #2878
D0tk4
Zadomowienie
 
Avatar D0tk4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 957
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
diekuje...dodam ze mam okragla twarz i zastanawiam sie w jakiej fryzurce byloby mi korzystnie..jednoczesnie chcialabym aby bylo widac, ze mam dlugie wlosy....
Na tych zdjęciach o których mówię, widać, że dziewczyny mają długie włosy Jeśli takie fryzury Cie nie przekonują zawsze mozesz zakręcić włosy i po prostu te pasma o twarzy zebrac z tyły i je spiąć .. Wiesz o co mi chodzi?
D0tk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 09:24   #2879
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Witajcie,
czy możecie mi polecić kogoś ze Śląska? Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Jaworzno - to pilne...
Byłam na fryzurze próbnej i niestety mój fryzjer zrobił ją okropną....i pilnie potrzebuje namiary do kogoś sprawdzonego.

W załączniku fryzurki, które mi się podobają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot019.jpg (21,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot020.jpg (12,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot021.jpg (13,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot022.jpg (20,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot023.jpg (56,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot024.jpg (30,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot025.jpg (32,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot026.jpg (25,0 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot028.jpg (18,1 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot029.jpg (15,2 KB, 142 załadowań)
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 08:54   #2880
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Hmm... najbliższe temu, co poakzałaś na zdjęciu jest chyba to
http://img02.allegroimg.pl/photos/40.../93/1502469384
Problem w tej oryginalnej, która Ci się podoba, że nie jest warta nawet 50 zł (już ze wszystkimi marżami), za tą cenę nie powinna się strzępić (a strzępi się widać na jednym płatku po prawej stronie...), ale wiadomo, jak to jest, jak coś wpadnie w oko

Mi się podoba taka woalka, zamiast ozdoby i welonu
http://img11.allegroimg.pl/photos/or.../11/1496421198
choć jeszcze do końca nie przemyślałam tej kwestii
Bardzo ładna ta woalka!

Cytat:
Napisane przez D0tk4 Pokaż wiadomość
Fajny pomysł z tą woalką Choc mi sie kojarzy bardziej ze stylem retro, a moja suknia taka nie bedzie, wiec pewnie sie na cos takiego nie zdecyduje Kwiat we włosy i juz )
Moja właśnie też nie jest w stylu retro... Ale może kupię jakąś woalkę na sesję plenerową, bo strasznie mi się podobają . Na razie mam 3metrowy welon .


Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Ooo, dla mnie to plus, jeśli tak Ci się kojarzy, bo wymyśliłam sobie sukienkę w stylu lat 50-tych, taką rozkloszowaną za kolano Hmmm to chyba będzie pasować, a potem można wypiąć i wczepić kwiatka jakiegoś

Bo kwiaty też mi się podobają
Jak już będzie gotowa, to czekamy na zdjęcia- uwielbiam takie sukienki !
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-25 17:38:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.