Czy tylko ja taka jestem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-24, 09:30   #1
aliszja.p
Raczkowanie
 
Avatar aliszja.p
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: stąd widzę Odrę :)
Wiadomości: 132

Czy tylko ja taka jestem?


Hej Otoż to. Wydaje mi się, ze mam slabą psychikę i jestem nadwrażliwa. Zawsze szkoda mi biednych ludzi, mogę poplakac się na romantycznym filmem. Nie mogę oglądac horrorów, bo potem boję się wejsc nawet do kuchni.
Za duzo rozmyslam, zbyt wiele analizuję. Np. rozmawiam z moim kolegą az nagle cos powiedzial ostrzejszym tonem do mnie to ja potrafie calutki dzien myslec " a dlaczego on tak powiedział " W ogole potrafię analizowac na czasteczki kazdą rozmowę z chlopakiem.
Czasami trudno jest mi podjąć najłatwiejsze decyzje.
Ale ide smialo przez zycie.
Chciałabym być trochę twardsza w srodku i na zewnątrz..moze bardziej stanowcza, asertywna?
Nie wiem jak to zrobic i czy w ogole się da
aliszja.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 10:04   #2
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Nie tylko Ty tak masz
To wymaga wielkiej i systematycznej pracy. Ja już się troszkę zmieniłam. Ale części tej mojej wrażliwości nie chcę się pozbywać.

W dzisiejszych czasach trudno być wrażliwcem... niestety. Ale dasz sobie radę
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 10:05   #3
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Hm mam bardzo podobnie: Analizuję najdrobniejsze kroki i poczynania, swoje i innych ludzi. Zawsze się zastanawiam dlaczego tak, dlaczego nie inaczej.
Jestem wrażliwa, fakt. Może trochę za bardzo.
Zawsze chciałam być jak moja matka: twarda, zawsze potrafi znaleźć się w każdej sytuacji, nie pamietam by kiedykolwiek mówiła : 'Nie dam rany , nie poradzę sobie'.
Myślę, że to życie po części uczy nas tej 'twardości', w pewnym wieku nie przejmujemy się niektórymi rzeczami i inaczej je odbieramy.

__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 17:38   #4
czekly
Raczkowanie
 
Avatar czekly
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 70
GG do czekly
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Poczułam sie tak jakbym to napisała... mam dosłownie to samo, heh nawet czasem po obejrzeniu w11 mam wrażenie, że mnie zaraz ktoś zadźga, ale i tak oglądam ^^
czekly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 19:40   #5
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Skąś to znam wrażliwość w dużym stopniu i ta szczegółowość to cała ja
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 19:44   #6
*fretka*
Wtajemniczenie
 
Avatar *fretka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jeszcze na ziemi ...
Wiadomości: 2 457
GG do *fretka*
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

nie jesteś sama mam to samo wszyściutko
__________________
... Waiting to happen ...

Avril Lavigne
*fretka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 19:45   #7
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

W sumie mam podobnie Zwłaszcza z horrorami
Ale mam taką koleżanke,jeszcze wrażliwszą niż ja, taką chyba własnie jak Ty, aliszjo.
Szczerze mówiac jest trochę męcząca, bo ciagle się wszystkim zadręcza
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 19:54   #8
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Mam podobnie.
Obejrzę jakiś horror i przez kilka lat się boję
Płaczę słuchając piosenek, oglądając filmy, teledyski czytając różne historie.
Najgorzej jest właśnie z tym analizowaniem . Dostnę jakiegoś SMSa i później potrafię analizować każde zdanie. Na spotkaniach to samo każdy gest, słowo...
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 20:07   #9
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Cytat:
Napisane przez aliszja.p
Hej Otoż to. Wydaje mi się, ze mam slabą psychikę i jestem nadwrażliwa. Zawsze szkoda mi biednych ludzi, mogę poplakac się na romantycznym filmem. Nie mogę oglądac horrorów, bo potem boję się wejsc nawet do kuchni.
Za duzo rozmyslam, zbyt wiele analizuję. Np. rozmawiam z moim kolegą az nagle cos powiedzial ostrzejszym tonem do mnie to ja potrafie calutki dzien myslec " a dlaczego on tak powiedział " W ogole potrafię analizowac na czasteczki kazdą rozmowę z chlopakiem.
Czasami trudno jest mi podjąć najłatwiejsze decyzje.
Ale ide smialo przez zycie.
Chciałabym być trochę twardsza w srodku i na zewnątrz..moze bardziej stanowcza, asertywna?
Nie wiem jak to zrobic i czy w ogole się da
Hej, mi się też czadem wydaje, że jakaś nadwarażliwa jestem, chodzi tu głównie o te horrory . Jak byłam mała to oglądałam z babcią taką telenowele brazylijską o takiej pani, co miała twarz w masce , od tamtej pory bałam się chodzić na strych i do piwnicy, bo bałam się, że ją tam mogę spotkać (panią w masce ) (a moje koleżanka się dziwią, czemu nie oglądam telenowel ). Co do horrorów to mam dokładnie to samo, jak obejrzę jakiś to później boję się wejść nawet do łazienki, zeby się umyć, czy zejść do siebie do pokoju, a jak już muszę to zapalam wszytskie światła po kolei, jak już wszytskie zapalę to wracam i po kolei gaszę .

Co do analizowania to też to samo, boję się, że mogłam kogoś zranić coś mówiąc, myślę cały czas o tym, że wyszłam na idiotkę, bo coś ktoś do mnie nie tak pwoeidział, czy ja coś nie tak zrobiłam . Potrafie godzinami siedzieć i analizować to, co ktoś powiedział

A na romantycznych filmach bardziej mi się chce śmiać niż płkać, na filmie płakałam 2 razy w życiu na "titanicu" (chyba standard) i na "Młodych bniewnych", ale to było jakiś czas temu, teraz raczej mi się to nie zdarza
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 20:33   #10
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Cytat:
Napisane przez czekly
Poczułam sie tak jakbym to napisała... mam dosłownie to samo, heh nawet czasem po obejrzeniu w11 mam wrażenie, że mnie zaraz ktoś zadźga, ale i tak oglądam ^^
ja mam dokładnie to samo
myślałam że to ja jestem nienormalna
fakt w życiu to nieraz przeszkadza, ale jakoś niemoge tego zmienić....może to przyjdzie z czasem
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 20:38   #11
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Oj mam bardzo podobnie niestety..czasem to bardzo przeszkadza i chciałabym się zmienić ale nie potrafię Mam nadzieję że kiedyś stanę się twardsza bo w dzisiejszych czasach trudno być wrażliwcem
__________________
If I lose myself, I lose It all
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 20:40   #12
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

tez tak mam... szybko i czasem z byle powodu umiem sie rozryczec...
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 20:49   #13
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

też jestem bardzo wrażliwa, wszystko bardzo przeżywam, analizuję, roztrząsam... płaczę na filmach, smutnych piosenkach... właściwie to bardzo często płaczę. kiedy się złoszczę, cieszę, smucę... właściwie każdej większej emocji towarzyszą łzy czasami to uciążliwe trochę jest...
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 20:53   #14
thaitii
Rozeznanie
 
Avatar thaitii
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 932
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

U mnie ta wrażliwość nie tyczy się filmów bo horrory uwielbiam, ale ludzi po prostu Ktoś czasem powie coś po prostu podniesionym tonem, nie odpiszę mi na gg, lub powie coś dziwnego, a ja myślę o tym dlaczego? i co to oznacza? Widzę starszą schorowaną osobę i od razu jest mi jej szkoda. Do szpitali wolę nawet nie zaglądać.
Czasami wolałabym nie analizować i po prostu olewać, ale nie umiem poradzić nic na to, że tak się wszystkim przejmuję
__________________
"Przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić nad ranem i powiedzieć:
-Jestem w więzieniu w Meksyku.
A on odpowie:
-Nie przejmuj się, zaraz tam będę!"
thaitii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 21:00   #15
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Wszystkie panie kruche Ja karmię się wręcz horrorami, kiedyś bez obejrzenia uprzednio horroru nie szłam spać...Może to dziwne ale lubię się przez jakiś czas trochę bać, bo po obejrzeniu emocje już praktycznie opadają do zera i idę spokojnie spać.Co do ludzi to podchodzę delikatnie, lecz czasem pokazuję pazurki.Koleżanka mi kiedyś powiedziała, że robię wrażenie zimnej, ale to dlatego, że nie potrafiłam sie do niej otworzyc ona zresztą też.Do niektórych potrafię być ciepłą, spokojną osobą.

W towarzystwie obcych ludzi lub tych, których znam słabo mogę robić wrażenie takiej hmmm bezuczuciowej ale w rzeczywistości myślę i obserwuję ludzi.
Przypuszczam, że w waszym towarzystwie zachowaywałabym się przyjażnie i otwarcie
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 21:11   #16
black-rose
Raczkowanie
 
Avatar black-rose
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 71
GG do black-rose
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Cytat:
Napisane przez aliszja.p
Hej Otoż to. Wydaje mi się, ze mam slabą psychikę i jestem nadwrażliwa. Zawsze szkoda mi biednych ludzi, mogę poplakac się na romantycznym filmem. Nie mogę oglądac horrorów, bo potem boję się wejsc nawet do kuchni.
Za duzo rozmyslam, zbyt wiele analizuję. Np. rozmawiam z moim kolegą az nagle cos powiedzial ostrzejszym tonem do mnie to ja potrafie calutki dzien myslec " a dlaczego on tak powiedział " W ogole potrafię analizowac na czasteczki kazdą rozmowę z chlopakiem.
Czasami trudno jest mi podjąć najłatwiejsze decyzje.
Ale ide smialo przez zycie.
Chciałabym być trochę twardsza w srodku i na zewnątrz..moze bardziej stanowcza, asertywna?
Nie wiem jak to zrobic i czy w ogole się da

Kazdy sadzi , ze jestm twarda... nie nie jestem...
Jesli ktos mi nastapi na odcisk potrafie odszczekac...
Wyszczekana jestem...

Ale tak naprawde jestem taka sama jak Ty
__________________
Zrobisz jeden maly blad i wszyscy maja Cie za idiotke
black-rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 21:18   #17
jaszczura
BAN stały
 
Avatar jaszczura
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szwecja
Wiadomości: 208
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

ja tez jestem bardzo wrazliwa,byle co potrafi doprowadzic mnie do placzu,tylko ze nie robie tego w otoczeniu innych ludzi.inni odbieraja mnie jak osobe twarda niezalezna.wiedza ze ze wszystkim dam sobie rade,po prostu szaleje kabriolecikiem sama zalatwiam wszystkie sprawy jestes inna niz moje kolezanki jak sie na mnie patrzy wydaje sie ze osiagnelam wszystko co chcialam ,wydaje sie ze nic nie potrafi wypowadzic mnie z rownowagi.a tak naprawde nie jestem taka twarda jak wszystko mnie przytlacza a szczegolnie jak jestem za granica to potrafie siasc i caly czas plakac,wystarczy ze zobacze smutna rzecz potrafie o tym myslec bez konca.
jaszczura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 21:29   #18
aliszja.p
Raczkowanie
 
Avatar aliszja.p
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: stąd widzę Odrę :)
Wiadomości: 132
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

To dobrze, ze nie jestem sama
aliszja.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 21:33   #19
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Cytat:
Napisane przez Moonlight
też jestem bardzo wrażliwa, wszystko bardzo przeżywam, analizuję, roztrząsam... płaczę na filmach, smutnych piosenkach... właściwie to bardzo często płaczę. kiedy się złoszczę, cieszę, smucę... właściwie każdej większej emocji towarzyszą łzy czasami to uciążliwe trochę jest...
Mam tak samo, heh
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 22:23   #20
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

No pewnie, że nie jesteś sama aliszjo.p. Ja czasami się złoszczę na samą siebie za zbytnią wrażliwość wtedy, kiedy nie trzeba...
Reeva mam bardzo podobnie. To, że się czasami nie odzywam i wyglądam na osobę jak to określiłaś "bezuczuciową", to wcale nie znaczy, że w danej chwili nie myślę. Myślę i dlatego potrzebuję czasu na dojście do pewnych wniosków.
A innymi razy, aż za bardzo rozgadana jestem.
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 06:52   #21
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Też tam mam
Czasem mnie denerwuje to moje "analizowanie" wszystkiego
Z tego powodu nieraz zdarza mi się ubzdurać coś głupiego i kłócę się np. z TŻ

Nie wiem jak z tym walczyć, ale zauważyłam, że dopada mnie to najczęsciej, gdy jestem sama i nie mam co robić ani czym się zająć
Wtedy siedzę i rozmyślam i analizuję różne sytuacje
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 08:13   #22
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Diabeł tkwi w szeczógłach.Kocham detale.A horrorów nie oglądam bo mam zbyt bujną wyobraźnie.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 09:04   #23
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

i ja też tak mam
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 09:18   #24
<Vega>
Raczkowanie
 
Avatar <Vega>
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wyszków
Wiadomości: 39
GG do <Vega>
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Tak się sklada, że i ja mam ten sam problem...horrory lubię i moge oglądać ale identycznie jak Ty rozpamietuję każde słowo, zachowanie drugiej osoby... często zaprzątam tym swoje mysli (czasem jest to naprawdę nie do zniesienia) myslę sobie "co pomysli sobie o mnie teraz pan x" nie potrafię także oszukiwać szczególnie moich bliskich nawet jeśli chodzi o drobnostkę...jestem strasznie wrażliwa na ludzką krzywdę. ..wolę zrobić coś wbrew sobie aby tylko nie urazic innej osoby nawet jeśli miałabym ryczeć przez to caaałą noc ostatnio zauważyłam, że przez takie zaprzatanie sobie głowy mam siwe włosy w wieku 18 lat to jest dla mnie prawdziwy koszmar...ale cóż chyba trzeba z tym zyć...pozdrawiam serdecznie...pamietaj że nie jesteś w tym "czymś" odosobniona...Jestem z Tobą hehe
__________________
<<ZASŁUCHANA W GWIAZD WOŁANIE
IDĄC DROGĄ GUBIE SIEBIE KAWAŁKAMI...
ZASŁUCHANA W NIEBA GRANIE
Z GŁOWĄ PEŁNĄ MITÓW
WNIKAM W ŚWIAT MAGICZNY
PEŁEN MROCZNYCH SZCZYTÓW...
PŁYNĄC W IDEAŁU PARUJĄCYM ŚWIECIE
DEPCZĘ Z TEGO ŚWIATA KRWI ZRODZONE KWIECIE...
NIE SŁYSZĄC WOŁANIA SPRAGNIONYM POMOCY ...>>
<Vega> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 17:59   #25
aliszja.p
Raczkowanie
 
Avatar aliszja.p
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: stąd widzę Odrę :)
Wiadomości: 132
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Cytat:
Napisane przez <Vega>
Tak się sklada, że i ja mam ten sam problem...horrory lubię i moge oglądać ale identycznie jak Ty rozpamietuję każde słowo, zachowanie drugiej osoby... często zaprzątam tym swoje mysli (czasem jest to naprawdę nie do zniesienia) myslę sobie "co pomysli sobie o mnie teraz pan x" nie potrafię także oszukiwać szczególnie moich bliskich nawet jeśli chodzi o drobnostkę...jestem strasznie wrażliwa na ludzką krzywdę. ..wolę zrobić coś wbrew sobie aby tylko nie urazic innej osoby nawet jeśli miałabym ryczeć przez to caaałą noc ostatnio zauważyłam, że przez takie zaprzatanie sobie głowy mam siwe włosy w wieku 18 lat to jest dla mnie prawdziwy koszmar...ale cóż chyba trzeba z tym zyć...pozdrawiam serdecznie...pamietaj że nie jesteś w tym "czymś" odosobniona...Jestem z Tobą hehe
hehe razem zawsze lepiej
a myslalam ze to tylko ja jestem takim odludkiem
aliszja.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 19:33   #26
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Też tak mam,że baardzo często rozpamiętuję różne rozmowy,sytuacje o których druga osoba na pewno już dawno zapomniała i które nie są tego warte.Tłumaczę sobie,że nie ma co sobie brać do głowy takie rzeczy,ale to nic nie daje I przydałby mi się kurs asertywności,bo z tym też mam problemy.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 20:00   #27
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Ja mam dokładnie tak samo, rozpamiętuje wiele rzeczy. Horrory oglądam ale mam za bujną wyobraźnie i potem wyobrażam sobie różne dziwne rzeczy, filmy romantyczne jak najbardziej ale łezki się czasem kręcą. Nie martw się nie jesteś sama
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 20:05   #28
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Cytat:
Napisane przez aliszja.p
Hej Otoż to. Wydaje mi się, ze mam slabą psychikę i jestem nadwrażliwa. Zawsze szkoda mi biednych ludzi, mogę poplakac się na romantycznym filmem. Nie mogę oglądac horrorów, bo potem boję się wejsc nawet do kuchni.
Za duzo rozmyslam, zbyt wiele analizuję. Np. rozmawiam z moim kolegą az nagle cos powiedzial ostrzejszym tonem do mnie to ja potrafie calutki dzien myslec " a dlaczego on tak powiedział " W ogole potrafię analizowac na czasteczki kazdą rozmowę z chlopakiem.
Czasami trudno jest mi podjąć najłatwiejsze decyzje.
Ale ide smialo przez zycie.
Chciałabym być trochę twardsza w srodku i na zewnątrz..moze bardziej stanowcza, asertywna?
Nie wiem jak to zrobic i czy w ogole się da
Też jestem taka... Wszystko biorę do siebie Analizuję i czasem wręcz wstydzę się, że coś zrobiłam w taki a nie inny sposób, nawet jeśli zrobiłam to dobrze... np. powiedziałam coś przy jakimś chłopaku, a potem im dłużej się zastanawiam tym bardziej mi głupio, że tak przebiegała dana rozmowa... Ale ostatnio, jak tylko zaczynam myśleć, od razu idę do pokoju, gdzie ktoś siedzi, żeby do mnie mówił, żebym o tym już nie myślała , bo mam dość - za dużo stresu
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 20:08   #29
Finnabair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 588
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

Niestety tez mam podobny problem. Po prostu jestem za wrażliwa, trochę niesmiała i czasem trudno z tym żyć, ale jakos musimy
Kiedys przeczytałam cos takiego:

"Kiedy patrzysz na obraz: na co zwracasz uwagę? Analizując obraz skupiamy mysli na to co nas porusza, co jest piękne.
A jak jest w życiu? Rozmyslamy nad najnieprzyjemniejszymi zdarzeniami dnia, choć przypada ono tylko 1 na 10 chwil szczęśliwych."

Musze stwierdzić że to prawda, nie umiam tutaj oddać wiernie tego tekstu, ale ogólny sens był taki. Wieczorem zastanawiam się zawsze co zrobiłam, czy to było dobre, słuszne, czy może powinnam inaczej postąpić.
Brak wiary w siebie...ot co
__________________
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.
Finnabair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 20:16   #30
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Czy tylko ja taka jestem?

ehh.... też tak mam i jeszcze czasami mi się wydaje że jak idę ulicą to wszyscy gapią się na mnie i śmieją s ię z e mnie, ale potem sobie uświadamiam że nie jestem pępkiem świata i pewnie tylko mi sięwydaje, trochę pomaga
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.