Jak zostać stewardessą? - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 14:06   #2371
szyszkaa29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Myślę o badaniach bo co jakis czas mam problem z zatokami. Generalnie sa zdrowe. Ale nie chcialabym poswiecic wszystkiego, podporzadkowac pod szukanie pracy jako stewa po to, zeby pozniej odpasc na orzeczniku. Chociaz w sumie racja... po co mi badania jak nie wiem czy uda sie gdzies zalapac. Z drugiej jednak strony cos slyszalam ze niektore linie wymagaja zeby juz je miec. To jak to z tym jest? I co z tymi co byli dzisiaj na "łapance"" ?
szyszkaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:08   #2372
xlucas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 62
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Nikt nie bedzie wymagal od Ciebie badan z gory. Najpierw rozmowa, jezeli przejdziesz wszystkie etapy wtedy robisz badania. Nie wiem czy wszedzie tak jest ale czesto oni daja skierowanie i mowia gdzie badania zrobic. Czesc linii za nie placi a czesc niestety nie. Jezeli lekarzowi nie powiesz ze masz problemy z zatokami to nie bedzie wiedzial. Trzeba mowic ze wszystko jest OK Laryngolog zajrzy do nosa, uszu, każe zatkac nos i dmuchnac i tyle ale jeżeli czesto masz katar, kichasz to lepiej zaczac jakies leczenie bo kichanie podczas lotu jest niebezpieczne. Trzeba miec tez zdrowe zeby.
xlucas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:22   #2373
ziemniaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cześć Dziewczynki

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa z aparatem na zębach ?
dopuszczalny czy nie ?

Pozdrawiam
ziemniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:08   #2374
lolafm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jak zostać stewardessą?

hej podziele sie z wami moim wrazeniami po rekrutacji w wizzair...otoz jedyne slowa to jakie mi sie cisna to: zenada, brak organizacji, kompetentnych osob rekrutujacych, brak szacunku dla cudzego czasu, przeciaganie wszystkiego bez sensu i do tego oferta zarobkowa taka jak i cala smieszna rekrutacja, bardziej slowa loteria, casting mi pasuje szczerze popwiedziawszy a i 400 zl za badania i 5 tygodni szkolenia w katowicach 0.0super opcja..ogolnie 4 etapy przedstwienie sie po angielsku przed komisja jako numerekpozniej indywidualne scenki/pan z rekrutacji role oskarowe odgrywal niemal ze ogolnie trzeba bylo sprzedac jak najwiecej rzeczy roznym osoba albo inne dziwne akcje a i czytanie instrukcji zadania na glos...grupowe zadanie- dziwne strasznie rozwiazanie tajemnicy uwolnienia sredniowiecznego zdrajcy i w koncu rozmowa z Toba jako osoba z imieniem i nazwiskiem!!pytania ktora praca byla najlepsza najgorsza, dlaczego chcesz zmienic obecna, jakie cechy masz by byc steward itp itd udalo mi sie przejsc wszystkie etapy zostalo nas chyba 13 osob,a wyniki poznamy dopiero w piatek i chyba dopiero wtedy zaczne sie zastanawiac powaznie nad ich oferta wszystkim zycze powodzenia i wytrwalosci pozdrawiam
lolafm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:43   #2375
Ashkali
Raczkowanie
 
Avatar Ashkali
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: afer dhe larg
Wiadomości: 42
Dot.: Jak zostać stewardessą?

lolafm, dzięki za wszystkie info i serdecznie gratuluję, wow!! przykre, że wizz air odstawia takie przedstawienia, i to 'urocze' traktowanie człowieka po numerku ;p
dobrze, że dziś nie przyszłam, na pewno bym nie dała rady, a jeszcze jak by mi przyszło odgrywanie oscarowych scenek z panem od rekrutacji, to już w ogóle bomba a tak z ciekawości spytam, ile osób z trzynastu wybranych może liczyć na kontrakt, tzn. dla ilu osób mają pracę?
__________________
her love is like a Cheshire cat
at first so friendly, but at you it laughs

http://www.pustamiska.pl
http://www.karmimypsiaki.pl
http://www.centaurus.org.pl
Ashkali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 05:33   #2376
Traveler85
Raczkowanie
 
Avatar Traveler85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 68
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Aleście są marudni, firma ma taką a nie inną rekrutację, tyle dziesiąt razy była w taki sposób przeprowadzana i widać firma jest zadowolona z jej wyników skoro w 13 bazach od 2004 roku tak ona wygląda chce się mieć tą robotę, trzeba się dostosować.
__________________
Chcesz zostać stewardessą? Wypełnij aplikację na:
www.cabincrewjobs.eu
Traveler85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 06:30   #2377
Agilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 39
Dot.: Jak zostać stewardessą?

No a ja wiem o co chodzi bo w innych liniach jest normalna rozmowa, i w ten sposób można więcej się o człowieku dowiedzieć, dlatego rozumiem waszą frustrację. Co gorsza nie liczcie że jak zaczniecie pracę będzie lepiej. Powodzenia
Agilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 08:13   #2378
lolafm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jak zostać stewardessą?

podzielilam sie tylko moimi wrazeniami...tak to odczulam z reszta nie tylko ja duzo osob sie skarzylo...nie wiem jak to wyglada w innych liniach, ale moze powinni usprawnic proces rekrutacji bylo by latwiej i przyjemniej dla wszystkich...wiadomo wytrwalosc to podstawa sukcesu
lolafm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:40   #2379
cameron89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez lolafm Pokaż wiadomość
hej podziele sie z wami moim wrazeniami po rekrutacji w wizzair...otoz jedyne slowa to jakie mi sie cisna to: zenada, brak organizacji, kompetentnych osob rekrutujacych, brak szacunku dla cudzego czasu, przeciaganie wszystkiego bez sensu i do tego oferta zarobkowa taka jak i cala smieszna rekrutacja, bardziej slowa loteria, casting mi pasuje szczerze popwiedziawszy a i 400 zl za badania i 5 tygodni szkolenia w katowicach 0.0super opcja..ogolnie 4 etapy przedstwienie sie po angielsku przed komisja jako numerekpozniej indywidualne scenki/pan z rekrutacji role oskarowe odgrywal niemal ze ogolnie trzeba bylo sprzedac jak najwiecej rzeczy roznym osoba albo inne dziwne akcje a i czytanie instrukcji zadania na glos...grupowe zadanie- dziwne strasznie rozwiazanie tajemnicy uwolnienia sredniowiecznego zdrajcy i w koncu rozmowa z Toba jako osoba z imieniem i nazwiskiem!!pytania ktora praca byla najlepsza najgorsza, dlaczego chcesz zmienic obecna, jakie cechy masz by byc steward itp itd udalo mi sie przejsc wszystkie etapy zostalo nas chyba 13 osob,a wyniki poznamy dopiero w piatek i chyba dopiero wtedy zaczne sie zastanawiac powaznie nad ich oferta wszystkim zycze powodzenia i wytrwalosci pozdrawiam
tez tam byłam i mam dokładnie takie samo wrazenie. ja niestety nie przeszłam, ale gratuluje tobie
cameron89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 17:27   #2380
karolinatelega
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać stewardessą?

a jak wyglądała rozmowa do Enter?
karolinatelega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 21:18   #2381
ziemniaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Witajcie, właśnie wróciłam z Warszawy do Poznania... kawał drogi ale nawet jeśli mnie nie przyjęli to było warto... Dziewczyny które były na rekrutacji i jeden chłopak bardzo sympatyczni i było by cudnie pracować z taką ekipą. Osoby, które przeprowadzały wywiad, również w porządku. Na początku wzywali każdego z osobna i pytali o standardowe rzeczy np, o edukacje, zainteresowania i plany na przyszłość. Później drugim etapem było zadanie w grupie, tutaj też nic mnie nie zaskoczyło, mieliśmy wybrać obrazek, który pasuje najlepiej do loga firmy, opowiedzieć o nim kilka zdań a później wybrać w grupie jeden wspólny z którym wszyscy się zgadzamy. Kolejne zadanie było w parach, mieliśmy odegrać scenkę np. ja miałam być pracownikiem sklepu AGD a moja sąsiadka klientem który chce szybko zwrotu towaru, a było to niemożliwe. Wychodziły z tego zabawne sytuacje i nie wiem jakie kryteria były tutaj brane pod uwagę. No a na sam koniec powiedzieli nam że osoby które przechodzą dalej zostaną poinformowane mailowo do końca tygodnia. To na tyle
Pozdrawiam gorąco ludzi, których mogłam dzisiaj poznać jesteście super
ziemniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 23:02   #2382
__Malwi__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 37
Dot.: Jak zostać stewardessą?

to dziwne w poniedziałek w enter była praca w grupach nie było scenek .
__Malwi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 07:03   #2383
Agilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 39
Dot.: Jak zostać stewardessą?

A czy ktoś był w small planet na rozmowie ?
Agilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 09:05   #2384
Ashkali
Raczkowanie
 
Avatar Ashkali
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: afer dhe larg
Wiadomości: 42
Dot.: Jak zostać stewardessą?

ziemniaczku, gratuluję przyjemnej rekrutacji i oczywiście trzymam mocno kciuki za przyjęcie do teamu stewardess! =* a do jakiej linii to był nabór: small planet, enter air, czy wizz? buziaki =*
__________________
her love is like a Cheshire cat
at first so friendly, but at you it laughs

http://www.pustamiska.pl
http://www.karmimypsiaki.pl
http://www.centaurus.org.pl
Ashkali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 09:31   #2385
red_apple83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 148
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Ashkali Pokaż wiadomość
ziemniaczku, gratuluję przyjemnej rekrutacji i oczywiście trzymam mocno kciuki za przyjęcie do teamu stewardess! =* a do jakiej linii to był nabór: small planet, enter air, czy wizz? buziaki =*
Jakby to był Wizz, to Ziemniaczek raczej by nie pisała o przyjemnej rekrutacji
To był nabór do Enter Air.
red_apple83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 10:09   #2386
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Dziewczyny, a które linie oferują najlepsze wynagrodzenie i warunki pracy?
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:22   #2387
Lopecik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez ziemniaczek Pokaż wiadomość
Witajcie, właśnie wróciłam z Warszawy do Poznania... kawał drogi ale nawet jeśli mnie nie przyjęli to było warto... Dziewczyny które były na rekrutacji i jeden chłopak bardzo sympatyczni i było by cudnie pracować z taką ekipą. Osoby, które przeprowadzały wywiad, również w porządku. Na początku wzywali każdego z osobna i pytali o standardowe rzeczy np, o edukacje, zainteresowania i plany na przyszłość. Później drugim etapem było zadanie w grupie, tutaj też nic mnie nie zaskoczyło, mieliśmy wybrać obrazek, który pasuje najlepiej do loga firmy, opowiedzieć o nim kilka zdań a później wybrać w grupie jeden wspólny z którym wszyscy się zgadzamy. Kolejne zadanie było w parach, mieliśmy odegrać scenkę np. ja miałam być pracownikiem sklepu AGD a moja sąsiadka klientem który chce szybko zwrotu towaru, a było to niemożliwe. Wychodziły z tego zabawne sytuacje i nie wiem jakie kryteria były tutaj brane pod uwagę. No a na sam koniec powiedzieli nam że osoby które przechodzą dalej zostaną poinformowane mailowo do końca tygodnia. To na tyle
Pozdrawiam gorąco ludzi, których mogłam dzisiaj poznać jesteście super
Ziemniaczku a czy wszystkie zadania były przeprowadzane w języku ang? Pozdrawiam i życzę powodzenia )
Lopecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:26   #2388
natii00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 26
Dot.: Jak zostać stewardessą?

kto idzie na AD do Etihad w wawie 28go?
natii00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 08:54   #2389
Traveler85
Raczkowanie
 
Avatar Traveler85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 68
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Do Etihadu wysyłają zaproszenia, czy można tak o sobie wbić? Niby to AD ale różnie to bywa
__________________
Chcesz zostać stewardessą? Wypełnij aplikację na:
www.cabincrewjobs.eu
Traveler85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 09:14   #2390
pauletta88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 16
Dot.: Jak zostać stewardessą?

czy ktoś kto przeszedl do konca w poniedzialek na rekrutacji w wizz air dostał juz od nich maila??????
pauletta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:18   #2391
lolafm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jak zostać stewardessą?

u mnie ciagle cisza...zastanawiam sie czy jesli odpowiedz bedzie na nie czy tez racza napisac??poza tym mam pytanie odnosnie ryanair jak tam wyglada rekrutacja dostalam od nich zaproszenie na rekrutacje pod koniec marca...

Edytowane przez lolafm
Czas edycji: 2011-03-24 o 10:20
lolafm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:33   #2392
red_apple83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 148
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez lolafm Pokaż wiadomość
u mnie ciagle cisza...zastanawiam sie czy jesli odpowiedz bedzie na nie czy tez racza napisac??poza tym mam pytanie odnosnie ryanair jak tam wyglada rekrutacja dostalam od nich zaproszenie na rekrutacje pod koniec marca...
To jest ta opcja ze szkoleniem we Frankfurt Hahn Training Centre?
red_apple83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 13:08   #2393
pauletta88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 16
Dot.: Jak zostać stewardessą?

moim zdaniem nawet jak bedzie negatywna odpowiedz to napisza ale ja wole dostac pozytywna ;P
pauletta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 14:02   #2394
natii00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 26
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Traveler85 Pokaż wiadomość
Do Etihadu wysyłają zaproszenia, czy można tak o sobie wbić? Niby to AD ale różnie to bywa

Z tego co wiem tylko z zaproszeniami
natii00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 14:21   #2395
ziemniaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Witajcie
Dostał już ktoś odpowiedź od Enter ?
ziemniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 14:51   #2396
majjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Jak zostać stewardessą?

hej ja jeszcze żadnej informacji nie dostałam..pozostałe trzy dziewczyny, które poznałam miały dać znać jeśli będą cokolwiek wiedzieć, ale na razie i one nic nie wspominały, więc może jeszcze po prostu nie ma decyzji..
majjj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:18   #2397
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366
Dot.: Jak zostać stewardessą?

wysylaja tylko jesli sie zakwalifikowalas, jak nie to szkoda czasu na pisanie meili. pzdr
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:52   #2398
pauletta88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 16
Dot.: Jak zostać stewardessą?

wizz wysyla nawet jak odpowiedz jest negatywna
pauletta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:56   #2399
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366
Dot.: Jak zostać stewardessą?

pauletta88 uhmm.. mowimy o Katowicach?? kolezanka sie nie dostala i nie zostala poinformowana. Wiem to z pierwszej reki...bo byla zawiedziona ze tak ja olali.
Ja mam pytanie poniewaz dostalam przed chwila telefon z Enter Air i pisze w zwiazku z tym. Powiedzcie mi.. czy oni dzwonia do kazdego kto aplikowal? i zapraszaja na rozmowe?? czy jakos juz do osob wybranych..
Czy orientujecie sie czy szkolenie 4tygodniowe jakie proponuja od kwietnia do maja jest placone przez nich???
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:03   #2400
ziemniaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Ale Enter zaprosiło Cię na rozmowę czy zadzwonili żeby Cię poinformować że się dostałaś ?
ziemniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 14:43:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.