Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł następnego wątku
Marzec minął,kwiecień mamy-nasze dzieci i my witamy III-IV 2011 1 1,92%
Marzec minął,kwiecień idzie,nasz autobus gna o świcie III-IV 2011 5 9,62%
Kwietniówki bilet kupiły-oby na dzidziusiowy autobus się nie spóźniły III-IV 2011 6 11,54%
Autobus doganiamy,wracając ze szpitala maluszka w objęciach trzymamy III-IV 2011 5 9,62%
Marzec minął kwiecień z nami,teraz my zostaniemy mamami III-IV 2011 18 34,62%
Marzec minął,kwiecień leci a my czekamy na nasze dzieci III-IV 2011 17 32,69%
Poród się zbliża a my z niecierpliwością czekamy, aż przyjdzie nasza godzina III-IV 2011 0 0%
Głosujący: 52. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 22:53   #2731
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

udało mi się dziś nadrobić parę ostatnich stron. rozpakowanym mamusiom OGROMNIE GRATULUJĘ
czarna ty bidulko też swoje przeżyłaś

dziękuję wam kochane za słowa otuchy mimo tego, że było bardzo ciężko podczas porodu, to w momencie, jak mi położyli małą na brzuch, przestało się liczyć zmęczenie, ból i cała nieprzyjemna reszta. to było cudowne uczucie, ryczałam jak bóbr. do tej pory jak sobie to przypomnę, to łzy mi lecą, nawet jak teraz o tym piszę, to ryczę no i sama obecność TŻa też bardzo pomogła, bo pewniej się czułam, spisał sie bardzo dzielnie. a opieka w tej klinice była pierwsza klasa

trzymam kciuki za wasze porody, oby były szybkie i łatwe
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 22:54   #2732
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Ale tu cicho ;-)
A ja znow krwawie ;-/ jutro mam gina na 9.00 ech To krwawienie juz mnie wkurza ile mozna
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 03:55   #2733
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Witam z rana
Tż do pracy a mnie się spac nie chce
pomęczę się ze dwie godziny i może usnę, dobrze że młoda na 11 do szkoły.

I ptaszki za oknem śpiewają.
Dobra idę pośpiewam sobie kołysanki, może usnę :/
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016

Edytowane przez aja1
Czas edycji: 2011-03-24 o 04:05
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 06:59   #2734
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

witam. powiem wam ze przerazaja mnie dzwieki z mojego brzucha a doslowniej ze mnie. jak leze i sie przekrecam na bok to takie bable slysze, albo zeby wam lepiej bylo to sobie wyobrazic (przepraszam za skojarzenie) jakby ktos baka w rure puscil albo wiadro przeraza mnie to. jeszcze na brzuchu nie mam 1 gorki w sensie ze balona tam gdzie maly jest tylko czasami mi cos musi wykopac i mam po zebrami kolo zoladka taka malutka jakby mi watrobe wykopal czy cos ide was nadrabiac
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 07:07   #2735
izunia233
Zadomowienie
 
Avatar izunia233
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 475
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Dzień dobry

Dziękuję dziewczyny za opinie na temat fryzury Jadę dzisiaj i farbnę sobie odrosty no i zrobię tego boba. Najwyżej będę się męczyć, potem odrosną.

gosiawolna ja wczoraj miałam takie dziwne odgłosy z brzucha. Śmiałam się bo zjadłam płatki z mlekiem i mówiłam, że to chyba po nich mała sobie beka
__________________
04.07.2009 r Powiedzieliśmy "TAK"

03.05.2011 r Majeczka jest już z Nami

url=http://pierwszezabki.pl] http://s2.pierwszezabki.pl/047/0471299c0.png?5880 [/url]
izunia233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 07:13   #2736
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

ale to jakas masakra jest mi te dzwieki ida nawet z tylu z zeber ze strony plecow troche sie balam ze moze wod plodowych nie mam ze wszystko tak slychac a ostatnie usg mialam w 32 tc i wszystko bylo ok tylko ze teraz jest 37 tc i juz niebd miala usg do konca ale chyba bym wiedziala jakby mi wody odchodzily.. fakt ze sluzu mam wiecej ale to sluz jest taki a nie woda czy cos
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 07:37   #2737
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
dziękuję wam kochane za słowa otuchy mimo tego, że było bardzo ciężko podczas porodu, to w momencie, jak mi położyli małą na brzuch, przestało się liczyć zmęczenie, ból i cała nieprzyjemna reszta. to było cudowne uczucie, ryczałam jak bóbr. do tej pory jak sobie to przypomnę, to łzy mi lecą, nawet jak teraz o tym piszę, to ryczę no i sama obecność TŻa też bardzo pomogła, bo pewniej się czułam, spisał sie bardzo dzielnie. a opieka w tej klinice była pierwsza klasa
Bosti a powiedz mi,bo widze,ze jestes z Cieszyna(moje ukochane ze studenckich czasów miejsce)czy ty czasem nie rodziłaś w Bielsku w Esculapie?Bo ja tam własnie bedę rodzić i jestem ciekawa
__________________
Córeczka Lilianka i Synek Filip
8 kwietnia 2011 o godzinie 12:53 świat stał sie piękniejszy!


28 października 2013 o godzinie 14:20 świat stał się piękniejszy po raz drugi




Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.
Fiodor Dostojewski
coralady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 07:49   #2738
subtelle
Raczkowanie
 
Avatar subtelle
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 374
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cześć Kochane, my już jesteśmy w domku od wtorku, ale dotąd nie dotarłam do kompa, aby do Was zajrzeć.
Gratuluję wszystkim nowym Mamusiom!
A za oczekujące trzymam kciuki mooooocno!

Maksio jest cudowny
Ach, nawet nie próbuję ubrać tego uczucia w słowa, bo te Mamy, które już urodziły- wiedzą o czym mówię, a te które oczekują - niedługo się przekonają. Zakochałam się na amen!
Mały jest spokojny, nie płacze [odpukać], śpi albo leży sobie i kontempluje
Niecierpliwi się tylko, kidy głodny, ale nawet wtedy rzadko płacze. Strzela minkami i ciumka domagając się cyca
Udało nam się nawet szybko przejść na karmienie piersią, a bałam się , że po cc może być problem.
No i najważniejsze- waga Maksia - usg pomyliło się o cały kilogram!!!!
i to usg robione w 3 miejscach, w tym jedno prenatalne u super specjalisty...
Mały na usg sprzed dnia porodu ważył 4400 gram, urodził się 3460.
i powiem szczerze, trochę przez to teraz żal mi , że nie rodziłam sn.
ale nikt tego nie umiał przewidzieć. rozmawiałam z lekarzem, powiedział, że ta pomyłka to na 95% wina wielowodzia. taka ilość wód fałszuje wynik.
No nic, najważniejsze, że Maksio jest zdrowym, cudnym chłopcem.

Ja dochodzę do siebie, myślałam, że będzie gorzej po cc, ale dajemy radę. teraz w domu doskwiera ból i osłabienie- szczególnie wieczorem - bo jednak ruchu jest więcej niż w szpitalu a brzuch jeszcze nie doszedł do siebie , ale z każdym dniem będzie coraz lepiej.
Widok i uśmiech Maksia wynagradza wszystko.

A, muszę to napisać. Rodziłam w szpitalu, w którym chciałam rodzić i powiem Wam, że jestem zaszokowana opieką, atmosferą, wszystkim! Było cudownie, o ile można tak powiedzieć o pobycie w szpitalu.... Naprawdę, po tamtym szpitalu i horrorze na patologii -czułam się jak w domu.


Jak nakarmię Małego to postaram się zrzucić zdjęcia na kompa i zamieszczę jakieś i przy okazji ponarabiam Was troszkę
Idę zrobić śniadanko dla siebie
Moc całusów dla Was.
__________________
...Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka...
...Pure Happiness...



Edytowane przez subtelle
Czas edycji: 2011-03-24 o 07:56
subtelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 08:03   #2739
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

hej

Cytat:
Napisane przez prunelle Pokaż wiadomość
laseczkaa, dziwna ta Twoja gin, ja WR miałam robione drugi raz, paciorkowca nie, no a wizyta 5 mies. po porodzie - wolne żarty... Idź do innego lekarza może, chociaż to już końcówka...
dzięki szkoda że to końcówka i zrobiła mi ginka taki numer na koniec ale co zrobić

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
udało mi się dziś nadrobić parę ostatnich stron. rozpakowanym mamusiom OGROMNIE GRATULUJĘ
czarna ty bidulko też swoje przeżyłaś
dziękuję wam kochane za słowa otuchy mimo tego, że było bardzo ciężko podczas porodu, to w momencie, jak mi położyli małą na brzuch, przestało się liczyć zmęczenie, ból i cała nieprzyjemna reszta. to było cudowne uczucie, ryczałam jak bóbr. do tej pory jak sobie to przypomnę, to łzy mi lecą, nawet jak teraz o tym piszę, to ryczę no i sama obecność TŻa też bardzo pomogła, bo pewniej się czułam, spisał sie bardzo dzielnie. a opieka w tej klinice była pierwsza klasa

trzymam kciuki za wasze porody, oby były szybkie i łatwe
dziękujemy właśnie każdy pisze o tym że zapomina się ból jak sie zobaczy pierwszy raz maleństwo- jestem bardzo ciekawa tego niezwykłego uczucia

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Ale tu cicho ;-)
A ja znow krwawie ;-/ jutro mam gina na 9.00 ech To krwawienie juz mnie wkurza ile mozna
trzymamy kciuki za wizytę

Cytat:
Napisane przez gosiawolna Pokaż wiadomość
witam. powiem wam ze przerazaja mnie dzwieki z mojego brzucha a doslowniej ze mnie. jak leze i sie przekrecam na bok to takie bable slysze, albo zeby wam lepiej bylo to sobie wyobrazic (przepraszam za skojarzenie) jakby ktos baka w rure puscil albo wiadro przeraza mnie to. jeszcze na brzuchu nie mam 1 gorki w sensie ze balona tam gdzie maly jest tylko czasami mi cos musi wykopac i mam po zebrami kolo zoladka taka malutka jakby mi watrobe wykopal czy cos ide was nadrabiac
Powiem Ci że mam te same odgłosy też się zdziwiłam/przeraziłam jak je usłyszałam .

Cytat:
Napisane przez subtelle Pokaż wiadomość
Cześć Kochane, my już jesteśmy w domku od wtorku, ale dotąd nie dotarłam do kompa, aby do Was zajrzeć.
Gratuluję wszystkim nowym Mamusiom!
A za oczekujące trzymam kciuki mooooocno!

Maksio jest cudowny
Ach, nawet nie próbuję ubrać tego uczucia w słowa, bo te Mamy, które już urodziły- wiedzą o czym mówię, a te które oczekują - niedługo się przekonają. Zakochałam się na amen!
Mały jest spokojny, nie płacze [odpukać], śpi albo leży sobie i kontempluje
Niecierpliwi się tylko, kidy głodny, ale nawet wtedy rzadko płacze. Strzela minkami i ciumka domagając się cyca
Udało nam się nawet szybko przejść na karmienie piersią, a bałam się , że po cc może być problem.
No i najważniejsze- waga Maksia - usg pomyliło się o cały kilogram!!!!
i to usg robione w 3 miejscach, w tym jedno prenatalne u super specjalisty...
Mały na usg sprzed dnia porodu ważył 4400 gram, urodził się 3460.
i powiem szczerze, trochę przez to teraz żal mi , że nie rodziłam sn.
ale nikt tego nie umiał przewidzieć. rozmawiałam z lekarzem, powiedział, że ta pomyłka to na 95% wina wielowodzia. taka ilość wód fałszuje wynik.
No nic, najważniejsze, że Maksio jest zdrowym, cudnym chłopcem.

Ja dochodzę do siebie, myślałam, że będzie gorzej po cc, ale dajemy radę. teraz w domu doskwiera ból i osłabienie- szczególnie wieczorem - bo jednak ruchu jest więcej niż w szpitalu a brzuch jeszcze nie doszedł do siebie , ale z każdym dniem będzie coraz lepiej.
Widok i uśmiech Maksia wynagradza wszystko.

A, muszę to napisać. Rodziłam w szpitalu, w którym chciałam rodzić i powiem Wam, że jestem zaszokowana opieką, atmosferą, wszystkim! Było cudownie, o ile można tak powiedzieć o pobycie w szpitalu.... Naprawdę, po tamtym szpitalu i horrorze na patologii -czułam się jak w domu.


Jak nakarmię Małego to postaram się zrzucić zdjęcia na kompa i zamieszczę jakieś i przy okazji ponarabiam Was troszkę
Idę zrobić śniadanko dla siebie
Moc całusów dla Was.
witamy
czekamy na fotki
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cie noszę, ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę, jestem przy Tobie od pierwszego grama, Tyś moje dziecko a ja Twoja mama

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09kp5b04ypq.png


Kacper 18.04.2011


laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 08:18   #2740
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

to mnie laseczko pocieszylas dziekuje a myslalam ze sama jestem i ze cos nie tak sie dzieje tam
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 08:31   #2741
trzyrazyi
Zadomowienie
 
Avatar trzyrazyi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 291
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez gosiawolna Pokaż wiadomość
to mnie laseczko pocieszylas dziekuje a myslalam ze sama jestem i ze cos nie tak sie dzieje tam
I ja je mam
trzyrazyi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 08:44   #2742
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez gosiawolna Pokaż wiadomość
witam. powiem wam ze przerazaja mnie dzwieki z mojego brzucha a doslowniej ze mnie. jak leze i sie przekrecam na bok to takie bable slysze, albo zeby wam lepiej bylo to sobie wyobrazic (przepraszam za skojarzenie) jakby ktos baka w rure puscil albo wiadro przeraza mnie to. jeszcze na brzuchu nie mam 1 gorki w sensie ze balona tam gdzie maly jest tylko czasami mi cos musi wykopac i mam po zebrami kolo zoladka taka malutka jakby mi watrobe wykopal czy cos ide was nadrabiac
Hehe ja tak mam od paru dni.

Cytat:
Napisane przez subtelle Pokaż wiadomość
Cześć Kochane, my już jesteśmy w domku od wtorku, ale dotąd nie dotarłam do kompa, aby do Was zajrzeć.
Moc całusów dla Was.
Subtelle super, że już jesteś.
A usg często się myli, nawet jak ilośc wód jest ok. Kaśka miała ważyć góra 3600 i co wyszło na świat 4100

A kołysanek nie musiałam sobie śpiewać, Kachna przyszła się poprzytulać i usnęłysmy
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 08:50   #2743
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

no to jak nie jestem sama z tym to jestem spokojniejsza
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 09:01   #2744
becherovka 3
Raczkowanie
 
Avatar becherovka 3
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

dzien dobry... tzn dzien bo nie za bardzo dobry
ja dalej zakatarzona poteznie i mam wrazenie ze zaraz mi nos odpadnie, z oczu mi sie leje wiec ani w tv nic nie dam rady obejrzec, ani poczytac ani przy kompie posiedziec - masakra
az sie mama zlitowala i specjalnie do mnie przyjedzie a po drodze ma zahaczyc o apteke - moze w 38 tygodniu juz wolno cos barc ???
mam nadzieje bo sie wykoncze jak tak dalej pojdzie

ponarzekalam sobie juz

poza tym mam strasznie twardy brzuch
i sporo sluzu mialam dzis rano i to takiego czerwonawego ale sie zastanwaiam czy nie po wczorajszym badaniu - bolalo jak fix ale jak gin mowila musiala mnie dokladnie zbadac
mam nadzieje ze to nie po tym tylko dzieki temu badaniu cos sie ruszylo
ach... jak chcialabym juz miec zajączka przy sobie
no dobra, poczekam az sie wykuruje i wtedy

bosti - dzielna jestes niesamowicie, az mialam ciarki jak czytalam co przeszlas ale wazne ze juz jestescie razem

wracam do lozka - koty mi je grzeja wiec moze dzieki nim szybciej mi przejdzie
pewnie dopiero jutro rano do was zajrze - ciekawe ktora sie rozpakuje?
milego dnia kobietki
__________________
Remik - 21.04.2011
becherovka 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 09:09   #2745
prunelle
Wtajemniczenie
 
Avatar prunelle
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 228
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

subtelle, witamy z powrotem i czekamy na zdjęcia! Dobrze, że już jesteście w domku.
Czyli Maksio nie jest wcale taki duży

becherovka , ojej, w 38 tc tak chorować, zdrowiej szybko
I kurczę to prawda, że im bardziej zaawansowana ciąża, tym mniej przyjemne są te badania, to ostatnie moje w 36 tc już takie bezbolesne zupełnie nie było.

Miłego dzionka!
__________________

prunelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 09:09   #2746
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

dzień dobry
dzisiaj już pochmurno u mnie i nie chce mi sięnic robić

Cytat:
Napisane przez subtelle Pokaż wiadomość
Cześć Kochane, my już jesteśmy w domku od wtorku, ale dotąd nie dotarłam do kompa, aby do Was zajrzeć.
Gratuluję wszystkim nowym Mamusiom!
A za oczekujące trzymam kciuki mooooocno!

super, że trafiłaś na dobrą opiekę, bo poprzednio przeżyłaś koszmar
czekamy na foteczki Maksia

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość
A kołysanek nie musiałam sobie śpiewać, Kachna przyszła się poprzytulać i usnęłysmy
mi to nic nie jest potrzebne, żeby usnąć, gdziekolwiek się położę, to od razu zasypiam, ciekawe dlaczego

znowu mnie skurcz złapał w łydkę na szczęście lekki
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 09:28   #2747
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Subtelle-dzieki za opis
becherovka-tez tak miałam po badaniu na początku marca

byłam dziś na ktg, ciśnienie moje i dzidzi w porządku, córcia dziś się mniej ruszała, bo godzina jak dla nas zabójcza-8 rano, wiec dopiero zaczęła tańczyć w drodze powrotnej. ale tak czy owak 19 ruchów na 20 minut to dobry wynik. skurcze na ktg mi wyszły dwa, jeden taki na 40 procent, drugi na 60, oczywiście wcale ich nie czułam.
w niedziele mam przyjść na ip na kolejne ktg, a na jutro zapisałam się do gina, żeby mi dal kolejne zwolnienie.
No i dziś (a nie wczoraj, jak blednie napisałam), zaczynam 41 tc (40 wg karty ciąży).
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 09:59   #2748
kaskag07
Raczkowanie
 
Avatar kaskag07
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 85
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Subtelle-dzieki za opis
becherovka-tez tak miałam po badaniu na początku marca

byłam dziś na ktg, ciśnienie moje i dzidzi w porządku, córcia dziś się mniej ruszała, bo godzina jak dla nas zabójcza-8 rano, wiec dopiero zaczęła tańczyć w drodze powrotnej. ale tak czy owak 19 ruchów na 20 minut to dobry wynik. skurcze na ktg mi wyszły dwa, jeden taki na 40 procent, drugi na 60, oczywiście wcale ich nie czułam.
w niedziele mam przyjść na ip na kolejne ktg, a na jutro zapisałam się do gina, żeby mi dal kolejne zwolnienie.
No i dziś (a nie wczoraj, jak blednie napisałam), zaczynam 41 tc (40 wg karty ciąży).
Witam wszystkich! Duzo piszecie o tym KTG a ja jutro zaczynam 40 tydzien i lekarz nic mi nie wspominal o tym badaniu, zebym je teraz wykonala. Wizyte mam 29 marca, ale czy u was to norma z tym badaniem?
__________________
"Dzieciństwo pełne miłości pozwala przeżyć połowę życia w tym zimnym świecie"
kaskag07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:02   #2749
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

kochane dostałam smska od Megi i Kampasiuli.

Megi2015 napisała tak ogólnie że spokojnie czeka sobie na rozwój wydarzeń

a Kampasiula że dostała skierowanie do szpitala, czeka na IP 7 babek przed nią w nocy ma od kilku dni bóle i tyle, ogólnie 12 dziewczyn czeka na przyjęcie ordynator powiedział jej że brak miejsca i czy ma śpiwór ale ma 4cm rozwarcia i jutro dadzą jej popychacza




Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość
proszę bardzo - wózeczek
ojej śliczny kolorek

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy moj brzuch jest nizej ??
35 tydzien
ja bym powiedziała że nawet bardzo nisko

Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość
jeszcze Wam pokażę brzuch z 10 marca czyli 36tc

1. z przodu - taką sobie krechę zrobiłam szufladą już zeszło na szczęście, a świeci się, bo byłam prosto po oliwkowaniu
2. z boku
jak zrobi mi mąż w tym tyg to wstawię aktualne
matko aż się przeraziłam tą kreską ale brzuchol duży fajny


Cytat:
Napisane przez gosiawolna Pokaż wiadomość
witam. powiem wam ze przerazaja mnie dzwieki z mojego brzucha a doslowniej ze mnie. jak leze i sie przekrecam na bok to takie bable slysze, albo zeby wam lepiej bylo to sobie wyobrazic (przepraszam za skojarzenie) jakby ktos baka w rure puscil albo wiadro przeraza mnie to. jeszcze na brzuchu nie mam 1 gorki w sensie ze balona tam gdzie maly jest tylko czasami mi cos musi wykopac i mam po zebrami kolo zoladka taka malutka jakby mi watrobe wykopal czy cos ide was nadrabiac
ja też mam takie dźwięki z brzucha nieraz że aż się śmieję

Cytat:
Napisane przez subtelle Pokaż wiadomość
Cześć Kochane, my już jesteśmy w domku od wtorku, ale dotąd nie dotarłam do kompa, aby do Was zajrzeć.
witaj kochana



ja wam musze to powiedzieć bo sama byłam w szoku mój tż jak już pisałam jak tylko mu mówiłam aby mi "pomógł" w wywołaniu porodu seksem to nawet słyszeć nie chciał. a wczoraj sam zaproponował!!! byłam w cieżkim szoku ale jak widać nic się nie ruszyło hehe ale normalnie w szoku byłam i oczywiście czułam się jak dziewica
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 10:06   #2750
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez kaskag07 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Duzo piszecie o tym KTG a ja jutro zaczynam 40 tydzien i lekarz nic mi nie wspominal o tym badaniu, zebym je teraz wykonala. Wizyte mam 29 marca, ale czy u was to norma z tym badaniem?
Ja nie mam KTG i nie bede miala pewnie do czsu kiedy pojade rodzic(ale ja nie mieszkam w PL )
Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Subtelle-dzieki za opis
becherovka-tez tak miałam po badaniu na początku marca

byłam dziś na ktg, ciśnienie moje i dzidzi w porządku, córcia dziś się mniej ruszała, bo godzina jak dla nas zabójcza-8 rano, wiec dopiero zaczęła tańczyć w drodze powrotnej. ale tak czy owak 19 ruchów na 20 minut to dobry wynik. skurcze na ktg mi wyszły dwa, jeden taki na 40 procent, drugi na 60, oczywiście wcale ich nie czułam.
w niedziele mam przyjść na ip na kolejne ktg, a na jutro zapisałam się do gina, żeby mi dal kolejne zwolnienie.
No i dziś (a nie wczoraj, jak blednie napisałam), zaczynam 41 tc (40 wg karty ciąży).
To witam Ciebie i siebie w przeterminowanych heeh

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
kochane dostałam smska od Megi i Kampasiuli.

Megi2015 napisała tak ogólnie że spokojnie czeka sobie na rozwój wydarzeń

a Kampasiula że dostała skierowanie do szpitala, czeka na IP 7 babek przed nią w nocy ma od kilku dni bóle i tyle, ogólnie 12 dziewczyn czeka na przyjęcie ordynator powiedział jej że brak miejsca i czy ma śpiwór ale ma 4cm rozwarcia i jutro dadzą jej popychacza



ja wam musze to powiedzieć bo sama byłam w szoku mój tż jak już pisałam jak tylko mu mówiłam aby mi "pomógł" w wywołaniu porodu seksem to nawet słyszeć nie chciał. a wczoraj sam zaproponował!!! byłam w cieżkim szoku ale jak widać nic się nie ruszyło hehe ale normalnie w szoku byłam i oczywiście czułam się jak dziewica
Trzymam kciuki za dziewczyny

Moj to nie mogl wytrzymac hehe wiec wczoraj sie do mnie dorwal, bo z poltora tygodnia nic nie bylo;p. Jak widac jestem przeterminowana i nic to nie dalo hehe:P


Ja chce moja Lenke tutaj;( :P
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:06   #2751
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

ano i muszę się pochwalić zaczynamy dziś 39 tydzień
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:07   #2752
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
kochane dostałam smska od Megi i Kampasiuli.

Megi2015 napisała tak ogólnie że spokojnie czeka sobie na rozwój wydarzeń

a Kampasiula że dostała skierowanie do szpitala, czeka na IP 7 babek przed nią w nocy ma od kilku dni bóle i tyle, ogólnie 12 dziewczyn czeka na przyjęcie ordynator powiedział jej że brak miejsca i czy ma śpiwór ale ma 4cm rozwarcia i jutro dadzą jej popychacza
no to czekamy na dalsze informacje

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
ojej śliczny kolorek
matko aż się przeraziłam tą kreską ale brzuchol duży fajny

dziękuję
a ta kreska, to nie była głęboko tylko bolała ciągle, bo brzuch rósł

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
ja wam musze to powiedzieć bo sama byłam w szoku mój tż jak już pisałam jak tylko mu mówiłam aby mi "pomógł" w wywołaniu porodu seksem to nawet słyszeć nie chciał. a wczoraj sam zaproponował!!! byłam w cieżkim szoku ale jak widać nic się nie ruszyło hehe ale normalnie w szoku byłam i oczywiście czułam się jak dziewica
no Kochana, bo On już doczekać się nie może
ja mojego zmolestuję w weekend, bo teraz to wraca z pracy o 22 i nie ma na nic siły
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:08   #2753
kaskag07
Raczkowanie
 
Avatar kaskag07
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 85
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

tajka88 to widze ze nie jestem sama, a z tego co pamietam to lekarz powiedzial ze jak pojde do szpitala( a to dopiero 7 kwietnia) to mnie podlacza pod ktg. Zobaczymy co mi powie we wtorek na wizycie, ale szczerze to mam nadzieje ze nie dotrwam
__________________
"Dzieciństwo pełne miłości pozwala przeżyć połowę życia w tym zimnym świecie"
kaskag07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:08   #2754
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

trzymam kciuki za megi i kampasiule
kampasiula już nieźle przeterminowana jest

kasia- a na kiedy masz tp, bo ja na wczoraj, z usg to na weekend poprzedni, dlatego już tak monitorują
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:10   #2755
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez gosiawolna Pokaż wiadomość
to mnie laseczko pocieszylas dziekuje a myslalam ze sama jestem i ze cos nie tak sie dzieje tam
ja też za 1 razem jak to usłyszałam to się zdziwiłam

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
kochane dostałam smska od Megi i Kampasiuli.

Megi2015 napisała tak ogólnie że spokojnie czeka sobie na rozwój wydarzeń

a Kampasiula że dostała skierowanie do szpitala, czeka na IP 7 babek przed nią w nocy ma od kilku dni bóle i tyle, ogólnie 12 dziewczyn czeka na przyjęcie ordynator powiedział jej że brak miejsca i czy ma śpiwór ale ma 4cm rozwarcia i jutro dadzą jej popychacza
trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
ano i muszę się pochwalić zaczynamy dziś 39 tydzień
gratulację
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cie noszę, ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę, jestem przy Tobie od pierwszego grama, Tyś moje dziecko a ja Twoja mama

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09kp5b04ypq.png


Kacper 18.04.2011


laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:12   #2756
kaskag07
Raczkowanie
 
Avatar kaskag07
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 85
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za megi i kampasiule
kampasiula już nieźle przeterminowana jest

kasia- a na kiedy masz tp, bo ja na wczoraj, z usg to na weekend poprzedni, dlatego już tak monitorują
U mnie termin porodu z om to 29 marzec takze jeszcze, moze dlatego
__________________
"Dzieciństwo pełne miłości pozwala przeżyć połowę życia w tym zimnym świecie"
kaskag07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:17   #2757
monika267
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 397
GG do monika267
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Czesc dziewwczynki


Gratulacje dla kolejnych rozpakowanych mamus
Ja juz dzis po wizycie u gin.szyjka sie skrocila morfologia spadla po za tym ok dostalam skierowanie na ktg w sobote i tak bede chodzic co drugi dzien az do rozwiazaniaa nie chce mi sie bo mam daleko no ale jak mus to mus ..brzuch sie robi coraz bardziej i czesciej twardy przy okazji tych skurczow ucze sie oddychac hihichoc te sa malo bolesne ale jak sie oddycha gleboko to brzuszek robi sie mniej twardy -bynajmniej u mnie

Dzis 37 tydz. i 5 dzień
monika267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:17   #2758
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez kaskag07 Pokaż wiadomość
U mnie termin porodu z om to 29 marzec takze jeszcze, moze dlatego
no to nie dziwne, ze jeszcze cie nie ciągają po ktg, nie masz sie czym martwic, bo to zawsze zajmuje kupę czasu i przynajmniej u mnie nic konkretnego z tego nie wynika- ze dzidzia się rusza to wiem i bez tego, tak samo ze skurczów praktycznie nie mam.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:17   #2759
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
Smsik z rana Od Izabeli:

"Dzisiaj o 5.40 przyszła na świat nasza córka Idalia Waży 3,2kg i mierzy 53cm. Jesteśmy przeszczęśliwi Buziaki Iizabelaa"
No gratulacje..kolejny berbecik na swiecie

Cytat:
Napisane przez miamore999 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!!!

moja córunia jest już zdrowa i od wczoraj jesteśmy razem w domku!!!
Super miamore, czekamy na fotki

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
o ✂✂✂✂********

wlasnie ogladam london news i

mowia ze babka i jej dziecko zmarlo u mnie w szpitalu... przez niedopatrzenie poloznych....
polozne podaly jej maske z tlenem ktora nie byla podlaczona do tlenu...
)
Wez tajka ludzi nie strasz

Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość
jeszcze Wam pokażę brzuch z 10 marca czyli 36tc
Sliczniutki

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy moj brzuch jest nizej ??
35 tydzien
Mi tez sie wydaje, ze juz jest nisko


Czarna, Bosti
bardzo wam wspolczuje takich porodow. Jak czytalam wasze opisy, to az mi sie plakac chcialo. Chicalam napisac, ze jestescie bardzo dzielne kobity!!!!!Uklony w wasza strone

U mnie malutki dzisiaj spokojny jak nigdy, juz czekam na jakis znak od niego, mam andzieje, ze wszystko dobrze
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:17   #2760
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
ano i muszę się pochwalić zaczynamy dziś 39 tydzień
no to gratulacje!!!

u mnie już 38 leci, kurczę, właśnie rozmawiałam z koleżanką, że nie wiadomo kiedy te 9 m-cy zleciało, że teraz to już w każdej chwili mogę urodzić i w ogóle, że to już tak szybko
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.