Kupno wibratora :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 14:00   #91
Katy_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 108
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Wiesz, abo uznajesz ją za młodą i za głupią na seks albo nie
Bo moim zdaniem lepiej budować jakiś związek z sensownym chłopakiem niż zaczynać od maszynki.
Sfera uczuciowa jest równie ważna jak rozładowanie napięcia seksualnego i myślę, ze dużo więcej daje "zwykły" związek z człowiekiem niż zabawy z wibratorem.
O tym, że na takie zabawki za wczesnie w wieku 16 lat(moim zdaniem) to już pisałam i na razie zdania nie zmieniam. Szczególnie widząc to co pisze autorka, jest kompletnie niedorosła.


A o to chodzi w pierwszym rzędzie moim zdaniem, zgadzam się

zgadzam się!
Katy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:01   #92
sakebi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kyoto, Japonia
Wiadomości: 32
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ale dlaczego wraz z zakończeniem zabawy popsuła Ci się ortografia?

Ogólnie, to trzeba jednak taką prowokację dopracować, ta była taka sobie, za dużo pracujących dzieci.

Ale tak na zdrowy rozum to wątek wcale nie był taki głupi jeśli chodzi o sedno sprawy.
Ja sobie naprawdę nie zdawałam sprawy, że tyle osób popiera zabawy dzieci z wibratorami.
Bo przeglądarka przestała podkreślać, a problemy mam od dziecka. Ja zdałam sobie sprawę z tego jaki nasz naród jest. Nie popieram zabawy dziewczynek z wibratorami, ale chyba to lepsze niż 16 latka w ciąży?
A zresztą nie miała być to jakaś super prowokacja. Chciałam sprawdzić tylko reakcje społeczeństwa na hiper zbuntowaną 16, która kupuje sobie wibrator i nic wam do tego.
sakebi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:02   #93
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez sakebi Pokaż wiadomość
A mówisz o swoim ukochanym tak? I ty jesteś trollem? Miło poznać. Sakebi jestem.
I ty uważasz się za osobę dojrzałą? Teraz nie wiem czy śmiać się czy płakać, że założyłam ten wątek by was sprowokować.
Radziłam już zająć się Językiem polskim, prawda? Czytanie ze zrozumieniem też bym ogarnęła, na Twoim miejscu.

Sakebi to dość imponujące imię, jak na trolla.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:04   #94
sakebi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kyoto, Japonia
Wiadomości: 32
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Radziłam już zająć się Językiem polskim, prawda? Czytanie ze zrozumieniem też bym ogarnęła, na Twoim miejscu.

Sakebi to dość imponujące imię, jak na trolla.
Kochanek cie zostawił, że taka wredna jesteś? Czy może okres ci się zbliża i nie w humorku. Wybacz, ale to potwierdza, że więcej niż 15 latek nie masz.
sakebi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:04   #95
Katy_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 108
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez lovely banshee Pokaż wiadomość
''omg''. Widać, niestety, nadal nie dorosłaś, pomimo tego, że szesnaście lat podobno skończyłaś. Kto Cię w końcu uświadomił, czym siusiasz, mamusia czy tatuś na osiemnastkę?
Nie tobie to oceniać, bo za mało wiesz o mnie i o życiu.

Mamusia i Tatuś mnie wychowywali przede wszystkim i całkiem im to wyszło.

tobie natomiast na 18 stkę club polecam, z wydepilowanymi facetami w skórzanych gaciach może ugasi twój zwierzęcy popęd, nad którym nie możesz zapanować

Nauczycielka???
Katy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:06   #96
sakebi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kyoto, Japonia
Wiadomości: 32
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
Nie tobie to oceniać, bo za mało wiesz o mnie i o życiu.

Mamusia i Tatuś mnie wychowywali przede wszystkim i całkiem im to wyszło.

tobie natomiast na 18 stkę club polecam, z wydepilowanymi facetami w skórzanych gaciach może ugasi twój zwierzęcy popęd, nad którym nie możesz zapanować

Nauczycielka???
Ah ci wydepilowani faceci! I te skórzane gacie! Mrr.
sakebi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:06   #97
Katy_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 108
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez sakebi Pokaż wiadomość
Bo przeglądarka przestała podkreślać, a problemy mam od dziecka. Ja zdałam sobie sprawę z tego jaki nasz naród jest. Nie popieram zabawy dziewczynek z wibratorami, ale chyba to lepsze niż 16 latka w ciąży?
A zresztą nie miała być to jakaś super prowokacja. Chciałam sprawdzić tylko reakcje społeczeństwa na hiper zbuntowaną 16, która kupuje sobie wibrator i nic wam do tego.
hmm, to masz już pewne dane

Edytowane przez Katy_
Czas edycji: 2011-04-01 o 14:08
Katy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 14:07   #98
sakebi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kyoto, Japonia
Wiadomości: 32
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
Noo problemy masz i to duże nie tylko z ortografią
Ty ze sobą masz problemy
sakebi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:09   #99
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Kupno wibratora :)

Dziewczyny, my tu wszystkie mamy problemy, jak widać.

Nie wiedziałam, że trolle mogą mieć tak egzotyczne imiona, a o szczekaniu nie wspomnę. Cóż, świat sobie z nas kpi.
__________________

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2011-04-01 o 14:11
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:11   #100
sakebi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kyoto, Japonia
Wiadomości: 32
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
hmm, to masz już pewne dane
O tak. Dorosłe kobiety zachowują się jak dzieci i kochają się kłócić. Tylko taki przykładzik. O! I jeszcze jedno ważne: Ich chamstwo nie zna granic.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, my tu wszystkie mamy problemy, jak widać.

Nie wiedziałam, że trolle mogą mieć tak egzotyczne imiona, a o szczekaniu nie wspomnę.
Widzę właśnie kto tu jest niedowartościowany i wyszczekany!
sakebi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:12   #101
Katy_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 108
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez lovely banshee Pokaż wiadomość
akurat chłopaka mam, już dłuuugo i jakoś nie narzeka. Zresztą, jako chłopak wolałabym dziewczynę wyszczekaną, niż niewyedukowaną. Nie potrzebuje ujścia emocji, ale po prostu bawią mnie takie komentarze - wielce dorosłych dziewczyn (wybacz, słowo kobieta nie przejdzie mi przez klawiaturę...), które chwalą się swoim brakiem wiedzy.
Rozumie, że posiadanie wibratora jest tym wyznacznikiem, wiedzy?
żenua.
Akurat jestem kobietą i nie boję się tego powiedzieć w większym napewno stopniu niż ty dziecinko.
To ile ja wiem to ja najlepiej wiem sama...i nie tobie to oceniać, bo jesteś za smarkata na to.
Wolę mieć swoje probleny, niż problemy z ortografią i takie jakie Ty masz, chłopak siedzi?
hmm, a potem się obudziłam cała zlana potem.
Jak chcesz chamstawa to nie na tym forum tu dziewczyny, kobiety mają klasę, ale szczekające suki też się zdarzają. Tak mówią, że pies co najwięcej szczeka najbardziej się boi.

Edytowane przez Katy_
Czas edycji: 2011-04-01 o 14:18
Katy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 14:13   #102
sakebi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kyoto, Japonia
Wiadomości: 32
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
Rozumie, że posiadanie wibratora jest tym wyznacznikiem, wiedzy?
żenua.
Akurat jestem kobietą i nie boję się tego powiedzieć w większym napewno stopniu niż ty.
To ile ja wiem to ja najlepiej wiem sama.
Jejciu, jejciu. Jakie niemiłe osóbki tutaj są.
sakebi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:15   #103
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez sakebi Pokaż wiadomość
Bo przeglądarka przestała podkreślać, a problemy mam od dziecka. Ja zdałam sobie sprawę z tego jaki nasz naród jest. Nie popieram zabawy dziewczynek z wibratorami, ale chyba to lepsze niż 16 latka w ciąży?
A zresztą nie miała być to jakaś super prowokacja. Chciałam sprawdzić tylko reakcje społeczeństwa na hiper zbuntowaną 16, która kupuje sobie wibrator i nic wam do tego.
Tylko dlaczego od razu albo wibrator albo ciąża?
Przecież jest mnóstwo innych sposobów zaspokajania popędu seksualnego, nawet we dwoje i jakieś zabezpieczenia istnieją.
Nie wiem, mnie się zwyczajnie wibrator kłóci z dzieciństwem, a pod słowem dzieciństwo rozumiem przede wszystkim poznawanie różnych aspektów życia, także tych emocjonalnych.
Dzieci powinny się rozwijać w towarzystwie innych ludzi a nie maszynek.

W każdym razie dziękuję wszytskim za rozmowę, co prawda niemiło było się dowiedzieć, że 16 latka i wibrator to norma, ale zawsze to przeciez jakaś wiedza jest.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2011-04-01 o 14:17
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:17   #104
sakebi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kyoto, Japonia
Wiadomości: 32
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Tylko dlaczego od razu albo wibrator albo ciąża?
Przecież jest mnóstwo innych sposobów zaspokajania popędu seksualnego, nawet we dwoje i jakieś zabezpieczenia istnieją.
Nie wiem, mnie się zwyczajnie wibrator kłóci z dzieciństwem, a pod słowem dzieciństwo rozumiem przede wszystkim poznawanie różnych aspektów życia, także tych emocjonalnych.
Dzieci powinny się rozwijać w towarzystwie innych ludzi a nie maszynek.
Nie mówię, że od razu, ale jak przypominają mi się czasy mojego gimnazjum i liceum i ten wrzask kolegi, że jego dziewczyna ma okres i nie zaszła, to już lepszy jest ten wibrator niż seks, gdy ludzie się nie zabezpieczają w ramach adrenalinki.
sakebi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:18   #105
lovely banshee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 192
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
Rozumie, że posiadanie wibratora jest tym wyznacznikiem, wiedzy?
żenua.
Akurat jestem kobietą i nie boję się tego powiedzieć w większym napewno stopniu niż ty.
To ile ja wiem to ja najlepiej wiem sama.
A czy w Twojej wypowiedzi było coś o posiadaniu wibratora? Z tego, co sobie przypominam napisałaś jedynie o tym, że nie wiedziałaś czym sikasz? Czy może zacytować Ci gwoli przypomnienia? A uważam, że taki brak wiedzy i edukacji w dzisiejszych czasach powinno się jak najbardziej tępić i eliminować, a nie uważać go jeszcze za coś godnego pochwały. I nie wiem, czy mamusi i tatusiowi całkiem wyszło to wychowanie Ciebie skoro w wieku 16 lat zastanawiałaś się, czy oddajesz mocz penisem, czy może pupą? Nie bawi mnie prześciganie się w złośliwościach, więc fragmentu o klubie nie skomentuję, ale nie wiedziałam, że istnieją tak zacofane osoby i obok tego nie mogę przejść obojętnie .
lovely banshee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:19   #106
sakebi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kyoto, Japonia
Wiadomości: 32
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez lovely banshee Pokaż wiadomość
A czy w Twojej wypowiedzi było coś o posiadaniu wibratora? Z tego, co sobie przypominam napisałaś jedynie o tym, że nie wiedziałaś czym sikasz? Czy może zacytować Ci gwoli przypomnienia? A uważam, że taki brak wiedzy i edukacji w dzisiejszych czasach powinno się jak najbardziej tępić i eliminować, a nie uważać go jeszcze za coś godnego pochwały. I nie wiem, czy mamusi i tatusiowi całkiem wyszło to wychowanie Ciebie skoro w wieku 16 lat zastanawiałaś się, czy oddajesz mocz penisem, czy może pupą? Nie bawi mnie prześciganie się w złośliwościach, więc fragmentu o klubie nie skomentuję, ale nie wiedziałam, że istnieją tak zacofane osoby i obok tego nie mogę przejść obojętnie .
Daj spokój. Rozrywki nie zaszkodziło. Śmiej się z tego, choć powoli to już robi się strasznie żałosne.
sakebi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:21   #107
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez sakebi Pokaż wiadomość
Nie mówię, że od razu, ale jak przypominają mi się czasy mojego gimnazjum i liceum i ten wrzask kolegi, że jego dziewczyna ma okres i nie zaszła, to już lepszy jest ten wibrator niż seks, gdy ludzie się nie zabezpieczają w ramach adrenalinki.
Na głupotę jeszcze nie wynaleziono zabezpieczeń
A w takich przypadkach jak opisujesz to jak myślisz, kupiłaby ta dziewczyna wibrator? Bo ja wątpię.
Wibrator zastępuje nam mężczyznę, więc jesli facet jest i mozna z nim uprawiac seks, to po co wibrator?

Powiem tak. Ilośc posiadanych przze młodzież wibratorów nie zmniejszy ilości nastolatek zachodzących w ciążę. Mogę się założyć.
Tu nie chodzi o wibratory ale o świadomość.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:24   #108
sakebi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kyoto, Japonia
Wiadomości: 32
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Na głupotę jeszcze nie wynaleziono zabezpieczeń
A w takich przypadkach jak opisujesz to jak myślisz, kupiłaby ta dziewczyna wibrator? Bo ja wątpię.
Wibrator zastępuje nam mężczyznę, więc jesli facet jest i mozna z nim uprawiac seks, to po co wibrator?

Powiem tak. Ilośc posiadanych przze młodzież wibratorów nie zmniejszy ilości nastolatek zachodzących w ciążę. Mogę się założyć.
Tu nie chodzi o wibratory ale o świadomość.
To w sumie fakt. Wiem, że by nie zmniejszyło, tylko że wiele nastolatek traktuje seks jako przygodę, prześciganie się, bo przecież ponoć każdy to robił to ja też. A potem błędna decyzja, płacz i lament.
sakebi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:27   #109
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Kupno wibratora :)

"O tak. Dorosłe kobiety zachowują się jak dzieci i kochają się kłócić. Tylko taki przykładzik. O! I jeszcze jedno ważne: Ich chamstwo nie zna granic. " rozumiem, że to o sobie mówisz?

Ja Cię zgłosiłam. Taka jesteś oczytana, a regulaminu nie chciało Ci się czytać... Ech.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 14:28   #110
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez sakebi Pokaż wiadomość
To w sumie fakt. Wiem, że by nie zmniejszyło, tylko że wiele nastolatek traktuje seks jako przygodę, prześciganie się, bo przecież ponoć każdy to robił to ja też. A potem błędna decyzja, płacz i lament.
Ja wiem, że tak jest.
Ale przyzwolenie w tym momencie na zakup wibratora to żadne rozwiązanie , bo te co się prześcigały dalej będą to robiły i dalej będa zachodziły w ciążę.
Zwyczajnei nie podoba mi się takie dopuszczanie dzieciom co chwilę całkiem nowych możliwości, bo własnie z tej pobłażliwosci bezmyslnej dorosłych biorą się takie dyskotekowe panienki (że tka je ogólnie nazwę).

Może byłoby lepiej, żeby jednak nie przyzwalać na wibratory ale jednoczesnie uświadamiać jakie zgrożenia niesie ze sobą seks, bardziej sie interesować swoimi dziećmi i tym co robią poza domem? Myślę, ze to lepiej niż dostępnośc wibratorów zaskutkowałoby jesli chodzi o nastoletnie ciąże.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:29   #111
sakebi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kyoto, Japonia
Wiadomości: 32
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
"O tak. Dorosłe kobiety zachowują się jak dzieci i kochają się kłócić. Tylko taki przykładzik. O! I jeszcze jedno ważne: Ich chamstwo nie zna granic. " rozumiem, że to o sobie mówisz?

Ja Cię zgłosiłam. Taka jesteś oczytana, a regulaminu nie chciało Ci się czytać... Ech.
Nie, bo założyłam to tylko po ten jeden głupi wątek. I tak znikam więc się nie przejmuję.
sakebi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:31   #112
aptrp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 542
Dot.: Kupno wibratora :)

Co za koszmar Jedna gorsza od drugiej... Tak, ze mną też coś jest nie tak, że zamiast korzystać z wiosennej pogody czytam sobie żale niedowartościowanych dziewczyn/kobiet, które muszą coś komuś udowodnić Ale przynajmniej tak się nie miotam
aptrp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:44   #113
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez aptrp Pokaż wiadomość
Co za koszmar Jedna gorsza od drugiej... Tak, ze mną też coś jest nie tak, że zamiast korzystać z wiosennej pogody czytam sobie żale niedowartościowanych dziewczyn/kobiet, które muszą coś komuś udowodnić Ale przynajmniej tak się nie miotam
Uwierz, uwielbiam dowartościowywać się na biednych, niczemu niewinnych... Trollach.

Edytowane przez 201801022117
Czas edycji: 2011-04-01 o 16:25
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:25   #114
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ogólnie, to trzeba jednak taką prowokację dopracować, ta była taka sobie, za dużo pracujących dzieci.
Przez chwilę wyglądało to jak nielegalna fabryka piłek futbolowych i "markowych" butów

Cytat:
Napisane przez sakebi Pokaż wiadomość
Nie, bo założyłam to tylko po ten jeden głupi wątek. I tak znikam więc się nie przejmuję.
Trochę to przykre, że dorosła osoba nie umie nawiązać rozmowy na poziomie, poruszyć ważnych kwestii, poprowadzić uczciwie dialogu i zmierzyć się dzielnie z kontrozmówcą.

Prowokacja słaba, wątek słaby . Prowadzony przez autorkę/autora buńczucznie, w sposób przesadnie dziecięcy oraz niedojrzały.

Porusza ważną kwestię, ale nie po to, by się zastanowić nad problemem, tylko żeby pośmiać się z prawdziwym lub wyimaginowanym chłopakiem
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:26   #115
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Kupno wibratora :)

Ja zgadzam się z każdym postem FreakChic oraz dzustam która idealnie swoim ostatnim zdaniem podsumowała ten żałosny wątek.
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2011-04-01 o 15:28
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:33   #116
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez sakebi Pokaż wiadomość
To była prowokacja. Dziękuję, mój chłopak się popłakał prawie ze śmiechu.
Widzę, że oboje lubicie zabawy na poziomie dorosłych ludzi - faktycznie jest się czym chwalić
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:14   #117
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Kupno wibratora :)

patrząc na lokalizacje i mając ogromny szacunek do ofiar...chyba masz popromienną autorko
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:29   #118
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kupno wibratora :)

W prowokację nie wierze. Za duzo było emocji miotania się i głupich kłamstw, byle tylko postawić na swoim.
Lasencja dostała bęcki, to sie wycofała w najlepszy sposób jaki znalazła....

Pytanie głupie, ale czy to pierwsze głupie pytanie na wizazu?
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:40   #119
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Kupno wibratora :)

Ale dlaczego ktoś miałby Cię pytać o dowód? Ja jak miałam 14 lat, to kupowałam w sexshopie włochate kajdanki dla koleżanki na urodziny. Pan mi jeszcze doradzał, które najlepiej trzymają, a ja patrzyłam na niego zażenowana i wybąkałam, że to w ramach żartu dla koleżanki...
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:58   #120
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Kupno wibratora :)

Po co wy z tym czymś jeszcze dyskutujecie? Weekend jest, samotne nastolatki się nudzą. I myślę, że to nie była prowokacja, tylko napisałaś tak gdy zobaczyłaś jak dziewczyny po Tobie jeżdżą i uświadamiają ci twoją głupotę.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-05 11:41:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.