Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Kiedy sie kąpiecie?
tylko wieczorem 945 51,00%
tylko rano 171 9,23%
i rano i wieczorem 440 23,75%
czasami zdaza mi sie co pare dni 177 9,55%
zawsze co pare dni 120 6,48%
Głosujący: 1853. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 10:54   #1381
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Kąpię się standardowo codziennie wieczorem, włosy myję co 2 – 3 dni. Po robocie terenowej kąpię się natychmiast razem z włosami. Latem do kilku razy dziennie wskakuję pod prysznic, jednak nie męczę wtedy skóry za każdym razem środkami myjącymi. Mam wrażliwą skórę, staram się nie szorować mocno najbardziej suchych miejsc. Nie używam gąbek, są siedliskiem bakterii. Uznaję tylko prysznic, wodę niegorącą, po kąpieli w wannie wyszłabym chyba cała czerwona i swędząca. Twarz myję rano i wieczorem, jeśli mam coś na niej (w sensie makijaż, krem) częsciej. Jeśli nie, przemywam w ciągu dnia tonikiem. Zęby 2 - do kilku razy dziennie + plyn do płukania jamy ustnej
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 07:51   #1382
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Hej dziewczyny!

Co do mycia, kąpieli i prysznica... Ostatnimi czasy zastanawia mnie pewna rzecz, która kiedyś była dla mnie jak najbardziej oczywista. Czy dla Was normalną rzeczą jest to, że każdy z domowników ma swój ręcznik (komplet ręczników)? U mnie właśnie tak jest i to jest dla mnie normalne. Jednakże zauważyłam już kilka razy, że w niektórych domach mają wspólne ręczniki np jeden do kąpieli...dla wszystkich, jeden do twarzy...dla wszystkich. Co więcej, są to osoby codziennie kąpiące się i dbające o siebie, przynajmniej tak to wygląda.
__________________
poprowadź mnie po drogach wyobraźni
od 5.12.2oo9 razem
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 08:00   #1383
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Little brown Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Co do mycia, kąpieli i prysznica... Ostatnimi czasy zastanawia mnie pewna rzecz, która kiedyś była dla mnie jak najbardziej oczywista. Czy dla Was normalną rzeczą jest to, że każdy z domowników ma swój ręcznik (komplet ręczników)? U mnie właśnie tak jest i to jest dla mnie normalne. Jednakże zauważyłam już kilka razy, że w niektórych domach mają wspólne ręczniki np jeden do kąpieli...dla wszystkich, jeden do twarzy...dla wszystkich. Co więcej, są to osoby codziennie kąpiące się i dbające o siebie, przynajmniej tak to wygląda.
Tzn jak? Bo nie do końca zrozumiałam. Najpierw ja się kąpię i wycieram, po mnie idzie wziąć prysznic moja mama i wyciera się tym samym ręcznikiem? Czy po tym jak się nim wytrę wrzucam do pralki a za 2 dni kiedy jest suchy i wyprany bierze go do użytku moja mama?
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 08:00   #1384
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Little brown Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Co do mycia, kąpieli i prysznica... Ostatnimi czasy zastanawia mnie pewna rzecz, która kiedyś była dla mnie jak najbardziej oczywista. Czy dla Was normalną rzeczą jest to, że każdy z domowników ma swój ręcznik (komplet ręczników)? U mnie właśnie tak jest i to jest dla mnie normalne. Jednakże zauważyłam już kilka razy, że w niektórych domach mają wspólne ręczniki np jeden do kąpieli...dla wszystkich, jeden do twarzy...dla wszystkich. Co więcej, są to osoby codziennie kąpiące się i dbające o siebie, przynajmniej tak to wygląda.
Ogólnie wszystkie ręczniki są wspólne ale po praniu każdy ma swój/swoje.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 08:16   #1385
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Tzn jak? Bo nie do końca zrozumiałam. Najpierw ja się kąpię i wycieram, po mnie idzie wziąć prysznic moja mama i wyciera się tym samym ręcznikiem? Czy po tym jak się nim wytrę wrzucam do pralki a za 2 dni kiedy jest suchy i wyprany bierze go do użytku moja mama?
Ta pierwsza opcja. W łazience wiszą 2-3 ręczniki i wszyscy z nich korzystają, nie w sensie 'jeden ręcznik dla jednej osoby'
__________________
poprowadź mnie po drogach wyobraźni
od 5.12.2oo9 razem
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 09:55   #1386
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Używamy osobnych ręczników, ja mam w dodatku taką schizę że swoje zabieram za każdym razem do pokoju z łazienki
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 10:54   #1387
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Little brown Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Co do mycia, kąpieli i prysznica... Ostatnimi czasy zastanawia mnie pewna rzecz, która kiedyś była dla mnie jak najbardziej oczywista. Czy dla Was normalną rzeczą jest to, że każdy z domowników ma swój ręcznik (komplet ręczników)? U mnie właśnie tak jest i to jest dla mnie normalne. Jednakże zauważyłam już kilka razy, że w niektórych domach mają wspólne ręczniki np jeden do kąpieli...dla wszystkich, jeden do twarzy...dla wszystkich. Co więcej, są to osoby codziennie kąpiące się i dbające o siebie, przynajmniej tak to wygląda.
5 domowników i 10 ręczników
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 11:07   #1388
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

każdy ma swój ręcznik Nie wyobrażam sobie żeby w mój ręcznik ktoś się wycierał
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 13:26   #1389
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Też sobie nie wyobrażam i właśnie biorę ręczniki do pokoju bo parę lat temu okazało się że mój brat niespecjalnie się interesuje który ręcznik jest jego i zaraził mnie paskudną chorobą skóry. długo się z tego leczyłam i już mu nie wierzę i pilnuję swoich rzeczy. Kiedy mieszkałam na mieszkaniach studenckich i w ogóle jak jestem u kogoś nie mam takiej fobii, bardziej się czasami ufa obcym ludziom niż rodzinie, cóż…
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:57   #1390
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Ja mam swoje ręczniki do twarzy i miejsc intymnych.
Resztę ciała mogę wytrzeć ręcznikiem brata lub mamy, leje na to.
Jeśli mój jest już byt mokry a "czyjś" suchy to go sobie podbieram
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:33   #1391
Methe
Rozeznanie
 
Avatar Methe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 727
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

kąpię się codziennie wieczorem, włosy też myję codziennie chyba że czasem zdarzy mi się wrócić w nocy do domu i padam z nóg, to kąpię się rano. ale nie wyobrażam sobie nie umyć się i pójść brudna do ludzi
Methe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 18:13   #1392
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

prysznic przed snem to obowiazek - inaczej wszystko mnie swedzi
nie wyobrazam sobie wyjsc z domu bez prysznica - wiec zawsze rano, obowiazkowo. nieraz popoludniu jak na impreze gdzies ide. ale jak siedze caly dzien w domu i nigdzie nie wychodze to tylko raz mi wystarcza, zeby czuc sie czysciutko.
co do recznikow. to powinno sie miec swoj wlasny. twoja skora wytwarza bakterie, ktore sa dla ciebie dobre i nic ci nie szkodza, ale drugiej osobie moga zaszkodzic i mozesz miec krostki albo pryszcze na ciele - mimo, ze osoba z ktora recznik dzielisz ma zdrowa skore.
__________________
1. Rzucilam palenie.
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 07:41   #1393
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Kąpiel + mycie włosów - codziennie. U mnie każdy ma swój ręcznik

Właściwie ja mam ... 2-4 : jeden do ciała, jeden do twarzy i czasem dodatkowy do włosów. No, i taki mały do stóp
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 09:18   #1394
ciaputka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 147
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Biorę prysznic zawsze dwa razy dziennie, przed snem i rano. Inaczej źle się czuje. A i oczywiście latem zdarza się częściej np. po jeździe na rowerze .
ciaputka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 15:21   #1395
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Ręcznik to każdy powinien mieć swój - kwestia higieny. I w domu rodzinnym tak było u mnie (jak przypadkiem wytarłam się w nie mój, to dostałam opieprz Ale to nie moja wina, że kolory były takie same! ) Teraz też tak mamy z TŻ-tem. Jeśli nawet ominąć tą kwestię higieny, to argumentem za osobnym ręcznikiem dla każdego jest fakt, iż po wytarciu przez jedną osobę ten ręcznik jest mokry. Jak druga go będzie używać, to mokrym ma się wycierać? A później ręcznik nie zdąży wyschnąć i zamoknie na dobre
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 17:20   #1396
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez sylwiusia89 Pokaż wiadomość
Ja wiem że to sie moze komuś wydac głupie pytanie.....i pewnie takie tez jest, ale prosze odpowiedzice na nie szczerze Ja słyszałam że codzienna kępiel nie jest wskazana, a wręcz nawet nie jest zdrowa, bo skóra wytwarza naskórek który nas częściowao chroni.......itp wiem ze gdzieś o tym czytałam, słyszłam

A wy myjecie sie codziennie ?
Codziennie: rano prysznic żeby nie tracić czasu, wieczorem kąpiel. Nawet wracając po 4 z dyskoteki cichutko żeby nikogo nie budzić włażę do wanny - jak się nie wykąpię to nie zasnę :P wiadomo po imprezie spocona, czasem śmierdząca papierosami ble
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 18:36   #1397
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

ja kąpię się wieczorem, rano wtedy, gdy czuję się nieświeżo, spocona - zazwyczaj podczas choroby albo upałów.
gdybym miała myć się też codziennie rano to musiałabym wstać duużo wcześniej

gdy wracam z imprezy to obowiązkowo muszę zmyć makijaż, umyć twarz żelem, wykąpać się i umyć zęby, nieważne jaka byłaby godzina.

ale jestem w szoku po zobaczeniu wyników sondy strasznie dużo ludzi się nie myje zbyt często

Edytowane przez 201605020943
Czas edycji: 2011-08-27 o 18:37
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 18:49   #1398
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

No są dość zatrważające, tym bardziej, że to wizaż, gdzie raczej dziewczyny dbają o siebie Wyniki na bardziej reprezentatywnej grupie byłyby straszne, zresztą wystarczy pobyć trochę wśród ludzi - sporo potrafi cuchnąć od samego rana.
ja biorę prysznic 2 razy dziennie, jak jest upał oczywiście częściej. Włosy codziennie rano. I nie rozumiem argumentu, że żeby się umyć rano trzeba dużo czasu - prysznic to kilka minut przecież i to z myciem włosów
A co do tematu ręczników- u mnie każdy ma swoje 2,3 komplety, w życiu bym nie użyła ręcznika kogoś ze swojej rodziny. Nawet mój chłopak ma u mnie ręcznik, którego tylko on używa.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 18:55   #1399
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 682
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
ja kąpię się wieczorem, rano wtedy, gdy czuję się nieświeżo, spocona - zazwyczaj podczas choroby albo upałów.
gdybym miała myć się też codziennie rano to musiałabym wstać duużo wcześniej

gdy wracam z imprezy to obowiązkowo muszę zmyć makijaż, umyć twarz żelem, wykąpać się i umyć zęby, nieważne jaka byłaby godzina.

ale jestem w szoku po zobaczeniu wyników sondy strasznie dużo ludzi się nie myje zbyt często
Bez czytania postów ja zrozumiałabym pytanie że chodzi o kąpiele w wannie, a nie ogólnie mycie się Mam nadzieję, że te wyniki co kilka dni to właśnie dlatego
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 19:29   #1400
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Bez czytania postów ja zrozumiałabym pytanie że chodzi o kąpiele w wannie, a nie ogólnie mycie się Mam nadzieję, że te wyniki co kilka dni to właśnie dlatego
Gdyby tak było, musiałabym wpisać, że nie kąpię się WCALE, bo nie mam wanny, tylko prysznic
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 19:34   #1401
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Bez czytania postów ja zrozumiałabym pytanie że chodzi o kąpiele w wannie, a nie ogólnie mycie się Mam nadzieję, że te wyniki co kilka dni to właśnie dlatego
oj, a ja myślałam że kąpiel = mycie się, czyli równie dobrze branie prysznica.
bo przecież tak naprawdę nie ma różnicy, po kąpieli jest się tak samo czystym jak po prysznicu.
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 19:34   #1402
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 880
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Kąpać się nie kąpię, bo nie mam wanny. Prysznic biorę 2x dziennie, czasem trzy, jak jest gorąco.
Włosy myję codziennie rano.
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2011-08-27 o 19:36
Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:17   #1403
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Rano biorę szybki prysznic, a wieczorem długą kąpiel. Tak jak koleżanka w poprzednich postach napisała, że nawet jak wracam o tej 4 z imprezy to i tak obowiązkowo myje ząbki, kąpiel. Inaczej bym nie wyrobiła sama ze sobą. Jest to dla mnie bardzo ważne, nie chce śmierdzieć i psuć komuś atmosferę Włosy myję co drugi dzień. Trochę mnie razi jak ktoś ma brud za paznokciami albo brudne ramiączko od stanika. To ewidentny obraz lenistwa i troszkę niedbalstwa.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:29   #1404
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
twoja skora wytwarza bakterie, ktore sa dla ciebie dobre i nic ci nie szkodza, ale drugiej osobie moga zaszkodzic i mozesz miec krostki albo pryszcze na ciele - mimo, ze osoba z ktora recznik dzielisz ma zdrowa skore.
Co za bzdura... Owszem bakterie mogą zaszkodzić, ale nikt ich nie wytwarza
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:55   #1405
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Co wieczór obowiązkowo, latem to co najmniej dwa razy dziennie, włosy codziennie, jak mi odbije to i ze dwa razy Higiena intymna kilka razy dziennie. Ręczniki każdy ma swoje, ewentualnie Tż podbiera mój, ale nie lubię tego i wolę nie widzieć. Mam obsesję na punkcie mycia rąk, to robię z tryliard razy dziennie.
Aż mi się wierzyć nie chce patrząc na wyniki. CO KILKA DNI?! Jak to, po całym dniu wieczorem do łóżka bez mycia, rano bez mycia, ewentualnie dopiero następnego dnia wieczorem? To jakaś abstakcja dla mnie, człowiek się przecież poci, łuszczy, itd.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.

Edytowane przez szatanica1989
Czas edycji: 2011-08-27 o 22:58
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:27   #1406
Angelika234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

kurcze tak przy okazji to u mnie już prawie 2 tyg nie ma ciepłej wody ;/ coś tam im się popusło.
Angelika234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 08:20   #1407
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Nawet wracając po 4 z dyskoteki cichutko żeby nikogo nie budzić włażę do wanny - jak się nie wykąpię to nie zasnę :P wiadomo po imprezie spocona, czasem śmierdząca papierosami ble
Ja też nie pójdę spać nie umyta. Nieważne jaka byłaby sytuacja zawsze muszę się umyć.

Prysznic biorę dwa razy dziennie, rano koniecznie myję głowę. W upały zdarza mi się i cztery razy dziennie wskoczyć pod prysznic. Twarz też częściej myję z uwagi na tłustą cerę. Po powrocie ze szkoły/pracy zmywam makijaż inaczej czuję się źle.

Dla mnie rzeczą oczywistą jest, że mam osobny ręcznik a nawet trzy I zmieniam je dość często (mama twierdzi, że za często). Nie wyobrażam sobie nie zwracać uwagi na higienę osobistą. Ciekawe czy niektóre wizażanki też używają szczoteczki mamy bo jest ładniejsza albo bliżej i nie chce im się wyciągnąć ręki Szok!!!
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 10:34   #1408
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Rano i wieczorem. Plus dodatkowo - jeśli jest upał a ja wczesniej cwiczylam, sprzatalam a chcę gdzieś wyjść : )
Przed imprezą to zawsze wręcz.

Ale rano i wieczor to norma

No i mam swoj recznik oczywiscie
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 14:49   #1409
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Codziennie wieczorem, rano głownie wtedy kiedy mam wolne bo inaczej musialabym wstawac o jeszcze bardziej nieludzkich godzinach więc nie mam na to siły, w upały oczywiscie częsciej, do 3 razy dziennie, zimą lubię w ciągu dnia wskoczyc pod prysznic zeby się ogrzać
Jak juz pisalam w innym wątku nie wszyscy lubią być czyści hah tak jak dziewczyna mojego byłego wspollokatora. nieraz walnelam uszczypliwy tekst na ten temat bo nie rozumiem jak mozna isc do chłopaka na noc i się nie umyć! 30stopni za oknem, wszyscy siedzą pod prysznicem (na zmianę oczywiscie) a ona nic, pamietam tez ze nocowala jak miala okres i rowniez się nie umyła. Dla mnie to niepojęte
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 16:59   #1410
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Komputer mi umarł. Nie widzi systemu operacyjnego . Mam nadzieję, że odzyskam moje dane. Piszę z TŻ-owego gruchota.

Ostatnio dowiedziałam się, że moja ciotka myje głowę raz na 3 tygodnie...
Sama jestem chora na punkcie higieny i mycie się jest dla mnie formą relaksu. Pranie też lubię robić, uwielbiam zapach świeżości jak pranie się suszy.

Cóż, idę się wyprysznicować i smucić dalej z powodu mojego laptopiczka, w międzyczasie pisząc referat na wtorek.
OMG co 3 tygodnie??? Dla mnie nie do pomyślenia było jak ostatnio jedna dziewczyna powiedziała mi, że myje głowę raz na tydzień. Oczywiście argumentowała to tym, że się jej nie przetłuszczają i tak sobie świetnie włosy przyzwyczaiła

Przecież to nie tylko o przetłuszczanie chodzi... ja sobie nie wyobrażam...wystarczy pomyśleć jak włosy chłoną wszelkie zapachy. Nie potrafię sobie wyobrazić jak można chodzić z takim tygodniowym smrodem na głowie... nie wspominając już o tym, że dziewczyna w smażalni ryb pracuje

Ale to raz na 3 tygodnie mnie z krzesła zwaliło. Przecież to prawie cały miesiąc...
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.