Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 13:16   #3361
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
A jeszcze Wam coś pokażę:

http://www.youtube.com/watch?v=JYNikZa-03Y
CUDNE! Jaka fajna spryciula
Ktora to?

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Poszłam znowu do lekarza z Luizą, bo gorączka w nocy 39,9. okazało się, że infekcja gardłowa, idzie 5 zebów Dostała Ospamox.

Później nadrobię.
oj, buziak dla malutkiej. Niech szybko wylaza te zabki!

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
cholera juz sie wyspała jak zawsze spi na południe 1,5 godziny tak dziś tylko pół
Ja sie nią chwalic nie moge bo zaraz cholera robi na odwrót
u nas to samo. Ja tez juz malej nie chwale..
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:18   #3362
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Bydgoś, jeeju, biedna Luzia Uściskaj ją mocno!


Posiedziałyśmy z Blanką na balkonie, coś czuje że to będzie jej ulubione miejsce
Poszła spać i zaczęło padać
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:23   #3363
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Bydgoś, jeeju, biedna Luzia Uściskaj ją mocno!
Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość



oj, buziak dla malutkiej. Niech szybko wylaza te zabki!

.


sparkly, ale cwaniara

silpe, Gabrysia jak kwiatuszek

Poszłam do apteki po leki, bo nie wzięłam wcześniej portfela i Łuki został z Lusią. Przychodzę a młoda śpi...ululał ją
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:29   #3364
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Sparkly ale masz cwaniarę

Bydgoś oochh jak ja bym chciała zeby ktoś mi mała uśpił Ale ona usnie tylko ze mną, noo ewentualnie w wózku na spacerze z kimś
Ale i zdarzają sie wyjątki że Tż ją uśpi
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:33   #3365
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
CUDNE! Jaka fajna spryciula
Ktora to?
Igusia

Biedna Lusia. Ile takie dzieciaczki się muszą nacierpieć.
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez

Edytowane przez sparkly
Czas edycji: 2011-04-01 o 13:38
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 14:55   #3366
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

bydgoś biedulka Lusia buziaczki dla niej

sparkly cudna mała
araczki hihi fajnie się wybrałaś

Lea no właśnie głęboko w tej d...

annLee powiem Ci że chodziło mi po głowie Tvn bo już przeginają ostro. Mieliśmy zacząć budowę pod koniec lata ale z takimi problemami to nie ma szans.

Silpe Gabi śliczniusia

Dziewczyny co sądzicie o pchaczach? Opłaca się kupować?
Myślałam o takim ale sama nie wiem czy kupić czy nie. Byłby na roczek ale dostałaby go już teraz, co prawda myślałam o innym prezencie ale huśtawkę, czy co innego mogą kupić dziadkowie od M lub chrzestny.
Kusi mnie też ten pociąg FP ale może już za późno na jego zakup.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 15:47   #3367
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Poszłam znowu do lekarza z Luizą, bo gorączka w nocy 39,9. okazało się, że infekcja gardłowa, idzie 5 zebów Dostała Ospamox.
biedna Lusia, żeby antybiotyk szybko zadziałał.

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o pchaczach? Opłaca się kupować?
Myślałam o takim ale sama nie wiem czy kupić czy nie. Byłby na roczek ale dostałaby go już teraz, co prawda myślałam o innym prezencie ale huśtawkę, czy co innego mogą kupić dziadkowie od M lub chrzestny.
Kusi mnie też ten pociąg FP ale może już za późno na jego zakup.
ten, który pokazałaś jest o tyle fajny, że można potem go na jeździk przerobić. trudno powiedzieć, czy kupować.. Tymek za pchaczem raptem 30m zrobił, zdecydowanie bardziej upodobał sobie taborety, skrzynki z zabawkami, itp
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 16:23   #3368
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o pchaczach? Opłaca się kupować?
Myślałam o takim ale sama nie wiem czy kupić czy nie. Byłby na roczek ale dostałaby go już teraz, co prawda myślałam o innym prezencie ale huśtawkę, czy co innego mogą kupić dziadkowie od M lub chrzestny.
Kusi mnie też ten pociąg FP ale może już za późno na jego zakup.
sama zastanawiam się nad pchaczem ale ten pociąg mogę z czystym sumieniem polecić bo kupiłam go na chrzciny synka znajomych i przetestowałam trochę w domu i jest super

bydgoś ucałuj Lusię


a ja odliczam czas do wieczora kiedy położę Wiktora spć o jest dziś nie do wytrzymania a ja sama w domu od 14 płakał ze zmęczenia ale dopiero teraz padł, ciekawe na ile mam kręgosłup staruszki
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:32   #3369
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
bydgoś biedulka Lusia buziaczki dla niej

sparkly cudna mała
araczki hihi fajnie się wybrałaś

Lea no właśnie głęboko w tej d...

annLee powiem Ci że chodziło mi po głowie Tvn bo już przeginają ostro. Mieliśmy zacząć budowę pod koniec lata ale z takimi problemami to nie ma szans.

Silpe Gabi śliczniusia

Dziewczyny co sądzicie o pchaczach? Opłaca się kupować?
Myślałam o takim ale sama nie wiem czy kupić czy nie. Byłby na roczek ale dostałaby go już teraz, co prawda myślałam o innym prezencie ale huśtawkę, czy co innego mogą kupić dziadkowie od M lub chrzestny.
Kusi mnie też ten pociąg FP ale może już za późno na jego zakup.
Jak masz możliwość 'wypróbowania' pchacza u kogoś to wypróbuj..
Ja byłam z małą u siostry ktora miała pchacza dla synka. Dałam Blance żeby pochodziła, ale ona miała to gdzieś, przewróciła i tyle
Woli chodzić przy pufie, stoliku czy czymś takim
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 18:51   #3370
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam,
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26084538]Laski, sikam: http://www.youtube.com/watch?v=m8TxX...embedded#at=69 [/QUOTE]

Widziałam już to.Kraży po sieci.

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
bydgoś biedulka Lusia buziaczki dla niej

sparkly cudna mała
araczki hihi fajnie się wybrałaś

Lea no właśnie głęboko w tej d...

annLee powiem Ci że chodziło mi po głowie Tvn bo już przeginają ostro. Mieliśmy zacząć budowę pod koniec lata ale z takimi problemami to nie ma szans.

Silpe Gabi śliczniusia

Dziewczyny co sądzicie o pchaczach? Opłaca się kupować?
Myślałam o takim ale sama nie wiem czy kupić czy nie. Byłby na roczek ale dostałaby go już teraz, co prawda myślałam o innym prezencie ale huśtawkę, czy co innego mogą kupić dziadkowie od M lub chrzestny.
Kusi mnie też ten pociąg FP ale może już za późno na jego zakup.
Ten pchacz jest fajny i pociąg też.
My mamy pchacza ale jeszcze przy nim Olcia nie chodzi tylko bawi się panelem.

A ja umieram.Wczoraj w pracy mi tak dali po duuupie,że dziś mam zakwasy.Zdąrzyłam się już drzemnąc godzinkę.

No to może oficjalnie napisze,ze Olcia przesypia już cale noce.Wprawdzie druga drzemka nie jest codziennie ale za to o 21.00 dziecko już spi a ja razem z nią.Budzi się między 6.00 a 7.00.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:07   #3371
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

brawa dla Olci w takim razie

no właśnie sęk w tym że nie mamy gdzie przetestować a nie chcę kolejnego grata w domu

ok idę młodą usypiać i biorę się za prasowanko wieczorne.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 19:18   #3372
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
my już po wizycie kontrolnej u lekarza i Wiktor pzrekroczył 11 kg idą zęby dolne i górne jednocześnie, raczkowaniem mam się nie przejmować bo rozwija się prawidło. Te liszajki na brzuszku to właśnie jak podejrzewałąm od wody, jeszcze sezon jesienno- zimowy zrobił swoje a te krosteczki o których pisałam na nóżkach i rączkach to niestety syn odziedziczył po mnie: rogowacenie przymieszkowe swoją drogą w okresie dojrzewania miałam straszne kompleksy z tego powodu
a co najbardziej mnie martwi - dostaliśmy skierowanie do chirurga bo w czasie badania nie było czuć jąderek w mosznie (do tej pory zawsze były) mówiła, że mogą wędrować ale lepiej sprawdzić buuu
też to mam od zawsze mam kompleksy na temat swoich nóg z tego powodu. jak sobie z tym radzisz?

trzymam kciuki, żeby u chirurga było ok.

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o pchaczach? Opłaca się kupować?
Myślałam o takim ale sama nie wiem czy kupić czy nie. Byłby na roczek ale dostałaby go już teraz, co prawda myślałam o innym prezencie ale huśtawkę, czy co innego mogą kupić dziadkowie od M lub chrzestny.
Kusi mnie też ten pociąg FP ale może już za późno na jego zakup.
my mamy tego pchacza. Ewcia lubi na nim siedzieć i manipulować tymi dinksami, a z naszą asekuracją od czasu do czasu próbuje pchać. nie mam porównania z innymi pchaczami, więc nie powiem, że polecam ten szczególnie. popróbuj u kogoś, jak dziewczyny radzą.

Ewcia mechanikiem chyba będzie, bo najbardziej lubi wszystko odwracać, oglądać od spodu, szuka śrubek itp.

całuski dla Lusi
i dla Gabi-krokusika wiosennego znad rzeczki
i jeszcze brawa dla Olci za nocki

wizyta u chirurga (tego samego) całkiem ok. wyraźnie widzę, że pępek jest dobrze zaklejony, wciśnięty do środka i zakryty fałdami skóry.
następna wizyta za 10 dni. lekarz powiedział, że na jego oko to jeszcze ze 2-3 razy trzeba będzie kleić. zostajemy u niego.

po południu zrobiliśmy Ewci mini sesyjkę. jak małż znajdzie chwilę i obrobi foty, to się pochwalę moją panną znowu
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2011-04-01 o 19:19
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:21   #3373
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
ja już kiedyś pisałam,że mam klientkę,która uważa raczkowanie za straszną rzecz bo brudno,bo brzydko to wygląda jakby uważała,że niedorozwinięte są te dzieci ,które raczkują dziecko ma chodzić! chodzik oczywiście najlepszą rzeczą normalnie oczy jak pięć złotych miałam jak to usłyszałam bo przecież na prawo i lewo trąbią,że dzieci raczkujące lepiej się rozwijają to tak jak z kładzeniem dziecka na brzuch-no,ale nie dała się przekonać
Co za baba...

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

Pokaże wam jeszcze fote Gabi z wyprawy nad Dunajec , troche była w szoku jak zobaczyła tyle pustej przestrzeni
Co prawda nad Dunajec mam bliziutko ale jeszcze tam nie byłam z nią bo dojazd wózkiem to prawdziwy survival.
Ślicznie

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
Mi niebieski w ogóle nie przypadł do gustu.Też wolałabym czerwień,ale jest dokładnie tak jak piszesz-malinowy.
A dla dziewczynki nawet nie wybrałabym tego różu.Widziałam na mieście.Mi się nie podoba.
No właśnie jest róż albo malina, taki amarancik trochę, absolutnie nie dla chłopców. Niebieski mi się nie podobał, a zielony - teraz miałam. No i mi wózek kolorystycznie odpadł

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość



dzięki muszę jeszce przymierzyć w sklepie Wiktora bo waham się między espiro active a delti dot właśnie - tyle, że ten drugi jest chyba większy mój dzieć do drobinek nie należy



my już po wizycie kontrolnej u lekarza i Wiktor pzrekroczył 11 kg idą zęby dolne i górne jednocześnie, raczkowaniem mam się nie przejmować bo rozwija się prawidło. Te liszajki na brzuszku to właśnie jak podejrzewałąm od wody, jeszcze sezon jesienno- zimowy zrobił swoje a te krosteczki o których pisałam na nóżkach i rączkach to niestety syn odziedziczył po mnie: rogowacenie przymieszkowe swoją drogą w okresie dojrzewania miałam straszne kompleksy z tego powodu
a co najbardziej mnie martwi - dostaliśmy skierowanie do chirurga bo w czasie badania nie było czuć jąderek w mosznie (do tej pory zawsze były) mówiła, że mogą wędrować ale lepiej sprawdzić buuu
Tak, dot jest większy. Amortyzację ma na 4 koła.

O patrz, może u nas skóra na nogach od wody? Bo taka liszajkowata... Mnie na wiosnę też zawsze coś wyłazi...

A rogowacenie przymieszkowe - wylazło mi po ciąży NIGDY nie miałam, teraz zaczyna się chować, ale w szoku byłam.

Mam nadzieję, że skierowanie jednak zbędne

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość



Jak byliśmy w Polsce musiałam odwiedzić aptekę w jakimś supermarkecie. Zaraz obok było stoisko z jakimiś ciasteczkami świeżo pieczonymi, zapach unosił się na całym pasażu. I słyszałam taką rozmowę matki z około 6-7 letnią córką. Córa "Mamusiu, kup mi takie ciasteczko". Na co matka (i tu mnie zamurowało) "Chyba zwariowałaś. Spójrz na siebie, jak ty wyglądasz. Ile ostatnio przytyłaś. Coś ty z siebie zrobiła." A dziewczynka, na moje oko, raczej szczupła była. Szok. Jak można się tak do dziecka odezwać. Nowa metoda wychowawcza - budowanie kompleksów czy jak??



http://www.youtube.com/watch?v=JYNikZa-03Y
Następna kretynka.

A filmik super Agu od wczoraj zaczęła mi wchodzi na rzeczy! na pudełko z proszkiem do prania, a dzisiaj mama mi mówi, że wlazła na swój leżaczek-bujaczek Skok trwa...

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;26093934]


ps. to jest mój 6666 post. [/QUOTE]


Ty antychryście

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Poszłam znowu do lekarza z Luizą, bo gorączka w nocy 39,9. okazało się, że infekcja gardłowa, idzie 5 zebów Dostała Ospamox.

Później nadrobię.
Ucałowania dla Lusi!



Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość



Dziewczyny co sądzicie o pchaczach? Opłaca się kupować?
Myślałam o takim ale sama nie wiem czy kupić czy nie. Byłby na roczek ale dostałaby go już teraz, co prawda myślałam o innym prezencie ale huśtawkę, czy co innego mogą kupić dziadkowie od M lub chrzestny.
Kusi mnie też ten pociąg FP ale może już za późno na jego zakup.
Ten pierwszy fajny bardzo Co do pociągu - może faktycznie na krótko już być. A może ten ze zwierzętami fp?

Wiem, że matkokrzesno szykuje się z takim cudem: http://www.brykacze.pl/product,smoby...tis*,2312.html

Głos od wczoraj mam jak zapijaczona śpiewaczka :d ledwo mówię, gardło boli. A jutro impreza rozwodowa u dobrej koleżanki - bardzo dobrze, że się z g.... rozwiodła Kupiłam jej włóczkę na pocieszenie :d
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:42   #3374
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Szaja-mnie pomógł Homeovox,albo Homeogene,jesli gardło mocno boli.Mimo,że to homeopatia

ale w sumie już nie musisz pić skoro gadasz jak na kacu
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:46   #3375
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
No to może oficjalnie napisze,ze Olcia przesypia już cale noce.Wprawdzie druga drzemka nie jest codziennie ale za to o 21.00 dziecko już spi a ja razem z nią.Budzi się między 6.00 a 7.00.
dla Oli.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
wizyta u chirurga (tego samego) całkiem ok. wyraźnie widzę, że pępek jest dobrze zaklejony, wciśnięty do środka i zakryty fałdami skóry.
następna wizyta za 10 dni. lekarz powiedział, że na jego oko to jeszcze ze 2-3 razy trzeba będzie kleić. zostajemy u niego.

po południu zrobiliśmy Ewci mini sesyjkę. jak małż znajdzie chwilę i obrobi foty, to się pochwalę moją panną znowu
to dobrze, że tym razem lepiej ta wizyta wypadła.
czekam na foty.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26103085]
Wiem, że matkokrzesno szykuje się z takim cudem: http://www.brykacze.pl/product,smoby...tis*,2312.html
[/QUOTE]
wygląda fajnie.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:51   #3376
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Moj mąż i jego brat też nie raczkowali i wszystko z nimi ok o żadnej dysleksji czy dysgrafi nie ma mowy - jak dostawałam smsy od facetów, którzy robili w nich błędy to mnie szlag trafiał, mojemu mężowi nigdy takie smsy nie zdarzały się
Poza tym u nich w rodzinie była taka "moda", żeby dzieciom nie pozwalać raczkować, tylko od razu uczyć chodzić, bo niby dzieci które raczkowały nie chciały potem chodzić (taka też radę dostałam od babci męża )

ja się nie stersuję jakoś bardzo
co więcej, jak tylko w towarzystwie zaczynam narzekać, że moje dziecko "jeszcze nie raczkuje" to zaraz słyszę, że wcale nie musi raczkować i dostaje 100 przykładów dzieci, które nie raczkowały
Nawet moja pediatra ostatnio mówiła mi to samo
To pocieszajace co piszesz W sumie masz racje. A swoja droga to ciekawe rady masz ze strony rodziny, babcia wie najlepiej

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26088642]

Ale to nie jest tak, że nie raczkuje - jest dyslektykiem. Po prostu wśród dzieci nieraczkujących częściej się zdarza dysleksja, dysgrafia. Poza tym umówmy się- jeśli z dzieckiem się nie rysuje, nie lepi, nie tnie - to nawet pięknie raczkujące będzie dysgrafikiem
[/QUOTE]

Dokladnie, to samo mi neurolog powiedziala, moze ale nie musi byc dyslektykiem. Tylko zastanawia mnie jeden fakt. Na ostatniej wizycie powiedziala mi ze poki Maciek jest pod opieka poradni, to zrobia wszystko zeby jednak raczkowal. Stwierdzila, ze dzieci nawet po tym jak zaczynaja juz chodzic to wracaja do raczkowania. Ostatnio byla dziewczynka ktora miala 14 miesiecy i zostala skierowana na rehabilitacje m.in dlatego zeby nauczyc ja raczkowac. Poruszala sie na pupie, smiesznie to wygladalo, podobny sposob poruszania sie zauwazylam u Macka, tylko jemu mniej sprawnie to wychodzi

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość

Ja nie raczkowałam wcale a "przepiętknie" piszę
Znaczy się nie jestem żadne dys... Fakt, że walnęłabym czasem byka ale to przez (jak ja to nazywam) uwstecznienie.. wiecie, nie chodzi się do szkoły, mało się pisze, mniej się czyta a jak sie czyta to na necie jest maaaasaaa bykoli, więc się utrwala w pamięci i niekiedy się zastanawiam czy dobrze coś napisałam
Się nawet dziwię, że przeglądarka mnie tak rzadko poprawia, głównie przez literówki

Tak na dzień dobry

http://mistrzowie.org/uimages/201103...pandor_500.jpg śmieję się bo płakać już mi się nie chce
To fakt, "pszepienknie" piszesz i do tego smiesznie

A propos drzewa, gdybym ja na niektorych trasach w kazda dziure mialabym drzewo wsadzic to las by powstal

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
przemieszcza się jak amerykański żołnierz w kambodży wszystkimi stylami na raz :2 raczki do przodu,wycofanie do siadu,pełzanie do przodu/tyłu,rzut w kierunku celu,podciągnięcie się do stania i podejście kilku kroków po czym siad no muszę ją nagrać
No musisz ja nagrac koniecznie i nam tu pokazac

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

a co najbardziej mnie martwi - dostaliśmy skierowanie do chirurga bo w czasie badania nie było czuć jąderek w mosznie (do tej pory zawsze były) mówiła, że mogą wędrować ale lepiej sprawdzić buuu
Nie przejmuj sie, ja tez sie kiedys wystraszylam bo po kapieli zauwazylam ze moszna jest pusta. Maz mi wytlumaczyl ze mezczyzni maja taka zdolnosc wciagania jaderek Ale dla pewnosci warto sprawdzic


Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość


Wstalam dzis rano, wyszykowalam sie, zrobilam makeupa i wyszlam z ...torba od wozka, pelna pieluch i dzieciowych duperelkow..

Zostalam milo przywitana, dostalam robote prawie od razu ale dzieki temu czas szybciej mija chociaz mam tez czas na internetowe sprawy
A widzisz, nie bylo tak zle Z kazdym dniem bedzie coraz lepiej az w koncu zaczniesz dostrzegac pozytywy powrotu do pracy

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość

Też myślałam, że Nadia ominie raczkowanie, bo zaczęła najpierw wstawać i chodzić przy meblach ale od jakichś 2 tygodni raczkuje jak wariatka. Wygląda to tak, jakby chciała biec na czterech. Iga raczkuje odkąd skończyła 8 m-cy.

A jeszcze Wam coś pokażę:

http://www.youtube.com/watch?v=JYNikZa-03Y
A wiec jest jakas prawda w tym ze mimo ze stanie na nogi to wraca do pozycji czworacznej

Filmik super, spryciara Obstawiam ze to Iga, juz wprawiona skoro od 8 miesiaca raczkuje

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Poszłam znowu do lekarza z Luizą, bo gorączka w nocy 39,9. okazało się, że infekcja gardłowa, idzie 5 zebów Dostała Ospamox.

Później nadrobię.
O rany, ucaluj Luize

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość


Poszłam do apteki po leki, bo nie wzięłam wcześniej portfela i Łuki został z Lusią. Przychodzę a młoda śpi...ululał ją
Ale Ci fajnie I to jest jeden z plusow duzej roznicy wieku miedzy dziecmi

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość

No to może oficjalnie napisze,ze Olcia przesypia już cale noce.Wprawdzie druga drzemka nie jest codziennie ale za to o 21.00 dziecko już spi a ja razem z nią.Budzi się między 6.00 a 7.00.
Marzenie

A moja sasiadka znow wierci dziury w scianie, zwariowala
_________________________ ______________

Patrzcie jakiego mmsa dostalam przed chwila od mojego brata

"Czy wiesz, co robi Twoje dziecko, gdy tego nie widzisz?"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PF_26022011174444549.jpg (30,7 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez ałła
Czas edycji: 2011-04-01 o 19:59
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 20:09   #3377
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

czesc Kobitki
poczytalam, nie mam sily cytowac, wiec co pamietam:
Araczki duze calusy, dzielna kobitka z Ciebie dasz rade w robocie, mi wlasnie minal miesiac od rozpoczecia pracy, minelo jak z bicza
Olivko my uzywamy pchaczyka, dla Stefcia ulubiona zabawka, chodzi z nim wszedzie, my mamy FP (zamieszczalam filmik jak z nim pomyka)
Silpe Gabi faktycznie jak krokusik, podoba mi sie to porownanie
Szaja fajna zabawke chrzestna chce kupic no i filmik z dyskusja maluchow bezbledny
Darianko gratki za przespane nocki, u nas tez coraz czesciej bez pobudek
Bydgosiu zdroweczka dla Luizki
Sparkly Igusia rzadzihihi, spryciulka

Stefek dzis zrobil dwa kroczki sam, ale sie cieszyl, kupilam mu buciki adidasa, ale smiesznie w nich pomyka, czekamy wciaz na gucio, te na pewno beda fajowe
w robocie sporo pracy, w domku nie mniej, wiec norma, w weekend wybieramy sie jeszcze na lyzwy, ostatnie podrygi
tu deszczowo i nadal jeszcze chlodno, ale dni coraz dluzsze, o 20.30 dopiero calkiem ciemno
dzis kupilam Stefciowi drewniane klocuszki, fajnie sie nimi bawil
a tak poza tym jest ok, Maly pokochal kanapki, jak tylko widzi, ze ktores z nas je od razu biegnie i juz krzyczy, trzeba od razu posmarowac Mu krome
a co do debilnych tekstow, moja dobra kolezanka powiedziala zebym nie pozwalala Stefciowi wstawac tylko raczej Go sprowadzac do parteru, bo tak trzeba, ma jak najdluzej raczkowac
nie moglam sie powstrzymac zeby tego nie skomentowac, podobno tak jej powiedziala ortopeda i neurolog, szok!
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 20:31   #3378
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
No to może oficjalnie napisze,ze Olcia przesypia już cale noce.Wprawdzie druga drzemka nie jest codziennie ale za to o 21.00 dziecko już spi a ja razem z nią.Budzi się między 6.00 a 7.00.
super!

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
też to mam od zawsze mam kompleksy na temat swoich nóg z tego powodu. jak sobie z tym radzisz?

trzymam kciuki, żeby u chirurga było ok.
dzięki
u mnie nogi właśnie lepiej ale gorzej z rękami już teraz to zaakceptowałam i aż tak bardzo się nie przejmuję chociaz marzę o gładkiej skórze w sezonie letnim jest zdecydowanie lepiej no i u mnie pomagają regularne peelingi i potem wcieranie jakiegoś gęstego balsamu (bo te wszystkie lecznicze działają na mnie odwrotnie - bardziej widać i do tego szczypie skóra) a zimą suplementacja wit a

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26103085]
Tak, dot jest większy. Amortyzację ma na 4 koła.

O patrz, może u nas skóra na nogach od wody? Bo taka liszajkowata... Mnie na wiosnę też zawsze coś wyłazi...

A rogowacenie przymieszkowe - wylazło mi po ciąży NIGDY nie miałam, teraz zaczyna się chować, ale w szoku byłam.

Mam nadzieję, że skierowanie jednak zbędne


Wiem, że matkokrzesno szykuje się z takim cudem: http://www.brykacze.pl/product,smoby...tis*,2312.html

Głos od wczoraj mam jak zapijaczona śpiewaczka :d ledwo mówię, gardło boli. A jutro impreza rozwodowa u dobrej koleżanki - bardzo dobrze, że się z g.... rozwiodła Kupiłam jej włóczkę na pocieszenie :d[/QUOTE]
dzięki
masz o tyle fajnie, że Ci to zniknie, a ja do końca życia
jeździk fajowy no i impreza rozwodowa też
Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
T

Nie przejmuj sie, ja tez sie kiedys wystraszylam bo po kapieli zauwazylam ze moszna jest pusta. Maz mi wytlumaczyl ze mezczyzni maja taka zdolnosc wciagania jaderek Ale dla pewnosci warto sprawdzic


Patrzcie jakiego mmsa dostalam przed chwila od mojego brata

"Czy wiesz, co robi Twoje dziecko, gdy tego nie widzisz?"
mój tż też mi to powiedział tylko, że to trwa już tak ze 2 tyg i chyba nie potrafię się nie martwić
a mms bombowy


przed chwilą dzwoniła moja mama, że nie będzie jej brata i jego rodziny na moim weselu - ich tłumaczenia śmieszne i oczywiście nieprawdziwe, nawet sami nie zadzwonili tyko moja mama bo nie potwierdzili przyjazdu. Jest mi strasznie przykro a jak się czuja moja mama to chyba nawet ja sobie nie wyorażam (dodam, że nawet przez tel li chamscy)
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 20:34   #3379
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
przed chwilą dzwoniła moja mama, że nie będzie jej brata i jego rodziny na moim weselu - ich tłumaczenia śmieszne i oczywiście nieprawdziwe, nawet sami nie zadzwonili tyko moja mama bo nie potwierdzili przyjazdu. Jest mi strasznie przykro a jak się czuja moja mama to chyba nawet ja sobie nie wyorażam (dodam, że nawet przez tel li chamscy)
Jak chamscy to nie ma czego żałować. Tylko by Wam zabawę psuli.
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 21:53   #3380
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
fajnie jak tak dzieci nas zaskoczą, że umieją coś czego byśmy jeszcze nie podejrzewali
dzięki za opinie wózka mam jescze pytanie , do ciebie Siala też: jk z amortyzacją: nadaje się tylko na chodniki czy można gdzieś dalej?
dzięki a na stronie producenta napisali, że waży 7,5 kg!

możesz podać namiary na tego sprzedawcę?

dzięki muszę jeszce przymierzyć w sklepie Wiktora bo waham się między espiro active a delti dot właśnie - tyle, że ten drugi jest chyba większy mój dzieć do drobinek nie należy
Szczerze,na naszym polskim chodniku jedną ręką nie poprowadzisz.Ale już po nowym, "gładkim"tak.Hm,amortyzac ja.Niby jest,ale chyba zazwyczaj w parasolce jest gorzej,niż w dużym wózku.Musisz "podbić" z rozmachem przy krawężniku.Poza miastem nie byłam jeszcze.

Jeśli chodzi o sprzedawcę.Weszłam na moje all i zobaczyłam informację: "Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika allegro".Niestety nie pomogę. Pamiętam,że byli z Wrocławia.
7,5 kg to napewno on nie waży.Na moje więcej,ale nie wiem ile.

U nas w mieście wysyp espiro megic.
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 22:55   #3381
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dziewczyny wpadłam Wam tylko powiedzieć, że Wasiu wypadł telefon do morza....dzwonił do mnie ze statku...teraz to ja już mam konkretnie dość... Jak my się będziemy kontaktować...skoro nie ma ani internetu, ani telefonu...a połączenia ze statku są za drogie, żeby dzwonic......
Fajny mam prima aprilis nie??
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 05:25   #3382
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dzień dobry,

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26103085]

Wiem, że matkokrzesno szykuje się z takim cudem: http://www.brykacze.pl/product,smoby...tis*,2312.html

Głos od wczoraj mam jak zapijaczona śpiewaczka :d ledwo mówię, gardło boli. A jutro impreza rozwodowa u dobrej koleżanki - bardzo dobrze, że się z g.... rozwiodła Kupiłam jej włóczkę na pocieszenie :d[/QUOTE]

Bardzo fajny ten rowerek.


No to pochwaliłam Olcie za wczasu.Cały tydzień mi przesypiała nocke to dziś postanowiła sie obudzić o 4.00 kiedy ja do pracy wstaje o 5.00.Wypiła trochę wody i próbowałam ją uspic ale wstałam juz na dobre i chyba wyczuła moją nieobecnosć i słyszałam jak na górze mężowi płakusiała.Pewnie zrobił jej mleko bo już nic nie słyszę.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 06:57   #3383
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26103085]
Głos od wczoraj mam jak zapijaczona śpiewaczka :d ledwo mówię, gardło boli. A jutro impreza rozwodowa u dobrej koleżanki - bardzo dobrze, że się z g.... rozwiodła Kupiłam jej włóczkę na pocieszenie :d[/QUOTE]
Szajka.. to może i na moją kiedyś przyjdziesz skoro tak się gościsz

Wybacz kochana za tego nocnego smsa ale pomyślałam, że dam znać jak najszybciej to będziesz mogła dzień rozplanować inaczej jak się obudzisz. Mam nadzieję, że nie obudziłam
A może to i dobrze, że muszę odwołać skoro gardzioło cię boli.
W każdy inny dzień jestem do dyspozycji, nic nie mam zaplanowane a nawet jak coś wyskoczy to choćby skały srały to już nie odwołam.


Ah.. Delti Dot wspaniale się spisał na wczorajszym spacerze
Jedyne co to deptam mu czasem po kółkach :/ nawet przy maksymalnie "wydłużonych" rączkach no ale ja mam girę rozmiar 40 i 175 wzrostu. Dla mniej rozrośniętych nie będzie to wadą będę musiała opanować "japoński" chód małymi kroczkami
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2011-04-02 o 06:59
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 08:17   #3384
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

No tak, bylo do przewidzenia ze sobie dzisiaj nie pospie, pobudka 5.50

Tylko ze teraz Maciek dosypia a ja sie za sprzatanie wzielam. Pogoda taka sobie, slonca nie ma ale nie pada i temperatura przyzwoita wiec pewnie spacer zaliczymy

Milego dnia babeczki
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 08:31   #3385
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Siala, ale ja głowę niższa od ciebie i też deptam po prostu koła mają inny, mniejszy rozstaw, trzeba się przyzwyczaić.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 08:51   #3386
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Gabi dziekuje za miłe komplementy

Ja tej mojej dziewczyny naprawde nie moge chwalic , bo zaraz robi wszystko na odwrót. Wczoraj na południe spała tylko pół godziny w rezultacie była nie dospana i do wieczora mimo jeszcze jednej drzemki zaliczyła kilka siniaków na czole
wieczorem o 19.30 poszła spac - spała ładnie do 22giej a pózniej nie wiem co sie stało , ciągle wybudzała sie z płaczem , przytulała sie , pilnowała żebym sie czasem nie odwróciła od niej lub nie poszła sobie , nie mogła usnąc i tak do 1 w nocy padam na ryj...

bydgoś-ucałuj Luize współczuje wam 5 zebów na raz..

justinbrawo dla małego za pierwsze kroczki

djerba współczuje , to naprawde jakiś primaaprilisowy żart...

migotka
a olej ich i sie nie przejmuj , myśl o sobie

araczki Ty uważaj bo nastepnym razem z wózkiem do pracy pójdziesz

szaja
bardzo fajny ten jezdzik aż sie nad takim zastanowie.
a na razie pozazdrościłam Lei i zamówiłam u meża fotelik na rower

wiecej nie pamietam

a wczoraj po południu mieliśmy pierwszą wiosenną burze - taką z mega gradem

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

A moje dziecko od wczoraj bawi sie ze mną w kosi łapci wreszcie załapała o co tam biega sama zaczepia żeby jej zaśpiewac i klaszcze
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 10:14   #3387
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadłam Wam tylko powiedzieć, że Wasiu wypadł telefon do morza....dzwonił do mnie ze statku...teraz to ja już mam konkretnie dość... Jak my się będziemy kontaktować...skoro nie ma ani internetu, ani telefonu...a połączenia ze statku są za drogie, żeby dzwonic......
Fajny mam prima aprilis nie??
u Ciebie to chyba jakaś czarna seria
Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość

No to pochwaliłam Olcie za wczasu.Cały tydzień mi przesypiała nocke to dziś postanowiła sie obudzić o 4.00 kiedy ja do pracy wstaje o 5.00.Wypiła trochę wody i próbowałam ją uspic ale wstałam juz na dobre i chyba wyczuła moją nieobecnosć i słyszałam jak na górze mężowi płakusiała.Pewnie zrobił jej mleko bo już nic nie słyszę.
hehe bo to chwalenie tak działa u mnie po pochwaleniu się to nawet zęby zniknęły
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Ja tej mojej dziewczyny naprawde nie moge chwalic , bo zaraz robi wszystko na odwrót. Wczoraj na południe spała tylko pół godziny w rezultacie była nie dospana i do wieczora mimo jeszcze jednej drzemki zaliczyła kilka siniaków na czole
wieczorem o 19.30 poszła spac - spała ładnie do 22giej a pózniej nie wiem co sie stało , ciągle wybudzała sie z płaczem , przytulała sie , pilnowała żebym sie czasem nie odwróciła od niej lub nie poszła sobie , nie mogła usnąc i tak do 1 w nocy padam na ryj...
A moje dziecko od wczoraj bawi sie ze mną w kosi łapci wreszcie załapała o co tam biega sama zaczepia żeby jej zaśpiewac i klaszcze
współczuję nocki
no i za kosi kosi

u nas nocka bardzo fajna ale to pewnie rekompensata za cały marudny dzień

justin za samodzielne kroczki

oczywiście nie zacytowało mi wszystkiego! siala mam identyczny rozmiar stopy i wzrost

a u nas od rana pada i jest szaro - buro
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 11:11   #3388
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadłam Wam tylko powiedzieć, że Wasiu wypadł telefon do morza....dzwonił do mnie ze statku...teraz to ja już mam konkretnie dość... Jak my się będziemy kontaktować...skoro nie ma ani internetu, ani telefonu...a połączenia ze statku są za drogie, żeby dzwonic......
Fajny mam prima aprilis nie??
kiedy wraca?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 11:12   #3389
Lilithbb
Raczkowanie
 
Avatar Lilithbb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rajcza
Wiadomości: 85
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
witam

a robaki bawiaki oglądałam i bardzo mi się podobają bo trzeba tam paluszkami majstrować

kupowałyście już pchacze? które możecie polecić?
Nie mamy jeszcze pchacza, ale mamy robaczki które z całego serca polecam,
synek uwielbia jak robaczki "grzechoczą" i fajnie paca je rączkami,
jeszcze się nie nauczył korzystać z zabawki w pełni
Na razie nauczył się przekręcać dwa pstryczki, ale myślę że i pozostałe dwa szybko odkryje
Lilithbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 11:36   #3390
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Chce powiedziec , że cholernie sie napaliłam na ten jezdzik 4w 1 który szaja pokazała - kupuje
Za✂✂✂iście praktyczny przez te 4 funkcje , obgadam jeszcze z meżem i chyba raczej kupie

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

szaja - dzieki
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.