Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które s± na diecie. Rozmawiamy o zdrowym od¿ywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczno¶æ dobowa diet - musz± one mieæ ponad 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-05, 08:42   #811
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomo¶ci: 10 949
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez monita01 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, moje R/U... przejdzie?

1. trzy sucharki pe³noziarniste z philadelphia light, pomidorem i cebulka, zielona herbata z cytryna

kawa z mlekiem i lyzeczka cukru

2. jablko i jogurt cytrynowy light, zielona herbata

3. spora porcja salatki z: gotowanej ciecierzycy, surowej papryki, zielonego ogorka, cebulki, natki pietruszki, oliwy z oliwek i octu winnego

4. (niestety mia³am ochotê na s³odkie): dwa sucharki penoziarniste z cienkim maslem i dzemem niskoslodzonym, tryskawkowym, dwie kosteczki mlecznej czekolady, herbata czarna z lyzeczka cukru

5. pieczone w rekawie udko z kurczaka z salatka z salaty, bialego serka, pomidorow, orzechow roznych, oliwy z oliwek, octu balsamicznego i miodu, zielona herbata.

Co Wy na to?
Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Poka¿ wiadomo¶æ
na u mo¿e byæ, ale bez sza³u, na r - raczej niezbyt .
Pozytywna wariatka, dziekuje za opinie. Mam takie pytanie: czy serek philadelphia na kanapki to nie nabial? I dlaczego sucharki nie sa ok? Mieszkam w Hiszpanii, a tu o pelnoziarniste czy razowe pieczywo bardzo ciezko, a widzialam, ze te sucharki sa i niskokaloryczne, no i z pelnego ziarna. Co do obiadu, to jem go w pracy, wiec zazwyczaj jest to jakas salatka, ktora sobie przygotuje poprzedniego dnia, taki obiad na cieplo jej raczej na kolacje Aha, i twarog tu raczej nie do dostania No ale postaram sie zamienic ten jogurt na drugie sniadanie na cos innego, musze nad tym pomyslec.


Oki, wstawiam, to co bedzie dzis, Znow takie R/U:

1. sniadanie w domku: platki owsiane (3 lyzki) z miseczka mleka (2,5 %), miodem (ok. 1 lyzeczki), polowka startego jablka, lyzka roznych bakalii.

2. II sniadanie: jogurt (juz nic innego dzis nie mialam)

3. lunch w pracy: salatka z ok. 4 lyzek ugotowanego ryzu basmatti, malej puszki tunczyka w sosie wlasnym, ogorka calego zielonego, polowki papryki, natki pietruszki, oliwy z oliwek i soku z cytryni.

4. podwieczorek: serek wiejski light z wkrojona rzodkiewka i cebulka.

5. kolacja: grillowane filety z piersi z kurczaka z mieszanka mrozonych warzyw.

Do picia: woda, zielona herbata, sok pomidorowy.

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2011-04-05 o 08:44
monita01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 11:32   #812
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "du¿e" miasto na W.
Wiadomo¶ci: 2 809
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Jadlospis z wczoraj. Nie do koñca perfekcyjny

R


¶niadanie: mleko 250 ml z p³atkami just fit jogurtowymi

II ¶niadanie: kawa z dwoma ³y¿eczkami cukru (¶wietnie ..)
obiad: filet z kurczaka 100g sma¿ony na teflonie, pó³ woreczka kaszy jêczmiennej, 1/4 papryki, 4 pieczarki
podwieczorek po treningu: omlet z 1 jajka i ³y¿eczka d¿emu niskos³odzonego
kolacja: dwa jajka na miêkko, sa³ata lodowa z plasterkami ogórka
rysienka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:15   #813
credo
Raczkowanie
 
Avatar credo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 274
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

A oto moje dzisiejsze U/R ( po ostatnim tygodniu na samych s³odyczach przyby³o prawie 3,5kg i w udach oraz na brzuchu tez czujê wiêcej.. :/ )

I¶n: kanapka z dwóch kromek grahama z serkiem kanapkowym i serem ¿ó³tym

II¶n: kawa³ek ciasta dro¿d¿owego z serem, trochê dro¿d¿ówki; kawa z mlekiem (po ¶niadaniu nie by³am zbyt g³odna, bo zjad³am je do¶æ pó¼no, ze wzglêdu na badania, a mia³am ochotê na s³odkie)

czerwona herbata

15 min na rowerku stacjonarnym; seria brzuszków

obiad: omlet z dwóch jaj z warzywami na patelniê (marchew, broku³y, kalafior, groszek, kukurydza); miêta do picia

czerwona herbata

trening taneczny

kolacja: serek wiejski ze s³onecznikiem

seria brzuszków

Wiem, ¿e ciasta/s³odko¶ci na R to nie bardzo, ale my¶lê, ¿e w takiej ilo¶ci jak dzisiaj po ostatnim tygodniu to naprawdê niewiele. Mimo wszystko dalej walczê o @. My¶la³am, ¿e wróci, bo naprawdê ostatnio jad³am ogromnie du¿o i s³odyczy i t³uszczy i na noc.. ale niestety.
Proszê o ocenkê i jakie¶ rady, aby ograniczyæ mój apetyt na czekoladê, bo jak tak dalej pójdzie to ca³a dieta pójdzie na marne..
__________________
"¯ycie mo¿na prze¿yæ tylko na dwa sposoby: Tak, jakby nic nie by³o cudem albo tak, jakby cudem by³o wszystko."

62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

credo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:19   #814
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez rysienka Poka¿ wiadomo¶æ
Jadlospis z wczoraj. Nie do koñca perfekcyjny

R


¶niadanie: mleko 250 ml z p³atkami just fit jogurtowymi
fatalnie! ma³o bia³ka, ma³o kalorii, ¶ladowa ilo¶æ wêgli z³o¿onych...sugerujê alternatywê czyli owsiankê z owocami czy bakaliami lub np. serek homo z jakim¶ zdrowszym musli lub p³atkami owsianymi, z dodatkiem tych just fitów, je¿eli lubisz
II ¶niadanie: kawa z dwoma ³y¿eczkami cukru (¶wietnie ..) fatalnie, ale nie przez ten nieszczêsny cukier, a brak stosownej liczby kalorii i warto¶ci od¿ywczych! zjedz tutaj grahamkê z dowolnym produktem bia³kowym (aczkolwiek lepiej,¿eby nie by³ to nabia³) i warzywami, mo¿esz dodaæ owoc
obiad: filet z kurczaka 100g sma¿ony na teflonie, pó³ woreczka kaszy jêczmiennej, 1/4 papryki, 4 pieczarki ok, choæ 100g fileta to chyba mega ma³o
podwieczorek po treningu: omlet z 1 jajka i ³y¿eczka d¿emu niskos³odzonego mo¿e byæ, choæ, jw. bardzo niewiele kcal
kolacja: dwa jajka na miêkko, sa³ata lodowa z plasterkami ogórka ok
, ale mo¿e pomy¶l o nnkt?
hm, nie do koñca perfekcyjny to delikatne okre¶lenie Twojego jad³ospisu.
strasznie ma³o kalorii, jako¶ciowo te¿ bardzo kiepsko, no i mam dziwne wra¿enie, ¿e wywali³a¶ prawie ca³kowicie t³uszcz ze swojej diety...nnkt praktycznie brak, mo¿e troszkê w jajku. Có¿, sporo do poprawy.
__________________
u¶miech piêknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:20   #815
Winky
Zadomowienie
 
Avatar Winky
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 1 231
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez credo Poka¿ wiadomo¶æ
A oto moje dzisiejsze U/R ( po ostatnim tygodniu na samych s³odyczach przyby³o prawie 3,5kg i w udach oraz na brzuchu tez czujê wiêcej.. :/ )

I¶n: kanapka z dwóch kromek grahama z serkiem kanapkowym i serem ¿ó³tym

II¶n: kawa³ek ciasta dro¿d¿owego z serem, trochê dro¿d¿ówki; kawa z mlekiem (po ¶niadaniu nie by³am zbyt g³odna, bo zjad³am je do¶æ pó¼no, ze wzglêdu na badania, a mia³am ochotê na s³odkie)

czerwona herbata

15 min na rowerku stacjonarnym; seria brzuszków

obiad: omlet z dwóch jaj z warzywami na patelniê (marchew, broku³y, kalafior, groszek, kukurydza); miêta do picia

czerwona herbata

trening taneczny

kolacja: serek wiejski ze s³onecznikiem

seria brzuszków

Wiem, ¿e ciasta/s³odko¶ci na R to nie bardzo, ale my¶lê, ¿e w takiej ilo¶ci jak dzisiaj po ostatnim tygodniu to naprawdê niewiele. Mimo wszystko dalej walczê o @. My¶la³am, ¿e wróci, bo naprawdê ostatnio jad³am ogromnie du¿o i s³odyczy i t³uszczy i na noc.. ale niestety.
Proszê o ocenkê i jakie¶ rady, aby ograniczyæ mój apetyt na czekoladê, bo jak tak dalej pójdzie to ca³a dieta pójdzie na marne..
Strasznie ma³o jedzenia nawet jak na R, nie mówi±c ju¿ o U/R i walczeniu o okres. Ile wa¿ysz i ile masz wzrostu?
__________________
Kochaæ i traciæ, pragn±æ i ¿a³owaæ;
Padaæ bole¶nie i znów siê podnosiæ.
Krzyczeæ têsknocie: PRECZ! i b³agaæ: PROWAD¬! -
Oto jest ¿ycie: nic a jak¿e dosyæ...
Winky jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:27   #816
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "du¿e" miasto na W.
Wiadomo¶ci: 2 809
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Poka¿ wiadomo¶æ
hm, nie do koñca perfekcyjny to delikatne okre¶lenie Twojego jad³ospisu.
strasznie ma³o kalorii, jako¶ciowo te¿ bardzo kiepsko, no i mam dziwne wra¿enie, ¿e wywali³a¶ prawie ca³kowicie t³uszcz ze swojej diety...nnkt praktycznie brak, mo¿e troszkê w jajku. Có¿, sporo do poprawy.
dziêkujê za opiniê. dopiero uczê siê poprawnego dodawania sk³adników do swojej diety. bêdzie lepiej, obiecujê.]
ale czy 100g fileta to ma³o? to jest po³owa pojedyncza pier¶. wydajê mi siê, ¿e jest jak najbardziej. a chyba wiêcej bym nie zjad³a.
a t³uszcz? wydawa³o mi siê, ¿e bêdzie go za du¿o, ale skoro tak to pomy¶lê nad nim
rysienka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:55   #817
credo
Raczkowanie
 
Avatar credo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 274
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Winky Poka¿ wiadomo¶æ
Strasznie ma³o jedzenia nawet jak na R, nie mówi±c ju¿ o U/R i walczeniu o okres. Ile wa¿ysz i ile masz wzrostu?
Obecnie 55-55,5 przy 168, a by³o ju¿ 52.. i do tej wagi chcia³abym wróciæ. Zreszt± tu ju¿ nie o ni± chodzi. Potrzebujê trochê mniej w udach i na brzuchu i bêdzie dobrze.. Wpadnie pewnie jeszcze ma³e jajeczko czekoladowe, czy te¿ dwa, mo¿e wraca mi @, ¿e tak mnie ci±gnie o s³odko¶ci..
__________________
"¯ycie mo¿na prze¿yæ tylko na dwa sposoby: Tak, jakby nic nie by³o cudem albo tak, jakby cudem by³o wszystko."

62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

credo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 13:00   #818
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 2 726
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez rysienka Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê za opiniê. dopiero uczê siê poprawnego dodawania sk³adników do swojej diety. bêdzie lepiej, obiecujê.]
ale czy 100g fileta to ma³o? to jest po³owa pojedyncza pier¶. wydajê mi siê, ¿e jest jak najbardziej. a chyba wiêcej bym nie zjad³a.
a t³uszcz? wydawa³o mi siê, ¿e bêdzie go za du¿o, ale skoro tak to pomy¶lê nad nim
gdzie u Ciebie w tym jadlospisie tluszcz?
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:11   #819
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "du¿e" miasto na W.
Wiadomo¶ci: 2 809
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez liquefy Poka¿ wiadomo¶æ
gdzie u Ciebie w tym jadlospisie tluszcz?
wysz³o mi 43 g t³uszczu w kalkulatorze produktów ¿ywno¶ciowych. 18 z omleta i 11 z jajek. I reszta po parê g.
rysienka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:24   #820
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 2 726
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez rysienka Poka¿ wiadomo¶æ
wysz³o mi 43 g t³uszczu w kalkulatorze produktów ¿ywno¶ciowych. 18 z omleta i 11 z jajek. I reszta po parê g.
to jest nic, zdrowy tluszcz jest b.wazny w diecie
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:45   #821
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "du¿e" miasto na W.
Wiadomo¶ci: 2 809
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez liquefy Poka¿ wiadomo¶æ
to jest nic, zdrowy tluszcz jest b.wazny w diecie
biorê sobie do serca i bêdê siê stosowaæ. dziêkujê
rysienka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 13:58   #822
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 417
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

wczorajsze R:

¶niadanie:
ma³y kubek jogurtu naturalnego, jeden banan, 3³y¿ki p³atków owsianych, 2 ³y¿ki otrêbów, kilkana¶cie rodzynek i ³y¿eczka miodu do tego herbata zielona z cytryn±

II¶niadanie:
serek wiejski ze szczypiorkiem, jab³ko

obiad:
filet z mintaja grilowany w foli, pó³ talerza pêczaku wymieszanego z broku³ami, kalafiorem i marchewk±

podwieczorek:
2 ³y¿ki p³atków owsianych, 2 ³y¿ki s³onecznika, trochê rodzynek i ³y¿eczka miodu, zielona herbata z cytryn±

kolacja:
trzy kromki razowca z szynk± i pieczon± papryk±, kefir


proszê o ocenê
mon88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:03   #823
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 10 955
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Moje U po R

¦: owsianka (3 ³y¿ki p³atków, 2 ³y¿ki otr±b) na mleku z ³y¿k± d¿emu porzeczkowego

2 ¦: pomarañcza czerwona, dwa grube plastry sera camembert z d¿emem porzeczkowym, kawa inka z mlekiem, kiwi

O: tarta pe³noziarnista ze szpinakiem

K: serek wiejski z rzodkiewk±
__________________
¦lub 6 lipiec 2013
Kornel 24 pa¼dziernik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:07   #824
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 451
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

dzisiejsza redukcja

¶niadanie: serek wiejski 200g, 5 ³y¿ek p³atków owsianych, jedno jajko. niestety tak mi ten zestaw nie podpasowa³, ¿e wmusi³am w siebie tylko po³owê, nigdy wiêcej.

II ¶niadanie: bu³ka ¿ytnia z serkiem topionym (koniec bia³ego i wêdliny, nigdy nie jem topionych serków, wiêc to taki wybryk)

III posi³ek: 4 frankfurterki z musztard±. (ma t³uszcz i bia³ko, czyli mo¿e byæ, tak?)

Obiad: makaron pe³noziarnisty, 100-150g piersi z kurczaka na teflonie z papryk±

Kolacja: jajecznica z pomidorem, mo¿e dorzucê kromkê chleba, gdy¿ bêdê po godzinnym aerobicu.


I jak? Perfekcji nie ma, ale to przez ten topiony serek, który jest wybrykiem z powodu braku innych, lepszych sk³adników no i ¶niadanie. Ale to tylko dzi¶
Jedwabna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:21   #825
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 2 726
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez mon88 Poka¿ wiadomo¶æ
wczorajsze R:

¶niadanie:
ma³y kubek jogurtu naturalnego, jeden banan, 3³y¿ki p³atków owsianych, 2 ³y¿ki otrêbów, kilkana¶cie rodzynek i ³y¿eczka miodu do tego herbata zielona z cytryn±

II¶niadanie:
serek wiejski ze szczypiorkiem, jab³ko

obiad:
filet z mintaja grilowany w foli, pó³ talerza pêczaku wymieszanego z broku³ami, kalafiorem i marchewk±

podwieczorek:
2 ³y¿ki p³atków owsianych, 2 ³y¿ki s³onecznika, trochê rodzynek i ³y¿eczka miodu, zielona herbata z cytryn±

kolacja:
trzy kromki razowca z szynk± i pieczon± papryk±, kefir


proszê o ocenê
chudniesz na tym? za duzo nabialu, podwieczorek slaby, bo duzo wegli na wieczor i zero bialka, kolacja tez srednio redukcyjna, w ogole w tym jadlospisie pelnowartosciowego bialka brakuje
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:44   #826
GrazynkaLubicz
Zadomowienie
 
Avatar GrazynkaLubicz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 1 234
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez GrazynkaLubicz Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiejsze U (wychodzenie z R)
¦niadanie: owsianka z 6 ³y¿ek p³atków owsianych, mleka 2%, sporego jab³ka, gar¶ci rodzynek i orzechów i kilku suszonych moreli
II ¶niadanie: kanapka sk³adana z 2 kromek razowca z mas³em ro¶linnym, wêdlin± drobiow±, serem ¿ó³tym, pomidorem i ogórkiem
III ¶niadanie: kromka razowca z mas³em ro¶linnym, wêdlin± drobiow±, ¿ó³tym serem, pomidorem i ogórkiem i druga kromka razowca z twarogiem pó³t³ustym i musem jab³kowym, kilka suszonych moreli
Obiad: pier¶ z kurczaka panierowana, ziemniak, duuuu¿o surówki z ró¿nych warzyw
na deser - Satino Light czekoladowe
Kolacja: jajecznica z 2 jaj sma¿ona na ma¶le ro¶linnym z wêdlin± drobiow± i warzywami
(nie wiem, czy dodawaæ jeszcze chleb, bo 5 kromek chleba dziennie wydaje mi siê ju¿ do¶æ du¿± ilo¶ci±).

Wydaje mi siê, ¿e jest trochê za ma³o tego wszystkiego. Co prawda najadam siê, wydaje mi siê, ¿e kalorycznie wychodzi dosyæ skromnie.
Bardzo proszê o ocenê
Podbijam, zale¿y mi na ocenie. Czy nie jem za ma³o?
GrazynkaLubicz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 15:09   #827
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 440
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez GrazynkaLubicz Poka¿ wiadomo¶æ
Podbijam, zale¿y mi na ocenie. Czy nie jem za ma³o?
a kto ma wiedzieæ czy jesz za ma³o
to jest kwestia metabolozimu, aktywnosci fizycznej, wieku, trybu zycia g³ównie
jesli uwaasz, ¿e za ma³o dodaj kaloryczniejszych dodatków

czego oczekujesz ? - ¿e powiemy Ci ile kalorii masz je¶æ i jak, nie nie...z jednego jad³ospisu nie da siê tego powiedzieæ
po prostu sie nie da, nikt nie zagwarantuje ¿e na takiej i akiejilo¶ci kcal przytyjesz/schudniesz

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Nora_Grey Poka¿ wiadomo¶æ
Jesz pysznie, zdrowo, kolorowo, pomys³owo!!!


Py:

¦: Owsiaaana (7³ych owsianych, 1/2 szkl. mleka, 2 starte jab³ka, banan, fura rodzynek, suszona ¿urawina, masa cynamonu, kiwi)

II¦: muller mix chocko balls (kocham t± firmê!), jab³ko, kanapka z dwóch razowych z mas³em, serem salami, sa³at± lodow±, pomidorem i bazyli±.

Ob: 2 pulpety gotowane, du¿o ry¿u z sosem pomidorowym i masa buraczków

P: Waniliowa kasza manna z dosypan± pokruszon± czekolad±, rodzynkami i d¿emem truskawkowym, kiwi, mega gruucha, grzaniec.

K: idê po wie¶niaka z pomidorami, szczypiorem i bazyli± i dwie du¿e kromy grahama z mas³em...

I pewnie wpadn± jeszcze czekoladki z bombonierki dziadka, zapewne pistacjowe i orzechowe, bo te lubiê najbardziej.
Albo deser z koron±.. no albo kisiel.

I jak?

jest obiad 9inny niz zupa) super w koñcu
coraz lepiej jest
fajnie, ¿e prze³ama³as sie do róznych prosuktów
juz teraz mozesz je¶c wszystsko
musisz jedynie skupiæ sie na ilociach, podbijac kcal, je¶æ koniecznie porzadne i pe³nowartosciowe 3 posi³ki tzn sniadanie obiad i kolacje i do tego...te wszelkie jogurty, budynie owoce i inne cuda
staraj siê zawsze o drugie danie, zupa tez mo¿ebyc dodatkowo, aby nie zapcha³a, polecam po prostu l¿ejsz± bez nie wiem jakiej ilosci warzywa ale za to zaprawiana, zupy, ciep³e p³yny wp³ywaja dobrze na jelita itp, ale w przypadku p, nie powinny byc obiadem...
sniadania bardzo ³adne ;0
jeszcze bardziej kaloryczne oboady i kolacje i bedzie naprawde super
a tyjesz cokolwiek ? (musisz...w koncu)

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Poka¿ wiadomo¶æ
dzisiejsza redukcja

¶niadanie: serek wiejski 200g, 5 ³y¿ek p³atków owsianych, jedno jajko. niestety tak mi ten zestaw nie podpasowa³, ¿e wmusi³am w siebie tylko po³owê, nigdy wiêcej.

II ¶niadanie: bu³ka ¿ytnia z serkiem topionym (koniec bia³ego i wêdliny, nigdy nie jem topionych serków, wiêc to taki wybryk)

III posi³ek: 4 frankfurterki z musztard±. (ma t³uszcz i bia³ko, czyli mo¿e byæ, tak?)

Obiad: makaron pe³noziarnisty, 100-150g piersi z kurczaka na teflonie z papryk±

Kolacja: jajecznica z pomidorem, mo¿e dorzucê kromkê chleba, gdy¿ bêdê po godzinnym aerobicu.


I jak? Perfekcji nie ma, ale to przez ten topiony serek, który jest wybrykiem z powodu braku innych, lepszych sk³adników no i ¶niadanie. Ale to tylko dzi¶

nie tlumacz siê z serka topionego..
ok - nie jest to najlepszy wybór, ale chryste ..jestesmy tylko lud¿mi, nie chcesz miec ortoreksji ani anoreksji -to spokojnie...
jad³ospis ogó³em wydajemi sie sredni/w miare ok, jesli chodzi o R, np zamiast frankfuretek da³abym np rybke z warzywami, zamiast serka topionego zmieszalabym bia³y ser z jogo naturalnym doda³a szczypiorek/koperek pieprz - taka pasta...rzodkiewke..
pasta jajeczna jest pyszna - jaka jogo nat, koperek,albo pieczarki,albo szczypiorek, mo¿ebyc serek homo, przyprawy...do pieczywa, wersja light
urozmaicenie..
to delikatne wskazówki - na lepszy wybór,
alenie mozna dac sie zwariowac, tak nparawde to tylko dieta
ekstradyska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 15:35   #828
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez monita01 Poka¿ wiadomo¶æ
Pozytywna wariatka, dziekuje za opinie. Mam takie pytanie: czy serek philadelphia na kanapki to nie nabial? I dlaczego sucharki nie sa ok? Mieszkam w Hiszpanii, a tu o pelnoziarniste czy razowe pieczywo bardzo ciezko, a widzialam, ze te sucharki sa i niskokaloryczne, no i z pelnego ziarna. Co do obiadu, to jem go w pracy, wiec zazwyczaj jest to jakas salatka, ktora sobie przygotuje poprzedniego dnia, taki obiad na cieplo jej raczej na kolacje Aha, i twarog tu raczej nie do dostania No ale postaram sie zamienic ten jogurt na drugie sniadanie na cos innego, musze nad tym pomyslec.


Oki, wstawiam, to co bedzie dzis, Znow takie R/U:

1. sniadanie w domku: platki owsiane (3 lyzki) z miseczka mleka (2,5 %), miodem (ok. 1 lyzeczki), polowka startego jablka, lyzka roznych bakalii. 3 ³y¿ki to trochê malutko, nawet na r, najadasz siê?

2. II sniadanie: jogurt (juz nic innego dzis nie mialam) za ma³o! kanapka, sa³atka, omlet z warzywami, jajecznica + kromka chleba?

3. lunch w pracy: salatka z ok. 4 lyzek ugotowanego ryzu basmatti, malej puszki tunczyka w sosie wlasnym, ogorka calego zielonego, polowki papryki, natki pietruszki, oliwy z oliwek i soku z cytryni. tutaj super.

4. podwieczorek: serek wiejski light z wkrojona rzodkiewka i cebulka. tutaj te¿ mi siê podoba.

5. kolacja: grillowane filety z piersi z kurczaka z mieszanka mrozonych warzyw. super.

Do picia: woda, zielona herbata, sok pomidorowy.
za ma³o jedzenia w pierwszej czê¶ci dnia w porównaniu do drugiej, liche drugie ¶niadanie, pierwsze te¿ na za du¿e nie wygl±da. reszta ³adnie.
haha, philadelphia to oczywi¶cie nabia³, ale na pewno nie mo¿na o nim powiedzieæ, ¿e to ¼ród³o pe³nowarto¶ciowego bia³ka. je¶li trudno o twaróg, to mo¿e chocia¿ jaka¶ pier¶ z kurczaka na te kanapki + sos jogurtowy albo pasta z tuñczyka - je¶li lubisz. Okey, sama mieszkam na co dzieñ za granic± i wiem, jak ciê¿ko o jakie¶ prawdziwe pieczywo, wiêc je¶li nie znajdziesz ¿adnego innego to ju¿ jedz te sucharki, chocia¿ w nich jest czêsto du¿o dodatków i tak wiesz - ¶rednio. szukaj, a mo¿e znajdziesz co¶ ciekawego do jedzenia!


U. / errr...

1¶n -
owsianka eksperymentalna, ale pyszna! - 4 ³y¿ki górskich owsianych, ³y¿ka p³atków amarantusowych, ³y¿eczka kaszki lnianej, ³y¿ka s³onecznika, ³y¿ka sezamu, gar¶æ ¿urawiny, szklanka mleka sojowego. ( wysz³o bardzo du¿o - nie mam pojêcia czemu. )
2¶n - serek wiejski lekki, pó³torej orzechowej babeczki.
obiad - ( na dwa razy ) miseczka zupy pomidorowej z gar¶ci± orkiszowego makaronu. )
rower, 2 h.
porcja fl±dry morskiej z pary z przyprawami, ³y¿ka buraczków, sporo sa³aty lodowej z pomidorem i sosem jogurtowym, dwa ogórki kiszone.
kolacja - planujê jajecznicê z dwóch jaj lub dwa filety ¶ledziowe w sosie jogurtowym.

Edytowane przez pozytywna-wariatka
Czas edycji: 2011-04-05 o 16:10
pozytywna-wariatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 17:07   #829
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 3 988
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Hej dziewczyny d³ugo mnie nie by³o - wracam z kolejnym jad³ospisem do oceny kto¶ kiedy¶ pyta³ o kisiel - to by³ zwyk³y torebkowy, ale nie doda³am cukru dzisiejsze R

I kasza manna (1 czubata ³y¿ka na szklankê mleka 1.5%) z domowymi powid³ami jab³kowymi - babcia zrobi³a, nie mog³am odmówiæ :P
II du¿a grahamka z mas³em, dwoma plastrami polêdwicy, sa³at± lodow± i jajkiem na twardo, pomarañcza
III du¿a miska zupy pieczarkowej (zabielana jogurtem) z makaronem durum (na razie bez miêsa - nie mogê go je¶æ przez kilka dni)
IV serek naturalny 'Hej' z du¿± ³ych± mas³a orzechowego
V szprotki z puszki w sosie pomidorowym, ogórek zielony

proszê o ocenê
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chcia³am zawsze mieæ..
Sunday Rose jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 17:52   #830
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 262
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Poka¿ wiadomo¶æ
U. / errr...

1¶n -
owsianka eksperymentalna, ale pyszna! - 4 ³y¿ki górskich owsianych, ³y¿ka p³atków amarantusowych, ³y¿eczka kaszki lnianej, ³y¿ka s³onecznika, ³y¿ka sezamu, gar¶æ ¿urawiny, szklanka mleka sojowego. ( wysz³o bardzo du¿o - nie mam pojêcia czemu. ) skoro by³o du¿o, to ok, ale doda³abym ¶wie¿y owoc
2¶n - serek wiejski lekki, pó³torej orzechowej babeczki. serek powinien byæ zwyk³y, babeczki dwie i co¶ bym tu doda³a - mo¿e orzechy albo wkroi³abym owoc do serka
obiad - ( na dwa razy ) miseczka zupy pomidorowej z gar¶ci± orkiszowego makaronu. ) ok, skoro siê naprawdê najad³a¶
rower, 2 h.
porcja fl±dry morskiej z pary z przyprawami, ³y¿ka buraczków, sporo sa³aty lodowej z pomidorem i sosem jogurtowym, dwa ogórki kiszone. ok
kolacja - planujê jajecznicê z dwóch jaj lub dwa filety ¶ledziowe w sosie jogurtowym. doda³abym warzywa. skoro U/R to mo¿e byæ bez wêgli
[/COLOR]
jw.
nie widzê orzechów ani owoców, reszta uwag wy¿ej albo pó¼niej na PW ;>


Utrzymanie z serii 'pysznie i rozpustnie'

¦niadanie: gruby omlet biszkoptowy z m±ki pszennej pe³noziarnistej posmarowany grubo mas³em orzechowym i nutell±, ob³o¿ony plasterkami z ca³ego banana i sypniêty cynamonem; Inka karmelowa z mlekiem i miodem
II ¶niadanie: sa³atka chilli z indyka, br±zowego ry¿u i warzyw; gruszka
Obiad: grillowana pier¶ z kurczaka oblana sosem barbecue; domowe pieczone frytki z ketchupem; sa³atka z miksu sa³at, papryki, pomidora, czerwonej cebuli, kukurydzy, z przyprawami i oliw± z oliwek; ¶wie¿o wyci¶niêty sok pomarañczowy
Podwieczorek: serek wiejski (200 g) z miodem i nerkowcami; princessa orzechowa; zbo¿ówka z mlekiem i miodem
Kolacja: sa³atka ze szpinaku, ogórka, truskawek i dressingu; razowy tost z mas³em czosnkowym; herbata z syropem klonowym

Edytowane przez emelie
Czas edycji: 2011-04-05 o 17:58
emelie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 17:59   #831
orosier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 182
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cze¶æ!
Wklejam moj jadlospis z dzisiejszego dnia. Prosze o ocenê. Od wczoraj jestem na RRRRRR. wzrost 154 waga 51

SnI : 15o g serka wiejskiego, 1 lyzka otrab pszennych, pomidor,ogorek, salata zielona, rzodkiewka
SnII: marchew duza
SnIII salatka: salata maslowa,ogorek,ogorek konserwowy,rzodkiew,pomid or+ 2 plastry poledwicy drobiowej
Ob: talerz zupy pomidorowej na kostce rosolowej, 2 lyzki ryzu br±zowego, 3 lyzki jogurtu naturalnego, pol kromki chleba pszennego posmarowanej maslem z ziolami+ plaster poledwicy drobiowej
Pod: 50 g serka wiejskiego z mieszanka warzyw, kawa z mlekiem 0,5% bez cukru
Kol: pol makreli wedzonej

+ 30 min biegow

Edytowane przez orosier
Czas edycji: 2011-04-05 o 18:05
orosier jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:14   #832
GreenBalance
Raczkowanie
 
Avatar GreenBalance
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 469
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez emelie Poka¿ wiadomo¶æ
Utrzymanie z serii 'pysznie i rozpustnie'
¦niadanie: gruby omlet biszkoptowy z m±ki pszennej pe³noziarnistej posmarowany grubo mas³em orzechowym i nutell±, ob³o¿ony plasterkami z ca³ego banana i sypniêty cynamonem; Inka karmelowa z mlekiem i miodem
II ¶niadanie: sa³atka chilli z indyka, br±zowego ry¿u i warzyw; gruszka
Obiad: grillowana pier¶ z kurczaka oblana sosem barbecue; domowe pieczone frytki z ketchupem; sa³atka z miksu sa³at, papryki, pomidora, czerwonej cebuli, kukurydzy, z przyprawami i oliw± z oliwek; ¶wie¿o wyci¶niêty sok pomarañczowy
Podwieczorek: serek wiejski (200 g) z miodem i nerkowcami; princessa orzechowa; zbo¿ówka z mlekiem i miodem
Kolacja: sa³atka ze szpinaku, ogórka, truskawek i dressingu; razowy tost z mas³em czosnkowym; herbata z syropem klonowym
jak zawsze cudnie; zazdroszczê metabolizmu a kolacyjna sa³atkê musze w³asnie zrobiæ, bo w zesz³ym roku te¿ robi³am;
__________________
Every day is a chance...
GreenBalance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:18   #833
daria715
Raczkowanie
 
Avatar daria715
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Metalland\m/
Wiadomo¶ci: 486
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Czy na takim jedzeniu mam szanse na okres?

Sniadanie: Owsianka(szklanka mleka, 5 lyzek platkow owsianych gorskich,2 lyzki otrebow pszennych, jablko, cynamon)
2 sniadanie: kanapka zlozona z 2 kromek chleba graham z szynka drobiowa.
Obiad: makrela z puszki w pomidorach, marchewka gotowana, 3 kromki chleba graham
Po; napoj kawowy orzechowy
Podwieczorek: galaretka owocowa , jogurt 175g, 3 lyzki slonecznika
Kolacja: serek wiejski 200 gram plus 3 lyzki dzemu truskawkowego
__________________
Zapraszam na mojego bloga;
www.ilewazypiekno.pl


19. 04. 2014

Anto¶
15. 01. 2015
daria715 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:19   #834
Lady1000
Rozeznanie
 
Avatar Lady1000
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 801
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny d³ugo mnie nie by³o - wracam z kolejnym jad³ospisem do oceny kto¶ kiedy¶ pyta³ o kisiel - to by³ zwyk³y torebkowy, ale nie doda³am cukru dzisiejsze R

I kasza manna (1 czubata ³y¿ka na szklankê mleka 1.5%) z domowymi powid³ami jab³kowymi - babcia zrobi³a, nie mog³am odmówiæ :P
II du¿a grahamka z mas³em, dwoma plastrami polêdwicy, sa³at± lodow± i jajkiem na twardo, pomarañcza
III du¿a miska zupy pieczarkowej (zabielana jogurtem) z makaronem durum (na razie bez miêsa - nie mogê go je¶æ przez kilka dni)
IV serek naturalny 'Hej' z du¿± ³ych± mas³a orzechowego
V szprotki z puszki w sosie pomidorowym, ogórek zielony

proszê o ocenê
bardzo mi siê podoba w ogóle masz fajne redukcje, ale to ju¿ kiedys pisa³am ^^. z tym ¿e ¶niadanie jest naprawdê ma³e, co to jest ³y¿ka kaszy?
Lady1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:21   #835
martina1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Moje RRRRRRR.... moze ktos rzuci okiem??
i moze powie mi jak kto jest z ta kaszanka na RR?

1- jajecznica z 3 bialek i 2 zoltek z 8 plastrami poledwicy drobiowej +cebula+pomidor i kromka chelba razowca
2- 2 ciasta chyba owsiane (132kcal) + jablko
3- micha duza makaronu pelnoziarnistego z duza iloscia pieczarek i kurczakiem z odrobina jogurtu nat
4- nie bylo- spieszylam sie na cw
5- 2 ala'placki cukiniowe+ 120g pomidorow koktajlowych + serek wiejski lekki + 1/4 paluszka twix


??
moze byc?

moze odrazu rzuce na jutro i ktos da mi cenne rady ?


1- platki owsiane 3-4 lyzki + 1 razowiec
2- jogurt z utartym jablkiem
3- panga w panierce smazona na oliwie z oliwek + pure z ziemniakow ( ziemniak + koperek duzo+ troche mleka 0,5%) + cukinia
4- zobaczy sie
5- 120g pomidorow koktajlowych + surowka jakas i pewnie wymieszana z jogurtem

BARDZOOOO prosze o jakiej info na temat jadlospisów moich ??:P

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady1000 Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo mi siê podoba w ogóle masz fajne redukcje, ale to ju¿ kiedys pisa³am ^^. z tym ¿e ¶niadanie jest naprawdê ma³e, co to jest ³y¿ka kaszy?

maslo orzechowe mozna jesc na RR?
martina1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:23   #836
Izaczka
Raczkowanie
 
Avatar Izaczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Moje P, proszê o ocenê walczê o @ ..

1.placuszki bananowo-owsiane polane sosem toffi i serkiem homo naturalnym herbata owocowa
2.grahamka z mas³em,szynk± szwarncwalska(haha nie iwem jak to siê pisze), polêdwic± sopock±, keczupem i pomidorem, ma³e opakowanie truskawek z jogurtem naturalnym, cukrem i rodzynkami (w kubeczku zrobione rano rodzynki trochê siê niedobre zrobi³y...)
3.grzesiek toffi, gruszka, kakao naturalne z mlekiem 3,2% (pó³ litra) i miodem
4.puree ziemniaczane, mizeria z rzodkiewek i ogórka ze ¶mietan± 18%, sa³atka z kapusty,marchewki,przypra w, oleju,pomidorków koktajlowych,i buraczków-pyszna,ca³a pier¶ z kurczaka panierowana i sma¿ona
sporo domowych ciastek ma¶lanych + paczka nerkowców 100 gr
5.kie³basa drobiowo-wieprzowa z musztard±, æwik³± z chrzanem,talerzyk gyrosa, dwie kromki chleba orkiszowego z mas³em, sa³at±, rzodkiewk±, ogórkiem, kapust± pekiñsk±, kie³kami i polêdwic± sopock±

ale to d³ugie :P hehe wiem ¿e trochê niezdrowo, ale tyjê raczej wolno ,wiêc dlaczego by sobie nie pozwoliæ na co¶ s³odkiego w ramach nabicia kalorii... ale prosze o ocenê jak to siê prezentuje
__________________
29.07.2010
to juz 3 lata


staruch ze mnie,
Izaczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:29   #837
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomo¶ci: 10 949
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Dziêki za wskazówki pozytywna wariatko! Probuje wiêc skomponowaæ lepszy jad³ospis na jutro:

Moje jutrzejsze R:

sniadanie: serek wiejski zwyk³y (nie light) z wkrojonymi rzodkiewkami, do tego kromka prasowanego chleba, cos a la pumpernikiel (ale bez karmelu w skladzie) z maslem, salat±, wedlina drobiowa, pomidorem i cebulka.

2 sniadanie w pracy: bu³eczka z ziarnami zbó¿ (taka wynalaz³am, ale ona jest chyba pszenna z dodatkiem tych ziaren zmielonych, nie wiem....), z maslem, salat±, jajkiem na twardo i papryka czerwona do pochrupania, potem jab³ko

3. lunch w pracy: salatka z ciecierzycy, pomidora, cebulki, papryki, oliwy z oliwek i octu winnego.

4. obiad w domu: ok. 120 gram kawalkow piersi kurczaka smazonych na oliwie z oliwek z dwoma pieczrakami, cebulk±, garsci± gotowanych warzyw z mrozonki (g³ównie zielona fasolka plus groszek, karczochy, bob chyba), zmieszane z lyzka rozpuszczonej philadelphii (zamiast smietanki)

5. kolacja: salatka z mieszanych salat, bialego miekkiego serka naturalnego (kilka kosteczek), cebulki, pomidorow, garsci siekanych orzechow, oliwy z oliwek, octu balsamicznego i lyzeczki miodu.

I jak? Moze byæ? Czy cos zmieniæ?

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2011-04-05 o 18:33
monita01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:32   #838
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez martina1988 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje RRRRRRR.... moze ktos rzuci okiem??
i moze powie mi jak kto jest z ta kaszanka na RR?

1- jajecznica z 3 bialek i 2 zoltek z 8 plastrami poledwicy drobiowej +cebula+pomidor i kromka chelba razowca chleb tak bez niczego? okey.
2- 2 ciasta chyba owsiane (132kcal) + jablko masakryczny posi³ek na r, jaki¶ twaro¿ek, omlet, chocia¿ kanapka pe³noziarnista z piersi± kurczaka i do tego te jab³ko i ciastka, ale nie za czêsto.
3- micha duza makaronu pelnoziarnistego z duza iloscia pieczarek i kurczakiem z odrobina jogurtu nat nie ma warzyw.
4- nie bylo- spieszylam sie na cw tragedia.
5- 2 ala'placki cukiniowe+ 120g pomidorow koktajlowych + serek wiejski lekki + 1/4 paluszka twix niech bêdzie, ale co tu robi twix? i to wieczorem?


??
moze byc?

moze odrazu rzuce na jutro i ktos da mi cenne rady ?


1- platki owsiane 3-4 lyzki + 1 razowiec za ma³o.
2- jogurt z utartym jablkiem to nie posi³ek.
3- panga w panierce smazona na oliwie z oliwek + pure z ziemniakow ( ziemniak + koperek duzo+ troche mleka 0,5%) + cukinia na r to panga lepiej bez panierki, reszta okey.
4- zobaczy sie
5- 120g pomidorow koktajlowych + surowka jakas i pewnie wymieszana z jogurtem gdzie bia³ko?

BARDZOOOO prosze o jakiej info na temat jadlospisów moich ??:P

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------




maslo orzechowe mozna jesc na RR?
mo¿na, byleby nie przesadziæ. ¶rednie r, ma³o bia³ka, brak niektórych posi³ków, ma³e ¶niadania, ma³o warzyw, oprócz oliwy nie widzê ¿adnych nnkt, gdzie chocia¿ jeden owoc?
pozytywna-wariatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:34   #839
Sialalalala
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 510
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cze¶æ Dziewczyny

Moje R (14 dzieñ)


1. 5 ³y¿ek p³atków owsianych, 2 ³y¿ki otrêbów pszennych + ¿ytnich, trochê ¿urawiny, cynamon, szklanka mleka 2%.

2. ciabatta wieloziarnista - z jajkiem i twarogiem pó³t³ustym, ogórkiem, rzodkiewk±, pietruszk±, szczypiorkiem i sa³at±, grejpfrut

3. pó³ woreczka ry¿u br±zowego, makrela wêdzona, sa³atka - sa³ata lodowa, kapusta pekiñska, oliwki, ogórek,oliwa z oliwek.

4. homo nat. z ³y¿k± otrêbów, gar¶æ fistaszek

5. bêdzie - wiejski z warzywkami skropionymi oliw±.

Edytowane przez Sialalalala
Czas edycji: 2011-04-05 o 18:41
Sialalalala jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:38   #840
martina1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Dzieki za odp

mam jeszcze pytanie: czy moge zjesc serek wiejski zwykly? lekki mi nie smakuje - te granulki sa jak "wymiociny" - sorki za wyrazenie :P
martina1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Dietetyka


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.