'Przepis na życie' - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-02, 16:18   #241
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: 'Przepis na życie'

Ja również nic nie widzę w Szycu

Swoją drogą to rozwala mnie jak ta Anka szuka pracy - Dzień dobry, pilnie poszukuję pracy, bo jestem w ciąży...
Sama skazuje się nie niepowodzenie.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 23:39   #242
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie oglądam tego serialu jakoś namiętnie, gdzieś w tle mi leci po "X Factorze", jeśli akurat mam czas. Nie cierpię Olszówki, jej gra aktorska doprowadza mnie do szału. Ponieważ to serial, to jestem pewna, że dalsza akcja potoczy się tak: tytułowa bohaterka (Anka chyba?) znajdzie sobie chłopa, a wtedy były mąż będzie chciał wrócić

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------


-> No, powinna robić zakupy w sklepie dla najbiedniejszych
Dokładnie to samo pomyślałam jak przeczytałam komentarz ewwy

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Ja również nic nie widzę w Szycu

Swoją drogą to rozwala mnie jak ta Anka szuka pracy - Dzień dobry, pilnie poszukuję pracy, bo jestem w ciąży...
Sama skazuje się nie niepowodzenie.
Taaa też mnie to rozwala ..no ale to tylko serial
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 22:29   #243
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
Wiem dziewczyny, że o gustach się nie dyskutuje, ale powiedźcie mi proszę co Wy widzicie w Szycu??:brzydal :
Ma coś w sobie ale nie pytajcie co bo nie wiem No a ostatnio zbrzydł to fakt ale latka lecą to się nie ma co dziwić

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
f

Czy mi się wydawało, czy rodzicom Beatki podobały się "wybuchy" Andrzejka?
Tatusiowi chyba przypadło to do gustu.

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Swoją drogą to rozwala mnie jak ta Anka szuka pracy - Dzień dobry, pilnie poszukuję pracy, bo jestem w ciąży...
Sama skazuje się nie niepowodzenie.
No właśnie miałam to napisać! Po co gada na prawo i lewo o ciąży? Gdyby było widać to co innego ale tak? Czy ma obowiązek informować potencjalnego pracodawcę o tym fakcie?
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 23:23   #244
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: 'Przepis na życie'

Szyc jest sympatyczny, ale za przystojniaka go nie uważam. Podoba mi się jego uśmiech, jest w tym coś takiego sympatycznego
Czy w restauracji nie przewinął się pan dyrektor z Kuchennych rewolucji z restauracji Valencia?
Aldona jest świetna, ale jej przekonanie, ze Polacy to cud świata jest przezabawne
Grochol powinien był oberwać tymi kwiatkami za to, że brak mu charakteru, a dziewczyna może go wykorzystać, a on nic jej nie powie...
Myślę, że Zocha będzie jeszcze z tym chłopakiem, którego zobaczyła na wyjeździe, bodajże ze Sprężyną.
Beatka paradoksalnie świetnie dogaduje sie z Anką, wyjdzie na hipokrytkę, jak Anka dowie się, że to nowa partnerka jej faceta.
Beatka dzisiaj pierwszy raz podniosła głos na Andrzejka.
Podobał mi się tekst o zoologicznych tradycjach w rodzinie;P
A dzisiaj dowiedziałam się, że Szyc to Jerzy;P

Edytowane przez Sondrina
Czas edycji: 2011-04-03 o 23:46 Powód: Zapomniałam o białym
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 01:23   #245
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez kvetinka Pokaż wiadomość
No właśnie miałam to napisać! Po co gada na prawo i lewo o ciąży? Gdyby było widać to co innego ale tak? Czy ma obowiązek informować potencjalnego pracodawcę o tym fakcie?
Nie. Mało tego - pracodawca nie ma prawa zapytać o twoje macierzyńskie plany.

Już jestem po 6 odcinku - Sondrina - też mi się wydawało, że to był facet z Valenci Akurat dzisiaj ten odcinek Kuchennych rewolucji oglądałam i tak skojarzyłam.
Grochol faktycznie burak, stał z tymi kwiatami i ani be ani me. Mańka niby taka buntowniczka a robi z nią co chce
Fajny ten pierwszy dzień w pracy Anki Podoba mi się Jerzy i jego charakterek. Ciekawe kiedy zacznie czuć miętę do Anki (o ile w ogóle).
Nie uważacie za dziwne, że dziecko sobie samo opuszcza szkolną wycieczkę?
Pola hektolitry wody wycierała jedną ściereczką wiem, że to serial, ale mogliby czasami zwrócić uwagę na takie detale.
Czeszka - Aldona świetna, jej kłótnia z tym Francuzem też Pewnie będą razem
Podobał mi się tekst Andrzeja "Lubię swoje imię bardziej niż płazy" czy coś w tym stylu, też kiedyś podobnie odpowiedziałam na "misia, rybkę, kochanie"
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:47   #246
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: 'Przepis na życie'

ja się dopisze do grona wielbicielek , zaczęłam serial oglądać od 3 odcinka akurat był po x faktorze i mnie zaciekawił , co do wczorajszego 5 wiem że , to komedia ale mimo to mnie raziło w oczy jak anka zgubiła portfel , ja zaraz pobiegłabym na stację czy tam go nie zostawiłam a ta nic -co tam karty , dowód , czy gotówka , i te straszne poszukiwanie pracy wiadomo nikt przynajmniej ja nie wejdę do pierwszego lepszego miejsca gdzie nie mam kwalifikacji , jak ta akcja w szkole ja mogę douczać biologi
denerwuje mnie reklamowanie almy , i nie jestem pewna ale pola bodajże w garderobie częstowała ptasim mleczkiem i za chwile było na dole ekranu coś o konkursie że sponsorem jest ta firma ? nie jestem pewna bo akurat na moment się odwróciłam
co to śmiesznych momentów to cała akcja mamusia i żabcia że miał 11 szwów , a na to teściowa ja mówiłam że będę rzucać doniczką ale oczywiście ty nie słyszałeś
i oczywiście wizyta u rodziców , znaczek tatusia grom (swoja drogą kto zakłada mundur na spotkanie właśnie takie okazjonalne) i to: foczko polej herbaty , nie mów do mnie żabciu , i jak juz było wspomniane jak beata mówiła że tatuś zatwierdza narzeczonych a na to żabcia ja jestem pozwolenie na budowe czy co śmiałam się z tego dobre kilka minut wątek mańki z grocholem nudy na pudy a to że anka szuka pracy to może to jest ukryty cel że w polsce kobiety w ciąży mają ciężko albo coś w tym stylu ?? zgadzam się że anka od progu nie musi ogłaszać że spodziewa się dziecka
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/

Edytowane przez karolinaa
Czas edycji: 2011-04-04 o 08:49
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 10:53   #247
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: 'Przepis na życie'

co do głoszenia, że jest w ciąży
no cóż.. wybrała drogę 'na litość'
jak widać się opłaciło w końcu
wczoraj obejrzałam premierowy 6odc. i stwierdzam, że ten Maciej jest uroczy, Ance też by mogło w końcu zmięknąć serce
pojawiła się fajna postać Aldony, ogólnie na niezłą ekipę Anka trafiła w nowej pracy
a Mańkę lubię coraz bardziej ;P
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 14:09   #248
pimpuszek81
Raczkowanie
 
Avatar pimpuszek81
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 167
Dot.: 'Przepis na życie'

Owszem nie ma obowiązku informowania przyszłego pracodawcę o ciąży , jednak każdej kobiecie będącej w ciąży przysługują w pracy szczególne prawa , które obowiązują pracodawcę od momentu poinformowania pracodawcę o tym fakcie .
Obowiązek zachodzi tylko wtedy gdy praca , którą kobieta ma wykonywać jest na liście zawodów szczególnych tak więc bohaterka po prostu jest uczciwa , a nie brała kogokolwiek na litość , bo przecież oczywiste jest ,że przyznając się do tego że jest w swoim szczególnym stanie obniżała swoje szanse na znalezienie pracy . W serialu jej się udało , w życiu prawdziwym bywa z tym niestety różnie , wszyscy wiedzą jak ciężko o pracę dla kobiety , a co dopiero w odmiennym stanie .

Serial jest świetny , jestem jego fanką wczoraj obejrzałam na internecie kolejny 6 ty już odcinek a teraz pozostaje mi czekać na kolejny .
pimpuszek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 14:58   #249
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: 'Przepis na życie'

Ja też już sobie ściągnęłam 6ty odcinek i już nie mogę się doczekać kiedy go obejrzę
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 15:10   #250
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: 'Przepis na życie'

Jestem mile zaskoczona tym serialem ,fakt problemy -praca-rozwód i dziecko dośc dziwnie naraz się zbieg ale niech będzie.

Serial jest bardzo fajnie lekko napisany tu ukłon w stronę scenariusza napisanego przez p. Pilaszewską ,która bardzo lubię.
Dobór aktorów tez fajny Kumorek ,Ostaszewska -nie oklepane aktorki no oprócz Adamczyka ale on jest po prostu dobrym aktorem i nie nudzi.
Mam przesyt Żurka w tvn

Nie wiem gdzie leży sekret serialu bo dotychczas tvn miał same gnioty od Magdy.M zaczynając.

Rozbawiło mnie ,że Kumorek bez roboty ale na zakupy do Almy ale rozumiem product placement .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 15:37   #251
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
W serialu jej się udało , w życiu prawdziwym bywa z tym niestety różnie , wszyscy wiedzą jak ciężko o pracę dla kobiety , a co dopiero w odmiennym stanie .
To prawda. chwali jej się tą uczciwość, ale w prawdziwym życiu to nie wiem jakby się jej to udalo, gdyby postawiła sprawę tak jasno.
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 17:25   #252
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Mam przesyt Żurka w tvn
o to, to! A zastanawiałam się, czy to mi już wyobraźnia figle płata, czy faktycznei nagle pełno się go zrobiło: Los Numeros, które reklamują srednio co 15 minut, Przepis na życie, Usta Usta, jeszcze mi mignął w serialu TVP, 1920.
Zakładam, że kolejnym krokiem będzie "Taniec z gwiazdami".
sadie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:00   #253
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: 'Przepis na życie'

Jestem po 6. odcinku i jak na razie najlepszy odcinek Zrobiło się od razu ciekawiej przez sceny w restauracji Fajnie, ze Anka zdobywa nowe znajomości Zwłaszcza, że w kuchni jest fajny skład. No i Pola z Klemensem mnie rozwaliła
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 19:37   #254
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: 'Przepis na życie'

Może ktoś kojarzy co to za piosenka która leci na koncu 6 odcinka ( na napisach) 'baby don't do me wrong' coś takiego, jak ktoś zna jej tytuł albo wykonawcę to proooszę o pomoc bo jest piękna, a szukam, szukam i znaleźć nic nie mogę
W ogóle muzyka w tym serialu mnie zachwyca, coś pięknego, pierwszy raz słysze tak dobra muzyke w polskim serialu
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 11:44   #255
karafka85
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: 'Przepis na życie'

A ja nie mam nic przeciwko reklamom z panem Żurkiem
Właściwie to on był chyba jednym z powodów z których byłam na Los numeros. Ciacho.
karafka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 23:32   #256
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: 'Przepis na życie'

Ja tam Lesława lubię i chętnie pójdę do kina na Los Numeros, bo on w nim gra:P
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 02:37   #257
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: 'Przepis na życie'

A mnie ten Żurek kompletnie nie przekonuje. Nie wiedziałam nawet kto to, nagle zobaczyłam go w 3 produkcjach. Wkurza mnie sama jego twarz Kolejna gwiazdka sztucznie wypromowana przez TVN.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:27   #258
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: 'Przepis na życie'

Faktycznie jest go dużo, ale mnie on jakoś nie wadzi w przeciwieństwie do Adamczyka.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 13:03   #259
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ja też! Poza tym: zdziwiło mnie że kobieta bez pracy i pieniędzy robi zakupy w Almie
mi się wydaje że to takie przyzwyczajenie, no wiecie, przez tyle lat mąż kardiolog, ona po medycynie w dobrej firmie, a tu nagle trzeba się otrząsnąć a co do 120zł za jedną torbę to nie tak dużo gdyby połowę zajmowała chemia

poza tym Biedronka nie pasuje mi do tego serialu
(i tak miała dobrą reklamę ostatnio, niech Alma ma swoje 5 minut teraz )
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2011-04-10 o 13:05
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 19:10   #260
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: 'Przepis na życie'

Cześć dziewczyny Kłania się kolejna fanka serialu... Magdy Kumorek i Mai Ostaszewskiej Ze względu na Magdę obejrzałam pierwszy odcinek, Maja urzekła mnie tą kreacją

Czekam dziś z niecierpliwością
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 20:58   #261
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: 'Przepis na życie'

Jak na razie odcinek mi się podoba
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 00:00   #262
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: 'Przepis na życie'

Widziałam kolejny odcinek. Świetne było wejście Anki do łazienki, gdy mama zaczęła obściskiwać się z jej świeżo odnalezionym ojcem.
I Anka jeszcze zacznie gotować u Jerzego, coraz lepszy ma z nim kontakt. Ciekawe czy Jerzy zacznie rywalizować z Żurkiem, już widział ją wsiadającą do samochodu Żurka. Nie wiem czemu tyle razy w serialu mówiło się dzis o geju, czyżby Jerzy miał się nim okazać I to jest jakieś przygotowanie telewidza;P Anka nieźle wypaliła z tym gejem, aż talerz poszedl w ruch, w sensie spadł.
Pola miała niezłą minę w stolarni.:P

Edytowane przez Sondrina
Czas edycji: 2011-04-11 o 00:00 Powód: zapominalstwo
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 09:40   #263
Merry
Raczkowanie
 
Avatar Merry
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 244
Dot.: 'Przepis na życie'

Hej, też oglądam ten serial Niestety dziś chciałam obejrzeć na vod najnowszy odcinek, ale jak chcę to zrobić to zamiast przepisu na życie otwiera się...program uwaga
Merry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 10:48   #264
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez Merry Pokaż wiadomość
Hej, też oglądam ten serial Niestety dziś chciałam obejrzeć na vod najnowszy odcinek, ale jak chcę to zrobić to zamiast przepisu na życie otwiera się...program uwaga
Na vod prowadzone sa dzis prace techniczne i jest napisane ze filmy nie dzialaja.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 11:16   #265
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: 'Przepis na życie'

Uwaga, na biało spojlery:
-Dojdzie do konfrontacji Beaty z Anką i to w chwili, gdy Zawadzki będzie prosił o rękę swoją "nową" panią
-Beata zerwie z doktorkiem
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 13:24   #266
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: 'Przepis na życie'

Jejkuuu jaki boski następny odcinek. Fajnie, że na ojca Anki wybrali Stokingera, przystojny jest jak na starszego Pana
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:36   #267
karafka85
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: 'Przepis na życie'

Ale jak można pisać, że Żurek wypromowany przez TVN? Przecie on grał w wielu filmach wcześniej przed Los numeros, także bardziej niszowych, gdzie miał już okazję pokazać klasę aktorską. Więc to nie wypromowana gwiazda a dobry aktor.
karafka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 16:43   #268
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: 'Przepis na życie'

Lubię Żurka, jeszcze mi się nie przejadł

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Jestem po obejrzeniu 7. odcinka i nawet fajny. jedyne co mi w nim przeszkadzało to pojawienie się Stockingera, którego nie lubię i który moim zdaniem psuje ten serial
Anka rozbijająca się po mieście z Żurkiem mniej mi pasuje niż Anka z Jerzym Wolę tą "parę". Fajna była mina Poli w stolarni Klemensa Ciekawe, czy będą razem...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:16   #269
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: 'Przepis na życie'

oj, ależ mnie 7 odc wynudził! Moim zdaniem najsłabszy z dotychczasowych Wkurza mnie jak Anka non stop próbuje sę wtrącać do sposobu podawania, czy przygotowywania dań. Fajnie, że ma jakiś pomysł, ale jej uwagi, a raczej sposób ich przedstawiania, są strasznie nie na miejscu, i to tupanie nóżką, kiedy Jerzy nie bije jej pokłonów Serio, wyobrażacie sobie taką sytuację "na zywo"? W renomowanej restauracji pojawia się babka bez żadnych kwalifikacji w tej materii (bo tego, że lubi sobie coś tam pichcić chyba Jerzy nie jest świadom), pracuje na zmywaku, a jednak non stop uracza szefa kuchni (z niemałym ego, nota bene!) komentarzami typu "czy zawsze tak podajesz spaghetti? Hm... no cóż...". No kamon.
postać Żurka mnie drażni niewymownie. Taki picuś-glancuś, bardziej stereotypowo nie mogli z nim pojechać: motorek, sportowe autko. Swoją drogą, sądząc po wejściówce, chyba nie zostanie w serialu na dłużej.
No i podobnie jak napisała któraś z Was, ubolewam nad wyborem Stockingera na ojca Anki - ale to już ze względu na prywatne antypatie Tak na marginesie, motyw ojca marnotrawnego, który wraca do życia córki swej bardzo mi przypomniał Magdę M.
sadie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:38   #270
MrsBinks
Raczkowanie
 
Avatar MrsBinks
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 372
GG do MrsBinks
Dot.: 'Przepis na życie'

Ja nie oglądam serialu w niedziele wieczorem, ale za tydzień po południu, przy okazji wizyty u babci. Taki bardzo przyjemny serial. Miło się patrzy, nie trzeba się wysilać. Podoba mi się postać Poli i tej mamy głównej bohaterki. Jej koledzy od wina i papierosów też są świetni. Bawi mnie ten serial nawet. To jeden z lepszych tvn, w sumie zaraz po "usta usta"
__________________
Dieta 1200-1400 kcal

65- 64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52


MrsBinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.