Zawiercie :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 13:56   #541
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Zawiercie :)

To fajnie, że wszystkie coś dostałyście, a ja nie
Nie wiecie czy dziś też coś tam ciekawego się dzieje ?
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:21   #542
topcia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 51
Dot.: Zawiercie :)

Hejka!!
a jak cenowo sie kształtuje ten lumpek w Porębie?? rzeczy wycenione czy na kg?? z góry dzieki))))
topcia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 17:25   #543
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Zawiercie :)

W środę tam będę, to Ci powiem
Dziewczyny, a wktórych second handach w Zawerciu najczęściej kupujecie?
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:08   #544
topcia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 51
Dot.: Zawiercie :)

w Starej Bawełnie nie ma siły żeby czegos nie znaleźć, chociaż ostatnio tam równiez ceny skoczyły ((
topcia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:53   #545
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
To fajnie, że wszystkie coś dostałyście, a ja nie
Nie wiecie czy dziś też coś tam ciekawego się dzieje ?
no dziwne, że nic nie dostałaś ;/
byłam dziś, ludzi nie było, nic nie dostałam


Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
W środę tam będę, to Ci powiem
Dziewczyny, a wktórych second handach w Zawerciu najczęściej kupujecie?
zdaj relację z Poręby planuję się tam wybrać

ja w Starej Bawełnie, w Anecie koło 5
ostatnio zauważyłam, że coraz drożej, a rzeczy coraz...gorsze
nie wiem, może to tylko moje odczucie
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 21:29   #546
Ankha_88
Rozeznanie
 
Avatar Ankha_88
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 775
Dot.: Zawiercie :)

Też nic nie dostałam w sobotę a byłam ok 11...
A lumpki to bawełna (choć ostatnio jakoś mam opory przed chodzeniem tam), koło składu drewna to chyba Aneta i są tam jeszcze 2 na tym samym placu jeden mały drugi większy, i jak się wychodzi z tego placu w stronę gim 3 jest jeszcze jeden lumpek też czasem można coś trafić.
edit: A nawet 2! zaraz koło sklepu z art dla gołębi jest jeszcze
Na Paderewskiego naprzeciwko Naszego Domu, koło takiej małej drogeryjki oszklony, czasem jak jest nowy towar można coś dorwać fajnego.

Dość niedawno i niestety bardzo krótko był jeszcze koło gimnazjum nr 3 obok sklepu komputerowego po schodkach, ale splajtował a szkoda bo tam dużo fajnych rzeczy było. Chyba żę wiecie coś o przeniesieniu go w inne miejsce?

Żabki to w "nowych blokach" koło biedronki , schodzi się tak samo (tymi samymi schodkami) jak do pizzeri Margerity tyle drzwi po prawej (po lewej pizza )
i na A. Mickiewicza też fajny lumpek.
Jest jeszcze na Blanowskiej kolo Aniołów ale wydaje mi się że jest trochę drogo, są też rzeczy nowe z metkami (niby outlet) ale to raczej ryneczkowe chińskie ciuchy w ryneczkowych cenach. Byłam raz i jakoś nie mogłam się tam zebrać po raz drugi choć Sprzedawczyni bardzo miła i bardzo zapraszała ponownie :P

Edytowane przez Ankha_88
Czas edycji: 2011-04-12 o 11:34
Ankha_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 11:19   #547
Isile
Raczkowanie
 
Avatar Isile
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 92
Dot.: Zawiercie :)

Dużo tych lumpków u nas w Zawierciu, żyłam w przekonaniu, że są jakieś takie... słabe. Muszę kilka odwiedzić. Do tego w Porębie chcę się wybrać, ale póki co poczekam na relację, oceny czy w ogóle warto będzie się tam tłuc
__________________
Życie jest tym, co nam się przydarza, gdy jesteśmy zajęci snuciem innych planów.
~John Lennon
Isile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 16:59   #548
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Ankha_88 Pokaż wiadomość

Żabki to w "nowych blokach" koło biedronki , schodzi się tak samo (tymi samymi schodkami) jak do pizzeri Margerity tyle drzwi po prawej (po lewej pizza )
myślałam, że go zamknęli, nie wiem czemu
masz boskie Martensy !
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:24   #549
monia0705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 55
Dot.: Zawiercie :)

JA dzisiaj tam byłam i kupiłam tylko krem z lirene i dostałam fajny zestawik kosmetyków,więc może nie kupowalyście nic to nie dziwcie się że nic nie dostałyście.
monia0705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:33   #550
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
myślałam, że go zamknęli, nie wiem czemu
masz boskie Martensy !
Nie ty jedna, muszę się tam wybrać znowu...
Ja też byłam w sobotę w nowej drogerii, nic nie dostałam, ale za to dorwałam nowości z Essence co mnie w pełni usatysfakcjonowało
Swoją drogą, w tą sobotęw Bawełnie będzie 100 czy 50?
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:43   #551
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez monia0705 Pokaż wiadomość
JA dzisiaj tam byłam i kupiłam tylko krem z lirene i dostałam fajny zestawik kosmetyków,więc może nie kupowalyście nic to nie dziwcie się że nic nie dostałyście.
No ciężko oczekiwać, że sie coś dostanie nie kupując nic... dziewczyny pisały że kupowały ale gratisów nie dostały.

(może gratisy były do konkretnych firm kosmetyków albo do ceny np?)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 19:33   #552
topcia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 51
Dot.: Zawiercie :)

Cześć Dziewczynki
Byłam dzisiaj w Amellie i kupiłam kilka nowości z Essence, dostałam jakieś 3 próbki i tusz do rzęs Maybelline! Też jestem ciekawa czy gratisy zależą od humoru sprzedającej, czy np. od kwoty zakupów??? Generalnie jestem bardzo zadowolona, wydałam 69 a dostałam tusz za 20))) Milutko!!!!
topcia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 20:07   #553
Ankha_88
Rozeznanie
 
Avatar Ankha_88
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 775
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
myślałam, że go zamknęli, nie wiem czemu
masz boskie Martensy !
Dziękuję

Na jakiś czas był zamknięty, później przejęła go taka starsza babiczka.

Monia0705 robiłam tam zakupy i i tak nic nie dostałam jutro zrobię podejście nr 2 pójde z moim chłopem to zrobimy większe zakupy bo i tak miałam odwiedzić Ross, a tak się przynajmniej trochę przejdę. Do której tam jest otwarte?
Ankha_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 21:32   #554
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Nie ty jedna, muszę się tam wybrać znowu...
Ja też byłam w sobotę w nowej drogerii, nic nie dostałam, ale za to dorwałam nowości z Essence co mnie w pełni usatysfakcjonowało
Swoją drogą, w tą sobotęw Bawełnie będzie 100 czy 50?
Będzie 100% w tą sobotę było 50
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 07:44   #555
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez monia0705 Pokaż wiadomość
JA dzisiaj tam byłam i kupiłam tylko krem z lirene i dostałam fajny zestawik kosmetyków,więc może nie kupowalyście nic to nie dziwcie się że nic nie dostałyście.
hm nie no myślę, że żadna z nas nie podeszła sobie od tak i '' a gratis mogę dostać ? ''

robiłam tam zakupy, nic nie dostałam, pewnie to zależy od humoru

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Nie ty jedna, muszę się tam wybrać znowu...
Ja też byłam w sobotę w nowej drogerii, nic nie dostałam, ale za to dorwałam nowości z Essence co mnie w pełni usatysfakcjonowało
Swoją drogą, w tą sobotęw Bawełnie będzie 100 czy 50?
co kupiłaś z essence ?
na bawełnie w sobotę 100 %

Cytat:
Napisane przez topcia27 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Byłam dzisiaj w Amellie i kupiłam kilka nowości z Essence, dostałam jakieś 3 próbki i tusz do rzęs Maybelline! Też jestem ciekawa czy gratisy zależą od humoru sprzedającej, czy np. od kwoty zakupów??? Generalnie jestem bardzo zadowolona, wydałam 69 a dostałam tusz za 20))) Milutko!!!!
który tusz dostałaś?

ja się dziś wybiorę... kupię jakąś odżywkę do włosów, miał być odwyk...ale nie wyszło
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:16   #556
paulka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Zawiercie :)

dziewczyny jeśi chodzi o fitness cosmo to była i jest sper żadnych facetów karnet tylko 50 zł i super sprzęty kameralna atmosferia polecam kupiłam karnet i chodzę proktycznie codziennie...
paulka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:42   #557
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Zawiercie :)

Dziękuję
Rinaa - ograniczyłam się do eyelinera wżelu czarnego bo mi się macowy zgubił, pędzelka, kremu i dwóch lakierów, nieprzygotowana byłam finansowo
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:07   #558
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Zawiercie :)

Byłam dzisiaj w tym Second Handzie w Porębie - zgodnie z obietnić małe sprawozdanie.
Do sklepu bardzo łatwo można trafic, jest dość przestronny. Jest gdzie przymeirzyć ciuchy [tzn. oficjalnie przymeirzalni nie ma, ale sklep składa się z tak jakby dwóch pomieszczeń - zawsze można wyjść do drugiego i przymierzyć.]. Ubrania jak dla mnie średnio interesujące, szału nie ma. Na wieszakach często marka Atmopshere, sporo ubrań jest w rozmiarze 40. Kruszynki 34-36-38 będą miały problem, żeby coś znaleźć. Ładna, niedroga bizuteria. Dużo kurtek, marynarek. Któraś z Was pytała też o ceny. Towar jest wyceniony, według mnie jak na lumpeks ceny troszkę zawyżone [przy Tartaku, przy Predzie, na Blanowskiej jest taniej]. Bluzki - za sztukę 15 zł. Kurtki ok. 25 zł. Spodnie 10-20. Marynarka ok. 25 [jedna była genialna, z New Looka, rozmiar 40, czarna, praktycznie niezniszczona - dziewczyny, jeśli któraś z Was szuka ładnej marynarki - nic tylko wsiąść w samochód lub autobus nr 2 ]

Moim zdaniem będąc w Porębie warto tam podejśc, aczkolwiek jechać specjalnie nie bardzo się opłaca. Ja jadąc przez Porębę na pewno sie tam zatrzymam

To chyba na tyle
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:04   #559
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Zawiercie :)

ja byłam wczoraj w tej drogerii, i kupując rzecz za 9,90 dostałam podwójne lustereczko Shwarzkopf, mini lakier do włosów Nivea i krem z podkładem AA
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 13:47   #560
Ankha_88
Rozeznanie
 
Avatar Ankha_88
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 775
Dot.: Zawiercie :)

też byłam dziś w tej drogerii zrobiłam zakupy za ponad 60 zł i dostałam żel z Lirene, ale dziewczyna która przede mną robiła zakupy nie dostała nic a płaciła chyba ponad 30 zł, więc nie wiem już od czego to zależy
Ankha_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:49   #561
Isile
Raczkowanie
 
Avatar Isile
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 92
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w tym Second Handzie w Porębie - zgodnie z obietnić małe sprawozdanie.
Do sklepu bardzo łatwo można trafic, jest dość przestronny. Jest gdzie przymeirzyć ciuchy [tzn. oficjalnie przymeirzalni nie ma, ale sklep składa się z tak jakby dwóch pomieszczeń - zawsze można wyjść do drugiego i przymierzyć.]. Ubrania jak dla mnie średnio interesujące, szału nie ma. Na wieszakach często marka Atmopshere, sporo ubrań jest w rozmiarze 40. Kruszynki 34-36-38 będą miały problem, żeby coś znaleźć. Ładna, niedroga bizuteria. Dużo kurtek, marynarek. Któraś z Was pytała też o ceny. Towar jest wyceniony, według mnie jak na lumpeks ceny troszkę zawyżone [przy Tartaku, przy Predzie, na Blanowskiej jest taniej]. Bluzki - za sztukę 15 zł. Kurtki ok. 25 zł. Spodnie 10-20. Marynarka ok. 25 [jedna była genialna, z New Looka, rozmiar 40, czarna, praktycznie niezniszczona - dziewczyny, jeśli któraś z Was szuka ładnej marynarki - nic tylko wsiąść w samochód lub autobus nr 2 ]

Moim zdaniem będąc w Porębie warto tam podejśc, aczkolwiek jechać specjalnie nie bardzo się opłaca. Ja jadąc przez Porębę na pewno sie tam zatrzymam

To chyba na tyle

Ja się chyba wybiorę, chociaż do mojego przybycia marynarka pewnie nie dotrzyma Dzięki wielkie za "recenzję"
__________________
Życie jest tym, co nam się przydarza, gdy jesteśmy zajęci snuciem innych planów.
~John Lennon
Isile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:57   #562
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Isile Pokaż wiadomość
Ja się chyba wybiorę, chociaż do mojego przybycia marynarka pewnie nie dotrzyma Dzięki wielkie za "recenzję"
Nie ma za co Marynarka na prawdę genialna, gdybym nie miała czarnej, to pewnie bym ją wzięła mimo, że byłaby na mnie za duża :P
I przecudne były niektóre kurtki! Był też wełniany płaszczyk z H&M i śliczne swetry Atmosphere. Zajął moją uwagę jeszcze sweterek Dorothy Perkins, taki w kolorze mocnej czerwieni. nówka, jeszcze z guziczkiem przyszytym do metki Tylk otak jak piszę - większość rozmiar 40 - wymienione rzeczy także
Isile, jak tam będziesz, to proszę zapytaj się, kiedy będzie jakaś dostawa
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 17:15   #563
Isile
Raczkowanie
 
Avatar Isile
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 92
Dot.: Zawiercie :)

Zapytam się jak tylko uda mi się wyrwać jutro do Poręby
Zazwyczaj noszę rzeczy 38/40, więc myślę, że coś na siebie znajdę.
__________________
Życie jest tym, co nam się przydarza, gdy jesteśmy zajęci snuciem innych planów.
~John Lennon
Isile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 17:26   #564
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez paulka777 Pokaż wiadomość
dziewczyny jeśi chodzi o fitness cosmo to była i jest sper żadnych facetów karnet tylko 50 zł i super sprzęty kameralna atmosferia polecam kupiłam karnet i chodzę proktycznie codziennie...
o to fajnie, to jest tam, gdzie fryzjer czy źle myślę ?
muszę namówić koleżankę i pójść
co tam jest ?


Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Dziękuję
Rinaa - ograniczyłam się do eyelinera wżelu czarnego bo mi się macowy zgubił, pędzelka, kremu i dwóch lakierów, nieprzygotowana byłam finansowo
oo jak ten eyeliner ?

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w tym Second Handzie w Porębie - zgodnie z obietnić małe sprawozdanie.
Do sklepu bardzo łatwo można trafic, jest dość przestronny. Jest gdzie przymeirzyć ciuchy [tzn. oficjalnie przymeirzalni nie ma, ale sklep składa się z tak jakby dwóch pomieszczeń - zawsze można wyjść do drugiego i przymierzyć.]. Ubrania jak dla mnie średnio interesujące, szału nie ma. Na wieszakach często marka Atmopshere, sporo ubrań jest w rozmiarze 40. Kruszynki 34-36-38 będą miały problem, żeby coś znaleźć. Ładna, niedroga bizuteria. Dużo kurtek, marynarek. Któraś z Was pytała też o ceny. Towar jest wyceniony, według mnie jak na lumpeks ceny troszkę zawyżone [przy Tartaku, przy Predzie, na Blanowskiej jest taniej]. Bluzki - za sztukę 15 zł. Kurtki ok. 25 zł. Spodnie 10-20. Marynarka ok. 25 [jedna była genialna, z New Looka, rozmiar 40, czarna, praktycznie niezniszczona - dziewczyny, jeśli któraś z Was szuka ładnej marynarki - nic tylko wsiąść w samochód lub autobus nr 2 ]

Moim zdaniem będąc w Porębie warto tam podejśc, aczkolwiek jechać specjalnie nie bardzo się opłaca. Ja jadąc przez Porębę na pewno sie tam zatrzymam

To chyba na tyle
dzięki za relację
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 17:58   #565
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Zawiercie :)

Cóż, byłam na siłowni w Cosmo - szału nie ma Sprzęt całkiem ok, ale jakoś nie lubię jak ktoś za mną łazi, przygląda mi się tak jakby wzrokowo zbierał ze mnie wymiary i kontroluje czy aby nie zepsułam jakiegoś sprzętu
W drogerii byłam w dniu otwarcia, zrobiłam zakupy za dokładnie 36zł i nie dostałam żadnego gratisu. Byłam dziś po raz drugi, kupiłam farbę do włosów za ok. 10zł i dostałam lustereczko Coś chyba nie jestem w stanie rozpracować zasad dzielenia gratisami
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:20   #566
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Pokaż wiadomość
Cóż, byłam na siłowni w Cosmo - szału nie ma Sprzęt całkiem ok, ale jakoś nie lubię jak ktoś za mną łazi, przygląda mi się tak jakby wzrokowo zbierał ze mnie wymiary i kontroluje czy aby nie zepsułam jakiegoś sprzętu
to mnie zmartwiłaś ... doradzał Ci trener ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 08:03   #567
gwiaztka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zawiercie :)

Dziewczyny a gdzie jest ta drogeria Amellie?
gwiaztka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 09:50   #568
Ankha_88
Rozeznanie
 
Avatar Ankha_88
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 775
Dot.: Zawiercie :)

naprzeciwko Lidl'a
Ankha_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 14:39   #569
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Zawiercie :)

Dziewczyny wiem, że jest wątek o fryzjerach w Zawierciu, ale nie każdy tam zagląda.... czy był ktoś w GABINECIE fryzjerskim Izdebscy ( tak to gabinet, pan który odebrał telefon mnie poprawił, gdy spytałam czy to salon fryzjerski- co mnie rozbawiło trochę ) jakie wrażenia ?

znacie dobrego fryzjera- chcę farbować na naturalne

help
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 15:54   #570
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem, że jest wątek o fryzjerach w Zawierciu, ale nie każdy tam zagląda.... czy był ktoś w GABINECIE fryzjerskim Izdebscy ( tak to gabinet, pan który odebrał telefon mnie poprawił, gdy spytałam czy to salon fryzjerski- co mnie rozbawiło trochę ) jakie wrażenia ?

znacie dobrego fryzjera- chcę farbować na naturalne

help
Rinaa, widziałam Cię kilka razy na blondowym wątku Ja b. rzadko chodzę do fryzjerów, bo zwykle miałam złe doświadczenia. Ale zdarzyło mi się być na 2 wizytach po których byłam zadowolona. W takim salonie (nie pamiętam nazwy) z tyłu bloku na Paderewskiego, obok apteki Słonecznej, tak w plac się wchodzi. Była tam b. miła Pani (było to już chwilę temu, więc nie wiem czy nadal jest jedna czy wiecej), można było spokojnie porozmawiać co się chce, doradziła odn. wyboru koloru do farbowania. Bardzo delikatna, widać było, że poświęca całą uwagę (wiesz jak czasem fryzjerki nadają między sobą, a Ty się czujesz jak piąte koło u wozu). Ułożyła mi też ładnie włoski, tak że nie musiałam zaraz po powrocie do domu wkładać głowy pod kran jak to zwykle robię
A w zeszłym roku byłam w Cosmo na dekoloryzacji i robiła to taka młoda pani, chyba Edyta, ale nie dam sobie głowy uciąć. Była bardzo ostrożna (co w wypadku dekoloryzacji uznaję za plus), nie szalała z pasemkami (bo chciałam na blondzie trochę pasemek ciemniejszych), pilnowała co mi się dzieje na głowie. I to był 2 raz kiedy byłam z wizyty zadowolona.
Napewno dziewczyny mają więcej doświadczeń z fryzjerami, więc może coś doradzą, ale pomyślałam, że się podzielę.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-22 12:45:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.