LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-13, 20:37   #841
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Pachnie jak czarne Haribo czyli lukrecja . Dla mnie za bardzo lukrecjowe , po pewnym czasie jak lukrecja uleci to są ładne, takie słodkie i wręcz łagodne jak na Lolitę ale ja nie byłam w stanie znieść tej pierwszej godziny .
Czyli to nie jest zwykła Midnight jak się spodziewałam
__________________
Instagram
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 20:48   #842
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lady_poison Pokaż wiadomość
Czyli to nie jest zwykła Midnight jak się spodziewałam
Też tak myślałam ale to nie to samo .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 20:53   #843
llilly
Raczkowanie
 
Avatar llilly
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 387
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Na mnie po wybrzmieniu lukrecji pojawia się coś podobnego do Dolce Vita
llilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 21:36   #844
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez llilly Pokaż wiadomość
Na mnie po wybrzmieniu lukrecji pojawia się coś podobnego do Dolce Vita
oj, to chyba musze niuchnac sobie
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 21:50   #845
kaiska
Zakorzenienie
 
Avatar kaiska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 087
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Mi kompletnie nie przypomina DV.
Minuit przypomina mi (w początkowej fazie) cukierki anyżowe, później się wysładza. Całkiem przyjemny zapach, ale nie każdy go polubi.
Gdzieś przeczytałam, że fajny mix wychodzi z klasyczną Lolitą.
Przetestowałam przed chwilą i faktycznie coś w tym jest, ta lukrecja w początkowych nutach zanika.
kaiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 20:06   #846
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

co tak cicho u Lolitek?
dzisiaj skusiłam się na trzydziestkę L de Lolity, chodziła za mną już od jakiegoś czasu, to moja pierwsza Lempicka i jako jedyna spodobała mi się od pierwszego niuchnięcia, jest taka, taka...magiczna, słodka, ulepkowata, najważniejsze delikatnie jadalna-a to kocham i jednocześnie leciutko orientalna, za to na przykład klasyczna jest dla mnie zbyt mydlana...
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 14:20   #847
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

chciałam jeszcze zapytac odnośnie wersji minuit noir, piszecie że anyż i lukrecja, ale czy czuć w niej mocno, podobnie jak w podstawowej wersji edp te męskie nuty???
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 15:15   #848
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
chciałam jeszcze zapytac odnośnie wersji minuit noir, piszecie że anyż i lukrecja, ale czy czuć w niej mocno, podobnie jak w podstawowej wersji edp te męskie nuty???
Dla mnie ta wersja to od początku do końca SAM anyż, jest on tak silny i dominujący, że inne nuty zupełnie giną...Jedynie miks z klasykiem edp jakoś to ratuje, ale inna kwestia, że dla mnie klasyk nie jest męski, no może ciut
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 17:52   #849
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Julie_K Pokaż wiadomość
Dla mnie ta wersja to od początku do końca SAM anyż, jest on tak silny i dominujący, że inne nuty zupełnie giną...Jedynie miks z klasykiem edp jakoś to ratuje, ale inna kwestia, że dla mnie klasyk nie jest męski, no może ciut
dziękuję za odpowiedź
ja w klasyku czułam na początku męsko mydlany smrodek, ale próbuję się nauczyc tego zapachu i ostatnio wlasnie nosząc go (na podstawie próbki) coraz częsciej migają mi słodkie wiśnie i śliwki, także powolutku zaczyna mnie kusić i klasyczna lolita
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 01:54   #850
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Sabb, gdybys nawet sama sie nie obronila, ja bym to uczynila
zawsze przy okazji wszelakich dyskusji pt. nisza przeciwko mainstream, powtarzam, ze czuje, ze niektore fanki niszy czuja sie lepsze, tym samym stawiajac mnie w pozycji osoby z plebsu. niestety, takie zjawisko znajduje tez na tym forum, wypowiedzi Wery odczytuje w tym duchu wlasnie natomiast Ty, Sabb, wydajesz sie byc - jestes - w duzym stopniu obiektywna (bo tak do konca obiektywnym byc nie mozna chyba, jesli chodzi o upodobania?), co nie raz i nie dwa zauwazylam, czytajac Twoje wypowiedzi. szanujesz gusta innych, chocby byly zgola odmiene od Twoich, co w sumie powinno byc norma w relacjach miedzyludzkich, acz niestety, nie jest. i fajnie, zes tu sobie jest, bo czlowiek przynajmniej sie nie zniecheca niektorymi wypowiedziami^^

a Lady Gage lubie, ha!
Siarko, przepraszam Cię najmocniej, że na Twoje miłe słowa odpowiadam dopiero teraz - bywałam ostatnio na forum dość sporadycznie, ale mam silne postanowienie to zmienić.

Wiesz, ja czasem gawędzę o perfumach z ludźmi, którzy nie zgłębiają jakoś szaleńczo tematu i traktują go jak ja malowanie paznokci: fajnie, ale mnie nie dotyczy. Albo jak ja modę: fajnie, ale nie wnikam, jak coś mi się podoba i akurat jest modne, to przecież nie przestanę nosić dla kontestacji zjawiska. I to są fajne rozmowy.

Na przykład ostatnio w pociągu jechałam z kumplem, który uznał, że skoro już siedzimy razem tyle godzin, to wyciągnie ze mnie trochę wiedzy o zapachach. I tak mu opowiadałam, trochę żartując z moich smarów i smół, aż w końcu gawędził cały przedział. Ja wyciągnęłam swojego Kiliana, panie wyciągnęły swoje Oriflame czy Chanele, pan wygrzebał z torby dezodorant Adidasa, porozbieraliśmy to trochę na nuty, śmiechu było co niemiara przy perfumach pachnących rajdami samochodowymi i ogólnie wszyscy wyszli z tego z przekonaniem, że dobre są te perfumy, które nam się podobają.
I w sumie, czyż nie jest własnie tak?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
haha znowu coś nas łączy
świnta racja siarko poza tym no i uwielbiam blog Saab, mimo odmiennych gustów zapachowych i go regularnie podczytuję. Chociaż Saab to mogłaby opisywać zapach, dajmy na to, starych skarpet, a człowiek byłby zafascynowany


Veliko, jesteś cudna! Obiecuję nie robić tego - daję słowo.

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Mi właśnie w blogach brakuje opisów zapachów nie-niszowych Te blogi, które podczytuję niestety w 90% skupiają się tylko na niszy. No i mam wrażenie, że niektórzy udają, że mainstream już w ogóle nie istnieje, inny wymiar wręcz
Jak tak dalej pójdzie, to na rynku wtórnym w ogóle nie będzie można odkupić od kogoś nie-niszy, bo wszyscy skupią się na niszach.
Smutne to, ale i tego się nie przeskoczy
Kayako, jestem przekonana, że możesz spać spokojnie. Myślę, że jednak większość ludzi ma podobny gust i wybierze jednak ogólnie obowiązujący kanon piękna: czy to w kwestii perfum, czy kobiecej urody.

Ja mogę odpowiedzieć za siebie wyłącznie - dlaczego nie recenzuję popularnych zapachów.

Po pierwsze dlatego, ze ich nie rozumiem. Jestem dziwakiem. Nie słucham muzyki pop. Nie interesuje mnie moda, nie podoba mi się zapach kwiatów w perfumach. Nie jestem w stanie "namalować" takich zapachów - nie przychodzą do mnie słowa.

Z resztą - jestem realistką. O popularnych zapachach tak wiele już w sieci napisano: na Wizażu, na Gazecie, na innych forach perfumeryjnych, na stronach i blogach perfumerii, wreszcie na Basenotes czy Fragrantice. Cóż ja mogę do tego skarbca dodać? Niewiele - żeby nie powiedzieć, że nic.

Czasem zdarza mi się pokusić o opis jakichś popularnych perfum,ale tylko wtedy, kiedy mam pomysł usprawiedliwiający tę śmiałość. Tak powstało na przykład porównanie trzech wersji Pocałunku Smoka - nigdzie takiego nie znalazłam, a szukałam. Szukałam też porównania trzech A*Menów. Nie było, to zrobiłam (teraz jest już czwarty i moje zestawienie się zdezaktualizowało).
Ogólnie jednak mam dużo pokory. Także mając świadomość, że nie sposób zajmować się wszystkim. Jestem pewna, że gros Pań tutaj, mogłaby o selektywnych perfumach wypowiedzieć się z większym znawstwem i pasją, niż ja.


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
oj, to chyba musze niuchnac sobie
Siarko, niuchaj, ale jeśli nie jesteś wialbicielką czarnych żelek, to możesz być... Zdziwiona. Bardziej, niż zachwycona.
Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź
ja w klasyku czułam na początku męsko mydlany smrodek, ale próbuję się nauczyc tego zapachu i ostatnio wlasnie nosząc go (na podstawie próbki) coraz częsciej migają mi słodkie wiśnie i śliwki, także powolutku zaczyna mnie kusić i klasyczna lolita
Karateczko, ale własciwie czemu to robisz? Jeśli Cię zapach nie zachwycił od początku, to jaki jest powód tego, ze starasz się go "uczyć"?

Pytam, bo ja prosty człowiek jestem i jak mi się coś nie podoba, to szukam czegoś, co mi się spodoba. Jest tyle zapachów, które zachwycają mnie od pierwszego testu i pierwszej nuty, że chyba nie chce mi się zmuszać do polubienia czegoś, w czym czuję męsko mydlany (albo jakikolwiek inny) smrodek.

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2011-04-14 o 02:16
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:07   #851
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Mi się marzy zapach takiego prawdziwego mydła. Nie żeby tam Białego Jelenia, czy takiego, co sobie sama na laboratorium mogę skiercać. Ale ja wiem... Dove, Arko? Nie proszek do prania, nie świeży podmuch wiatru o poranku, MYDŁO.
Coś takiego daje mi BLV Bvlgari, ale ma irys w składzie, który w końcu, dziad, wychodzi i żyć nie mogę. Noa Cacharel też od bidy. Pure Poison też ma w sobie ten pierwiastek, którego szukam. Ale to nadal nie to. Ach... tak sobie powiedziałam do długiego postu Sabb
Lolita też mi tego nie da
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 13:13   #852
asiula1000
Rozeznanie
 
Avatar asiula1000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 610
GG do asiula1000
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Essence Rodrigueza jest dość mydlane (Dove), tzn. przy pierwszym kontakcie taki mi się wydawał. Kiedy zaczęłam ich używać systematycznie zaczęłam wyczuwać poszczegółne nuty i czar mydlanego uroku prysł. Mają dla mnie zbyt dużo kłącza irysa.
asiula1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 12:50   #853
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

dziewczyny powiedzcie mi czy Lolita Fleur Defendue a Forbiden Flower, to to samo. Bo szukałam w necie i wynika z tego, ze to jedno i to samo, tylko że nuty zapachowe w opisach troche mi nie grają.

na jednej stronie jest w składzie liść truskawki, a na innej go nie ma, są z kolei kwaśne wiśnie.

jak możecie to odpiszcie, bo zgłupiałam, byłam w weekend w Douglasie, były Lolity w żółtym jabłku, ale nie było testerai nie mogłam przetestować.

jeśli któraś z was posiada żółte jabłko, to napiszcie mi czy jest ona bardziej ,,orzeźwiające'' niż fioletowy klasyk, czy też są tam nutki roślinne???


Co do fioletowej Lolity, pierwsze spotkanie z nią wręcz mnie odrzuciło, jakaś zepsuta waniliaczego innego się spodziewałam, ale potem jeszce kilka testów i w końcukupiłam 100 ml, na allegro tester ( tanio , nie chciałam ryzykować i wywalać ponad 2 stów) potem okazało się, że kupiłam raczej oryginał, bo z godnie ze zdjęciami na stronie, była doczepiona karteczka i tam wszystko napisane, na karteczce było napisane tester, poza tym allegrowicz od którego kupowałam jest polecany w wątku o sprzedawcach z allegro

Powiem Wam, że coraz bardziej do jabłuszka przekonuje.

Numerem jeden jest dla mnie Si Lolita, słodka i świeża, świetna!
(również ją zakupiłam)

teraz składam pieniądze na L-de
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 15:45   #854
Trauma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 123
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Skoro został znów poruszony wątek perfum Lolity to przytoczę taki przypadek. Parę tygodni temu spotkałam na ulicy kobietę, która była wyperfumowana Lolitą. Wyperfumowana to mało powiedziane! Chyba wylała na siebie z pół flakonika. To są jednak mocne perfumy i nie ma co się nimi oblewać. Jak wlazła (ta Pani) do warzywniaka to wszyscy pouciekali, śmierdziało na cały sklep! Zastanawia mnie jedno. Czy ona siebie sama nie czuje? Mam takie same perfumy i wiem jak pachną kiedy się psiknie raz, podejrzewam, że ta Pani "psiknęła" się z 30 razy! Po prostu tragedia! :/
__________________
Ślub 25.06.2011

Szukam pracy w turystyce


Edytowane przez Trauma
Czas edycji: 2011-06-13 o 15:46
Trauma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 16:01   #855
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trauma Pokaż wiadomość
Skoro został znów poruszony wątek perfum Lolity to przytoczę taki przypadek. Parę tygodni temu spotkałam na ulicy kobietę, która była wyperfumowana Lolitą. Wyperfumowana to mało powiedziane! Chyba wylała na siebie z pół flakonika. To są jednak mocne perfumy i nie ma co się nimi oblewać. Jak wlazła (ta Pani) do warzywniaka to wszyscy pouciekali, śmierdziało na cały sklep! Zastanawia mnie jedno. Czy ona siebie sama nie czuje? Mam takie same perfumy i wiem jak pachną kiedy się psiknie raz, podejrzewam, że ta Pani "psiknęła" się z 30 razy! Po prostu tragedia! :/
Chyba sie powtorze

Nie bulwersuje mnie to i nie przeszkadza mi, ze ktos intensywnie pachnie.
Sama uzywam swoich zapachow w duzych ilosciach, bo lubie sie czuc
I zdecydowanie wole poczuc od kogos jakiekolwiek perfumy (nawet te nielubiane przeze mnie), niz smrod potu, niemytego ciala, czy inny rownie "przyjemny".
I nie mowie, ze ktos ma smrod zapsikiwac perfumami

Lolite tez uzywam w ilosci +10 psikow



A odpowiadajac na pytanie edziorka203:
tak, te dwie nazwy oznaczaja ten sam zapach.
Czesto zdarza sie, ze spis nut w roznych miejscach jest rozny.

moim zdaniem zielona wersja jest troszke lzejsza, ale to ciagle Lolita
Intensywnie zielonych czy roslinnych nut wyczuwalam, za to byla bardziej "pudrowa".
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 16:17   #856
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

dzięki za odpowiedź

w tej lolicie fleur defendue najbardziej mnie intryguja kwaśne wiśnie i liście truskawek. no coż jak nie powącham to może kupię w ciemno
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 14:48   #857
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Chyba sie powtorze

Nie bulwersuje mnie to i nie przeszkadza mi, ze ktos intensywnie pachnie.
Sama uzywam swoich zapachow w duzych ilosciach, bo lubie sie czuc
I zdecydowanie wole poczuc od kogos jakiekolwiek perfumy (nawet te nielubiane przeze mnie), niz smrod potu, niemytego ciala, czy inny rownie "przyjemny".
I nie mowie, ze ktos ma smrod zapsikiwac perfumami

Lolite tez uzywam w ilosci +10 psikow


zgadzam się
ja wprost uwielbiam czuć czyjeś perfumy i jak za kimś ciągnie się ten ogon, sama zresztą też nie żałuję sobie psików, a tym bardziej lolity, bo wydaje mi się że na mnie dość słabo się trzyma i szybciutko wietrzeje
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 18:02   #858
Trauma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 123
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

A ja nie lubię przesady. Obojętnie, w którą stronę. Nie idzie wytrzymać w autobusie czy w sklepie zarówno jak wejdzie osoba spocona (bleeee) jak i przesadnie wyperfumowana (fuuuuj). Nie lubię po prostu skrajności. To mocne perfumy, jak ktoś po 3 psiknięciach ich nie czuje to polecam wizytę u lekarza, bo to już są jakieś zaburzenia węchu.
__________________
Ślub 25.06.2011

Szukam pracy w turystyce

Trauma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 19:21   #859
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trauma Pokaż wiadomość
A ja nie lubię przesady. Obojętnie, w którą stronę. Nie idzie wytrzymać w autobusie czy w sklepie zarówno jak wejdzie osoba spocona (bleeee) jak i przesadnie wyperfumowana (fuuuuj). Nie lubię po prostu skrajności. To mocne perfumy, jak ktoś po 3 psiknięciach ich nie czuje to polecam wizytę u lekarza, bo to już są jakieś zaburzenia węchu.



To tu raczej wszystkie mamy zaburzony węch
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 19:42   #860
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trauma Pokaż wiadomość
jak ktoś po 3 psiknięciach ich nie czuje to polecam wizytę u lekarza, bo to już są jakieś zaburzenia węchu.
Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość


To tu raczej wszystkie mamy zaburzony węch
hahaha no coś w tym jest
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 22:28   #861
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Nie bulwersuje mnie to i nie przeszkadza mi, ze ktos intensywnie pachnie.
Sama uzywam swoich zapachow w duzych ilosciach, bo lubie sie czuc
I zdecydowanie wole poczuc od kogos jakiekolwiek perfumy (nawet te nielubiane przeze mnie), niz smrod potu, niemytego ciala, czy inny rownie "przyjemny".
takoz samo mam
btw, nie tak dawno, podobna dyskusja sie wywiazala w innym watku

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Lolite tez uzywam w ilosci +10 psikow
moja krew


Cytat:
Napisane przez Trauma Pokaż wiadomość
To mocne perfumy, jak ktoś po 3 psiknięciach ich nie czuje to polecam wizytę u lekarza, bo to już są jakieś zaburzenia węchu.
e, a ja nie lubie przesady w reagowaniu na pewne zjawiska
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 22:50   #862
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
takoz samo mam
btw, nie tak dawno, podobna dyskusja sie wywiazala w innym watku

Dlatego napisałam, że pewnie się powtarzam
ale może to już starość ??
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 23:01   #863
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Po 10 psikach to bym oomarła na ból głowy
Lolitek wystarczy mi jeden psik na cały dzień
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 23:31   #864
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
ale może to już starość ??
mozliwe. kiepska pamiec, nedzny wech...

__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 09:28   #865
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Po 10 psikach to bym oomarła na ból głowy
Lolitek wystarczy mi jeden psik na cały dzień

Jak to dobrze, że jesteśmy tak różne
Jednego psika, to ja bym nie zauważyła nawet



Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
mozliwe. kiepska pamiec, nedzny wech...

No, trafna diagnoza


Edit.
wracając do Lolitowego tematu
Znacie najnowsze jabco?? Jakie wrażenia...?
__________________
Wciąż szukam...





5269

Edytowane przez magdulenka
Czas edycji: 2011-06-15 o 09:30
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 09:56   #866
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

jeżeli chodzi o lolitkę edp, to nigdy nie schodzę poniżej 5 psików i reakcje otoczenia są bardzo pozytywne, nikt nie krzywi się, nie mówi, że przesadziłam. To nie jest jakiś straszny killer tak naprawdę LLL zimą lubię nadużywać i też wszystkim się podoba, nazywają mnie ciasteczkowym potworem

Może to ja byłam tą panią z warzywniaka, przepraszam
papug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 12:34   #867
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Ja psikam Lolitą jak szalona 2 psiki za uszy , 2 na bluzkę i 3 na szyje.

ale dziś rano wiozłam mamę samochodem, i pytam jej czy psikała się lolitą ona na to , że tak .

pytałam jej ile razy, to mówiła, że 2. było czuć dość dobrze więc teraz mam wrażenie, że moje 5-10 psików to przesada
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 12:37   #868
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

ja napaliłam się na wszystkie Lolitki, na razie szaleję z L,a Fluer de corail mnie rozczarował
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:48   #869
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

A ja poznałam wreszcie Minuit Noir. I faktycznie pachnie jak te czarne lukrecjowe żelki zmieszane z klasyczną edp. Na dłuższą metę jednak dla mnie migrenogenne. Poczekam na zimne dni.

Jak dla mnie to L jest mistrzostwem wśród słodziaków -od samego początku do końca jest moja, czuję się w niej idealnie, po prostu jak ja.
__________________
Instagram
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:52   #870
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lady_poison Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to L jest mistrzostwem wśród słodziaków -od samego początku do końca jest moja, czuję się w niej idealnie, po prostu jak ja.
Oj tak tak I nie wiem czemu, ale bardzo podobną nutę jak L (albo nie nutę, a odczucie słoności, jakieś takie skojarzenia z morzem) znalazłam też w Addict Takie zapachy lubię
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-11 10:06:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.