Bukiety ślubne cz.III - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 18:47   #991
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Dziewczyny może coś doradzicie do mojej sukienki. Na początku chciałam prosty bukiet z fioletowych róż ale teraz sama już nie wiem. Im bliżej ślubu tym mam więcej wątpliwości i mętlik w głowie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8416_big_pKYe.jpg (16,7 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8418_big_pKYe.jpg (15,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiety.jpg (160,2 KB, 163 załadowań)
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 20:44   #992
trutu tutu
Przyczajenie
 
Avatar trutu tutu
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Suknia elegancka wymaga eleganckiego bukietu zrobiła bym go z białej róży(nigdy nie jest tak naprawdę biała- no możne róża Akito) białej(czysty ładny kolor) i zielonej eustomy, gdzie nie gdzie można powkładać gałązki konwalii.Tu kolorystyka kremowo,żółta,zielona)
Dziękuje za podpowiedź. Najgorzej jak człowiek ma coraz mniej czasu i musi ciągle między czymś wybierać, nie może się wtedy na nic zdecydować. Ogląda całą masę zdjęć i zaczynają go dopadać wątpliwości.
Ewalenko co sądzisz o tych bukietach. Zaczynam się zastanawiać nad kolorystyką czy oby biały to dobry wybór i co sądzisz o takim kształcie bukietu do mojej sukni. Mi się bardzo podoba ale czy będzie pasował?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg orange_wedding_bouquet.jpg (23,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg orchidbride.217232753_std.jpg (43,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wi_zanka _lubna z frezji.jpg (25,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wi_zanka _lubna z ornitogalum, eustomy i frezji.jpg (20,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiazanki037.jpg (178,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiazanki041.jpg (115,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiazanki073.jpg (83,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1289823265_t_kalia_ra_kawa_166.jpg (26,2 KB, 33 załadowań)
trutu tutu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:53   #993
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez marta8508 Pokaż wiadomość
ewalena dzieki jak masz jakies fotki fajnych bukietow to jak bys mogla zalaczyc a i to poczatek wrzesnia mam slub w pierwsza sobote
troszkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2a710f01fadd8dc9.jpg (44,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4r4r.jpg (31,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6yi.jpg (47,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12-florimex.jpg (46,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13b.jpg (19,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24_1.jpg (25,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 55_rotation-of-003_v.jpg (64,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56kb0.jpg (36,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 257_1246611467_5170.jpg (31,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aie3 (Medium).jpg (57,8 KB, 13 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:11   #994
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez trutu tutu Pokaż wiadomość
Dziękuje za podpowiedź. Najgorzej jak człowiek ma coraz mniej czasu i musi ciągle między czymś wybierać, nie może się wtedy na nic zdecydować. Ogląda całą masę zdjęć i zaczynają go dopadać wątpliwości.
Ewalenko co sądzisz o tych bukietach. Zaczynam się zastanawiać nad kolorystyką czy oby biały to dobry wybór i co sądzisz o takim kształcie bukietu do mojej sukni. Mi się bardzo podoba ale czy będzie pasował?
Bukiety są także okrągłe klasyczne jedynie widać w nich łodygi -to taki akermański styl niby naturalnego bukietu. Ma jedna zasadnicza wadę łodygi jak każda zielenina mają tendencję do brudzenia i zaciągania sukni. Spokojne i kontrolowane poruszanie bukietem w takom dniu jest prawie nie możliwe.Polecam barwy w odcieniach bieli i zieleni nie bez powodu to jest tradycyjny bukiet ślubny. Zawsze nawet po latach będzie zachwycał na zdjęciach. Z kolorowymi bukietami bywa różnie.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:28   #995
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez boska latynoska Pokaż wiadomość
Dziewczyny może coś doradzicie do mojej sukienki. Na początku chciałam prosty bukiet z fioletowych róż ale teraz sama już nie wiem. Im bliżej ślubu tym mam więcej wątpliwości i mętlik w głowie.
Suknia przecudnej urody, dawno tak pięknej nie spotkałam.Myślę że wybór bukietu w kolorze jaśniutkim pastelowym jest idealny. Ja do tej sukni zaproponowała bym jedną gałązkę lilii.Inną propozycją jest kamelia.
Jeśli jednak pozostaniesz przy pierwszej myśli czyli fioletowych różach to niech bukiet będzie niewielki taki ok.20 cm średnicy i z minimalną ilością zieleni(najlepiej wcale).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4_182.jpg (32,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 129.jpg (21,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bmgp pri 0405.jpg (29,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg br00003.jpg (20,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotoshoot_Rose-e.jpg (12,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (38,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x.jpg (28,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tropical-bridal-bouquet-wedding-flowers-07.jpg (32,4 KB, 15 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 11:19   #996
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Suknia przecudnej urody, dawno tak pięknej nie spotkałam.Myślę że wybór bukietu w kolorze jaśniutkim pastelowym jest idealny. Ja do tej sukni zaproponowała bym jedną gałązkę lilii.Inną propozycją jest kamelia.
Jeśli jednak pozostaniesz przy pierwszej myśli czyli fioletowych różach to niech bukiet będzie niewielki taki ok.20 cm średnicy i z minimalną ilością zieleni(najlepiej wcale).
Dzięki za zainteresowanie. Taki pojedynczy kwiat jakoś mi się nie widzi. Byłam w kwiaciarni porozmawiać o moim bukiecie ale tylko się podłamałam. Powiedziałam, że chcę bukiet z samych kwiatów, ciasno ułożonych, bez żadnej zieleniny. Pani kwiaciarka powiedziała, że może mi taki zrobić, ale nie będzie to dobrze wyglądać, że będzie mdło i ona by dodała coś zielonego ale jak się upieram to może mi taki zrobić. PowiedzIała, że pójdzie na to AŻ 40 RÓŻ, no i nie wiem czemu aż tak to podkreśliła, czy to jakoś strasznie dużo?
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 08:07   #997
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez boska latynoska Pokaż wiadomość
Dzięki za zainteresowanie. Taki pojedynczy kwiat jakoś mi się nie widzi. Byłam w kwiaciarni porozmawiać o moim bukiecie ale tylko się podłamałam. Powiedziałam, że chcę bukiet z samych kwiatów, ciasno ułożonych, bez żadnej zieleniny. Pani kwiaciarka powiedziała, że może mi taki zrobić, ale nie będzie to dobrze wyglądać, że będzie mdło i ona by dodała coś zielonego ale jak się upieram to może mi taki zrobić. PowiedzIała, że pójdzie na to AŻ 40 RÓŻ, no i nie wiem czemu aż tak to podkreśliła, czy to jakoś strasznie dużo?

ok.40 róż to taki normalny przedział jeśli róże są średnie, albo małe. Układa się je ścisło tak aby nie było wolnej przestrzeni. Wypełnianie zieleniną jest łatwiejsze.Ja bym raczej obawiała się przyjęcia zamówienia na fioletowe róże bo możne ich po prostu nie być albo będą w kolorze sino-fioletowym lub wypłowiałym fioletowym i naprawdę trzeba ten kolor niezwykle ściśle określić i pokazać kwiat klientce. Może trzeba poszukać innej kwiaciarni która wykaże więcej entuzjazmu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 34.jpg (38,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 59m_big.jpg (67,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2143494308_890acab8ae.jpg (38,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1279971295.jpg (28,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2152.jpg (52,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 160_2256-1211357880509.jpg (40,0 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2011-04-18 o 08:21
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 20:24   #998
smyk1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 76
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

.
__________________

01.06.2012


Edytowane przez smyk1
Czas edycji: 2014-02-11 o 16:52
smyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:32   #999
smyk1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 76
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

.
__________________

01.06.2012


Edytowane przez smyk1
Czas edycji: 2014-02-11 o 16:50
smyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 07:59   #1000
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

hej ja tez prosze o rady - mam 167, jestem typowa klepsydra - suknia ksiezniczka ktora pieknie podkresla waska talie i hmmm zacny biuscik nie chce kulki bo nie jestem tez szczupla - rozmiar 40... i nie chce ta kulka zakryc najlepszego miejsca - wlasnie wciecia w talii

kolor przewodni to amarantowy - bardzo ciemny roz - myslalam o storczykach ale sama nie wiem jestem otwarta na inne kwiaty

suknia nie ma zadnych zbednych ozdobnikow jest 'gladka' jedynie w okolicach piersi zdobiona krysztalkami
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 19:06   #1001
damianowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 199
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Moim zdanie, aczkolwiek nie mam nic wspólnego z florystyką, mam tylko kuzynkę TŻta która jest zawodową florystką. Każda z Was powinna zabrać zdjęcie sukni i udać się do profesjonalnej florystki. Ja byłam obecna podczas kilku spotkań z przyszłymi pannami młodymi, które odbywały się w pracowni florystycznej kuzynki.
Ona brała wszystko pod uwagę tzn: najpierw rozmowa o wymarzonym bukiecie o kwiatach które się lubi, potem była suknia jej kształt kolor. Potem pytała o kolor włosów, upięcie, nawet kolor garnituru pana młodego. Ja sama nieświadoma byłam że to tyle ważnych aspekt bierze się pod uwagę. Ale wierzcie dziewczyny że ta kuzynka tak dobrała bukiet że mucha nie siada. Panny młode wychodziły z takimi rogalami. Hmm życzę Wam abyście trafiły do takiego specjalisty jak jest kuzynka mojego TŻ. Ja nie wyobrażam sobie innej florystki, mimo że będzie na naszym ślubie zrobi dla nas całą oprawę kwiatową tzn bukiet, wystrój kościoła, sali, auta.
pozdrawiam
__________________
Mój dzień kwiecień 2012
damianowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 19:47   #1002
akeneki
Rozeznanie
 
Avatar akeneki
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 724
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

hej
a ja mam pytanie z innej trochę beczki co ze świakową jak jej dobrać bukiet (jej przy tym nie będzie) a nie chce żeby sobie sama kupowała bo jednak jej bukiecik ma być miejszy niż mój ale też mam je coś łączyć, wybrać coś pod kolor jej sukni czy jak
__________________
a teraz serca mam dwa...
07.03.2011[*]
akeneki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 22:17   #1003
anika1979
Raczkowanie
 
Avatar anika1979
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 45
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Dziewczyny a może macie jakies propozycje na amarantowy kolor bukietu?? Bardzo mi sie podoba ten kolor ale nie wiem, jakie kwiaty sa w tym kolorze. Czy w ogóle takie można dostac w okresie lipiec, sierpień??Prosze o jakąś rade.
anika1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 08:44   #1004
Michalina81
Raczkowanie
 
Avatar Michalina81
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 102
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez anika1979 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a może macie jakies propozycje na amarantowy kolor bukietu?? Bardzo mi sie podoba ten kolor ale nie wiem, jakie kwiaty sa w tym kolorze. Czy w ogóle takie można dostac w okresie lipiec, sierpień??Prosze o jakąś rade.
Roze, kalie, gerbery dostaniesz w takim kolorze i sa dostepne w miesiacach letnich. Ja chcialam piwone niestety nie ma ich w sierpniu
Zalaczylam pare przykladow amaratowych bukietow. Ten jeden z rooz jest z fioletowymi rozami ale mozesz je zastapic ciemnym rozem.

Dziewczynki a co doradzilybyscie do tej sukienki, dekoracje sali beda ciemny roz-bordo. Ja jestem blondynka, podchodzaca pod jasny braz, chcialabym miec kwiat tez wpiety we wlosy. Jak juz wspomnialam moje ulubione slubne bukiety to z peoni ale musze teraz je czyms zastapic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Amarantowy.jpg (14,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carnations3_154.jpg (20,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bouquets_8_bride.jpg (41,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fragancia.jpg (47,8 KB, 56 załadowań)
Michalina81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 08:46   #1005
Michalina81
Raczkowanie
 
Avatar Michalina81
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 102
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez akeneki Pokaż wiadomość
hej
a ja mam pytanie z innej trochę beczki co ze świakową jak jej dobrać bukiet (jej przy tym nie będzie) a nie chce żeby sobie sama kupowała bo jednak jej bukiecik ma być miejszy niż mój ale też mam je coś łączyć, wybrać coś pod kolor jej sukni czy jak
Bukiet dla swiadkowej i butonierka dla Pana Mlodego powinny byc kupowane w kwiaciarni ktora Tobie bedzie przygotowywac bukiet slubny. Wszystko powinno byc w takich samych odcieniach i z takich samych kwiatow.
Michalina81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 09:53   #1006
anika1979
Raczkowanie
 
Avatar anika1979
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 45
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Michalina81 Pokaż wiadomość
Roze, kalie, gerbery dostaniesz w takim kolorze i sa dostepne w miesiacach letnich. Ja chcialam piwone niestety nie ma ich w sierpniu
Zalaczylam pare przykladow amaratowych bukietow. Ten jeden z rooz jest z fioletowymi rozami ale mozesz je zastapic ciemnym rozem.

Dziewczynki a co doradzilybyscie do tej sukienki, dekoracje sali beda ciemny roz-bordo. Ja jestem blondynka, podchodzaca pod jasny braz, chcialabym miec kwiat tez wpiety we wlosy. Jak juz wspomnialam moje ulubione slubne bukiety to z peoni ale musze teraz je czyms zastapic.
Też myslałam o peoniach jednak pora nie odpowiednia. Ten z goździków jest bardzo ładny, choc myślę o trochę ciemniejszym. Gerber nie lubię więc odpadają i wydaje mi się, że są nie trwałe.
anika1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:24   #1007
damianowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 199
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Michalina81 Pokaż wiadomość
Bukiet dla swiadkowej i butonierka dla Pana Mlodego powinny byc kupowane w kwiaciarni ktora Tobie bedzie przygotowywac bukiet slubny. Wszystko powinno byc w takich samych odcieniach i z takich samych kwiatow.
Michalina masz rację wszystko musi współgrać. Świadkowa powinna mieć bukiet w tej samej tonacji kolorystycznej co panna młoda i kwiaty mogą sie powinny się powtarzać. To samo z butonierką.
__________________
Mój dzień kwiecień 2012
damianowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:29   #1008
damianowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 199
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Z goździków znalazłam to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodek6.jpg (58,0 KB, 112 załadowań)
__________________
Mój dzień kwiecień 2012
damianowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:41   #1009
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez damianowa Pokaż wiadomość
Z goździków znalazłam to
Cudo! Nie wiecie czy goździki są w październiku? W ogóle się nie orientuję jakie kwiaty wtedy są dostępne. A nie chcę "pospolitych" (nie chcę nikogo obrazić tym stwierdzeniem) róż.
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 11:55   #1010
damianowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 199
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Cudo! Nie wiecie czy goździki są w październiku? W ogóle się nie orientuję jakie kwiaty wtedy są dostępne. A nie chcę "pospolitych" (nie chcę nikogo obrazić tym stwierdzeniem) róż.
Goździki są cały rok
I cena chyba dobra, ten bukiet robiła moja znajoma nawet widziałam jak
__________________
Mój dzień kwiecień 2012
damianowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 11:56   #1011
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez damianowa Pokaż wiadomość
Goździki są cały rok
I cena chyba dobra, ten bukiet robiła moja znajoma nawet widziałam jak
A ile za taki bukiet wzięła jeśli mogę wiedzieć?
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 13:12   #1012
damianowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 199
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
A ile za taki bukiet wzięła jeśli mogę wiedzieć?
Jak się nie mylę to chyba 110 ale jak chcesz to zapytaj ją sama to jest jej mail
pracownia@alexdekor.pl powiedz że od Julki jesteś znajoma i zapytaj o bukiet z amarantowych goździków ona jest specjalista, ja zaledwie kilka razy pomagałam jej rozkładać dekoracje hehe bo mam dwie lewe ręce
__________________
Mój dzień kwiecień 2012
damianowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 22:24   #1013
akeneki
Rozeznanie
 
Avatar akeneki
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 724
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Michalina81 Pokaż wiadomość
Bukiet dla swiadkowej i butonierka dla Pana Mlodego powinny byc kupowane w kwiaciarni ktora Tobie bedzie przygotowywac bukiet slubny. Wszystko powinno byc w takich samych odcieniach i z takich samych kwiatow.
butonierka to wiem ale właśnie nie wiedzialam jak ze swiatkową
dziękuję bardzo
__________________
a teraz serca mam dwa...
07.03.2011[*]
akeneki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:08   #1014
anika1979
Raczkowanie
 
Avatar anika1979
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 45
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez damianowa Pokaż wiadomość
Z goździków znalazłam to
Śliczny ten bukiet. Własnie o takim myslałam. Dobrze, że goździki są dostepne przez cały rok i do tego cena nie jest odstraszająca. Choc na bukiecie slubnym nie ma co oszczędzać.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez damianowa Pokaż wiadomość
Michalina masz rację wszystko musi współgrać. Świadkowa powinna mieć bukiet w tej samej tonacji kolorystycznej co panna młoda i kwiaty mogą sie powinny się powtarzać. To samo z butonierką.
A moj PM nie chce słyszec o butonierce. Co zrobic??Jak Go przekonać??

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
hej ja tez prosze o rady - mam 167, jestem typowa klepsydra - suknia ksiezniczka ktora pieknie podkresla waska talie i hmmm zacny biuscik nie chce kulki bo nie jestem tez szczupla - rozmiar 40... i nie chce ta kulka zakryc najlepszego miejsca - wlasnie wciecia w talii

kolor przewodni to amarantowy - bardzo ciemny roz - myslalam o storczykach ale sama nie wiem jestem otwarta na inne kwiaty

suknia nie ma zadnych zbednych ozdobnikow jest 'gladka' jedynie w okolicach piersi zdobiona krysztalkami
Hej. Damianowa zamieściła ładny bukiet w takim kolorze. Też własnie szukam bukietów w takim kolorze, z lekka domieszka białego.
anika1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 13:45   #1015
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Michalina81 Pokaż wiadomość
Bukiet dla swiadkowej i butonierka dla Pana Mlodego powinny byc kupowane w kwiaciarni ktora Tobie bedzie przygotowywac bukiet slubny. Wszystko powinno byc w takich samych odcieniach i z takich samych kwiatow.
No dobra, czyli jak będę miałą bukiet różowy to świadkowa też musi mieć? A jak np. założy musztardową sukienkę? w ogóle nie bedzie pasować
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 16:36   #1016
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
No dobra, czyli jak będę miałą bukiet różowy to świadkowa też musi mieć? A jak np. założy musztardową sukienkę? w ogóle nie bedzie pasować
Np ja miałam ten pierwszy bukiet, a świadkowa drugi z elementami różu (to była chyba eustoma, tak jak w moim bukiecie) co by trochę pasowały do siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet1.jpg (65,5 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet.jpg (48,9 KB, 63 załadowań)
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 16:55   #1017
Michalina81
Raczkowanie
 
Avatar Michalina81
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 102
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
No dobra, czyli jak będę miałą bukiet różowy to świadkowa też musi mieć? A jak np. założy musztardową sukienkę? w ogóle nie bedzie pasować
No wiem wlasnie i dlatego ja powidzialam w jakich mniej wiecej kolorach beda bukiety i niech swiadkowa juz sama mysli o pasujacej sukience. Zreszta przez ile ona bedzie miala ten bukiet?
Michalina81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 17:59   #1018
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

A ja myślałam, że właśnie lepiej jak bukiet świadkowej jest w innym kolorze, w końcu mój ma być wyjątkowy i się wyróżniać Ja sobie wymyśliłam bukiet z fioletowych róż a dla świadkowej i ''małej druhenki'' też bukieciki z róż ale w innym kolorze np. białym.
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 19:14   #1019
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Powiedzcie mi dziewczyny, czy to jest obwiązek, żeby świadkowa też miała bukiet? ja w sumie nie kojarzę jak to było na ślubach an któych byłam...
Pytanie nr 2. poradźcie coś z bukietem dla mnie..Miałam wybrany, ale takiego nei da się zrobić w czerwcu :/ Chciałabym coś fioletowo-kremowego. Mój TŻ ma surdut grafitowy, popielata kamizelka, koszula ivory, moja suknia jest w kolorze Ivory..Mój wymarzony bukiecik również załączyłam. Może coś doradzicie?

Edytowane przez soundaddicted
Czas edycji: 2014-06-11 o 11:41
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 20:38   #1020
Michalina81
Raczkowanie
 
Avatar Michalina81
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 102
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez damianowa Pokaż wiadomość
Z goździków znalazłam to
Przesliczny ten bukiet, nigdy bym nie pomyslala o gozdzikowym bukiecie!

Cytat:
Napisane przez boska latynoska Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że właśnie lepiej jak bukiet świadkowej jest w innym kolorze, w końcu mój ma być wyjątkowy i się wyróżniać Ja sobie wymyśliłam bukiet z fioletowych róż a dla świadkowej i ''małej druhenki'' też bukieciki z róż ale w innym kolorze np. białym.
To w sumie tez jest bardzo dobry pomysl, tylko ja bym dala te same kwiaty zeby cos te wszystkie bukiety jednak laczylo. Ja na pewno nie chce duzego bukietu dla swiadkowej, zeby wlasnie moj sie wyroznial, w sumie to nie wiem jeszcze czy wogole brac bukiet dla swiadkowej? No zobaczymy.
Michalina81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-10 16:28:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.