Walka o zdrowe i piękne włosy część VI - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 19:48   #3991
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2636974 7]Myszko, mam pytanie - Ci z natury, od zawsze kręciły się włosy, czy miałaś mniej więcej to co na pierwszym zdjęciu?

Bo ja mam wątpliwości, jak sklasyfikować moje włosy, mają skłonność do falowania, zwłaszcza jak jakaś wilgoć je dopada. Ostatnio nawet, ku mojemu zdziwieniu, odkryłam kilka włosów kręconych, niekiedy mam taki cały pojedynczy kosmyk - nie falowanych, ale kręconych, tyle że jak jakaś zdezelowana sprężyna raczej. [/QUOTE]
podłączam się do pytanka.
chociaż realnie patrząc , wiemy , że nie uzyskamy aż takiego skręciku .. ale troszkę to by się na pewno przydało - tu się już wypowiadam za siebie.
Cytat:
Napisane przez kinga15p Pokaż wiadomość
Gliceryna jak najbardziej na tak. Do tego możesz tak naprawdę dodać co masz, co Ci służy, może to być olej kokosowy,masło shea, olej ze słodkich migdałów,jojoba (czyli jednym słowem każdy olej którego nazwa została wymieniona w wątku). Możesz też dodawać ekstrakty owocowe,roślinne, olejki eteryczne, , witaminy(np. A i E) proteiny . Czytaj uważnie ponieważ dziewczyny opisując swoje mieszanki wymieniają składniki, i opisują co im służy a co nie.Eksperymentuj co podpasuje Ci najbardziej, co obciąży a co nie, po jakiej mieszance uzyskasz efekt na jakim Ci zależy.
ps.piękne włosy masz !
Dziękuję kingo! :kwiatek-dziekuje:
Jutro, juz jutro bede szperac na stronkach.. pierwsze podejscie najtrudniejsze - wybrac . wrrrr ;x
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 20:21   #3992
insane_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 238
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
na ten temat niech lepiej wypowiedza sie bardzie doswiadcozne kolezanki, bo ja ciagle testuje i sie jeszcze malo znam na tych wszystkich specyfikach... albo poczytaj w ogole watki na tym forum, duzo opini znajdziesz
od siebie doradze, zebys obejrzala koncowki- jesli sa rozdwojone, to lepiej sciac jak najszybciej, a jesli tylko suche to proboj dalej odzywiac

ogolnie to ladnie geste wlosy masz, mysle ze przy odrobinie wysilku moga byc naprawde piekne
końcówki oglądałam, nie są rozwojone, tylko właśnie suche i takie nieprzyjemne w dotyku.górne włosy,tak do połowy długości są gładkie i takie mięsiste, a reszta to porażka... dziękuję Tobie, włosy są gęste, nigdy nie miałam z tym problemu,mam nadzieję, że jak będą równe i nie przesuszone to będą naprawdę piękne
__________________
...Jedni wołają ją szczęście...niepojęte...i nni Pani na K...
insane_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 20:59   #3993
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
a myjesz szamponem z SLS/SLES...? jesli tak i Ci sluzy, to moze sprobuj wykonczyc... jesli nie to jednak odradzam....no i pozostaje problem co z olejowaniem po takim silikonie...
niestety nie myje takim szamponem
no właśnie czy ten silikon nie koliduje z olejowanim, bo jak tak to ni a fajnie :/
Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Na pewno wygładzi i nawilży generalnie skład całkiem spoko a silikon poza połową składu więc mało go tam

skoro tak to chyba zuzyje w sumie mało mi jej zostało :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 09:00   #3994
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
no serio, ja pierwszy raz w życiu po nich wyhodowałam dość długie pazury
Brałam tak jak na opakowaniu piszą po 2 tabletki dziennie wiem że to wychodzi niestety na miesiąc więcej niż większość suplementów ale moim zdaniem warto + mi się udawało czasem załapać na promocje w superpharm gdzie opakowanie było po 7-10 zł więc wychodziło taniej, z tym ze od jakiegoś czasu nie widuję już takich przecen na nie niestety...
Jak coś przyoszczędzę, to skuszę się na nie

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość

będe się zawsze zachwycac ta metamorfoza, daje kopa do działania


Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
myszka2020 jaka przemiana widzialam te zdjecia na forum zakreconych, ale nie skojarzylam ze to Ty.. wow, naprawde motywuje do dbania o fale... moze nawet ja sprobuje cos z moich krzywolców ukręcic
Spróbuj spróbuj

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość


Myszka, Ty masz fale - efekt filmowy. Gadaj mi tuuuu prosze czy ja mam szanse na jakkolwiek mocniejszy 'skrecik'? [zobacz w galerii]

Patrząc na ostatnio dodane zdjęcie w albumie, oczywiście, że masz dużą szansę, trzeba tylko skręcik wydobyć

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
myszko ile czasu zajęła ci ta metamorfoza włosów?
Efekt jest powalający
Dziękuję Kochana
Pierwsze mycie odżywką dokładnie 12 sierpnia 2010 roku
Ale potem powoli się uczyłam, co moje włosy lubią, czego nie, ścięłam sporo zniszczonych jakoś w połowie listopada

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2636974 7]Myszko, mam pytanie - Ci z natury, od zawsze kręciły się włosy, czy miałaś mniej więcej to co na pierwszym zdjęciu?

Bo ja mam wątpliwości, jak sklasyfikować moje włosy, mają skłonność do falowania, zwłaszcza jak jakaś wilgoć je dopada. Ostatnio nawet, ku mojemu zdziwieniu, odkryłam kilka włosów kręconych, niekiedy mam taki cały pojedynczy kosmyk - nie falowanych, ale kręconych, tyle że jak jakaś zdezelowana sprężyna raczej. [/QUOTE]

Na 1 zdjęcie Kochana miałam wyprostowane sianko, normalnie włoski miałam takie, jak dam w załączniku, więc coś tam trochę zawijające się na końcach, ale nie fale, jak teraz. To może Ty nawet lokasek będziesz, a nie falka

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
podłączam się do pytanka.
chociaż realnie patrząc , wiemy , że nie uzyskamy aż takiego skręciku .. ale troszkę to by się na pewno przydało - tu się już wypowiadam za siebie.
Kochana, kto wie, czy nie uzyskacie takiego skrętu, odpowiednia pielęgnacja, a może nawet będziecie mieć większy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwiec 2010.jpg (38,2 KB, 71 załadowań)
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 09:40   #3995
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

mam pytanie do tatty, albo kogokolwiek innego, kto eksperymentował z ziołami chcę sobie naturalnie przyciemnić włosy, nie jakoś znacznie, więc nie będę się henną bawić, tyle, żeby było widać olej rycynowy nadaje mi ładnych refleksów na włosach i trochę przyciemnia ale zainteresowała mnie właśnie kora dębu i inne. jakiego efektu mogę się spodziewać i jak używać?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 09:47   #3996
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Moje włosy bardzo pozytywnie zareagowały na rezygnację z SLS i silikonów. Od tygodnia myję codziennie Hippem i używam odzywki z Isany, wczoraj nie umyłam i włosy nadal świeże, mogłabym spokojnie myć co 2 dni
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 09:49   #3997
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Maqua - a próbowałaś oleju z orzechów włoskich? Przyciemnia
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 09:53   #3998
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Maqua - a próbowałaś oleju z orzechów włoskich? Przyciemnia
nie, nawet nie widziałam o tym... ale chyba płukanki ziołowe taniej mnie wyniosą?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 10:32   #3999
JednaNaMilion
Rozeznanie
 
Avatar JednaNaMilion
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 822
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Chciałam sobie zrobić spray z keratyną hydrolizowaną i gliceryną, tylko że zamiast wody destylowanej kupiłam demineralizowaną, myślicie że się nadaje?
__________________
nie rozumiesz rzeczy, które mnie bolą.
JednaNaMilion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 11:37   #4000
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
nie, nawet nie widziałam o tym... ale chyba płukanki ziołowe taniej mnie wyniosą?
Chyba tak

Ale jeśli chodzi o przyciemnianie ziołami to się nie znam zaczekajmy na Tatty.
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 14:30   #4001
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Na 1 zdjęcie Kochana miałam wyprostowane sianko, normalnie włoski miałam takie, jak dam w załączniku, więc coś tam trochę zawijające się na końcach, ale nie fale, jak teraz. To może Ty nawet lokasek będziesz, a nie falka
Lokasek?
Z pojedynczego kosmyka, który nie zawsze ładnie się skręca, mam wyczarować całą czuprynę loków?

Szczerze, to miałam nadzieję jedynie na falowane włosy, o kręconych raczej mowy nie ma.
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
mam pytanie do tatty, albo kogokolwiek innego, kto eksperymentował z ziołami chcę sobie naturalnie przyciemnić włosy, nie jakoś znacznie, więc nie będę się henną bawić, tyle, żeby było widać olej rycynowy nadaje mi ładnych refleksów na włosach i trochę przyciemnia ale zainteresowała mnie właśnie kora dębu i inne. jakiego efektu mogę się spodziewać i jak używać?
Tu ktoś podpowiedział olej z orzechów włoskich - jeśli Cię stać, to popieram. Olej nie miałby zapewne tego wysuszającego wpływu na włosy, co same ziółka.
Orzech włoski ogólnie, czy to olej, czy liście, czy łupiny, czy owocnie, czy kora, ma właściwości przyciemniające. Tak samo kora dębu, kora olchy i bodajże kora kruszyny.
Jednak i z literatury, i, niestety, z doświadczenia własnego, wiem, że garbniki (które powodują przyciemnianie) przy okazji przesuszają. Testowałam korę dębu - bardzo ładnie przyciemniła, jednak kilku takiego użytkowania żadne odżywki i oleje nie były w stanie zaradzić sianku, bez odstawienia się nie mogło obejść.
Nie mniej, gdybyś chciała przetestować sama, mogę Ci podpowiedzieć, że można zrobić płukankę do włosów w postaci odwaru, albo coś takiego:
Cytat:
50 g kory lub zielonej owocni orzecha włoskiego zalewa się 500 ml wody. Gotuje 30 minut uzupełniając wyparowującą wodę.
Pozostawia pod przykryciem do następnego dnia. Potem gotuje jeszcze 10 minut, ostudza, odcedza i dolewa 10 gramów gliceryny i 4 gramy spirytusu 90%. Płynem smaruje się włosy i skórę głowy, po umyciu i przez następne kolejne dni, aż do uzyskania żądanego koloru.
Przepis wyszperałam jakiś czas temu tutaj: http://www.ziola-leki.pl/doc/wlosy.html
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 14:41   #4002
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Na 1 zdjęcie Kochana miałam wyprostowane sianko, normalnie włoski miałam takie, jak dam w załączniku, więc coś tam trochę zawijające się na końcach, ale nie fale, jak teraz. To może Ty nawet lokasek będziesz, a nie falka
Ja się od jakiegoś czasu zastanawiam, czy przypadkiem, gdybym miała krótsze i wycieniowane włosy, to czy nie falowałyby mi się, bo teraz po umyciu delikatnie końcówki mi się kręcą, ale wszystko znika pod wpływem szczotki i ciężkości włosów

Kupiłam sobie odżywkę Joanny z makiem i bawełną b/s- z miodem już znam i lubię, czas przetestować inne
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 15:57   #4003
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Muszę podciąć końcówki ponieważ są juz rozdwojone i podniszczone. ostatnio podcinałam chyba na początku Marca. no i zabieram się za porządną regenerację włosów. Potrzeba im nawilżenia, ale też muszę uważać aby ich nie obciążyć. Musze powiedzieć, że męczę lorysa i nie za bardzo go lubię, ale efekt jest całkiem fajny gdy potrzymam go na włosach z 15 minut z czepkiem, bo tak nałożony bez czepka i np, na 3 minuty daje oblepienie i ogólne obciążenie włosów. Dziwne ale jednak.

Muszę się też skoncentrować na lepszym oczyszczaniu skalpu, i mimo że myje włosy codziennie, skóra głowy czasem mnie swędzi głównie pod wieczór ;/ ale z drugiej strony boję sie przesuszenia skóry głowy. Używam na zmianę h&s nawilżającego i johnsons baby rumiankowy.

staram się też nie zapominać o jedwabiu na końcówki

teraz będę miała więcej wolnego czasu więc dbanie o włosy będzie intensywniejsze.
Dziś w mojej ulubionej aptece zauważyłam maseczke wax i gdy skończe lorysa , kupie wersję do włosów blond, do tego przebywanie na słońcu i liczę na to, że włosy staną się jaśniejsze, od zawsze miałam włosy blond ale tak jakby ostatnio wyglądam jak bym miała ciemne odrosty ;|
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 16:20   #4004
Muffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Muffi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 543
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Tak czytam was i czytam i chciałabym się zapytać, czy jak wypłuczę włosy octem jabłkowym, to mam spłukać jeszcze raz zwykłą wodą, czy zostawić je '' w occie'' ?
__________________
najważniejsze jest podejście, a dzisiaj mam złe.
Muffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 16:29   #4005
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez Muffi Pokaż wiadomość
Tak czytam was i czytam i chciałabym się zapytać, czy jak wypłuczę włosy octem jabłkowym, to mam spłukać jeszcze raz zwykłą wodą, czy zostawić je '' w occie'' ?
Splucz woda z octem, nie czystym octem. Pewnie wiesz, ale dla uscislenia pisze.
A potem juz niczym nie splukuj.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2011-04-15 o 16:31
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 17:27   #4006
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
ja też mialam kręcone włosy ale poszłam do znajomej i ona mi poradzila cos takiego :nalac do miski wody ,wycisnąc soku z cytryny ,dodac do tego 30 mlilitrów przegotowanej wody,45 dag mąki ziemniaczanej , i wszystko wymieszać , i potem
wsadzić głowe do miski i wmasować to w te włosy i czeba to powtórzyć na 4 tygodnie , ja tak robiłam pomaga strasznie mam proste jak decha!


znalazłam ten post na jakims forum, i mam pytanie co o tym myslicie?

wole się z wami skonsultowac
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 18:03   #4007
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
znalazłam ten post na jakims forum, i mam pytanie co o tym myslicie?

wole się z wami skonsultowac
Bardzo chaotyczny ten przepis. Nalać wody (...), dolać 30ml wody..

Błagam, nie prostuj swoich kręciołków mimo wszystko.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 18:06   #4008
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2639109 8]Bardzo chaotyczny ten przepis. Nalać wody (...), dolać 30ml wody..

Błagam, nie prostuj swoich kręciołków mimo wszystko. [/QUOTE]

no własnie przez to ze chaotyczmy trochę nie wierze w jego skuteczność :P


ale ja mam proste, tylko chciałam tak dla wiekszego wygładzenia
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 18:14   #4009
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
no własnie przez to ze chaotyczmy trochę nie wierze w jego skuteczność :P


ale ja mam proste, tylko chciałam tak dla wiekszego wygładzenia
Znowu pomyliłam, mam nadzieję, że pamięć nie będzie mi płatać figli na maturze.

W takim razie, jak chcesz to testuj, nie powinno raczej zaszkodzić. Co najwyżej spożytkujesz w dziwny sposób mąkę ziemniaczaną i parę cytryn.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 18:19   #4010
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2639137 4]Znowu pomyliłam, mam nadzieję, że pamięć nie będzie mi płatać figli na maturze.

W takim razie, jak chcesz to testuj, nie powinno raczej zaszkodzić. Co najwyżej spożytkujesz w dziwny sposób mąkę ziemniaczaną i parę cytryn. [/QUOTE]

ee na maturze na pewno bedzie dobrze

hmm jak nie zaszkodzi włoskom to może spróbuję
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 18:19   #4011
Muffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Muffi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 543
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Splucz woda z octem, nie czystym octem. Pewnie wiesz, ale dla uscislenia pisze.
A potem juz niczym nie splukuj.


wiem, wiem, w takim razie dziękuję
jutro zaczynam!
__________________
najważniejsze jest podejście, a dzisiaj mam złe.
Muffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 19:21   #4012
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Co sądzicie o tej odżywce http://www.helfy.pl/jason-odzywka-do...owa-aloe-vera-, miałam żel aloesowy z jasona i był fajny a teraz chciałabym jakąs odżywkę, wydaje mi się że aloes dobrze działa na moje włoski. Jeśli znacie jakieś inne fajne odzywki z aloesem to proszę o propozycje
Dink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 19:52   #4013
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez Dink Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej odżywce http://www.helfy.pl/jason-odzywka-do...owa-aloe-vera-, miałam żel aloesowy z jasona i był fajny a teraz chciałabym jakąs odżywkę, wydaje mi się że aloes dobrze działa na moje włoski. Jeśli znacie jakieś inne fajne odzywki z aloesem to proszę o propozycje
Odżywki Jason aloesowej nie używałam (jeszcze nigdy nie robiłam zakupów na helfy). Polecam aloesowy balsam firmy Mypa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...er.html&next=1 Moje włosy są po niej nawilżone i jakby dłużej świeże. Kosmetyki firmy Mypa kupisz w drogeriach Natura. Zastanawiam się czy kupić również szampon z tej serii jak skończę obecny.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 19:53   #4014
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

karmazynka - jak przetestujesz to daj znać
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 20:05   #4015
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Odżywki Jason aloesowej nie używałam (jeszcze nigdy nie robiłam zakupów na helfy). Polecam aloesowy balsam firmy Mypa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...er.html&next=1 Moje włosy są po niej nawilżone i jakby dłużej świeże. Kosmetyki firmy Mypa kupisz w drogeriach Natura. Zastanawiam się czy kupić również szampon z tej serii jak skończę obecny.
Dzięki. Ta odzywka aktualnie jest niedostępna na helfy, wiec na razie nie mogłabym jej zamówic tak samo żel aloesowy.
Jeśli chodzi o mypę to mam szampon aloesowy i jestem zadowolona z tym że balsamu akurat ostatnio nie było w mojej naturze, więc na razie i tak nie zakupie
Dink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 20:10   #4016
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Ja również polecam balsam z aloesem firmy Mypa
I mam podobne odczucia jak aniaamelia - włosy nawilżone i dłużej świeże.

A szampon? Jak dla mnie - świetny. Używałam tej wersji do włosów zniszczonych, teraz zamierzam kupić ten do włosów mieszanych.
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 20:18   #4017
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Ja u siebie w Naturze widziałam tylko do mieszanych i farbowanych, nie było do zniszczonych. Wziełam ten do mieszanych
Dink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 20:26   #4018
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez Dink Pokaż wiadomość
Ja u siebie w Naturze widziałam tylko do mieszanych i farbowanych, nie było do zniszczonych. Wziełam ten do mieszanych
A jaki masz rodzaj włosów?

Koniecznie zdaj relację
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 20:41   #4019
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Włosy mam chyba normalne, myję codziennie głowę, ale to bardziej z przyzwyczajenia, miałam je przetrzymywać co 2 dni i było nawet ok, ale ja lubię je myć i nakładać olejki, maski. Włosy mam takie do ramion, trochę pocieniowane, zapuszczam z bardzo krótkich takich na chłopaka. No i mają skłonność do falowania. Ja ten szampon użyłam ledwie kilka razy bo nie używam codziennie tego samego, jak na razie sprawuje się bardzo dobrze. Jestem zadowolona
Dink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 22:40   #4020
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
znalazłam ten post na jakims forum, i mam pytanie co o tym myslicie?

wole się z wami skonsultowac
brzmi jak przepis na krochmal .

Ja bym w tym włosów nie moczyła
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.