Dziewczyna kibica :/ - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 17:49   #91
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Rzeczywiście przeoczyłam, zwracam honor w takim razie. Co nie zmienia faktu, iż nie wierzę, że chłopaka autorki wszelkie ambicje opuściły w momencie zainteresowania sie futbolem. Jestem przekonana, że był taki już wcześniej.
Co do tego, że leniem nie śpieszącym się do ustatkowania był szybciej się zgodzę.

Cytat:
Mój znajomy, 28 lat, na co dzień pracuje w UM, zwykły szary urzędnik. Skończył studia, ma narzeczoną i 2 letniego synka. Zapalony kibic, czasami odpuszcza tylko mecze wyjazdowe, jeśli obowiązki mu nie pozwalają jechać. Wybryk natury normalnie
Też takich znam... ale znam też takich co na komunię dziecka nie przyjdą, l-4 wezmą bo na mecz on MUSI jechac. Na chleb może nie byc, a.le na mecz musi byc.

Ludzie są różni. Jednak tu się zgadzam, uogólnianie, że każdy kibic jest be, margines i z kijem za plecami jest krzywdzące.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
widzisz ja zapytalem a Ty znasz na wszystko odpowiedz nawet tam gdzie autorka nie wyjasnila dokladnie i uprzedzajac pytanie nie bede pokazywal w ktorym momencie

powiem tak; Twoje nadinterpretacje STONUJ i mnie nie obrazaj
Może autorka pracuje w urzędzie. Napisałam tylko, że Twoje założenie o beztroskiej pracy do 15 może być błędne. Podobnie jak korepetycje umówione na 16- tą.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:50   #92
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Rzeczywiście przeoczyłam, zwracam honor w takim razie. Co nie zmienia faktu, iż nie wierzę, że chłopaka autorki wszelkie ambicje opuściły w momencie zainteresowania sie futbolem. Jestem przekonana, że był taki już wcześniej.
Po pierwsze - jest na co zwalić.

Po drugie, teraz zaczęło to razić. Jeśli wcześniej oboje studiowali, a on czasem pograł na komputerze, czy wyskoczył na piwo, to się tak nie rzucało w oczy.

W momencie, kiedy autorka zaczęła pracować, niezaradność życiowa partnera zaczęła irytować. A on nie tylko nie znalazł pracy i miał pretensje, że ona śmie być zmęczona (awantury o brak seksu), to jeszcze zajmuje się głupotami, zamiast dorosnąć.

To autorka się zmieniła, chce stabilizacji, wspólnych planów, facet pozostał w miejscu
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:52   #93
_Caramel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 220
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez andzia1989r
A co do wymyślania: autorka napisała, że na ostatni mecz sobie kupił racę, raczej chyba nie po to żeby ją powiesic na ścianie i oglądac.
A może np. po to? -> http://legia.net/images/news/big/rac...1290374772.jpg
Cytat:
Napisane przez Djuno
Pierwszy post.
Bardzo mi przykro, ale nadal nie widzę tam zdania udowadniającego, że TŻ autorki jest pseudokibicem i chuliganem.
_Caramel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:53   #94
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Może autorka pracuje w urzędzie. Napisałam tylko, że Twoje założenie o beztroskiej pracy do 15 może być błędne. Podobnie jak korepetycje umówione na 16- tą.
no to nie moglas tego postu napisac w ten sposob jak teraz? tylko musialas mnie obrazac ze niby porzucony i nie wiadomo jaki ;/ normalnie pytalem nikogo nie obrazajac...nawet piszac posty popijam sobie herbate i jestem zaje***cie spokojny chcialem sie dowiedziec od autorki KONKRETNIE... widzisz ja tez moge sobie nadinterpretowac i napisac

ze moze nie dziecku daje korki tylko np maturzyscie? a moze umawiaja sie na 16;30 moze 17? a moze calkiem inne godziny? i jak widzisz tez moge nadinterpretowac...nie obrazajac przy tym nikogo
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:57   #95
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
no to nie moglas tego postu napisac w ten sposob jak teraz? tylko musialas mnie obrazac ze niby porzucony i nie wiadomo jaki ;/ normalnie pytalem nikogo nie obrazajac...nawet piszac posty popijam sobie herbate i jestem zaje***cie spokojny chcialem sie dowiedziec od autorki KONKRETNIE... widzisz ja tez moge sobie nadinterpretowac i napisac

ze moze nie dziecku daje korki tylko np maturzyscie? a moze umawiaja sie na 16;30 moze 17? a moze calkiem inne godziny? i jak widzisz tez moge nadinterpretowac...nie obrazajac przy tym nikogo
Moje stwierdzenie tyczyło się twoich ki.lku stwierdzeń w tym temacie, zresztą nie tylko w tym jesteś dośc charakterystyczny, i jak dla mnie masz spaczone poglądy na związki (ogólnie bardzo często atakujesz kobiety jako te złe, jakbyś chciał się na całej populacji żeńskiej odegrac za to, że Ciebie ktoś zostawił). Jednak na ten temat z mojej strony EOT, bo nie to jest przedmiotem tego wątku.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:59   #96
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
jestes zbyt egoistyczna...przeciez i tak wiecej czasu razem spedzacie niz on na meczu (te 90 min+podroz dom-stadion)...kazdy ma swoja pasje a mowienie tak jak wyzej to nie jest na miejscu....nie mozesz mu zabronic jezdzic ani ogladac...i nie mozesz go szantazowac...wyluzuj kobieto..on idzie na mecz to masz czas dla siebie...tak malo masz do roboty ze nudzisz sie jak go nie ma? moze zacznij cos robic? zajac sie czyms? ciesz sie ze to sa tylko mecze a nie jakies imprezowanie w clubach zdradzanie picie itp
kto powiedzial, ze to nie sa mecze wyjazdowe, he? nie widzialam tez, zeby facet mial zabronione pewne rzeczy. chodzi o uwzglednienie potrzeb autorki. moze przestan robic wlasna interpretacje, co?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
facet dosyc wczesniej wiedzial ze 3 maja jest mecz...nie przesadzajmy....spojrzmy tez na to ze umie pogodzic i kobiete i mecz 3maja pojada przeciez na weekend...zaczyna sie 30 konczy 3... to i tak maja dla siebie sobote niedziele i poniedzialek a we wtorek mecz....malo jej ???

poza tym rozgrywki maja zelazne terminy (w wyjatkowych przypadkach przekladane np przez pogode) i autorka ma wszystko czarno na bialym i wie kiedy i co nie powinni planowac... to tak na przyszlosc aby nie planowac czegos co koliduje z meczem wtedy pretensji sie miec nie powinno
no tak, oczywiscie, bo wszystko musi byc robione pod misiaczka. i kompromis nie ma racji bytu.
tak, jasne, zawsze da sie wszystko zaplanowac, zeby inne rzeczy nie kolidowaly z meczem.
i tak, moze byc jej malo, jesli nie ma czasu porzadnie wypoczac albo ma zaplanowany dluzszy wyjazd.

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
nawet jesli to co? nie moze? i tak sie widza bardzo czesto a mecz to jest jedna z okazji kiedy moga od siebie odpoczac i zajac sie soba...a ze autorka najwidoczniej ma nudy lub ogranicza SWOJ swiat do faceta to sorki moze czas znalezc zajecie autorko??
skad wnioski, ze czesto sie widuja? skad wnioski, ze autorka nie ma wlasnych zainteresowan i pasji?
normalnie szlag mnie tafia jak widze twoje wypowiedzi

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;26506482]A wyobraź sobie, że się nie da. Mój brat też jest po studiach, a jeśli znajdzie pracę, to tylko na 3 miesiące, bo taki jest teraz system, że pracodawca woli zatrudnić robola na 3 miechy a po tym czasie zatrudnić następnego.[/QUOTE]
ale czujesz te subtelna roznice - twoj brat szuka pracy i nie miga sie, gdy ja znajdzie...? facet autorki nawet jej nie szuka. nie chce mi sie wierzyc, ze nie moze znalezc czegokolwiek, zeby zdobywac doswiadczenie. albo przynajmniej zarabiac WLASNE pieniadze.wydaje mi sie, ze usamodzielnienie to kwintesencja doroslosci.

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;26506632]Hahah, Ty w ogóle wiesz co to znaczy pseudokibic?

W tym przypadku, żeby oceniać tego chłopaka trzeba mieć chociażby minimalne pojęcie o czymś, co zwie się miłością do klubu. Taa, zaraz się zacznie, że "trzeba być niedojrzałym, żeby kochać drużynę piłkarską " - w takim razie na Ziemi żyją miliardy niedojrzałych ludzi, aż dziw, że jeszcze żyjemy
Ty najwyraźniej nie masz zamiaru spojrzeć na tę sprawę obiektywnie, tylko twardo wzięłaś stronę autorki wątku, chociaż nie wiesz prawie nic na temat jej TŻ. Spoko, masz takie prawo.

Ja nie mam zamiaru się więcej kłócić, mam lepsze rzeczy do roboty. Idę, o zgrozo, oglądać mecz. Peace.[/QUOTE]
kolejna nadinterpretacja. ja, czytajac pierwszego posta, pomyslalam o tym samym, ze jest to pseudokibic. i co? mam do tego prawo. i tak, wiem, co to oznacza. ale po co NORMALNEMU kibicowi raca na meczu, hm?

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
Kibole to osoby z pasją, dumne ze swojej przynależności. Nie są to ani osoby głupie, a tymbardziej nie należą do marginesu społecznego. Są wykształceni, pracują, mają rodziny a oprócz tego mają pasję.
slowo "kibole" ma wydzwiek pejoratywny...takze teges. inteligentnych KIBOLI nie spotkalam na swojej drodze. kibicow normalnych juz tak.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:59   #97
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Moje stwierdzenie tyczyło się twoich ki.lku stwierdzeń w tym temacie, zresztą nie tylko w tym jesteś dośc charakterystyczny, i jak dla mnie masz spaczone poglądy na związki (ogólnie bardzo często atakujesz kobiety jako te złe, jakbyś chciał się na całej populacji żeńskiej odegrac za to, że Ciebie ktoś zostawił). Jednak na ten temat z mojej strony EOT, bo nie to jest przedmiotem tego wątku.
i czego nowego dowiem sie o sobie w watku pt "dziewczyna kibica;/? i owszem atakuje złe kobiety o ile faktycznie sa złe
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 18:01   #98
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez _Caramel Pokaż wiadomość
A może np. po to? -> http://legia.net/images/news/big/rac...1290374772.jpg

Bardzo mi przykro, ale nadal nie widzę tam zdania udowadniającego, że TŻ autorki jest pseudokibicem i chuliganem.
Skoro race mogą tworzyć takie efekty...
Szczególnie spektakularne, jeśli kupuje się je za pieniądze rodziców...
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 18:03   #99
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziewczyna kibica :/

co do pierwszego posta. ja bym tak nie mogla. nie chcialabym miec faceta nieroba, ktory nawet nie szuka pracy. martwi mnie taki brak szacunku wobec Ciebie. nie wyobrazam sobie, zeby facet mial na mnie wymuszac seks. przeciez logicznym jest, ze nie zawsze ma sie na to ochote. i nie wiaze sie to ze zdrada.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
i czego nowego dowiem sie o sobie w watku pt "dziewczyna kibica;/? i owszem atakuje złe kobiety o ile faktycznie sa złe
widac masz SPACZONE wyobrazenie tego zla
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 18:04   #100
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
widac masz SPACZONE wyobrazenie tego zla
a szczegolnie na te co robia kasliwe uwagi i szukaja okazji do prowokacji i tez szlag mnie trafia na Twoje wypowiedzi bo zawsze robisz mi docinki

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2011-04-23 o 18:06
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 18:09   #101
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Swoją drogą-ilu znacie ustatkowanych kibiców z normalną stałą pracą, w poważnym związku?
Ja znam - swojego Tylko że mój facet jest kibicem a nie fanatykiem. Potrafi zrezygnować z wyjścia na mecz ze względu na nasze plany (a nie że "mecz jest jeden, a mnie ma na co dzień" ) , potrafię ja w zamian za to iść z nim na mecz i próbować chociaż zrozumieć co na lodowisku się dzieje bo wiem że to ważne dla niego. Ma normalną pracę, ale zatrudnili go już na V roku, obronił się, pracuje już 8 miesięcy. Razem jesteśmy rok - myślimy o sobie poważnie.
Facet Autorki jednak tak naprawdę trochę chyba pomylił kibicowanie z kompletnym zachłyśnięciem się, bo gdyby facet rezygnował z planów związkowych dla meczu to chyba bym stwierdziła że zabieram mu za dużo czasu. Puść mu "Skrzydlate Świnie" i pokaż co się dzieje jak ktoś za bardzo ultrasuje w momencie gdy powinien powoli tworzyć własne życie, a nie żyć życiem drużyny to już lepiej być piknikiem
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 18:15   #102
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Ja znam - swojego Tylko że mój facet jest kibicem a nie fanatykiem. Potrafi zrezygnować z wyjścia na mecz ze względu na nasze plany (a nie że "mecz jest jeden, a mnie ma na co dzień" ) , potrafię ja w zamian za to iść z nim na mecz i próbować chociaż zrozumieć co na lodowisku się dzieje bo wiem że to ważne dla niego. Ma normalną pracę, ale zatrudnili go już na V roku, obronił się, pracuje już 8 miesięcy. Razem jesteśmy rok - myślimy o sobie poważnie.
Facet Autorki jednak tak naprawdę trochę chyba pomylił kibicowanie z kompletnym zachłyśnięciem się, bo gdyby facet rezygnował z planów związkowych dla meczu to chyba bym stwierdziła że zabieram mu za dużo czasu. Puść mu "Skrzydlate Świnie" i pokaż co się dzieje jak ktoś za bardzo ultrasuje w momencie gdy powinien powoli tworzyć własne życie, a nie żyć życiem drużyny to już lepiej być piknikiem
Źle się wyraziłam, chodziło mi o kompletnie pochłoniętych fanatyków z własnym życiem osobistym i pracą Powinnam zrobić tam dopisek :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 18:18   #103
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam, chodziło mi o kompletnie pochłoniętych fanatyków z własnym życiem osobistym i pracą Powinnam zrobić tam dopisek :P
No właśnie, bo uważam że to wcale nie jest tak że jak ktoś nie wyjeżdża na wszystkie mecze w sezonie itp., to znaczy że nie jest prawdziwym kibicem. Tak naprawdę we wszystkim trzeba znaleźć umiar, bo można "przedobrzyć".
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 18:31   #104
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Dziewczyna kibica :/

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;26505902]Ja tego faceta rozumiem, bo sama jestem kibicem i rozumiem "jaranie się" każdym meczem. Facet ma pasję - i dobrze. [/QUOTE]

Zgadzam się. Też mam bzika na punkcie pewnej drużyny piłkarskiej, oglądam każdy mecz (na wyjazdy nie jeżdzę, bo to zagraniczny klub), mój Tż zawsze wie z tygodniowym wyprzedzeniem, że będę oglądać w domu, albo w jakimś klubie, a , że sam nie przepada za piłką, zawsze jakoś inaczej organizuje sobie czas. Jasne, że jestem w stanie zrezygnować nawet i z finalu Ligii Mistrzów, gdyby mnie o to poprosił lub gdyby mnie akurat w tym momencie potrzebował. Problemem w związku Autorki nie jest pasja faceta, ale to, że on jest kompletnie niedojrzały i nie traktuje swojej kobiety na serio ( z resztą, jak widać nie tylko swojej kobiety, ale i życia generalnie).

Myślę, że Autorka powinna dac swojemu facetowi do zrozumienia, że oczekuje od niego zmian, postawić ultimatum. Może taka metoda na niego zadziała.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 18:59   #105
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
a szczegolnie na te co robia kasliwe uwagi i szukaja okazji do prowokacji i tez szlag mnie trafia na Twoje wypowiedzi bo zawsze robisz mi docinki
oczywiscie, ze ci docinam. a dlaczego? bo jestes jedna z kilku osob na tym forum, ktore mnie szczerze irytuja.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 19:21   #106
Scarlle
Raczkowanie
 
Avatar Scarlle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 266
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
nawet jesli to co? nie moze? i tak sie widza bardzo czesto a mecz to jest jedna z okazji kiedy moga od siebie odpoczac i zajac sie soba...a ze autorka najwidoczniej ma nudy lub ogranicza SWOJ swiat do faceta to sorki moze czas znalezc zajecie autorko??
Słuchaj no kolego, kiedy miałam 17 lat moja matka miała wylew i od tej pory jest niepełnosprawna ( rusza tylko 1 ręką), nie jestesmy z ojcem i bratem się opiekować nią przez 24 h w tygodniu więc mama jest w ośrodku opiekuńczym, na każdą niedzielę zabieramy ją do domu. Ja przygotowuje swiąta, ja sprzątam, kiedy mam czas przyrządzam posiłki.
od 8 lat.
Pracuję na pełen etat, 3 razy w tygodniu daję korki, bo zaczynałam pracę od stażu , żeby tylko robić co chcę robić i udało mi sie dziś pracuję na etacie. Co drugi weekend mam zjazdy w szkole, bo robię podyplomówkę.
2 razy w tygodniu chodze na siłownię , po korkach - żeby w te dni kiedy nie mam zajęc po południu mieć czas dla chłopaka.
3 lata chodziłam na taniec brzucha , teraz musiałam przestać z braku czasu.

Więc się zastanów teraz " normalny facecie" .
__________________
Nie wiesz co mówić, to mów niewyraźnie
Scarlle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 19:29   #107
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Ja wiem, że nie odpowiada się rzuć go, ale w takiej sytuacji nie widzę innego wyjścia.

Jeśli facet wie, jaką masz sytuację i nie robi nic, żeby ci pomóc i cię odciążyć, a jest w takim wieku, że możliwości jest wiele, to nie ma sensu.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 19:34   #108
Scarlle
Raczkowanie
 
Avatar Scarlle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 266
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Parę słów jeszcze:

1. Nie użalam się nad soba tylko chciałam wysłuchać opinii forumowiczek.

2. Mój chłopak nie jest żadnym pseudokibicem.
Nie podba mi się jego nadmierne zaagnażowanie skierowane w tym momencei nie w tą stronę , w którą powinno być skierowane. Chodził na mecze, nigdy mu nie powoedziałam , żeby nie szedł "bo nie". Ale w momencie kiedy 2h przed naszym spotkaniem , kiedy byłam sama w domu i się szykowałam , kiedy przyjdzie, zadzwonił lekko wstawiony , że jednak idzie na mecz, to sorry, ale miło mi się nie zrobiło.

3. Ja nie będę czekać 10 lat żeby od dorósł
__________________
Nie wiesz co mówić, to mów niewyraźnie

Edytowane przez Scarlle
Czas edycji: 2011-04-23 o 19:48
Scarlle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 19:36   #109
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez Scarlle Pokaż wiadomość
Słuchaj no kolego, kiedy miałam 17 lat moja matka miała wylew i od tej pory jest niepełnosprawna ( rusza tylko 1 ręką), nie jestesmy z ojcem i bratem się opiekować nią przez 24 h w tygodniu więc mama jest w ośrodku opiekuńczym, na każdą niedzielę zabieramy ją do domu. Ja przygotowuje swiąta, ja sprzątam, kiedy mam czas przyrządzam posiłki.
od 8 lat.
Pracuję na pełen etat, 3 razy w tygodniu daję korki, bo zaczynałam pracę od stażu , żeby tylko robić co chcę robić i udało mi sie dziś pracuję na etacie. Co drugi weekend mam zjazdy w szkole, bo robię podyplomówkę.
2 razy w tygodniu chodze na siłownię , po korkach - żeby w te dni kiedy nie mam zajęc po południu mieć czas dla chłopaka.
3 lata chodziłam na taniec brzucha , teraz musiałam przestać z braku czasu.

Więc się zastanów teraz " normalny facecie" .
no wiesz..ten post zmienia postac rzeczy..pytalem Ty odpowiedzialas...
Wspolczuje Ci i poniekad rozumiem...moze nie mam az tak ciezko jak Ty ale moge napisac ze tez mam niemniejsze problemy szczegolnie wlasnie w swieta
wesolych swiat zycze..a co do niego to zastanow sie teraz czy z nim byc i nie psuj sobie weekendu majowego
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 19:47   #110
Scarlle
Raczkowanie
 
Avatar Scarlle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 266
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cieszę się zatem, że rozjaśniłam sytuację, nie chciałam pisać jaka to ja jestem biedna. Ale Twój post mnie mocno zirytował, zatem sorry za mocne słowa. Nie mam łatwo, tak jak mówisz - w święta jest mnóstwo roboty. Dlatego chcałam razem wyjechać z chłopakiem na weekend majowy, żeby był tylko dla mnie a nie dla klubu
Mimo całej mojej sytacji życiowej i dzięki super tacie, osiągam cele , zdobyłam pracę , która chcialam, uczę się , a teraz po maturach ( kiedy mi odejdą korki ) zamierzam wrócić na taniec Także mam pasje, umiem rozdzielać czas dla siebie i dla ukochanego i dla rodziny. I wymagam tego też od niego.
Kiedyś to ja widniałam na tapecie jego komórki i kompuyera, teraz jest Legia :/ degradacja ... Małe i błahe rzeczy, ale gdy się kumulują to potrafią być bolesne.

Też Ci życzę pogodych świąt =)
__________________
Nie wiesz co mówić, to mów niewyraźnie
Scarlle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 19:58   #111
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez Scarlle Pokaż wiadomość
Cieszę się zatem, że rozjaśniłam sytuację, nie chciałam pisać jaka to ja jestem biedna. Ale Twój post mnie mocno zirytował, zatem sorry za mocne słowa. Nie mam łatwo, tak jak mówisz - w święta jest mnóstwo roboty. Dlatego chcałam razem wyjechać z chłopakiem na weekend majowy, żeby był tylko dla mnie a nie dla klubu
Mimo całej mojej sytacji życiowej i dzięki super tacie, osiągam cele , zdobyłam pracę , która chcialam, uczę się , a teraz po maturach ( kiedy mi odejdą korki ) zamierzam wrócić na taniec Także mam pasje, umiem rozdzielać czas dla siebie i dla ukochanego i dla rodziny. I wymagam tego też od niego.
Kiedyś to ja widniałam na tapecie jego komórki i kompuyera, teraz jest Legia :/ degradacja ... Małe i błahe rzeczy, ale gdy się kumulują to potrafią być bolesne.

Też Ci życzę pogodych świąt =)
no tez dobrze ze sie rozjasnilo a jak on Cie traktuje na tygodniu? jaki jest miedzy wami kontakt? tel? real? jak sie do Ciebie zwraca itp czujesz chamstwo z jego strony? olewke?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 20:14   #112
Scarlle
Raczkowanie
 
Avatar Scarlle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 266
Dot.: Dziewczyna kibica :/

W tygodniu... hmmm.. generalnie nie jest olewczy w stosunku do mnie. Jak się nie widzimy to dzwonimy do siebie i piszemy smsy. Jak mam czas i siłę to się widzimy , jak sił nie mam to je zbieram żeby się spotkac na godzinkę chociaż. Generalnie nie traktuje mnie źle, tylko ja idę na przód a on , tak jak pisały dziewczyny, stoi w miejscu
__________________
Nie wiesz co mówić, to mów niewyraźnie
Scarlle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 20:18   #113
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez Scarlle Pokaż wiadomość
W tygodniu... hmmm.. generalnie nie jest olewczy w stosunku do mnie. Jak się nie widzimy to dzwonimy do siebie i piszemy smsy. Jak mam czas i siłę to się widzimy , jak sił nie mam to je zbieram żeby się spotkac na godzinkę chociaż. Generalnie nie traktuje mnie źle, tylko ja idę na przód a on , tak jak pisały dziewczyny, stoi w miejscu
a z tym szukaniem pracy to jak on szuka? widzialas go przy tym? czy tylko rzuca Ci slowa dla swietego spokoju?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 20:19   #114
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez Scarlle Pokaż wiadomość
ja idę na przód a on , tak jak pisały dziewczyny, stoi w miejscu
Twierdzę wręcz, że się wręcz cofa, dzięki hobby i kolegom. Kiedy jeszcze studiował, to robił coś konstruktywnego, teraz ma wyłącznie hobby.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 20:21   #115
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Hmmm dla mnie przesadzasz.Mój były był sędzią(jeździł po jakiś wsiach koło Lublina),bywało,że były długie weekendy,jakieś ważne dla nas święta,ale jeździł często nawet dla rozrywki i nigdy nie miałam parcia,że musi być np.cały weekend,bo albo zjazd albo jakieś tam ćwiczenia czy coś.Zaznaczam,że nie zajmował się tym non stop,a bardziej w ramach rozrywki
Myslę,że musisz nabrać dystansu,znaleźć sobie zainteresowania,pospotyka ć się z przyjaciółmi itd.

Ważne jednak jest,że jesteście ze sobą 7 lat,po studiach,a gość jakoś nie zmienia waszego statusu.Tylko zależy czego Ty chcesz?Jeśli ustatkowania się to nie wiem czy Twoj facet na ten czas też tego chce,ale to już kwestia po prostu rozmowy.
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 20:27   #116
Scarlle
Raczkowanie
 
Avatar Scarlle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 266
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Hmmm dla mnie przesadzasz.Mój były był sędzią(jeździł po jakiś wsiach koło Lublina),bywało,że były długie weekendy,jakieś ważne dla nas święta,ale jeździł często nawet dla rozrywki i nigdy nie miałam parcia,że musi być np.cały weekend,bo albo zjazd albo jakieś tam ćwiczenia czy coś.Zaznaczam,że nie zajmował się tym non stop,a bardziej w ramach rozrywki
Myslę,że musisz nabrać dystansu,znaleźć sobie zainteresowania,pospotyka ć się z przyjaciółmi itd.

Ważne jednak jest,że jesteście ze sobą 7 lat,po studiach,a gość jakoś nie zmienia waszego statusu.Tylko zależy czego Ty chcesz?Jeśli ustatkowania się to nie wiem czy Twoj facet na ten czas też tego chce,ale to już kwestia po prostu rozmowy.
I teraz jest byłym ?
__________________
Nie wiesz co mówić, to mów niewyraźnie
Scarlle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 20:29   #117
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez Scarlle Pokaż wiadomość
I teraz jest byłym ?
Hehe ale nie dlatego
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:03   #118
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Hmmm dla mnie przesadzasz.Mój były był sędzią(jeździł po jakiś wsiach koło Lublina),bywało,że były długie weekendy,jakieś ważne dla nas święta,ale jeździł często nawet dla rozrywki i nigdy nie miałam parcia,że musi być np.cały weekend,bo albo zjazd albo jakieś tam ćwiczenia czy coś.Zaznaczam,że nie zajmował się tym non stop,a bardziej w ramach rozrywki
Myslę,że musisz nabrać dystansu,znaleźć sobie zainteresowania,pospotyka ć się z przyjaciółmi itd.

Ważne jednak jest,że jesteście ze sobą 7 lat,po studiach,a gość jakoś nie zmienia waszego statusu.Tylko zależy czego Ty chcesz?Jeśli ustatkowania się to nie wiem czy Twoj facet na ten czas też tego chce,ale to już kwestia po prostu rozmowy.
A ja myślę, że nie przesadza. Zresztą dlaczego zmiana statusu ma być problemem? Czy ślub jest az tak istotny? Facet od dawna nie pracuje, nie ma mieszkania, jedyne jego zajęcie to kibicowanie ( gdyby grał to jeszcze bym to zrozumiał)...ambitny raczej nie jest czyli chyba dobrze, że nie ma ślubu tym bardziej w czasach kiedy naprawde odpowiedzialne małżeństwa się rozpadają..
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:30   #119
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Dziewczyna kibica :/

A ja bym nie chciała ślubu z facetem, który nie ma pracy i nie spieszy mu się do znalezienia jakiejkolwiek. Zwłaszcza, że nastolatkiem już nie jest.

Nie wiem czy to pytanie padło, ale skąd on bierze kasę na te mecze? To wcale nie są małe koszty. Rodzice mu dają?

Co do meczy. Ja sama je uwielbiam. Chodzę na wszystkie na miejscu i jak mi tylko fundusze i czas pozwalają to jeżdżę z Tżtem na wyjazdy. Rozumiem wiec zafascynowanie piłką, kibicowaniem itp. (chociaż drużyna wroga ). Rozumiem też irytację Autorki. Tyle lat razem a nic się nie posuwa do przodu.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 23:37   #120
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Dziewczyna kibica :/

Ja miałam kiedyś kolegę, znaczy miało być to coś więcej ale jakoś nie wyszło
Zapalony kibic legii Eh ja tam go rozumiałam... Lubi to i już. Chociaż raz zabrał mnie na mecz gdzie o mały włos nie dostałam kamieniem w głowę i mnie zabrał stamtąd. Moim zdaniem jest niebezpiecznie i nie fajnie. Ja miałam przynajmniej takie odczucia. Rzucali się kamieniami a policja stała i lała pałami a straż lała wodę. Jednym słowem masakra
Poza tym najbardziej irytowały mnie ustawki. Napier... się za nic w sumie bo ktoś lubi inny klub hehe jak dzieci...
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-17 05:23:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.