balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-22, 19:09   #1861
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Ja od kilku dni smaruję się Lirene Latte i jest ok, nie ma zacieków ale efekt baaardzo delikatny, nie wiem dlaczego bo poprzednim razem było jakoś bardziej widoczne. Chyba zaopatrze się w ten ciemniejszy odcień
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 08:02   #1862
dagmara600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: balsamy brazujace

a co malo?? moge jeszcze
poza tym nie czepiaj sie takich glupot... poprostu pierwszy raz tu cokolwiek pisalam i nie wyswietlalo mi sie... a jak masz z tym jakis problem to wyobraz sobie ze jakos srednio mnie to obchodzi
dagmara600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 10:00   #1863
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: balsamy brazujace

a mnie średnio obchodzi, że Ci sie nie wyświetliło...
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 10:17   #1864
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: balsamy brazujace

Cytat:
Napisane przez dagmara600 Pokaż wiadomość
a co malo?? moge jeszcze
poza tym nie czepiaj sie takich glupot... poprostu pierwszy raz tu cokolwiek pisalam i nie wyswietlalo mi sie... a jak masz z tym jakis problem to wyobraz sobie ze jakos srednio mnie to obchodzi


po 1. założyłaś chyba ze 3 takie same tematy
po 2.poza tym jest już 1 duży wątek o balsamach brązujących, gdzie dziewczyny wymianiają się opiniami na ich temat, jakbys się 'wysilila' to oprócz tego jednego znalazłabyś jeszcze kilka
po 3. skoro pierwszy raz to cokolwiek tu pisałas to wypadało by zrobić dobre pierwsze wrażenie, a Twoja powyższa wypowiedź jest po prostu niegrzeczna i arogancka
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 10:19   #1865
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Ja od kilku dni smaruję się Lirene Latte i jest ok, nie ma zacieków ale efekt baaardzo delikatny, nie wiem dlaczego bo poprzednim razem było jakoś bardziej widoczne. Chyba zaopatrze się w ten ciemniejszy odcień
ja właśnie dlatego, że oczekuję szybkich no i widocznych efektów kupiłam tą ciemną wersję- czyli mocha, chociaz mam dośc jasną karnację
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 14:31   #1866
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Od dwóch-trzech tygodni używam Lirene w wersji dla jasnej karnacji. Rzeczywiście absolutny hicior pod względem wchłaniania, zapachu i braku jakichkolwiek smug.

Ale na efekt trzeba czekać... W świetle sztucznym i w "pokojowym" widać ładną opaleniznę, naturalną. Ale w świetle słonecznym blednę..

Czy wersja dla ciemnej karnacji daje mocniejszy efekt? Pytam dziewczyny, które miały i ten, i ten. Wtedy jest lepsze porównanie...
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 16:19   #1867
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Od dwóch-trzech tygodni używam Lirene w wersji dla jasnej karnacji. Rzeczywiście absolutny hicior pod względem wchłaniania, zapachu i braku jakichkolwiek smug.

Ale na efekt trzeba czekać... W świetle sztucznym i w "pokojowym" widać ładną opaleniznę, naturalną. Ale w świetle słonecznym blednę..

Czy wersja dla ciemnej karnacji daje mocniejszy efekt? Pytam dziewczyny, które miały i ten, i ten. Wtedy jest lepsze porównanie...
Wiem o co Ci chodzi. Niestety, każda opalenizna z tubki wygląda lepiej w pokoju itd. Na dworze przebija bladość, niestety. Opalenizna naturalna jest w głębszych warstwach skóry, a "tubkowa" tylko barwi naskórek.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 17:21   #1868
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Lubię słońce, ale za bardzo lubię swoją skórę, żeby ją katować godzinami na słońcu. Ostatnie trzy lata mocno jej "dokopałam" i gdzieniegdzie widzę rezultaty....

Wiem, że Dove dawał szybką i naprawdę porządną brązową opaleniznę, ale jego wady to zapach i smugi... Przynajmniej w moim przypadku. A Lirene pod tym względem jest git.

Dlatego gdyby któraś mogła mi poradzić, czy jest sens kupować wersję ciemniejszą czy też rezultaty będą porównywalne do latte....?
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:34   #1869
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

juz ponad tydzien reguralnie smaruję się tym balsamem lirene mocha i efekty sa naprawdę zadowalające, nie żaden tam pomarańcz, tylko ładny brzoskwiniowo-brązowy kolor chociaż po zastanowieniu muszę dodac, ze smaruję się nim na skórę opaloną juz przez pierwsze majowe słońce, więc to też może trochę zmieniac efekt
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:38   #1870
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cześć dziewczyny od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem balsamu brązującego. Miałam kiedyś dove, średnio byłam z niego zadowolona, bo robił smugi i pachniał samoopalaczem. Teraz przez recenzje KWC postanowiłam kupić ten z liren zapach, rozprowadzania, konsystencja itd. Mam bardzo jasną karnację, jestem praktycznie biała. Opalam się na czerwono, a na drugi dzień wszystko znika. Zastanawiam się teraz czy kupić ten do jasnej karnacji i trochę się 'przybrązowić' czy poczekać do lata i kupić ciemniejszy, niech ludzie myślą, że się tak opaliłam Co myślicie ?
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 22:26   #1871
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Zastanawiam się czy warto szukać lepszego produktu, ponieważ moja skóra po zastosowaniu samoopalacza nigdy nie ma tonów brązowych tylko żółte/pomarańczowe . Nie wiem czy to wina mojej skóry czy kosmetyków. Jeśli ciągle się to powtarza to powinnam raczej przerwać poszukiwania, bo naskórek inaczej chyba mi się nie zabarwi?

Czy jakaś bladolica znalazła wreszcie produkt po którym jest brązowawa?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 21:02   #1872
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość

Czy jakaś bladolica znalazła wreszcie produkt po którym jest brązowawa?
tak, ja jako naturalny bladzioch jestem w koncu brązowawa po lirene, mam porownanie z dove, ktory dawal bardziej pomaranczowy efekt
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 08:44   #1873
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Widzę, że Lirene zbiera same plusy?
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 17:25   #1874
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Widzę, że Lirene zbiera same plusy?
tak
jednym, jedynym jego minusikiem może być to, że po nim w trakcie dnia na skórze wyczuwam taką nutkę opalanej skóry jak po solarium (chodzi mi o zapach skóry)
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~



Edytowane przez karateczka000
Czas edycji: 2011-05-10 o 18:43
karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 18:21   #1875
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Czy jakaś bladolica znalazła wreszcie produkt po którym jest brązowawa?
Używam brązującego Lirene wersji do ciemnej karnacji, mimo że jestem blada, i efekt jest naprawdę bardzo subtelny i naturalny Mocniej przyciemnił mnie tylko rossmannowski SuzOzon i ten jest moim faworytem
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 16:50   #1876
mhelmin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 92
GG do mhelmin
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

ja uzywam balsam brazujacy SVR, szybki efekt, dlugo sie utrzymuje i skora nie pachnie nieladnie.
mhelmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 16:03   #1877
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Hej, mam pytanie, czy smarujecie twarz balsamem brązującym? Czy używanie specjalnych kremów?
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 16:59   #1878
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez Agatka_a Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie, czy smarujecie twarz balsamem brązującym? Czy używanie specjalnych kremów?
Smarowałam twarz mleczkiem SunOzon i nic złego się nie stało, mimo że mam cerę bardzo skłonną do zapychania i niespodzianek. Nie zauważyłam żadnych smug, wysuszania itp.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:37   #1879
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Kochane Dziewczyny. Dziś zakupiłam Nivea Summer Beauty. Poleciła mi ten balsam przyjaciółka. Skończyłam już dawno z Solarium więc czas na balsamy z tubek. Napiszę jak się sprawdził. Któraś ma jakies sugestie o tym balsamie?
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 12:52   #1880
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

specjalnych kremów. polecam krem Olay nadający odcień opalenizny, ale nie mogłam go ostatnio dostać i teraz kupiłam Yves Rocher krem do twarzy Soin Sublimateur Skin Optimizer. zobaczymy, jak zadziała
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:05   #1881
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

to kolana/kostki/lokcie/ paluszki u stóp i inne suche msc najlepiej nakremować dobrze przed balsamem brązującym, tak?
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 17:11   #1882
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 080
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

hej mam pytanie... Poniewąz mam bladą skórę używam balsamów brązujących. Jeśli będe miała opaleniznę tego pochozenia na plaży to czy to zaburzy naturalny proces opalania (choćon u mnie prawie wogóle nie występuje ale nigdy nic nie wiadomo) Czy ta opalenizna od słońca najdzie na tą od balsamu??? Moze to dziwnie brzmi ale nie wiem naprawdę;/
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 17:31   #1883
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

witam
Czy ktoś z Was używał balsamu brązującego francuskiej firmy ELANCYL ? Swojego czasu dermatolog doradziła mi balsam brązujący firmy SVR (też francuska firma), ale niestety go nie było i aptekarka poleciła mi Elancyl mówiąc, że to dokładnie to samo.

Widzę, że dużo piszecie o balsamie Dove - kilka lat temu go używałam, ale nie podobał mi pomarańczowaty kolor opalenizny.
Widzę też, że bardzo zachwalacie Liren... szkoda, że nie zajrzałam tu wcześniej, bo kupiłam już Elancyl, który jest 5 razy droższy a teraz się zastanawiam, czy wogóle zacząć go używać, czy nie lepiej pójść kilka razy na solarium... ech kobieta zmienną jest
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 17:47   #1884
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 080
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Używałam balsamów z :
garniera wogóle nie działał w miom przypadku
avon SsS ideał kupiłam sobie właśnie 3 opakowanie, ale nie mozna przesadzić bo ma tendencję do robienia pomarańczowej oplenizny
Widziałam w dorgerii po 16zł Mincer Mgiełkę samoopalającą-czy tóraś z Was jej używała???, bo na KWC nie ma o niej opinii, tak samo przekopałam cały net i nic- może ona dopiero weszła?
avon care- już wycofany chyba, bardzo piękny brąz po kilku dniach, idelany, ale okropnie wysuszął skórę.
Czy o lirene piszecie o Lirene dermoprogram Body Arabica Balsam brązujaco- ujędrnijący?
Miałam chustweczkę samoopalającą, ale to porazka
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 19:21   #1885
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Ja mam jeszcze jedno pytanie: po jakim czasie od posmarowania się balsamem brązującym można się ubrać? Jako początkująca kupiłam Lirene do jasnej karnacji, ale boję się, że pobrudzi ciuchy albo zrobią się smugi...?
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 12:41   #1886
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

isi rici gdzie kupilas balsam brazujacy z nivei? szukam go od ponad tygodnia i nigdzie nie umiem znaleźc...
__________________


za granicą - konto nieaktywne.


Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 16:59   #1887
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez Morena_ Pokaż wiadomość
isi rici gdzie kupilas balsam brazujacy z nivei? szukam go od ponad tygodnia i nigdzie nie umiem znaleźc...
Bo naprawdę go nie ma....
Ja znalazłam go w supermarkecie Intermarche...
Wcześniej byłam we wszystkich drogeriach i sklepach
Niewiem dlaczego jest tak trudno dostępny
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:19   #1888
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

ja po wielu poszukiwaniach zrezygnowałam i kupilam dzis Lirene do jasnej karnacji..mam nadzieje,że sie sprawdzi
__________________


za granicą - konto nieaktywne.


Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 12:38   #1889
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

nigdzie nie moge znalezc skladu Olay sloneczna cera- czy on zapycha?????????? bardzo dziekuje za odpwoeidz
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:52   #1890
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
nigdzie nie moge znalezc skladu Olay sloneczna cera- czy on zapycha?????????? bardzo dziekuje za odpwoeidz
Nie gadaj bzdur, że nigdzie nie możesz znaleźc składu, wystarczy wejśc na KWC! To takie trudne??!!
Skład: Aqua, Octocrylene, Glycerin, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Stearyl Alcohol, Homosalate, Dihydroxyacetone, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Polyethylene, Dimethiconol, Squalane, Sorbitan Stearate, PEG-100 Stearate, Polysorbate 60, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloydimethyl Taurate copolymer, Arachidyl Alcohol, Myristil Alcohol, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Disodium, EDTA, Parfum, Linalool, Limonene, Butylphenyl, Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol.

Skąd mamy wiedzieć co Cię zapycha?Każdego co innego.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-22 20:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.