Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-07, 20:10   #1231
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

martinia, przyjrzyj się przyjrzyj Na pewno się zakochasz, ale wiesz, według mnie każda z Nas powinna mieć pszczółkę, bo to tak trochę nasz znak rozpoznawczy Mi tam się pszczółka będzie z Wami kojarzyć

No te sznurki serio śliczne, fioletowy jest super, ładny był jeszcze zielony, no i kompozycja szarego z różowym
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:11   #1232
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

to super, dzięki za relację muszę się zdecydować tylko na kolor. pomarańczowy odpada bo nie bardzo mi pasuje.. może fiolet? choć chciałabym jakiś jasny na lato (najwyżej będę prać ). szkoda tylko że 100 cm są te kolorowe - ale pewnie starczy żeby związać nawet długi naszyjnik (pokombinuję z jakąś nitką )



Mi się podobają te beżowe (piaskowe) ale ich chyba u nas nie ma ...??
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:11   #1233
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Paulinka a widziałaś może ten kolor? http://www.pandora.net/pl-pl/jewelle.../390961cpk-100 to różowy czy może taki bardziej łososiowy?
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:15   #1234
mexx100
Raczkowanie
 
Avatar mexx100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 296
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

paulina95 piękne mam i pszczółkę i klipsa kwiatkowego udane zakupy
mexx100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:16   #1235
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
Paulinka a widziałaś może ten kolor? http://www.pandora.net/pl-pl/jewelle.../390961cpk-100 to różowy czy może taki bardziej łososiowy?
Widziałam wszystkie kolorki A ten jest taki różowy, ale delikatny Super wygląda z szarym, bo też jest taki jaśniejszy Fajnie wygląda z tym jasnoróżowym murano w kropki

mexx
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:16   #1236
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
martinia, przyjrzyj się przyjrzyj Na pewno się zakochasz, ale wiesz, według mnie każda z Nas powinna mieć pszczółkę, bo to tak trochę nasz znak rozpoznawczy Mi tam się pszczółka będzie z Wami kojarzyć

No te sznurki serio śliczne, fioletowy jest super, ładny był jeszcze zielony, no i kompozycja szarego z różowym
widziałam też kompozycję szarego z filoletowym - też ślicznie.. super byłoby mieć dwa kolory ale póki co to już przegięcie...
a co do pszczółki to nie kuś... bo nie stać mnie póki co teraz na nią...

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
t
Mi się podobają te beżowe (piaskowe) ale ich chyba u nas nie ma ...??
właśnie beżowy najbardziej bym chciała bo fajnie by mi pasował i jasny jest - ale Pandora chyba nie ma takiego w swojej ofercie..
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:16   #1237
Miramar
Rozeznanie
 
Avatar Miramar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
Ale on ma wysyłkę za $13,99 i 27,99
Chodzi o tego drugiego sprzedawcę, co ma 4 szt, tak?
To wtedy opłaca się kogoś dobrać do spółki.
Miramar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 20:20   #1238
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Chodzi o tego drugiego sprzedawcę, co ma 4 szt, tak?
To wtedy opłaca się kogoś dobrać do spółki.

No właśnie o nim pisałam. On ma drogą przesyłkę do Polski...

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

właśnie beżowy najbardziej bym chciała bo fajnie by mi pasował i jasny jest - ale Pandora chyba nie ma takiego w swojej ofercie..[/QUOTE]


Ten beżowy to któraś wstawiała dla przykładu, ale szukałam go i nie ma...
Ten różowy jest taki delikatny i ten szary też mi się podoba
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:23   #1239
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

A dziewczyny, oglądałam jeszcze te sznurki z zapięciem i powiem Wam, że fajnie to wygląda Można je sobie potem przekładać z jednego sznurka do drugiego Ale gadałam z dziewczyną w Yes i mówiła, że bałaby się, czy to zapięcie się nie odepnie, bo wygląda na takie delikatne raczej, ale całkiem fajne
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:25   #1240
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
Ten beżowy to któraś wstawiała dla przykładu, ale szukałam go i nie ma...
Ten różowy jest taki delikatny i ten szary też mi się podoba
to ja wstawiałam znalazłam gdzieś takie zdjęcie, ale nie wiem czy to sznurek z Pandory.. chyba nie.
właśnie żeby nie ten czarny to może szary wybiorę.. ciekawi mnie też ten różowy, gdyby był taki blady, trochę wpadający w łososiowy to by było super - bo i jasny i taki wesoły kolor ale takiego różu typowego to bym nie chciała...

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
A dziewczyny, oglądałam jeszcze te sznurki z zapięciem i powiem Wam, że fajnie to wygląda Można je sobie potem przekładać z jednego sznurka do drugiego Ale gadałam z dziewczyną w Yes i mówiła, że bałaby się, czy to zapięcie się nie odepnie, bo wygląda na takie delikatne raczej, ale całkiem fajne
zapięcie fajnie wygląda jak się dobrze zawiąże to nie powinno nic się stac, odpiąć też nie powinno - to zapięcie jak te z Lilou.. tylko ono chyba 199 zł kosztuje?
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:27   #1241
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
to ja wstawiałam znalazłam gdzieś takie zdjęcie, ale nie wiem czy to sznurek z Pandory.. chyba nie.
właśnie żeby nie ten czarny to może szary wybiorę.. ciekawi mnie też ten różowy, gdyby był taki blady, trochę wpadający w łososiowy to by było super - bo i jasny i taki wesoły kolor ale takiego różu typowego to bym nie chciała...

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------



zapięcie fajnie wygląda jak się dobrze zawiąże to nie powinno nic się stac, odpiąć też nie powinno - to zapięcie jak te z Lilou.. tylko ono chyba 199 zł kosztuje?
To zapięcie kosztuje 199zł razem z czarnym sznurkiem Więc jeszcze cena do przeżycia Nie da się go kupić oddzielnie z tego, co zrozumiałam

Co do tego różowego sznurka to jest fajny, nie wiem czy wpada w łososiowy, ale nie jest to taki typowy barbiowy róż, tylko taki delikatny
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 20:29   #1242
Miramar
Rozeznanie
 
Avatar Miramar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
No właśnie o nim pisałam. On ma drogą przesyłkę do Polski...

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

właśnie beżowy najbardziej bym chciała bo fajnie by mi pasował i jasny jest - ale Pandora chyba nie ma takiego w swojej ofercie..

Ten beżowy to któraś wstawiała dla przykładu, ale szukałam go i nie ma...
Ten różowy jest taki delikatny i ten szary też mi się podoba [/QUOTE]

Tu masz jeszcze opcję z wysyłką do Polski za 2$
http://cgi.ebay.com/CHAMILIA-SILVER-...item43a6a18957
Jak się kupi u niego 4 zawieszki to bransoletka jest gratis.

Edytowane przez Miramar
Czas edycji: 2011-05-07 o 20:31
Miramar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:30   #1243
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
To zapięcie kosztuje 199zł razem z czarnym sznurkiem Więc jeszcze cena do przeżycia Nie da się go kupić oddzielnie z tego, co zrozumiałam

Co do tego różowego sznurka to jest fajny, nie wiem czy wpada w łososiowy, ale nie jest to taki typowy barbiowy róż, tylko taki delikatny
o to mnie Pandora pozytywnie zaskoczyła myślałam, że za samo zapięcie tyle chcą. ale to znaczy, że zapięcia nie da się kupić z innym kolorem sznurka?
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:34   #1244
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Mirmar, dzięki
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:35   #1245
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
o to mnie Pandora pozytywnie zaskoczyła myślałam, że za samo zapięcie tyle chcą. ale to znaczy, że zapięcia nie da się kupić z innym kolorem sznurka?
Podobno jest w sprzedaży tylko z czarnym, ale myślę, że jakbyś się mocno uparła, to dałoby radę kupić z innym kolorem Kurczę, mogłam się zapytać, ale nie przyszło mi to do głowy Jak pojadę następnym razem to pogadam z tym Maćkiem, co dałoby się zrobić Muszę tam częściej jeździć, żeby mnie sobie skojarzył, chociaż wydaje mi się, że mnie pamięta Jakby się dało kupić z innym kolorem, to może też bym się skusiła
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:39   #1246
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
Podobno jest w sprzedaży tylko z czarnym, ale myślę, że jakbyś się mocno uparła, to dałoby radę kupić z innym kolorem Kurczę, mogłam się zapytać, ale nie przyszło mi to do głowy Jak pojadę następnym razem to pogadam z tym Maćkiem, co dałoby się zrobić Muszę tam częściej jeździć, żeby mnie sobie skojarzył, chociaż wydaje mi się, że mnie pamięta Jakby się dało kupić z innym kolorem, to może też bym się skusiła
nie nie nie. ja zapięcia nie chcę.. nie chcę... nie chcę?

Ktoś tam się żalił, że to zapiecie z Lilou się odpina, wiec może i Pandorowe nie byłoby pewne.. ale bez zapiecia też fajne wiązania wychodzą
ale dziwnie trochę że tylko sprzedają z czarnym... może tylko z tym dłuższym sznurkiem jakimś?

Edytowane przez martinia
Czas edycji: 2011-05-07 o 20:41
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:42   #1247
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
nie nie nie. ja zapięcia nie chcę.. nie chcę... nie chcę?

Ktoś tam się żalił, że to zapiecie z Lilou się odpina, wiec może i Pandorowe nie byłoby pewne.. ale bez zapiecia też fajne wiązania wychodzą
ale dziwnie trochę że tylko sprzedają z czarnym... może tylko z tym dłuższym sznurkiem jakimś?
Taa, mów sobie tak

No właśnie mi też się wydaje, że mogłoby się odpiąć, chociaż jak ta dziewczyna próbowała je tworzyć, to jakoś nie mogła Ale jej się ręce trzęsły cały czas, nie wiem dlaczego Aż musiała dać do spakowania beadsy temu Marcinowi, a jemu też się ręce trzęsły Jak się go zapytała, czemu tak wolno pakuje, to on jej powiedział, że ma czas do 21 i mu się nie spieszy
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:45   #1248
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
Taa, mów sobie tak

No właśnie mi też się wydaje, że mogłoby się odpiąć, chociaż jak ta dziewczyna próbowała je tworzyć, to jakoś nie mogła Ale jej się ręce trzęsły cały czas, nie wiem dlaczego Aż musiała dać do spakowania beadsy temu Marcinowi, a jemu też się ręce trzęsły Jak się go zapytała, czemu tak wolno pakuje, to on jej powiedział, że ma czas do 21 i mu się nie spieszy
no nie mów, że to taka stresująca praca! może ich w zakłopotanie wprawiłaś albo ktoś obserwował z ukrycia ich pracę i zdawał relację szefowi...

a tak serio to nie marzę wcale o zapieciu! w pełni będę zadowolona z samego sznureczka
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:55   #1249
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
no nie mów, że to taka stresująca praca! może ich w zakłopotanie wprawiłaś albo ktoś obserwował z ukrycia ich pracę i zdawał relację szefowi...

a tak serio to nie marzę wcale o zapieciu! w pełni będę zadowolona z samego sznureczka
Ja w zakłopotanie? Kiedy ja bym mogła wejść za tą ladę i sama się obsłużyć Nie byłby to dla mnie żaden problem
Nie wiem czemu się tak zachowywali, ale oni zawsze tak mają Wątpię, żeby to była stresująca praca, no chyba że było dla nich stresujące to, że się tam wpakowałam z bratem i mamą i oni się tak kręcili przy wystawach, no ale przecież pooglądać chcieli tylko

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Dobra dziewczyny, ja już uciekam, bo trochę jestem zmęczona Do jutra
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 20:56   #1250
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
Ja w zakłopotanie? Kiedy ja bym mogła wejść za tą ladę i sama się obsłużyć Nie byłby to dla mnie żaden problem
Nie wiem czemu się tak zachowywali, ale oni zawsze tak mają Wątpię, żeby to była stresująca praca, no chyba że było dla nich stresujące to, że się tam wpakowałam z bratem i mamą i oni się tak kręcili przy wystawach, no ale przecież pooglądać chcieli tylko

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Dobra dziewczyny, ja już uciekam, bo trochę jestem zmęczona Do jutra
to może mają po prostu jakieś drgawki?

do jutra
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 21:55   #1251
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

ale cisza...
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:01   #1252
LindenRathan
Raczkowanie
 
Avatar LindenRathan
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bursztyn :)
Wiadomości: 485
GG do LindenRathan
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

zimno, brzydko, pewnie wszystkie grzeją sie pod pierzynką

ja zmiatam do wanny

dobranocka
LindenRathan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:03   #1253
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Paris Optique bardzo polecam, mam od nich piękne oprawki exte, niestety tuz po okresie gwarancyjnym wyleciały z boku zdobienia, reklamacji nie uznali, ale dali 50% zniżki na zakup nowych, więc kupiłam w podobnym stylu oprawki revlon. Z exte jest taki problem, ze mają u nas krótkie serie i w przypadku np moich oprawek nie byli już w stanie sprzedać mi tego samego modelu po 1,5 roku od zakupu. Co prawda znalazłam je w necie w jakimś brytyjskim sklepie i to w kilku kolorach, ale cena 700 zł + jeszcze koszty przesyłki mnie poraziły. U nas dałam za nie 450 zł.
I faktycznie w Paris Optique mają często promocje np rabaty 50 na zakup oprawek

Teraz też mają promocję:

Tylko teraz - Druga para GRATIS!

Oferta specjalna obejmuje CAŁY ASORTYMENT - oprawy korekcyjne oraz oprawy przeciwsłoneczne - RÓWNIEŻ NAJNOWSZE MODELE ŚWIATOWYCH MAREK 2011

Promocja ważna do odwołania.
juz powiedzialam TZ ze idziemy po 2 pary to mowi ze to nie fair

nadrobilam chyba 8 stron i nie wiem co komu odpisac :/
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:04   #1254
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Patrzcie jaka fajna królewska kompozycja z trolli Oczywiście królewska z Wielkiej Brytanii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0000629.jpg (23,9 KB, 56 załadowań)
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:21   #1255
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

kusza te pandorowe sznurki, tylko cena ...
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:27   #1256
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez LindenRathan Pokaż wiadomość
zimno, brzydko, pewnie wszystkie grzeją sie pod pierzynką
Ahh... aż mi się pod kołderkę zachciało, jakoś tak chłodno się zrobiło
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:29   #1257
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

A mi się pandorowego sznurka zachciało.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 08:05   #1258
sliwka182
Raczkowanie
 
Avatar sliwka182
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 263
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Dziewczyny czy ktoś po tych zdjęciach jest w stanie powiedzieć czy te murana są oryginalne ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nowy-1.jpg (12,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nowy-1V.jpg (13,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nowy-1X.jpg (12,2 KB, 9 załadowań)
sliwka182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 08:19   #1259
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
Wróciłaaaammm

sajf, śliczności To fioletowe murano po prostu kocham



Mirell


Veaa, czekam na fotki muffinka

Lusia, przepraszam, że Cię zostawiłam samą z robotą Już wyciągam kulę

martinia, oglądałam te sznurki i powiem Ci, że mimo to, że są delikatne to są śliczne Mają tak nasycone kolory, że szok. Kolorowe są tylko w długości 100cm, czarny jest 200cm i 150cm Mi się najbardziej podobał fioletowy i pomarańczowy, były oddzielnie i zaplątane razem i wyglądały cudownie Także wiesz

A w ogóle widziałam skórki szarą i perłową zapięte razem tak jak pisała jolta i super to wygląda

Co do moich zakupów to tak, miałam kupić Conversy, miałam kupić charmsy, a kupiłam... klipsa i pszczółkę
Po prostu jak ją zobaczyłam, to wiedziałam, że musi być moja
A poza tym mój ulubiony sprzedawca, który jednak nazywa się Maciej, a nie Marcin tak mnie namawiał, że uległam Ale wcale tego nie żałuję A charmsy pooglądałam i zamówię przez neta, jak będę miała przypływ gotówki

Fotki z całą bransoletką dam jutro, bo dzisiaj już mi nie wyjdzie nic ładnego
pszczółka jest boska

czekamy na zdjęcia
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 09:12   #1260
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.8

Cytat:
Napisane przez sliwka182 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoś po tych zdjęciach jest w stanie powiedzieć czy te murana są oryginalne ?

chyba nie są oryginalne ...

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
A mi się pandorowego sznurka zachciało.

A mi się zachciało zameczka ...
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.