DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-09, 18:23   #301
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Metal 150
wydaje mi się, że nie da rady więcej i chyba nie mogę się wspomagać dodatkowo apapem czy czymś ?
__________________
Limitless Web3.0 Crypto Exchange - Buy, Sell, and Swap Crypto: Simple, Fast, Free of Custody
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 18:26   #302
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
zawsze lepsza kasa jakakolwiek niż nic
kompotu z rabarbaru nie trawię... ale taka konfiturka mogłaby być fajna kojarzę że gdzieś przepis widziałam... a rabarbar tylko na PW czy na P można? ;>


a jaki masz? 50, 75 czy 150mg?
a wiesz co..nie wiem :P potraktowalam jako przyprawe ;p bo sie nie zastanowilam nad tym... ;p ops.. przegladalam przepisy i az zglodnialam :P nie chce mi sie nic piec :/ trudno na wyjezdzie beda placki z patelki itp
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 18:32   #303
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

ale jestem wykończona..
zrobiłam dziś 15 umów
w tamtym roku jak pracowałam na obsłudze to zgarniałam co miesiąc premię i teraz mi nie pozwalają pracować na obsłudze często

tylko jeden klient się na mnie wydarł i trzasnął drzwiami
był też pan z zespołu łzy
jak ja lubię przemiłych klientów

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

sernik w piekarniku,, gdyby mi się zachciało jeść z tęsknoty
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...

Edytowane przez extravagance86
Czas edycji: 2011-05-09 o 18:31
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 18:39   #304
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
Metal 150
wydaje mi się, że nie da rady więcej i chyba nie mogę się wspomagać dodatkowo apapem czy czymś ?
max to jest 150-200mg na dobę (i to 200 to raczej też nie przy doraźnym stosowaniu). nie bierz już więcej! jeśli już faktycznie nie wytrzymujesz to weź apap lub podobne, ale też nie przesadzaj!
swoją drogą to kurewsko cię musi boleć skoro tak silny lek nie pomaga.... biedactwo
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 18:43   #305
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
max to jest 150-200mg na dobę (i to 200 to raczej też nie przy doraźnym stosowaniu). nie bierz już więcej! jeśli już faktycznie nie wytrzymujesz to weź apap lub podobne, ale też nie przesadzaj!
swoją drogą to kurewsko cię musi boleć skoro tak silny lek nie pomaga.... biedactwo
leżę cały dzień na brzuchu o siedzeniu nie ma mowy nawet, nie wiem jak na uczelnię jutro pójdę...
najgorzej jest w nocy, bo rwie to coś, dlatego pytam o jakiś wspomagacz

damy radę w piątek do kontroli mam iść, ale jadę do domu w środę, jak pójdę do innego chirurga to będzie dobrze ?
__________________
Limitless Web3.0 Crypto Exchange - Buy, Sell, and Swap Crypto: Simple, Fast, Free of Custody
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 18:47   #306
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
leżę cały dzień na brzuchu o siedzeniu nie ma mowy nawet, nie wiem jak na uczelnię jutro pójdę...
najgorzej jest w nocy, bo rwie to coś, dlatego pytam o jakiś wspomagacz

damy radę w piątek do kontroli mam iść, ale jadę do domu w środę, jak pójdę do innego chirurga to będzie dobrze ?
a nie dostałaś zwolnienia? nie musisz iść na uczelnie... tylko się umęczysz :/ strzel sobie kawkę do tabletki - lepiej działa jeśli w domu lekarz cię przyjmie to ok, ważne żeby po prostu lekarz zobaczył czy się wchłania czy np. ciąć trzeba... z drugiej strony ten lekarz już wie jak wyglądało i zauważy czy urosło czy zmalało
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 18:54   #307
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

no nie dali mi żadnego zwolnienia
kawkę wypiję z tabsami jutro, bo już dziś dawkowałam
i wydaje mi się, że tu i tak inny chirurg by mnie przyjmował, bo on sam kazał mi iść do przychodni w szpitalu....
__________________
Limitless Web3.0 Crypto Exchange - Buy, Sell, and Swap Crypto: Simple, Fast, Free of Custody
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 19:11   #308
martinq
Raczkowanie
 
Avatar martinq
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 233
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Jogurtow owocowych 0%/light nie można? Bo ja je jem mnostwo... i jeszcze budyn z 2 dziennie...
__________________

Odchudzam się


61,3-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
martinq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:19   #309
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez martinq Pokaż wiadomość
Jogurtow owocowych 0%/light nie można? Bo ja je jem mnostwo... i jeszcze budyn z 2 dziennie...
to zazdrościć, że waga spada;P budyń można 1/2 dziennie, i owocowych jogurtów nie można, bo owoców nie można;P
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:23   #310
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Nie no mam nadzieje, że nie wycofali naszej coli Była najelpsza z tych marketowych ...
Moja ulubiona Za to tej z Biedronki niecierpię
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
dzięki wielkie w ten specyfik z avonu napewno się zaopatrzę bo mieszkam z konsultantką... ale ziółka to nie wiem czy będzie mi się chciało parzyć może w wakacje... u mnie najwięcej jest w zagłębieniu brody właśnie i na skrzydełkach nosa - masakrycznie złe miejsca do wyciskania :/ ale spróbuję takiego domowego oczyszczania na początek, do póki nie będzie fajnej oferty na gruponie do kosmetyczki. bo raczej łatwo mi wychodzą...

oj tak - standard w polskiej rzeczywistości... po obronie magisterki prosto do urzędu pracy rejestrować się jako bezrobotny mam nadzieję że szybko pracę znajdziesz!
Ja stosowałam mocne kwasy i retinoidy i niestety, zaskórniki jak były tak są Najlepszy był kwas LHA w postaci peelingu ale tylko wtedy kiedy go stosowałam serią przez kilka tygodni co tydzień, co niestety równało się z niewychodzeniem z domu bo tak mi złaziła skóra jak po niczym innym
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
PRZYSZŁY AROMATY! mam w końcu moje aromaty! pachną bosko, same smakują okropnie (tak, musiałam spróbować, ciekawość...) ale jako dodatek będą super! tylko teraz dla odmiany nie mam serków homo do nich
Czekam na szczegółową relację
Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
no i zarejestrowalam sie w posredniaku ;] i o dziwo dostalam staz od poniedzialku zaczynam co prawda nie w moim zawodzie..ale wazne,ze troche kaski zarobie i nei bede bezczynnie siedziec w domu
musze badania lekarskie zalatwic i zaniesc do urzedu i sie dowiem na ktora mam przyjsc itp
nawet sie ciesze
Ja jestem zarejestrowana od września i na razie nic dla mnie nie mieli
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie ! My jesteśmy ze sobą dopiero 1.5 roku,a ja świata poza nim nie widzę Co do swoich uczuć jestem pewna,boję się,że jemu się odmieni na studiach,jak pozna nowych ludzi... Dzisiaj wszystko się już wyjaśniło Stresował się chyba WOSem Bo jak się spotkaliśmy to byl milusi jak zawsze
Dodam że znam też pary które są ze sobą od liceum czy nawet podstawówki i tworzą udane związki
Dobrze że u Was już lepiej
Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
nienawidzę szpitali, lekarzy, igieł, opatrunków i wszystkiego w zasadzie !!!!!

poszłam grzecznie po mój wypis, zaczepił mnie dr z wczoraj i zaciągnął do zabiegowego co by mnie obejrzeć, obejrzał owszem i wpakował mi wielką największą igłę na świecie w sam środek mojego torbiela ! to boli cholernie bez dotykania ! zaczęłam krzyczeć piszczeć płakać i rzucać się jak wariatka
! myślałam, że umieram... a ten **** nawrzeszczał na mnie, że po cholere przychodzę do niego dupę mu truć i że zachowuję się jak 3 latka i że on ma mnie dość !

wybiegłam zaryczana stamtąd, czekałam godzinę na papiery i nagle pojawił się on, milutki z uśmiechem na ryju i z info jak brać poszczególne tabsy, kiedy przyjść na kontrolę.....

nie mogę chodzić, stać, leżeć i siedzieć.... nic już teraz nie mogę.... naszpikowałam się przeciwbólowymi i przechodzi powoli.... 25 minut szłam z przystanku, normalnie idę 8 włączając w to stanie na 3 światłach....


nie wrócę tam nigdy w życiu !!!!!!!!!!
Ojej współczuję, brzmi strasznie

Ja też dziś byłam w szpitalu podpytać o coś moją neurolog i przypadkiem udało mi się załatwić od razu wizytę Coś mam ostatnio szczęście do lekarzy, trafiam na samych dobrych i miłych (chyba los mi ich zsyła w ramach rekompensaty za wszystkich poprzednich )
Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki muszę się pochwalić byłam dziś w second handzie i kupiłam sobie 5 ślicznych koszulek i dodatkowo 6 na prezenty bo ładne były ;d i zapłaciłam tylko 30 zł w sumie to jestem zadowolona ale po tym jak się ostatnio rozbestwiłam to i to wydało mi się drogo na początku
A ja jutro, pojutrze i w czwartek się wybieram Nie mogę się doczekać
Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
miałam już nie raz znieczulanie lignokainą i wolę to tysiąc razy bardziej od tego co mi dziś zrobił, nie mówię że jest złym lekarzem czy coś, ale jego podejście do mnie, wykrzykiwanie itp. było poniżej poziomu,
u dentysty zawsze na dzień dobry dostaję zastrzyk i jest normalnie

boli okrutnie do teraz, mimo tego że przepisał mi Diclac 150 Duo

nie jest ciekawie, TŻ mówi że po tym nakłuciu to coś torbiel czy inne dziadostwo zaczęło puchnąć... nie wiem czy to dobrze, czy źle
O tak, Diclac on jedyny ratował mnie kiedyś przy bolesnych okresach Nic tak nie przynosiło ulgi


Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie laptopów Dobre są laptopy Dell? Co myślicie o tym?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:33   #311
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja stosowałam mocne kwasy i retinoidy i niestety, zaskórniki jak były tak są Najlepszy był kwas LHA w postaci peelingu ale tylko wtedy kiedy go stosowałam serią przez kilka tygodni co tydzień, co niestety równało się z niewychodzeniem z domu bo tak mi złaziła skóra jak po niczym innym

Czekam na szczegółową relację
uuu to się na takie kwasy nie zdecyduję - nie mogę z domu nie wychodzić kilka tyg

a co do aomatów:
- bananowy, przetestowany z twarogiem i słodzikiam, fajny bananowy twaróg wyszedł, nie taki strasznie słodki jak wszystko co sprzedają o smaku bananowym (ale to sobie można regulować dowolnie ilością słodziku) ale czekam aż dorwę serek homo, albo bardziej kremowy twaróg, będzie pewno lepsze ale i tak na +
- ajerkoniakowy - zrobiłam z nim coś pysznego ubiłam jajo widelcem z łyżką mleka w proszku i łyżką mleka w płynie, dodałam słodzik, proszek do pieczenia i ten aromat, bach na patelnię i wyszedł pyszny omlecik biszkoptowy (pewno jakby białka na pianę ubić byłoby jeszcze lepiej ), pewno kogiel-mogiel z nim też będzie fajny. ogólnie na +++
- czekoladowy, orzechowy i toffi czekają na testy, będę donosić na bierząco
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 19:54   #312
martinq
Raczkowanie
 
Avatar martinq
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 233
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
to zazdrościć, że waga spada;P budyń można 1/2 dziennie, i owocowych jogurtów nie można, bo owoców nie można;P

Myslalam, ze mozna te light. Wiec je jadlam zrobilam sobie takie jogurty z kakao z naturalne a co wy jadacie poza domem z przekasek?
__________________

Odchudzam się


61,3-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
martinq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:06   #313
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Hejka padnięta jestem po dzisiejszym dniu, ale żeby do Was zajrzeć to znajdę nawet ostatki sil
Izulka nacierpisz się za wszystkie czasy, ale trzymam za Ciebie i myślami próbuję Cię wesprzeć w bólu.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
a wiesz co..nie wiem :P potraktowalam jako przyprawe ;p bo sie nie zastanowilam nad tym... ;p ops.. przegladalam przepisy i az zglodnialam :P nie chce mi sie nic piec :/ trudno na wyjezdzie beda placki z patelki itp
Szczęściara!!! ale ogromne gratki bo chociaż bezczynnie siedzieć nie będziesz mam nadzieję ze spodoba i się ta praca
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:07   #314
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

cześć dziewczyny pewnie mnie nie pamiętacie już ale od 3 miesięcy nie miałam internetu. Ciągle jestem na 2 fazie od stycznia schudłam 17 kilogramów.
Metal zauważyłam ,że doradzasz dziewczynom w sprawach medycznych proszę napisz ni o czym może świadczyć ucisk w krtani i takie wrazenie jakby sie miało problem z oddychaniem mam tak od jakichs 2 może 3 tygodni i zaczynam się bać
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:08   #315
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez martinq Pokaż wiadomość
Jogurtow owocowych 0%/light nie można? Bo ja je jem mnostwo... i jeszcze budyn z 2 dziennie...
Ale widzę po opisie, że waga Ci pięknie spada. Niby są to rzeczy zakazane, ale skoro waga i tak leci w dół to myślę, że od czasu do czasu zjeść taki jogurcik możesz. Dukan wspominał coś w książce że można jeść z pulpą owocową jeśli waga ładnie spada, a przecież są takie jogurty owocowe które owoców w życiu w sobie nie miały, tylko zazwyczaj jakieś tam aromaty owocowe.
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:09   #316
k_acha
Raczkowanie
 
Avatar k_acha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 99
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Hej wszystkim !!!
Zaczelam dukac !!!
Dzisiaj jest 1 dzien
Faza proteinowaaa
Jakos daje rade, choc nie powiem, ze zoladek, jakby sie domagal...
:P
Wytrzymam ?! Mam nadzieje

Mam pytanie dziewczyny
Jak robicie piers z kurczaka, zeby nie byla taka mdla i bezsmakowa... ? Macie jakies przepisy, dozwolone oczywiscie w tej diecie ?!

I jest jeszcze jedno... mhm powiedzcie w ile czasu, ile kg wam zeszlo i w jakiej to bylo fazie ??? Bardzo prosze o odpowiedzi Czekam wizazanki
__________________
"tylko Bog moze mnie sadzic"
k_acha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:14   #317
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
uuu to się na takie kwasy nie zdecyduję - nie mogę z domu nie wychodzić kilka tyg

a co do aomatów:
- bananowy, przetestowany z twarogiem i słodzikiam, fajny bananowy twaróg wyszedł, nie taki strasznie słodki jak wszystko co sprzedają o smaku bananowym (ale to sobie można regulować dowolnie ilością słodziku) ale czekam aż dorwę serek homo, albo bardziej kremowy twaróg, będzie pewno lepsze ale i tak na +
- ajerkoniakowy - zrobiłam z nim coś pysznego ubiłam jajo widelcem z łyżką mleka w proszku i łyżką mleka w płynie, dodałam słodzik, proszek do pieczenia i ten aromat, bach na patelnię i wyszedł pyszny omlecik biszkoptowy (pewno jakby białka na pianę ubić byłoby jeszcze lepiej ), pewno kogiel-mogiel z nim też będzie fajny. ogólnie na +++
- czekoladowy, orzechowy i toffi czekają na testy, będę donosić na bierząco
Metaliku a skąd zamawiałaś te aromatki??? Wiem, że to już gdzieś było podawane ale uciekło mi i nie wiem :bezradny:

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez k_acha Pokaż wiadomość
Hej wszystkim !!!
Zaczelam dukac !!!
Dzisiaj jest 1 dzien
Faza proteinowaaa
Jakos daje rade, choc nie powiem, ze zoladek, jakby sie domagal...
:P
Wytrzymam ?! Mam nadzieje

Mam pytanie dziewczyny
Jak robicie piers z kurczaka, zeby nie byla taka mdla i bezsmakowa... ? Macie jakies przepisy, dozwolone oczywiscie w tej diecie ?!

I jest jeszcze jedno... mhm powiedzcie w ile czasu, ile kg wam zeszlo i w jakiej to bylo fazie ??? Bardzo prosze o odpowiedzi Czekam wizazanki
Ja np. posypuję pierś przyprawą do kuraka i piekę w rękawie, polewam sosikiem z jogurtu, czosnku i suszonej cebulki, albo rozbijam ją jak na kotlety, posypuję przyprawami i duszę na beztłuszczowej patelni pod przykryciem, gdy widzę, że jest już "uparowana" bo pod przykrywką zbiera sie duuuużo pary to wykładam na te piersi serek wiejski odsączony ze śmietanki i przykrywam znów pokrywką żeby serek się rozpuścił, mozna ładnie kombinować. Wejdź na blogi z przepisami tam jest mnóstwo świetnych pomysłów
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:17   #318
k_acha
Raczkowanie
 
Avatar k_acha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 99
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Ok. Z gory dziekuje, zaraz mykam smazyc
A ile schudlas, w ktorej fazie ? Przez jaki czas ?
__________________
"tylko Bog moze mnie sadzic"
k_acha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:18   #319
WrednaZ
Raczkowanie
 
Avatar WrednaZ
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 254
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Ja piersi najczęściej piekę. Albo w rękawie z warzywami - pieczarki, cebulka, albo wrzucam na papier obtoczone w jajku i otrębach, ale takie kawałeczki - kostki - uwielbiam to Najlepsza wersja kurczaka...
WrednaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 20:20   #320
k_acha
Raczkowanie
 
Avatar k_acha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 99
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Ogolnie powiem...szybko
I ladnie juz ulecialo
Mam nadzieje, ze ja sie nie wylamie i ze dojde do marzen
__________________
"tylko Bog moze mnie sadzic"
k_acha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:35   #321
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez k_acha Pokaż wiadomość
Ogolnie powiem...szybko
I ladnie juz ulecialo
Mam nadzieje, ze ja sie nie wylamie i ze dojde do marzen
15 kg w 4 miesiące;P

powodzenia

ja lecę pod prysznic i spać, bo jutro na 8 dobranoc i spadków jutro!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:48   #322
k_acha
Raczkowanie
 
Avatar k_acha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 99
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
15 kg w 4 miesiące;P

powodzenia

ja lecę pod prysznic i spać, bo jutro na 8 dobranoc i spadków jutro!
Ty to juz pocisnelas z tematem :P
15 kg w 4 miechy, niezly wynik
Chcialabym tez
A moge was zapytac jeszcze, jak dlugo stosowalyscie sobie faze I ? Mam na mysli same proteiny ? Kazda z was od 3-5 dni ? Czy ktoras trzymala 10, lub wiecej ? I jakie efekty ?
__________________
"tylko Bog moze mnie sadzic"
k_acha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:51   #323
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez k_acha Pokaż wiadomość
Ok. Z gory dziekuje, zaraz mykam smazyc
A ile schudlas, w ktorej fazie ? Przez jaki czas ?
Tutaj jest tak, że każda ma swoje tempo zrzucania kg. Ja w pierwszej schudłam około 3 kg- ale niepotrzebnie ją przedłużyłam do 5 dni i teraz mam mega okropne zastoje no i waga wolniuśko leci, dlatego nie będę Cię straszyć;P
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:54   #324
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez k_acha Pokaż wiadomość
Ty to juz pocisnelas z tematem :P
15 kg w 4 miechy, niezly wynik
Chcialabym tez
A moge was zapytac jeszcze, jak dlugo stosowalyscie sobie faze I ? Mam na mysli same proteiny ? Kazda z was od 3-5 dni ? Czy ktoras trzymala 10, lub wiecej ? I jakie efekty ?
Kochana 10 dni to stanowczo za dużo i nie mozna tak robić myślę,że 5 dni to max, ponieważ ta faza powoduje głównie pozbycie się wody z organizmu a prawidłowe chudnięcie jest póżniej w trakcie 2 fazy
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:54   #325
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez k_acha Pokaż wiadomość
Ty to juz pocisnelas z tematem :P
15 kg w 4 miechy, niezly wynik
Chcialabym tez
A moge was zapytac jeszcze, jak dlugo stosowalyscie sobie faze I ? Mam na mysli same proteiny ? Kazda z was od 3-5 dni ? Czy ktoras trzymala 10, lub wiecej ? I jakie efekty ?
Musisz zrobić sobie test z pierwszej strony, dzięki temu będziesz wiedziała ile masz ciągnąć I fazę, jeśli przeciągniesz ją za długo to będą zastoje, a tego przecież nie chcemy... no i książka rozumiem że przeczytana???? a test zrób koniecznie!!!
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:55   #326
kradziejkaczasu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dziewczyny mam problemik..mianowicie piszecie ze mąka kukurydziana zabroniona, jednak w ksiazce "nie potrafię schudnąc" jest ona dozwolona...
acytuję kawalek:
"ten podobny do tapioki składnik jest uzyteczny w kuchni dzieki właściwościom silnie wiązacym (...) MAKA KUKURYDZIANA to węglowodan,lecz potrzebna nam ilosc jest tak minimalna (chodzi o sos), ze nie ma to znaczenia(...):

A więc jak yto jest ?Mozna czy nie mozna?
A ja o dziwo po powrocie od rodzinki i dwoch dniach prawdziwego grzeszenia (tlusciejsze mięska, ciacha itd) wciaz trzymam wagę sprzed dwoch dni Dziwne...a jestem na koncowce fazy II.

Ps-pytanie mojej mamy. Ona zaczela faze I , po ktorej spadlo jej 4 kg, potem 5 dni fazy II i totalnie olala sprawę...(slaba wola i wiek). Wayz teray 70 kg i wyrotu ma 165 cm. Pytanko-czy po porzuceniu diety -bez przejscia na faze III moze rozpoczac od nowa Faze I?
Prosze o pomoc
kradziejkaczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:57   #327
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
no u mnie roznie z tymi stazami, a mi sie fartnelo :P ale i tak wolalabym cos w swoim zawodzie...no ale coz ;] pare groszy bedzie
a nie mam pojecia po ile rabarbar sprzedaja :P bo na wsi bylam u babci TŻ-a to sobie ciachnelysmy z czekoladka
ja gdzies mialam przepis na ciasto ala szarlotke z rabarbarem wlasnie, a czekoladka miala konfiture sobie robic
mozna tez kompocik zrobic, ale moj taki sredni wyszedl ze slodzikiem... o niebo lepszy jest z cukrem
jutro ide zaniesc papiery do posredniaka i od poniedzialku praca, a jutro wyjazd do niedzieli na wies przebywanie na swiezym powietrzu i porzadkowanie terenu :P

Zawsze to jakieś doświadczenie i $$ Podziel się przepisem na ciacho rabarbarowe.


Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Moja ulubiona Za to tej z Biedronki niecierpię

Dodam że znam też pary które są ze sobą od liceum czy nawet podstawówki i tworzą udane związki
Dobrze że u Was już lepiej

Z biedronki jest okropna Blee... na samo wspomnienie robi mi sie ... niedobrze.

Ja z TŻ jestem od pierwszej liceum




Dziewczyny koniec mojego jeżdzenia rowerem na siłownie Dzisiaj wracałam i te chrabąszcze czy chrząszcze mnie obsiadły... Jak ja mogłam piszczeć Dobrze, że miałam słuchawki na uszach to chociaż samej siebie sie nie wystraszyłam Nawet teraz na mnie czyhają i walą w okno Kiedy to znika?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:58   #328
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Gucia123456 Pokaż wiadomość
Metal zauważyłam ,że doradzasz dziewczynom w sprawach medycznych proszę napisz ni o czym może świadczyć ucisk w krtani i takie wrazenie jakby sie miało problem z oddychaniem mam tak od jakichs 2 może 3 tygodni i zaczynam się bać
obstawiam obrzęk na tle alergicznym... a coś jeszcze temu towarzyszy: kaszel/chrypka/drapanie w gardle/ból/gorączka/cokolwiek innego?

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Metaliku a skąd zamawiałaś te aromatki??? Wiem, że to już gdzieś było podawane ale uciekło mi i nie wiem :bezradny:
tu popatrz: http://allegro.pl/listing.php/search...&string=aromat
tylko nie bierz lepiej od użytkownika kasiasiedlik bo strasznie późno wysyła w związku z tym czekać musiałam, poszukaj jakiegoś lepszego
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:01   #329
k_acha
Raczkowanie
 
Avatar k_acha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 99
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

a jaki test ? gdzie go znajde ????????? help

ksiazka przeczytana ;]
__________________
"tylko Bog moze mnie sadzic"
k_acha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:01   #330
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kradziejkaczasu Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problemik..mianowicie piszecie ze mąka kukurydziana zabroniona, jednak w ksiazce "nie potrafię schudnąc" jest ona dozwolona...
acytuję kawalek:
"ten podobny do tapioki składnik jest uzyteczny w kuchni dzieki właściwościom silnie wiązacym (...) MAKA KUKURYDZIANA to węglowodan,lecz potrzebna nam ilosc jest tak minimalna (chodzi o sos), ze nie ma to znaczenia(...):

A więc jak yto jest ?Mozna czy nie mozna?
A ja o dziwo po powrocie od rodzinki i dwoch dniach prawdziwego grzeszenia (tlusciejsze mięska, ciacha itd) wciaz trzymam wagę sprzed dwoch dni Dziwne...a jestem na koncowce fazy II.

Ps-pytanie mojej mamy. Ona zaczela faze I , po ktorej spadlo jej 4 kg, potem 5 dni fazy II i totalnie olala sprawę...(slaba wola i wiek). Wayz teray 70 kg i wyrotu ma 165 cm. Pytanko-czy po porzuceniu diety -bez przejscia na faze III moze rozpoczac od nowa Faze I?
Prosze o pomoc
1 fazę robi się raz w życiu
niech mama zacznie od 2 fazy, od dni PW i nie porzuca dietkowania
__________________
Limitless Web3.0 Crypto Exchange - Buy, Sell, and Swap Crypto: Simple, Fast, Free of Custody
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.