Plotkarnia Hand-made - część 7 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-09, 23:16   #4861
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Ale mnie dyskusja ominęła?!
To nic i tak nie napiszę tego co wiem i nie są to plotki. To już nie ma znaczenia czy ktoś uważa tak czy siak. Nic się takim gadaniem nie zmieni w tej sprawie. Mogę tylko tyle na podsumowanie napisac, że pozostał pewien niesmak, którego nie jest w stanie usnąć żadna, nawet najmocniejsza pasta do zębów.

Osobiście skorzystałam więcej niż mi się wydawało. A na zakończenie dyskusji zobaczcie moje "nowe wcielenie" .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 226593_1802795987528_1168699016_31654453_7944563_n.jpg (66,1 KB, 42 załadowań)
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 07:07   #4862
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Helenko, że to było w pewien sposób wyreżyserowane to było widać ...nawet jak ktoś oglądał (jak ja) tylko internetowe wersje. Laif is brutal i ful of zasadzkas. Ale żałuję bardzo, że nie dane wam było walczyć w finale, bo zdecydowanie zasłużyliście. I finał z Urszulą Dudziak byłby najsprawiedliwszy - a w tym teamie kto by wygrał to już nie miałoby znaczenia bo oba zespoły były świetne Ale jest jak jest - wygrał ten, kto miał najsilniejsze plecy po tamtej stronie ekranu Szkoda, bo program do pewnego momentu wyglądał na "czysty". O naiwności ludzka (to do mnie)
Fajnie wyglądasz
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 08:14   #4863
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Oooo Arla się przebudziła z zimowego snu...

Ewciu niestety takimi prawami rządzi się telewizja. Wiele razy można się już było o tym przekonać. Smutne, ale prawdziwe... Dobrze, że przynajmniej Helenka fantastycznie się bawiła

Helenko czyżbyś wybierała się na festiwal w Jarocinie?
__________________

Integra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 15:01   #4864
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Integra Pokaż wiadomość
Ewciu niestety takimi prawami rządzi się telewizja. Wiele razy można się już było o tym przekonać. Smutne, ale prawdziwe... Dobrze, że przynajmniej Helenka fantastycznie się bawiła
Dlatego wyrzuciłam telewizornię

Cześć Arletko, miło Cię widzieć
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:53   #4865
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Marzenia się spełniają. Chociaż niektórzy uważają, że nie miałam solówki, to ja wiem, że moja wymarzona solówka była, a oto dowód na to:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 216213_107228806030196_100002292318296_73313_2317248_n.jpg (50,8 KB, 38 załadowań)
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 13:34   #4866
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

A co tu tak cichutko ..... a tak lubiłam Was ,,podsłuchiwać,,.

Miłego popołudnia Wszystkim życzę
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ
damurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 13:39   #4867
Dorota 71
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota 71
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 3 949
GG do Dorota 71
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Dziewczyny jestem na chwilkę.
Sypie mi się życie, o tym innym razem.
Chcialabym Was prosić o pomoc dla grupy mojego synka w przedszkolu.

Chodzi o sms-y treść Eko.22 na nr 72069

Bardzo proszę. Koszt 2zl coś.
Dorota 71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 14:01   #4868
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Dorotko, przytulam ...... rozumiem Cię
A wiesz, że wysłałam choć nie wysyłam? Podziękowali ładnie
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ
damurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:15   #4869
Dorota 71
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota 71
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 3 949
GG do Dorota 71
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Dziękuję bardzo.
Dorota 71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:37   #4870
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

A ja ostatnio na Damurkowy blog nie mogę wejść, bo mi się mozilla wyłącza wtedy... Działa WAm, bo ja już od kilku dni próbuję i nie mogę
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 11:10   #4871
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Ha! A ja chciałam komentarz u Ciebie napisać ... jakaś cholera mi blokuje, ni jak się nie dało .... potem spróbuję ..... mi się też podobają Twoje spiralki, ciekawe
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ
damurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 11:20   #4872
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez damurek Pokaż wiadomość
Ha! A ja chciałam komentarz u Ciebie napisać ... jakaś cholera mi blokuje, ni jak się nie dało .... potem spróbuję ..... mi się też podobają Twoje spiralki, ciekawe
Dziękuję
Widać blogger jeszcze nie do końca sprawny po ostatnich sensacjach
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 07:32   #4873
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
... Widać blogger jeszcze nie do końca sprawny po ostatnich sensacjach
Uparta jestem, znowu ponowiłam próbę ... napisać normalnie się nie dało w okienku ... udało mi się ,,kopiuj-wklej,, ale ... nie dało się kliknąć na wyślij .... na Facebooku Cię ,,udostępniłam,, z moim komentarzem

Miłego dnia całego Wszystkim
Ja dalej w stanie zawieszenia ale ... ale zmieniam to i owo ... ostatnio ,,w jasność i kolor,, powoli wchodzę (np.blog fotograficzny ma teraz bieluśkie tło .... czarne było ... wpadanie ze skrajności w skrajność też ciekawe doświadczenie ).

Wybieracie się może na trzydniowe warsztaty lipcowe do Wrocławia?
Szkoda, że nie ma czegoś podobnego w Katowicach ....
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ
damurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 10:19   #4874
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

A ja niefejsbukowa jestem Danusiu i dalej mi się przeglądarka wiesza jak na Twojego bloga wchodzę grrr

Na moim polatałam i nic w ustawieniach nie było inaczej niż zwykle, ktoś też mi już pisał, że nie może i rozwiązał to tak, że w operze się nie dało a w google chrome już tak... I Twój blog też mi w chrome działa a na mozilli nie
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja

Edytowane przez Kathinna
Czas edycji: 2011-05-19 o 10:22
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 19:41   #4875
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez damurek Pokaż wiadomość
Wybieracie się może na trzydniowe warsztaty lipcowe do Wrocławia?
Szkoda, że nie ma czegoś podobnego w Katowicach ....
Ja mam blisko, ale mi się jakoś nie chce
Poza tym właściwie poszłabym tylko do Kasi Izydorczyk z Manualnie, ale do niej zaglądam jak jestem we Wrocławiu więc szkoda mi czasu na weekendowe warsztaty Może jeszcze na pokaz Leny z Lubina bym miała ochotę - reszta mnie nie interesuje
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:18   #4876
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Ja mam blisko, ale mi się jakoś nie chce
Poza tym właściwie poszłabym tylko do Kasi Izydorczyk z Manualnie, ale do niej zaglądam jak jestem we Wrocławiu więc szkoda mi czasu na weekendowe warsztaty Może jeszcze na pokaz Leny z Lubina bym miała ochotę - reszta mnie nie interesuje
no wiesz
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 07:25   #4877
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Ja mam blisko, ale mi się jakoś nie chce
Poza tym właściwie poszłabym tylko do Kasi Izydorczyk z Manualnie, ale do niej zaglądam jak jestem we Wrocławiu więc szkoda mi czasu na weekendowe warsztaty Może jeszcze na pokaz Leny z Lubina bym miała ochotę - reszta mnie nie interesuje
No cóż, każdy inaczej do różnych spraw podchodzi ..... dla mnie ,,wyrwanie się ,, z domu na 3 dni to odskocznia od codzienności ... spotkanie się z tyloma szalonymi kobitkami (a do takich osób mnie ciągnie) to sama radość ..... no i dochodzi bakcyl podróżowania (mam pociąg do jazdy pociągami ) .................. a mnie nie szkoda czasu tylko mam kilka przeszkód nie do przeskoczenia więc chyba nie pojadę


Dzień dobry ... miłego dnia całego .....
Ja dalej chwasty na części warzywnej ogrodu idę usuwać .......... czuję się jak osadnik karczujący ziemię pod uprawy.
Ostatnio słyszałam, że nie opłaca się siać ani sadzić bo ,,za parę groszy,, w sklepie można wszystko kupić.
A mnie się opłaca ... oprócz warzywek na bieżące potrzeby mam dziką satysfakcję, że jestem super ogrodnikiem ....... moja ziemia, moja ziemia
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ
damurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 19:37   #4878
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Pagata Pokaż wiadomość
no wiesz


Cytat:
Napisane przez damurek Pokaż wiadomość
No cóż, każdy inaczej do różnych spraw podchodzi ..... dla mnie ,,wyrwanie się ,, z domu na 3 dni to odskocznia od codzienności ... spotkanie się z tyloma szalonymi kobitkami (a do takich osób mnie ciągnie) to sama radość ..... no i dochodzi bakcyl podróżowania (mam pociąg do jazdy pociągami ) .................. a mnie nie szkoda czasu tylko mam kilka przeszkód nie do przeskoczenia więc chyba nie pojadę
Jazdę pociągami uwielbiam, ale czasu na nią nie mam Poza tym nie da się ogarnąć wszystkich hobby jakie by się chciało, więc poszłabym tylko do 2 dziewczyn Mam też takie sobie doświadczenia z takich wielowątkowych imprez, byłam na takiej w Krakowie i mi się nie podobało. Natomiast uważam, że zloty tematyczne czyli np. sam decoupage albo sam scrapbooking są świetne. I chyba nie tylko ja mam takie podejście Danusiu, bo jak patrzę na bloga, gdzie można zapisywać się na mocno reklamowany zlot wszelakich twórczyń w Lubinie http://zdolnerece.blogspot.com/, gdzie będą naprawdę rewelacyjne scraperki (Karola Witczak, Finn, Drycha, Brises itp) czy Sylwia Serwin robiąca piękne rzeczy decoupage, czy Kasia Izydorczyk dla mnie rewelacyjna, czy dziewczyny filcujące dobra wszelakie czy robiące torebki czy kapelusze czy w końcu cudowny sutasz to utwierdza mnie to w takim właśnie przekonaniu. Za dużo wszystkiego w jednym miejscu i ciężko zdecydować się na jedno czy dwa szkolenia ...więc skoro wybór za duży zostajemy w domku.
Pomijam fakt, że wybór Lubina na taką imprezę zdziwił mnie niepomiernie, nie wydaje mi się, żeby był w stanie przyciągnąć większą rzeszę dziewczyn uczestniczek. Ale może się mylę ...oby


Cytat:
Napisane przez damurek Pokaż wiadomość
Ostatnio słyszałam, że nie opłaca się siać ani sadzić bo ,,za parę groszy,, w sklepie można wszystko kupić.
A mnie się opłaca ... oprócz warzywek na bieżące potrzeby mam dziką satysfakcję, że jestem super ogrodnikiem ....... moja ziemia, moja ziemia
Ja dzisiaj cały dzień aż do wieczornej burzy spędziłam sadząc w ogródku w pracy rośliny wszelakie więc Cię Danusiu dobrze rozumiem
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]


Edytowane przez Pupil
Czas edycji: 2011-05-20 o 19:38
Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:40   #4879
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość


..... jak patrzę na bloga, gdzie można zapisywać się na mocno reklamowany zlot wszelakich twórczyń w Lubinie http://zdolnerece.blogspot.com/, gdzie będą naprawdę rewelacyjne scraperki (Karola Witczak, Finn, Drycha, Brises itp) czy Sylwia Serwin robiąca piękne rzeczy decoupage, czy Kasia Izydorczyk dla mnie rewelacyjna, czy dziewczyny filcujące dobra wszelakie czy robiące torebki czy kapelusze czy w końcu cudowny sutasz to utwierdza mnie to w takim właśnie przekonaniu.

Pomijam fakt, że wybór Lubina na taką imprezę zdziwił mnie niepomiernie, nie wydaje mi się, żeby był w stanie przyciągnąć większą rzeszę dziewczyn uczestniczek. Ale może się mylę ...oby

Wszelakich
tz. jakich?
i następnie rewelacyjne - czegoś tu nie rozumie /ale ja ostatnio podobno mało kumata jestem /

Lubin jak każde inne miasto - czy to zaraz musi być Kraków czy Warszawa ?
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 06:50   #4880
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Hej dziewczyny. Nie pokazywałam się długo ( jedynie co na mamuskowym) ale tez i weny nie ma.
Ciotka tza - moja szefowa, zadzwoniła mi 1,5 tyg ze mnie zwalnia, oczywiście wypowiedzenie 3 mies wsteczne.
Ciotka: No bo czasami cos tam dla nas zrobisz, a nam wraca pracownica z wychowawczego i musimy ja przyjac i nie stac nas teraz na utrzymanie tylko pracowników.
No spoko ja to rozumie, ale szlag mnie trafił jak mi powiedziała, że ten problem mają od początku roku, a ona sie odzywa na 2 tyg przed końcem mojej pracy.

fajna robota chałupnicza poszła mi koło nosa w kwietniu.
Wkurzyło mnie to. Teraz jeszcze chca mnie chyba na maxa wykorzystac, bo sypiam średnio po 4 godz, Dziś też sżłam o 2 spać a juz o 6 na nogach.

Sąsiadka cos mi napomknela ze kiedys jakas jej znajoma szukała kogos do szycia firan. Musze sie tym tematem zainteresowac i jak cos to choć na kilkudniowe przeszkolenie z modelowania iść. Tym bardziej ze ta babka szukała kogos do pracy w domu. No to by mi pasowało.

Zobaczymy jak będzie
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 07:07   #4881
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez GLINKA121 Pokaż wiadomość

Wszelakich
tz. jakich?
Wszelakich to znaczy właśnie wszelakich czy wszystkich Bo chyba wszystkie najpopularniejsze (i mniej popularne ale rozwijające się) obecne babskie hobby są tam reprezentowane

Cytat:
Napisane przez GLINKA121 Pokaż wiadomość
i następnie rewelacyjne - czegoś tu nie rozumie /ale ja ostatnio podobno mało kumata jestem /

Lubin jak każde inne miasto - czy to zaraz musi być Kraków czy Warszawa ?
Nie musi być, ale jak widać po ilości zapisanych uczestniczek i zarezerwowanych miejscach nie ma najmniejszego zainteresowania. Bo Lubin to jednak miasto górników, i to bardzo specyficzne miasto. Jeśli będzie dużo piwa i zagrychy to impreza pójdzie, w innym razie nie. I bardzo głośna muzyka, najlepiej na lotnisku i do późna w nocy. Specyfika zagłębia i mieszkańców. Dlatego zdziwił mnie niepomiernie wybór Lubina na taką skądinąd fajną imprezę. Nie musi być Warszawa ani Kraków, może być Szczecin, Gdańsk, Katowice czy Lublin ale jednak większa aglomeracja, dająca zdecydowanie więcej możliwości przyciągnięcia uczestniczek.
Patrzę z mojego punktu widzenia - 2 doskonale znane dekupżystki, Sylwia ze swoimi strusimi i ażurowymi jajami i Kasia z cudownym, innym od wszystkich dekupażem. Do tego piękne filcowanki Kasi, rewelacja po prostu. I żadnego najmniejszego zainteresowania. To samo w innych popularnych dziedzinach jak scrap czy sutasz, który zawojowuje prawie wszystkie dziewczyny. Żadnego, najmniejszego zainteresowania a przecież w jednym miejscu zbierają się ikony polskiego skrapu
Co nie znaczy, że przy małej ilości zapisanych i potem trochę ciekawskich impreza się nie uda. Ale ilość organizacyjnego zachodu, jaki musiały dziewczyny podjąć przy organizacji i tak małe zainteresowanie - szkoda, ale taka jest niestety socjotechnika. Zły wybór miejsca pokutuje. I mam prawo mieć takie zdanie na ten temat. I mam
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 07:45   #4882
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Myszko, trzymam kciuki! Oby Ci się udało! ...
Ja kiedyś (jak się bajki zaczynają? za 7 górami za 7 lasami ... ) chciałam mały warsztacik krawiecki otworzyć, skończyłam kurs krawiecki w Rybniku! (w sumie mam 5 kursów, w tym 2 korespondencyjne) manekina na początek sobie kupiłam i ... i zniechęcona zostałam na starcie! Poszłam z matką porozmawiać by jeden pokój mi odstąpiła .......... nawet na mnie nie spojrzała ..... SPLAJTUJESZ tylko powiedziała ...... no cóż, takie życie .

Pupil, ja tylko zapytałam czy ktoś się wybiera do Wrocławia a nie czy warto czy się opłaca czy ... itd. itp. ........... i po co ta nikomu niepotrzebna ,,szczegółowa antyreklama,, z Twojej strony .............. ja nie mogę jechać ani do Lubina ani do Wrocławia bo GOŁODUPIEC jestem ... chętnie bym pojechała i tu i tu ale mnie nie stać niestety (mnie czasami na życie nie stać ... no cóż ...) .... i niczego mi tłumaczyć nie trzeba bo swój rozumek mam ......... to jest moje ostatnie zdanie w tym temacie!!! ... zastanowię się czy ostatnie na Wizażu
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ
damurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 07:56   #4883
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Danusiu jeśli Ty możesz mieć swoje zdanie to i ja mogę mieć swoje zdanie. Nie zostało ono jakby zarezerwowane dla wybrańców, tylko taka jest zasada forum, że każdy może się wypowiedzieć na każdy temat, byle drugiego nie obrażał. Ty masz swoje zdanie, że byś pojechała a ja ma swoje, że nie jeżdżę. Nie, że nie pojadę na ten konkretny tylko że nie jeżdżę. I nie musisz mnie za to wypunktowywać, bo jestem takim samym pełnoprawnym użytkownikiem wizażu jak Ty.
A że na pewnych działach zrobił się zwyczaj linczowania i pyskowania na wszystkich, którzy mają inne zdanie to już jest Twój problem, nie mój. Ja jestem do ludzi nastawiona bardzo pozytywnie, nie opieprzam, nie pisze chamskich pw, jak mogę to pomogę a jak nie to siedzę cicho. Komentuję jak mi się coś podoba, jak mi się nie podoba technicznie to również komentuję a jak widzę, że ktoś łączy np.kolory - różowy, czerwony i fiolet to nie komentuję bo dla mnie to "wieś śpiewa i tańczy" a dla tej osoby to może być szczyt elegancji. I nie zamierzam nikogo dotknąć moim umiłowaniem bardziej "tradycyjnej" kolorystyki.
Wątek plotkowy jak sama nazwa wskazuje służy do plotkowania o wszystkim, nie jest natomiast kółkiem wzajemnej adoracji i ja mam inne zdanie a Ty masz inne i przy nim pozostańmy. Bez wzajemnych personalnych naskakiwań.
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 10:30   #4884
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Danusiu jeśli Ty możesz mieć swoje zdanie to i ja mogę mieć swoje zdanie. Nie zostało ono jakby zarezerwowane dla wybrańców, tylko taka jest zasada forum, że każdy może się wypowiedzieć na każdy temat, byle drugiego nie obrażał. Ty masz swoje zdanie, że byś pojechała a ja ma swoje, że nie jeżdżę. Nie, że nie pojadę na ten konkretny tylko że nie jeżdżę. I nie musisz mnie za to wypunktowywać, bo jestem takim samym pełnoprawnym użytkownikiem wizażu jak Ty.
A że na pewnych działach zrobił się zwyczaj linczowania i pyskowania na wszystkich, którzy mają inne zdanie to już jest Twój problem, nie mój. Ja jestem do ludzi nastawiona bardzo pozytywnie, nie opieprzam, nie pisze chamskich pw, jak mogę to pomogę a jak nie to siedzę cicho. Komentuję jak mi się coś podoba, jak mi się nie podoba technicznie to również komentuję a jak widzę, że ktoś łączy np.kolory - różowy, czerwony i fiolet to nie komentuję bo dla mnie to "wieś śpiewa i tańczy" a dla tej osoby to może być szczyt elegancji. I nie zamierzam nikogo dotknąć moim umiłowaniem bardziej "tradycyjnej" kolorystyki.
Wątek plotkowy jak sama nazwa wskazuje służy do plotkowania o wszystkim, nie jest natomiast kółkiem wzajemnej adoracji i ja mam inne zdanie a Ty masz inne i przy nim pozostańmy. Bez wzajemnych personalnych naskakiwań.
I kto tu ma problem ... na pewno nie ja ... wiesz co? w tym co poprzednio napisałam nie było żadnego chamstwa, ani opieprzania ... jak to odczytałaś to już Twój problem nie mój ...... do żadnych kółek wzajemnej adoracji nie należę bo mnie po prostu mdli od lukrowania i wazeliniarstwa ..... nie przyklasnęłam Ci? przykro mi ..... wyraziłam tak jak Ty swoje zdanie ........... czy wypunktowanie na czerwono jest personalnym naskakiwaniem? ... jeżeli to tak odebrałaś to Twój problem nie mój.
Wiesz co? chciałam teraz napisać coś chamskiego i bezczelnego ale się powstrzymam ............ zapytam tylko - czy Ty musisz pisać te swoje mądre referaty udowadniające, że (.....) zamiast tak normalnie, po prostu pogadać? .... na odpowiedź nie czekam! .... a to, że się już odzywać nie będę nie znaczy, że się obraziłam ..... jeszcze tylko calineczki wyślę i znikam z Wizażu ...... Ewuniu, żałuję, że zapytałam o ten Wrocław .... gdybym wiedziała, że tyle bezsensownego wodolejstwa z tego powodu będzie siedziałabym cicho ..... .
Wyszłam na pyskującą, linczującą, chamską bo nie przytaknęłam ............. e tam, jeżeli ktoś tak mnie odbiera to już nie mój problem ......
To by było na tyle .............. przepraszam, że zepsułam swoją osobą ,,miłą atmosferę,, na plotkowym ......... już znikam
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ
damurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 12:46   #4885
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez damurek Pokaż wiadomość
........... i po co ta nikomu niepotrzebna ,,szczegółowa antyreklama,, z Twojej strony .............. ja nie mogę jechać ani do Lubina ani do Wrocławia bo GOŁODUPIEC jestem ... chętnie bym pojechała i tu i tu ale mnie nie stać niestety (mnie czasami na życie nie stać ... no cóż ...) .... i niczego mi tłumaczyć nie trzeba bo swój rozumek mam ......... to jest moje ostatnie zdanie w tym temacie!!! ... zastanowię się czy ostatnie na Wizażu
Widzisz to Ty masz problem, bo moje prywatne zdanie odebrałaś jako antyreklamę. Ja wyraziłam swoje zdanie, może ta antyreklama się komuś przyda? Tego akurat nie wiesz.

Cytat:
Napisane przez damurek Pokaż wiadomość
I kto tu ma problem ... na pewno nie ja ... wiesz co? w tym co poprzednio napisałam nie było żadnego chamstwa, ani opieprzania ... jak to odczytałaś to już Twój problem nie mój ...... do żadnych kółek wzajemnej adoracji nie należę bo mnie po prostu mdli od lukrowania i wazeliniarstwa ..... nie przyklasnęłam Ci? przykro mi ..... wyraziłam tak jak Ty swoje zdanie ........... czy wypunktowanie na czerwono jest personalnym naskakiwaniem? ... jeżeli to tak odebrałaś to Twój problem nie mój.
Wiesz co? chciałam teraz napisać coś chamskiego i bezczelnego ale się powstrzymam ............ zapytam tylko - czy Ty musisz pisać te swoje mądre referaty udowadniające, że (.....) zamiast tak normalnie, po prostu pogadać? .... na odpowiedź nie czekam! .... a to, że się już odzywać nie będę nie znaczy, że się obraziłam ..... jeszcze tylko calineczki wyślę i znikam z Wizażu ...... Ewuniu, żałuję, że zapytałam o ten Wrocław .... gdybym wiedziała, że tyle bezsensownego wodolejstwa z tego powodu będzie siedziałabym cicho ..... .
Wyszłam na pyskującą, linczującą, chamską bo nie przytaknęłam ............. e tam, jeżeli ktoś tak mnie odbiera to już nie mój problem ......
To by było na tyle .............. przepraszam, że zepsułam swoją osobą ,,miłą atmosferę,, na plotkowym ......... już znikam
Moje referaty są przynajmniej czytelne i na temat, bez wielokropków i domysłów i gróźb w stylu "znikam z wizażu". Było już ich tyle z Twojej Danusiu strony, że przyzwyczaiłyśmy się do nich, są prawie w każdym Twoim poście, gdy dochodzi do jakiejkolwiek dyskusji nie po Twojej myśli. Wystarczy zajrzeć na druty. Moja opinia o linczowaniu i krytykowaniu wszystkiego też dotyczy drutów. Nie ja zbieram ostrzeżenia za napaści na inne użytkowniczki. Nie ma tu miejsca na konstruktywną krytykę, jest od razu napaść - jak nie publicznie to na pw.
Co do reszty się nie wypowiem mam swoje zdanie i pozostawię je wyłącznie dla siebie. To taka kurtuazja z mojej strony
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]


Edytowane przez Pupil
Czas edycji: 2011-05-21 o 13:23
Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 18:32   #4886
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Widzisz to Ty masz problem, bo moje prywatne zdanie odebrałaś jako antyreklamę. Ja wyraziłam swoje zdanie, może ta antyreklama się komuś przyda? Tego akurat nie wiesz.



Moje referaty są przynajmniej czytelne i na temat, bez wielokropków i domysłów i gróźb w stylu "znikam z wizażu". Było już ich tyle z Twojej Danusiu strony, że przyzwyczaiłyśmy się do nich, są prawie w każdym Twoim poście, gdy dochodzi do jakiejkolwiek dyskusji nie po Twojej myśli. Wystarczy zajrzeć na druty. Moja opinia o linczowaniu i krytykowaniu wszystkiego też dotyczy drutów. Nie ja zbieram ostrzeżenia za napaści na inne użytkowniczki. Nie ma tu miejsca na konstruktywną krytykę, jest od razu napaść - jak nie publicznie to na pw.
Co do reszty się nie wypowiem mam swoje zdanie i pozostawię je wyłącznie dla siebie. To taka kurtuazja z mojej strony
Ewuniu, Ty masz już wyrobione o mnie zdanie ..... dziękuję, że dowiedziałam się od Ciebie prawdy o sobie (kurcze,Tobie nawet te kropeczki w moim pisaniu przeszkadzają ). Wiesz, że się cieszę, że mi dokopałaś publicznie?
Ostrzeżenia za napaść na inne użytkowniczki ?! No tak, Ty wiesz wszystko najlepiej . Było minęło, żadna z biorących udział w tamtym zdarzeniu nie ma do siebie żalu ani pretensji a Ty to wyciągasz żeby mi udowodnić jaka jestem wredna Była jakaś napaść z mojej strony? A może ja się tylko broniłam? Wiesz co? Mediator z Ciebie byłby do niczego (powiem to dosadniej - mediator do dupy ). Kurtuazja z Twojej strony? Dobrze, że są takie wspaniałe osoby jak Ty na Wizażu ... dla takich awanturnic jak ja nie ma tu miejsca. Ty masz o mnie wyrobione zdanie (domyślam się nawet od kiedy) ... ja się przekonałam, że jednak miałam rację co do Ciebie ...... mam nadzieję, że jesteś mądrzejsza i nie będziesz już tej bezsensownej dyskusji ciągnąć (po co masz głupiemu udowadniać, że jest głupi ... on o tym doskonale wie ale ma nadzieję, że jednak nie aż tak głupi jest ).

Dziewczyny, przepraszam Was, że się dzisiaj odezwałam, przepraszam Was, że mnie poniosło.
Przepraszam wszystkie Dziewczyny, na które napadłam/napadałam na forum i na Pw. ... przepraszam Dziewczyny, które spotkała z mojej strony jakakolwiek przykrość ... cóż więcej mogę powiedzieć .... miło było z Wami czasem pogadać.


Czasem tu wpadnę Was odwiedzić ... obiecuję, że się nie będę odzywać (to nie są żadne groźby ... po prostu jak ktoś nie ma nic do powiedzenia niech się lepiej nie odzywa - tego się będę trzymać).

A Ciebie Ewuniu nie przepraszam ... Tobie moje przeprosiny są niepotrzebne ... życzę Ci wszystkiego co dobre ... powodzenia
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ

Edytowane przez damurek
Czas edycji: 2011-05-21 o 18:50 Powód: poprawa mało istotnego błędu :)
damurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 19:06   #4887
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

cisza! co tu sie dzieje!
ciotki, dajcie sobie na wstrzymanie szklankę meliski wypić (albo jakaś mocniejsża lufkę ) , oddech wziac głeboki i... rozejść się do swojego kąta.
jedna niech zaprzestanie swoich filozoficznych wielokropków, a druga swoich omnibusowych referatów i bedzie spokoj
każdy jest inny. nikt nie jest idealny. nic sie na to nie poradzi.
czasami działamy sobie na nerwy bywa. ale takie zycie. tough!

nawrzucałyście sobie, troche wam ulzyło teraz czas złapac dystans. ludzie, to w koncu tylko forum internetowe. na pewne rzeczy trzeba przymknąć oko.

siem wypowiedziała . teraz znikam do Piekiełka

Pozdro dla obu Wojowniczek jak dla mnie jest remis 1:1
__________________

Edytowane przez Titania
Czas edycji: 2011-05-21 o 19:12
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:46   #4888
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Amen
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 14:57   #4889
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

dziewczyny przepraszam ze sie tak wcinam tutaj ale szukam wszedzie i nie moge znalezc
potrzebuje pudelka do wysylania kartek recznie zrobionych, zeby wystajace elementy sie nie zniszczyly a w kopercie to roznie bywa wiem ze moge je zrobic sama ale ja potrzebuje duze ilosci wiec ta opcja odpada moze ktoras z Was natknela sie gdzies na takie pudeleczka to bede bardzo wdzieczna za pomoc!
pozdrawiam
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 10:17   #4890
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

a mozektoraz z Was dziewczyny robila ozdobne wieszaki?

chcialabym sprobowac swoich sil ale wujek google nie pokazuje zbyt wielu opcji a tutaj ciezko szukac pomiedzy watkami

Z gory dziękuję za odzew
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.