Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah, and U - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: W którym Emiracie mieszkasz? (możliwość wyboru jednej opcji)
Abu Dhabi 24 30,00%
Ajmān 0 0%
Dubai 33 41,25%
Fujairah 1 1,25%
Ras al-Khaimah 0 0%
Sharjah 7 8,75%
Umm al-Quwain 1 1,25%
W innym państwie Middle East 14 17,50%
Głosujący: 80. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-11, 18:26   #1771
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
a do was w listopadzie sie wybieram
to jest to tu kicha z pogoda itp itp a tam raj na ziemi

Magda, super że wybrałaś Listopad, mam nadzieję, że będziemy mogły się spotkać


Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Oj tak Eva zawsze ma racje, z checia bym ci dala paszport emiracki hehehhehe
Jumeirah, kochana moja dorzuć do paszportu fajny sprzęt w dishdashy a biorę w ciemno!!!


Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Straszne , ale od razu do 148 pietra, ja mysle ze on mial jakas mental disorder.
Teraz doczytałam bo zrobili dokładne śledztwo, to był Indus z Tamil Nadu w wieku 38 lat, zostawił notatnik i zdjął buty przed skokiem.
W Grudniu był w Indiach na emergency leave, bo zmarł jego brat, a on to bardzo przeżył i popadł w depresję.
Podobno był tutaj sam, bez rodziny, pracował jako cleaner (nie wiem jak po polsku jest cleaner? osoba sprzatająca?)
Chciał kolejny urlop ale nie otrzymał, taki załamany wziął i skoczył, szkoda człowieka.


Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam morze, jogging in the beach, tanning, plywanie, co w sobote chodze do Dubai Ladies Club.
Ja też uwielbiam... ale ja chodzę na Adult Beach (dzieciom poniżej 18 roku życia i psom wstęp wzbroniony, tak dokładnie pisze... prawie, bo chodzi o pets )
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2011-05-11 o 18:28
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 19:01   #1772
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Jumeirah, kochana moja dorzuć do paszportu fajny sprzęt w dishdashy a biorę w ciemno!!!


Teraz doczytałam bo zrobili dokładne śledztwo, to był Indus z Tamil Nadu w wieku 38 lat, zostawił notatnik i zdjął buty przed skokiem.
W Grudniu był w Indiach na emergency leave, bo zmarł jego brat, a on to bardzo przeżył i popadł w depresję.
Podobno był tutaj sam, bez rodziny, pracował jako cleaner (nie wiem jak po polsku jest cleaner? osoba sprzatająca?)
Chciał kolejny urlop ale nie otrzymał, taki załamany wziął i skoczył, szkoda człowieka.


Ja też uwielbiam... ale ja chodzę na Adult Beach (dzieciom poniżej 18 roku życia i psom wstęp wzbroniony, tak dokładnie pisze... prawie, bo chodzi o pets )
Moge dorzucic taki catalog i bedziesz miala co wybrac, wszystko bedzie dokladnie napisane, "all you need is to choose, then your dream will come true"

Strasznie

Nie wiedzialam ze istnieje Adult Beachinteresujaco
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 19:10   #1773
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Moge dorzucic taki catalog i bedziesz miala co wybrac, wszystko bedzie dokladnie napisane, "all you need is to choose, then your dream will come true"
Mmmmmm..... sounds good, very, very good inshallah
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 19:27   #1774
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Mmmmmm..... sounds good, very, very good inshallah
Inshallah
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 20:11   #1775
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Magda, super że wybrałaś Listopad, mam nadzieję, że będziemy mogły się spotkać
i pomożesz mi wybrac następną brylantową pamiątkę
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 21:36   #1776
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Inshallah
Jumeirah yes, yes, yes



Khalifa Al Romaithi & Abdullah Al Marzouqi -Ana Emarati (أنا إماراتي)






Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
i pomożesz mi wybrac następną brylantową pamiątkę
Magda z największą przyjemnością, a jeśli tylko zechcesz to Jumeirah jest rewelacyjną znawczynią mody i może zgodziłaby się doradzić w sprawie ewentualnego zakupu abayi.
Warto jest mieć takie cudeńko w szafie

Kiedyś wklejałyśmy zdjęcia, jednak niestety po awarii Wizażu one przepadły.

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:18 ----------

Cześć veenaa123 i cześć wszystkim gościom na wątku miło, że zaglądacie bikinii też
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2011-05-11 o 21:04
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 08:21   #1777
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Tym radzem wedzme urlop max. 2 weeks working days, trzeci tydzien lipca do drugiego tygodnia Sierpnia, i od razu do Polski.
O, a gdzie do Polski dokładnie?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 08:26   #1778
r k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Jumeirah Girl jakbys sie do Poznania wybierała daj znać

miałam Was odwiedzić ale nie bylo ciekawych ofert do ZAE wiec pojechała do Kenii tez cieplo ;P
r k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 11:55   #1779
SharjANKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sharjah
Wiadomości: 8
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Czesc dziewczyny, chciałam jeszcze wtrącić swoje kilka groszy a propos tematu bezpieczenstwa. Podobno wyjatki potwierdzaja regule, tylko dlaczego akurat mnie sie przydarzyly juz 2 nieszczescia???
Mieszkam w Sharjah jakies 1,5 roku i w tym czasie:
1 - ukradziono mi rower w centrum miasta,
2 - zostalam ofiara 'hinduskich zalotow', czyli najzwyczajniej w swiecie jakis facet probowal mnie molestowac. Nie skonczylo sie to dla niego dobrze, bo najpierw dostal kilka ciosow od mojego malzonka, a pozniej w areszcie slyszalam dziwne plaśnięcia i krzyki, wiec policjanci musieli tez dorzucic cos od siebie.

Taka to ja juz jestem wyjatkowa

Musze jeszcze dodac ze w zaden sposob nie szukalam przygody anie nie prowokowalam tych sytuacji-rower byl przypiety, a ja chodze ubrana jak Pan Bóg/Allah przykazal, czyli nie ubieram sie jak wyuzdana krolowa dyskoteki. No a mimo wszystko zdarzyly sie te hece.

Jedyny wniosek jaki się nasuwa to nie przyjmowac, ze cos jest czarne albo biale, a miec po prostu oczy otwarte i zachowywac sie rozsadnie. Peace!
SharjANKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 13:23   #1780
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Witaj RK
Jak było w Kenii... oprócz tego, że gorąco?



Ania, aleś miała przygody... szkoda roweru zgłosiłaś jego kradzież? Bo właśnie ponad 140 aresztowano w Twoich okolicach za drobne kradzieże (Indusów i Pakistańczyków), może Twój rower tam mają?

Co do bezpieczeństwa to masz naturalnie rację, że trzeba zawsze podchodzić z lekkim dystansem i na siebie uważać.
Twój przykład świetnie obrazuje reakcję Policji na ewentualne zaczepki względem kobiety, pewnie oberwał ten delikwent i teraz się dwa razy zastanowi zanim zacznie molestować... mogło się to nawet dla niego skończyć karą chłosty, a nawet deportacją jeśli to nie pierwszy raz.

Gdzieś indziej, byłby wolny po 5 minutach i włosek z jego szanownej głowy by mu nie spadł, mógłby nawet oskarżyć Twojego męża za pobicie i jeszcze zażądać odszkodowania.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Z cyklu: relacje na lini Polska - Emiraty


Now you can buy property in Hel.

Cytat:
Dubai: Now you can buy property in Hel - a Polish town.

On offer is property in a former shooting range and a lush neighbourhood with 15 buildings as part of the International Property Show that ends on Thursday in Dubai.
Bidding for a place in Hel will start later this year. Property agent Malgorzata Golinska said non-Polish investors don't need a local partner and will be given 100 per cent ownership of the property. Starting bids for a small plot with two blocks in The Bay of Puck area is about Dh5.4 million.

"Don't be fooled by the name. Nothing could be farther from hell than Hel itself", the Poland for Visitors guide says. The picturesque town lies in north Poland, with white sandy beaches lapping up the blue Baltic Sea.
Some 30,000 people live in Hel.
It is green and has freezing winters despite its peculiar name.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 18:18   #1781
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Hej dziewczyny,

Mam pytanie odnośnie wizy. Jak to wygląda jeżeli chodzi o obywatela GCC ?
Chciałabym wiedzieć czy ktoś się orientuje czy to coś zmienia jeśli chodzi o ubieganie się o wize. Chcemy z TŻ wybrać się do Emiratów. On pochodzi z Maroka, które możliwe niedługo również będzie w GCC i tak się zastanawiam czy poczekać aż Maroko przyjmą czy to nic nie zmienia?
Od razu mówie, że wyjazd nie jest planowany na "jutro", więc kwestia czasu to nie problem
Martii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 09:52   #1782
bogotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

dziewczyny a ja mam prosbe - doradzcie jak przelac( najkorzystniej oczywiscie) duza sume pieniedzy z Dubaju do Pl ???
ktory bank a moze inna instytuacja pobiera najmniejsza prowizje.
dowiadywalam sie juz troche i powiem szczerze ze jestem kompletnie skolowana .o ile niektore tutejsze banki nie pobieraja prowizji albo stala nawet niezbyt wysoka (niezaleznie od ilosci przeslanych dolarow) to w Pl potrafia rypnac prawie 10% oplat operacyjnych
POMOCY

Edytowane przez bogotta
Czas edycji: 2011-05-13 o 09:54
bogotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 13:36   #1783
r k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

DO Eva ID
w Kenii po 1 cieplo bardzo cieplo ale temperatura podobna do tej w Dubaju pod koniec listopada (z tyz ze duzo wyzsza wilgotnosc wieczorem);P, wiec niesamowita przyroda akurat bylam po porze deszczowej wiec bylo jeszzce zielono, niesamowite wrazeni jezeli chodzi o bliskie spotkania ze zwierzetami plecam safarii i to 2 dniowe (lub wiecej jak ktos lubi jedzic busem/jeepem) widzialam lwy z bliska , geparda z bardzo daleka (przez loretke) no i cala mase sloni, zyraf malp gazel , surykatki, szakale, antylopy, buffalo, wielkiego 100 letniego zolwia, w poblizu mombassy jest park takie mini zoo i tam mozna bylo spotkac hipopotamy (sa bardzo niebezpieczne wiec byly ogrodzone) i na safarii ich nie widzialam
jezeli chodzi o kupno pamiotek (super namolni sprzedawcy trucy czy tunezyjczycy sa przy nich flegmatykami) , spacerowanie poza hotelem zdecydowanie odradzam , rezydent nas uprzedzal zeby nigdzie samemu sie nie wypuszczac- jest poprostu niebezpiecznie
moge jakies fotki wrzucu jak mi napiszecie jak to zrobic ;P

DZIS ZNALAZLAM NA STRONIE LUFTHANSY PROMOCJE EMIRATY ZA 1333 ZL Z WA-WY

do BOGOTTY
A WESTERN UNION PATRZYLAS??
W PRZELEWIE MOZESZ ZAZNACZYC ZE ALBO PRZELEW ZAGRANICZNY JEST PLATNY STRONAMI CZYLIE SHEA ALBO ZE TY PLACISZ WSZYSTKO ZE SWOJEJ STR CZYLI W BANKU W DUBAJU (ZEA) MOZE WTEDY WYCHODZI TANIEJ,
SPR TEZ CZY NIE JEST TANIEJ JAK ZALOZYSZ SOBIE W BANKU INTERNETOWYM (KIEDYS MBANK BYL NAJTANSZY)W PL KONTO WALUTOWE USD I TAM PRZELEJESZ KASE , WTED JEST CHYBA TTYLKO PLATNOSC ZA WYPLATE ALE NIE WIEM ILE Y CZY NADAL TAK JEST ,
KOSZT PRZELEWU ZAGRANICZNEJ POZA UE 40 ZL NP DO USA, moze skoro tyle kosztuje przelew do odbior tyle samo..
SPR JAK TO WYGLADA W KREDYT BANKU napisalam Tobie na priva

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

jeszcze mi sie jedno przypomnialo jest jeszcze PAYpall wplasasz kase na konot tam i robsz przelew wtedy placisz jakies symboliczne pieniadze, ale jak to dziala nie wiem, znajomi ktorzy zamawiaja sobie do polski z zagraicy np USA (amazon) rzeczy to przez to placa
Wysyłanie pieniędzy
  • Wysyłaj pieniądze w trybie online krewnym i znajomym: PayPal to bezpłatna, bezpieczna i wygodna forma płatności.
  • Po prostu bezpłatnie załóż konto i kliknij kartę Wyślij pieniądze. Wybierz dowolną z 23 różnych walut!
  • Wystarczy, że znasz adres e-mail odbiorcy — on zaś będzie mógł założyć konto PayPal podczas odbierania płatności.
inf ze strony paypal kropka pl

Edytowane przez r k
Czas edycji: 2011-05-13 o 13:08 Powód: poprawka
r k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 17:17   #1784
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Jumeirah yes, yes, yes
Magda z największą przyjemnością, a jeśli tylko zechcesz to Jumeirah jest rewelacyjną znawczynią mody i może zgodziłaby się doradzić w sprawie ewentualnego zakupu abayi.
Warto jest mieć takie cudeńko w szafie
It will be a pleasure to guide

Ale nie jestem az tak znawczynia mody, nie lubia sledzic trendow jak szafiarki, lubie klasyke+feminine+effectiv eness in the outfit. Zeby bylo na koniec "wow" jak ktos popatrzy na outfit

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O, a gdzie do Polski dokładnie?
Do Gdnaska, do rodziny mamy, uwielbiam Gdansk, Sopot i Gdynia.

Cytat:
Napisane przez r k Pokaż wiadomość
Jumeirah Girl jakbys sie do Poznania wybierała daj znać

miałam Was odwiedzić ale nie bylo ciekawych ofert do ZAE wiec pojechała do Kenii tez cieplo ;P
Cytat:
Napisane przez r k Pokaż wiadomość
DO Eva ID
w Kenii po 1 cieplo bardzo cieplo ale temperatura podobna do tej w Dubaju pod koniec listopada (z tyz ze duzo wyzsza wilgotnosc wieczorem);P, wiec niesamowita przyroda akurat bylam po porze deszczowej wiec bylo jeszzce zielono, niesamowite wrazeni jezeli chodzi o bliskie spotkania ze zwierzetami plecam safarii i to 2 dniowe (lub wiecej jak ktos lubi jedzic busem/jeepem) widzialam lwy z bliska , geparda z bardzo daleka (przez loretke) no i cala mase sloni, zyraf malp gazel , surykatki, szakale, antylopy, buffalo, wielkiego 100 letniego zolwia, w poblizu mombassy jest park takie mini zoo i tam mozna bylo spotkac hipopotamy (sa bardzo niebezpieczne wiec byly ogrodzone) i na safarii ich nie widzialam
jezeli chodzi o kupno pamiotek (super namolni sprzedawcy trucy czy tunezyjczycy sa przy nich flegmatykami) , spacerowanie poza hotelem zdecydowanie odradzam , rezydent nas uprzedzal zeby nigdzie samemu sie nie wypuszczac- jest poprostu niebezpiecznie
moge jakies fotki wrzucu jak mi napiszecie jak to zrobic ;P
Oh jestes daleko , mozy ty wpadniesz do trojmiasta

Wow Kinia, nigdy tam nie bylam, uwielbiam dzikie zwierzeta
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women

Edytowane przez Jumeirah Girl
Czas edycji: 2011-05-13 o 17:57
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 17:37   #1785
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Jumeirach i Eva yes yes yes jestem za super bo brylanta ew. tów chcem więcej (tż-te płaci to zostanie przegłosowany wrazie co) ja bilety kupiłam żeby nie było
Eva ja pamietam te zdjęcia Jumeirach nawet wystawy ogładałam z tymi nie chce przekręcić (abaja) bardzo mi się podobały niektóre to achy achy i ochy ochy wywoływały
i ta henna Jumeirach misrzostwo świata (tez chcę takie...)

no styczeń zahaczylismy ostanio i te przeceny nas zatkały (dosłownie i z tego szoku ja nie skorzystałam tak jak bym chciała) z tym że więcej "firmowych" rzeczy zakupił tz-et w sensie ciuchy ja prawie tylko "pamiątką" się zadowoliłam a teraz byłaby mądrzejsza i chytrzejsza
a na listopad dobre były ceny na samolot, listopad w Polsce buro, zimno....i najgorszy miesiąc w roku, a też byśmy chieli pozwiedzać całe Emiraty ale na malle to mmm wiadomo czas musi być

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2011-05-13 o 17:39
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 18:26   #1786
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Disziaj bylam w Ferrari World byl superrr a zwlaszcza ten najszybszy coaster270 km/h


Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Jumeirach i Eva yes yes yes jestem za super bo brylanta ew. tów chcem więcej (tż-te płaci to zostanie przegłosowany wrazie co) ja bilety kupiłam żeby nie było
Eva ja pamietam te zdjęcia Jumeirach nawet wystawy ogładałam z tymi nie chce przekręcić (abaja) bardzo mi się podobały niektóre to achy achy i ochy ochy wywoływały
i ta henna Jumeirach misrzostwo świata (tez chcę takie...)

no styczeń zahaczylismy ostanio i te przeceny nas zatkały (dosłownie i z tego szoku ja nie skorzystałam tak jak bym chciała) z tym że więcej "firmowych" rzeczy zakupił tz-et w sensie ciuchy ja prawie tylko "pamiątką" się zadowoliłam a teraz byłaby mądrzejsza i chytrzejsza
a na listopad dobre były ceny na samolot, listopad w Polsce buro, zimno....i najgorszy miesiąc w roku, a też byśmy chieli pozwiedzać całe Emiraty ale na malle to mmm wiadomo czas musi być
No kiedy przyjdziesz do nas???
Brylanty lepiej sie kupi w Europie, duzo ludzi tak mowi, ale nie wiem czemu.

zalaczal jeszcze raz zdjecia Abaye, szkoda ze sie skasowaly.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 73200_479857933280_185436308280_5412568_5875365_n.jpg (55,1 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3723.jpg (106,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (114,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg -1hhh.jpg (97,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1jhj.jpg (100,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (15,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (113,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 166613_10150398309975157_649740156_17064037_2356682_n.jpg (38,5 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Congraaaaaaats!!!!_.jpg (29,2 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20101203-00856-1.jpg (43,2 KB, 50 załadowań)
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 18:36   #1787
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

:d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0072.jpg (82,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1502.jpg (94,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fash_7.jpg (92,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Guest5.jpg (128,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0880-768x1024.jpg (73,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ha__(1).jpg (17,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0319.jpg (105,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (117,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (101,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (86,5 KB, 54 załadowań)
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 18:47   #1788
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Tak sie nosi unas, ja tez posiadam Abaye od DASsa przepiekne i nawert warty ceny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27837_114857348557143_108709445838600_86107_5930049_n.jpg (81,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30460_408089840901_654115901_4312561_4148934_n.jpg (37,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alsada.jpg (166,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hind_artdubai.jpg (88,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg evevvf.jpg (197,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0265.jpg (124,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3160979.jpg (40,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 164166_10150101331443281_185436308280_5944610_5935297_n.jpg (77,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg we.jpg (102,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 163193_174171942625115_168570673185242_342317_954126_n.jpg (50,4 KB, 58 załadowań)
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 18:56   #1789
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

No i pokazuje moje zdjecia z henna, kolekcja zdjec
mam nadzieje ze zdjecia nie sa za duze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG00485-20100910-1049.jpg (107,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG00487-20100910-1051.jpg (117,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG00649-20101116-1043.jpg (40,7 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG00660-20101116-1055.jpg (49,2 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG00673-20101117-1437.jpg (58,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG00369-20100517-1013.jpg (89,4 KB, 46 załadowań)
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 19:27   #1790
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Jumeirach kochana to ja osobiście ten mit obalam
najlepsza inwestycja i pamiątka z Emiratów - nie ma takiej opcji że w Europie taniej
Mam cudny pierścionek z Dubaju, i kupiłam w Stanach (to przez przyjaciółkę i właśnie paypala tak jej pieniązki wysyłałam na zakup bo nie chcieli mojej karty kredytowej uznac w tym sklepie ) kolczyki z czarnych brylantów ale cenowo na korzyść Emiraty wychodzą zdecydowanie

jaka ty piekna jesteś

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2011-05-13 o 19:29
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 20:03   #1791
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Jumeirach kochana to ja osobiście ten mit obalam
najlepsza inwestycja i pamiątka z Emiratów - nie ma takiej opcji że w Europie taniej
Mam cudny pierścionek z Dubaju, i kupiłam w Stanach (to przez przyjaciółkę i właśnie paypala tak jej pieniązki wysyłałam na zakup bo nie chcieli mojej karty kredytowej uznac w tym sklepie ) kolczyki z czarnych brylantów ale cenowo na korzyść Emiraty wychodzą zdecydowanie

jaka ty piekna jesteś
No to dobrze dla nas

No i kiedy przyjezdziasz do nas?

Oj dziekuje, milo mi , zdjecie robione rok temu, jestem bardziej opalona teraz
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 20:17   #1792
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Czyli wyglądasz jeszcze lepiej
po cichu się zachwycam od początku

o wybrałam najgorszy czas pogodowy w Polsce czyli drugą połowę listopada odpukać odfukac mam nadzieję że nam nic nie wyskoczy i na luzie sobie przyjedziemy
juz wiemy jak z wizą, hotelem itp itp także super sprawa (ten pierwszy raz tez na własną rękę sobie organizowlismy wszystko)
i na zorganizowany wyjazd nigdy bym sie nie wybrała
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 06:40   #1793
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Jumeirah super wyglądasz Mnie się podobają abaye (tak to się odmienia? ), choć czarne to wiele z nich ma przeróżne zdobienia, hafty itp.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 07:01   #1794
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie wizy. [.....] Chcemy z TŻ wybrać się do Emiratów. On pochodzi z Maroka

Witaj Marti, proponuję aby Twój partner sam zapytał bezpośrednio w Ambasadzie Emirackiej w sprawie wymagań wizowych względem obywateli Maroka.

Nie wiem gdzie mieszkasz ale w Polsce jest Ambasada UEA.

United Arab Emirates Embassy in Poland
Ambasada Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
Budynek Skylight, piętro 19

tel. (22) 222 20 20
fax (22) 222 20 40

Biuro Ambasadora:
tel. (22) 222 20 50

e-mail: uae_embassywarsaw@yahoo.c om

Jeżeli Wasz wyjazd byłby stricte w celach turystycznych, to wizę załatwi Biuro Podróży, ale zdarzają się przypadki odmowy wizy bez podania przyczyn.


Cytat:
Napisane przez bogotta Pokaż wiadomość
doradzcie jak przelac( najkorzystniej oczywiscie) duza sume pieniedzy z Dubaju do Pl ???
Bogotta, sprawdź stawki w bankach Europejskich, tych które mają swoje oddziały w Polsce, np. HSBC.


Cytat:
Napisane przez r k Pokaż wiadomość
....widzialam lwy z bliska
RK.... lwy z bliska to moje ulubione kotki kici-kici

Bardzo chetnie zobaczę zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Ale nie jestem az tak znawczynia mody, nie lubia sledzic trendow jak szafiarki, lubie klasyke+feminine+effectiv eness in the outfit. Zeby bylo na koniec "wow" jak ktos popatrzy na outfit
Jumeirah, Ty powinnaś mieć własnego bloga typu "szafiarka", bo masz wypracowany już swój własny styl i jest on naprawdę świetny jest na tyle super, że to wow - wow - wow słyszysz codziennie


Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
super bo brylanta ew. tów chcem więcej
Magda nie da się ukryć, że brylanty to najlepsi przyjaciele kobiety... a kto mówi inaczej, to łże

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Disziaj bylam w Ferrari World byl superrr a zwlaszcza ten najszybszy coaster270 km/h
Ha! Ty w Abu Dhabi, a ja wczoraj cały dzień w Dubaju..... ale z super niespodzianką - Wizażanką

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
.... ja tez posiadam Abaye od DASsa przepiekne i nawert warty ceny
W Dubai Mallu mają sklep DAS?

Abaye cudne, a henna... kurcze, piękna po prostu!


Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
jaka ty piekna jesteś
Magda, to ja Ci powiem, że Jumeirah tu na tych zdjęciach, to tak sobie ładnie wyszła, trzeba ją zobaczyć w realu...
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:04   #1795
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Czyli wyglądasz jeszcze lepiej
po cichu się zachwycam od początku

o wybrałam najgorszy czas pogodowy w Polsce czyli drugą połowę listopada odpukać odfukac mam nadzieję że nam nic nie wyskoczy i na luzie sobie przyjedziemy
juz wiemy jak z wizą, hotelem itp itp także super sprawa (ten pierwszy raz tez na własną rękę sobie organizowlismy wszystko)
i na zorganizowany wyjazd nigdy bym sie nie wybrała
No to SUPER!!!, moze sie spotkamy, ja i Eva !!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jumeirah super wyglądasz Mnie się podobają abaye (tak to się odmienia? ), choć czarne to wiele z nich ma przeróżne zdobienia, hafty itp.
Oj dziekuje , shit am blushing!! hehehehehheheh

Dobra odmiana

Jak widac Olivia Polermo nosila abayeh velvet od "DAS" jako suknie, ten typ abaya jest jako couture, ale szkoda ze mozna kupic ten model tylko w Harrods wo Londynie.

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Jumeirah, Ty powinnaś mieć własnego bloga typu "szafiarka", bo masz wypracowany już swój własny styl i jest on naprawdę świetny jest na tyle super, że to wow - wow - wow słyszysz codziennie

Ha! Ty w Abu Dhabi, a ja wczoraj cały dzień w Dubaju..... ale z super niespodzianką - Wizażanką

W Dubai Mallu mają sklep DAS?
Abaye cudne, a henna... kurcze, piękna po prostu!

Magda, to ja Ci powiem, że Jumeirah tu na tych zdjęciach, to tak sobie ładnie wyszła, trzeba ją zobaczyć w realu...
Wole nie miec bloga Its like invading my privacy, i juz kazdy by mnie znal w UAE, wole po kryjomu . No moze zaloze blog "any social network" jak bede miala jakis business in the future, and will use it as marketing tool
Dziekuje Eva dziekuje za mile slowa

Hehehehe, a co robilas w DXB?

DAS ma tylko jedna boutique w Jumeirah 3, 5 min drogi od mojej domu. Sam wyglad boutique jest WoW, ja bym wziela wszystkie abaye, no ale szkoda ze sa bardzo drogie, moge kupic jeden monthly.

Eva bez przesady , normalnie wygladam hehehe
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women

Edytowane przez Jumeirah Girl
Czas edycji: 2011-05-14 o 10:42
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 17:05   #1796
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Jumeirah - ale Ty jesteś piękna!!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 17:40   #1797
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
.... moze sie spotkamy, ja i Eva !!
Jeśli tylko 2+2=4 to jest to pewne jak w najlepszym Emirackim Banku
(Abudhabijskim oczywiście )



Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
...shit am blushing
Jumeirah... shit, u killed me with that!!!

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
.... No moze zaloze blog "any social network" jak bede miala jakis business in the future, and will use it as marketing tool
No i teraz mówisz konkretnie, tak jak lubię keep like that babe


Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Hehehehe, a co robilas w DXB?
uuuuuu... nie chcesz wiedzieć CO robiłam ale wszytko sprowadza się do Dubai Mall mojej przyjaciółki z AUH i do Bogotty... ciiii żeby nas nie usłyszała, czy Ty wiesz jaka to jest piękna kobieta???
Powaliła mnie na kolana i przeciągnęła pod kilem (cokolwiek to znaczy) zupełnie poważnie powiem Ci, MUSISZ ją poznać, to kawał absolutnie wspaniałej & pozytywnej kobiety jakiej dawno nie widziałam... Bogotta, weź nie czytaj i nie komentuj, pliz... bo... no nie ma "bo", ale udawaj, że nie czytałaś!


Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
DAS ma tylko jedna boutique w Jumeirah
Oh shit... no ale gdzie??? rozumiem, że mnie zaprowadzisz?

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
moge kupic jeden monthly.
Yup... no to HH Sponsora, a raczej HH Sponsorkę już znalazłam

w tym miesiącu płacisz za moją Abayę ha?

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
normalnie wygladam
Normalnie, to Ty przed lustrem wyglądasz dla siebie, ale ja widziałam Cię na żywo, no to wiesz co? Żadne amatorskie zdjęcie z komórki nie odda Twojej urody i wiesz, że ja wcale nie żartuję... pamietasz gdy chodziłyśmy razem po Mallu? WOW!!!
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 18:16   #1798
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Dziewczyny ja trzymam za siebie kciuki i tż-ta też, że jednak sie uda pierwszy raz tak daleko w czasie musze planować urlop
kupione zaplacone póki co(tanio, bardzo tanio....)
Ale dzis u nas teoretycznie wolne ja dopiero wróciłam z roboty
kończę różne projekty itp i strasznie żałujemy Z teżtem że nie możemy aplikowac u was noszzz na nas zapotrzebowania absolutnie nie ma a naszej części śwata jak najbardziej tak i czasem nie umiem wyrobić.
no to sie i tak nazywa coś za coś no nie narzekam na pamiątkę (najlepszego przyjaciela) ekstra mam i już mam plany
druga część musi tż-tet zakupić
Abaye tez juz chcem
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 19:36   #1799
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Jeśli tylko 2+2=4 to jest to pewne jak w najlepszym Emirackim Banku
(Abudhabijskim oczywiście )

hehehehhehehe

Jumeirah... shit, u killed me with that!!!
I cant hide my sense of humorhehehehe

No i teraz mówisz konkretnie, tak jak lubię keep like that babe
Yup I will, moze soon u will be proud of me in what i have achieved in my career

uuuuuu... nie chcesz wiedzieć CO robiłam ale wszytko sprowadza się do Dubai Mall mojej przyjaciółki z AUH i do Bogotty... ciiii żeby nas nie usłyszała, czy Ty wiesz jaka to jest piękna kobieta???
Powaliła mnie na kolana i przeciągnęła pod kilem (cokolwiek to znaczy) zupełnie poważnie powiem Ci, MUSISZ ją poznać, to kawał absolutnie wspaniałej & pozytywnej kobiety jakiej dawno nie widziałam... Bogotta, weź nie czytaj i nie komentuj, pliz... bo... no nie ma "bo", ale udawaj, że nie czytałaś!

I would loooove to meet her

Oh shit... no ale gdzie??? rozumiem, że mnie zaprowadzisz?
Yup... no to HH Sponsora, a raczej HH Sponsorkę już znalazłam
w tym miesiącu płacisz za moją Abayę ha?
Ich boutique jest blisko "fat burger" w Jumeirah road, ich villa jest na corner, i will take u there soon for sure
Bede wdzieczna to share with u your sponsor. Tym razem bedziesz przymierzac, a ja kupic

Normalnie, to Ty przed lustrem wyglądasz dla siebie, ale ja widziałam Cię na żywo, no to wiesz co? Żadne amatorskie zdjęcie z komórki nie odda Twojej urody i wiesz, że ja wcale nie żartuję... pamietasz gdy chodziłyśmy razem po Mallu? WOW!!!

hehehehe, i'm speechless
Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja trzymam za siebie kciuki i tż-ta też, że jednak sie uda pierwszy raz tak daleko w czasie musze planować urlop
kupione zaplacone póki co(tanio, bardzo tanio....)
Ale dzis u nas teoretycznie wolne ja dopiero wróciłam z roboty
kończę różne projekty itp i strasznie żałujemy Z teżtem że nie możemy aplikowac u was noszzz na nas zapotrzebowania absolutnie nie ma a naszej części śwata jak najbardziej tak i czasem nie umiem wyrobić.
no to sie i tak nazywa coś za coś no nie narzekam na pamiątkę (najlepszego przyjaciela) ekstra mam i już mam plany
druga część musi tż-tet zakupić
Abaye tez juz chcem
we are waiting for u
Gdzie pracujesz, i co robisz? I'm so interested to know

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jumeirah - ale Ty jesteś piękna!!
Ojjj dziekuje bardzo
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 19:58   #1800
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Jumeirach no ja jestem hydrolog i zajmuję się woda ale głównie ta płynącą, mam swoją firmę i pracuje w firmie państwowej (tzn uniwersytet...) a ze tej wody mamy sporo i nowe ramowe dyrektywy unijne (co je wdrażamy jako kraj) to roboty pod pachy a nawet więcej
takich na bank nie potrzebują o taakiej wody szkoda nie ten klimat czy szerokość geograficzna
szkoda bo to naprawde miejsce do zycia - pozazdraszczam

chociaz bylam pod wrażeniem ile "wody" zbiorników, kanałów jest w Dubaju mistrzostwo swiata
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-07 20:07:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.