Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-10, 20:08   #4831
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
lampa lepiej ³apie moc koloru.
Piêkny kolorek!


Ja czekam na moj± farbê i co¶ doczekaæ siê nie mogê


Pozwoli³am sobie wys³aæ kilka zaproszeñ
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.






Edytowane przez Martolek
Czas edycji: 2011-05-10 o 20:11
Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:24   #4832
tuopazzo
Przyczajenie
 
Avatar tuopazzo
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam Was serdecznie moje drogie
Chcia³abym siê Was poradziæ, chcê zmieniæ kolor w³osów na rudy po³±czony z czerwieni±, a mam taki rudawy. Oczywi¶cie domy¶lam siê, ¿e je¶li chce uzyskaæ taki efekt to muszê rozja¶niæ w³osy, a dopiero potem farbowaæ. Pytanie mam w³a¶nie dotycz±ce tego, je¶li nie ma innych sposobów to znacie jakie¶ ¶wietne rozja¶niacze oraz firmê + numer czy nazwa odcieni danej farby by uzyskaæ taki efekt jak na za³±czniku. Jest tam równie¿ mój aktualny kolor w³osów.
Z góry dziêkujê za pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 93082538.jpg (84,7 KB, 165 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 77686-rudy.jpg (159,6 KB, 91 za³adowañ)
tuopazzo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:44   #4833
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
rousse racja, zupelnie zapomnialam z tej bulwersacji, chodzilo mi o te nowosci, do pl wszytsko dociera sto lat po fakcie
Ja te¿ siê zbulwersujê przegladaj±c np szwedzkie drogerie internetowe... Jestem bliska przestania zaopatrywania siê w polskich drogeriach (poza jakimis pilnymi przedmiotami) coraz wiecej zamawiam w necie...
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 21:33   #4834
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ siê zbulwersujê przegladaj±c np szwedzkie drogerie internetowe... Jestem bliska przestania zaopatrywania siê w polskich drogeriach (poza jakimis pilnymi przedmiotami) coraz wiecej zamawiam w necie...
dokladnie mam tak samo, niestety jesli zaczynamy wchodzic na wizaz/interesowac sie tematyka pielegnacji/kosmetykow itd to okazuje sie, ze jako konsumentki jestesmy traktowane tak a nie inaczej nie macie pojecia jaki szok przezylam gdy okazalo sie, ze najdrozsze firmy na rynku, owszem z luksusowa pielegnacja, do pl sprowadzaja wylacznie szara- nuetralna kolorystyke natomiast najciekawszego doswiadczylam ostatnio- do moich wrecz ognisto rudych wlosow obecnie i bialej cery dobrano mi... ciemnobrazowa konturowke , ktora na brwiach wychodzi na szara , poza tym pani w innej perfumerii uwazajaca sie za eksperta doradzila zrobic sobie brwi kreski oczywiscie czarne
, a na moje zdziwienie zareagowala stwierdzeniem, ze przeciez w pl wszytskie kobiety maja typ urody lato ( jestem jesienia)

sorry za off topa

martolek
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-11, 09:33   #4835
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam to samo. Na pocz±tku takie z³ote miedzi to by³ szczyt moich rudawych wyobra¿eñ, a teraz ci±gle chcê intensywniejsze.

kathy, dziêkujê za zaproszenie masz piêkne w³osy!

W³a¶nie dzi¶ po³o¿y³am sobie Joannê p³omienny rudy dla pog³êbienia koloru i jestem zadowolona, ciekawe jak d³ugo przetrwa na moich w³osach bo mimo wszystko kolor siê jeszcze szybko wyp³ukuje.
Dziêkujê

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
rousse racja, zupelnie zapomnialam z tej bulwersacji, chodzilo mi o te nowosci, do pl wszytsko dociera sto lat po fakcie

http://www.garnierusa.com/_en/_us/pu...x.aspx#/videos

http://www.garnierusa.com/_en/_us/bl...dex.aspx#/home

, nie wiem albo ja sie za malo orientuje w tym co mamy w pl, albo naprawde niewiele do nas trafia... nie wiem tez, czy macie podobne odczucia do moich, ale odkad szukalam jakichs drozszych kosmetykow zawuazylam tez, ze oprocz braku rudosci na polkach w drogeriach jest tez strasznie malo kosmetykow dla rudzielca ( kredki do brwi- najlepiej wypada kolorystycznie inglot), tuszy do rzes itd. dlaczego wiele firm zaklada ze polka = szara kobieta ??
Wydaje mi sie ¿e mamy inny asortyment - z nowo¶ci Garniera Naturia te¿ nie trafia za wiele. Bardzo bym chcia³a ¿eby trochê wiêcej kosmetyków z USA trafia³o na nasz rynek - szczególnie naturalnych.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ siê zbulwersujê przegladaj±c np szwedzkie drogerie internetowe... Jestem bliska przestania zaopatrywania siê w polskich drogeriach (poza jakimis pilnymi przedmiotami) coraz wiecej zamawiam w necie...
Wydaje mi siê ¿e w Szwecji jest do¶c ma³y wybór, ostatnio chcia³a cos kupic - i nic z tego nie wysz³o. Jakie kosmetyki my¶li?

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez tuopazzo Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was serdecznie moje drogie
Chcia³abym siê Was poradziæ, chcê zmieniæ kolor w³osów na rudy po³±czony z czerwieni±, a mam taki rudawy. Oczywi¶cie domy¶lam siê, ¿e je¶li chce uzyskaæ taki efekt to muszê rozja¶niæ w³osy, a dopiero potem farbowaæ. Pytanie mam w³a¶nie dotycz±ce tego, je¶li nie ma innych sposobów to znacie jakie¶ ¶wietne rozja¶niacze oraz firmê + numer czy nazwa odcieni danej farby by uzyskaæ taki efekt jak na za³±czniku. Jest tam równie¿ mój aktualny kolor w³osów.
Z góry dziêkujê za pomoc
Nie musisz rozjasniac i nie rozjasniaj, wystarczy wybrac kolor - przy twoich naturalnych rudych ten kolor ³adnie wyjdzie - wydaje mi siê ¿e jest to pure red. Wieczorem po przyj¶ciu do domu wyszukam ci odopwiedni numer farby.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-11 o 09:35 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-11, 13:52   #4836
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Julianna,
zapomnia³am napisac.... ja u¿ywam od 2 lat cieni do powiem Kryolan i pudru ry¿owego (bia³y) i jestem bardzo zadowolona - mega trwa³e i ³adne kolory nasycone du¿± ilo¶ci± pigmentu a puder na d³ugi czas matuje. Je¶li chodzi o kredke do oczu to ostatnio uda³o mi sie kupic ulubony kolor khaki...marki Sefora, super sprawdza sie rano gdy chcê szybko pomalowac oczy...piekny odcieñ.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-11, 14:09   #4837
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwy¿szej wie¿y
Wiadomo¶ci: 3 768
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

To ja siê po¿alê i poz³oszczê

Jak ju¿ wspomina³am w w±tku - zwykle farbowa³am w³osy Alcantar± i kolor wychodzi³ super-³adny (nawet wrzuca³am chyba fotki). Niestety - nasta³ maj i mój sprzedawca uda³ siê na wakcje, a ja nie kupi³am zapasów. Musia³am i¶æ do fryzjerskiego i kupiæ zastêpstwo - w sumie na dwie tubki Majriel (7.40 chyba) i utleniacz wyda³am niemal 90z³, podczas gdy tubka Alcantary kosztowa³a mnie na Allegro 12,90 (na ca³e w³osy sz³o pó³torej tubki, do farbowania odrostów - pó³ tubki jednego koloru i æwieræ drugiego by³o a¿ nadto... ), ale dobra ok, zdarza siê, przebola³abym te¿ cenê gdyby tylko w³osy ³adnie siê pofarbowa³y!!

Tu¿ po farbowaniu: niejednolity kolor! W³osy miejscami czerwieñsze, miejscami bardziej pomarañczowe, ale pomy¶la³am: ok, umyjê jeszcze ze dwa razy i wszystko siê wyrówna - chocia¿ z poprzedni± farb± nie mialam nigdy takich problemów. Po Alcantarze kolor od razu by³ jednolity i ³adny!

Dzi¶ jestem dwa tygodnie po farbowaniu i:
- gdy myjê w³osy (a myjê prawie codziennie) kolor wyra¼nie siê wyp³ukuje - woda nadal jest pomarañczowa
- wyra¼nie widaæ 3 cm odrostu, który normalnie poszarza³
- w³osy miejscami maj± ¿ó³te refleksy, miejscami czerwone: mam na g³owie ³aty

Nie wiem czy to wina farby (która notabene wali amoniakiem tak, ¿e my¶la³am, ¿e zemdlejê przy nak³adaniu) czy utleniacza Alfaparfu, ale mówiê Wam: nigdy wiêcej!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2011-05-11 o 14:13
Melanchton jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 15:36   #4838
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka¿ wiadomo¶æ
To ja siê po¿alê i poz³oszczê

Jak ju¿ wspomina³am w w±tku - zwykle farbowa³am w³osy Alcantar± i kolor wychodzi³ super-³adny (nawet wrzuca³am chyba fotki). Niestety - nasta³ maj i mój sprzedawca uda³ siê na wakcje, a ja nie kupi³am zapasów. Musia³am i¶æ do fryzjerskiego i kupiæ zastêpstwo - w sumie na dwie tubki Majriel (7.40 chyba) i utleniacz wyda³am niemal 90z³, podczas gdy tubka Alcantary kosztowa³a mnie na Allegro 12,90 (na ca³e w³osy sz³o pó³torej tubki, do farbowania odrostów - pó³ tubki jednego koloru i æwieræ drugiego by³o a¿ nadto... ), ale dobra ok, zdarza siê, przebola³abym te¿ cenê gdyby tylko w³osy ³adnie siê pofarbowa³y!!

Tu¿ po farbowaniu: niejednolity kolor! W³osy miejscami czerwieñsze, miejscami bardziej pomarañczowe, ale pomy¶la³am: ok, umyjê jeszcze ze dwa razy i wszystko siê wyrówna - chocia¿ z poprzedni± farb± nie mialam nigdy takich problemów. Po Alcantarze kolor od razu by³ jednolity i ³adny!

Dzi¶ jestem dwa tygodnie po farbowaniu i:
- gdy myjê w³osy (a myjê prawie codziennie) kolor wyra¼nie siê wyp³ukuje - woda nadal jest pomarañczowa
- wyra¼nie widaæ 3 cm odrostu, który normalnie poszarza³
- w³osy miejscami maj± ¿ó³te refleksy, miejscami czerwone: mam na g³owie ³aty

Nie wiem czy to wina farby (która notabene wali amoniakiem tak, ¿e my¶la³am, ¿e zemdlejê przy nak³adaniu) czy utleniacza Alfaparfu, ale mówiê Wam: nigdy wiêcej!
Woñ Mijarel jest nie do zniesienia - to fakt, ale co do ³atek to bym farby nie obwinia³a, przyczyn± mog± byc zbyt nadbudowane silikony, nierówne rozprowadzenie w³osów (czasami sie tak zda¿a)...je¶li chodzi o sam odrost to przypuszczam ¿e woda by³a zbyt s³aba....wyp³uk iwanie farby to przyczyna z³ego domkniêcia ³uski tuz po farbowaniu - czy zakwasza³a¶ w³osy p³ukanka lub od¿ywk± koñcz±c± w³a¶nie ten etap farbowania?
..podsumowuj±c, szkoda ¿e nie wysz³o.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-11, 16:31   #4839
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwy¿szej wie¿y
Wiadomo¶ci: 3 768
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Woñ Mijarel jest nie do zniesienia - to fakt, ale co do ³atek to bym farby nie obwinia³a, przyczyn± mog± byc zbyt nadbudowane silikony, nierówne rozprowadzenie w³osów (czasami sie tak zda¿a)...je¶li chodzi o sam odrost to przypuszczam ¿e woda by³a zbyt s³aba....wyp³uk iwanie farby to przyczyna z³ego domkniêcia ³uski tuz po farbowaniu - czy zakwasza³a¶ w³osy p³ukanka lub od¿ywk± koñcz±c± w³a¶nie ten etap farbowania?
..podsumowuj±c, szkoda ¿e nie wysz³o.
Farbujê w³osy ju¿ w sumie 10 lat (profesjonalnymi farbami 5) i na stówê dobrze i równomiernie na³o¿y³am farbê i by³a jej odpowiednia ilo¶æ. Po farbowaniu i umyciu jak zwykle wyp³uka³am w³osy cytryn± (po kolejnych myciach tak samo). Silikony odpadaj±, bo nie stosujê kosmetyków do stylizacji i u¿ywam szamponów bez silikonów. Mo¿e rzeczywi¶cie za s³aby oksydant?
Tylko, ¿e moje k³aki s± ogólnie rzecz bior±c do¶æ jasne - zarówno czê¶æ farbowana jak i niefarbowana, wiêc wykoncypowa³am ¿e 3% utleniacz (wcze¶niej u¿ywa³am 6%) da radê i widocznie siê pomyli³am
Za³±czam Wam fotkê z moim by³ym kolorem ( ), do którego postaram siê wróciæ najszybciej jak to tylko mo¿liwe
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osie.jpg (168,3 KB, 99 za³adowañ)
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-11, 19:54   #4840
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka¿ wiadomo¶æ
Farbujê w³osy ju¿ w sumie 10 lat (profesjonalnymi farbami 5) i na stówê dobrze i równomiernie na³o¿y³am farbê i by³a jej odpowiednia ilo¶æ. Po farbowaniu i umyciu jak zwykle wyp³uka³am w³osy cytryn± (po kolejnych myciach tak samo). Silikony odpadaj±, bo nie stosujê kosmetyków do stylizacji i u¿ywam szamponów bez silikonów. Mo¿e rzeczywi¶cie za s³aby oksydant?
Tylko, ¿e moje k³aki s± ogólnie rzecz bior±c do¶æ jasne - zarówno czê¶æ farbowana jak i niefarbowana, wiêc wykoncypowa³am ¿e 3% utleniacz (wcze¶niej u¿ywa³am 6%) da radê i widocznie siê pomyli³am
Za³±czam Wam fotkê z moim by³ym kolorem ( ), do którego postaram siê wróciæ najszybciej jak to tylko mo¿liwe
Mo¿na jeszcze wzi±æ 2 rzeczy pod uwagê, pierwsza to ¶rednia lub wysoka porowato¶æ w³osa - kolor nierówno chwyta i potrzebna jest prepigmentacja, a 2 to wadliwy produkt lub nie oryginalny.

Kolorek na zdjêciu bardzo ³adny

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez tuopazzo Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was serdecznie moje drogie
Chcia³abym siê Was poradziæ, chcê zmieniæ kolor w³osów na rudy po³±czony z czerwieni±, a mam taki rudawy. Oczywi¶cie domy¶lam siê, ¿e je¶li chce uzyskaæ taki efekt to muszê rozja¶niæ w³osy, a dopiero potem farbowaæ. Pytanie mam w³a¶nie dotycz±ce tego, je¶li nie ma innych sposobów to znacie jakie¶ ¶wietne rozja¶niacze oraz firmê + numer czy nazwa odcieni danej farby by uzyskaæ taki efekt jak na za³±czniku. Jest tam równie¿ mój aktualny kolor w³osów.
Z góry dziêkujê za pomoc
...znalaz³am kolor, tylko pamiêtaj ¿e to ,,¿arówka,,:
Alfaparf nr. 60000, Artego 7F, Vitalitys 7.66+woda 9% (wysokie stê¿enie daje efekt wzmocnionego pigmentu)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-11 o 19:47 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-12, 15:22   #4841
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy dzieki za pamiec, ogladalam nawet ta kredke, ale mialam watpliwosci, mam mnostwo kredek i ogolnie zawsze wracam do gosha, ale skoro polecasz to sprobuje. mam tez info w zamian- wczoraj zamowilam w douglasie tusz do rzes z nouby, cudowny elektryzujacy fiolet, nawet moje brazowo-czarne rzesy pieknie kryje, skusilam sie bo moja mama uzywa eyelinera do kompletu i ma piekne efekty. polecam wlasnie ta fime jesli rudzielce chca pokdreslac swoja urode latem, trwale, piekne i intensywne doslownie kazdy kolor
w douglasie jest tez promocja jesli lubicie glam shiny, dwa w cenie 29

myslicie, ze wytrzmam bez farbowania 5 tygoni?? bo tak mi pasuje, ze wtedy bede miec okazje dopiero farbowac a od wiekow tak dlugich przerw nie robilam wiec sie denerwuje

melanchton wspoluczje, odzyskasz piekny kolor
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 19:37   #4842
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Wytrzymasz Szamponetki Joanny pójd± w ruch i 5 tygodni minie raz dwa Daj znaæ jak bêdziesz mia³a kryzys to zmontujemy na szybko jak±¶ grupê wsparcia ;p

melanchton, ja u¿ywam Majirel i jestem zadowolona, ale absolutnie nie chcê tu teraz namawiaæ do "drugiej szansy". Te¿ bym by³a w¶ciek³a, jakby farbowanie potoczy³o siê tak bardzo nie po mojej my¶li. Trzymam kciuki, ¿eby nastêpne by³o doskona³e

Edytowane przez siskath
Czas edycji: 2011-05-12 o 19:40
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-12, 20:26   #4843
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moje dzisiejsze farbowanie P³omienn± Iskr± z Joanny, k³adziona na trochê spran± Czerwon± Mied¼ Garniera. Odrosty ciemny blond, bardzo dobrze i równo chwyci³o
Zdjêcie z lamp±, jak kto¶ zechce to mogê z dziennym zrobiæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8625.jpg (121,0 KB, 101 za³adowañ)
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-13, 08:58   #4844
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy dzieki za pamiec, ogladalam nawet ta kredke, ale mialam watpliwosci, mam mnostwo kredek i ogolnie zawsze wracam do gosha, ale skoro polecasz to sprobuje. mam tez info w zamian- wczoraj zamowilam w douglasie tusz do rzes z nouby, cudowny elektryzujacy fiolet, nawet moje brazowo-czarne rzesy pieknie kryje, skusilam sie bo moja mama uzywa eyelinera do kompletu i ma piekne efekty. polecam wlasnie ta fime jesli rudzielce chca pokdreslac swoja urode latem, trwale, piekne i intensywne doslownie kazdy kolor
w douglasie jest tez promocja jesli lubicie glam shiny, dwa w cenie 29

myslicie, ze wytrzmam bez farbowania 5 tygoni?? bo tak mi pasuje, ze wtedy bede miec okazje dopiero farbowac a od wiekow tak dlugich przerw nie robilam wiec sie denerwuje

melanchton wspoluczje, odzyskasz piekny kolor
...skusi³as mnie tym tuszem, zerknê na ten odcien.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-13, 15:03   #4845
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 443
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ja farbowa³am w³osy l'oreal mango i wydaje mi siê ten kolor za jasny... ale zakocha³am siê w jednym móg³by kto¶ powiedzieæ mi, jak± farbê kupiæ, ¿eby wyszed³ taki kolor? B£AGAM
Przepraszam za TAKIE zdjêcia, ale ta dziewczyna chyba tylko takie ma
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ladp854ujm1qai4k9o1_500.jpg (49,7 KB, 130 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg setpreview_large.jpg (19,1 KB, 71 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_l0stv2j0Fe1qzkun4o1_500_thumb.jpg (9,0 KB, 85 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1305294010677.jpg (99,5 KB, 129 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1305290583446.jpg (87,6 KB, 83 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1255015917083_f.jpg (23,7 KB, 55 za³adowañ)
pytton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:10   #4846
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Wydaje mi siê ¿e w Szwecji jest do¶c ma³y wybór, ostatnio chcia³a cos kupic - i nic z tego nie wysz³o. Jakie kosmetyki my¶li?
Du¿o naturalnych kosmetyków, przynajmniej w internetowych sklepach (czego u nas jak na lekarstwo), wielu firm u nas w ogóle nieznanych

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka¿ wiadomo¶æ
Za³±czam Wam fotkê z moim by³ym kolorem ( ), do którego postaram siê wróciæ najszybciej jak to tylko mo¿liwe
¯yczê szybkiego powrotu do koloru , Mi te¿ keidy¶ wysz³y czerowno-blond ³atki (po Garnier czerwonej miedzi)
Jaki to numer Alcantary na fotce?
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-13, 19:17   #4847
Eine Tolle Hexe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 7
Loreal Casting Creme Gloss nr.832

Witam!
Mam jasne blond wlosy ale chcialabym przefarbowac sie na jasny rudy.Podoba mi sie szczegolnie jedna farba - Casting Creme Gloss Loreal miodowy blond do 28 myc NR. 832. Z tym, ze w ogole w Monachium nie moge znalezc takiej farby. Na stronie Loreal.de tez nie znalazlam takiego koloru. Czy ktos wie czy ona jest tu w ogole dostepna? czy musze zamawiac to z Polski?

Na stronie Loreal.de znalazlam z rudych(z tych Gloss bo nie chce trwalej farby) tylko taki kolor- Casting Creme Gloss Loreal nr.834 Kupfergoldblond - ale on jest chyba ciemniejszy od tego nr.832.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Casting Creme Gloss Loreal miodowy blond do 28 myc NR 832.jpg (32,7 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Casting Creme Gloss Loreal 834 Kupfergoldblond.jpg (18,8 KB, 46 za³adowañ)
Eine Tolle Hexe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-13, 19:59   #4848
201611241302
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 3 242
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Drogie znawczynie rudo¶ci mo¿e pomo¿ecie jak zrobiæ z moich w³osów fota nr 1, w³osy z foty nr 2? Profesjonalne farby wchodz± w gre
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mango.jpg (34,0 KB, 51 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2 (9).jpg (65,6 KB, 90 za³adowañ)
201611241302 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-13, 20:51   #4849
allvo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Loreal Casting Creme Gloss nr.832

Cytat:
Napisane przez Eine Tolle Hexe Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!
Mam jasne blond wlosy ale chcialabym przefarbowac sie na jasny rudy.Podoba mi sie szczegolnie jedna farba - Casting Creme Gloss Loreal miodowy blond do 28 myc NR. 832. Z tym, ze w ogole w Monachium nie moge znalezc takiej farby. Na stronie Loreal.de tez nie znalazlam takiego koloru. Czy ktos wie czy ona jest tu w ogole dostepna? czy musze zamawiac to z Polski?

Na stronie Loreal.de znalazlam z rudych(z tych Gloss bo nie chce trwalej farby) tylko taki kolor- Casting Creme Gloss Loreal nr.834 Kupfergoldblond - ale on jest chyba ciemniejszy od tego nr.832.
w Polsce te¿ niestety nie ma ju¿ ani 832, ani 834 - przynajmniej mnie ju¿ dawna nie udaje siê znale¼æ...834 (bursztynowy blond) wychodzi³ bardziej miedziany, a w 832 tej miedzi by³o tylko odrobinê...to by³y moje ulubione odcienie i ¿a³owa³am bardzo, ¿e zniknê³y z rynku...mam jeszcze zachomikowane jedno opakowanie 832, ale w³a¶nie przerzuci³am siê na farbowanie zio³ami - eksperymentujê z mieszankami cassia + henna, ¿eby otrzymaæ odpowiednik bursztynowego blondu
allvo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 22:09   #4850
Eine Tolle Hexe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Loreal Casting Creme Gloss nr.832

Dziekuje za odpowiedz! Czyli poszukam jeszcze tego 834 po sklepach.

Z naturalnych farb znalazlam tylko cus takiego- Logona tizian (polecana do wlosow od blond do brazowych). Troche mi sie ciemna wydaje...hmmmm Zalaczam zdjecie.
Jak jakas fajna farbe znajde i zafarbuje sie wreszcie na piekny rudy kolor to obiecuje dolaczyc fote
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Logona tizian naturalna farba.jpg (42,6 KB, 31 za³adowañ)
Eine Tolle Hexe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:29   #4851
Eine Tolle Hexe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Loreal Casting Creme Gloss nr.832

Znalazlam jeszcze jednak pare fajnych odcieni z tych naturalnych farb!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg logona-pflanzenhaarfarbe-color-creme-kupferblond.jpg (12,4 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg logona-pflanzenhaarfarbe-pulver-flammenrot.jpg (14,2 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg logona-pflanzenhaarfarbe-pulver-henna-naturrot.jpg (14,4 KB, 8 za³adowañ)
Eine Tolle Hexe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:39   #4852
tuopazzo
Przyczajenie
 
Avatar tuopazzo
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
...znalaz³am kolor, tylko pamiêtaj ¿e to ,,¿arówka,,:
Alfaparf nr. 60000, Artego 7F, Vitalitys 7.66+woda 9% (wysokie stê¿enie daje efekt wzmocnionego pigmentu)
Dziêkujê bardzo. Na pewno wrzucê zdjêcie efektu jaki powstanie
tuopazzo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-14, 06:42   #4853
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melanchton piêkny kolor, ja mia³am taki sto lat temu po hennie z curry ale ciemnia³ potem. Je¶li mogê co¶ doradziæ to szampon radical baaardzo mocno spiera farby, a p³ukanka z cebuli mo¿e je trochê ociepliæ w kierunku z³otego. U mnie revlon delikatnie blednie na zniszczonej czê¶ci w³osów jednak nieporównywalnie mniej od iskry. Zdecydowanie cz³owiek powinen mieæ wiêcêj g³ów w celach testowania na sobie farb Ciekawi mnie goldwell ale w sklepie widzia³am jedynie do¶æ szczup³± paletê z jedn± bodaj¿e rudo¶ci± i to wycofan±...
Mnie ci±gnie z jednej strony do mocno z³otych rudo¶ci, z drugiej do bladych i takich lekko...ró¿owawych? http://images2.fanpop.com/images/pho...71-570-364.jpg
W sumie do wszystkich chyba mnie ci±gnie bo te te¿ kusz±http://fuckyeahredhair.tumblr.com/po...ia-submissions http://fuckyeahredhair.tumblr.com/po...ia-submissions
ech pó³ roku nie farbowa³am w³osów teraz muszê siê wyszumieæ
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-14, 13:40   #4854
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
Melanchton piêkny kolor, ja mia³am taki sto lat temu po hennie z curry ale ciemnia³ potem. Je¶li mogê co¶ doradziæ to szampon radical baaardzo mocno spiera farby, a p³ukanka z cebuli mo¿e je trochê ociepliæ w kierunku z³otego.

Nawet ten przeznaczony do w³osów farbowanych ?
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-14, 16:31   #4855
lenka611
Raczkowanie
 
Avatar lenka611
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny! Mam pytanie. Czy mogê zmieszaæ 2 farby? Konkretnie chodzi mi o Jesienny li¶æ i P³omienn± iskrê z Joanny? ech kobitka w drogerii powiedzia³a mi, ¿e jak tak zrobie to ten kolor nie bêdzie taki intensywny, a mimo to wyjdzie ¶liczny rudy. ale sama nie wiem. a nawet je¿eli to mam zmieszaæ po³owê utleniacza i po³owê farby z obu opakowañ?
__________________
"Najwiêksz± m±dro¶ci± jest umiejêtno¶æ panowania nad w³asn± g³upot±"
lenka611 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-14, 17:14   #4856
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez lenka611 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny! Mam pytanie. Czy mogê zmieszaæ 2 farby? Konkretnie chodzi mi o Jesienny li¶æ i P³omienn± iskrê z Joanny? ech kobitka w drogerii powiedzia³a mi, ¿e jak tak zrobie to ten kolor nie bêdzie taki intensywny, a mimo to wyjdzie ¶liczny rudy. ale sama nie wiem. a nawet je¿eli to mam zmieszaæ po³owê utleniacza i po³owê farby z obu opakowañ?
Jesienny li¶æ ma pewnie utleniacz 6%, p³omienna iskra ma 9%, ale my¶lê ¿e mog³aby¶ najpierw na ca³ym utleniaczu 9 rozrobiæ po³ówki tubek, a pó¼niej na 6sciu, najwy¿ej wyjdzie mniej ¿ywy kolor
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-14, 19:03   #4857
vampioorka
Przyczajenie
 
Avatar vampioorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez selene6 Poka¿ wiadomo¶æ
ja ostatnio farbowa³am loreal excellence 7.43 blond miedziano-z³ocisty w³a¶ciwie to nie wiem jaki to jest kolor w³osów ale chyba taki lekko "rudawy" poza tym mój naturalny te¿ ma odcieñ rudo¶ci...zastanawia³am sie nad farb± loreal feria mango ale mam obawy ¿e wyjdzie zbyt intensywny
Super wygl±dasz. Bardzo lubiê ten kolor. Tylko wolê, kiedy siê lekko zmyje, po tygodniu, czy dwóch. U Ciebie te¿ na pocz±tku jest bardziej czerwono-bordowy, pó¼niej staje siê rudy?
A co do Mango, to wychodzi WOOOW, naprawdê pomarañczowy.
Znacie jak±¶ farbê, która jest trochê ja¶niejsza od Blondu Miedziano-Z³ocistego L'oreala?
__________________
(: Kasia

Edytowane przez vampioorka
Czas edycji: 2011-05-14 o 19:07
vampioorka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-14, 22:20   #4858
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwy¿szej wie¿y
Wiadomo¶ci: 3 768
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Du¿o naturalnych kosmetyków, przynajmniej w internetowych sklepach (czego u nas jak na lekarstwo), wielu firm u nas w ogóle nieznanych

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------


¯yczê szybkiego powrotu do koloru , Mi te¿ keidy¶ wysz³y czerowno-blond ³atki (po Garnier czerwonej miedzi)
Jaki to numer Alcantary na fotce?

U¿ywam farby Violet 60 Professional, mieszam kolory: 5/72 Ciemna mied¼ i 8/27 Carmel (na jedn± czê¶æ karmelu przypadaj± dwie czê¶ci miedzi ) Na stronie 46 tego w±tku, w po¶cie #1362 piszê o tym nieco dok³adniej

Przesta³am p³ukaæ cytryn±, kolor nadal siê spiera, ale to dobrze, bo robi siê coraz bardziej równomierny, czy te¿ mo¿e "stary" odcieñ wychodzi spod niego. Odnios³am te¿ wra¿enie, ¿e w³osy s± w wyj±tkowo niedobrej kondycji... Marijel okaza³a siê z³em!

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
Melanchton piêkny kolor, ja mia³am taki sto lat temu po hennie z curry ale ciemnia³ potem. Je¶li mogê co¶ doradziæ to szampon radical baaardzo mocno spiera farby, a p³ukanka z cebuli mo¿e je trochê ociepliæ w kierunku z³otego. U mnie revlon delikatnie blednie na zniszczonej czê¶ci w³osów jednak nieporównywalnie mniej od iskry. Zdecydowanie cz³owiek powinen mieæ wiêcêj g³ów w celach testowania na sobie farb Ciekawi mnie goldwell ale w sklepie widzia³am jedynie do¶æ szczup³± paletê z jedn± bodaj¿e rudo¶ci± i to wycofan±...
Mnie ci±gnie z jednej strony do mocno z³otych rudo¶ci, z drugiej do bladych i takich lekko...ró¿owawych? http://images2.fanpop.com/images/pho...71-570-364.jpg
W sumie do wszystkich chyba mnie ci±gnie bo te te¿ kusz±http://fuckyeahredhair.tumblr.com/po...ia-submissions http://fuckyeahredhair.tumblr.com/po...ia-submissions
ech pó³ roku nie farbowa³am w³osów teraz muszê siê wyszumieæ
Ja mam podobnie. Ten drugi kolor wyszed³ mi mniej-wiêcej po Marijel - tak wygl±da³y w³osy tu¿ po farbowaniu pomijaj±c oczywi¶cie plamy. mam ró¿owaw± karnacjê, wiêc by³o mi w sumie do twarzy jednak to nie jest do koñca to. Czerwonawe kolory jako¶ tak wyp³ukuj± mi siê brzydko do takiego matu... no wiecie, takiego odcienia wprost z g³owy handlarki warzywami z lat 90tych.. Chcia³abym ciemniejsze w³osy, ale ciemniejsze z wiêksz± ilo¶ci± ¿ó³tych tonów, ¿eby wygl±da³y naturalnie... W kolorze z fotek, które wrzuci³am, có¿... ludzie zwykle s± przekonani, ¿e to mój w³asny odcieñ, ale mo¿e to dlatego, ¿e farbujê równie¿ brwi
Mam te¿ wra¿enie, ¿e sztuczne kolory postarzaj±, szczególnie wszystkie fiolety, burgundy, a poniewa¿ odkry³am u siebie pierwsze zmarszczki, wiêc wolê nie ryzykowaæ
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2011-05-14 o 22:11
Melanchton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-15, 06:25   #4859
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ

Nawet ten przeznaczony do w³osów farbowanych ?
Ja u¿ywa³am wzmacniaj±cego, nie wiem jak dzia³a ten do w³osów farbowanych.
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-15, 15:07   #4860
lenka611
Raczkowanie
 
Avatar lenka611
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Fuzukatsu dziêki za podpowied¼ a tak w ogóle czy jedno opakowanie takiej joanny starczy na pokrycie w³osów które siêgaj± d³ugo¶ci ramion?
__________________
"Najwiêksz± m±dro¶ci± jest umiejêtno¶æ panowania nad w³asn± g³upot±"
lenka611 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.