skład - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-06, 12:52   #1
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694

skład


Zło, dosłać Ci skład do Yves Rocher, Ode à l'Amour (balsam do ciała), zgłoszone przez Sylwię?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=584

akurat mam go pod ręką, nie było by problemu z uzupełnieniem.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-06, 13:25   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: skład

Wstaw tutaj, na forum, prosze
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-06, 14:09   #3
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: skład

ok:

Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Cetearyl Glucoside, Octyl Cocoate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Parfum, Propylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Methylparaben, Phenoxyethanol, Polyethylene terephthalate, Cyclohexasiloxane, Acrylatest/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopheryl Aceate, Ethylparaben, Acrylates Copolymer, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Polyacrylamide, C13-14 Isoparafin, Laureth-7, ButylParaben, Tetrasodium EDTA.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-06, 14:31   #4
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: skład

Złosiu to mogę w tym wątku wstawić skład do czegoś innego, żeby się KW lepiej czytało? Nie będzie problemu ze wstawieniem tego do KW? Mam pod ręką zaraz krem Ziaji, kozie mleko do łapek, wiec moge przepisac

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-06, 14:37   #5
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: skład

Zamiast wyciagac mnie do tablicy smaruj co tam masz, tylko podaj linki albo dokladne nazwy kosmetykow

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-06, 14:41   #6
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: skład

Składniki: Aqua, Cyclomethicone, Dimethiconol, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Panthenol, Retinyl Palmitate, Hydrolyzed Carbolipoprotein, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone.

To było do tego kremidła co tu link podaję, czyli kozie mleko ziaji Inne poprzepisuję później, bo teraz po takiej dawce nazw to mi łepetyna wysiada
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2165
A, a ilość to 75 ml, więc cena: 6 zł/75 ml

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-06, 16:19   #7
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: skład

Składniki: TALC, ISOPROBYL ISOSTEARATE, MAGNESIUM STEARATE, ISOCETYL PARABEN, n-BUTYL PARABEN, VIT. A, E, F, [+/-] CI 15585:1, CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499, MICA.

To były składniki pudru z jedwabiem joko, a tu jest link http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4344

Składniki: Talc, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Nylon-12, Magnesium Myristate, Octyldodecyl Steaoroyl Stearate, Octyldodecanol, PPG-2 Myristyl Ether Propionate, Isopropylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben +/- Mica, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891

A to były składniki pudru sypkiego Pierre Rene na który się dzisiaj skusiłam Tu jest link http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2003

A cena 17, 80 za 22 g.

Składniki: ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, TRICLOSAN, CUCUMIS MELO, PHENOXYETHANOL, ISOBUTYLPARABEN, CI 19140, CI 47005, CI 42090

A to składniki dezodorantu soczysty melon z avonu, tu jest link. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4259

I ostatnie na razie to było Buziaki
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-06, 16:42   #8
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: składy - tylko pielęgnacyjne i podkłady ??

Dzięki youare za przesłanie tych składów, ale chciałam się wtrącić z uwagą, że trzebaby przemyśleć dokładanie składów
kosmetyków kolorowych do KW.
Pytałam kiedyś o to Basię Kwiatkowską - jej zdaniem nie ma sensu analizowanie (więc i gromadzenie składów wszystkich kosmetyków kolorowych, ponieważ pielęgnacyjne składniki sa w nich zawarte w znikomych ilościach, a podstaowe składniki decydujące o zaletach (lub wadach) użytkowych produktu będa nie do zinterpretowania. Z wyjątków na pewno Basia wymieniła podkłady; moze się wypowie, zanim dodamy sobie niepotrzebnej roboty

Póki, co jeśli ktoś chce uzupełnić skład kosmetyku pielęgnacyjnego, to bardzo proszę
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-06, 16:58   #9
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: składy - tylko pielęgnacyjne i podkłady ??

maga napisał(a):
> Dzięki youare za przesłanie tych składów, ale chciałam się wtrącić z uwagą, że trzebaby przemyśleć dokładanie składów
> kosmetyków kolorowych do KW.
> Pytałam kiedyś o to Basię Kwiatkowską - jej zdaniem nie ma sensu analizowanie (więc i gromadzenie składów wszystkich kosmetyków kolorowych, ponieważ pielęgnacyjne składniki sa w nich zawarte w znikomych ilościach, a podstaowe składniki decydujące o zaletach (lub wadach) użytkowych produktu będa nie do zinterpretowania. Z wyjątków na pewno Basia wymieniła podkłady; moze się wypowie, zanim dodamy sobie niepotrzebnej roboty
>
> Póki, co jeśli ktoś chce uzupełnić skład kosmetyku pielęgnacyjnego, to bardzo proszę

Ano dobrze, to sorki za te składy pudrów i dezodorantu Na razie mam małe malowanie w domu i kosmetyki pielegnacyjne mam popakowane, ale za kilka dni mogę dać trochę składów balsamów tudzież maseczek i kremów
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.