Dzieci na weselu - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 20:24   #151
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
to co Ty za dzieci masz w rodzinie

a co do wątku. nie wiem jak masz się zachować, bo pierwszy raz spotykam się z czym takim.
diabły
nie no, to był taki przykład bo nie raz będąc na weselach widziałam co dzieciaki potrafią robić gdy się nudzą, a przy okazji rodzice są zajęci zabawą a nie nimi.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:33   #152
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

Oj tak na jednym weselu, na którym byłam u rodziny TŻta dzieciaki bawiły się w Hudiniego i zrywały obrusy ze stołów Młodzi wychodzili z siebie bo rodzice wychowują je bezstresowo
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:49   #153
Kalli
Przyczajenie
 
Avatar Kalli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: IE
Wiadomości: 7
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Ona_87 Pokaż wiadomość
Uważam, że jeśli już się kogoś zaprasza to z całą rodziną i takie zaznaczanie, że nie życzymy sobie dzieci jest niegrzeczne
Ja osobiście nie rozumiem dlaczego jest obowiązek zapraszania kogoś z całą rodziną. Myślę, że każdy kto organizuje jakiekolwiek imprezy ma prawo wybrać kogo zaprasza a oczekiwanie że kotś zaprosi całą moją rodzinę czy wręcz wymuszanie tego (jak się niekiedy zdarza i jak opisywały PM w innych wątkach) uważam własnie za niegrzeczne. A jeśli zaproszeni goście zamiast cieszyć się z zaproszenia czują się urażeni czy wręcz obrażają to jak to o nich świadczy?
Kalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:04   #154
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Kalli Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie rozumiem dlaczego jest obowiązek zapraszania kogoś z całą rodziną. Myślę, że każdy kto organizuje jakiekolwiek imprezy ma prawo wybrać kogo zaprasza a oczekiwanie że kotś zaprosi całą moją rodzinę czy wręcz wymuszanie tego (jak się niekiedy zdarza i jak opisywały PM w innych wątkach) uważam własnie za niegrzeczne. A jeśli zaproszeni goście zamiast cieszyć się z zaproszenia czują się urażeni czy wręcz obrażają to jak to o nich świadczy?
Mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat. Wymuszanie zapraszania kogokolwiek jest bardzo niefajne, a jeśli ktoś ma konkretną wizję imprezy, to tym bardziej. Ja np. też uważam, że wesele to nie impreza dla dzieci. To całonocna impreza z dużą ilością alkoholu, a moim zdaniem tego typu zabawy są dla dorosłych.
Również do mniej więcej 13 roku życia nie byłam zabierana na wesela i uważam, że to była dobra decyzja moich Rodziców.

Co do pytania Autorki wątku - myślę, że powinnaś zdecydowanie powiedzieć przy wręczaniu zaproszeń, jaka jest Wasza decyzja, żeby wszystko było jasne, bo niestety ludzie często czytają bez zrozumienia.
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:14   #155
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

Brawo dla Ciebie autorko bo juz myslalam,ze nie ma takich PMek, ktore nie chca dzieci na weselu

mam identyczne zdanie jak Ty i podobny problem, bo mamy 4 dzieci jedynie od brata TŻ, a reszty nie zapraszamy...i tu pewnie bedzie lekkie oburzenie,ale szczerze mowiac mam to gdzies

zreszta szlaki juz przetarte bo u sis tez dzieci nie bylo-i nigdy lepiej sie nie bawilam

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
to co Ty za dzieci masz w rodzinie

a co do wątku. nie wiem jak masz się zachować, bo pierwszy raz spotykam się z czym takim.
Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
diabły
nie no, to był taki przykład bo nie raz będąc na weselach widziałam co dzieciaki potrafią robić gdy się nudzą, a przy okazji rodzice są zajęci zabawą a nie nimi.


w mojej rodzinie byl przyklad jak "aniolek" wylecial przez szybe na sali weselnej
coz, rodzice chcieli sie pobawic,potanczyc,a maly chcial zwrocic na siebie uwage
a taki grzeczny na co dzien...

ogolnie, to bym sobie ta 4 dzieci od TŻ tez darowala,ale niestety TŻ sie uparl, ze to jego brata dzieci i musza byc no to beda...ale mam nadzieje nie pod momi nogami
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:

Edytowane przez lusesita23
Czas edycji: 2010-09-13 o 21:17
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:19   #156
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

Ja również zgadzam się z autorką i większością dziewczyn. Wesele nie jest dla dzieci, jak dla mnie z wielu powodów, np. to nie jest mały koszt (przynajmniej u mnie) rodzice będą się tylko stresowali, na weselach mało kto zwraca uwagę na dzieci, a jakiejś katastrofy bym nie chciała, te źle wychowane mogą narobić trochę szkód, no i przede wszystkim impreza z taką ilością alkoholu...
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:19   #157
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

Ja bym się zastanowiła nad inną kwestią. Co z osobami, które bardzo chciałyby przyjść ale nie mają z kim dzieci zostawić?
Moja znajoma tak została zaproszona ale nie poszła bo nawet jak zapytała Pannę Młodą - bardzo bliska rodzina - czy może przyjść z dzieckiem dostała kategoryczny zakaz.
I teraz idąc dalej- czy nie będzie u Was kompletnie żadnego dziecka? bo jeśli zaprosicie jakieś dzieci bardzo bliskiej rodziny a innych nie to reszcie będzie przykro.
I zgadzam się z tym, że należy jasno i wyraźnie powiedzieć gościom jak Wy widzicie dzieci na weselu bo każdy może sobie zaproszenie zinterpretować jak chce.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest

Edytowane przez mezaga
Czas edycji: 2010-09-13 o 21:22
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 21:26   #158
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Ja bym się zastanowiła nad inną kwestią. Co z osobami, które bardzo chciałyby przyjść ale nie mają z kim dzieci zostawić?
Moja znajoma tak została zaproszona ale nie poszła bo nawet jak zapytała Pannę Młodą - bardzo bliska rodzina - czy może przyjść z dzieckiem dostała kategoryczny zakaz.
I teraz idąc dalej- czy nie będzie u Was kompletnie żadnego dziecka? bo jeśli zaprosicie jakieś dzieci bardzo bliskiej rodziny a innych nie to reszcie będzie przykro.
I zgadzam się z tym, że należy jasno i wyraźnie powiedzieć gościom jak Wy widzicie dzieci na weselu bo każdy może sobie zaproszenie zinterpretować jak chce.
dlatego wlasnie z TŻeta strony-brat-beda dzieci, z tego powodu
inne dzieci maja z kim zostac <nie tylko male dzieci bo nie zapraszamy rowniez 12 i 14latka>

nie mamy mozliwosci zaproszenia wszystkich dzieci, bo zwyczajnie nie stac nas az na taka liczbe osob z 75-80 zrobilo by sie ponad 100 a tego nie chcemy
mam nadieje,ze te osoby to zrozumieja-bo tak jak wyzej wspomnialam-u sis juz bylo to praktykowane i tylko siostra mojej mamy wyrazila oburzenie,ze jej wnukow nie bylo.ale po wysluchaniu argumentow zgodzila sie,ze faktycznie wtedy jej syn i synowa nie mogliby sie pobawic,a chlopaki zwyczajnie by sie wynudzili
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:32   #159
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

My nie zapraszamy żadnych dzieciaków poniżej 16go roku życia. Będziemy wszystkim rodzicom jasno mówić, że nie chcemy dzieci i nie będzie dla nich warunków. U nas wszyscy maja z kim zostawić dzieciaki bo maja po dwie babcie, albo w takich sytuacjach zatrudniają opiekunkę. Nie chciałabym zapraszać jednych z dziećmi a drugim zakazać bo wcale nie chce dzieci na weselu, a to które by przyszło jeszcze bardziej by się wynudziło bo byłoby same.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:35   #160
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
dlatego wlasnie z TŻeta strony-brat-beda dzieci, z tego powodu
inne dzieci maja z kim zostac <nie tylko male dzieci bo nie zapraszamy rowniez 12 i 14latka>

nie mamy mozliwosci zaproszenia wszystkich dzieci, bo zwyczajnie nie stac nas az na taka liczbe osob z 75-80 zrobilo by sie ponad 100 a tego nie chcemy
mam nadieje,ze te osoby to zrozumieja-bo tak jak wyzej wspomnialam-u sis juz bylo to praktykowane i tylko siostra mojej mamy wyrazila oburzenie,ze jej wnukow nie bylo.ale po wysluchaniu argumentow zgodzila sie,ze faktycznie wtedy jej syn i synowa nie mogliby sie pobawic,a chlopaki zwyczajnie by sie wynudzili
akurat nie zawsze dzieci się "wynudzą" i nie zawsze rodzice nie mogą sie pobawić bo u nas w końcu były dzieci i wodzirej miał specjalnie przygotowane zabawy dla dzieci w których uczestniczyli wszyscy i dzieci i dorosli i radochę mieli też wszyscy... fakt nie czesto tak jest na weselach, ale za to goście wspominali, że na takim jeszcze nie byli, żeby były atrakcje dla dzieci...
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 22:13   #161
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
Brawo dla Ciebie autorko bo juz myslalam,ze nie ma takich PMek, ktore nie chca dzieci na weselu

mam identyczne zdanie jak Ty i podobny problem, bo mamy 4 dzieci jedynie od brata TŻ, a reszty nie zapraszamy...i tu pewnie bedzie lekkie oburzenie,ale szczerze mowiac mam to gdzies
eee no co ty u mnie tez dzieci nie bedzie prawie wcale
jedyne co to od braci Tz i mojej najblizszej rodziny, bo jakbym miała zaprosic dzieci kuzynow, ciotek itd to bym przedszkole miala a nie wesele

mam tylko nadzieje ze goscie beda umieli czytac ze zrozumieniem, a jak przyjda z dziecmi to sobie je chyba na kolanach posadza, bo gosci mamy na styk i na pewno nie bedzie miejsca zeby dostawic gdzies jakis stolik na kilkanascie osob
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 23:09   #162
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;22048137]akurat nie zawsze dzieci się "wynudzą" i nie zawsze rodzice nie mogą sie pobawić bo u nas w końcu były dzieci i wodzirej miał specjalnie przygotowane zabawy dla dzieci w których uczestniczyli wszyscy i dzieci i dorosli i radochę mieli też wszyscy... fakt nie czesto tak jest na weselach, ale za to goście wspominali, że na takim jeszcze nie byli, żeby były atrakcje dla dzieci...[/QUOTE]

Ja też byłam na weselu gdzie były zabawy dla dzieci i niestety przez jakieś 40min wesele zamieniło sie w przedszkole. Dzieciaki się cieszyły rodzice tez bo wreszcie mogli odpocząć, ale reszta gości (my i ok 100 innych osób) musiała sobie znaleźć zajęcie na ponad 40min. Widać było, że Ci którzy nie chcieli siedzieć za stołami błąkali się to tu to tam.
Uważam, że całonocna zabawa z dużą ilością alkoholu to nie miejsce dla dziecinnych zabaw. Każdy organizuje wesele według swojego uznania bo to jest ICH dzień i tak powinno być Ja mam gdzieś czy ludzie się obrażą że nie mogą wziąć dzieci (nasza impreza nasze warunki ), inni mają gdzieś co będą robili dorośli ludzie w czasie zabaw dla dzieci na weselu ( dzieci nudzą się całą noc to dorośli mogą zmęczyć 40min)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 07:34   #163
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

jeżeli już nie chcesz dzieci na weselu i jest to decyzja ostateczna, to nie umieszczaj takiej informacji na zaproszeniu, bo to mało grzeczne, ale wspomnij, jak będziesz wręczać zaproszenia, że wolelibyście, żeby przyszli sami dorośli.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 07:46   #164
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Dzieci na weselu

Mi sie kojarzy ze na weselu nie powinno byc dzieci i to nie z powodu tego że bedą marudzić ze chca do domu czy będzie sie nimi trzeba bardziej zajmować , ale wesele nie jest impreza dla nich. Nie chciałabym aby jakies dzieci oglądały jak dorośli piją alkohol i potem nie daj Boże bełkoczą do tych dzieci bo chcą być mili .... Ja jestem przeciwna aby dzieci były na weselu właśnie z tej przyczyny.
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 09:44   #165
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Dzieci na weselu

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;22048137]akurat nie zawsze dzieci się "wynudzą" i nie zawsze rodzice nie mogą sie pobawić bo u nas w końcu były dzieci i wodzirej miał specjalnie przygotowane zabawy dla dzieci w których uczestniczyli wszyscy i dzieci i dorosli i radochę mieli też wszyscy... fakt nie czesto tak jest na weselach, ale za to goście wspominali, że na takim jeszcze nie byli, żeby były atrakcje dla dzieci...[/QUOTE]

jesli tak to jasne,ale u nas nie byloby takich zabaw

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
eee no co ty u mnie tez dzieci nie bedzie prawie wcale
jedyne co to od braci Tz i mojej najblizszej rodziny, bo jakbym miała zaprosic dzieci kuzynow, ciotek itd to bym przedszkole miala a nie wesele

mam tylko nadzieje ze goscie beda umieli czytac ze zrozumieniem, a jak przyjda z dziecmi to sobie je chyba na kolanach posadza, bo gosci mamy na styk i na pewno nie bedzie miejsca zeby dostawic gdzies jakis stolik na kilkanascie osob
o to u nas identycznie...z tym,ze przyjda dzieciaki tylko od brata TŻ i jedno od jego siostry<zapomnialam doliczyc;p>czyli razem 5.moja sis na szczescie malego nie wezmie,bo wie dobrze,ze chrzensiak nie mialby co robic zreszta 3 lata to troche za malo


Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Ja też byłam na weselu gdzie były zabawy dla dzieci i niestety przez jakieś 40min wesele zamieniło sie w przedszkole. Dzieciaki się cieszyły rodzice tez bo wreszcie mogli odpocząć, ale reszta gości (my i ok 100 innych osób) musiała sobie znaleźć zajęcie na ponad 40min. Widać było, że Ci którzy nie chcieli siedzieć za stołami błąkali się to tu to tam.
Uważam, że całonocna zabawa z dużą ilością alkoholu to nie miejsce dla dziecinnych zabaw. Każdy organizuje wesele według swojego uznania bo to jest ICH dzień i tak powinno być Ja mam gdzieś czy ludzie się obrażą że nie mogą wziąć dzieci (nasza impreza nasze warunki ), inni mają gdzieś co będą robili dorośli ludzie w czasie zabaw dla dzieci na weselu ( dzieci nudzą się całą noc to dorośli mogą zmęczyć 40min)


ja nie bede zamieszczac na zaproszeniu,ze nie zyczymy sobie dzieci...moim zdaniem nasza rodzina potrafi czytac ze zrozumieniem, a kto bedzie mial watpliwosci to zapyta zresta juz niektorzy "dzieciaci"wiedza,ze nie chcecmy ich potomstwa
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 10:05   #166
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nie chcę dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Ja też byłam na weselu gdzie były zabawy dla dzieci i niestety przez jakieś 40min wesele zamieniło sie w przedszkole. Dzieciaki się cieszyły rodzice tez bo wreszcie mogli odpocząć, ale reszta gości (my i ok 100 innych osób) musiała sobie znaleźć zajęcie na ponad 40min. Widać było, że Ci którzy nie chcieli siedzieć za stołami błąkali się to tu to tam.
Uważam, że całonocna zabawa z dużą ilością alkoholu to nie miejsce dla dziecinnych zabaw. Każdy organizuje wesele według swojego uznania bo to jest ICH dzień i tak powinno być Ja mam gdzieś czy ludzie się obrażą że nie mogą wziąć dzieci (nasza impreza nasze warunki ), inni mają gdzieś co będą robili dorośli ludzie w czasie zabaw dla dzieci na weselu ( dzieci nudzą się całą noc to dorośli mogą zmęczyć 40min)
Widzisz to akurat u nas wygladało to zupełnie inaczej bo to nie były zabawy dla dzieci tylko z udziałem dzieci i dorosłych, ludzie nie siedzieli za stołem i nie czekali jak się skończą tylko w nich uczstniczyli (nie tylko ich rodzice ale dużo innych osób, które były bez dzieci).

Inna sprawa, że dzieci były do ok. 11-12 goziny i potem zostały albo odwiezione do domu, albo spały w pokojach. Tez jestem zdania, że dzieci nie powiny uvczestniczyć w imprezie z morzem alkoholu i dlatego cieszę się, że rodzice o odpowiedniej porze zadbali o to żeby ich nie było.
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:21   #167
nairini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dzieci na weselu

Zgadzam się z większością, że dzieci na weselu to kiepski pomysł.
Jedni znajomi zabronili brania dzieci i jakoś każdy znalazł opiekuna na czas wesela.
Zaś kuzynka zrobiła inaczej, też nieźle - ślub był w hotelu, w którym nocowali goście - wynajęła opiekunkę, która cały wieczor zabawiała dzieci w innej części hotelu, a potem położyła je spać i doglądała - koszt nie był wielki, bo jedna opiekunka wystarczyła, a rodzice nie musieli martwić się co zrobić z pociechami
nairini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 10:28   #168
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Dzieci na weselu

Reklama??
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:51   #169
arafia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dzieci na weselu

My długo myśleliśmy jak rozwiązać sprawę z dzieciakami (ok.10) i zdecydowaliśmy jednak, że dzieci będą, w końcu to pełnowartościowi członkowie rodziny . Miesiąc temu byłam na weselu koleżanki, było dużo maluchów (ok.15), ale mieli dla nich zorganizowaną opiekę/animację w pomieszczeniu obok, osobny stolik i zorganizowane zabawy, które nie integrowały w zabawę reszty Dzieciaki się nie plątały pod nogami ani nie "wisiały" na rodzicach i wszyscy byli zadowoleni mam nadzieję, że u nas też się to sprawdzi
arafia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 20:37   #170
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Dzieci na weselu

fajny pomysł, trzymam kciuki aby wszystko się udało
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 11:04   #171
animatorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dzieci na weselu

Cześć.
Jeśli jednak będziecie mieli małych gości na weselu możecie łatwo odciążyć rodziców a dzieciom zapewnić zabawe.
Sprawa jest prosta zamawiacie animatorkę zabaw dla dzieci.
Przywozi ze sobą górę zabawek i ma w programie wiele konkursów i zabaw. Animatorka moze nawet zostać z dziećmi do białego rana jeśli planujecie hotel dla gości lub inne miejsca noclegowe.
Jestem animatorką od 3 lat i widze, ze ta atrakcja coraz bardziej budzi zainteresowanie.
animatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 12:08   #172
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Dzieci na weselu

Mamy wprawdzie wodzireja, który ma w asortymencie zabawy dla dzieci, ale nie planujemy dzieci zapraszać ponieważ.... nie ma na sali aż tyle miejsca, a tak wiele bliskich osób do zaproszenia . Wyjątkiem jest moja 10- letnia chrześnica. Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, że ktoś nie będzie miał z kim zostawić dziecka to nie będziemy robić problemów. Tym bardziej jeśli będzie to malutkie dziecko. Mamy od razu zarezerwowane noclegi, więc jakoś to ogarniemy.
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:21   #173
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Dzieci na weselu

A ja mam pytanie trochę z innej beczki, zapraszam ciocię i wujka którzy mają 2 synów tak ok 16 lat, których nie widziałam wieki ale i tak ich zaproszę bo wujkowie są bardzo czuli na tym punkcie.... no i tak....nie chcę żeby przychodzili z osobami towarzyszącymi bo to wg mnie przesada, więc jak mam zrobić dać im imienne odzielne zaproszenia bez Os. Tow czy mam dopisać na zaproszeniu rodziców " z dziećmi" ale....kurcze to już duże chłopaki,
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:26   #174
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Dzieci na weselu

Ja mam kuzyna w takim wieku i syna przyjaciółki mojej mamy, którzy też będą zapraszani i dajemy im oddzielne imienne zaproszenie, ale bez osób towarzyszących
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 21:17   #175
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie trochę z innej beczki, zapraszam ciocię i wujka którzy mają 2 synów tak ok 16 lat, których nie widziałam wieki ale i tak ich zaproszę bo wujkowie są bardzo czuli na tym punkcie.... no i tak....nie chcę żeby przychodzili z osobami towarzyszącymi bo to wg mnie przesada, więc jak mam zrobić dać im imienne odzielne zaproszenia bez Os. Tow czy mam dopisać na zaproszeniu rodziców " z dziećmi" ale....kurcze to już duże chłopaki,
a nie możesz na zaproszeniu wymienić wszystkich członków rodziny? bez zwrotu "dzieci"?
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 22:13   #176
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie trochę z innej beczki, zapraszam ciocię i wujka którzy mają 2 synów tak ok 16 lat, których nie widziałam wieki ale i tak ich zaproszę bo wujkowie są bardzo czuli na tym punkcie.... no i tak....nie chcę żeby przychodzili z osobami towarzyszącymi bo to wg mnie przesada, więc jak mam zrobić dać im imienne odzielne zaproszenia bez Os. Tow czy mam dopisać na zaproszeniu rodziców " z dziećmi" ale....kurcze to już duże chłopaki,
jakie duże chłopaki może są wyrośnięci, ale dla mnie to jeszcze dzieci....

nie wiem jakie zwyczaje panowały w mojej rodzinie, bo jestem (razem z siostrą) najmłodsza w klanie, ale u TŻ jest tak, że niezależnie od stopnia pokrewieństwa, tylko osoby pełnoletnie dostają zaproszenie z osobą towarzyszącą. Ich sprawa czy skorzystają.
Wg mnie taki podział jest na prawdę dobry. Sytuacja jest jasna i nie ma dylematów, że kuzyn niby ma tylko 16 lat, ale w sumie to jest z dziewczyną już od 2-3 lat - zaprosić razem czy osobno?

Ja wymieniłabym na zaproszeniu wszystkie imiona i zakończyła nazwiskiem w liczbie mnogiej, czyli "Krystynę, Wiesława, Piotra i Pawła Kowalskich"
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek

Edytowane przez agata_slomka
Czas edycji: 2011-05-15 o 22:15
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 11:15   #177
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Dzieci na weselu

W sumie też dobry pomysł tylko nie wiem czy mi miejsca starczy , a jak nie starczy to rzeczywiście dam każdemu z osobna ale bez osoby tow.
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 11:39   #178
inencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 128
Dot.: Dzieci na weselu

U mnie będzie dwójka małych dzieciaczków - w tym mój 1,5 roczny syn
Ale wesele malutkie mamy, sami swoi, więc dzieciaki będą z nami
__________________
Dla świata to tylko dziecko...
...A dla mnie to dziecko jest całym Światem
inencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 00:58   #179
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Dzieci na weselu

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
W sumie też dobry pomysł tylko nie wiem czy mi miejsca starczy , a jak nie starczy to rzeczywiście dam każdemu z osobna ale bez osoby tow.
jest jeszcze opcja wypisania tylko inicjałów imion.
Pamiętam, kiedy byłam mała, a moi bracia nie mieli jeszcze dziewczyn [ani tym bardziej żon] to zaproszenia na takie uroczystości jak wesele czy przyjęcia komunijne dostawaliśmy w takiej formie. Wiadomo, duża ilość imion się nie zmieści, a pisać dla każdego zaproszenie to zbędny wydatek, zaproszenia też kosztują.

btw. strasznie drogie są ładne zaproszenia ślubne... zastanawiam się czy nie łatwiej zrobić samemu jakąś ładna grafikę i wydrukować na dobrej drukarce
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 08:41   #180
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Dzieci na weselu

Ja też chciałam robić zaproszenia sama,zwłąszcza jak zobaczyłąm jakie ładne zaproszenia robią samodzielnie dziewczyny z Wizażu. Jednak boję się że kupię wszystko a potem sie okaże ze mi brzydko wyjdą więc dałąm sobie spokój i zamówiłam na Allegro za 2,39 szt, są też tańsze ale te mi się podobały i wydaje mi się ze cena też nie jest jakaś taka wygórowana
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 21:32:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.