Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 12:41   #3901
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

A ze mnie się krew nie lała, bolało tylko trochę i tylko chwilę,
Zrobiliśmy to raczej na spontanie (bez romantycznego nastroju, świeczek itp.:P), w pozycji klasycznej, jak sądzę prawie wszyscy tak za pierwszym razem,
byliśmy wtedy ze sobą 5 m-cy, on dziewica i ja dziewica
W sumie byliśmy ze sobą 5,5 roku, skończyło się nawet zaręczynami i wspólnym mieszkaniem.....ale ludzie się niestety zmieniają, inni dorośleją z wiekiem a drudzy dziecinnieją

i tak pieknie wspominam drugi raz też bym go wybrała na tego "1"
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 21:11   #3902
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

U mnie nie było romantycznego ,,pierwszego razu,,. Miejsce piwnica,po 3 miesiącach związku. Miałam 18 lat.
Jakoś tak średnio wszystko,zero pieszczot,prawie bez pocałunków. Nie bardzo ogólnie
natalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 18:49   #3903
corveta
Przyczajenie
 
Avatar corveta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 28
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Mój pierwszy raz był po 8 dniach znajomości więc trochę szybko ale nie narzekam. Wczesniej próbowalismy po imprezie jednak mnie bolalo a moj tz chcial zebym swoj pierwszy raz super wspominala i byla w pelni go swiadoma (wiadomo impreza + alkohol wiec nie zawsze sie nad sobą panuje) wiec nastepnego wieczoru sie nam udalo. Misiu byl bardzo delikatny mial juz doswiadczenie wiec bylam w dobrych rekach Ja 18 a on 21. Jestesmy razem pol roku i jeszcze bardziej sie kochamy
__________________
kocham i jestem kochana
D <3
corveta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:22   #3904
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez natalor Pokaż wiadomość
U mnie nie było romantycznego ,,pierwszego razu,,. Miejsce piwnica
no nie dziwię się że nie było romantycznie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 14:14   #3905
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
A ze mnie się krew nie lała, bolało tylko trochę i tylko chwilę,
Zrobiliśmy to raczej na spontanie (bez romantycznego nastroju, świeczek itp.:P), w pozycji klasycznej, jak sądzę prawie wszyscy tak za pierwszym razem,
byliśmy wtedy ze sobą 5 m-cy, on dziewica i ja dziewica
W sumie byliśmy ze sobą 5,5 roku, skończyło się nawet zaręczynami i wspólnym mieszkaniem.....ale ludzie się niestety zmieniają, inni dorośleją z wiekiem a drudzy dziecinnieją

i tak pieknie wspominam drugi raz też bym go wybrała na tego "1"
A nie U mnie było "na jeźdźca". Podświadomie chyba, bo nie wiedziałam, że to jest polecana pozycja na I raz (bo głównie kobieta "decyduje" o sile i szybkości ruchów).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 14:21   #3906
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

no dlatego powiedziałam "prawie"
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 14:53   #3907
mystery20
Raczkowanie
 
Avatar mystery20
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 140
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Pierwszy raz, hmmm....
Nie powiem, że była idealnie ale i tak przerosło moje oczekiwania. Ani ja ani partner nie doświadczenie - dla obojga pierwszy raz. Byliśmy na imprezce, trochę powiewało nudą więc wróciliśmy po 1,5 godzinki do jego domu. Nie byliśmy pijani ale już po jednym piwku. No i się zaczęło. Zero bólu, zero krwi i naprawdę dłuuuugo (byłam baaardzo dumna z partnera ). Poza tym był mega delikatny ale przy tym stanowczy. Tylko ja niestety nie potrafiłam się bardziej uaktywnić (nie to, że leżałam jak kłoda ale wsumie wyglądało to tak, że tylko On zajmował się mną.. ). A potem cała nocka miziania i przytulania...

Nie jesteśmy razem od jakiegoś miesiąca ale...kto wie..
__________________
I mów tak więcej, jeszcze więcej !
I przytulaj mnie częściej i jeszcze częściej !

Edytowane przez mystery20
Czas edycji: 2011-05-18 o 14:55
mystery20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 18:19   #3908
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Klasyczna fajna. Ale mój pierwszy raz był na siedząco. Nie wiem, czy ma ta pozycja jakąś konkretną nazwę. Ja siedziałam na chłopaku. No, trochę za bolało jak mnie przycisnął do siebie, ale kontrolowałam później ruchy.
Krwi nie było. Ból tylko przez chwilę.
Wspominam miło.

Pare lat już minie od tego pierwszego razu. Niestety nie mam pamięci do dat.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 23:49   #3909
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
no nie dziwię się że nie było romantycznie
Oj tam, oj tam

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A nie U mnie było "na jeźdźca". Podświadomie chyba, bo nie wiedziałam, że to jest polecana pozycja na I raz (bo głównie kobieta "decyduje" o sile i szybkości ruchów).
Ale z tego wątku wynika, że lepiej jednak jak to facet kontroluje, bo jak kobieta mu "ucieka" bo ją boli, to on musi raz, a dobrze... pchnąć i po płaczu
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 11:09   #3910
arose10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Witam!
Czytam ten wątek już od jakiegoś czasu, ale dopiero dzisiaj znalazłam czas i chęć podzielenia się z Wami moim przeżyciem.
Jestem z moim chłopakiem już prawie 2 lata. Od samego początku było między nami gorąco (pieszczoty, seks oralny) jednak coś nas powstrzymywało przed seksem. Pewnie strach przed ciążą. W czerwcu zeszłego roku zaczęłam brać tabletki. Ale mimo tego, że mieliśmy pełno sytuacji, że już prawie prawie to zawsze jedno z nas powiedziało stop. W listopadzie, poszłam do niego wieczorem, jego rodzice u znajomych. Podejrzewałam co się będzie działo, bo napisał, żebym wzieła prezerwatywę, ktora kiedys mi przysłali i zostawiła u niego i bym się ładnie ubrała. Wchodzę do niego, a tam świeczki plywają w wodzie poperfumowanej. Zaczęliśmy się całować, pieścić. Założyłam mu prezerwatywę i postanowiliśmy, że to jest TA chwila. Wszedł we mnie patrząc mi w oczy i mówiąc , że mnie kocha.
Wykorzystaliśmy parę pozycji, ale dla mnie najlepsza jest klasyczna.
Ogólnie to wspominam bardzo dobrze, było tak jak sobie to wymarzyłam. Było dużo śmiechu przy zakładaniu prezerwatywy i przy jakiś naszych jeszcze niedopracowanych ruchach. Zero krępacji. Nie było to zaplanowane, ale bardzo dużo o tym rozmawialiśmy no i byliśmy na to przygotowani. Bardzo dobrze znałam jego ciało, a on moje. Były tabletki i prezerwatywa. Nic mnie nie bolało, bo już dużo próbowaliśmy na swoich ciałach Było przyjemnie, ale bez mojego 'finału'. Szczerze, to mało pamiętam co się działo tak dokładnie i ile to trwało, za dużo emocji no i stresu
Jedna rzecz, która mi się nie podobała--> nie spędziliśmy razem nocy, bo musiałam wracać do domu i w sumie tylko tego żaluję.
Mieliśmy po 18 lat, byliśmy ze sobą półtora roku i jesteśmy nadal razem
Często to wspominamy i śmiejemy się. Bardzo lubię ten nasz dystans do siebie nawzajem. Nieważne jak nasze losy się dalej potoczą to ten dzień już zawsze będziemy mile wspominać.
arose10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 20:42   #3911
Petra_Sherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Witam!

Wybaczcie, jeśli piszę w złym temacie, ale mam problem. Jestem z moim tż już ponad 6 lat, mieszkamy razem od dwóch, bardzo się kochamy, rozumiemy i w ogóle.. Niedawno zdecydowaliśmy się na pierwszy raz. Biorę tabletki od prawie dwóch miesięcy, znamy dobrze swoje ciała i reakcje i wszystko byłoby ok ale nam się nie udaje. Jestem chyba tak spięta, że mimowolnie zaciskam każdy możliwy mięsień przy każdej próbie, a mój chłopak widząc jak mnie zaczyna boleć też się stresuje i automatycznie jest po wszystkim.. Próbowaliśmy już wiele razy i powoli zaczynam myśleć, że to moja wina.. Macie może jakieś rady? Pieszczoty, trochę alkoholu i wszelkie próby romantycznego nastroju z jego strony nie dają zbytniego efektu.
Petra_Sherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 21:16   #3912
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Petra_Sherry Pokaż wiadomość
Witam!

Wybaczcie, jeśli piszę w złym temacie, ale mam problem. Jestem z moim tż już ponad 6 lat, mieszkamy razem od dwóch, bardzo się kochamy, rozumiemy i w ogóle.. Niedawno zdecydowaliśmy się na pierwszy raz. Biorę tabletki od prawie dwóch miesięcy, znamy dobrze swoje ciała i reakcje i wszystko byłoby ok ale nam się nie udaje. Jestem chyba tak spięta, że mimowolnie zaciskam każdy możliwy mięsień przy każdej próbie, a mój chłopak widząc jak mnie zaczyna boleć też się stresuje i automatycznie jest po wszystkim.. Próbowaliśmy już wiele razy i powoli zaczynam myśleć, że to moja wina.. Macie może jakieś rady? Pieszczoty, trochę alkoholu i wszelkie próby romantycznego nastroju z jego strony nie dają zbytniego efektu.
Zadaj sobie proste pytanie: dlaczego jesteś spięta?
Może głupie porównanie, ale widziałam demota z takim tekstem:
"Masz jakiś problem? Tak? A można coś na niego poradzić? Tak? No to się nie przejmuj."
i druga wersja:
"Masz jakiś problem? Tak? A można coś na niego poradzić? Nie? No to się nie przejmuj."

Nie będę Ci mówić abyś się rozluźniła, że to wspaniałe uczucie, że masz śiwetnego faceta który tyle na to wyczekał i że tak się o Ciebie troszczy bo to przeciez wiesz, prawda?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 21:27   #3913
Petra_Sherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Jasne, że wiem. Widzę jak się stara i jak bardzo nie chce mi zrobić krzywdy. Nie wiem czemu jestem spięta Robię to kompletnie bezmyślnie.
Petra_Sherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 22:05   #3914
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Więc skoro sama nie wiesz, to tym bardziej ktoś inny tej sprawy nie rozwiąże. Zastanów się i odpowiedz sama sobie czy jest się czym denerwować? Jesteście ze sobą ładnych parę lat, znacie się na wylot. Porządnie się zabezpieczacie. Nie jesteście parą 14-latków robiących to po kryjomu w sypialni rodziców pod ich nieobecność. OK, robisz to pierwszy raz, ale kiedyś też pierwszy raz wsiadałaś na rower, pierwszy raz jechałaś do dentysty, pierwszy raz pisałaś egzamin. Pewnie się też stresowałaś, jak każdy No ale teraz wiesz że to nic wielkiego i nic czego można się obawiać. Za kilka lat tak samo pomyślisz o zbliżeniu. Skoro nie znajdujesz powodu twoich obaw, pozbądź się ich. No bo po co martwić się czymś, co okaże się czymś pozytywnym?

Nie odpowiadaj że nie potrafisz bo potrafisz. A w internecie nie znjadziesz sposobu na przekonanie do tego własnego ciała i umysłu.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 22:38   #3915
Beata928
Raczkowanie
 
Avatar Beata928
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radków
Wiadomości: 49
GG do Beata928
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Mój pierwszy raz? Całkiem niedawno. W nocy z 20 na 21.05. U niego w pokoju. Właśnie wtedy mijał miesiąc naszego związku. Wcześniej dużo o tym myślałam, jak to będzie wyglądało i trochę się bałam. Ale niepotrzebnie.
Wiadomo- najpierw pieszczoty i w ogóle, a potem przeszliśmy do tego najważniejszego. Jak próbował wejść za pierwszym razem to mnie zabolało więc zaczekał chwilę i próbował kolejny raz, znowu bolało dlatego zapytał, czy ma przestać, czy zrobić to raz, a mocno. No i zrobił Później już nic nie bolało, a nawet było bardzo przyjemnie.
Miesiąc to niby niedługo, ale z żadnym innym chłopakiem nie czułam się tak dobrze. Nie żałuję swojej decyzji i mam nadzieję, że będziemy razem długo. Może już zawsze?
Aha ja mam 19 lat, on 20 i nie był to jego pierwszy raz.
Beata928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 22:39   #3916
Petra_Sherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Dzięki

Chyba po prostu potrzebowałam się wygadać. Doszukuję się przyczyny niepowodzeń w sobie, ale na szczęście tż wybił mi to z głowy

Stresu tak łatwo raczej nie ogarnę.. Ale się staram Chodziło mi raczej o propozycję jakiejś pozycji? Chyba próbowaliśmy wszystkiego
Petra_Sherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 22:46   #3917
Beata928
Raczkowanie
 
Avatar Beata928
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radków
Wiadomości: 49
GG do Beata928
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

W moim przypadku na poszątku - klasycznie po bożemu, a potem na jeźdźca jak już się rozkręciłam Powodzenia
Beata928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 09:47   #3918
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Petra_Sherry Pokaż wiadomość
Dzięki

Chyba po prostu potrzebowałam się wygadać. Doszukuję się przyczyny niepowodzeń w sobie, ale na szczęście tż wybił mi to z głowy

Stresu tak łatwo raczej nie ogarnę.. Ale się staram Chodziło mi raczej o propozycję jakiejś pozycji? Chyba próbowaliśmy wszystkiego
po bozemu ale z poduszke po twoimi posladkami albo z nogami do gory. powodzenia
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 22:53   #3919
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Petra_Sherry Pokaż wiadomość
Dzięki

Chyba po prostu potrzebowałam się wygadać. Doszukuję się przyczyny niepowodzeń w sobie, ale na szczęście tż wybił mi to z głowy

Stresu tak łatwo raczej nie ogarnę.. Ale się staram Chodziło mi raczej o propozycję jakiejś pozycji? Chyba próbowaliśmy wszystkiego
na boku też może być
natalor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 22:57   #3920
Petra_Sherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez natalor Pokaż wiadomość
na boku też może być
To sobie chyba nie do końca mogę wyobrazić

Ale dzięki za propozycje, spróbujemy jeszcze raz w takim razie
Petra_Sherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 17:18   #3921
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Petra_Sherry Pokaż wiadomość
Witam!

Wybaczcie, jeśli piszę w złym temacie, ale mam problem. Jestem z moim tż już ponad 6 lat, mieszkamy razem od dwóch, bardzo się kochamy, rozumiemy i w ogóle.. Niedawno zdecydowaliśmy się na pierwszy raz. Biorę tabletki od prawie dwóch miesięcy, znamy dobrze swoje ciała i reakcje i wszystko byłoby ok ale nam się nie udaje. Jestem chyba tak spięta, że mimowolnie zaciskam każdy możliwy mięsień przy każdej próbie, a mój chłopak widząc jak mnie zaczyna boleć też się stresuje i automatycznie jest po wszystkim.. Próbowaliśmy już wiele razy i powoli zaczynam myśleć, że to moja wina.. Macie może jakieś rady? Pieszczoty, trochę alkoholu i wszelkie próby romantycznego nastroju z jego strony nie dają zbytniego efektu.
n ie mysl o tym ze ma to sie stac
najlepiej drinka daj sobie ale nie na umor zeby sie rozluznic.
muzyka nastwoj no i poslizg jakis i bedzi spoko
sprobuj na pieska misjonarska albo lyzeczki jak nie wyjdzie mozliwe ze jest cos co faktycznie wam seks uniemozliwia,moze u lekarza musialabys zbacac ale to sa przypadki jak jeden na tysiac.#
nie planuj daj sie poniesc chwili i tyle
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 18:21   #3922
Petra_Sherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

To chyba jest po prostu nie dla mnie.. Za nic w świecie nie jestem w stanie rozluźnić ani siebie ani mięśni. Dzięki wszystkim za odpowiedzi mimo wszystko.
Petra_Sherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 21:08   #3923
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Petra_Sherry Pokaż wiadomość
To chyba jest po prostu nie dla mnie.. Za nic w świecie nie jestem w stanie rozluźnić ani siebie ani mięśni. Dzięki wszystkim za odpowiedzi mimo wszystko.
Nawet jak najdzie Cię taka wielka ochota na niego, taka, że nie możesz się powstrzymac i rzucasz się na niego? bólu się boisz?
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 22:28   #3924
Petra_Sherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Nawet jak najdzie Cię taka wielka ochota na niego, taka, że nie możesz się powstrzymac i rzucasz się na niego? bólu się boisz?
Właśnie o to chodzi, że nie. Nie boję się przy nim niczego. A mimo wszystko nie wychodzi.
Petra_Sherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 07:52   #3925
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Petra - a byłaś z tym u lekarza?
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 09:56   #3926
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5 897
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Petra_Sherry Pokaż wiadomość
To chyba jest po prostu nie dla mnie.. Za nic w świecie nie jestem w stanie rozluźnić ani siebie ani mięśni. Dzięki wszystkim za odpowiedzi mimo wszystko.

Jak najbardziej dla Ciebie Nie stresuj się tak przede wszystkim SPONTAN PRZEDE WSZYSTKIM, zażywasz piguły więc nie masz się czym martwić

Ja swój pierwszy raz miałam prawie 4lata ze swoim TŻ i bałam się strasznie (kilka razy miał już założoną gumkę miał wchodzić i mówiłam nie )
Chyba dopiero po miesiącu się zdecydowałam, jak mu powiedziałam żeby wszedł to nie mógł uwierzyć i pytał czy nie żartuje
Jak już wszedł to zabolało, zapytał czy ma wyjść a ja do niego : jak już k... wszedłeś to zostań

Edytowane przez 0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435
Czas edycji: 2011-05-31 o 09:59
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:42   #3927
Petra_Sherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Petra - a byłaś z tym u lekarza?
Wizytę mam umówioną 8 czerwca.. Zobaczymy co z tego wyniknie Póki co próbujemy nadal ale już bez poprzedniego zapału niestety.
Petra_Sherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 16:48   #3928
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Pierwszy raz ile miałyście lat ?

Cytat:
Napisane przez Julia 80 Pokaż wiadomość
27 lat... Dziwne?
Wolałam poczekać i jestem zadowolona..
serio?
Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Cieszę się, że takie osoby również się tu pojawiają. Dla mnie to nie jest dziwne; Poprostu ktoś spotka tą osobą szybciej lub później, lub ma inne piorytety, co w tym dziwnego ?
niestety, ja się nie cieszę. bo ta sama osoba w innym wątku napisała że ma 16 lat

mój wynik to 17
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 17:07   #3929
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Petra_Sherry Pokaż wiadomość
To chyba jest po prostu nie dla mnie
seks jest nie dla Ciebie? oj, na szczęście nie ty o tym decydujesz, bo nie wiedziałabyś co tracisz będzie dobrze
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:55   #3930
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Może paradoksalnie ten brak zapału będzie owocny Trzymam kciuki
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.