Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-23, 11:41   #3511
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
U mnie jeśli ot to chodzi, to jest niewiele naprawdę zadbanych i zrobionych dziewczyn, są takie zwykłe i takie, którym przydałoby się oczyszczenie cery (bo gołym okiem mimo wady wzroku widze np wągry), zmiana fryzury czy kolorystyki ubierania, także nie ma przechylu w żadną stronę W sumie niczego też szokującego modowo tez na moim wyziale nie zauważam, prędzej, gdy chodze po mieście
u mnie jest tak samo, na wydziale jest ok, ale idąc po mieście można się przestraszyć wyglądem (chodzi o zadbanie) dziewczyn
miałam w gimnazjum koleżankę/znajomą rok starszą i chyba ją zapamiętam do końca życia, przez 2 lata praktycznie ubrana była tak samo, wiadomo zmieniała bluzke czy sweterek ale jakiś konkretnych zmian w ubraniu nie było, ale zawsze delikatny i idealny makijaż, pięknie pachnące włosy, paznokcie idealne, jak siedziałyśmy w toalecie to zawsze całe pomieszczenie "nią" pachniało.. i to nie kilogramem dezodorantu czy perfumy ale takiej świeżości, mydełka itp
także to że nie mamy kasy na ubrania to nie znaczy że mamy być zaniedbane, bo podstawowe kosmetyki jak szampon, czy nozyczki do paznokci czy tarka do pięt to chyba każda z nas ma
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 12:10   #3512
swoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mnie przeraża, kiedy projektanci popełniają takie coś:
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/...type=1&theater
swoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 12:24   #3513
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A ja wczoraj byłam na koncercie. I się przeraziłam. Pominę fakt ubierania 10cm szpilek na "pole". Bo wiadomo scena itd. no a stoi się przeciez na trawie na którą wcześniej deszcz spadł, więc widziałam tylko obcasy wpadające w ziemię.

"skórzane" leginsy, leginsy i cały tyłek, za małe spodnie a znad nich wystająca oponka, dobieranie eleganckich dodatków, butów do sportowych strojów i na odwrót, żołte pięty! Pełno dziewczyn, które jak sie na nie popatrzyło to zrobione bardzo ładnie, typu ładnie ubrane, ładnie wymalowane, i np. wysokie koturny do tego i żołte pięty. Psuje cały efekt. I oczywiście blond włosy i kilko centymetrowe czarne odsrosty.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 12:45   #3514
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
U mnie jeśli ot to chodzi, to jest niewiele naprawdę zadbanych i zrobionych dziewczyn, są takie zwykłe i takie, którym przydałoby się oczyszczenie cery (bo gołym okiem mimo wady wzroku widze np wągry), zmiana fryzury czy kolorystyki ubierania, także nie ma przechylu w żadną stronę W sumie niczego też szokującego modowo tez na moim wyziale nie zauważam, prędzej, gdy chodze po mieście
Co do tych wągrów to ja bym się kłóciła Ja mam na nosie bardzo widoczne, nawet jak je podkładem wysmaruje, a oczyszczam cerę regularnie, chodzę do kosmetyczki, używam kremów z kwasami. Niestety są uparte i NIC na nie nie działa, a nie jest to jakiś wielki problem, z którym nie mogłabym żyć, więc je ignoruję po prostu. Mam nadzieję, że nie czyni mnie to mniej zadbaną od dziewczyn, które mają naturalnie gładką, czystą cerę
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 12:57   #3515
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ja też mam, staram się oczyszczać i wiem, że nie wszystko da się poprawić - ile mi się uda, tyle ładniej wyglądam, ale nigdy jeszcze nie miałam tak czyściutkiej cery jakby chciała , ale to tylko przykład, bo o niektorych osobach wiem, ze z pryszczami nie robią nic (w sensie, że nawet żadnego żelu nie pomyślały używać, bo same mnie pytały o rade w tej materii), z wągrami tez nic, a z kosmetyków używają czasami kremu nawilżającego. Włosy ja np. myję co drugi dzień, inaczej wyglądałyby już nieświeżo, im taki stan włosów nie przeszkadza Niektóre problemy skórne są problemem, ale umycie włosów nie jest np. moim zdaniem trudne W sumie chodzi o to, żeby utrzymywać taki ładny, świeży wygląd
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 16:41   #3516
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
U mnie jeśli ot to chodzi, to jest niewiele naprawdę zadbanych i zrobionych dziewczyn, są takie zwykłe i takie, którym przydałoby się oczyszczenie cery (bo gołym okiem mimo wady wzroku widze np wągry), zmiana fryzury czy kolorystyki ubierania, także nie ma przechylu w żadną stronę W sumie niczego też szokującego modowo tez na moim wyziale nie zauważam, prędzej, gdy chodze po mieście

znam dwie dziewczyny i każda z nich mimo pieknych cer jak pupa niemowlaka hodowała na nosie wielkiego czarnego wągra przez kilka lat, wyglądało to obrzydliwie, mimo, że ubierały się ładnie i schludnie to te wągry psuły efekt, ja rozumiem, że nikt nie chce mieć blizn, ale mieć coś takiego i się tego nie pozbyć to już przesada
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 17:10   #3517
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
znam dwie dziewczyny i każda z nich mimo pieknych cer jak pupa niemowlaka hodowała na nosie wielkiego czarnego wągra przez kilka lat, wyglądało to obrzydliwie, mimo, że ubierały się ładnie i schludnie to te wągry psuły efekt, ja rozumiem, że nikt nie chce mieć blizn, ale mieć coś takiego i się tego nie pozbyć to już przesada

no to po jedzieniu



ja kiedys widzialam w autobusie,bardzo elegancko ubrana dziewczyne,paznokcie zrobione,wlosy ulozone..... w pewnym momencie podnosi reke,zeby sie rurki zlapac,a tam.... busz! pod pachami normalnie koszmar,to bylo oblesnie !
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 18:42   #3518
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
no to po jedzieniu



ja kiedys widzialam w autobusie,bardzo elegancko ubrana dziewczyne,paznokcie zrobione,wlosy ulozone..... w pewnym momencie podnosi reke,zeby sie rurki zlapac,a tam.... busz! pod pachami normalnie koszmar,to bylo oblesnie !
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 18:59   #3519
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
no to po jedzieniu



ja kiedys widzialam w autobusie,bardzo elegancko ubrana dziewczyne,paznokcie zrobione,wlosy ulozone..... w pewnym momencie podnosi reke,zeby sie rurki zlapac,a tam.... busz! pod pachami normalnie koszmar,to bylo oblesnie !
Ups, i właśnie dlatego wiosną czy latem wolę wstać wcześniej i zrobić sobie spacer
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 20:36   #3520
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Dla mnie hitem byly na basenie ogolone łydki+ od kolan to już nie bardzo, do tego u brunetki, inaczej pewnie z moich krótkowidztwem bym nie dopatrzyła (i to u dziewczyny w wieku studenckim)
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:07   #3521
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Dla mnie hitem byly na basenie ogolone łydki+ od kolan to już nie bardzo, do tego u brunetki, inaczej pewnie z moich krótkowidztwem bym nie dopatrzyła (i to u dziewczyny w wieku studenckim)
haha ! to jest dobre,ja czesto widze dziewczyny,ktore maja pieknie wydepilowane lydeczki,mini spodniczke lub krotkie spodenki,a na udach stercza niemalze pionowo takie dlugie klaczory i dokladnie zwlaszcza u brunetek sa naprawde widoczne
albo wlosy na rekach takie ciemne i dluugie

kiedys jak pojechalam nad morze ze znajomymi,kolezanka na plazy,ladny kostiumik,figura zgrabna,niby wszystko ok,ale zza gatek od bikini normalnie drzewa jej wychodzily
to bylo bardzo widoczne,jak spacerowala po plazy ludzie takie --------> miny mieli zwlaszcza faceci,jestem ciekawa co mysleli sobie
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 21:21   #3522
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Tjaa... Nie wiem co to za czasy teraz mamy, że najlepiej by było, żeby wszyscy całe ciała sobie laserowo depilowali. Bo inaczej są beeee.
Nie wyobrażam sobie, żebym miała golić ręce przecież potem włoski wyrastają grubsze i ciemniejsze
Ale widać ja to chyba jakaś nienormalna jestem...
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:25   #3523
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
albo wlosy na rekach takie ciemne i dluugie
sugerujesz, żeby golić ręce? wow. całe szczęście, że nie mam jakiegoś bujnego owłosienia
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:25   #3524
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Tjaa... Nie wiem co to za czasy teraz mamy, że najlepiej by było, żeby wszyscy całe ciała sobie laserowo depilowali. Bo inaczej są beeee.
Nie wyobrażam sobie, żebym miała golić ręce przecież potem włoski wyrastają grubsze i ciemniejsze
Ale widać ja to chyba jakaś nienormalna jestem...
No, to ja też nienormalna jestem i też nie golę rąk.
Tak ogólnie, to nie przepadam za moimi owłosionymi rękoma, ale jak pomyślę, jak te włoski będą wyglądały, gdy odrosną po depilacji, to mi się odechciewa.
I pod względem owłosienia rąk jestem akurat tolerancyjna.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:28   #3525
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie, żebym miała golić ręce przecież potem włoski wyrastają grubsze i ciemniejsze
A to golenie jest jedyną metodą usuwania owłosienia?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:28   #3526
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Tjaa... Nie wiem co to za czasy teraz mamy, że najlepiej by było, żeby wszyscy całe ciała sobie laserowo depilowali. Bo inaczej są beeee.
Nie wyobrażam sobie, żebym miała golić ręce przecież potem włoski wyrastają grubsze i ciemniejsze
Ale widać ja to chyba jakaś nienormalna jestem...
Moim zdaniem,to bardzo nieestetycznie wyglada,dlugie ciemne wlosy na rekach czy niewydepilowane uda,a przeciez ,zeby te wloski usunac zadnych cudow nie trzeba,ja jestem blondynkom,na rekach mialam krociutkie i jasne wloski,ale mimo wszystko je depiluje,nie gole rak maszynka (co to za pomysl wogole !)
wloski na rekach usowam kremem do depilacji,w taki sposob skora na rekach jest idealnie gladka.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:29   #3527
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Nie przesadajmy z goleniem rąk, ale jak się idzie na basen i już nogi się goli, to nie idalnie do kolan, a resztę zostawia tak.. no, porządnei zarośniętą Bo jeszcze jak u blondynek czasem delikatnych włosków nie widac, to u dobrze owłosionej brunetki daje to efekt spodenek

Romanaccia, ale akurat Ty te włosy na rękach depilujesz, to to Twoje subiektywne odczucie, że trzeba. A tak naprawdę dopóki nie są to włosy jak u meżczyzny (przeprazam za drastyczny przyklad) to nie uwazam tego za koniecznosc. Ale ogolenie nog do polowy i to w sposob widoczny, to jednak totalna niekonsekwencja.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2011-05-23 o 21:30
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:31   #3528
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
No, to ja też nienormalna jestem i też nie golę rąk.
Tak ogólnie, to nie przepadam za moimi owłosionymi rękoma, ale jak pomyślę, jak te włoski będą wyglądały, gdy odrosną po depilacji, to mi się odechciewa.
I pod względem owłosienia rąk jestem akurat tolerancyjna.
Ja tak samo Zresztą ile to musi czasu zajmować - wydepilowanie rąk, nóg, bikini itd. Ja się muszę zmuszać żeby nogi i pachy depilować, bo mi się nigdy nie chce, a jakbym jeszcze miała do tego ręce dołożyć, to rodzice by mnie za okupowanie łazienki z domu wyrzucili.

Bo na depilację u kosmetyczki nie wszystkich stać. To raz. A dwa, że bujne owłosienie może być spowodowane chorobą itp, i nawet jeśli ktoś się wydepiluje to włosy i tak zaraz odrastają.
Ale z goleniem ud się zgodzę. Moja siostra była w szoku, że depiluję uda, a ja byłam w szoku, że ona tego nie robi...

Czasem mam wrażenie, że najlepiej by było z domu nie wychodzić, żeby nie urazić czyjegoś poczucia estetyki.

Edytowane przez reverse
Czas edycji: 2011-05-23 o 21:33
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:33   #3529
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A to golenie jest jedyną metodą usuwania owłosienia?


nicRu - oczywiscie,powiedzialam przeciez,ze MOIM ZDANIEM
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 21:35   #3530
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Depilacja rak ale pomysl No to idac w bikini pewie i brzuch by trzeba bylo wydepilowac nie?
Z reszta po depilacji wlosy tez odrastaja ciemniejsze i twardsze, nie tylko po maszynce tak jest
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:36   #3531
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ja choduję na rękach bo wierzę, ze zaplotę warkoczyki A tak na poważnie to nie golę, bo nie są specjalni ciemne i nie uwazam ze muszę, tak samo nie rozumiem czemu niektore dziewczyny golą całe ciało, poza brwiami, rzęsami i włosami na głowie, bo dla mnie jednak usuwa się tylko to, co jest rzeczywiście zbędne, a w sumie latem bardziej niż włosy na rękach i meszek na brzuchu zbędne są te na głowie, bo jest tylko cięzko, szczególnie, gdy ktoś ma grube, gęste włosy
Za to mam koleżanke, która włosy na rękach goli, ale jest bardzo ciemną brunetką. Co kto lubi, byle z głową 9w sensie: pomyslunkiem)

Przepraszam, ogólnie nazywam w postach usuwanie owlosienia goleniem, wiaodmo, ze np. zbędnych wloskow przy depilacji brwi nie golę maszynką
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:36   #3532
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Czasem mam wrażenie, że najlepiej by było z domu nie wychodzić, żeby nie urazić czyjegoś poczucia estetyki.
dokładnie
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:38   #3533
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Depilacja rak ale pomysl No to idac w bikini pewie i brzuch by trzeba bylo wydepilowac nie?
Z reszta po depilacji wlosy tez odrastaja ciemniejsze i twardsze, nie tylko po maszynce tak jest
Już biegnę po maszynkę, bo niestety, ale na brzuchu też mam trochę owłosienia
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:39   #3534
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Już biegnę po maszynkę, bo niestety, ale na brzuchu też mam trochę owłosienia
Ja chyba zaraz wezme depilator
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:39   #3535
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Już biegnę po maszynkę, bo niestety, ale na brzuchu też mam trochę owłosienia
ja na brzuchu akurat usuwam, ale to dosłownie kilka pod pępkiem, bo rosną mi tam ciemne i grube... ale w życiu nie przyszłoby mi go głowy golenie rąk czy brzucha, no chyba, że naprawdę miałabym te włosy "jak u mężczyzny"
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:41   #3536
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Ja tak samo Zresztą ile to musi czasu zajmować - wydepilowanie rąk, nóg, bikini itd. Ja się muszę zmuszać żeby nogi i pachy depilować, bo mi się nigdy nie chce, a jakbym jeszcze miała do tego ręce dołożyć, to rodzice by mnie za okupowanie łazienki z domu wyrzucili Czasem mam wrażenie, że najlepiej by było z domu nie wychodzić, żeby nie urazić czyjegoś poczucia estetyki.
Jesli juz mowimy o czasie,ktory jest potrzebny na depilacje,to powiem Ci,ze wydepilowanie rak kremem do depilacji zajmuje 5 minut

a co do tego drugiego,jak ktos ma malo widoczne wloskina rekach,to zaden problem,ale czesto widze ,zwlaszcza brunetki,z dlugimi,ciemnymi wlosami na rekach i to wyglada poprostu bardzo brzydko,MOIM ZDANIEM

hanusia505 -Ja depiluje rece kremem do depilacji i wloski absolutnie nie sa ciemniejsze,a juz na pewno nie mocniejsze,wrecz przeciwnie,w niektorych miejscach nie odrosly wogole

a co do bikini ,to powiedz ,czy jak wlosy lonowe wychodza ci spod galotkow to to pieknie wyglada ? ,to wyglada ochydnie .
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:45   #3537
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Nie, to nie wygląda pięknie, a widziałam dziewczyny, które miały wykrojony strój i im to nie przeszkadzało. Potem wychodziły, zakładały ubranie, robiły makijaż i były śliczne, pomimo owłosionych pach, bikini i nóg. Nikomu pod ubranie nie zaglądam, ale to kwestia tego, co samemu się odsłania
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:46   #3538
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Depilacja rak ale pomysl No to idac w bikini pewie i brzuch by trzeba bylo wydepilowac nie?
Z reszta po depilacji wlosy tez odrastaja ciemniejsze i twardsze, nie tylko po maszynce tak jest
A właściwie dlaczego depilacja rąk miałaby być gorszym pomysłem od depilacji nóg?
No i jeszcze nigdy nie spotkałam się z odrastaniem grubszych i ciemniejszych włosów po depilacji. Wręcz przeciwnie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:54   #3539
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
tak samo nie rozumiem czemu niektore dziewczyny golą całe ciało, poza brwiami, rzęsami i włosami na głowie, bo dla mnie jednak usuwa się tylko to, co jest rzeczywiście zbędne
Ja sie depiluja tu i tam poniewaz lubie miec zadbane i idealnie gladkie cialo,takie MOIM ZDANIEM rowniez ladniej/atrakcyjniej wyglada.

kto powiedzial o goleniu rak maszynka ?

przeciez mozna do tego kremu do depilacji uzyc,wtedy wloski odrastaja ciensze ,a skora jest idealnie gladka,przeciez golenie rak maszynka to bylaby zbrodnia dla tak delikatnej skory

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;27088052]A właściwie dlaczego depilacja rąk miałaby być gorszym pomysłem od depilacji nóg?
No i jeszcze nigdy nie spotkałam się z odrastaniem grubszych i ciemniejszych włosów po depilacji. Wręcz przeciwnie.[/QUOTE]

otoz to ! zgadzam sie !

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Nie, to nie wygląda pięknie, a widziałam dziewczyny, które miały wykrojony strój i im to nie przeszkadzało. Potem wychodziły, zakładały ubranie, robiły makijaż i były śliczne, pomimo owłosionych pach, bikini i nóg. Nikomu pod ubranie nie zaglądam, ale to kwestia tego, co samemu się odsłania
Jak ktos jest ladny,to zawsze bedzie wygladal ladnie ,ale chyba nie chcesz mi powiedziec,ze wlosy lonowe wystajace spod majtek/bikini sa sliczne i estetycznie wygladaja,dla mnie to jest poprostu obrzydliwe
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:57   #3540
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
hanusia505 -Ja depiluje rece kremem do depilacji i wloski absolutnie nie sa ciemniejsze,a juz na pewno nie mocniejsze,wrecz przeciwnie,w niektorych miejscach nie odrosly wogole

a co do bikini ,to powiedz ,czy jak wlosy lonowe wychodza ci spod galotkow to to pieknie wyglada ? ,to wyglada ochydnie .
Przepraszam Cie bardzo ale na jakiej odstawie stwierdzasz, ze nie gole bikini? Nie zycze sobie jakis insynuacji, ze wlosy wystaja mi "spod galotkow"
Odnosilam sie do wlosow na rekach i swirowania na tym punkcie.
Ja depiluje depilatorem a nie zadnymi kremami bo nie mam zamiaru faszerowac swojego ciala taka chemia i wloski sa potem twardsze, poza tym o czym rozmawiamy, napisalas, ze jestes blondyka, ja jestem szatynka i smiem twierdzic, ze przy depilacji mechanicznej a nie chemicznej u szatynek czy brunetek wlosy moga odrastac ciemniejsze, oczywiscie to sprawa indywidualna ale ja mam bardzo rzadkie wloski i cienkie, a mimo to zauwazam, ze z czasem sie wzmacniaja.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;27088052]A właściwie dlaczego depilacja rąk miałaby być gorszym pomysłem od depilacji nóg?
No i jeszcze nigdy nie spotkałam się z odrastaniem grubszych i ciemniejszych włosów po depilacji. Wręcz przeciwnie.[/QUOTE]

Bo wlosy na rekach sa ciensze i mniej widoczne niz te na nogach. A poza tym powiedz mi czemu nie ma jeszcze zwyczaju golenia brzucha? A po co nam wlosy na glowie?

Slusznie ktos napisal, ze strach wyjsc z domu bo jak widac niektorzy potrafia sie do wszystkiego przyczepic i obgadac.

A tak nawiasem mowiac to temat watku to MODA a nie owlosienie czy zolte piety.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik

Edytowane przez hanusia505
Czas edycji: 2011-05-23 o 22:11
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.