Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-23, 22:13   #211
madeline26
Raczkowanie
 
Avatar madeline26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 355
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość

Pewnie to na tą partię, z krótkim terminem przydatności. Hmm.. może wycofują je?


Libretto? To nowe lody, są od tego roku
A ta promocja na mixy sałat to nie była ukryta promocja lidlowa?? Bo z tego co pamiętam, to tam ostatnio była na nie promocja (mimo że Biedronka też miała w Inspiracjach Tygodniowych przecenione te mixy na 2,97zł to przez Lidl opuścili cenę aż do 1,97zł) i czuję że od jutra będzie ta cena standardowa 3,89zł. Ale to się okaże jutro Na szczęście mi się przejadły ostatnio te mixy, teraz zastępuję sobie własnej roboty mieszankami

Te lody są pyyyyycha:lov e: Produkuje je Zielona Budka -moje najukochańsze lody od dziecka Fakt, że cena nie jest niska jak na Biedronkowe ceny i tak małe opakowanie tych lodów, ale jakość ich warta jest tych 2zł Ja uwielbiam te owoce leśne i o smaku mascarpone

Cytat:
Napisane przez tysiak85 Pokaż wiadomość
A w mojej Biedronie wczoraj przed zamknięciem szał wyprzedażowy, w który dałam się wciągnąć nie wiem, czy u Was już wyprzedaż była ale w mojej rodzinnej miejscowości i tam gdzie pracuję zaczęła się oficjalnie od dziś I tak właśnie wykonuje ewolucje na piłce gimnastycznej z zestawu z piłeczkami do pilatesu i taką taśmądo rozciągania za całe 10 zł ,mam chlebak za 20 zł, komplet słoików 3 takich do muesli czy coś - 10 zł , rondelki olkuszowe - 3 zł, worki próżniowe - 2zł, półka łazienkowa 7zł,termosy 7zł itd, naprawdę super - większość rzeczy, na które się czaiłam w regularnej cenie udało mi się upolować za bezcen
Ojej a gdzie ta Biedronka??? W Warszawie??? A ja kurcze kupiłam zestaw z piłką za 40zł, termos za ok.15zł, chlebak widziałam kiedyś droższy i przez tą cenę nie kupiłam, ale za 20zł to bym się rzuciła na niego-bo był śliczny, rondelek też kupiłam za chyba 10zł. A niech to po Twoim poście zdołowałam się Ale gratuluję Ci udanych zakupów

Wogóle co oznacza "Biedronka wyprzedażowa", bo któraś z Was użyła takiego określenia??? To znaczy, że ją zamykają, że będą ją remontować, czy jest tak baaardzo duża, że przywożą do niej wszystkie nie sprzedane/zwrócone produkty z innych mniejszych Biedronek i tam poprostu robią takie wielkie wyprzedaże?? Nie wiem jak to dokładnie mam rozumieć, a gdybym zrozumiała, to byłoby łatwiej wyczaić takie wyprzedaże
Chociaż chyba zaczynam kojarzyć fakty, bo ostatnio coś takiego mówiła mi jedna Pani z Biedronki, że wysłali wszystkie produkty i artykuły przemysłowe z poprzednich promocji do innej większej Biedronki i miały one właśnie być tam dzisiaj, więc jutro jadę tam i zobaczę o co tu chodzi, bo może być niezła okazja A tamta Biedronka rzeczywiście jest duuuża w porównaniu do mojej osiedlowej Biedronki

Może dostanę tam moje poszukiwane perfumki, o które już dwa razy Was pytałam i niestety nie dostałam odpowiedzi Ale i tak uwielbiam Was czytać, bo dzięki Wam mogę się dowiedzieć o zaletach i wadach wielu produktów Fajnie, że jesteście

Biedromanka

edit: Sorry, nie doczytałam słowa "przed zamknięciem" (rozpędziłam się) DD Ale zamykają ją na stałe, czy tylko będą robić jakiś remont??? Ach i to było w Warszawie?? Jak tak to w którym miejscu??

Edytowane przez madeline26
Czas edycji: 2011-05-23 o 22:20 Powód: :D
madeline26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:18   #212
zombiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 182
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez rosselia Pokaż wiadomość
Przystanek "Kurdwanów", koło tego przystanku są dwie biedronki (po obu stronach ulicy), byłam w tej na rogu beskidzkiej i witosa.
Dziękuję!:P
Jutro skoczę do obu i zobaczę, czy są rzeczy mnie interesujące;d
__________________

zombiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:41   #213
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
kupowalam w niedziele za 6,99 chyba. a ile teraz kosztuje?
6.99 to normalna cena. Teraz jest za niecałe 5 zł
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:44   #214
tysiak85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
edit: Sorry, nie doczytałam słowa "przed zamknięciem" (rozpędziłam się) DD Ale zamykają ją na stałe, czy tylko będą robić jakiś remont??? Ach i to było w Warszawie?? Jak tak to w którym miejscu??
Już prostuję -faktcyznie wypowiedziałam się koślawie - wyprzedaż wyhaczyłam w biedronie tuż przed godziną jej wieczornego zamknięcia : ) tzn przyszłam przed dwudziestą. Nie jest to Warszawska Biedrona , tylko małomiasteczkowa w Działdowie w pozostałych dwóch na wyprzedażach szału nie było - rondelków wprawdzie na potęgę ,ale oprócz tego różne szafki, taki regał krata np za 30 zł, sportowe obuwie damskie, męskie i młodzieżowe, szlafroki jakieś takie mięciutkie i te takie kapcie w formie takich jakby skarpet z antypoślizgiem na podeszwie , które wcześniej kosztowały 9,99 przy obecnej cenie 2 złotych wydały mi się o wiele bardziej interesujące W tej mojej najbliższej biedronie , gdzie się zaopatrzyłam tych towarów było naprwadę od groma , wydaje mi się , że np te słoiki na klips zostały wysprzedane podczas obowiązywania promocji tak samo było z pluszaczkami - wymiotło je , a mimo to teraz była cała masa . Może faktycznie zrzucają te towary do największych czy tam najbardziej obrotowych biedronek w okolicy ...
tysiak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 00:21   #215
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Darki się pojawiły...ciekawe czy w tym roku znajdą drogę do Torunia Już tyle się o nich naczytałam w zeszłym roku, a tu nic z tego

Ale przeraziłyście tymi opowieściami o włosach i połówkach ruszających się robaków w sałacie normalnie za cenę 1,97 nawet będę miała opory
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 06:08   #216
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Darki się pojawiły...ciekawe czy w tym roku znajdą drogę do Torunia Już tyle się o nich naczytałam w zeszłym roku, a tu nic z tego

Ale przeraziłyście tymi opowieściami o włosach i połówkach ruszających się robaków w sałacie normalnie za cenę 1,97 nawet będę miała opory
nie przesadzaj
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 06:32   #217
Snufki
Rozeznanie
 
Avatar Snufki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 758
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Czy widział już ktoś może te sandałki po 24,99?
Snufki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 07:27   #218
welcia123
Raczkowanie
 
Avatar welcia123
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 45
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez Snufki Pokaż wiadomość
Czy widział już ktoś może te sandałki po 24,99?
byłam dzisiaj rano ale nie wiedzialam ;(
za to kupiłam mrożona kawkę za 1,99
i goude do smarowania
__________________
"Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz. Ale jak się okazuje, jeśli się czasem starasz, to dostajesz to, czego potrzebujesz."


welcia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 07:49   #219
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Darki się pojawiły...ciekawe czy w tym roku znajdą drogę do Torunia Już tyle się o nich naczytałam w zeszłym roku, a tu nic z tego

dokładnie o tym samym pomyślałam, bo też się na nie napalałam a tu
u mnie ani słychu ani widu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 07:53   #220
KolorowaJa
Raczkowanie
 
Avatar KolorowaJa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Smoka
Wiadomości: 207
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez Snufki Pokaż wiadomość
Czy widział już ktoś może te sandałki po 24,99?
Ja je kupiłam

I są wygodne, ładnie prezentują się na stopie, ale...te paski wciąż mi się zsuwają z pięt i drażni mnie to.
No ale za 25 zł, ujdą
KolorowaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 07:55   #221
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość

Wogóle co oznacza "Biedronka wyprzedażowa", bo któraś z Was użyła takiego określenia??? To znaczy, że
Chociaż chyba zaczynam kojarzyć fakty, bo ostatnio coś takiego mówiła mi jedna Pani z Biedronki, że wysłali wszystkie produkty i artykuły przemysłowe z poprzednich promocji do innej większej Biedronki i miały one właśnie być tam dzisiaj, więc jutro jadę tam i zobaczę o co tu chodzi, bo może być niezła okazja ?
dokładnie tak
jest np. 5 B. w mieście to zbierają towar z wszystkich do jednej i tam wyprzedają wg słów mojej znajomej
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 08:05   #222
DiamanteNegro
Zakorzenienie
 
Avatar DiamanteNegro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 687
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Nowe smaki Paryskich są dobre ale jakby wybierać to truskawkowe są zdecydowanie lepsze
Limonkwe zjadlam, dobre ale bez szału, ja jakoś limonki tam szczególnie nie czuję. A truskawkowe b.dobre, takie słodziutkie
__________________




DiamanteNegro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 08:13   #223
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Darki się pojawiły...ciekawe czy w tym roku znajdą drogę do Torunia Już tyle się o nich naczytałam w zeszłym roku, a tu nic z tego
wiedziałam, że to napiszesz
na pewno w tym roku dojadą i do ciebie

Cytat:
Napisane przez mamuniaKubunia Pokaż wiadomość
w Rzeszowie w 2 B. też te trampki z krokodylkiem tylko 27,28 a 25-26 ktorych potrzebowalam brak,a pytalam nawet na magazynie
czyli w całej Polsce chyba brak tych rozmiarów, dziwne
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 08:17   #224
Snufki
Rozeznanie
 
Avatar Snufki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 758
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez KolorowaJa Pokaż wiadomość
Ja je kupiłam

I są wygodne, ładnie prezentują się na stopie, ale...te paski wciąż mi się zsuwają z pięt i drażni mnie to.
No ale za 25 zł, ujdą
To chyba dziś jednak pobiegnę kupić Bo za 25 zł to chyba rzeczywiście warto, w sumie podobne na all widziałam za ok 60, a też niewiadomo jakby było z wygodą chodzenia
A byłby wszystkie kolory co są na stronce u ciebie? ;>
Snufki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 08:17   #225
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Ja wczoraj kupiłam córci te trampeczki czerwone w paski. Super są! Żałuję że nie mam za bardzo kasy bo kupiłabym jeszcze jedną parę (tylko rozmiar większą i chyba bym wzięła takie żółte w paseczki) bo za 13 zł to ciężko o buciki dla dziecka a moja co chwile wyrasta z butów. Jedyna wada to ich zapach (ale to chyba wszystkie trampki tak śmierdzą). Wczorajsze popołudnie przeleżały na balkonie i dziś już nic nie było czuć.
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 08:57   #226
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek1987 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiłam córci te trampeczki czerwone w paski. Super są! Żałuję że nie mam za bardzo kasy bo kupiłabym jeszcze jedną parę (tylko rozmiar większą i chyba bym wzięła takie żółte w paseczki) bo za 13 zł to ciężko o buciki dla dziecka a moja co chwile wyrasta z butów. Jedyna wada to ich zapach (ale to chyba wszystkie trampki tak śmierdzą). Wczorajsze popołudnie przeleżały na balkonie i dziś już nic nie było czuć.
miałam właśnie pisać o tym zapachu, śmierdzą koszmarnie, aż się boję pomyśleć z czego są zrobione ale na pewno nie jest to zdrowy materiał na stopę dziecka ja też wystawiłam na balkon wczoraj ale dziś nadal śmierdzą więc stoją nadal na balkonie
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 09:08   #227
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Dziewczyny, czy w Biedrze dostanę odplamiacz w saszetce?? Albo w ogóle odplamiacz?
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 09:17   #228
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w Biedrze dostanę odplamiacz w saszetce?? Albo w ogóle odplamiacz?

odplamiacz w proszku jest napewno w małym wiadereczku ale w płynie jest Vanish i chyba jakiś jeszcze biedronkowy- nazwy nie pamiętam
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 09:28   #229
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

oxy ?
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 09:29   #230
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

są u was w biedronkach torby takie za 2 zł ? podobno fajne na basen czy coś , siostra chce ale u siebie nie mogę znaleść :P
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 09:34   #231
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
odplamiacz w proszku jest napewno w małym wiadereczku ale w płynie jest Vanish i chyba jakiś jeszcze biedronkowy- nazwy nie pamiętam
Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
oxy ?

O super dziękuję
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 09:41   #232
gabisolis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: TAM OD PLAŻ HELU PO Międzyzdroje:)
Wiadomości: 581
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

dziuba85 sa oxy rozne rodzaje, w takim jakby wiaderku w proszku i w plynie w takiej duzej rozowej butelce ja mam. cos ok.10 zl chyba. w saszetkach nie ma. kupilam dzis: biszkopty Rodinne, musli Nestle z migdalami, mydlo pinio truskawkowe, mleko czekoladowe, paryskie truskawkowe, zupke goraca chwila serowa, razem-11,66
mam pyt. dobry jest ten plyn do rozczesywania wlosow z gazetki dzieciecej i ten plyn do kapieli i szampon do wlosow Mala Miss? czy jakos tak.
gabisolis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 09:51   #233
welcia123
Raczkowanie
 
Avatar welcia123
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 45
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez krolowakiczu Pokaż wiadomość
są u was w biedronkach torby takie za 2 zł ? podobno fajne na basen czy coś , siostra chce ale u siebie nie mogę znaleść :P
u mnie były pare tyg. temu torby z be beauty za 1,99(takie fioletowe) nie wiem czy akurat o nie chodzi bo to sa raczej takie torby materialowe na zakupy ale jakby sie uparl to i na basen mozna zabrac ;p
__________________
"Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz. Ale jak się okazuje, jeśli się czasem starasz, to dostajesz to, czego potrzebujesz."


welcia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 10:39   #234
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez welcia123 Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj rano ale nie wiedzialam ;(
za to kupiłam mrożona kawkę za 1,99
Ta kawa jest przeokropna w smaku. Ochydztwo
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 10:40   #235
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
odplamiacz w proszku jest napewno w małym wiadereczku ale w płynie jest Vanish i chyba jakiś jeszcze biedronkowy- nazwy nie pamiętam
Ja ze swojej strony mogę polecić ten odplamiacz w wiadereczku Oxy. Ja w nim mocze ubrania przez noc i rano po plamach nie ma śladu (jeśli są kolorowe ubrania to nie trzymam tak długo). Moja córcia bardzo brudzi ubrania i jeszcze nie miałam sytuacji żeby po nim plama została. Za taką cenę naprawdę polecam (zwłaszcza że 1 saszetka Vanisza pewnie jest niewiele tańsza)

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
miałam właśnie pisać o tym zapachu, śmierdzą koszmarnie, aż się boję pomyśleć z czego są zrobione ale na pewno nie jest to zdrowy materiał na stopę dziecka ja też wystawiłam na balkon wczoraj ale dziś nadal śmierdzą więc stoją nadal na balkonie
Zdrowe pewnie nie są, ale często w sklepie są podobne buciki (pewnie z takich samych materiałów) tylko o wiele droższe. Moja Mała szybciutko wyrasta z butów (to są już 2 tej wiosny) więc i w tych długo w niech nie pochodzi. Pomimo wszystko uważam że za tą cenę naprawdę warto.

Edytowane przez Kfiatuszek1987
Czas edycji: 2011-05-24 o 10:35
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 10:43   #236
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez gabisolis Pokaż wiadomość
mam pyt. dobry jest ten plyn do rozczesywania wlosow z gazetki dzieciecej i ten plyn do kapieli i szampon do wlosow Mala Miss? czy jakos tak.

ten płyn do rozczesywania włosów też planuję kupić ale jego wcześniej nie było w Biedr więc trudno się wypowiedzieć czy dobry jest
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 11:08   #237
welcia123
Raczkowanie
 
Avatar welcia123
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 45
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Ta kawa jest przeokropna w smaku. Ochydztwo
ja pije macchiato i jest ok innych nie próbowałam
__________________
"Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz. Ale jak się okazuje, jeśli się czasem starasz, to dostajesz to, czego potrzebujesz."


welcia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 11:16   #238
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Dziewczyny, nie macie jakiejś nowej gazetki?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 11:21   #239
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

u mnie nie ma jeszcze nic z dziecięcej gazetki
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 11:35   #240
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez welcia123 Pokaż wiadomość
ja pije macchiato i jest ok innych nie próbowałam
Probowalam i ta i inna. Obydwie sa tragiczne. Nie ma jak to kawa mrozona wlasnej roboty.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.