Scent Bar XXIX - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 17:23   #121
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
chyba nie...skrzynki pocztowe juz nie są pocztowe
mozesz zgłosic do administracji budynku
nom, już zdążyłam doczytać.. pewnie jeszcze będę musiała zapłacić za wymianę drzwiczek

na szczęście dało się wypatrzeć awizo leżące wewnątrz (wyjąć już nie) i mam paczuszkę od Flo


[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;27357675]
Kamena, możesz dać link do tej perfumerii co to mieli Avignon (i inne CdG) 50 ml za 240 zł czy jakoś tak (no chyba że źle coś przeczytałem.
Z góry dzięki [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
A od nie-Kameny weźmiesz linka?
http://hornandmore.pl/zapachy.html


róża i tak się Aileenn należy, to ona pierwsza zapodała linka

tylko się nie zdziw, jak na wejściu powitają Cię skórzane akcesoria i inne takie

PS: gupio się trochę pytać ale co tam, we Barze wszyscy swoi, jak się wymawia Lucho? z hiszpańska?
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 17:23   #122
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
nom - zapiekam faszerowne bakłażany

u mnie +30 na zewnątrz, ale w domu dość chłodno...


co do niszy, to najczęściej wystarczy powiedzieć, że to perfumy dla osób, których asortyment Sephory (włączając jego masowe podróbki) nie uszczęśliwia
a czym faszerujesz?
uwielbiam bakłażany, kilka lat temu chciałam zrobić ale mi nie wyszły, były tłuste i gorzkie

Madzik cześć
co słychać?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 17:26   #123
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXIX

kufa, Lubuskie z nową etykietą jedzie szmatą
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 17:30   #124
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
kufa, Lubuskie z nową etykietą jedzie szmatą
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 17:31   #125
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
A od nie-Kameny weźmiesz linka?
http://hornandmore.pl/zapachy.html
Wezmę
I jeszcze pytanie od kompletnej lamy, czy można tam sobie powąchać te cuda?

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
No co Ty Do mnie kiedyś szło miesiąc
Tak w ogóle to myślałem, że Asiula to ma prywatnego gońca, a nie korzysta z usług Poczty Polskiej, cóż za zawód

Swoje truskawki już prawie zjadłem

Tak w ogóle to witam znowu
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 17:35   #126
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
piwo, jedno z moich ulubionych (i tańszych przy okazji, około 2,50)
zmienili etykietę i chyba słowo reformulacja dotyka nie tylko niszowych perfum ale i niszowych piw
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 17:36   #127
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
co do niszy, to najczęściej wystarczy powiedzieć, że to perfumy dla osób, których asortyment Sephory (włączając jego masowe podróbki) nie uszczęśliwia
o! klask i:

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
PS: gupio się trochę pytać ale co tam, we Barze wszyscy swoi, jak się wymawia Lucho? z hiszpańska?
Lucio z Baru

Wieta co, już mam prawie zrobiony balkon Fugi zostały do położenia. I 5 kobei z 6 łaskawie wykiełkowało.

Zachciało mi się szukać nowych perfum. Muszę poznać Dzongkhę, Full Incense i Vetiver L'Artisana. I se wymyśliłam, że na starość (za 30 lat?) kupię Mauboussina, Automne, Dune, Nu, Smoka i Cocona bo już mi będzie wypadało elegancko i kobieco pachnieć
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 17:37   #128
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXIX

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;27359747]Wezmę
I jeszcze pytanie od kompletnej lamy, czy można tam sobie powąchać te cuda?
[/QUOTE]
zapewne się da, a jeśli nie to możliwość jest zaraz obok, w RS1
edit: a przynajmniej powinna być

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Wieta co, już mam prawie zrobiony balkon Fugi zostały do położenia. I 5 kobei z 6 łaskawie wykiełkowało.
ale Ci fajnie
foty?
Cytat:
Zachciało mi się szukać nowych perfum. Muszę poznać Dzongkhę, Full Incense i Vetiver L'Artisana. I se wymyśliłam, że na starość (za 30 lat?) kupię Mauboussina, Automne, Dune, Nu, Smoka i Cocona bo już mi będzie wypadało elegancko i kobieco pachnieć
to ja pachnę elegancko i kobieco?? straszne

edit2, za dużo mi sięwykasowało:
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Lucio z Baru
a gdzie Luciola do kompletu?
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR

Edytowane przez kamena
Czas edycji: 2011-06-07 o 17:48
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 17:48   #129
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
o
Lucio z Baru
Ktoś mnie wołał?
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 17:54   #130
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
ale Ci fajnie
foty?

to ja pachnę elegancko i kobieco?? straszne
1. e, obcykam jak wsio będzie...

2. na to wygląda
A na poważnie chwilowo czuję się w kwiatach i słodkościach niespełniona ale chciałabym je mieć. Wiek to dobra wymówka.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
edit2, za dużo mi sięwykasowało:
a gdzie Luciola do kompletu?
Się ukrywa. Co mi przypomniało, że kiedyś podczas gotowania stworzyłam piękną i ambitną parafrazę luciolowego refrenu:
rukola, rukola, rukola
kapusta, fasola, czosnek, szczaaaw...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 18:11   #131
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
jest streszczenie
streszczenie boskie znów w pracy czytałam i parskałam ze śmiechu

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość

to ja mam jakieś inne stopy
latem uwielbiam gołe stopy, klapki, sandałki itp.
im mniej tym lepiej
mam tak samo

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dokładnie... To jeszcze żenujące jak ze dwa razy w pracy koleżanki spytały czym pachnę a potem poleciały teksty typu "acha... no ja używam Diora/Chanel/Muglera/ tu wstawić inną znaną markę, może chcesz sobie psiknąć?"
Albo w/w kuleżanka dorwała się do Demetrów i pyta ile kosztują a potem widziałam, że stara się ukryć pobłażliwy uśmieszek.
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
no dokladnie , chociaz ja mialam milą gadkę, bez pobłazliwości, ale dla mnie tez zanującą...
gadka ,szmatka o zapachach...i ja mówię cos w stylu ze w sephorowych sie nie bardzo orientuję, bo w sumie mam same niszowe...na to kolezanka (bez niesmaku czy cus)
-a jasne, jasne, ja to rozumiem w koncu nie kazdego stac, to zaden wstyd..


i kolega wszechwiedzący trendsetter ze swą postawą pobłazliwej życzliwości dla maluczkich...
- K! nie wierz w to co Ci mówią! prawdziwe perfumy są tylko w sephorach i douglasach! naprawde..uwierz mi...nie daj sobie robic wody z mózgu......

bosz
kurczak, ja nigdy nie musiałam tłumaczyć nikomu może i dobrze bo nie wiem co bym na taką reakcję zrobiła


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

Gustaw bedzie uzdrowicielem nie napisałam, że Kamena miała dziurkowaną torbę i Gucio naszpikował ją stokrotkami

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
zapomniałam się pożalić że skrzynki pocztowej nie mogę otworzyć.. nie wiem co się stało, zamek się zaciął, ale jednocześnie drzwiczki wystają na zewnątrz, jakby ktoś silnie pociągnął do siebie.. muszę gdzieś zgłosić, na pocztę chyba, skrzynki to sprawa poczty, nie?
do spółdzielni zgłoś mnie raz skrzynkę rozbebeszyli totalnie, chyba ktoś szczęścia szukał i ze spółdzielni na drugi dzień przyszli naprawić jak zgłosiłam
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość



Się ukrywa. Co mi przypomniało, że kiedyś podczas gotowania stworzyłam piękną i ambitną parafrazę luciolowego refrenu:
rukola, rukola, rukola
kapusta, fasola, czosnek, szczaaaw...



Zjadłam truskawki a dokładniej mus z truskawek i nie mogę się ruszać a zaraz na zumbę ideu
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 18:12   #132
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XXIX

rozważam farbowanie
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 18:14   #133
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 814
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
co do niszy, to najczęściej wystarczy powiedzieć, że to perfumy dla osób, których asortyment Sephory (włączając jego masowe podróbki) nie uszczęśliwia
Proste rozwiązania (wyjaśnienia) są najlepsze

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
tylko się nie zdziw, jak na wejściu powitają Cię skórzane akcesoria i inne takie
No, z tego co widziałam na stronie, to całkiem apetyczne mają te akcesoria


Z zupełnie innej bajki: Emeryci kamikaze na ratunek Fukushimie
Obserwując zachowanie Japończyków po katastrofie, nie mogę wyjść z podziwu, że są społeczeństwa tak działające. A teraz jeszcze taka akcja. Chapeu bas.
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2011-06-07 o 18:23
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 18:22   #134
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
ale się nie zgadzam, dużo niszowych jest mainstreamowo "ładnych"
Bo to żadna nisza, ino mniej popularne śmierdzidła.
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 18:26   #135
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
piwo, jedno z moich ulubionych (i tańszych przy okazji, około 2,50)
zmienili etykietę i chyba słowo reformulacja dotyka nie tylko niszowych perfum ale i niszowych piw
aaaaa.

reformulacja lubuskiego ... zamiast z chmielu warzo z trowy
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 18:33   #136
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Z zupełnie innej bajki: Emeryci kamikaze na ratunek Fukushimie
Obserwując zachowanie Japończyków po katastrofie, nie mogę wyjść z podziwu, że są społeczeństwa tak działające. A teraz jeszcze taka akcja. Chapeu bas.
Dla mnie jest to raczej przykład jak niski jest obecnie poziom wykształcenia społeczeństw, najwyraźniej nawet japońskiego. O poziomie dziennikarstwa się nie wypowiem, bo i nie ma o czym.
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 18:49   #137
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Scent Bar XXIX



Wiecie co?
Miałam to zaliczenie. W zeszłym tygodniu koleś powiedział, że kilka osób zwolni. I ja na to liczyłam, bo gadałam, zgłaszałam się i takie tam. I co? Przychodzimy, a on nic. Nikogo nie zwolnił. A ja głupia wcale nie przejrzałam materiałów, niczego się nie uczyłam, bo myślałam, że zwolni. Wiem, może moja wina, bo uczyć się trzeba, ale do k**wy ciężkiej, tak się nie robi... Jestem tak zmęczona, że już nawet nie mam siły go od ch**ów wyzwać...
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 18:58   #138
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 814
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez MichailK Pokaż wiadomość
Dla mnie jest to raczej przykład jak niski jest obecnie poziom wykształcenia społeczeństw, najwyraźniej nawet japońskiego. O poziomie dziennikarstwa się nie wypowiem, bo i nie ma o czym.
Michail, nie rozumiem - co w tym artykule świadczy o niskim poziomie wykształcenia społeczeństw?
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:01   #139
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość


Wiecie co?
Miałam to zaliczenie. W zeszłym tygodniu koleś powiedział, że kilka osób zwolni. I ja na to liczyłam, bo gadałam, zgłaszałam się i takie tam. I co? Przychodzimy, a on nic. Nikogo nie zwolnił. A ja głupia wcale nie przejrzałam materiałów, niczego się nie uczyłam, bo myślałam, że zwolni. Wiem, może moja wina, bo uczyć się trzeba, ale do k**wy ciężkiej, tak się nie robi... Jestem tak zmęczona, że już nawet nie mam siły go od ch**ów wyzwać...

Ja bym na takie cuda jak zwalnianie nie liczyła i szczerze mówiąc, to nawet mnie nie dziwi taka sytuacja W ogóle nic mnie już nie zdziwi.

Jak wczoraj wróciłam z egzaminu, który miał być z założenia egzaminem z historii usa, to też nawet nie miałam siły kląć na babsztyla, tylko zasnęłam na 3 godziny. Taki ogrom materiału, że mogła ułożyć 100 milionów pytań. Ale nie - pytania wzięte z bo na pewno nie z książki, nie z wykładów i nie z kilkuset stron materiałów od niej, za kserowanie których zapłaciłam kupę kasy. Mało tego - na ostatnim wykładzie powiedziała, że będzie test z historii i "trochę konstytucji". I co? Z historii były może 3-4 pytania na 15, a reszta to szczegóły, które wymagałyby wyrycia na pamięć amerykańskiej konstytucji. Powiedziała, że co do zadań otwartych, to mamy się skupić na ekonomii, reformach, recesji w Stanach, domestic policy. Jakie było pytanie otwarte? Cele wizyty Baracka w Polsce, o której na wykładzie wspomniała RAZ dosłownie JEDNYM zdaniem - "Tak naprawdę to nikt nie wie, po co on tu przyjechał". I tyle.
Niektórzy wykładowcy chyba czerpią dziką satysfakcję z udupiania 3/4 roku, bo nie wiem, jak inaczej to wytłumaczyć. To strasznie niesprawiedliwe, bo uczyłam się bardzo dużo, a test był tak kosmiczny, że musiałam strzelać w większości pytań.


A słyszałaś, Pin, że stypendia mają zabrać?


W ogóle to mam jeszcze 4 egzaminy w przyszłym tygodniu, a już tak się wyluzowałam, tak się wczułam w wakacyjny książkowo-serialowy klimat, że za cholerę nie mogę się wziąć za robotę...
Chyba zacznę od jutra.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 19:02   #140
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Michail, nie rozumiem - co w tym artykule świadczy o niskim poziomie wykształcenia społeczeństw?
Przede wszystkim: paniczny strach przed promieniowaniem i jednoznaczne utożsamianie ekspozycji na promieniowane ze śmiercią, w bliższej, lub dalszej perspektywie. No i oczywiście masowe odprawianie egzorcyzmów, gdy tylko padnie słowo: izotop!

Edytowane przez MichailK
Czas edycji: 2011-06-07 o 19:06
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:05   #141
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość

Ja bym na takie cuda jak zwalnianie nie liczyła i szczerze mówiąc, to nawet mnie nie dziwi taka sytuacja W ogóle nic mnie już nie zdziwi.

Jak wczoraj wróciłam z egzaminu, który miał być z założenia egzaminem z historii usa, to też nawet nie miałam siły kląć na babsztyla, tylko zasnęłam na 3 godziny. Taki ogrom materiału, że mogła ułożyć 100 milionów pytań. Ale nie - pytania wzięte z bo na pewno nie z książki, nie z wykładów i nie z kilkuset stron materiałów od niej, za kserowanie których zapłaciłam kupę kasy. Mało tego - na ostatnim wykładzie powiedziała, że będzie test z historii i "trochę konstytucji". I co? Z historii były może 3-4 pytania na 15, a reszta to szczegóły, które wymagałyby wyrycia na pamięć amerykańskiej konstytucji. Powiedziała, że co do zadań otwartych, to mamy się skupić na ekonomii, reformach, recesji w Stanach, domestic policy. Jakie było pytanie otwarte? Cele wizyty Baracka w Polsce, o której na wykładzie wspomniała RAZ dosłownie JEDNYM zdaniem - "Tak naprawdę to nikt nie wie, po co on tu przyjechał". I tyle.
Niektórzy wykładowcy chyba czerpią dziką satysfakcję z udupiania 3/4 roku, bo nie wiem, jak inaczej to wytłumaczyć. To strasznie niesprawiedliwe, bo uczyłam się bardzo dużo, a test był tak kosmiczny, że musiałam strzelać w większości pytań.


A słyszałaś, Pin, że stypendia mają zabrać?


W ogóle to mam jeszcze 4 egzaminy w przyszłym tygodniu, a już tak się wyluzowałam, tak się wczułam w wakacyjny książkowo-serialowy klimat, że za cholerę nie mogę się wziąć za robotę...
Chyba zacznę od jutra.
Melk, ja liczyłam, bo studiuję już 4 rok i jak dotąd, kiedy mówili, że zwolnią, to zwalniali. To pierwszy taki przypał...
A co z tymi stypendiami?
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:06   #142
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Jak wczoraj wróciłam z egzaminu, który miał być z założenia egzaminem z historii usa, to też nawet nie miałam siły kląć na babsztyla, tylko zasnęłam na 3 godziny. Taki ogrom materiału, że mogła ułożyć 100 milionów pytań. Ale nie - pytania wzięte z bo na pewno nie z książki, nie z wykładów i nie z kilkuset stron materiałów od niej, za kserowanie których zapłaciłam kupę kasy. Mało tego - na ostatnim wykładzie powiedziała, że będzie test z historii i "trochę konstytucji". I co? Z historii były może 3-4 pytania na 15, a reszta to szczegóły, które wymagałyby wyrycia na pamięć amerykańskiej konstytucji. Powiedziała, że co do zadań otwartych, to mamy się skupić na ekonomii, reformach, recesji w Stanach, domestic policy. Jakie było pytanie otwarte? Cele wizyty Baracka w Polsce, o której na wykładzie wspomniała RAZ dosłownie JEDNYM zdaniem - "Tak naprawdę to nikt nie wie, po co on tu przyjechał". I tyle.
Niektórzy wykładowcy chyba czerpią dziką satysfakcję z udupiania 3/4 roku, bo nie wiem, jak inaczej to wytłumaczyć. To strasznie niesprawiedliwe, bo uczyłam się bardzo dużo, a test był tak kosmiczny, że musiałam strzelać w większości pytań.
Nie przejmuj się! Popatrz na to tak: jak przechlapane mają studenci zdający historię Egiptu - nie dość, żę materiału 15 razy więcej, to jeszcze jakie ciężkie materiały źródłowe!
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:09   #143
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Melk, ja liczyłam, bo studiuję już 4 rok i jak dotąd, kiedy mówili, że zwolnią, to zwalniali. To pierwszy taki przypał...
A co z tymi stypendiami?
Ma nie być naukowych

Cytat:
Napisane przez MichailK Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się! Popatrz na to tak: jak przechlapane mają studenci zdający historię Egiptu - nie dość, żę materiału 15 razy więcej, to jeszcze jakie ciężkie materiały źródłowe!
Gdyby to była sama historia, to pół biedy
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:10   #144
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ma nie być naukowych
Ale dlaczego? Od kiedy? To pewne?
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:13   #145
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Ale dlaczego? Od kiedy? To pewne?
Od przyszłego roku.
No właśnie nie wiem, czy pewne, myślałam, że Ty mi powiesz

http://www.rp.pl/artykul/505353,6663...i_w_nauce.html


Zaczęłam drukować materiały na egzamin i tusz mi się skończył. Drogi wizażu, czy to znak
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:19   #146
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Zachciało mi się szukać nowych perfum. Muszę poznać Dzongkhę, Full Incense i Vetiver L'Artisana. I se wymyśliłam, że na starość (za 30 lat?) kupię Mauboussina, Automne, Dune, Nu, Smoka i Cocona bo już mi będzie wypadało elegancko i kobieco pachnieć
to se kup lepiej teraz i zamroź - w ciekłyma zocie moze nie wiem w czym jeszcze żeby za 30 lat były w sam raz
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Się ukrywa. Co mi przypomniało, że kiedyś podczas gotowania stworzyłam piękną i ambitną parafrazę luciolowego refrenu:
rukola, rukola, rukola
kapusta, fasola, czosnek, szczaaaw...

boskie
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
rozważam farbowanie
znowu czy nadal?
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:20   #147
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Od przyszłego roku.
No właśnie nie wiem, czy pewne, myślałam, że Ty mi powiesz

http://www.rp.pl/artykul/505353,6663...i_w_nauce.html


Zaczęłam drukować materiały na egzamin i tusz mi się skończył. Drogi wizażu, czy to znak
Czyli znowu g**no wiedzą i będą wiedzieć...



Pytanie bonusowe: czy 18 cm różnicy we wzroście to dużo?

Edytowane przez Pin up girl
Czas edycji: 2011-06-07 o 19:23
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:23   #148
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Scent Bar XXIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
rozważam farbowanie
ale jeszcze w tym roku?




ja się już zapisałam i wpierw miałam pomysł, żeby przyjść z jakąś fotą blondu idealnego ale chyba sobie odpuszczę i pójdę na żywioł
jak zawsze
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:25   #149
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XXIX

otoz mam farbe na łbie
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:26   #150
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XXIX

a ja tak z zupełnie innej beczki: dotarło do mnie, że jeszcze tylko nieco ponad 6 tyg. i znów spotkamy się w Bolkowie! Super, tyle czekałam i znóff zobaczę Pandę, Mić i Tru (wiem, że czasem czytasz)
(a potem te 4 dni zlecą jak z bicza czasnął i znóff zostanie żal i niedosyt, że to za mało, że cały długi rok cłek usycha z tęsknicy i tak szybko zleci i poleci)



edit: i znowu grzmi
nie ffiem, może jak ktoś se mieszka w bloku i burza mu nic nie zrobi, to uważa to za fajne (w zeszłym roku była tu mowa, że burze są łądne, fajne i fogóle), ale jak się ma całe gospodarstwo, dom na górce, stare obory i stodoły, pełno drzew wokół domu i podwórka i całe pole obsiane zbożem, które grad może zniszczyć, że plon i zysk na cały rok pójdzie się iebać, to człowiek naprawdę sra w gacie ze strachu jak burza idzie
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2011-06-07 o 19:36
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.