Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah, and U - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: W którym Emiracie mieszkasz? (możliwość wyboru jednej opcji)
Abu Dhabi 24 30,00%
Ajmān 0 0%
Dubai 33 41,25%
Fujairah 1 1,25%
Ras al-Khaimah 0 0%
Sharjah 7 8,75%
Umm al-Quwain 1 1,25%
W innym państwie Middle East 14 17,50%
Głosujący: 80. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-03, 10:02   #1861
r k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Twoj tata ma talent uczenia jezyku w tak krutkich czasach, that's impressive[/QUOTE]

takie ma hobby teraz dla rozrywki uczy sie hiszpanskiego a ja taka sierota ledwo dwa opanowalam przyczym po po angielsku to swobodnie sie wypowiem ale po niemiecku to ledwo cos powiem ( a w liceum nawte nawet mi szlo )

Jumeriah a znasz juz daty przylotu i wylotu z PL?? teraz lufthansa ma promocje mozna za ok 1599 zł to jakies 575 USD dostac bilet
r k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 13:01   #1862
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość

Dla mnie pytanie musialo byc, czy znam dobrze po polsku hehehhe
My jako employers in one of the big corporations we arrange and conduct arabic courses internally for non-arabic speakers.
heh, no oczywiście każdy ma potrzebę nauki innego języka
fajnie, że są organizowane takie kursy dla pracowników - mam nadzieję, że kiedyś będę mogła skorzystać (i że dostanę pracę w Emiratach, rzecz jasna :P)

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez jovikzu Pokaż wiadomość
Mia - dlugo sie uczysz Japonskiego??? ja sie uczylam rok, niestety przestalam, i starsznie mi szkoda...... bo teraz prawnie nic nie umiem wydukac - ale wymowe i gramatyke maja prosta - obiecalam sobie kiedys ze przed 30 stka doprowadze do plynnego stanu japonski i rosyjski - ale raczej nie zdaze bo to pojutrze ha ha ha . teraz jestem tu w Abu Dhabi prawie rok ale nie zaczelam sie jeszcze uczyc arabskiego.
Jovikzu, ja podobnie uczyłam się rok, właśnie zakończyłam drugi semestr. Wiem, że jeżeli przestanę się uczyć, to od razu wszystko zapomnę. tak to niestety jest (moja koleżanka ma podobnie z chińskim). zupełnie co innego, niż z językami, które nas otaczają na co dzień, jak choćby ten angielski...
hehehe wszystkiego najlepszego z okazji 30 urodzin wkrótce!
też chciałabym się jeszcze uczyć w przyszłości rosyjskiego i arabskiego właśnie japoński kontynuować. no i oczywiście szkolić resztę języków, które już jako-tako poznałam, akurat to mi nie najgorzej wychodzi
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 09:46   #1863
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zgadzam się
Ja mam od dziecka do czynienia tylko z angielskim, ale choć wszystko rozumiem ze słuchu i tekstu tak w ogóle nie potrafię mówić. Wychodzi takie Kali być, kali mieć
W liceum miałam 3 lata niemieckiego i bardzo lubiłam ten język, nawet nauczycielka chciała żebym go zdawała na maturze, ale nie czułam się aż tak pewnie jak w przypadku angielskiego.

Podziwiam osoby, które łapią szybko języki i przede wszystkim potrafią w nich bez problemu mówić

Moj target jest zebym zaczela uczyc francuskiego in fall

Cytat:
Napisane przez jovikzu Pokaż wiadomość
hej wszystkim, powrcam na watek
czesc Jumeirh, co u Ciebie slychac???

Mia - dlugo sie uczysz Japonskiego??? ja sie uczylam rok, niestety przestalam, i starsznie mi szkoda...... bo teraz prawnie nic nie umiem wydukac - ale wymowe i gramatyke maja prosta - obiecalam sobie kiedys ze przed 30 stka doprowadze do plynnego stanu japonski i rosyjski - ale raczej nie zdaze bo to pojutrze ha ha ha . teraz jestem tu w Abu Dhabi prawie rok ale nie zaczelam sie jeszcze uczyc arabskiego.
Czesz Jovikzu !! Umnie wszystko ok , no moze prawie, duzo rzeczy sie dzialo w tak krotkim czasie. A jak u ciebie Jovikzu?

Japonski to jest dramat, moj brat sie uczy w Japonii juz od dwoch lat, w uniwersytetu maja przedmoioty business in english and japanese, od poczatku mial difficulties, ze jeden raz w Tokyo gdy byl w taksuwsce, i byl w miescu w hotelu to dowiedzial ze zapomnial his wallet gdzies tam, i on sprobowal dogadac z tasksowkarzem i sie stresowal , to taksowkarz cos tam krzyczal, ze zadzwoni do policji. Ale w dniu dzisiejszym he is doing really well.

Cytat:
Napisane przez r k Pokaż wiadomość
Twoj tata ma talent uczenia jezyku w tak krutkich czasach, that's impressive
takie ma hobby teraz dla rozrywki uczy sie hiszpanskiego a ja taka sierota ledwo dwa opanowalam przyczym po po angielsku to swobodnie sie wypowiem ale po niemiecku to ledwo cos powiem ( a w liceum nawte nawet mi szlo )

Jumeriah a znasz juz daty przylotu i wylotu z PL?? teraz lufthansa ma promocje mozna za ok 1599 zł to jakies 575 USD dostac bilet[/QUOTE]

Musisz potrenowac a zwalszcza po angielsku

Ceny bilety tutaj troche inne, ceny sa wyzsze. Lufthansa ma fajne polaczenie, Dubai - Munich - Gdansk, ale krzesla so za male, w tym razem definately will choose business class. Jestem impetient, nie nawidze siedziec w jednym miejscu przez pare godzin, i najgorsze jak ktos przy tobie makes you uncomfortable.

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
heh, no oczywiście każdy ma potrzebę nauki innego języka
fajnie, że są organizowane takie kursy dla pracowników - mam nadzieję, że kiedyś będę mogła skorzystać (i że dostanę pracę w Emiratach, rzecz jasna :P)
What kind of job are you looking for?
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 10:57   #1864
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość



Moj target jest zebym zaczela uczyc francuskiego in fall

Japonski to jest dramat, moj brat sie uczy w Japonii juz od dwoch lat, w uniwersytetu maja przedmoioty business in english and japanese, od poczatku mial difficulties, ze jeden raz w Tokyo gdy byl w taksuwsce, i byl w miescu w hotelu to dowiedzial ze zapomnial his wallet gdzies tam, i on sprobowal dogadac z tasksowkarzem i sie stresowal , to taksowkarz cos tam krzyczal, ze zadzwoni do policji. Ale w dniu dzisiejszym he is doing really well.


What kind of job are you looking for?
I'm looking for an entry level position in finance/consulting - preferably as a business/financial analyst

co do japonskiego, to w zupelnosci sie zgadzam - to trudny jezyk, chyba jeden z trudniejszych w ogole. nie wiem czy kiedys sie go naucze tak, aby moc sie swobodnie komunikowac
z kolei francuski jak dla mnie jest calkiem latwy, przyjemny i przydatny, na pewno Ci sie uda Jumeirah!
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:02   #1865
r k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

jakbys gdzies zobaczyla oferte TRADING JOB to daj znac ja szukam ale nie ma nic ciekawego... no chyba ze praca w ktorej musisz zaplacic za sprzet a potem jeszcze za wlasna kase sie utrzymac.. przez pierwsze 3 miesiace
ponizej obiecane zdjecia z Kenii na razie same zwierzeta , zaraz widoczki dodam, ten maly piesek to szakal a i moje zdjecie z mezem
r k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:38   #1866
r k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

cos mi nie wyszlo z tymi zjeciami jeszce raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (177,2 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (228,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (242,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (171,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (229,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (208,9 KB, 25 załadowań)
r k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 09:03   #1867
r k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (124,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (76,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0a.jpg (99,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (62,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (95,1 KB, 7 załadowań)
r k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 09:15   #1868
r k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

niestety nie moge dodac wiecej niz 5 zd wiec musze dzielic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26.jpg (257,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29.jpg (158,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 35a.jpg (137,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37.jpg (160,4 KB, 23 załadowań)
r k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 09:32   #1869
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

A przez chwilę pomyślałam "to Polska czy Emiraty?" Pięknie tam. I boska mina żółwia
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 09:40   #1870
r k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

nie moge ladowac zdjec co chwile jest problem reszte dodam jutro , chyba ze macie juz dosyc ;P
zolw ma sto lat pozyje jeszcze 200

Edytowane przez r k
Czas edycji: 2011-06-06 o 09:41
r k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 06:46   #1871
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez r k Pokaż wiadomość
cos mi nie wyszlo z tymi zjeciami jeszce raz
Oooo Piękne widoki i jak zielono

A ja prawdopodobnie w tym roku na wakacje pojadę na tydzień do Gdyni Koleżanka mojej mamy nas zaprasza. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to zobaczę polskie morze po prawie 20 latach.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 07:46   #1872
r k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

reszta zdj ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26.jpg (190,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29.jpg (144,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 35a.jpg (137,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37.jpg (76,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 40.jpg (60,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 41.jpg (93,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 42.jpg (267,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 44.jpg (20,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75.jpg (41,4 KB, 23 załadowań)
r k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 07:50   #1873
r k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

i ostatnie zdj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 76a.jpg (27,1 KB, 126 załadowań)
r k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 12:49   #1874
bogotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

r.k ale fajne to ostatnie zdjecie -- wielkie zarcie to jest to co uwielbiam
halo halo gdzie jest Eva ?????zadnych ostrych komentarzy hi hih ih i watek umiera
bogotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 08:19   #1875
r k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

dzieki
r k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 08:59   #1876
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Śniło mi się dzisiaj, że pojechałam do Evy na jeden wieczór
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 16:41   #1877
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
I'm looking for an entry level position in finance/consulting - preferably as a business/financial analyst

co do japonskiego, to w zupelnosci sie zgadzam - to trudny jezyk, chyba jeden z trudniejszych w ogole. nie wiem czy kiedys sie go naucze tak, aby moc sie swobodnie komunikowac
z kolei francuski jak dla mnie jest calkiem latwy, przyjemny i przydatny, na pewno Ci sie uda Jumeirah!
Have you applied your CV to job sites?

Mam nadzieje ze sie uda


Cytat:
Napisane przez r k Pokaż wiadomość
nie moge ladowac zdjec co chwile jest problem reszte dodam jutro , chyba ze macie juz dosyc ;P
zolw ma sto lat pozyje jeszcze 200
Woow super zdjecia!!!!


mam juz zrobione rezerwacje do Gdanska , 23 july to 18 August

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Oooo Piękne widoki i jak zielono

A ja prawdopodobnie w tym roku na wakacje pojadę na tydzień do Gdyni Koleżanka mojej mamy nas zaprasza. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to zobaczę polskie morze po prawie 20 latach.
To podbilas rekord, badziesz miala wiele atrakacje , nie tylko w Gdyni , ale tez Sopot i Gdansk

Cytat:
Napisane przez bogotta Pokaż wiadomość
r.k ale fajne to ostatnie zdjecie -- wielkie zarcie to jest to co uwielbiam
halo halo gdzie jest Eva ?????zadnych ostrych komentarzy hi hih ih i watek umiera
Czesc bogotta!! , jak tam uciebie

Exactly gdzie jest Eva?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Śniło mi się dzisiaj, że pojechałam do Evy na jeden wieczór

Kto wie moze Eva will invite you to her place
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 12:52   #1878
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Helloooo gdzie sa wszyscy

Dzisiaj bylam na plazy od 10 do 13, troche cieplo bylo "42 - 43 stopni",ale fajnie bylo nabralam peace of mind, no i zrobilam tan. W poniedzialek tez ide na plazy . Chce byc baaaardzo opalona
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 17:54   #1879
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Helloooo gdzie sa wszyscy
Może się tez opalają?
Też się chciałabym powygrzewać na słońcu, ale wiaterek wieje a rano było pochmurno. W zeszłym tygodniu było prawie 30 stopni, niech wrócą te upały
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 15:47   #1880
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Może się tez opalają?
Też się chciałabym powygrzewać na słońcu, ale wiaterek wieje a rano było pochmurno. W zeszłym tygodniu było prawie 30 stopni, niech wrócą te upały
Chyba za dlugo sie opalaja

Dziwnie ze Evy niema

Dzisiaj zrobilam zakupy w Lush, przed chwila i put the mask w moja twarz (expiry date ma za dwa tygodnie), AMAZING
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 05:54   #1881
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Właśnie, gdzie jesteś Evo?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 06:19   #1882
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Dziękuję kochane że myślicie o mnie jestem, jestem, jestem

Miałam ostatnie kilka dni kupę roboty z przewagą kupy takie subtelne przerzucanie gnoju w białych rękawiczkach.... osoby pracujące w międzynarodowych korporacjach, zrozumieją o co mi mniej więcej chodzi styl pracy taki sam wszędzie, czy to Singapur, Londyn, Abu Dhabi albo Albuquerque (uwielbiam Bugs Bunny ).

Podsumowując, jest dobrze a nawet jeszcze lepiej


Jumeirah, kiedy idziemy na zakupy? Trzeba się pozbyć trochę tego balastu, co?
Torebkę chcę


Malla jesteś oficjalnie zaproszona do Abu Dhabi szykuj wolny termin na przełomie Listopad/Grudzień, wtedy jest zimno, mroźno, zwieruchy & zamiecie tak jak lubisz


Bogotta, dziękuję ale przez Ciebie musiałam dokonać lekkiego gwałtu na mojej Selfish do bUlu osobowości i podzieliłam się tą bazą, w sensie drugie opakowanie dałam tej drugiej blondynce, a niech ma.


RK, prześliczne zdjęcia dałaś kusisz mnie tą Kenią, a ja tak nie mam czasu na te lwy i słonie... właśnie kombinuję jak wykombinować czas.
Potrzebuję aby doba miała 48 godzin

Isa, jeśli lubisz upały, to Emiraty nie są jakby najlepszym miejscem mnie non stop jest zimno, a najczęściej wręcz marznę.
Tu nawet przystanki autobusowe mają klimatyzację!


Mi.a, życzę powodzenia w znalezieniu dobrej pracy
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2011-06-16 o 06:22
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 07:13   #1883
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Isa, jeśli lubisz upały, to Emiraty nie są jakby najlepszym miejscem mnie non stop jest zimno, a najczęściej wręcz marznę.
Tu nawet przystanki autobusowe mają klimatyzację!
Haha, no właśnie wiem, że tam wszędzie jest klima ale ważne, że na zewnątrz jest upał i słońce
Ja w moim biurowcu w PL też marznę (klimy nie mamy ale biuro jest jakby w przyziemiu, więc jest chłodno), ale za to po pracy się mogę ogrzać w moim nieklimatyzowanym aucie (czasem aż wracam z mokrymi plecami ) i potem w domu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 08:16   #1884
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Malla jesteś oficjalnie zaproszona do Abu Dhabi szykuj wolny termin na przełomie Listopad/Grudzień, wtedy jest zimno, mroźno, zwieruchy & zamiecie tak jak lubisz
A słyszałam, że śnieg macie przez cały rok, ale to chyba w Dubajewie
Idę marznąć w klimie, miło Cię widzieć z powrotem
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 20:00   #1885
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Dziękuję kochane że myślicie o mnie jestem, jestem, jestem

Miałam ostatnie kilka dni kupę roboty z przewagą kupy takie subtelne przerzucanie gnoju w białych rękawiczkach.... osoby pracujące w międzynarodowych korporacjach, zrozumieją o co mi mniej więcej chodzi styl pracy taki sam wszędzie, czy to Singapur, Londyn, Abu Dhabi albo Albuquerque (uwielbiam Bugs Bunny ).

Podsumowując, jest dobrze a nawet jeszcze lepiej


Jumeirah, kiedy idziemy na zakupy? Trzeba się pozbyć trochę tego balastu, co?
Torebkę chcę
Fajnie ze wrucilas, we missed you!!
Did I mention ze mam nowa torebke kupiona w dniu moich urodzin?

Na zakupy mozemy isc pierwszy tydzien lipca, moj target przed wyjazdem do Polski kupic flat shoes i wedges, dzisiaj przymierzalam buty w boutiques w Dubai Mall, teraz czekam na salary

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A słyszałam, że śnieg macie przez cały rok, ale to chyba w Dubajewie
Idę marznąć w klimie, miło Cię widzieć z powrotem
Yup!
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 12:18   #1886
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Malla, ano dokładnie jest jak napisałaś, śnieg to my tu w Dubajewie mamy cały rok, ale zamiecie i zawieruchy to tylko na przełomie Listopada i Grudnia


Jumeirah, no to jesteśmy umówione
Pokaż torebkę no pokaż
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 14:10   #1887
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Jumeirah, no to jesteśmy umówione
Pokaż torebkę no pokaż
tak jestesmy umowione

Jutro zrobie zdjecia, a kupilam z Dior boutique czarna patent leather with gold hardware Lady Dior bag, ta duza:love :
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women

Edytowane przez Jumeirah Girl
Czas edycji: 2011-06-17 o 15:12
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 18:02   #1888
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Znalazłam na youtube fajny filmik, myślę wart obejrzenia
Dubai Tourism Campaign Film

http://www.youtube.com/watch?v=rAWo0...embedded#at=15
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 18:13   #1889
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Znalazłam na youtube fajny filmik, myślę wart obejrzenia
Dubai Tourism Campaign Film

http://www.youtube.com/watch?v=rAWo0...embedded#at=15

Isa666 no kiedy przyjedziesz do Dubaju zeby wszystko zobaczyc na zywo ?
__________________
Only one man in a thousand is a leader of men -- the other 999 follow women
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 18:18   #1890
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Isa666 no kiedy przyjedziesz do Dubaju zeby wszystko zobaczyc na zywo ?
Mam nadzieję, że niedługo
Nie ukrywam, że gdybym mogła to wsiadłabym w pierwszy samolot do Dubaju
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-07 20:07:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.