Mary Kay - kosmetyki i kolorówka - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 22:45   #331
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Mary Kay

Intensywny Krem Nawilżający jest chyba z algami, a one moga uczulac, nie kazdy je toleruje
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:05   #332
malinowy gosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań:)
Wiadomości: 6
GG do malinowy gosc
Dot.: MARY KAY - kolorowka i kosmetyki

rzeczywiście najlepiej jest umówić się ze swoją konsultantką i ona dobierze Ci podkład odpowiedni do Twojej cery..a nawet jeśli po tygodniu używania stwierdzisz, że jest za jasny lub za ciemny nie ma problemu z wymianą lub zwrotem pieniędzy
malinowy gosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:48   #333
narKOTomanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Mary Kay Full Coverage czy Vichy Dermablend?

Witajcie Dziewczyny!!
Ja też napaliłam się na MK jak tak Was czytam. Używam od 2 miesięcy VICHY DERMABLEND kolor NUDE 25, czy któraś wie jaki odcień z MK byłby najbardziej zbliżony odcieniem do niego?? Wydaje mi się, że 300...ale wolę Was posłuchać
Błagam pomóżcie
Pozdrawiam gorąco
narKOTomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 07:12   #334
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Mary Kay

Witajcie,
Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat podkładów z firmy Mary Kay?
Mam tłustą cerę z niedoskonałościami. Czy mają podkłąd nadający się do tego typu cery? I jak się spisuje? Proszę o odpowiedz
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 10:50   #335
SierotkaMaryKay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Mary Kay

Madziu, do cery tłustej z niedoskonałościami proponuje podkład płynny średnio kryjący MK i dodatkowo mineralny podkład pudrowy który stanie się dopełnieniem nieskazitelnego makijazu.
Pamiętaj jednak o tym, iż aby makijaż wyglądał ładnie i świeżo na twarzy trzeba skupić się na rzetelnym pielęgnowaniu cery a potem upiększaniu jej Jeśli będziesz zainteresowana spotkaniem i przetestowaniem zapraszam jestem konsultantka na terenie Warszawy i okolic
SierotkaMaryKay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 10:56   #336
i_hate_monroe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

Czy któraś z Was była na tych warsztatach? Jak je oceniacie? Polecacie? Na Grouponie są bardzo tanie te warszaty i mam poważne zastrzeżenia co do jakości tych zajęć. Chętnie bym poszła, nawet za te 15zł... [żadne pieniądze ;-)] Czy pracują na swoich kosmetykach? Jak są prowadzone zajęcia? Ile osób w nich uczestniczy? [na Grouponie sprzedają po kilkaset kuponów...] Czekam na odp! Pozdrawiam!!
i_hate_monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:57   #337
jeanett
Raczkowanie
 
Avatar jeanett
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

witam tez sie zastanawiam bo wkoncu to tylko 15 zl tak , wiec jesli ktos moze niech cos napisze!
jeanett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 14:56   #338
i_hate_monroe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

czekamy na odpowiedź może jest ktoś zorientowany ?
i_hate_monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:59   #339
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

Właśnie mi wczoraj znajoma mówiła, że się na to skusiła i też nie wie o co chodzi...Gdy kupowała swój kupon, to mówiła, że było kilkanaście osób, a później podobno kilkaset...oby to nie było naciąganie...
Kupiła to bo ty tylko 15 zł....żadna strata...
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 15:00   #340
i_hate_monroe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

Naciaganie na pewno nie bo Groupon to poważny portal, poza tym to nie pierwsza rzecz, którą tam kupuje. Na kupon się skusiłam ale mimo wszystko w dalszym ciągu czekam na jakąś subiektywną odpowiedź czego mogę się spodziewać... Pozdrawiam!
i_hate_monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 07:36   #341
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

Cytat:
Napisane przez i_hate_monroe Pokaż wiadomość
Naciaganie na pewno nie bo Groupon to poważny portal
No to dobrze, oby się udało
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 05:47   #342
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

dziwne, że zgłosili taką ofertę na groupon, widocznie potrzeba reklamy. Normalnie na każdym spotkaniu sprzedażowym Mary Kay można wypróbować i makijaż i pielęgnację i to za darmo, a poziom spotkania zależy od prowadzącej
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:05   #343
aia1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

Witam,pojawiło się wiele tych warsztatów ale uważajcie! Ja byłam na tych za 15 zł i prowadziła je kobieta bez wykształcenia kosmetycznego i doświadczenia. Tragedia!
Patrzcie dobrze co kupujecie-musi je prowadzić wizażystka lub kosmetyczka.
aia1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 07:53   #344
beti340
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

Bzdury wypisujesz aia1977. wcale nie trzeba być wizażystką czy kosmetyczką żeby prowadzić takie pokazy. Pewnie ty jesteś kosmetyczką albo wizażystką i przygotowujesz sobie grunt przed następnym ogłoszeniem. Jeżeli ktoś zna swoje produkty i wie co mówi to wcale doświadczenie kosmetyczne mu nie potrzebne. A ty pewnie jesteś zazdrosną konsultantką która chce koleżanki podkopać. NIE ŁADNIE, ale ty chyba etyką się nie kierujesz tylko chciwością.
beti340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 00:33   #345
Gladiatorka01
Raczkowanie
 
Avatar Gladiatorka01
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 31
Thumbs down Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

Byłam niedawno na tych warsztatach. Nie dowiedziałam się niczego nowego, o typach urody można poczytać w gazetach lub internecie, to samo tyczy się 'rodzaju' oczu czy ust.
Warsztaty nie trwały tyle ile powinny, były krótsze, na koniec Panie wybrały jedną uczestniczkę, by zrobić jej przykładowy makijaż. Po tym 'pokazie' przekonałam się, że samozwańczym wizażystą może być każdy. Dziewczyna bez makijażu, wyglądająca na ok 28 lat, po metamorfozie wyglądała na niewyspaną 38 latkę w dodatku z podbitym okiem. Kolorystyka fatalna, makijaż zbyt mocny i kompletnie nietrafione kolory do tego typu urody. Po zakończonych warsztatach moją opinię potwierdziło kilka innych uczestniczek. Byłyśmy bardzo rozczarowane. Na szczęście zapłaciłyśmy tylko 15zł..Niestety nie polecam, dlatego, iż jestem przekonana, że większość z nas zrobiłaby sobie dużo lepszy i trafniejszy makijaż bez jakichkolwiek instrukcji. Poza tym wystarczyło popatrzeć na makijaż tych pań w zestawieniu z garderobą. Fatalnie. Wciąż tylko tłumaczyły 'teraz mozna łączyć wszystko z wszystkim - każde zestawienie kolorów jest do zaakceptowania'. Skoro do zaakceptowania, to po co te warsztaty?
Gladiatorka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 09:43   #346
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

Szkoda w takim razie, bo sama się zastanawiałam nad udziałem
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 14:35   #347
elzbietkaaa
Raczkowanie
 
Avatar elzbietkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice wrocławia
Wiadomości: 266
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

Byłam na tych warsztatach w tamtym roku płaciłam 20 zl. Więc tak jedyne co wyniosłam z tych warsztatów to to ze kosmetyki mary kay sa naprawde w porzadku
A tak szcagółowiej to wyglądało to tak przyszlo jakies 15 babeczek kazda dostała do uzytku na zajeciach lusterko, taka bagietke do nakładania cieni i spiralke czysta do przyczesania brwi. Informacji na temat makijazu zbyt duzo nie bylo. Ciągle tylko powtarzane było ze to kazda kobieta musi wyczuc jak nakładac sobie cienie czy róż....
Dostalismy tez taka tacke na ktora nalozyla babeczka kapke podkladu (tylko dwa odcienie byly ale w sumie wystarczylo) i prowadzaca cos tam opowiadała jak nakładac . potem puder sypki ( dla wybranych i to ona nakladała),potem puscila palete rozy przez sale i jakis pedzel, nastepnie na pare rozdały testerki cieni( ja byłam z kolezanka i trafily nam sie fiolety do zadnej z nas nie pasowalo ale inne kolory zostaly rozdane...)
Podsumowując:
Polecam tylko i wyłącznie jesli ktos chce sie rozeznac w kosmetykach...
__________________
Serdecznie zapraszam ;D
http://www.maxmodels.pl/elzbietkaaaa.html
i mój blog
http://elzbietkaamakeup.blogspot.com/

Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjec!!!!
elzbietkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 14:50   #348
olamazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

byłam kiedy konsultantka Mary Kay i z tego co mi wiadomo to takie pokazy sa za darmo i raczej po to ,aby pokazac gamę produktor MK ,sprzedac i zrekrutowac.
Pozdrawiam
__________________
życie jest pikne
olamazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 16:59   #349
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

Cytat:
Napisane przez beti340 Pokaż wiadomość
Bzdury wypisujesz aia1977. wcale nie trzeba być wizażystką czy kosmetyczką żeby prowadzić takie pokazy. Pewnie ty jesteś kosmetyczką albo wizażystką i przygotowujesz sobie grunt przed następnym ogłoszeniem. Jeżeli ktoś zna swoje produkty i wie co mówi to wcale doświadczenie kosmetyczne mu nie potrzebne. A ty pewnie jesteś zazdrosną konsultantką która chce koleżanki podkopać. NIE ŁADNIE, ale ty chyba etyką się nie kierujesz tylko chciwością.
Jak to jest pokaz kosmetyków danej firmy to ok. Ale jeśli mają uczyć makijażu to sorry bardzo, ale ja chce kogoś po szkole. Więc jeśli ktoś pisze bzdury to raczej Ty.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 20:10   #350
olamazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

szkolenia kosmetyczne najlepiej jak prowadzi wyszkolona wizazystka lub kosmetolog a nie kobitka ,ktora firma nauczyła wszystkiego o produktach danej firmy.
__________________
życie jest pikne
olamazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 20:38   #351
elzbietkaaa
Raczkowanie
 
Avatar elzbietkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice wrocławia
Wiadomości: 266
Dot.: Warsztaty makijażu MARY KAY Wrocław - opinie

Zapomniałam jeszcze wspomniec ze te 20 zl to mialo byc za szereg spotkan o roznych tematow ... Do tej pory czekam na wiadomosc z data co do makijazu wieczorowego ...;D
__________________
Serdecznie zapraszam ;D
http://www.maxmodels.pl/elzbietkaaaa.html
i mój blog
http://elzbietkaamakeup.blogspot.com/

Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjec!!!!
elzbietkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 11:05   #352
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Kosmetyki MARY KAY !! opinie, wrażenia , wszystko :D

hej
używam mineralnego pudru rozświetlającego i jestem zadowolona
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 11:29   #353
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki MARY KAY !! opinie, wrażenia , wszystko :D

ja miałam cienie - bardzo dobrze napigmentowane, trwałe, nie osypywały się
i mam sypki puder mineralny z ich pędzlem - całkiem niezły .. tylko zły odcień sobie dobrałam
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:07   #354
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Kosmetyki MARY KAY !! opinie, wrażenia , wszystko :D

Cześć! poszukuję konsultantki Mary Kay na terenie Wrocławia!!!

do niedawna współpracowałam z koleżanką z którą wspólnie zamawiałyśmy kosmetyki dla naszych klientek. Niestety koleżanka zamyka swoje konto i ja zostaję na lodzie, we dwie było zawsze łatwiej z zamówieniami

jeśli jest jakaś konsultantka, która chciałaby nawiązać współpracę to czekam na wiadomość prv

pozdrawiam
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:08   #355
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Mary Kay

Cześć! poszukuję konsultantki Mary Kay na terenie Wrocławia!!!

do niedawna współpracowałam z koleżanką z którą wspólnie zamawiałyśmy kosmetyki dla naszych klientek. Niestety koleżanka zamyka swoje konto i ja zostaję na lodzie, we dwie było zawsze łatwiej z zamówieniami

jeśli jest jakaś konsultantka, która chciałaby nawiązać współpracę to czekam na wiadomość prv

pozdrawiam
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 15:10   #356
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Mary Kay

ostatnie posty to w sumie wyłącznie spam /reklama
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 17:56   #357
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Mary Kay

nie wiem, czy to zauważyłyście, przecież to jest forum na wizażystce, więc temat powinien dotyczyć kosmetyków kolorowych MK a nie służyć spamerkom, które w ten mało sensowny sposób szukają klientek

gdyby ktoś chciał poczytać o kolorówce tej firmy to niestety nie tutaj, tu w końcu ogłaszają się konsultantki
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:22   #358
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 195
Dot.: Mary Kay

próbowałam kiedyś podkładu sypkiego ( nie wiem czy był to jakiś przybliżony mineralny czy nie) ale nie mogę się zbyt wypowiedzieć bo to koleżanki - ale ona była zadowolona i całkiem dobrze w nim wyglądała.
Znajoma z pracy jest konsultantką czy coś tam ale nie miałam okazji używać innych poduktów tej firmy.
Chętnie bym posłuchała opinii innych wizażanek ale tak czytam i czytam i same reklamy konsultantek
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 09:56   #359
busia594
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Mary Kay

Witam!
Chciałabym wziąć udział w pokazie kosmetyków Mary Kay w Krakowie. Jeśli któraś z Was coś wie na ten temat to proszę o informacje - będę wdzięczna
busia594 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 21:36   #360
ja_anna
Przyczajenie
 
Avatar ja_anna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 21
Dot.: Mary Kay

Cytat:
Napisane przez busia594 Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałabym wziąć udział w pokazie kosmetyków Mary Kay w Krakowie. Jeśli któraś z Was coś wie na ten temat to proszę o informacje - będę wdzięczna
Ja nie znam żadnej konsutantki z Krakowa, ale jest wyszukiwarka na stronie firmy
http://applications.marykayintouch.p...ch/locate.aspx

proponuję poszukać kogoś i zgłosić się do wybranej osoby

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
próbowałam kiedyś podkładu sypkiego ( nie wiem czy był to jakiś przybliżony mineralny czy nie) ale nie mogę się zbyt wypowiedzieć bo to koleżanki - ale ona była zadowolona i całkiem dobrze w nim wyglądała.
Znajoma z pracy jest konsultantką czy coś tam ale nie miałam okazji używać innych poduktów tej firmy.
Chętnie bym posłuchała opinii innych wizażanek ale tak czytam i czytam i same reklamy konsultantek
Ja używam kolorówki tej firmy.
Jeśli chodzi o pudry mineralne mam mieszane odczucia. Z jednej strony duży wybór koloru (sześć odcieni), buzia w nich jest taka gładka i aksamitna, ale coś jest nie tak. Mam wrażenie niesamowicie głębokiego matu i cienia na twarzy. Stojąc przed lustrem wydaje mi się, że nie mam twarzy. Testowałam na sobie trzy kolory i żaden nie spełnił moich oczekiwań. Pozostałe odpadają, bo są za ciemne i za jasne.
Bardzo lubię podkłady w płynie matujące, cienie, kredki, bazy i tusz do rzęs. To pierwsze kosmetyki kolorowe, po których moje oczy nie płaczą (gdy nie płakały po tygodniu romansu z tuszem, kupiłam sobie kolejne kosmetyki do makijażu).

Z cieni najbardziej lubię kolory: espresso, sweet cream, honey spice, rose mist, azure i midnight star.
Kredka do powiek: stelly (taka stalowo szara) i rich jade (z cieniem azure super efekt)
Tusz do rzęs: ultimate mascara - zagęszcza, wydłuża, podkręca, taki wszystko-robiący-tusz
Pomadka: pink satin na konturówkę soft blush (wtedy jest taki głębszy róż), lub bez konturówki (jaśniej wygląda na ustach)
Błyszczyk - mój ulubiony to melon burst. Dobry odcień i takie świeże, lśniące usta. Po pomadce i błyszczyku usta się nie wysuszają. Konturówka bardzo utrwala pomadkę.
Mam mocno napigmentowane powieki, więc zanim pomaluję cieniami, najpierw robię korektę, kładę bazę i później maluję. Wtedy makijaż utrzymuje się bardzo długo, cienie nie wałkują się i nie ścierają/osypują.
ja_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-09 18:58:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.