Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 16:48   #3451
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Miki gratuacje

Znowu mam migrene



Może połóż się, zamknij oczy, wycisz, może chwilę prześpij. Mi tylko to pomaga

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

http://moda.allegro.pl/topfashion-25...679384230.html
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 16:59   #3452
pattix3
Raczkowanie
 
Avatar pattix3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Toruń :)
Wiadomości: 445
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

pattix3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 16:59   #3453
GrazynkaLubicz
Zadomowienie
 
Avatar GrazynkaLubicz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 234
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Wróciłam i możecie być dumne, Miki obroniła się na 5 Pochwalili mnie za wysoką średnią, praca oceniona na 5 i odpowiedź też na 5 ale jestem szczęśliwa
Gratulacje
GrazynkaLubicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 17:06   #3454
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
zgadnijcie co? ledwo wlazlam do wanny a tu kurier... to sie nazywa zlosliwosc rzeczy martwych ale mam butki sa cudne <3 za taka cene warto
Obfoć te buciki

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
I mi z takim tonem dyspotycznym, ja se mysle wtf? Mowie, ze dopiero wstalam musze sie ogarnąć itp, a dziadek mi juz swoje: głupia jestes, jak Ty bedziesz miec remont to mama tez palcem nie kiwnie itp, a mama w ogole od czterech dni jest inna, bo dziadek u nas jest i ciagle sie popisuje i 'rządzi' i zaczela swoje: ja u niej palcem nie kiwne, na pewno nie! itp i wsiedli na mnie a dopiero co wstałam. Zachowanie mamy az bije po oczach, calkiem inaczej sie zachowuje przy dziadku, to jej ojciec i chyba chce sie 'pokazac' albo co.
Taaa.. znam to.. Do mnei teraz na 2 dni ciotka wpadła. Normalnie, w ciągu tygodnia to moja mama ma w*****ne na to co gotuje, albo gotuje coś latwego i kiepskiego, albo najczęściej nie gotuje wcale, gotuje ja dla wszystkich, robie grzanki na kolacje, w łikend jakieś ciasto.. Co piątek sprzątam ja z siostrą większosc domu.. No wyręczamy ją delikatnie mówiąc. A tu przyjeżdża siostra, to trzeba zrobić szopkę. DWA dni sprzątała, gotowała i piekła ciasta żeby pokazać jak to ona fantastycznie dom prowadzi! Jakie pyszoty gotuje, jakie wypieki! Jak się nasprzątała, jak napastowała podłogi! Jezus, tylko zaczynają pic kawe i jeść to super żarcie które mama ugotowała, mam ochotę powiedziec kto tu przez 360 dni w roku sprząta i gotuje, a 5 dni to są szopki kiedy przyjeżdżają jacyś goście. Co lepsze, one zawsze rozmawiają o dzieciach jako o pasozytach, że one mają tyle roboty z prowadzeniem domu i gotowaniem, jezus -_- nienawidze kiedy ciotka przyjeżdza, doprowadza mnie to szału.

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Chodzi mo o to jak sie odnoszą, nie jestem służącą aby mówili do mnie takim tonem.
No tak. Ktoś obcy jest w domu, to rodzice muszą pokazać "jacy to oni są wazni" i odnoszą się do dzieci jakby do służby. Przerabiałam wielokrotnie coś takiego.

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
w tym sprayu gliceryna jest bardzo wysoko wiec niweluje działanie alkoholu, ja mam tandencje do 'wysuszania' włosów ale przyznam szczerze, ze ten spray nie wysusza a bardzo sie obawialam, myslalam trudno najwyzej raz psikne nic sie nie stanie a teraz go 'leję' na głowe na sloncu.
I tak słonce i alkohol jakos mi w parze nie chodzi nie masz jakiegoś innego pomyslu na coś slonczego? Aha, loreal garnier itd odpada, staram się unikać kosmetyków testowanych na zwierzętach


Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
ja uważam , że skończyłam... jak tego nie rozumiesz, to już raczej nie zrozumiesz.

koniec tematu, bo offtop offtopem, ale to już żenada.
Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
rozumiem, że skończyłaś, bardziej mi chodziło o Twoją wypowiedz - rzuciłas tekstem i go nie uzasadniłaś 'bo nie masz czasu' (szkoda Ci czasu), to jest właśnie trochę żenujące ale cóż. ;-) nieświadomi żyją dłużej.
Bijcie się! Ty ją ugryź! A Ty kopnij! A teraz najlepsze: Wyrwij jej włosy!!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Wróciłam i możecie być dumne, Miki obroniła się na 5 Pochwalili mnie za wysoką średnią, praca oceniona na 5 i odpowiedź też na 5 ale jestem szczęśliwa
Huuuuuuuraaaaaaaaaaa t aka ladna i taka zdolna ta nasza Miki

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
ja chyba wieczorem zrobię krem brulee
A co to? ja nie wiem co to

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Nie mogę się nadziwić swojemu geniuszowi
Postanowiłam ułożyć jadłospis na cały przyszły tydzień, żeby codziennie nie kombinować co ugotować.
Ja wiem ze dla niektórych ludzi to normalne , ze planują, ale dla mnie to wielka nowość
Mam nadzieję, że bardzo ułatwi mi to życie.

Zwykle gotuję to co da się ugotować z tego co mam w domu. A teraz planuję zrobić zakupu, żeby cały tydzień mieć z głowy.

Łoo, nigdy w zyciu tak nie robilam, metoda "sałatka z tego co po drodze" jest dla mnie codziennością
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 17:34   #3455
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Pewnie tak



https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=364
Moja kolekcja Mniejsza od pokazywanych wcześniej
Szampon dermena daje jakieś rezultaty ? i gdzie go można dostać i za ile?
Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=s8dUlUkrzEE
Zapuściłam sobie tę piosenkę i się nią jaram, na fulla puściłam i mruczę sobie
świetna graj ni tak jeszcze
Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

Bijcie się! Ty ją ugryź! A Ty kopnij! A teraz najlepsze: Wyrwij jej włosy!!


Będę się szamponetkować znowu na naturalny blond Joanny ale jutro egzamin mam dopiero na 16 więc walczę sama z sobą by opóźnić mycie włosów by jutro jeszcze jakoś wyglądały
Mam nadzieję, że nie będzie jutro na egzaminie nic z indeksów bo będę leżeć i kwiczeć.. gdzieś się mi zgubił wykład o tym :kwaśny: jeszcze tylko obczaję prognozowanie na podstawie funkcji trendu i będzie git o ile się będzie dało ściągać jakoś, bo tych wzorów jest tyle, że głowa boli
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 17:48   #3456
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
No jest świetna. Ten jego głos, do tego angielskie mruczenie, mrrrr Taki nastrój do całowania tworzy
Czytam te komentarze pod i nie wierzę. Już opluwają.
Nie dość, że w Polsce mało artystów, którzy cokolwiek potrafią albo się ich nie reklamuje, to jak już się pojawią to trzeba gnębić. A wychwalają taką Honey (nie to, że mam coś do niej, ale to gwiazdka jakich wiele w Polsce już było, więc...)
Tylko, że Roguc już trochę zaczął gwiazdorzyć moim zdaniem Ta solowa płyta, występy w serialach, na koncertach ostatnio też nie zachowuje się ok. W ogóle zdecydowanie bardziej wolę go w Comie, niż na jego płycie(chociaż "Mała" jest taka słodka )
Btw. kto to jest Honey?

Właśnie zrobiłam sobie koktajl z malin( z własnego ogródka! ) i kefiru. Wszystko byłoby cacy, tylko dlaczego ja cały czas czuję krowę w szklance?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 17:57   #3457
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

co tu tak cicho
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 18:04   #3458
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Narek, u mnie sprawa z rodzicami wygglada tez troche inaczej, bo ja jestem mlodsza o 4 lata od siostry, ona sie juz wyprowadzila, nigdy rodzicom nie pomagala, i nie pomoze nadal. Dodatkowo jest bałaganiarą i jak mama zostaje u niej w domu z dzieckiem to sprzata, gotuje - a w domu palcem nie kiwnie gdyby nie ja to brudem zajdziemy! Obiady jej wozi, we wszystkim wyrecza. Ale ona ma corke i ma rodzicow na kazde skiniecie głową, (bo wnuczka) do lekarza - dzwoni, gdzies zawiezc - dzwoni, rodzice wlaza jej do pupy a ja musze ojca sie prosic tydzien np zeby na egzamin mnie zawiózł a ile sie naprosilam zeby pojechali ze mna sale na wesele oglądać? Wiesz jak mi przykro bylo jak bylam umowilam nas z ta babka na 16 a oni sie spoznili bo u siostry byli i jeszcze z łaską pojechali, a ich córka sie hajta powinni byc szczesliwi. I u mnie to samo: mama nic nie robi a ile sie najazgocze przed goścmi ze siostra nie sprzata itp. Az sie we mnie gotuje bo ona to samo robi, pracuje dzien, noc i dwa dni wolne i przez dwa dni palcem nie kiwnie oprocz obiadu, ja wszystko robie. Dlatego jestem taka wściekła o ten ton zaraz jak wstałam, nie chodzilo mi o to, ze kazali mi cos robic a o ton.

Co do tej ochrony (ale sie rozpisałam ) wiekszosc filrow aby dzialac potrzebuje alkoholu wiec jest to nieuniknione. Ale alkohol w mgielkach odparowuje wiec nie wiem czy jest sens sie az tak przejmowac.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 18:47   #3459
pattix3
Raczkowanie
 
Avatar pattix3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Toruń :)
Wiadomości: 445
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Ale cisza ...
pattix3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 18:58   #3460
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Marto, Twój post chyba miał być skierowany do kogoś innego

Ja to jednak zakręcony człowiek jestem Przed chwilą zadzwonił telefon i babka pyta się, czy to dom państwa jakichś tam. Ja mówię, że nie, to pomyłka. Odłożyłam słuchawkę, telefon dzwoni drugi raz, znów ta sama kobieta. Mówi, że dostała numer od pani B., ale widocznie pomyliła się i przeprosiła mnie. I dopiero w tym momencie zajarzyłam, że to ta matka dziecka, którym miałam się zajmować Na szczęście zdobyłam numer do nich i umówiłam się na rozmowę na sobotę Ale tak mi było głupio, jak dodzwoniłam się do niej i zaczęłam przepraszać za swoją ciemnotę
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:05   #3461
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
No tak. Ktoś obcy jest w domu, to rodzice muszą pokazać "jacy to oni są wazni" i odnoszą się do dzieci jakby do służby. Przerabiałam wielokrotnie coś takiego.
Skąd ja to znam. Moja matka palcem nie kiwnęła w domu (fakt, pracowała), a do mnie wiecznie pretensje, ze coś nie zrobione.



Cytat:
Łoo, nigdy w zyciu tak nie robilam, metoda "sałatka z tego co po drodze" jest dla mnie codziennością
Ja tez zawsze gotuje na winie, ale jak nie ma składników to i tak sie nie da. A ja zwykle mam pustki w lodówce i szafkach. kupuję zawsze na bieżąco i zwykle brakuje mi składników. I zawsze improwizować muszę.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ja to jednak zakręcony człowiek jestem Przed chwilą zadzwonił telefon i babka pyta się, czy to dom państwa jakichś tam. Ja mówię, że nie, to pomyłka. Odłożyłam słuchawkę, telefon dzwoni drugi raz, znów ta sama kobieta. Mówi, że dostała numer od pani B., ale widocznie pomyliła się i przeprosiła mnie. I dopiero w tym momencie zajarzyłam, że to ta matka dziecka, którym miałam się zajmować Na szczęście zdobyłam numer do nich i umówiłam się na rozmowę na sobotę Ale tak mi było głupio, jak dodzwoniłam się do niej i zaczęłam przepraszać za swoją ciemnotę
Ale to przekręciła Twoje nazwisko, czy Ty zapomniałaś jak sie nazywasz?
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:15   #3462
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ale to przekręciła Twoje nazwisko, czy Ty zapomniałaś jak sie nazywasz?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:16   #3463
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ale to przekręciła Twoje nazwisko, czy Ty zapomniałaś jak sie nazywasz?
Nie no, ja pamiętam, jak się nazywam Słuchawkę trzymałam przy tym chorym uchu(z przyzwyczajenia ), a że jeszcze nie słyszę dobrze do końca, to usłyszałam zupełnie inne nazwisko
Ciekawe, czy mi teraz robotę dadzą, skoro okazałam się takim zakręconym człowiekiem

Pam, Ty się śmiejesz, ale u mnie to całkiem możliwe
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:37   #3464
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Tylko, że Roguc już trochę zaczął gwiazdorzyć moim zdaniem Ta solowa płyta, występy w serialach, na koncertach ostatnio też nie zachowuje się ok. W ogóle zdecydowanie bardziej wolę go w Comie, niż na jego płycie(chociaż "Mała" jest taka słodka )
Btw. kto to jest Honey?
No... ja już nie patrzę na niego
Lubię płyty Comy, a jego solówki tak średnio mi przypadły do gustu. Co on tam dalej wyprawia to nie wiem.
Szkoda, że tak to zeszło, ale... do Comy mam sentyment i tyle

Honey
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:43   #3465
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Świetna kolekcja Zadowolona jesteś z szamponu Joanny Rzepa, nigdy ich nie miałam, może się skuszę hmm
Co wy tak mylicie te szampony z odżywkami ?
Z szamponów mam tylko Isane i Dermene
To rzepkowe to odżywka
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:46   #3466
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Narku łoo ale dobrze że dobyłaś do niej numer
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:50   #3467
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Maryha idź ty lepiej na fejsa
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:54   #3468
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Narku łoo ale dobrze że dobyłaś do niej numer
Z tym to też były przejścia, ale może nie będę się bardziej kompromitować
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:10   #3469
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Dziewczyny byłam w IKEI i dawnoooo nie widziałam TAK ogromnej kolejki. Dawali jakies bony i to jest maskara co ludzie wyczynają, kolejka na PÓŁ sklepu dosłownie. Ludzie WSZĘDZIE
a ja stałam w kolejce z komodą, ale się poddałam po 3 minutach

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Moja mała gadizna spi mi teraz słodziutko na łóżku

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Byłam dzisiaj w BOMI a tam olej kokosowy po 20 zł
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:13   #3470
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość

Moja mała gadizna spi mi teraz słodziutko na łóżku
Co się tak chwalisz bez zdjęć ?
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:14   #3471
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Ja sobie zrobiłam deser,bita śmietana z musem truskawkowym i skruszone jedne ciasteczko niby mało, a taaaaaaaaak się obżarłam.

zaraz pewnie obiad zacznę gotować, a potem poćwiczę żeby spalić te puste pyszne kalorie
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:18   #3472
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Ja sobie zrobiłam deser,bita śmietana z musem truskawkowym i skruszone jedne ciasteczko niby mało, a taaaaaaaaak się obżarłam.

zaraz pewnie obiad zacznę gotować, a potem poćwiczę żeby spalić te puste pyszne kalorie
Też bym coś pożarła
Mam ochotę na sorbet truskawkowy
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:37   #3473
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Nie no, ja pamiętam, jak się nazywam Słuchawkę trzymałam przy tym chorym uchu(z przyzwyczajenia ), a że jeszcze nie słyszę dobrze do końca, to usłyszałam zupełnie inne nazwisko
Ciekawe, czy mi teraz robotę dadzą, skoro okazałam się takim zakręconym człowiekiem

Pam, Ty się śmiejesz, ale u mnie to całkiem możliwe
Ja tak kiedyś zrobiłam. Też jakaś babka dzwoniła 2 razy a ja 2 razy jej powiedziałam, że pomyłka.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i WyprzedaĹźe

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 21:19   #3474
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez GrazynkaLubicz Pokaż wiadomość
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

Huuuuuuuraaaaaaaaaaa t aka ladna i taka zdolna ta nasza Miki
Dzięki

Teraz wakacje i szukanie pracy

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Co wy tak mylicie te szampony z odżywkami ?
Z szamponów mam tylko Isane i Dermene
To rzepkowe to odżywka
Ale gapa ze mnie, faktycznie to odżywka a jak się sprawuje?
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:24   #3475
pattix3
Raczkowanie
 
Avatar pattix3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Toruń :)
Wiadomości: 445
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

Ale gapa ze mnie, faktycznie to odżywka a jak się sprawuje?
Też myślałam że szampon
pattix3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:27   #3476
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Miki - coś dla Ciebie:



__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:28   #3477
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

O retyyy jakie przesłodkie

A mój szczur chyba ma katar, jeśli nie poprawi się to będę musiała iść z nim do weta
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:32   #3478
pattix3
Raczkowanie
 
Avatar pattix3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Toruń :)
Wiadomości: 445
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Śliczne są
pattix3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:59   #3479
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Kuźwa chyba wezmę drugą tabletkę bo zaraz mi brzuch eksploduje

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Dzisiaj dostałam włosy komplement od dziewczyny z roku pytała co robię że mam takie zdrowe i długie włosy a ja pierwsze co zrobiłam to spaliłam buraka tyle osób to słyszało
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:37   #3480
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie czyli każdy ma jakiegoś bzika :D Część XXXIII

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

Dzisiaj dostałam włosy komplement od dziewczyny z roku pytała co robię że mam takie zdrowe i długie włosy a ja pierwsze co zrobiłam to spaliłam buraka tyle osób to słyszało

Twoje włoski zasługujá na wszystkie komplementy na ziemi. Takie piękne
Jak ja chciałabym mieć już farbę za sobą. No ale cóż. Parę lat minie zanim się doczekam.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

W ogóle zaczniemy uprawianie nowego sportu.
W weekend kupujemy rakiety tenisowe i będziemy rżnąć w tenisa
Mamy kort osiedlowy niedaleko domu, więc nie musimy płacić za wstęp.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.