wymarzony pierścionek część XXI - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 18:07   #991
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Haniu, to teraz już całkiem oficjalnie - gratuluję!


L_V, ja też na razie jestem bastionem 'antydzieciowym'... ale to bardziej ze względu na moją sytuację 'życiową'...

Nie pisałam Wam...od tygodnia pracuję. Na razie mam umowę na 2 miesiące ...zobaczymy co będzie dalej. Trzymajcie kciuki
Butter, trzymam kciuki jesteś zadowolona?
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 18:27   #992
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
jednak mnie dobija pod jednym względem - dziś miałam zacząć biegać!
Wczoraj naszykowałam wszystko, ubranie, mp3 z piosenkami motywującymi, wstałam dziś o 6.30 i d*upa, odpuściłam
Szkoda, że odpuściłaś. W deszczu całkiem fajnie się biega, zdecydowanie lepiej niż w słońcu.
Ja muszę sobie kupić jakąś cienką bluzę/kurtkę na deszcz, dzisiaj mało nie kupiłam różowej w lidlu (tam często pojawiają się ubrania sportowe), ale zdyskwalifikowało ją wąskie zakończenia rękawów - nie mogłabym ich podwinąć. A kosztowała tylko 20zł.


Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Hania no to ja zeby nie rozmawiac tylko na tematy dzieciowe wkleje wam zdjecia naszego malego "burdello" po malowaniu
Bardzo podoba mi się wasz pokój, no i uwielbiam połączenie fioletu z limonką. Miałam mieć w takich kolorach przedpokój, ale niestety w trakcie malowania okazało się, że nie potrafimy z TŻ łączyć kolorów (farba zachodziła pod taśmę) i w końcu przedpokój mamy cały limonkowy, a przedsionek śliwkowy

Wpadła mi wczoraj w ręce ulotka hotelu, który określał się mianem butikowego ze względu na pokoje tematyczne (nie słyszałam wcześniej o takim określeniu). Uznałam, że w takim razie moje mieszkanie też jest butikowe, bo każde pomieszczenie mam w innym stylu (niezamierzenie).
W ogóle jak bym miała urządzać teraz mieszkanie od A do Z, to nie mam pojęcia jaki styl wybrać, do tego z TŻ mamy różne gusta. Na szczęście aktualnie nie mam takiego problemu.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
L_V, ja też na razie jestem bastionem 'antydzieciowym'... ale to bardziej ze względu na moją sytuację 'życiową'...
mam tak samo, w mojej obecnej sytuacji nie ma mowy o dzieciach, więc nawet nie rozmyślam nad tym, czy chcę dziecko/kiedy itp.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nie pisałam Wam...od tygodnia pracuję. Na razie mam umowę na 2 miesiące ...zobaczymy co będzie dalej. Trzymajcie kciuki
Gratuluję i 3mam kciuki!

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2011-07-04 o 18:32
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:10   #993
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nie pisałam Wam...od tygodnia pracuję. Na razie mam umowę na 2 miesiące ...zobaczymy co będzie dalej. Trzymajcie kciuki
Gratulacje Butter! Trzymam kciuki
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:36   #994
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Szkoda, że odpuściłaś. W deszczu całkiem fajnie się biega, zdecydowanie lepiej niż w słońcu.
Ja muszę sobie kupić jakąś cienką bluzę/kurtkę na deszcz, dzisiaj mało nie kupiłam różowej w lidlu (tam często pojawiają się ubrania sportowe), ale zdyskwalifikowało ją wąskie zakończenia rękawów - nie mogłabym ich podwinąć. A kosztowała tylko 20zł.
Nie, w ulewie mi się nie widzi biegać Przynajmniej nie pierwszy raz. Ale fakt - mam nieprzemakalną kurtkę, a nawet o niej nie pomyślałam.

Właśnie zauważyłam, że w lidlu czasem są takie produkty, ale jak ja jestem to zawsze jest tłum i uciekam jak najszybciej.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 20:10   #995
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Dzizas mąż się do mnie zwraca w liczbie mnogiej

Wszyscy zwariowali- jak poronię to nie dadzą sobie z tym rady.
To naturalne, że mąż oszalał

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Haniu, to teraz już całkiem oficjalnie - gratuluję!

L_V, ja też na razie jestem bastionem 'antydzieciowym'... ale to bardziej ze względu na moją sytuację 'życiową'...

Nie pisałam Wam...od tygodnia pracuję. Na razie mam umowę na 2 miesiące ...zobaczymy co będzie dalej. Trzymajcie kciuki
Ja też póki co nie planuję dzieci
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 20:52   #996
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

O jaaaaaa! Haniu, gratuluję!
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:04   #997
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Butter, trzymam kciuki jesteś zadowolona?
Tak, właściwie na razie jest ok. Praca jest niewymagająca przesadnie, nie jest trudna...ale to dobrze.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość

Bardzo podoba mi się wasz pokój, no i uwielbiam połączenie fioletu z limonką. Miałam mieć w takich kolorach przedpokój, ale niestety w trakcie malowania okazało się, że nie potrafimy z TŻ łączyć kolorów (farba zachodziła pod taśmę) i w końcu przedpokój mamy cały limonkowy, a przedsionek śliwkowy

Wpadła mi wczoraj w ręce ulotka hotelu, który określał się mianem butikowego ze względu na pokoje tematyczne (nie słyszałam wcześniej o takim określeniu). Uznałam, że w takim razie moje mieszkanie też jest butikowe, bo każde pomieszczenie mam w innym stylu (niezamierzenie).
W ogóle jak bym miała urządzać teraz mieszkanie od A do Z, to nie mam pojęcia jaki styl wybrać, do tego z TŻ mamy różne gusta. Na szczęście aktualnie nie mam takiego problemu.


mam tak samo, w mojej obecnej sytuacji nie ma mowy o dzieciach, więc nawet nie rozmyślam nad tym, czy chcę dziecko/kiedy itp.


Gratuluję i 3mam kciuki!
Trzymaj,trzymaj, bo praca jest mi teraz bardzo potrzebna!

Mi też bardzo podoba się połączenie tych dwóch kolorów

My jesteśmy na etapie remontu przedpokoju-jak wiadomo sytuacja piorunowa nas do tego zmusiła. TŻ jest już biedny wykończony!
Wybraliśmy tym razem farbę strukturalną, takie delikatne mazy, a na to będzie burgund, a jedna ściana kremowa...
Mam nadzieję, że będzie ładne, ale burgund jest dość ciemny...chociaż ja lubię taki klimat

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Gratulacje Butter! Trzymam kciuki

Twin, jak się czujesz?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 07:03   #998
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cześć!

Dziś znowu przysypiam. Moje dziecię wczoraj obudziło się o 6 na jedzenie i potem dalej spało do... 9 Dziś od 6 już nie było mowy o spaniu, stwierdziliśmy z TŻ, że chce wybadać, kiedy to rodzice znikają

Wczoraj widziałam ją dopiero o 18. Kiedy dotarliśmy do domu, teściowie już jechali na rehabilitację Mam nadzieję, że moja praca nie wpłynie negatywnie na nasze relacje.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 07:20   #999
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

cześć

Haniu po pierwsze głośno juz gratuluję !!!
Butter Tobie też! Trzymam kciuki aby z pracą wszystko ułożyło się pomyślnie!
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 07:36   #1000
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cześć!
u mnie nareszcie wychodzi słońce...

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
To naturalne, że mąż oszalał

Ja też póki co nie planuję dzieci
Czyli jest nas spora gromadka

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Tak, właściwie na razie jest ok. Praca jest niewymagająca przesadnie, nie jest trudna...ale to dobrze.



Trzymaj,trzymaj, bo praca jest mi teraz bardzo potrzebna!

Mi też bardzo podoba się połączenie tych dwóch kolorów

My jesteśmy na etapie remontu przedpokoju-jak wiadomo sytuacja piorunowa nas do tego zmusiła. TŻ jest już biedny wykończony!
Wybraliśmy tym razem farbę strukturalną, takie delikatne mazy, a na to będzie burgund, a jedna ściana kremowa...
Mam nadzieję, że będzie ładne, ale burgund jest dość ciemny...chociaż ja lubię taki klimat
To dobrze, że jesteś zadowolona, trzymam mocno kciuki!

Współczuję remontu przedpokoju, ostatnio rozmawialiśmy o wymianie parapetu w salonie i TŻ z błaganiem w oczach szepnął "ale to w przyszłym roku..."? Ja też się nie palę.

Póki co rozmyślam o kuchni. Przejrzałabym sobie jakieś gazetki z poradami dot. ergonomii w kuchni.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Dziś znowu przysypiam. Moje dziecię wczoraj obudziło się o 6 na jedzenie i potem dalej spało do... 9 Dziś od 6 już nie było mowy o spaniu, stwierdziliśmy z TŻ, że chce wybadać, kiedy to rodzice znikają

Wczoraj widziałam ją dopiero o 18. Kiedy dotarliśmy do domu, teściowie już jechali na rehabilitację Mam nadzieję, że moja praca nie wpłynie negatywnie na nasze relacje.
Fajnie, że teściowie są pomocni. Wychodzenie od małego dziecka na cały dzień, to na pewno ból, ale myślę, że poukładacie sobie relacje

Jodie, jak nowa praca?

Dziś zaczęłam bieganie. Muszę powiedzieć... że to niezłe wyzwanie i trzeba mieć silną motywację... Było ciężko wydolnościowo i wróciłam zlana potem. Pokusiłam się jeszcze o pokręcenie hula-hop, ale o ćwiczeniach nie było mowy.

Trochę na własne życzenie zaczęłam kiepsko, bo... źle ustawiłam sobie playlistę. Więc biegałam po 4 minuty, a maszerowałam 2-3. Udało mi się wytrwać 4 cykle, 5 przemaszerowałam.
No ale jak na pierwszy raz to chyba nie najgorzej...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 07:56   #1001
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cześć,

Emilko ja też lubię biegać, ale kolana mnie bolą. Muszę się tez za coś wziąć Może rower, tylko musiałabym go najpierw kupić
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 07:58   #1002
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Cześć,

Emilko ja też lubię biegać, ale kolana mnie bolą. Muszę się tez za coś wziąć Może rower, tylko musiałabym go najpierw kupić
Ja jeszcze nie wiem, czy lubię biegać... myślę, że mogę polubić, jak trochę pokonam moje słabe ciało

Rower to świetna rzecz, szczególnie, jak masz gdzie jeździć
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 08:31   #1003
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dziś zaczęłam bieganie. Muszę powiedzieć... że to niezłe wyzwanie i trzeba mieć silną motywację... Było ciężko wydolnościowo i wróciłam zlana potem. Pokusiłam się jeszcze o pokręcenie hula-hop, ale o ćwiczeniach nie było mowy.
Trochę na własne życzenie zaczęłam kiepsko, bo... źle ustawiłam sobie playlistę. Więc biegałam po 4 minuty, a maszerowałam 2-3. Udało mi się wytrwać 4 cykle, 5 przemaszerowałam.
No ale jak na pierwszy raz to chyba nie najgorzej...
gratuluję najtrudniej zacząć, a potem już z górki. Jak na pierwszy raz, to super Ci poszło!

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Nie, w ulewie mi się nie widzi biegać Przynajmniej nie pierwszy raz. Ale fakt - mam nieprzemakalną kurtkę, a nawet o niej nie pomyślałam.
w ulewie czy burzy też bym nie biegała, ale w lekkim czy normalnym deszczu nie jest źle
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 08:41   #1004
novocaine870
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 983
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Haniu gratuluję!
i Tobie Butter też
__________________

The future starts today, not tomorrow.
novocaine870 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 08:47   #1005
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez novocaine870 Pokaż wiadomość
Haniu gratuluję!
i Tobie Butter też
o, dziś pomyślałam, że dawno się nie odzywałaś.
Co słychać?

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
gratuluję najtrudniej zacząć, a potem już z górki. Jak na pierwszy raz, to super Ci poszło!
Dzięki
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 08:50   #1006
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dziś zaczęłam bieganie. Muszę powiedzieć... że to niezłe wyzwanie i trzeba mieć silną motywację... Było ciężko wydolnościowo i wróciłam zlana potem. Pokusiłam się jeszcze o pokręcenie hula-hop, ale o ćwiczeniach nie było mowy.

Trochę na własne życzenie zaczęłam kiepsko, bo... źle ustawiłam sobie playlistę. Więc biegałam po 4 minuty, a maszerowałam 2-3. Udało mi się wytrwać 4 cykle, 5 przemaszerowałam.
No ale jak na pierwszy raz to chyba nie najgorzej...
Super, masz zamiar biegać codziennie? Ja biegam od czasu do czasu, ale planuję codziennie. Nie wiem tylko jak moje serce to wytrzyma .
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 08:53   #1007
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Super, masz zamiar biegać codziennie? Ja biegam od czasu do czasu, ale planuję codziennie. Nie wiem tylko jak moje serce to wytrzyma .
Ja na początku biegałam codziennie, potem 4 razy w tyg, a teraz co drugi dzień. Zdecydowanie najlepiej biega się co drugi dzień, organizm zdąży zatęsknić za bieganiem, ma się więcej energii, postępy są szybsze, stawy/mięśnie nie są obciążone.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 08:53   #1008
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Super, masz zamiar biegać codziennie? Ja biegam od czasu do czasu, ale planuję codziennie. Nie wiem tylko jak moje serce to wytrzyma .
Myślę, że na razie 3 razy w tygodniu.
Chyba, że tak mi spodoba

masz kłopoty z sercem?
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 08:56   #1009
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Ja na początku biegałam codziennie, potem 4 razy w tyg, a teraz co drugi dzień. Zdecydowanie najlepiej biega się co drugi dzień, organizm zdąży zatęsknić za bieganiem, ma się więcej energii, postępy są szybsze, stawy/mięśnie nie są obciążone.
Muszę przetestować . Niech mi tylko stopa dojdzie do siebie...

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Myślę, że na razie 3 razy w tygodniu.
Chyba, że tak mi spodoba

masz kłopoty z sercem?
Mam trochę za małe serce i męczę się szybciej niż inni . Bywa wkurzające .
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 09:01   #1010
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Butter gratulacje. Co to za praca??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:05   #1011
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Poemi przynajmniej nie jesteś zupełnie bez serca

Śniła mi się hania, chociaż nie wiem jakim cudem, bo przecież nigdy nie widziałam nawet jej zdjeć
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:07   #1012
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Haniu, to teraz już całkiem oficjalnie - gratuluję!
L_V, ja też na razie jestem bastionem 'antydzieciowym'... ale to bardziej ze względu na moją sytuację 'życiową'...

Nie pisałam Wam...od tygodnia pracuję. Na razie mam umowę na 2 miesiące ...zobaczymy co będzie dalej. Trzymajcie kciuki
dzięki

I Tobie gratuluję. Oby praca przynosiła Ci satysfakcje, a ludzie byli OK.



Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
O jaaaaaa! Haniu, gratuluję!
Dzięki.



Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Dziś znowu przysypiam. Moje dziecię wczoraj obudziło się o 6 na jedzenie i potem dalej spało do... 9 Dziś od 6 już nie było mowy o spaniu, stwierdziliśmy z TŻ, że chce wybadać, kiedy to rodzice znikają

Wczoraj widziałam ją dopiero o 18. Kiedy dotarliśmy do domu, teściowie już jechali na rehabilitację Mam nadzieję, że moja praca nie wpłynie negatywnie na nasze relacje.
heh..na pewno

Na relacje twoje z córką czy twoje z teściami??

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość

Współczuję remontu przedpokoju, ostatnio rozmawialiśmy o wymianie parapetu w salonie i TŻ z błaganiem w oczach szepnął "ale to w przyszłym roku..."? Ja też się nie palę.

Dziś zaczęłam bieganie. Muszę powiedzieć... że to niezłe wyzwanie i trzeba mieć silną motywację... Było ciężko wydolnościowo i wróciłam zlana potem. Pokusiłam się jeszcze o pokręcenie hula-hop, ale o ćwiczeniach nie było mowy.

Trochę na własne życzenie zaczęłam kiepsko, bo... źle ustawiłam sobie playlistę. Więc biegałam po 4 minuty, a maszerowałam 2-3. Udało mi się wytrwać 4 cykle, 5 przemaszerowałam.
No ale jak na pierwszy raz to chyba nie najgorzej...
Bardzo , ładnie. Pamiętam moje pierwsze kroki na bieżni- zawał po 2 minutach biegu. Musiałam po tym truchtać 10 min
fajne jest to że szybko widac efekty - co bardzo nakręca do biegania. A Niefajne jest to że kondycja szybko spada...wystarczy miesiąc przerwy i wraca do zera

Cytat:
Napisane przez novocaine870 Pokaż wiadomość
Haniu gratuluję!
i Tobie Butter też


Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
cześć

Haniu po pierwsze głośno juz gratuluję !!!
Butter Tobie też! Trzymam kciuki aby z pracą wszystko ułożyło się pomyślnie!
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:11   #1013
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Poemi przynajmniej nie jesteś zupełnie bez serca

Śniła mi się hania, chociaż nie wiem jakim cudem, bo przecież nigdy nie widziałam nawet jej zdjeć
Dobre! . Ja ostatnio rozmawiałam z TŻ-em o moim niskim ciśnieniu i stwierdziłam "niskie ciśnienie nie jest niebezpieczne tak jak za wysokie... no chyba, że się rozwali głowę o podłogę" . Bardzo mnie to uradowało, ale jego już nie...

Mi się też czasami śnicie . Niedawno mi się Madzia śniła .
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:12   #1014
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cześć

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Twin, jak się czujesz?
Dzięki, bardzo dobrze mimo, że powoli zaczynam odczuwać ciążę

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Dziś znowu przysypiam. Moje dziecię wczoraj obudziło się o 6 na jedzenie i potem dalej spało do... 9 Dziś od 6 już nie było mowy o spaniu, stwierdziliśmy z TŻ, że chce wybadać, kiedy to rodzice znikają

Wczoraj widziałam ją dopiero o 18. Kiedy dotarliśmy do domu, teściowie już jechali na rehabilitację Mam nadzieję, że moja praca nie wpłynie negatywnie na nasze relacje.
Myślę, że Ewa przyzwyczai się, że mama pracuje

Emilko trzymam kciuki za dalsze bieganie

Cześć Poemi! Dawno Cię nie było
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:13   #1015
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Mi się też czasami śnicie . Niedawno mi się Madzia śniła .
ja??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:19   #1016
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
o, dziś pomyślałam, że dawno się nie odzywałaś.
Co słychać?
Mój 2 milimetrowy zarodek sprawił że wyłoniły się dziewczyny które na
długo o nas zapomniały
Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Poemi przynajmniej nie jesteś zupełnie bez serca

Śniła mi się hania, chociaż nie wiem jakim cudem, bo przecież nigdy nie widziałam nawet jej zdjeć


I co tam robiłam??

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Dobre! . Ja ostatnio rozmawiałam z TŻ-em o moim niskim ciśnieniu i stwierdziłam "niskie ciśnienie nie jest niebezpieczne tak jak za wysokie... no chyba, że się rozwali głowę o podłogę" . Bardzo mnie to uradowało, ale jego już nie...

Mi się też czasami śnicie . Niedawno mi się Madzia śniła .
Niby nie jest..ale trzeba dbać o podwyższanie go naturalnymi sposobami..bo taka zapaść wcale bezpieczna nie jest

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć

Dzięki, bardzo dobrze mimo, że powoli zaczynam odczuwać ciążę
Myślę, że Ewa przyzwyczai się, że mama pracuje
W którym tygodniu jesteś?? (heh...teraz bardziej kumam co sie dzieje w poszczególnym tygodniu nie miesiącu)

Ja myślę że lepiej by dziecko potęskniło za matka niż sie od niej uzależniło. Poza tym pracująca mama często jest szczęśliwsza niż zasiedziała w domu.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:20   #1017
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Butter super, że znalazła się praca. Oby była satysfakcjonująca

kotek połączenie kolorów wygląda super. a łóżko z takim zagłówkiem skojarzylo mi się z kajdankami

chciałabym biegać, ale moje kolana nie pozwalają. co gorsza, na skakankę też nie
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:20   #1018
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć Poemi! Dawno Cię nie było
Ano... Ale wczoraj rozpoczęłam wakacje i stwierdziłam, że mogę sobie pozwolić na forum . Szczególnie, że w tle szukam ślubnych inspiracji

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
ja??
Nooooo . Nie pamiętam o co chodziło . W ogóle ostatnio mam pokręcony sny . Wczoraj mi się śniło, że zaspałam na ślub i w biegu malowałam się, czesałam i... Sprzątałam swój pokój bo tam miało być wesele . Uratowała mnie jakaś dziwna zmiana czasu o 4 godziny . Ale przed samym ślubem okazało się, że nie kupiliśmy obrączek . Amerykańskie zakończenie
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:33   #1019
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Poemi mam nadzieję, że choc to nie był jakiś horror a co do dziwnych snów, tez czasami tak mam. Hm.. a kiedy wy dokładnie bierzecie ślub??

Haniu widzę, ze już się wkręciłaś w myśl, ze będziesz mamą
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:37   #1020
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Poemi mam nadzieję, że choc to nie był jakiś horror a co do dziwnych snów, tez czasami tak mam. Hm.. a kiedy wy dokładnie bierzecie ślub??

Haniu widzę, ze już się wkręciłaś w myśl, ze będziesz mamą
Horror to na pewno nie był . Hmm... Chyba ostatnim razem jak Wam pisałam to miało być we wrześniu . Ale przełożyłam bo się stresowałam i w rezultacie weźmiemy ślub 28 kwietnia . Nawet już załątwiliśmy kilka spraw i ostatnio niespodziewanie stałam się posiadaczką pierścionka

Ja od wczoraj w ciężkim szoku jestem przez Hanię! Wszystkiego się mogłam spodziewać, ale to mi do głowy nie przyszło!
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.