Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-13, 14:15   #3661
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Niestety nie, chciałam zamówić a tutaj już wyprzedany.
Obecnie jest tylko żel i woda toaletowa.

Szkoda że nie informowali wcześniej że będą wycofywać - zrobiłabym zapasy olejku bo jest super.

O kurka Ja go nie uzywałam ale jak piszesz ze jest świetny to jeszcze bardziej mi szkoda ze nie kupiłam w sklepach stacjonarnych też go juz nie ma? A używałaś tej wody lub zelu ? Warto kupić?
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 15:02   #3662
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cześć dziewczyny!

Podczytuję Was jakiś czas w miarę regularnie i stwierdziłam, że chociaż się przywitam
W roku, w którym otworzył się w Polsce pierwszy sklep YR dostałam na gwiazdkę Ming Shu, no i tak pozyskali nowego klienta wiele lat kupowałam tam tylko Ming Shu, ale od jakichś 2 lat próbuję też innych rzeczy i jestem póki co zadowolona
Moi ulubieńce to płyn dwufazowy do demakijażu oczu, kredka do oczu czarna Luminelle i ostatnio polubiłam się chyba z żel-kremem do twarzy w słoiczku Hydra Specific.

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Przyszedł dziś do mnie mailing urodziny, a lipcowego ani widu ani słychu
Chyba zamiast wody kolońskiej bambus YR ze zniżką kupię Adidas Floral Dream też za 30 dyszki (tylko mniejsza pojemność, ale pewnie lepsza trwałość ), tylko muszę najpierw powąchać
A YR niech się cmoknie w ... No właśnie
A mogłabyś napisać co jest w ofercie urodzinowej? Bo moja nie przyszła, a urodzinki już jutro

Pozdrawiam Was serdecznie!
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 16:11   #3663
Vanessa io
Rozeznanie
 
Avatar Vanessa io
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 856
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Witaj Parvati

Mnie też szkoda oliwki monoi. Jednak kupiłam w zamian olejek do opalania monoi
Myślę, że firma nas zaskoczy; odświeży szatę i ulepszy serię
Chociaż zamiennika Bronze nature 3 w 1 nie mogę znaleźć

Edytowane przez Vanessa io
Czas edycji: 2011-07-13 o 16:22
Vanessa io jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 18:40   #3664
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 798
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Mam wielką nadzieję że tylko odświeżą serie Monoi. Oby.

Używam wody toaletowej latem, długo się trzyma jak na wodę bez alkoholu, a co najważniejsze można wyjść na słońce się wygrzewać bo nie powoduje plam.

Ślicznie pachnie, tak słonecznie - kojarzy mi się z wakacjami, słońce, plażą, morzem...
Zdecydowanie poprawia nastój.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 19:15   #3665
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Mam wielką nadzieję że tylko odświeżą serie Monoi. Oby.

Używam wody toaletowej latem, długo się trzyma jak na wodę bez alkoholu, a co najważniejsze można wyjść na słońce się wygrzewać bo nie powoduje plam.

Ślicznie pachnie, tak słonecznie - kojarzy mi się z wakacjami, słońce, plażą, morzem...
Zdecydowanie poprawia nastój.
Pachnie dokładnie tak samo jak oliwka? Udało mi się ją zdobyć i zapach jest...hmm...niesamowity
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 19:25   #3666
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 798
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
Pachnie dokładnie tak samo jak oliwka? Udało mi się ją zdobyć i zapach jest...hmm...niesamowity
Tak, te same nuty zapachowe
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 19:47   #3667
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby wrzucić skany lipcowej oferty wysyłkowej? Od jakiegoś czasu przestały do mnie przychodzić (chyba za rzadko robiłam zakupy).
Akurat muszę zrobić zakupy na wyjazd i może znajdę coś ciekawego w nowej ofercie.
Bardzo proszę
W lipcu chyba były 2 oferty( tzn. znaczki te same tylko prezenty różne).Dysponuję tylko znaczkami. Dostałam ofertę z gratisowym kremem ADN. Za zakup powyżej 80 zł jest komplet pereł słodkowodnych korale+ pierścionek . Nr mojej oferty PYA7RA06 .W jednym brakującym okienku była 2x woda Flowerparty , a w drugim lakier o kolorze malwy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0001.jpg (227,2 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0002.jpg (204,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0003.jpg (196,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0004.jpg (120,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0005.jpg (132,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0006.jpg (172,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0007.jpg (265,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0008.jpg (182,6 KB, 44 załadowań)
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 21:05   #3668
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Dziękuję serdecznie!
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 21:18   #3669
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Dziękuję serdecznie!
Nie ma za co. Fajnie , że mogłam pomóc
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 21:25   #3670
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

A mi ten kod nie wchodzi przez internet...Wy nie macie z nim problemu?
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 06:50   #3671
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
A mi ten kod nie wchodzi przez internet...Wy nie macie z nim problemu?
Ktoś już wspominał, że oferta lipcowa nie wchodzi przez internet.. Wersja tylko do wysyłki lub telefoniczna.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 07:29   #3672
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
W lipcu chyba były 2 oferty( tzn. znaczki te same tylko prezenty różne).Dysponuję tylko znaczkami. Dostałam ofertę z gratisowym kremem ADN. Za zakup powyżej 80 zł jest komplet pereł słodkowodnych korale+ pierścionek . Nr mojej oferty PYA7RA06 .W jednym brakującym okienku była 2x woda Flowerparty , a w drugim lakier o kolorze malwy.


Hej witajcie

Ja korzystam z Yves ale kupując w sklepie stacjonarnym. Powiedźcie Mi a co zrobić aby właśnie mieć możliwość zakupu korzystając z takich znaczków?
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.








Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 08:22   #3673
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Justa02 Pokaż wiadomość
Hej witajcie

Ja korzystam z Yves ale kupując w sklepie stacjonarnym. Powiedźcie Mi a co zrobić aby właśnie mieć możliwość zakupu korzystając z takich znaczków?
Ja osobiście kiedy zaczynałam przygodę z YR ,zrobiłam pierwsze zamówienie przez stronę internetową i potem oferty przychodziły już co miesiąc do domu.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 10:14   #3674
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Ja osobiście kiedy zaczynałam przygodę z YR ,zrobiłam pierwsze zamówienie przez stronę internetową i potem oferty przychodziły już co miesiąc do domu.

Dziękuję za odpowiedź
Pogrzebałam na stronie YR i tam znalazłam formularz zgłoszeniowy do formy wysyłkowej
ale trzeba go wysłać pocztą...
także już poszło... Poczta Polską
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.








Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 15:32   #3675
garnet
Raczkowanie
 
Avatar garnet
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 93
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Wiecie może, czy robiąc zakupy z książeczki czekowej dostaje się normalnie pieczątki? I czy można to połączyć z ulotką sierpniową (2x więcej pieczątek)?
Dostaje się normalnie pieczątki/czeki pewnie można połączyć z ulotką.

Cytat:
Ech, wcześniej pisałam, ale wiadomość moja gdzieś zniknęła czekając na zatwierdzenie przez moderatora. I teraz tak głupio wygląda ta wyżej, bo ani bez dzień dobry, ani nic.
A pisałam, że dostałam w gratisie żel Jardin des Nypes. Nie wiem, czemu, ale był w paczce
witamy może dali zamiast błyszczyka...ale przynajmniej wyszłaś na plusie;p
__________________
Kiri kiri kiri kiri kiri...
garnet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 16:01   #3676
marlena_m
Rozeznanie
 
Avatar marlena_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 556
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Ja osobiście kiedy zaczynałam przygodę z YR ,zrobiłam pierwsze zamówienie przez stronę internetową i potem oferty przychodziły już co miesiąc do domu.
Ja pierwsze zakupy robiłam przez internet w maju i dostałam ofertę następną w paczce,ale nic mi nie przychodzi co miesiąc (chodzi mi o te znaczki) Ciekawe czy w systemie im umknęłam ... może to i lepiej , bo kusiło by z 3 stron: internet, sklep stacjonarny i wysyłkowy
__________________
www.CodzienniePomagam.pl --> klikaj
6 organizacji charytatywnych na 1 stronie !
http://www.dobryklik.pl/
www.siepomaga.pl
marlena_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 18:24   #3677
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość
Ja pierwsze zakupy robiłam przez internet w maju i dostałam ofertę następną w paczce,ale nic mi nie przychodzi co miesiąc (chodzi mi o te znaczki) Ciekawe czy w systemie im umknęłam ... może to i lepiej , bo kusiło by z 3 stron: internet, sklep stacjonarny i wysyłkowy
Z pewnością nie umknęłaś im. Ktoś tu wcześniej wspominał, że czasem oczekiwanie na pierwszą przesyłkę trwa ok 3 miesięcy, czego nie potwierdzam jeśli chodzi o mnie. Sama zrobiłam pierwsze zamówienie przez net, potem była oferta w paczce. Skorzystałam z niej. Następnie już miałam ofertę w paczce i niezależnie od tego w skrzynce (nie zawsze są to znaczki) . Sama się nakręcałam na zakupy, a jeszcze jak odkryłam to forum i dziewczyny zaczęły kusić , no to już więcej nie potrzeba. Czy zrobiłaś zamówienie z tej oferty, która przyszła w paczce? Może tu jest pies pogrzebany.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 18:28   #3678
coldwar
Przyczajenie
 
Avatar coldwar
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez garnet Pokaż wiadomość
witamy może dali zamiast błyszczyka...ale przynajmniej wyszłaś na plusie;p


Może, może - chcieli mnie udobruchać

A jak w ogóle zaparujecie się dziewczyny na ich błyszczyk powiększający usta? Warto?
Bo mnie kusi i może wykorzystałabym na niego zniżkę z czeków...
coldwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 19:00   #3679
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez coldwar Pokaż wiadomość
A jak w ogóle zaparujecie się dziewczyny na ich błyszczyk powiększający usta? Warto?
Bo mnie kusi i może wykorzystałabym na niego zniżkę z czeków...
ja też się na niego czaję od kiedy przeczytałam recenzję na blogu Brunette's Heart, ale chciałam wersję truskawkową, która była długo niedostępna. a teraz z kolei mam niezły zapas mazideł do ust.

Dziewczyny, który krem YR dobrze nawilży skórę skłonną do przetłuszczania i zapychania?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 21:14   #3680
marlena_m
Rozeznanie
 
Avatar marlena_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 556
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Z pewnością nie umknęłaś im. Ktoś tu wcześniej wspominał, że czasem oczekiwanie na pierwszą przesyłkę trwa ok 3 miesięcy, czego nie potwierdzam jeśli chodzi o mnie. Sama zrobiłam pierwsze zamówienie przez net, potem była oferta w paczce. Skorzystałam z niej. Następnie już miałam ofertę w paczce i niezależnie od tego w skrzynce (nie zawsze są to znaczki) . Sama się nakręcałam na zakupy, a jeszcze jak odkryłam to forum i dziewczyny zaczęły kusić , no to już więcej nie potrzeba. Czy zrobiłaś zamówienie z tej oferty, która przyszła w paczce? Może tu jest pies pogrzebany.
Ja moje zamówienie z internetu dostałam po 3 tygodniach a z oferty z paczki nie skorzystałam i chyba jej nie wykorzystam,chociaż ważna jest 6 m-cy - może mnie jeszcze najdzie. Teraz skorzystałam z paru "letnich czeków", z oferty pocztowej na sklep stacjonarny także chyba dam sobie spokój z wysyłkowymi ofertami na jakiś czas .
__________________
www.CodzienniePomagam.pl --> klikaj
6 organizacji charytatywnych na 1 stronie !
http://www.dobryklik.pl/
www.siepomaga.pl
marlena_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 21:23   #3681
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

ciągle nie dostałam mojej zniżki 50% już mam dosyć tego czekania przecież zaraz koniec lipca będzie
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 21:35   #3682
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
ciągle nie dostałam mojej zniżki 50% już mam dosyć tego czekania przecież zaraz koniec lipca będzie
Ja też jeszcze nie dostałam i już wątpię, że dostanę, bo ulotki zazwyczaj przychodziły do mnie na tydzień przed nowym miesiącem, a już jest połowa miesiąca. A może to i lepiej przynajmniej zaoszczędzę
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 21:39   #3683
garnet
Raczkowanie
 
Avatar garnet
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 93
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

^coś mi się zdaje, że już nie dostaniesz, najlepiej przejdź się do sklepu i powiedz, że nie dostałaś ulotki (najprawdopodobniej zaginęła na poczcie)..no chyba, że jednak nie do wszystkich wysyłali...dlatego najlepiej przejść się do sklepu i zapytać

Cytat:
A jak w ogóle zaparujecie się dziewczyny na ich błyszczyk powiększający usta? Warto?
Bo mnie kusi i może wykorzystałabym na niego zniżkę z czeków...
Cytat:
ja też się na niego czaję od kiedy przeczytałam recenzję na blogu Brunette's Heart, ale chciałam wersję truskawkową, która była długo niedostępna. a teraz z kolei mam niezły zapas mazideł do ust.

Dziewczyny, który krem YR dobrze nawilży skórę skłonną do przetłuszczania i zapychania?
Mam jeżynkę, kokos i mini truskawkę...i właśnie ten mini lubię naj w sam raz do torebki, a i kolor z tych 3 mi naj odpowiada. Jeżyna daje widoczny kolor, a kokos jest transparentny, ale b. błyszczący. Imho warto.

Ja mam też takową cerę i używam serii dla skóry odwodnionej. Po zmyciu makijażu nakładam ten żel-krem na dzień, super nawilża skórę, po filtrach, kremach matujących etc. Na noc latem od czasu do czasu nakładam tę wersję na noc (jest super zimą).
__________________
Kiri kiri kiri kiri kiri...
garnet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 23:14   #3684
marlena_m
Rozeznanie
 
Avatar marlena_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 556
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
ciągle nie dostałam mojej zniżki 50% już mam dosyć tego czekania przecież zaraz koniec lipca będzie
Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze nie dostałam i już wątpię, że dostanę, bo ulotki zazwyczaj przychodziły do mnie na tydzień przed nowym miesiącem, a już jest połowa miesiąca. A może to i lepiej przynajmniej zaoszczędzę
Ktoś chyba pisał na forum ,że zgubił te kartki, powiedział w sklepie i można było zrobić zakupy na zniżkę pomimo fizycznego braku ulotki.
__________________
www.CodzienniePomagam.pl --> klikaj
6 organizacji charytatywnych na 1 stronie !
http://www.dobryklik.pl/
www.siepomaga.pl
marlena_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 06:54   #3685
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez coldwar Pokaż wiadomość


Może, może - chcieli mnie udobruchać

A jak w ogóle zaparujecie się dziewczyny na ich błyszczyk powiększający usta? Warto?
Bo mnie kusi i może wykorzystałabym na niego zniżkę z czeków...
Miałam truskawkę, złoto i mango. Mango zaskoczyło mnie kolorem i jak dla mnie całkowity niewypał. Natomiast truskawka i złoto jest ok.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 20:33   #3686
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość
Ja moje zamówienie z internetu dostałam po 3 tygodniach a z oferty z paczki nie skorzystałam i chyba jej nie wykorzystam,chociaż ważna jest 6 m-cy - może mnie jeszcze najdzie. Teraz skorzystałam z paru "letnich czeków", z oferty pocztowej na sklep stacjonarny także chyba dam sobie spokój z wysyłkowymi ofertami na jakiś czas .
Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze nie dostałam i już wątpię, że dostanę, bo ulotki zazwyczaj przychodziły do mnie na tydzień przed nowym miesiącem, a już jest połowa miesiąca. A może to i lepiej przynajmniej zaoszczędzę
Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość
Ktoś chyba pisał na forum ,że zgubił te kartki, powiedział w sklepie i można było zrobić zakupy na zniżkę pomimo fizycznego braku ulotki.
Dziewczyny do mnie też nie przyszedł mailing lipcowy (ale urodzinowy już tak). Miałam dość czekania, poszłam do YR i powiedziałam, że nie dostałam ulotki na lipiec, mimo że regularnie przychodzą co miesiąc a chciałabym kupić coś z tą zniżką 50%. Pani zapytała czy na maila nic nie przyszło. Mówię, że nie (może przyjdzie bo czasami przychodzi mailing na maila ale nie mam ochoty czekać i zastanawiać się bo ja chcę JUŻ). I kupiłam tą wodę kolońską bambus, dostałam mini maseczkę z glinką, pani odnowiła kartę bo była ważna do maja i nabiła pieczątki.

I na karteczce zapisała sobie mój nr karty klienta i dane, żeby wprowadzić do kompa że już skorzystałam z mailingu lipcowego (to pewnie na wypadek jakbym chciała drugi raz skorzystać :P)

Idźcie i powiedzcie, że nie ma ulotki a chcecie kupic coś na tą zniżkę 50% W końcu im zależy na sprzedaży i zysku więc na pewno wam nie odmówią

Edytowane przez Makobratek
Czas edycji: 2011-07-15 o 20:35 Powód: dopisek
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:01   #3687
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez garnet Pokaż wiadomość
^coś mi się zdaje, że już nie dostaniesz, najlepiej przejdź się do sklepu i powiedz, że nie dostałaś ulotki (najprawdopodobniej zaginęła na poczcie)..no chyba, że jednak nie do wszystkich wysyłali...dlatego najlepiej przejść się do sklepu i zapytać
Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość
Ktoś chyba pisał na forum ,że zgubił te kartki, powiedział w sklepie i można było zrobić zakupy na zniżkę pomimo fizycznego braku ulotki.
Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Dziewczyny do mnie też nie przyszedł mailing lipcowy (ale urodzinowy już tak). Miałam dość czekania, poszłam do YR i powiedziałam, że nie dostałam ulotki na lipiec, mimo że regularnie przychodzą co miesiąc a chciałabym kupić coś z tą zniżką 50%. Pani zapytała czy na maila nic nie przyszło. Mówię, że nie (może przyjdzie bo czasami przychodzi mailing na maila ale nie mam ochoty czekać i zastanawiać się bo ja chcę JUŻ). I kupiłam tą wodę kolońską bambus, dostałam mini maseczkę z glinką, pani odnowiła kartę bo była ważna do maja i nabiła pieczątki.

I na karteczce zapisała sobie mój nr karty klienta i dane, żeby wprowadzić do kompa że już skorzystałam z mailingu lipcowego (to pewnie na wypadek jakbym chciała drugi raz skorzystać :P)

Idźcie i powiedzcie, że nie ma ulotki a chcecie kupic coś na tą zniżkę 50% W końcu im zależy na sprzedaży i zysku więc na pewno wam nie odmówią
pójdę pójdę tylko czekam, żeby iść w przyszłym tygodniu i obwąchać przy okazji serię Jardin des Nymphes i skorzystać z ulotki i dostać kosmetyczkę
tylko w takim wypadku wydaje mi się, że przepadną mi podwójne pieczątki na sierpień no chyba, że znów pójdę i powiem - jak myślicie? bo chciałabym podwójne pieczątki przy realizacji czeków z rabatowej książeczki ciekawe czy moje życzenia się spełnią
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:15   #3688
marlena_m
Rozeznanie
 
Avatar marlena_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 556
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
chciałabym podwójne pieczątki przy realizacji czeków z rabatowej książeczki ciekawe czy moje życzenia się spełnią
zastanawiałam się właśnie czy przy realizowaniu czeków będą podwójne pieczątki , to chyba byłoby zbyt piękne ... obym się myliła.



p.s. Ja ofertę lipcową dostałam i już wykorzystałam 2 lipca , ja pisałam,że nie dostaję tych ofert wysyłkowych
__________________
www.CodzienniePomagam.pl --> klikaj
6 organizacji charytatywnych na 1 stronie !
http://www.dobryklik.pl/
www.siepomaga.pl
marlena_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 16:51   #3689
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość
zastanawiałam się właśnie czy przy realizowaniu czeków będą podwójne pieczątki , to chyba byłoby zbyt piękne ... obym się myliła.
No raczej nie Mailingi pocztowe i czeki to dwie różne bajki Zresztą aż tak nas YR nie kocha
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 17:16   #3690
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez garnet Pokaż wiadomość
Ja mam też takową cerę i używam serii dla skóry odwodnionej. Po zmyciu makijażu nakładam ten żel-krem na dzień, super nawilża skórę, po filtrach, kremach matujących etc. Na noc latem od czasu do czasu nakładam tę wersję na noc (jest super zimą).
dzięki, chyba kupię ten krem ze zniżką 50%.

od jutra będę testować krem zmniejszający pory, leżakował sobie w zapasach. ciekawa jestem jak się u mnie sprawdzi.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.