Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-19, 13:08   #541
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

hello

TYSIA - STO LAT, STO LAT

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Kosteczko- co fajnego kupiłaś?

Ja zaraz zmykamdo kina na nowy film z Dorocińskim. Erotyk
ach jak co tydzien kilka fajnych bluzeczek wpadly tez fajne spodnie i piekne granatowe kaloszki dla chrzesniaka rozmiar 21 w tym tygodniu robie odwyk ciuchlandowy bo nie mieszcze sie w szafie najpierw musze zrobic odsiew starszych rzeczy

limonko - jak film??

virginio - co tam u Ciebie słychac??

u mnie nic nowego pozatym, ze postanowilam wrocic na jedyna sluszna droge diety i stracic reszte tego tłuszczu ktory na mnie zalega...
a matywacja jest wyjazd nad morze za 3 tygodnie
kto sie wybiera??
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 14:56   #542
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Tysiu, stooooooooooooooooo lat, zdrowia, szczęścia, seksu i pomarańczy, niech Ci A. z gołą pupcią tańczy!
Duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo uśmiechu i różowych okularów na dziś i na resztę dni!


Całuję! : roza:

Polewaj!
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:05   #543
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Tyśka- wszystkiego najlepszego skarbie mój kochany!!!
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 17:30   #544
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Tysia ja również podpinam się pod życzenia wszystkiego NAJ NAJ NAJ
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:32   #545
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

dziekuj dziekuje dziekuje kochane istotki

oh jakże ja marze o tych dzikich nocach i nagich tancach A;D hehe

kochane jestescie babinki

__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:35   #546
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Tysia a jak weekendowe party się udało..? był A? dostałaś jakiś prezencik od niego ...? wydarzyło się coś ciekawego ..? możesz nas nie trzymac dłużej w niepewności....
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:28   #547
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
Tysia a jak weekendowe party się udało..? był A? dostałaś jakiś prezencik od niego ...? wydarzyło się coś ciekawego ..? możesz nas nie trzymac dłużej w niepewności....
jak bys mi zadala to pytanie w niedziele to wiele brzydkich slow moglo by sie posypac;p ale juz jestem udobruchana;p

otoz nie przyszedl na party - bo uwaga polozyl sieo 19 bo go glowa bolala i zasnal i obudzil sie o 6 rano!
a moja agresja siegnela zenitu;D

w niedziele na gie pisal do mnie a ja wogole malo co odpowiadalam i w koncu przyjechal o 19 na przeprosiny;p i do 1 tak przepraszal haha;p no nawet nie wiedzial ze po 0,5h juz wybaczylam haha;D ale przepraszac mogl dalej;p
no glupio wyszlo fakt, ale on ciagle ma te bole zatok wiec mozliwe ze go poskladalo, ale mnie najbardziej wku to ze mi nei dal znaku jakeigos, no ale jak mial dac przez sen;/
w kazdym bardz razie jest juz okej;P

a od przyjaciolki i jej bojsa dostalam winko, super chruper torebke i bluzke z HM i o dzowo sluchajcie zmeiscilam sie w nią hahahaha;D
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 19:34   #548
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Hmmm to faktyczycznie nie popisał sie ale widze, że już Cię udobruchał ...
a jak z Twoją dietką ...?
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:08   #549
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
Hmmm to faktyczycznie nie popisał sie ale widze, że już Cię udobruchał ...
a jak z Twoją dietką ...?
a no nie popisal sie, a pytania mojej przyjaciolki, jeje chopa, mamity mojej, diadka - gdzie jest A, wrecz mnie zabijały!
ale juz jestem uglaskana, hahah glasakl pare godzin hahaha;p

a dietka...bylo super do soboty, potem sie nazarlam;/ to kielbaska, to torcik, to salatka, to z 5 cipsow- i tu mi chwala bo normalnie na 5 bym nie poprzestala, w niedziele tez trochu dobrego....i troche posralo sie;/
ale mam nadzieje, ze jak wroce znow na prosto to przez ten weekend nie wroiclo wszysko co ucieklo;(
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:32   #550
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
oh jakże ja marze o tych dzikich nocach i nagich tancach A;D hehe
<dzika noc><dzikie tance> for Tysława! W roli głównej Niuniuska!
Pasuje?

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
ale juz jestem uglaskana, hahah glasakl pare godzin hahaha;p
Ha! A jednak! Już nie podajecie sobie TYLKO rączek na pożegnanie, a przechodzicie do GŁASKANIA? hę? A stąd to już milimetry do seksu! Tyska, czemu się nie chwaliłaś, że sprawy idą w dobrym kierunku!?!
Nudą wieje na wątku, chyba wyplotkowałyśmy się na amen, chociaż Ty podkręć trochę atmosferę! Dawaj jakieś pikantne newsy!








Kurde, jestem gruba Jak ja mam schudnąć do września, kiedy impreza za imprezą...
A buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuu - to mój jęk/ból egzystencjalny
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 21:13   #551
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Tysiu, wszystkiego najlepszego!!! : roza:
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 00:04   #552
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

marei kochana dziekuje

niunia no nie ma co opowiadac, przychodzi, przytulamy sie, za rece trzymamy, zegnamy i do odmu

ALE EJSTEM WKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UU
zalednie minute po urodzinach trafil mnie szlak!!
gdyz o 20 o 0,00 mialy byc wyniki rekrutacji na studia! Misiek przyjechal do mnie o 23,30 prosto z roboty w roboczych ciuchach zeby tylko ze mna wyniki sprawdzic wchdozimy a tu kuwwwww zonk!!
jestem na liscie rezerwowej, ja i 3 kolezanki ktore skaldamysmyu podania, helooool z 4,5??
to ja sie pytam kogo oni tam przyjeli!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! z samymi 5? skad tyle osob 5 mialo!!!
jestem taka zla ze masakra!!!!
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 07:19   #553
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
Misiek przyjechal do mnie o 23,30 prosto z roboty w roboczych ciuchach zeby tylko ze mna wyniki sprawdzic wchdozimy a tu kuwwwww zonk!!
jestem na liscie rezerwowej, ja i 3 kolezanki ktore skaldamysmyu podania, helooool z 4,5??
to ja sie pytam kogo oni tam przyjeli!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! z samymi 5? skad tyle osob 5 mialo!!!
jestem taka zla ze masakra!!!!
tysiu widzę postępy bo A awansował na Miska z przyjeciem na studie przykra sprawa ale napewno Cię przyjmą pewnie duzo ludzi złozylo na kilka kierunkow i i na kazdym kilka sie zwolni a skladalas gdzies jeszcze?

niunia- jak Ty jestes gruba to ja jestem baleron, kochana chyba patrzysz na siebie troche za bardzo krytycznie te pare kilogramow stracisz w szybkim tempie

ja wlasnie sie otrzasnelam z tych wszystkich imprez i doszlam do wniosku, ze lata to koszmarny czas na odchudzanie piffko, grile itp..masakra ale do 7 mam zamiar trzymac sie dzielnie

miłego dnia
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:36   #554
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
niunia no nie ma co opowiadac, przychodzi, przytulamy sie, za rece trzymamy, zegnamy i do odmu

ALE EJSTEM WKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UU
zalednie minute po urodzinach trafil mnie szlak!!
gdyz o 20 o 0,00 mialy byc wyniki rekrutacji na studia! Misiek przyjechal do mnie o 23,30 prosto z roboty w roboczych ciuchach zeby tylko ze mna wyniki sprawdzic wchdozimy a tu kuwwwww zonk!!
jestem na liscie rezerwowej, ja i 3 kolezanki ktore skaldamysmyu podania, helooool z 4,5??
to ja sie pytam kogo oni tam przyjeli!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! z samymi 5? skad tyle osob 5 mialo!!!
jestem taka zla ze masakra!!!!
O kurde, Tyśka, jak Wy się już miziacie, przytulacie i nazywasz go Miskiem, to normalnie zaraz ślub będzie Fajno, fajno.
A co do rekrutacji, spokojnie, na pewno część ludzi pozabiera swoje papiery bo składali na kilka kierunków, miejsca się zwolnią i będzie dobrze Poczekaj jeszcze trochę na wyniki drugiej rekrutacji, jeszcze nic straconego!


Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
niunia- jak Ty jestes gruba to ja jestem baleron, kochana chyba patrzysz na siebie troche za bardzo krytycznie te pare kilogramow stracisz w szybkim tempie
Kosteczko, ale mnie ten mój brzuch normalnie do szału doprowadza. Ostatnio robiłam a6w, ale gdzie tam, trafił się ten wyjazd, rzuciłam to i nie mam ochoty wrócić A kg jak są tak są buuu Jeszcze 7 w dół, albo chociaż 5 i będę zadowolona...

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
ja wlasnie sie otrzasnelam z tych wszystkich imprez i doszlam do wniosku, ze lata to koszmarny czas na odchudzanie piffko, grile itp..masakra ale do 7 mam zamiar trzymac sie dzielnie
Dokładnie! Zimą szło mi o wiele lepiej z dietowaniem, a teraz nie mogę się opanować przed kolejnym piwkiem i żarełkiem z grilla Masakra...
Ale Ty kosteczko i tak jesteś genialna, już wyglądasz świetnie, tyle Ci spadło kg, że na pewno to kwestia czasu (krótkiego;-) i osiągniesz swój cel!




Moja siostra poszła do dietetyczki i od miesiąca spadło jej już ponad 4 kg. Co ciekawe, strasznie ma dziwną redukcję bo pełno w niej węgli, znacznie więcej niż białka, a i tak chudnie w ekspresowym tempie ... Je ok. 1200 kcal, wcina banany i nektarynki, pieczywo... a ja nie mogę wyjść z podziwu, jak tak można, no więc zaczęłam się do tego planu stosować, może i na mnie spłynie parę kg mniej

Wczoraj odebrałam wyniki tomografii i faktycznie mam w tym moim nosie i w zatokach sajgon: polipy i inne takie atrakcje, pogrubione śluzówki, krzywą przegrodę (!) Tylko cholera, czemu nie mogli mi tego z 10 lat wcześniej zrobić, nie męczyłabym się tyle lat, całe dzieciństwo i młodość z tymi katarami i chorobami zatok Ehhhhh....

Poza tym u mnie ok, tylko czas tak szybko leci, a ja dostaję zadyszki

Z Młodym też jak w bajce Wreszcie się ogolił na łyso i w końcu wygląda jak człowiek, a nie jak zarośnięty buszmen

Mam tylko problem z organizacją wieczoru panieńskiego dla sister, zupełnie nie mam pomysłów... a ona to w ogóle stwierdziła, że nic nie chce


Ściskam buziam
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:42   #555
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Moja siostra poszła do dietetyczki i od miesiąca spadło jej już ponad 4 kg. Co ciekawe, strasznie ma dziwną redukcję bo pełno w niej węgli, znacznie więcej niż białka, a i tak chudnie w ekspresowym tempie ... Je ok. 1200 kcal, wcina banany i nektarynki, pieczywo... a ja nie mogę wyjść z podziwu, jak tak można, no więc zaczęłam się do tego planu stosować, może i na mnie spłynie parę kg mniej
kurcze jak wiecej wegli niz bialka to dieta cud co najmniej jak dla mnie, bo ja juz bialkiem...daj znac jak Ci idzie ta dieta i ew. wrzuc cos na maila jakis skrocony jadlospis jak bedziesz miala chwile, bardzo jestem ciekawa tej diety..

bidula jestes z tymi zatokamitrzymaj się..
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 10:26   #556
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
tysiu widzę postępy bo A awansował na Miska z przyjeciem na studie przykra sprawa ale napewno Cię przyjmą pewnie duzo ludzi złozylo na kilka kierunkow i i na kazdym kilka sie zwolni a skladalas gdzies jeszcze?
oj wypsło mi sie z tym miskiem noo;p wnerwiona bylam;p pod wplywem emocji pisalam;p
nie sadze zeby mnie przyjeli;/ do na dalekiej pozycji jestem jak ja tak i dziewczyny, poprostu troche nas zrobili w h, bo Ci co tam byli na 1 stopniu mieli punkty mnozone razy1,5 i automatycznie wskakiwali na 1 miesce, a jak ich duzo bylo to malo miejsc zostalo dla obcych i od cala heca;/ nie skladalam nigdzie indziej, ale patrzylam na net to jeszcze na innej uczelni jest otwarta rekrutacja to mzoe tam zloze na dniach

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
O kurde, Tyśka, jak Wy się już miziacie, przytulacie i nazywasz go Miskiem, to normalnie zaraz ślub będzie Fajno, fajno.
A co do rekrutacji, spokojnie, na pewno część ludzi pozabiera swoje papiery bo składali na kilka kierunków, miejsca się zwolnią i będzie dobrze Poczekaj jeszcze trochę na wyniki drugiej rekrutacji, jeszcze nic straconego!
no z tym miskiem to jak wyzej napisalam;p
slub? kobieto niech ze sie sprawy zaczna szybciej toczyc, wtedy pomyslimy o slubie hehe
co do rekrutacji to tez jak wyzej hehe jak mnie nei chca to h im w d;D
jestem obrazona na nich i nawet jak jakims cudem mnie wezma to nie wiem czy pojde za takie chamstwo;D
fajnie Twojej sis, ze jedzac pysznosci losu chudnie, takie to maja zycie ..eh jak w madrycie!
a na panienski zalatw nagich tancerzy sasa;D sama wowczas chetnie wpadne haha;D
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 20:06   #557
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cześć kobietki

Tyśka- Twój Misiek... Eeee... To znaczy A trochę się nie popisał w Twoje urodziny. Ale skoro tak wytrwale głaskał, że aż się zrehabilitował to niech mu już będzie wybaczone
Ze studiami myślę, że będzie dokładnie tak jak mówią dziewczyny. Część osób, które składało papiery na kilka kierunków zrezygnuje i wtedy w glorii i chwale rozpoczniesz studia magisterskie

Niunia- Ty gruba? Ty gruba? Weeeeeź się lecz dziewczyno, bo najwyraźniej urojenia masz
Biedna jesteś z tymi zatokami... Że też wcześniej żaden lekarz nie potrafił Ci pomóc! A teraz jak będzie wyglądać leczenie?
Z wieczorem panieńskim mam taki sam problem. Też nie wiem co wymyślić dla kumpeli u której świadkuję... Ze mną ktoś kiedyś nie będzie miał problemu, bo wystarczy, że załatwią mi fajnego streaptizera i po kłopocie Ale nie wszystkim tak łatwo dogodzić

Kosteczko-
lepiej nie zapraszaj na wakacje nad morzem! Zapominasz, że mnie łatwo zwabić i znów będziesz mnie miała na głowie
Lato zdecydowanie nie służy odchudzaniu. Zimne piwo za bardzo wówczas kusi

Dziewczyny, mówię Wam jaki mam masakryczny tydzień... Chłopcy z pracy śmieją się, że kupią mi koszulkę z napisem "Lojalnie uprzedzam,że przegryzę aortę pierwszej osobie, która do mnie twarz otworzy Co świetnie oddaje mój nastrój
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 06:16   #558
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Hey

Tysia opowiedz wiecej szczególw
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 10:12   #559
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Kosteczko- lepiej nie zapraszaj na wakacje nad morzem! Zapominasz, że mnie łatwo zwabić i znów będziesz mnie miała na głowie
Lato zdecydowanie nie służy odchudzaniu. Zimne piwo za bardzo wówczas kusi
kusze Cię kuszę chce Cię miec na głowie wiec przyjezdzaj bo z kim ja bede jadła ciedziennie pizze i piła drinki na plaży moze namowisz virginie..??a w tym roku ekipa bedzie mniej stetryczała, bo w drugim tygodniu przyjezdzaja bardzo sympatyczni znajomi i brat bratowej z dziewczyna srednia wieku 26 lat jestesmy od 7-21 sierpnia wiec macie duze pole do popisuacha i w wiadomym miejscu szepnij tylko słowko a zaraz po przyjezdzie szukam Tobie albo Wam miejsca
która jeszcze się skusi..

ta pogoda mnie dobija chociaz lubie deszcz i niecierpie upalow to, to co jest za oknem to stanowczo juz jest przesada
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 19:14   #560
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cześć skarby


Stęskniłam się za Wami strasznie, strasznie!!

Już się spowiadam ze swojej nieobecności, tudzież milczenia. Mieszkanie już sprzedane, w związku z tym miałam małe zamieszanie, przeprowadzkę, w nowym miejscu remont itd. Jest mi dziko strasznie, powrót do rodziców po takim okresie 'samowolki' to jednak kicha straszna. Chciałabym wierzyć, że to tylko rozwiązanie tymczasowe, ale i z tą wiarą ostatnio u mnie też nie najlepiej....

I generalnie jest do d.

Ale i tak Was kocham
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 23:19   #561
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!




po raz kolejny waracm bo sie stesknilam
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 08:19   #562
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość



po raz kolejny waracm bo sie stesknilam
witaj

Tysia - co tam u Ciebie?? bo cos niewesola minke masz na gg...pisz no szybciutko

a gdzie Wy sie wszystkie podzialyscie??
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 08:36   #563
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

hello u mnie nic nowego, ciagle poszukuje wymarzonej kiecki na wesele w sobote znowu musimy jechac do krosna po obraczki tak mi sie nie chce bo to strasznie daleko
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 17:16   #564
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Tysia - co tam u Ciebie?? bo cos niewesola minke masz na gg...pisz no szybciutko
mam od soboty depresje, wszyko/wszysy mnei wku i doprowadzaja do placzu; przyklad z wczorja, bylam z mama w ZUSie, ona cos zobie zalatwiala, ja stalam pod sciana kolo portierni, wyszedl pan z ochrony popatrzal na mnie i mowi; co Panienka taka smutna, prosze sie usmiechnac! ja szok!, minelo 5 minut, wychdozi jakis facet z biura, patrzy patrzy na mnie, wrocl sie przyniosl mi krzeslo od siebei z biura i mowi zebym sobie usiadla, ze mimo ze koler krzeselka nie pasuje do bluzeczki to polececa!!! oszaleli te chlopy w zusie!
ale to dowod na to tylk oze wygldalam jak by mnei bito szok

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
... w sobote znowu musimy jechac do krosna po obraczki tak mi sie nie chce bo to strasznie daleko
jakie daleko, 70km, 45minut i jestescie w Kro.
ja w rzesz jestesm na zakupach minimum z2razy w mies
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 20:02   #565
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Hej ,...!!!

Tysia ...
Virginio ....
Limonko ....
Fiolusiek.....
Anielko .......
Kostko.......
Niunia.........
Marei.....

__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 21:36   #566
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
hello u mnie nic nowego, ciagle poszukuje wymarzonej kiecki na wesele w sobote znowu musimy jechac do krosna po obraczki tak mi sie nie chce bo to strasznie daleko
jakie daleko ja z ustrzyk do krosna i do rzeszowa na zakupy jezdzilamjakie to daleko ? ja dziennie robie do pracy i z powrotem ok. 60..
Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
mam od soboty depresje, wszyko/wszysy mnei wku i doprowadzaja do placzu; przyklad z wczorja, bylam z mama w ZUSie, ona cos zobie zalatwiala, ja stalam pod sciana kolo portierni, wyszedl pan z ochrony popatrzal na mnie i mowi; co Panienka taka smutna, prosze sie usmiechnac! ja szok!, minelo 5 minut, wychdozi jakis facet z biura, patrzy patrzy na mnie, wrocl sie przyniosl mi krzeslo od siebei z biura i mowi zebym sobie usiadla, ze mimo ze koler krzeselka nie pasuje do bluzeczki to polececa!!! oszaleli te chlopy w zusie!
ale to dowod na to tylk oze wygldalam jak by mnei bito szok
co sie stalo Żabo???? jak sytuacja z Panem??? pisz cos kochana
Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
Hej ,...!!!

Tysia ...
Virginio ....
Limonko ....
Fiolusiek.....
Anielko .......
Kostko.......
Niunia.........
Marei.....
cos taka całuśna??
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:31   #567
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!



Tysia

Kosta ale masz fajyn wynik z waga - to dukan? kurde ja mam za miesiac wesele...a wyglądam tragicznie, własnie się swoich ud wystraszyłam jak zęby myłam i spojrzałam w lustro

inesia co tam słychac?

fiolusiek kiedy macie ślub?
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:06   #568
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

hey my mamy slub w nasza druga rocznice 8 pazdziernika
a pamietam jak dzis jak nie chcialam sie z nim spotkac wiecej i mnie denerwowal, a tu prosze
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 13:07   #569
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Dobrrrrrrrrrry
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 13:39   #570
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Bry!
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-31 23:05:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.