Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-22, 22:00   #1951
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
no chyba rosna 1 cm na miwsiac ale ja farbowalam 2 m temu i mam tylko 1cm odrostow?czy one mi stoja w miejsu? jeny i do tego tak mi wypadaja(
Kurde, ja mam tak samo, wogóle nie widze odrostów Chyba, że mi włosy jakoś sie przyciemniły...
Jeju jak ja wam zadroszcze, jakby mi urośły włosy 5 cm w ciągu 2 miesięcy to chyba bym sie popłakała ze szczęścia... jak mi rosną pół centymetra w miesiąc... I nie wiem co mam z nimi zrobić, a nie mam czasu rabo na jakieś maski itp. rzeczy..
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 08:18   #1952
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

oj olki zazdroszcze...
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 12:00   #1953
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

o jeszcze jedno wczoraj sie nie zalonczylo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hj.JPG (36,3 KB, 100 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 16:02   #1954
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

olkie jakie dlugie ~!! ja bym chyba nigdy nie uchowala takich dlugich ale teraz sie bede starac, wax, olejek i skrzypovita i moze kiedys tez bede miala takie piekne i dlugie
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 10:49   #1955
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ja ci powiem ze to jeszcze nie jest szczyt moich marzen bo kiedys mialam dluzsze( beda mi zupelnie wystarczyc kiedy beda siegaly do bioderek;0
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 17:00   #1956
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Co robić by włosy szybciej rosły?

Cytat:
Napisane przez justysia274 Pokaż wiadomość
Mi rosną aż za szybko,
wypróbuj mieszaknę: woda + kilka łyżeczek proszku do pieczenia
Efekt: nie wiem, bo nie próbowałam ,ale czytałam o tym triku z Cosmopolitanie, wiec spróbować można.
I jak? to sie wciera na wlosy?
Aha Twoj podpis jest moze z piosenki Dody?)
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 19:54   #1957
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez meg.888 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
Właśnie zaczęłam kurację na moje włoski

Od soboty piję drożdze z melkiem, łykam tran z wit A i D.
Włosy myję co drugi dzień Seboradinem Niger, do niego dodaję kropelkę Olejku Rycynowego.
Co drugie mycie (czyli co 4 dni) nakładam Wax, podgrzewam i trzymam pod folią ok godzinki.
Kiedy nie nakładam Waxu to jakieś 20 minut przed myciem wcieram naftę.

Mam nadzieję że moje włoski ruszą z miejsca, staną się zdrowsze i ładniejsze

Długośc wynosi 58 cm, za miesiąc zmierzę i pochwalę się ile urosły (mam nadzieję ze bedzie się czym chwalić)


Pozdrawiam i życzę powodzenia z włosami
meg.888 ja również jestem zapuszczalską aktualnie używam jeszcze dove granatowego, szamponu i odżywki ale zamierzam przerzucić sie na same naturalne kosmetyki, więc włącze także w to szampony, odzywki takie gotowe ale naturalne. aktualnie od jakichś dwóch tygodni wcieram kiedy mogę i chcę olejek rycynowy w skórę głowy. na dniach wybieram sie do jakiegoś sklepu ze zdrową żywnością po olej kokosowy, co bym mogła robić maski z rycynowego i kokosowego. kupiłam w aptece też jakiś preparat odżywiający włosy z kosmedu, nazywa się aloevit. też wcieram kiedy mogę czasami używam odżywki z joanny czarna rzepa.
poszukuje naturalnych metod na włosy!!!
kochane jeżeli coś znacie to proszę o recepty
ja łykam silicę od tygodnia. chciałam kupić sobie wax ale skład mi się trochę nie podoba w zwiazku z moim przejściem na naturę musze jeszcze raz zbadac.
meg.888 możesz mi powiedzieć jak przygotowujesz drożdże z mlekiem?
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 23:08   #1958
meg.888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 21
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Kesiii,
drożdze przygotowuję w ten sposób:
1/4 kostki drożdzy rozpuszczam w szklance lekko podgrzanego mleka i.. poprostu piję codziennie, przed snem.

Wax nie wiem na ile jest naturalny a na ile ma w sobie chemii ale coś w nim musi być, skoro jest polecany dla osób po chemioterapii...

Moja kuracja trwa już ponad 2 tygodnie, ale włosy zmierzę dopiero za kolejne 2 tygodnie, czyli w sumie po miesiącu kuracji. Póki co cały czas działam systematycznie i według planu

Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości i powodzenia w zapuszczaniu włosów.
meg.888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 08:56   #1959
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ja tez zaczynam powtórkę z wxem, nie miałam na niego czasu przez osttnie 2 miesiące, stosowałam tylko normalne odrzywki, czasem olejek rycynowy i cały czas skrzypowite włoski wogóle nie są juz rozdwojone, wręcz w super stanie, błyszczące i mięciutkie. Tyle, że od niedawna zaczęły mocno wypadać-bardziej niż zwykle nie wiem czy to na jesień czy może coś innego ale nie lubie gubic tony włosów na szczęście mam ich sporo więc troche potrwa zanim wyłysiję tak więc zanim to nastąpi postanowiłam ratowac sie waxem-ciekawe tylko czy znajdę na niego czas
olkie śliczne długie włoski jak byłam w podstawówce miłam jeszcze dłuższe-ale wtedy marzyłam tylko o tym żeby mieć jak najkrótsze
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 13:32   #1960
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ja takie dlugie wlosy mialam w przedszkolu,potem już tylko krótkie, teraz wracam do naturalnego ale okropnie sie mecze z tymi odrostami, jeszcze chyba z 6 miesiecy bede mislala tak chodzić, bo nie chce obcinać włosów całkiem na króko, ale stosuje waxy, skrzypy i olekji i mam nadzieje ze urosna szybciej
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 13:40   #1961
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
ja takie dlugie wlosy mialam w przedszkolu,potem już tylko krótkie, teraz wracam do naturalnego ale okropnie sie mecze z tymi odrostami, jeszcze chyba z 6 miesiecy bede mislala tak chodzić, bo nie chce obcinać włosów całkiem na króko, ale stosuje waxy, skrzypy i olekji i mam nadzieje ze urosna szybciej

tylko 6 meisiecy - eh jak bym tak chciala..
moje wlosy maja dlugosc 30-40cm, a odrost mam dopier 11-12cm,
wiec jeszcze z rok sie pomecze, bo tez nie chce scinac :/
Ale mysle ze za pol roku to juz bedzie sensownie wygladac, przytne troszke, no i kolory sie jeszcze bardziej zleja Tylko koncowki beda platynowo-blondowe

A Ty jaki masz naturalny kolorek i farbowany? Jakiej dlugosc masz wloski ? ile hodujesz odrost i jakiej jest dlugosc dokladniej

AHA i jesli Cie to pocieszy (na mnie dziala :P) popatrz czasem na gwiazdy i gwiazdki ktore pokazuja sie publicznie na bankietach i w tv.
Taka Pitrkowska z Tanca z gwiazdami - ma spore dorosty, Beoynce na nowym teledysku (Deja vu) tez ma spore odrosty i wogole jakies stopniowo farbowane wlosy (ciemne naturalne, ciemny blond i jasne koncowki :/ nie wyglada to fajnie, moze i specjalnie, ale wyglada jaby jej w kilku miejscach farba inaczej łapała + odrosty).

Albo popatrz na zalaczona fotke, z jakiejs gali rozdan nagrod : Te odrosty to sie rzucaja w oczy (az dziwne ze nie przefarbowala sie, przeciez do jej naturalnego kolorku wlosow mozna dobrac odpowiednia farbe)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 259137~Denise-Richards-Posters.jpg (27,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3513828.jpg (119,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez%20tytu%C5%82u.jpg (23,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shakirapb.jpg (10,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez tytu-u.jpg (26,9 KB, 37 załadowań)
__________________

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2006-09-26 o 14:05
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 14:43   #1962
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Dziewczyny poszukuję wsparcia.... mam wlosy mniej-wiecej do polowy szyi,no moze troszeczke dluzsze i nie chca mi rosnać....mam wrazenie jakby stały w miejscu. Najlepsze jest to,ze od jakis 3 tyg okolo jem sobie Merz Spezial i zamiast wlosow urosl mi biust!! Najlepsze jest to,ze moja kolezanka miala taka sama reakcje po tych tab. Troche mi sie to dziwne wydaje,moze to tylko zbieg okolicznosci. Z wymienianych przez Was tu specyfikow juz wiekszosc probowalam i ostatnio nic nie pomaga....
Jeszcze postanowilam do naturalnego kolorku wrocic a juz mnie kreca jakies karmelowe pasemka....ehhh
Chyba pozostawie moje wlosy samym sobie... No i musze skonczyc zabawe z prostownica. Wlasnie!Czy moga wlosy wolniej rosnac po prostowaniu codziennym?? Dodam,ze nakladam zawsze odzywki termoochronne. Przepraszam ze sie tak rozpisalam.
pozdrawiam
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 15:03   #1963
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez Asia_LP Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukuję wsparcia.... mam wlosy mniej-wiecej do polowy szyi,no moze troszeczke dluzsze i nie chca mi rosnać....mam wrazenie jakby stały w miejscu. Najlepsze jest to,ze od jakis 3 tyg okolo jem sobie Merz Spezial i zamiast wlosow urosl mi biust!! Najlepsze jest to,ze moja kolezanka miala taka sama reakcje po tych tab. Troche mi sie to dziwne wydaje,moze to tylko zbieg okolicznosci. Z wymienianych przez Was tu specyfikow juz wiekszosc probowalam i ostatnio nic nie pomaga....
Jeszcze postanowilam do naturalnego kolorku wrocic a juz mnie kreca jakies karmelowe pasemka....ehhh
Chyba pozostawie moje wlosy samym sobie... No i musze skonczyc zabawe z prostownica. Wlasnie!Czy moga wlosy wolniej rosnac po prostowaniu codziennym?? Dodam,ze nakladam zawsze odzywki termoochronne. Przepraszam ze sie tak rozpisalam.
pozdrawiam
No wlasnie ja tez sie zastanawiam. Z jednej strony wydaje mi sie ze moze miec wplyw bo w koncu oslabiamy wloski, ale z drugiej strony nie prostujemy samych cebulek i czubka glowy. Wiec mnie ciezko powiedziec.
Jak ktos zna odpowiedz na to pytanie to chetnie ja poznam

A co do merz to moze i ja sobie zakupie ? Okolo ile kosztuje ?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 15:17   #1964
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

nadia07- wiesz co kolo 50-60 zl za opakowanie ( 60 tab) tak jak juz wspomnialam na wlosy czy paznokcie narazie chyba nie dziala mi.Moze za jakis czas poprawe zobacze. Slyszalam ze ze 2 opakowania trzeba zjesc zeby byla poprawa...mnie poki co inaczej dziala
pozdrawiam
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 16:20   #1965
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

witam drogie wizazanki mam takie skromne pytanie...naprawde skrzypowita,olejek rycynowy i wax sprawia,ze wlosy szybciej wam rosna?
moglybysci mi tak opisac dzialanie i stosowanie(glownie to chodzi mi o olejek rycynowy-nakladacie go przed myciem?jesli tak to na jaki czas?) tych srodkow???
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 20:21   #1966
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

stosuj wtedy kiedy mozesz ja wlasnie siedze z olejkiem rycynowym na łbie. i w zwiazku z tym mam pytanie. jak nakladacie olejek rycynowy i za pomoca czego bo ja mam z tym duze problemy, szczegolnie z jego "tępotą" zeby zaaplikowac go dokladnie na cala skore glowy.
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 20:33   #1967
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
stosuj wtedy kiedy mozesz ja wlasnie siedze z olejkiem rycynowym na łbie. i w zwiazku z tym mam pytanie. jak nakladacie olejek rycynowy i za pomoca czego bo ja mam z tym duze problemy, szczegolnie z jego "tępotą" zeby zaaplikowac go dokladnie na cala skore glowy.
możesz go wymieszać z jakąś odżywką albo maską ja tak robiłam i nałożenie + trzymanie tego na głowie nie sprawiało problemu ale tylko kilka razy skusiłam sie na takie coś... to trzeba jednak naprawdę mieć silną wolę do walki o włosy po tym zabiegu miałam okropne włosy, całe tłuste:/ stwierdziłam, że aż tak zdesperowana do posiadania długich, pięknych włosów nie jestem
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 12:31   #1968
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

własnie o dziwo w ogole nie przetłuszcza mi włosów a wydawało mi się zawsze że mam przetłuszczające się gdyż muszę myć codziennie bo wtedy tylko jakoś wyglądają poza tym na drugi dzień przeokropnie mnie głowa swędzi.... to chyba psychosomatyczne przetluszczanie się i właśnie - olejek rycynowy doskonale spełnia u mnie funkcję łagodzcza skóry głowy to porada dla dziewczyn mających jak ja wrażliwą skórę na głowie.
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 12:52   #1969
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
witam drogie wizazanki mam takie skromne pytanie...naprawde skrzypowita,olejek rycynowy i wax sprawia,ze wlosy szybciej wam rosna?
moglybysci mi tak opisac dzialanie i stosowanie(glownie to chodzi mi o olejek rycynowy-nakladacie go przed myciem?jesli tak to na jaki czas?) tych srodkow???
ja nie stosuje tej kuracji dlugo wiec generalnie nie moge wiele powiedzieć, ale jednak zauważyłam, że moje włoski 'ruszyły z miejsca'.
olejek rycynowy mieszam z szamponem, gdy myję głowę i potem z odżywką (do spłukiwania) też. z Waxem go nie mieszam, mimo że czytałam ze dziewcyzny mieszają, jakoś mi to nie podchodzi, wole nałoyżć samego Waxa.
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 11:52   #1970
yss
kamilkaaaa00009
 
Avatar yss
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 30
Dot.: Co stosować aby włosy szybciej rosły??

ja wlasnie kupilam wczorajj tą odzywke WAX po jednym jej uzyciu napewno nie bedzie widac efektow, ale jestem ciekawa wlasnie po iluu tygodniach bedzie to widoczne dodam ze mam krecone wlosy wiec nie bardzo to widac

p.s co do mallwinki moje wlsoyy tez są strasznie mieciutkie i miluchnew dotykuu .. cud miód
yss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 13:26   #1971
Querrida
Przyczajenie
 
Avatar Querrida
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4
Wyślij wiadomość przez MSN do Querrida
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny jest duzo tematow na temat przyspieszenia porostu wlosow, sama wiekszosc z nich przestudiowalam - jestem po nieudanych farbowaniach, rozjasnianach itd wiec juz nie moge zbytnio kombinowac, bo by mi wlosy wypadly - jedyne co moge teraz poczac - to grzecznie i cierpliwie czekac na moje naturalne wloski, az mi pieknie odrosna.
Czytalam mnostwo o waxie, humavicie, skrzypovicie, seboradinie itd itd Ja narazie stouje wax dla blondynek i humavit. Piszcie co stosujecie lub stosowalyscie. I dokladne dane ile i w jakim czasie uroslo wam wloskow Dzielmy sie dokladnymi informacjami. Tutaj moze razem wytrwamy cierpliwie ten meczacy okresik

pozdrawiam was wszystkie
Nadia07 uzywasz humavitu? bo ja nie wiem czy moge.. mam 15 lat... a tam pisze ze to jest dla dorosłych i sie boje troche.. jak myslicie wizazanki?
__________________
Querrida.
Querrida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 20:06   #1972
Jaszczura90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 57
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Witam mialam spalone wlosy czy one odrastaja?? acha jeszc ejedno mialm keidys bujna czupryne po 2 latach farbwoania na blond mam polwe mneij wlosow czy a sie je jakos odratowac? przestajac farbwoac zaczac jesc skrzypowite wcierac waxs jak myslicie odpowiedzcie blagam
Jaszczura90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 08:49   #1973
lucy0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Czy ktos tu jeszcze zaglada?!
lucy0409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 10:17   #1974
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

lucy co do szamponu i lotionu ci nie pomoge bo jeszcze nie uzywam, wykanczam tre szamponuy ktore mam kupione na zapas (taka obsesja ) i dopiero w tedy kupie sobie seboradin

polecam Ci jeszcze olejek rycynowy dodawac do szamponu i odzywki (ze splukiwaniem)
a czy urosna to nigdy nie wiadomo, sprawa indywidualna, ale powinny rosnac szybciej niz bez tych wspomagaczy
powodzenia !!
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 10:23   #1975
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Jaszczura90 ja mialam spalone przez prostownice i farby, i to dosc powaznie, zaczely wypadac i bardzooo poalu rosly! napawde popsortu jak zloow! teraz uzywam ol.rycynowego, waxa i lykam skrzypovite
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 11:33   #1976
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ej wlsoy spalone czy zniszczone nie zawsze wypadaja. one sie poprostu lamia nie wypadaja z cebylkami .poprostu trzeba sie przyjrzec nie ma na koncach cebylek a spalone wlosy i mega rozjasnione trzeba potraktowac waxem nie wazne czy do blad czy tym normalnym.(na opakowaniu pisze ze ratuje wlosy po trwalej i rozjasnianiu)i jeszcze jedno ! nie oczekujcie cudu po 1 zastosowaniu tej maski.nie raz trzeba zuzyc cale opakowanie by efekt zaczol byc widoczny. a po zmyciu waxu polecam by sie lepiej rozczesywaly jakas nawilzajaca silnie odzywke.ja uzywalam panteen pro-v zlota linie.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 13:57   #1977
quality
Rozeznanie
 
Avatar quality
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 548
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez lucy0409 Pokaż wiadomość
Mam włosy do ramion. Chcę zapuścić je do łokci (mam 158 cm wzrostu ) Czy za rok poczynając od dnia dzisiejszego (bo dzisiaj kupiłam sobie Wax i Seboradin Lotion+ Szmpon) będę miała włosy dokąd chcę??? Czekam na odpowiedź ...
MOim zdaniem raczej nie ma szans zeby az tak szybko urosly (chociaz cuda sie czasami zdarzaja ).
__________________

Nie ważne co robisz.
Ważne jak wyglądasz.
quality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 16:36   #1978
lucy0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

biiibiii..a jakich ty szamponów używasz żeby włoski przyspieszyly tempo? ...A co do tego olejka rycynowego...to czy po tym nie będę miala straaaasznie przetluszczajacych sie włosów? Moja mama kiedyś tego używała i szybko przestała, bo miała po tym "brzydkie" wlosy..ale nie wiem jakie olejki rycynowe sa dzis odpisujcie
lucy0409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 20:28   #1979
OLGA250
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 73
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Dziewczynki!

Co do tabletek to moim zdaniem warto spróbować VITAPILU
Po Skrzypowicie miałam nudności, a po innych jakieś krostki brzydkie.
Po 3 tygodniach brania VITAPILU już widzę efekty.
Włosy wyglądają o niebo lepiej i najważniejsze - nie rozdwajają się
OLGA250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 21:10   #1980
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

a czy to mozliwe zeby po humawicie wzrosl apetyt??
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.