Fryzjer Szczecin - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 11:51   #691
Karidan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 105
Dot.: Fryzjer Szczecin

WSPANIALA dzwoniłaś? jak tam ceny u adama?
Karidan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 20:42   #692
mcbubaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Pani Stomatolog Pokaż wiadomość
Odnośnie zamieszczonego przeze mnie postu to pan Wojtek przeniósł się do Gdańska. Klientkom swoim polecił panią Paulinę ( dawniej z nim współpracowała ), która ścina na ul. Jagiellońskiej 24. Jednak nie byłam ścinać włosów u tej pani, więc nie mogę się wypowiedzieć na ten temat.
Strata Wojtka jest nieodżałowana! Niestety wyjechał na stałe do Gdańska. Jedyny fryzjer który naprawde znał się na rzeczy- włosy zawsze perefekycjnie ścięte, po za tym ceny stosunkowo niskie, 50 zł za strzyżenie z modelowaniem. Chodziło do niego kilku moich znajomych - wszyscy bardzo zadowoleni.
Aktualnie poszukuję następcy, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat Studia Urody MASUMI?
mcbubaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 23:26   #693
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 195
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez mcbubaa Pokaż wiadomość
Strata Wojtka jest nieodżałowana! Niestety wyjechał na stałe do Gdańska. Jedyny fryzjer który naprawde znał się na rzeczy- włosy zawsze perefekycjnie ścięte, po za tym ceny stosunkowo niskie, 50 zł za strzyżenie z modelowaniem. Chodziło do niego kilku moich znajomych - wszyscy bardzo zadowoleni.
Aktualnie poszukuję następcy, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat Studia Urody MASUMI?
hm, a ktos cos wie, na temat p. pauliny (polecanej przez p. wojtka)?

nie dzwonilam do adama, aktualnie zmienily mi sie widzimisie na temat fryzury i wlosy zostawiam w niezmienionym stanie .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 13:04   #694
mcbubaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Widziałam p. Paulinę przy pracy i raczej bym się do niej nie wybrała, po za tym słyszałam, że fryzjerka z niej raczej taka sobie.
mcbubaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 23:25   #695
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Question Przedluzanie "kudełków" SZCZECIN

Dziewczyny prosze o namiary na kogos sprawdzonego. Interesuje mnie metoda przyszywana ew klejona/nie wiem jak to sie fachowo nazywa. Bede baaardzo wdzieczna
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 23:33   #696
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny macie namiar na kogos kto przedluza wloski?? niekoniecznie wsalonie/chodzi mi o metode przyszywania lub klejenia
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 15:23   #697
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Przedluzanie "kudełków" SZCZECIN

metoda japońska albo na kanapkę.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 15:26   #698
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Przedluzanie "kudełków" SZCZECIN

Mozliwe-mialam tylko ringi i bylo strasznie ;-/ Moze jakies namiary?? HALLOOO
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 15:54   #699
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Przedluzanie "kudełków" SZCZECIN

Nie możliwe tylko mówie Ci jak to się fachowo nazywa żebyś nie poszła do fryzjera i "ja chcę tą na klejowanie"

Z doświadczenia nie polecam Ci warkoczyków a o kanapkowej słyszałam że bardzo szybko odpada i kasa w błoto, keratyny też nie polecam bo szybko się rozpuszcza choćby nie wiem jak się o nią dbało. Ja miałam swoją metodę.

Ze szczecina nie jestem więc ci nie pomoge, ale tyle moge powiedzieć.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 17:59   #700
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Przedluzanie "kudełków" SZCZECIN

Napisalam "mozliwe" bo sie na tym nie znam ;-) Nie ze podwazam to co mowisz ;-)
Powiedz mi dlaczego nie polecasz warkoczykow??
Jestem umowiona juz na przedluzanie babeczka przedluza wszystkimi metodami i mam do wyboru
Myslalam o ultradzwiekach ale ona nie za bardzo to poleca bo laczenia sa keratyna/mialam juz to na glowie jest tragedia, ringi tez mi nie pasowaly a tearz na 99% bedziemy przedluzac na jakies male dropsy nie wiem dokladnie jak to sie nazywa
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 18:04   #701
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Przedluzanie "kudełków" SZCZECIN

chyba tulejki, no nie wiem, ja ultradzwięków nie miałam, ale miałam warkoczyki, zdania jak zwykle są podzielone ale ja Ci powiem z własnego punktu widzenia, że ja je ponosiłam 2 tygodnie i musiałam zdjąć, bo mi wisiały. wszystkie się porozplątywały, pokołduniły i jeszcze nie wyobrażam sobie żeby tak chodzić ponad miesiąc, bo nawet moja fryzjerka mówiła że to śmierdzi, bo tego się domyć nie da dokładnie a wiadomo włosy się natłuszczają, jak ja to zdjełam to mimo że szorowałam dokładnie tam te włosy to takie lepkie, ochydne.

Kasa wyrzucona w błoto jednym zdaniem.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 23:05   #702
IvonaMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Przedluzanie "kudełków" SZCZECIN

Z tego co wiem to w Sz-n w Enjoy'u robią przedłużanie ultradżwiękami http://free.of.pl/e/enjoy/przedluzanie.html Nie znam opinii na temat tego salonu, sama się o niego pytałam kiedyś. Ale byłam z kuzynką. Kuzynka miała jakąś pielęgnację robioną a ja farba + ścięcie. Farba zeszła w mgnieniu oka, a włoski były ścięte super bo nic nie pozostało po mojej szopie i rozdwojonych końcówkach. Tylko ceny odstraszają (mnie) ... są WYSOKIE!

Ale do rzeczy..... ta właśnie moja kuzynka zagęściła sobie włosy w tym salonie bo aż prześwity łysinki miała. Wygląda super. Nic nie widać, że ma zagęszczone! Nie wiem jaką miała metodą robione ale sądząc po stronce www to ultradźwięki. Nigdy się nie skarżyła i nic jej nie odpadło. Jest zadowolona.
Podejdź to tego salonu i zapytaj. Jak ja byłam to też przyszła jakaś dziewczyna i się pytała o przedłużanie, a że wtedy jak już pisałam, byłam z kuzynką, to nawet na własne oczy mogła zobaczyć jak to wygląda na głowie kuzynki.
IvonaMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 23:19   #703
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Przedluzanie "kudełków" SZCZECIN

Koleżanka wspominała że miała ultradzwięki i że jej nie odpowiadały.

Ja nigdy tego nie miałam, jak to wygląda? że są łączenia keratynowe ale ani tego nie zgrzewają ani nic tylko traktują ultradzwiękiem i to się samo "przyczepia" tak?
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 17:09   #704
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Przedluzanie "kudełków" SZCZECIN

Dokladnie.
Mialam keratyna i byla straszna jak mylam wlsosy to lala sie normalnie po nich brrr
Nie chce przedluzac w salonie bo za takie wlosy jak chce /tzn albo PL albo slowianskie/ chca ok 3-4tys. Umowilam sie z babeczka ktora ma doswiadczenie, robi to od dawna i za slowiany zaplace ok 800zl /mozliwe ze okolo 1000 jak bedzie wiecej pasemek. Mysle ze cena jest ok daje gwarancje ze bedzie super
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 17:54   #705
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Przedluzanie "kudełków" SZCZECIN

Jeżeli daje gwarancje to tak, nie masz się co bać, faktycznie cena jest ok, bo włosy słowiańskie są okropnie drogie a te ponad 1000 zł to już za usługę salonu się płaci.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 10:01   #706
choochoo1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 195
Dot.: Fryzjer Szczecin

kochane, proszę o pomoc.
nie chcę robić nic bardzo szczególnego ze swoimi włosami jak i w sumie żaden fryzjer bardzo mnie nie zawiódł, więc nie jestem wymagająca.
rzecz jednak w tym, że na obcięcie włosów (chciałabym z myciem i modelowaniem) mam tylko 30zł. kiedyś chodziłam do loreny gdzie zawsze tyle płaciłam, teraz jednak cena skoczyła do 50zl a tyle nie mam.
proszę, poleccie mi jakiegoś fryzjera który za ową usługę bierze 30zł!
choochoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:46   #707
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam,
dziewczyny piszecie jakiego fryzjera polecacie, a mi chodzi o fryzjera tzn. który konkretnie bedzie umiał zrobic co chcem Mam kolor sredniego brazu (troche ciemniejsze ale nie czarne), jest to braz z przeswita miedzi. Chcem sobie zrobic wlosy z efektem sunlight, cos w rodzaju refleksów. Bylam na strzyzeniu w salonie jean luis david w Galaxy i tam ci dziewczyna powiedziała, ze zrobi mi taki kolor jaki bede chciała, ale po scieciu juz jej nie ufam:/ Niby taki salon i renoma ale nie jestem tego pewna. Chodzi mi o to czy któras z Was robiła sobie refleksy czy jakies inne pobobne motody, jest ich duzo ale nie chodzi mi o pasemka. Chcem zeby to wygladało naturalnie, a nie zwykłe pasma blond
Czekam na Wasze podpowiedzi, gdyz chcem iśc jak najszybciej bo mam juz odrost
Moze jacys fryzjerzy tu sa co stosuja metode sunlight i wiedza jak to sie robi. Domyslam sie, że nie każdy fryzjer taka metoda umie robic dlatego prosze o pomoc
Pozdrawiam
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 12:03   #708
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Fryzjer Szczecin

.

Edytowane przez ivredevie
Czas edycji: 2013-04-09 o 19:28
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 23:42   #709
martyneczkaa3
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 980
Dot.: Fryzjer Szczecin

dziewczyny, potrzebuje zmiany kolory i dobrego strzyżenia, kogo polecacie i w jakim salonie? cena nie gra roli, chce aby w koncu ktoś dobrał mi profesjonalną fryzurę bo na swoje pasemka juz patrzec nie mogę :P

a czytając wszystkie opinię można się nieźle zagmatwać.. czy dawid w salonie okey jeszcze pracuje? co z salonem Beverly Hills i Imperium? pomocyyy
martyneczkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 11:13   #710
annk
Przyczajenie
 
Avatar annk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam , czy ktoś może był u fryzjerki Marty na Nehringa w salonie Grażyny Działowskiej? Koleżanka poleciła mi, ale boję się. Chciałabym aby fryzjerka ścieła mi długą prostą grzywkę, jak coś nie wyjdzie to będzie tragedia...
annk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 16:54   #711
elajakub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

witam. Dwa tygodnie temu byłam z synową w miejscu magicznym. Za jej namową oddałam swoje ponad pięćdziesięcioletnie włosy fryzjerowi, który podobno jest legendą tej branży. Z dużą rezerwą gdy zobaczyłam, że to dom prywatny, że strzyżenie od 120 złotych, że po "salonie" łazi kot... ale zmieniłam zdanie gdy zobaczyłam w środku estetyczny gabinet przystosowany w pełni do przyjmowania nawet bardziej wybrednych klientów, gdy zobaczyłam, że ten człowiek nie jest jakimś zadufanym w sobie gwiazdorem i przede wszystkim w efekcie końcowym wyglądam o 10 lat młodziej, atrakcyjniej i elegancko. Teraz po tygodniu użytkowania moich smutnych i kłopotliwych dotychczas włosów jestem bardzo wdzięczna synowej za ten prezent i oczywiście temu Panu za indywidualne i trafne podejście do mnie.
Czytając problemy jakie Panie mają nie mogę się powstrzymać od pochwalenia się tym nowym doświadczeniem. Numer fryzjera to 504 01 90 05 Pan Michał.
Warto spróbować. Dziękuję.
elajakub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 17:05   #712
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez martyneczkaa3 Pokaż wiadomość

a czytając wszystkie opinię można się nieźle zagmatwać.. czy dawid w salonie okey jeszcze pracuje? co z salonem Beverly Hills i Imperium? pomocyyy
Beverly Hills - zwłaszcza tego w galaxy nie polecam, dużo kasy wydasz a efekt marny....
Z Imperium mogę polecić p.Wiolete do ścięcia włosów doskonała, niestety gorzej z farbowaniem, chyba że brązy jej lepiej wychodzą, bo blond zrobiła mi pomarańczowy... i musiałam w dmu sama poprawiać
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 21:02   #713
alocha11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez elajakub Pokaż wiadomość
witam. Dwa tygodnie temu byłam z synową w miejscu magicznym. Za jej namową oddałam swoje ponad pięćdziesięcioletnie włosy fryzjerowi, który podobno jest legendą tej branży. Z dużą rezerwą gdy zobaczyłam, że to dom prywatny, że strzyżenie od 120 złotych, że po "salonie" łazi kot... ale zmieniłam zdanie gdy zobaczyłam w środku estetyczny gabinet przystosowany w pełni do przyjmowania nawet bardziej wybrednych klientów, gdy zobaczyłam, że ten człowiek nie jest jakimś zadufanym w sobie gwiazdorem i przede wszystkim w efekcie końcowym wyglądam o 10 lat młodziej, atrakcyjniej i elegancko. Teraz po tygodniu użytkowania moich smutnych i kłopotliwych dotychczas włosów jestem bardzo wdzięczna synowej za ten prezent i oczywiście temu Panu za indywidualne i trafne podejście do mnie.
Czytając problemy jakie Panie mają nie mogę się powstrzymać od pochwalenia się tym nowym doświadczeniem. Numer fryzjera to 504 01 90 05 Pan Michał.
Warto spróbować. Dziękuję.

Wcale nie widac ze to samoreklama Co klientow brakuje w prywatnym domu...?Moze to podawanie telefonu pomozePewnie ktos da sie nabrac
alocha11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 20:58   #714
martyneczkaa3
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 980
Dot.: Fryzjer Szczecin

a co powiecie o Studio Fryzjerskim Joanna Borowska jest teraz ciekawa okazja na gruper.pl, warto skorzystac?
martyneczkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:37   #715
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez alocha11 Pokaż wiadomość
Wcale nie widac ze to samoreklama Co klientow brakuje w prywatnym domu...?Moze to podawanie telefonu pomozePewnie ktos da sie nabrac
ja również słyszałam o tym p.Michale, ,że jest rewelacyjny nawet na innym forum dziewczyny go bardzo zachwalały. Nigdy u niego nie byłam, ale jestem bardzo ciekawa jego strzyżenia.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:08   #716
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 632
Dot.: Fryzjer Szczecin

Bardzo polecam Oliwię z salonu L'Or w Baltice (Radisson). Mojej znajomej robi odjechane ścięcie, a ja zażyczyłam sobie konserwatywnego boba (zapuszczam z krótkich). Włosy układają się świetnie, zdecydowanie będę wracać.
nanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 15:34   #717
alciamajka1604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraina Snów...:)
Wiadomości: 60
Question Dot.: Fryzjer Szczecin

Czy może mi ktoś coś powiedzieć o salonie Escada? Na placu Żołnierza? Pilne!!!
alciamajka1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:29   #718
alocha11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez alciamajka1604 Pokaż wiadomość
Czy może mi ktoś coś powiedzieć o salonie Escada? Na placu Żołnierza? Pilne!!!
Bylam tam jakis czas temu .Mieli jakas promocje , na ktorą mnie chyba diabeł podkusił Powinnam sie juz zastanowić już w momencie gdy sie tam umawialam i bylo miejsce od razu na nastepny dzien.
W efekcie wizyty mialam polożoną byle jak farbe na glowie -nierówno , niedokladnie i porobiono mi pełno plam przy skórze.Ciecie- szkoda gadac jak od "gara".Włosy w ogóle mi się nie układałyJa juz tam na pewno nie wrócę i nie dam sie nabrac na żadną promocje

Edytowane przez alocha11
Czas edycji: 2011-09-12 o 21:31
alocha11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 07:19   #719
alciamajka1604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraina Snów...:)
Wiadomości: 60
Lightbulb Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez alocha11 Pokaż wiadomość
Bylam tam jakis czas temu .Mieli jakas promocje , na ktorą mnie chyba diabeł podkusił Powinnam sie juz zastanowić już w momencie gdy sie tam umawialam i bylo miejsce od razu na nastepny dzien.
W efekcie wizyty mialam polożoną byle jak farbe na glowie -nierówno , niedokladnie i porobiono mi pełno plam przy skórze.Ciecie- szkoda gadac jak od "gara".Włosy w ogóle mi się nie układałyJa juz tam na pewno nie wrócę i nie dam sie nabrac na żadną promocje
To do kogo tu się wybrać?? Żeby dobrze ścinał i za przyzwoitą cene??
alciamajka1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 08:01   #720
szkarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Belle Femme Szczecin

Witam!
Dziewczyny, czy była któraś w salonie fryzjerskim ,,Belle Femme,, w Szczecinie przy Monte Cassino ??? Jakie ma opinie? Jest oferta na gruponie /strzyżenie i modelowanie/ i zastanawiam się nad zakupem. SZUKAM INFORMACJI
szkarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.