Miłośniczki Zary cz. XI - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-12, 13:11   #2701
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

... mam ciężki orzech do zgryzienia z Candy, najchętniej wzięłabym obie , a zaraz potem zobaczyła papiery rozwodowe . TŻ i tak nie łatwo przełknąć, że chcę kupić torebkę Z GUMY.



Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość

Wysylaja tez poza Polske?
O kurcze, nie zwróciłam uwagi, że mieszkasz na obczyźnie. Niestety nie orientuję się, czy wysyłają zagranicę. Napisz do nich, a nóż. Poza tym, jak kogoś poprosisz, to na pewno kupi Ci tutaj i prześle .

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
foteczki koszulę tylko kupiłam

mam wrażenie, że złote spodnie strasznie wyszczuplają nie mogłam się napatrzeć jak łądnie wyglądam w nich ale 38 troszkę odstawały a 36 nie było a byłyby idealne pewnie
Koszula boska, a złote spodnie nie w moim stylu , jakoś te disco ubrania średnio do mnie przemawiają.

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
też tak myślałam, odstawiłam tabletki i sądziłam, że tak za pół roku pewnie zajdę w ciąże najwcześniej a tu proszę, pierwszy strzał celny
Podobno najłatwiej zajść w ciążę zaraz po dostawieniu tabletek. Choć to pewnie nie reguła. Akurat w moim środowisku 3 koleżankom udało się w ten sposób począć dzidziusia.

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
co o niej myślicie? wiem, że już rozmawiałyśmy na ten temat ale nie pamiętam naszła mnie ochota na zakup jej, wydaje mi się, że może fajnie wyglądać z czarnym płaszczem zimą a jesienią z trenczem
Niezła jest , wczoraj ją oglądałam, podobała mi się. I cena niska (jak na Zarę).
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:14   #2702
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez pralinkax Pokaż wiadomość
Jaka Ska ? Nic do mnie takiego nie doszło

Kiedy wysyłałaś smsa ? dzisiaj ??

Bo wczoraj dostałam info, że jest tylko M i XL
tak dzisiaj wysłałam chwilkę po 10, doszedł mi raport to myślałąm, że doszło pomyślałąm, że nie odpisujesz bo już ktoś Ci kupił


Anies te spodnie też nie w moim stylu, nie mam żadnych takich błyszczących ubrań spodobały mi się dopiero jak zobaczyłam na menadżerce a co do koszuli dodam, że kosztowała tylko 50 zł

A co do torebki to wybrałabym Cielistą na czarnej może być widać odbicia palców i brud, ale najlepiej jak się dowiesz od kogoś kto użytkuje ją i powie jak się sprawuje

Edytowane przez zarina_
Czas edycji: 2011-08-12 o 13:19
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:17   #2703
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rzymianka Pokaż wiadomość
paryzanko jak już będziesz ją mieć to wkleisz mi zdjęcia zestawu.Jadę do Arkadii poszukam jej tam dla Ciebie, jakby coś to telefon trzymaj blisko puuupy.Tylko bądź miła bo ja się wstydzę przez telefon Nom upolujemy jeszcze ten płaszczyk dla Ciebie zobaczysz...admirable musi mnie tylko nauczyć na ebayu kupować i konto zakładać.


admirable niesamowite, czarnulko jesteś MISTRZEM !
jeśli coś zobaczysz na ebayu to pisz, będę Ci pisać krok po kroku co masz zrobić

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
... mam ciężki orzech do zgryzienia z Candy, najchętniej wzięłabym obie , a zaraz potem zobaczyła papiery rozwodowe . TŻ i tak nie łatwo przełknąć, że chcę kupić torebkę Z GUMY.





O kurcze, nie zwróciłam uwagi, że mieszkasz na obczyźnie. Niestety nie orientuję się, czy wysyłają zagranicę. Napisz do nich, a nóż. Poza tym, jak kogoś poprosisz, to na pewno kupi Ci tutaj i prześle .



Koszula boska, a złote spodnie nie w moim stylu , jakoś te disco ubrania średnio do mnie przemawiają.



Podobno najłatwiej zajść w ciążę zaraz po dostawieniu tabletek. Choć to pewnie nie reguła. Akurat w moim środowisku 3 koleżankom udało się w ten sposób począć dzidziusia.



Niezła jest , wczoraj ją oglądałam, podobała mi się. I cena niska (jak na Zarę).
a masz możliwość obejrzenia torebek na żywo, czy będziesz przez neta zamawiać, amoże już widziałąś obie wersje kolorystyczne w realu? bo najlepiej pewnie byłoby zdecydować stojąc przed obiema
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:18   #2704
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
Anies te spodnie też nie w moim stylu, nie mam żadnych takich błyszczących ubrań spodobały mi się dopiero jak zobaczyłam na menadżerce
zarinka na tych menagerkach wszystko jakoś lepiej wygląda, ta studiowa marynarka to przez menagerkę z Krakowskiej mi wciąż nie przeszła
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:20   #2705
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
tak dzisiaj wysłałam chwilkę po 10, doszedł mi raport to myślałąm, że doszło pomyślałąm, że nie odpisujesz bo już ktoś Ci kupił


Anies te spodnie też nie w moim stylu, nie mam żadnych takich błyszczących ubrań spodobały mi się dopiero jak zobaczyłam na menadżerce
No to już wszystko rozumiem, myslałam, że wczoraj pisałaś

Jak pisałam do Ciebie smsa nie chciało mi się ruszyc po swój i napisałam z tel taty
__________________

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.


Paulo Coelho
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:20   #2706
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
jeśli coś zobaczysz na ebayu to pisz, będę Ci pisać krok po kroku co masz zrobić


a masz możliwość obejrzenia torebek na żywo, czy będziesz przez neta zamawiać, amoże już widziałąś obie wersje kolorystyczne w realu? bo najlepiej pewnie byłoby zdecydować stojąc przed obiema
admirable mój Ty Skarbie, jesteś niezastąpiona.
W Krakowskiej na środkowym piętrze jest chyba sklep gdzie mieli kiedyś wystawioną Furlę.
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:22   #2707
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rzymianka Pokaż wiadomość
zarinka na tych menagerkach wszystko jakoś lepiej wygląda, ta studiowa marynarka to przez menagerkę z Krakowskiej mi wciąż nie przeszła
może uda Ci się upolować na all albo ebayu te menadżerki są takie zgrabne i to dlatego do tego mają piękne zestawienia

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez pralinkax Pokaż wiadomość
No to już wszystko rozumiem, myslałam, że wczoraj pisałaś

Jak pisałam do Ciebie smsa nie chciało mi się ruszyc po swój i napisałam z tel taty
hahaha wczoraj jak byłam to szukałam marynarki i widziałam tylko M i XL i chyba L jeszcze, Ski na pewno nie było, może później pojawiła się bo dziś rano też ją widziałam

Edytowane przez zarina_
Czas edycji: 2011-08-12 o 13:23
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 13:22   #2708
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
może uda Ci się upolować na all albo ebayu te menadżerki są takie zgrabne i to dlatego do tego mają piękne zestawienia
zarinka chyba tak właśnie zrobię i kliknę na allegro.
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:22   #2709
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
mademoiselle jeanne wstawiała wcześneij takie ładne, ja wstawiałam gorsze ale za to ze mną haha

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post28543013
no wlasnie ona jest taka za jasna jak dla mnie dlatego glosowalam na czarna
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:23   #2710
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość

hahaha wczoraj jak byłam to szukałam marynarki i widziałam tylko M i XL i chyba L jeszcze a Ski na pewno nie było, może później pojawiła się bo dziś rano też ją widziałam
Jak wczoraj dzwoniłam do Krakowskiej, Pani powiedziała żebym dzisiaj zadzwoniła bo ma byc dostawa, więc pewnie dołożyli Skę
__________________

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.


Paulo Coelho

Edytowane przez pralinkax
Czas edycji: 2011-08-12 o 13:25
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:24   #2711
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rzymianka Pokaż wiadomość
zarinka chyba tak właśnie zrobię i kliknę na allegro.
Rzymianko a na all za ile jest wystawiona? jeśli jest droga to myślę, że warto poczekac bo minie szał na nie i ludzie zaczą się pozbywać ich za przystępną cenę
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 13:26   #2712
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Nikomu się nie znudził Budgetkowy kuferek ? ;P
__________________

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.


Paulo Coelho
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:26   #2713
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
foteczki koszulę tylko kupiłam

mam wrażenie, że złote spodnie strasznie wyszczuplają nie mogłam się napatrzeć jak łądnie wyglądam w nich ale 38 troszkę odstawały a 36 nie było a byłyby idealne pewnie
ta ostatnia sukienka wyglada jak zrobiona z rybich łusek
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:27   #2714
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
Rzymianko a na all za ile jest wystawiona? jeśli jest droga to myślę, że warto poczekac bo minie szał na nie i ludzie zaczą się pozbywać ich za przystępną cenę
zarinko za 350 to tyle co marynarka w Zarze z nowej kolekcji, tylko ja nie wiem czy wytrzymam w tym problem
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:34   #2715
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rzymianka Pokaż wiadomość
zarinko za 350 to tyle co marynarka w Zarze z nowej kolekcji, tylko ja nie wiem czy wytrzymam w tym problem
ja bym poczekała aż przytanieją wiem, że ciężko wytrzymać ale czasem się opłaca
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:36   #2716
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość

I chyba... hmm.. znowu będę mamą mam spóźnienie 3 tygodnie. Nie wiem czy to coś znaczy czy to zwykłe spóźnienie które często się zdarza u mnie (mam nawet po 3 miesiące) ale coś mi w środku mówi, że coś się szykuje. Dziś to sprawdzę domowym sposobem
gratuluje już na zaś


Cytat:
Napisane przez Rzymianka Pokaż wiadomość
admirable proszę bardzo zaawansowany poziom ekshibicjonizmu wszystko co miałam w walizce jestem fanką marki Intimissimi, Atlantic i Victoria Secret.
też lubie ich bielizne bardzo ładne zbiory


Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
jesteście kochane a że ja taka ciotkowata, to się pobeczałam... problemy mam po całej linii, poczynając od zdrowia, co u mnie nowością nie jest, ale strasznie dobija mi to, że kilka lat próbuję coś ze sobą zrobić i nie ma poprawy.
teraz doszły problemy w moim związku, a właściwie to eskalowały, bo pojawiają się od dawna. popadliśmy w rutynę, każdy dzień wygląda tak samo, mam wrażenie, że TŻ po tylu latach zbyt mocno się przyzwyczaił, teoretycznie mamy teraz przerwę. ja tłumaczę, co robi źle, on tego nie widzi. po ostatniej kłótni wygarnęłam mu wszystko, później już nie miałam siły tłumaczyć, urwałam kontakt na kilka dni. nie mam siły, jego stać było na zapytanie, czy się spotkamy, ewentualnie przeprosiny, ale nie takie jak powinny być. nie napisał, że tęskni, że mu mnie brakuje... mimo, że wiem, że mu zależy, to nie okazuje tego, a ja jestem z tych, o które trzeba zabiegać. różnimy się pod wieloma względami i czasem te wszystkie różnice wydają się być nie do przejścia.
w rodzinie też ostatnio niefajnie
a to wszystko przekłada się, że utknęłam z magisterką, powinnam mieć przeprowadzone do niej badanie, a stoję w miejscu...
myślę,że najważniejsze jest to żeby w każdej sytuacji widzieć plusy i się nie załamywać.


Cytat:
Napisane przez czarnulka066 Pokaż wiadomość
A ja nie zapomnę zrobić czegoś takiego na wizji:
*Monika K Fakty (Londyn, Waszyngton, Moskwa)
*albo w studio :To już wszystko na dziś, "Fakty' jutro poprowadzi Kamil Durczok.
I w którejś z tych sytuacji na koniec:
Buziaki dla wszystkich Zaromaniaczek a z tyłu transparent Zara ruleeeez


Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
foteczki koszulę tylko kupiłam

mam wrażenie, że złote spodnie strasznie wyszczuplają nie mogłam się napatrzeć jak łądnie wyglądam w nich ale 38 troszkę odstawały a 36 nie było a byłyby idealne pewnie
a która to koszula jest? Bardzo łądnie w niej wyglądasz .
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:39   #2717
_Chloe_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 91
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez pralinkax Pokaż wiadomość
Nikomu się nie znudził Budgetkowy kuferek ? ;P
http://allegro.pl/zara-torebka-kufer...754609914.html

znalazłam linka na allegro, o ten chodzi?
_Chloe_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:41   #2718
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
też lubie ich bielizne bardzo ładne zbiory
nie z tej bajkidziękuję, do walizki się więcej nie zmieściło a widziałaś nową kolekcję ?
http://www.groszki.pl/groszki/1,1121...2___sexy_.html

Zarinka postaram się wytrzymać...
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:42   #2719
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Dziękuję za gratulacje chociaż nie wiem czy już możecie je składać. Tak na prawdę to powinny być dopiero po 12 t.c. bo wtedy miałabym większą pewność, że są wskazane. Straciłam jedną ciążę w 12 t.c. drugą w 6 t.c. Córcię ratowali w 9 t.c. a i tak urodziła się wcześniej i ciąża była podtrzymywana.

Co myślę o drugim dziecku? Niby się staramy o drugie choć teraz jestem przerażona jak bym sobie poradziła. Z córcią łatwo nie było bo wcześniak, alergik, ja nie miałam doświadczenia ani mleka (wszystkie mamy wiedzą jaki jest stres przy początkach karmienia piersią) i byłam totalnie sama. Rodzice wpadali na kawke w niedziele podziwiać wnuczkę a mąż nie angażował się specjalnie w opiekę. I jeszcze pies i obowiązki domowe i studia.

No ale nic.. zobaczymy co tam się dzieje i jak będę miała potwierdzenie na papierze z pieczątką lekarza to wtedy proszę gratulować
Podziwiam Cie! Ja bym chyba nie dala rady...

Cytat:
Napisane przez czarnulka066 Pokaż wiadomość
I teraz będzie zagadka
Ja trzymam język za zębami
Ja tez chce wiedziec!!! Nic mi do glowy nie przychodzi

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Dobra, jeszcze jedno pytanko - nie zabijcie mnie proszę!

Szukam paragonu od tych srebrnych i nie ma... Za to mam taki, za który robiona była wymiana i dopłacałam kartą. Czy jest możliwość zareklamowania tych spodni bez paragonu, tylko na podstawie transakcji z karty?


Co za pech!!!
Mysle ze beda robic problemy...Paragony to podstawa. Ja kiedys wyrzucalam a teraz zachowuje wszystkie iw specjalnym zeszyciku segreguje Juz sie kilka razy przydaly Ale radze poczytac o prawach konsumenta. Ja sie na tym nie znam ale kiedys czytalam ze wystarczy udowodnic zakup. A udownodnic mozna pokazujac paragon, transakcje z karty lub nawet chyba swiadka zakupu mozna zabrac ze soba
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 13:45   #2720
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 750
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Ale lecicie 3 dni już nie do ogarnięcia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:49   #2721
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Mysle ze beda robic problemy...Paragony to podstawa. Ja kiedys wyrzucalam a teraz zachowuje wszystkie iw specjalnym zeszyciku segreguje Juz sie kilka razy przydaly Ale radze poczytac o prawach konsumenta. Ja sie na tym nie znam ale kiedys czytalam ze wystarczy udowodnic zakup. A udownodnic mozna pokazujac paragon, transakcje z karty lub nawet chyba swiadka zakupu mozna zabrac ze soba
asik123456789 dobrze znać swoje prawa.
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:50   #2722
BlairWaldorf
Zadomowienie
 
Avatar BlairWaldorf
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mielec / Kraków
Wiadomości: 1 636
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Wlasciwie to kiepsko, co chwile pada,ale ponoc od poczatku tygodnia ma byc juz ladna pogoda.
O, to mam nadzieję, że od poniedziałku już nie będzie padać Dzięki

Cytat:
Napisane przez Rzymianka Pokaż wiadomość
admirable proszę bardzo zaawansowany poziom ekshibicjonizmu wszystko co miałam w walizce jestem fanką marki Intimissimi, Atlantic i Victoria Secret.
Kolejna pokazuje swoją kolekcję

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Przecenili znowu zegarki na asosie (piszę tutaj bo pamiętam że rozmawiałyście o tym)
Pierwszy na 9F a drugi na 7,5F
Ten drugi

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
ja kupiłam ten drugi jakiś czas temu ale czekam na przesyłkę jeszcze, bo jakiś tępy listek nie mogąc znaleźć lokalu mojego nawet awiza nie zostawił i przez to musze teraz czekac na powtorne doreczenie, bo oni nie mogą odnaleźć tych przesyłek, ehhhh

a nei widze go teraz w ogole...?
Wiem, że to pytanie już miliard razy się pewnie pojawiało, ale jak wygląda kupno na asosie? Karta/paypal? To trudne jest? Bo chciałabym kupić ten zegarek z sercami, czekałam aż go przecenią. I przesyłka do Polski jest darmowa?

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
foteczki koszulę tylko kupiłam

mam wrażenie, że złote spodnie strasznie wyszczuplają nie mogłam się napatrzeć jak łądnie wyglądam w nich ale 38 troszkę odstawały a 36 nie było a byłyby idealne pewnie
Pięknie wyglądasz w tulipanku I te spodnie rzeczywiście ciekawe Jeszcze kilka dni i ja sobie pomierzę wszystko w Z. hahaha
__________________


"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy"



Edytowane przez BlairWaldorf
Czas edycji: 2011-08-12 o 13:59
BlairWaldorf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:57   #2723
fd9cd97fbe5e9c6b53251faa190f917156bca5bc_6192f496a3201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 157
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość

Była któraś z Was w Turcji?
Oj była. Niesamowici ludzie, jedzenie wyśmienite. Jedyne, czego żałuję, to że wybrałam się do hotelu oddalonego od centrum. Co prawda około 1,5 godziny od lotniska, ale nie było gdzie wyjść. Następnym razem wybieram Riwierę Turecką, tam się można zabawić . Ja byłam w Bodrum, czyli na półwyspie - upał 35 stopni nie był nawet odczuwalny.

Ktoś tu wspominał o Grecji - upał straszny, czułam się bardziej "jak w domu" (o ile można tak powiedzieć) no i jadłam tam najlepszą pizzę w życiu .
fd9cd97fbe5e9c6b53251faa190f917156bca5bc_6192f496a3201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:58   #2724
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rzymianka Pokaż wiadomość
nie z tej bajkidziękuję, do walizki się więcej nie zmieściło a widziałaś nową kolekcję ?
http://www.groszki.pl/groszki/1,1121...2___sexy_.html

Zarinka postaram się wytrzymać...
jeszcze nie ale zaraz nadrobie. dziękuję za linka. A i ja tez bym poczekała. Myśle żez tą marynarką będzie tak samo jak z budgetkowym kuferkiem Był na nie szał a teraz już kilka ofert było na allegro
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:00   #2725
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
co o niej myślicie? wiem, że już rozmawiałyśmy na ten temat ale nie pamiętam naszła mnie ochota na zakup jej, wydaje mi się, że może fajnie wyglądać z czarnym płaszczem zimą a jesienią z trenczem

kupiłam tydzień temu tę torebkę,a wczoraj poszłam ją oddać. jakoś w sklepie mi się podobała torba i jej cena. ale w domu stwierdziłam,że jednak nie jest powalająca i chyba uzbieram na shoperra czarnego
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:01   #2726
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rzymianka Pokaż wiadomość
admirable proszę bardzo zaawansowany poziom ekshibicjonizmu wszystko co miałam w walizce jestem fanką marki Intimissimi, Atlantic i Victoria Secret.
też lubię te firmy śliczna bielizna

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję rady, czarna czy beżowa Furla Candy?
beżowa no chyba, że można dwie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
jesteście kochane a że ja taka ciotkowata, to się pobeczałam... problemy mam po całej linii, poczynając od zdrowia, co u mnie nowością nie jest, ale strasznie dobija mi to, że kilka lat próbuję coś ze sobą zrobić i nie ma poprawy.
teraz doszły problemy w moim związku, a właściwie to eskalowały, bo pojawiają się od dawna. popadliśmy w rutynę, każdy dzień wygląda tak samo, mam wrażenie, że TŻ po tylu latach zbyt mocno się przyzwyczaił, teoretycznie mamy teraz przerwę. ja tłumaczę, co robi źle, on tego nie widzi. po ostatniej kłótni wygarnęłam mu wszystko, później już nie miałam siły tłumaczyć, urwałam kontakt na kilka dni. nie mam siły, jego stać było na zapytanie, czy się spotkamy, ewentualnie przeprosiny, ale nie takie jak powinny być. nie napisał, że tęskni, że mu mnie brakuje... mimo, że wiem, że mu zależy, to nie okazuje tego, a ja jestem z tych, o które trzeba zabiegać. różnimy się pod wieloma względami i czasem te wszystkie różnice wydają się być nie do przejścia.
w rodzinie też ostatnio niefajnie
a to wszystko przekłada się, że utknęłam z magisterką, powinnam mieć przeprowadzone do niej badanie, a stoję w miejscu...
jeszcze się wszystko ułoży

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
u mnie TŻ pewnie zobaczy fotki bielizny bo mam na pulpicie zapisane i pomyśli, że trzeba ze mną do lekarza iść


Cytat:
Napisane przez czarnulka066 Pokaż wiadomość
I w którejś z tych sytuacji na koniec:
Buziaki dla wszystkich Zaromaniaczek a z tyłu transparent Zara ruleeeez


Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
foteczki koszulę tylko kupiłam

mam wrażenie, że złote spodnie strasznie wyszczuplają nie mogłam się napatrzeć jak łądnie wyglądam w nich ale 38 troszkę odstawały a 36 nie było a byłyby idealne pewnie
pięknie wyglądasz we wszystkim
w życiu bym nie podejrzewała, że te złote spodnie mogą tak fantastycznie leżeć
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:01   #2727
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez BlairWaldorf Pokaż wiadomość
O



Wiem, że to pytanie już miliard razy się pewnie pojawiało, ale jak wygląda kupno na asosie? Karta/paypal? To trudne jest? Bo chciałabym kupić ten zegarek z sercami, czekałam aż go przecenią.



tak przez pp, i jak masz karte debetowa polaczona z kontem na paypalu to jak klikam zamowienei na asos, to pozniej przenosi mnie na logowanie na paypala i klikam ok i samo pobiera mi kase z konta tyle ile potrzeba. wcześniej jak nei mialam karty debetowej powiazanej to musialam przelewac wyliczona kwote z konta normalnego na paypala i stamtad pobieralo, troche zakrecilam ale mam nadzieje ze zrozumiesz

Edytowane przez mon9
Czas edycji: 2011-08-12 o 14:02
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:10   #2728
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez BlairWaldorf Pokaż wiadomość
O, to mam nadzieję, że od poniedziałku już nie będzie padać Dzięki



Kolejna pokazuje swoją kolekcję



Ten drugi



Wiem, że to pytanie już miliard razy się pewnie pojawiało, ale jak wygląda kupno na asosie? Karta/paypal? To trudne jest? Bo chciałabym kupić ten zegarek z sercami, czekałam aż go przecenią. I przesyłka do Polski jest darmowa?



Pięknie wyglądasz w tulipanku I te spodnie rzeczywiście ciekawe Jeszcze kilka dni i ja sobie pomierzę wszystko w Z. hahaha
chciałąm napisać ale widzę, że mon mnie ubiegła. Ja właśnie przelewam pieniążki zkonta bakowego na paypal bo nie mam karty kredytowej
Cytat:
Napisane przez mauskacom Pokaż wiadomość
kupiłam tydzień temu tę torebkę,a wczoraj poszłam ją oddać. jakoś w sklepie mi się podobała torba i jej cena. ale w domu stwierdziłam,że jednak nie jest powalająca i chyba uzbieram na shoperra czarnego
a nie zrobiłaś w międzyczasie żadnych jej zdjęć? Mnie na szczęście shopper się nie podoba, za bardzo mnie przytłacza, choć na kimś prezentuje się świetnie
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:11   #2729
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez _Chloe_ Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/zara-torebka-kufer...754609914.html

znalazłam linka na allegro, o ten chodzi?
Tak, o ten Dzięki za linka, już mam go w zakładce, ale coś czuje, że cena dojdzie do 300, a tyle za niego nie dam
__________________

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.


Paulo Coelho
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:11   #2730
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

zanim oddałam torbę ,zrobiłam fotkę-niestety tylko taką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0005.jpg (118,6 KB, 105 załadowań)
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.