Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 2011 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-12, 23:02   #4771
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

marywitaj,
anulinko fota boska, lezal w poprzek?
spiceja tez zageszczam, tez zaczelam od kleiku teraz kaszxkai i dopiero jak skonczy 4 mc to wprowadze cos innego-co, to nie mam pojecia jeszcze


przepraszam jak cos niedoczytalam czy pominelam.

u mnie sukces o tyle ze bylam dzisiaj w reserved na chwilunie i mierzylam bardzo prosta sukienke rozm 40 i byla za duza, juz nie mialam czasu leciec po 38 ale mysle ze bylaby na styk

padam na twarz. norbi nie spokojny, ogolnie bardzo ciezki dzien mialam, najpierw szpital, zanim wrocilam to juz bylo poludnie, potem wrrrr musialam wyswiadczyc przysluge komus za kim nie przepadam i zrobilam to wbrew sobie i juz byla godzina 16, a potem z psem do sciagniecia szwow i szczepienia i byla godzina 19sta.... potem kapanie, usypianie norberta do 22 i kapanie i rozczesywanie psa....

padam!
komputer mi sie gotuje i zawiesza
hmm

jutro po tz.
wiec pewnie wpadne sie przywitac z rana i moze na chwilke wieczorkiem
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 01:54   #4772
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Jestem Dzisiaj bez rekordów
Pepe miał przerwę od 20 do 2.20. Tylko lub aż,
Teraz już najedzony zasypia, ale w naszym wyrku bo ryczał w łóżeczku.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 05:50   #4773
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dzień Dobryyyy

Jejku jak dobrze być w domu butelki szoruje zmywarka, można się prysznicować bez klapek, dziecko w swoim pokoju więc nie kwęka mi pod nosem no cud bajera aaaaale jednocześnie tak mi smutno i źle... Wczoraj wyszłam na godzinny spacer do lasu z Igą no i mnie to przytłoczyło. Nie wiedziałam, że spacery w pojedynkę są takie beznadziejne! No i brakowało mi tych 7km, które trzaskałyśmy prawie każdego dnia

No ale powtórzymy to, prawda? Plan już jest, wynająć duży domek i obsadzić mamuśkami z dziećmi Wyobraźcie sobie miny naszych współlokatorów kiedy maszerowałyśmy z trzema bobasami

Do albumu wrzuciłam ostatnie fotki z wyjazdu
I dziękuję za wszystkie miłe komentarze Z dwiema M siadałyśmy sobie wieczorem przy winku, z lapkiem na stole i czytałyśmy Takie z nas próżne baby

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Juz dwie osoby mi powiedzialy, ze jak bede wprowadzac nowe menu to lepiej dawac sloiczki (...)
Pauliziu, ja też tak uważam Jeśli miałabym wybór: marchewka i jabłuszko z supermarketu a słoiczek to wybieram ten drugi.
P.S. Czy ja Ci już pisałam, że masz przeczadowe włosy?
Za dwa tygodnie mam fryzjera i będę upraszać o ten sam kolor Chyba zabiorę lapka ze sobą i pokażę im Twoją fryzurę

aga_pe pytałaś u chustę ze zdjęcia z mimbi. Piszę tutaj, bo może ktoś jeszcze będzie chciał wiedzieć co i jak
Otóż jest to Slinglings, o którym pisałam przed wyjazdem. To ta chusta "na szybko" bez pętania.Zasadniczo jest to kawałek materiału, taka szeroka szarfa więc jest lekka, cienka, można użyć jako kocyka do wózka, na wyjeździe wiązałam ja też na szyi więc jako apaszka też się sprawdziła. Cena nie jest wygórowana, bo chyba 70zł + przesyłka zapłaciłam a można je dostać na stronie nosidla.com o tutaj:
http://nosidla.com.pl/pl,product,308...ngs,ellen.html

Bardzo polecam, bo chusta super, dzieciaka wkłada się rach ciach, i bardzo dobrze trzyma, szczególnie pod pupą. Plecki trzeba podtrzymać póki dzieci nam się jeszcze chwieją ale i tak super nawet dla 3,5 miesięcznego bobasa

P.S. Coś czuję, że milcząca jak dotąd mimbi walnie elaborat

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:40 ----------

Tutaj sposoby noszenia chusty. Ja póki co testowałam tylko noszenie na boku/na biodrze.
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 06:21   #4774
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Jestem Dzisiaj bez rekordów
Pepe miał przerwę od 20 do 2.20. Tylko lub aż,
Teraz już najedzony zasypia, ale w naszym wyrku bo ryczał w łóżeczku.
ooo ja tez ok 3ciej karmilam i sie szlajalam po domu
norbi sie popsul na dobre
Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Dzień Dobryyyy

aga_pe pytałaś u chustę ze zdjęcia z mimbi. Piszę tutaj, bo może ktoś jeszcze będzie chciał wiedzieć co i jak
Otóż jest to Slinglings, o którym pisałam przed wyjazdem. To ta chusta "na szybko" bez pętania.Zasadniczo jest to kawałek materiału, taka szeroka szarfa więc jest lekka, cienka, można użyć jako kocyka do wózka, na wyjeździe wiązałam ja też na szyi więc jako apaszka też się sprawdziła. Cena nie jest wygórowana, bo chyba 70zł + przesyłka zapłaciłam a można je dostać na stronie nosidla.com o tutaj:
http://nosidla.com.pl/pl,product,308...ngs,ellen.html

Bardzo polecam, bo chusta super, dzieciaka wkłada się rach ciach, i bardzo dobrze trzyma, szczególnie pod pupą. Plecki trzeba podtrzymać póki dzieci nam się jeszcze chwieją ale i tak super nawet dla 3,5 miesięcznego bobasa

P.S. Coś czuję, że milcząca jak dotąd mimbi walnie elaborat

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:40 ----------

Tutaj sposoby noszenia chusty. Ja póki co testowałam tylko noszenie na boku/na biodrze.

wyglada bosko, no wlasnie pamietalam ze taka wrzucalas,
ale.. mam pewne obawy, czyfaktycznie trzyma bo kiedys cos podobne wiazalam moja zeby zrobic taka kiedzonke i za cholore niechcialo sie trzmac.


my juz na nogach,ostatnie are dni to porazka......
jakbym miala jeszcze jeden pokoj to bym go oddelegowala. piszczy kweka budzi mnie a sam po chwili usypia.....

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

niezalacza mi sie wentylator do chlodzenia kompa. ehh co chwile musze wl i wyl ....
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 06:53   #4775
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Matall i jak teraz Edzik się czuje? Lepij coś?

A u mnie kryzys laktacyjny Czuję, że coraz mniej mleka mam i ciągle wydaje mi się, że Antoś nie dojada i głodny chodzi.. Cycory mam miękkie, nie nadążają się napompować, a Anteczek popłakuje po każdym jedzeniu.. właśnie tak jakby mu niestarczało Coś czuję, że nadchodzi czas, gdzie po butlę muszę sięgnąć i zacząć dokarmiać MM..

Źle mi z tego powodu
Edzik średnio.

A ile teraz ma Antoś?
Bo kryzys jest np. ok. 3 m-ca, ale on przejdzie
Cyce też mam miękkie
A ilość mm możesz sprawdzić na opakowaniu

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
matalpisalam juz ze wzrostem nie grzesze, 162cm
moniqac norbi robil jedna dziennie, i samo mu sie tak porobilo

delicadezasuper ze wychodzisz, kazdemu dobrze to robi


lo matko, ale jak my bysmy zostali z ktorymis to byloby to samo
lolkasuper ze tonus lepiej
matalu nas na bank zeby , boli go strasznie, krzyczy, pcha wszystko do buzi, jak sie dorwie do palca to sie znenca, po masci duuuzo lepiej.


ogolnie widze regule ze kilka rzeczy pojawia sie na raz:
-wiecej kup
-wysypka wrocila
- ulewanie
-brak apetytu
andziot help! co to moze byc?


ide czytac dalej
To jak na 162, to mało chcesz ważyć
W ogóle zawsze chciałam mieć taki wzrost
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days

Edytowane przez matallewar
Czas edycji: 2011-08-13 o 07:05
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 07:52   #4776
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dziewczynki, ziwnosci nad dziwnosciami.
Podałam z powrotem, ot tak, espumisan i odziałał...wczesniej ani infakol ani espumisan nie dał rady...dziecko przespało mi od 21-szej do 3-ciej w nocy, myslałam ze mi cyce rozwali.
Tak bym chciała podac na noc butle, zeby całą przespał a on nie chce nic sztucznego. Spróbuje jeszcze mamke z Tomiego ale i tak marnie to widze (widze to czarno, widze to czarno...lala)

Lolka1212
u mnie tak jak u dziewczyn, w dzien mieciutko a wnocy, jak wstaje co 3 h to dopiero twardnieją
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 07:53   #4777
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

hej
Wpadłam tylko na chwilę przy śniadaniu i oglądam zdjęcia dziewczyn z wyjazdu ez

Paulizia, ja też myślę że przy wprowadzaniu nowych pokarmów słoiczki są bardziej pewne. Później pewnie będę co nieco gotować sama ale na początku słoiczki.

dorka, nie jest powiedziane że jak dasz butlę to będzie przesypiał całą noc. Ja mam butlę z Tomiego i mały od początku ją ciągnął bez protestów, więc może spróbuj. Ona podobno ma kształt przypominający pierś.

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2011-08-13 o 07:55
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 07:54   #4778
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

...chciała bym muc byc tu z wami czesciej...
Jestem teraz monotematyczna a nie kazdy to rozumie

tesknie

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

...była afera co do słoiczków ze znalezli tam cos czego nie powinni

Ja zaczne od przecierów własnej roboty.
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 08:27   #4779
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość


To jak na 162, to mało chcesz ważyć
W ogóle zawsze chciałam mieć taki wzrost

malo?
ja jestem bardzo drobnokoscista i mam zwaly tluszczu.moge wazyc nawet 70kg byle tluszczu nie miec. nawet jak mialam 45 to i tak tluszcz oblech mialam.
a wzrost.... no coz, jestem przyzwyczajona ze jestem najnizsza wsrod znajomych i czuje sie zaklopotana jak ktos jest nizszy ode mnie


nadaje z vaio, bo hp padlo do konca
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 08:27   #4780
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
ale ty pozno chodzisz spac!
jak ci sie udaje funkcjonowac przy dwojeczce

Jakby dzieci wstawały wczas to pewnie tak bym nie siedziała. Tak mi zostało z czasów studiów, wiecznie siedziałam po nocach


Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
fika z plecków na brzuch cały czas jak go kłade na plecy to od razu myk i na brzuchu jest
tylko z brzucha na plecy jeszcze nie opanował.

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Ale za to wczoraj przewróciła się sama na plecki! uwierzyć nie mogłam...

Gratulacje


Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Pepe ma dzisiaj 3 miesiące :Love:




Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Jejciu Anusia to niedobrze i dziwnie za razem, ze teraz zaczely się problemy z poranionymi sutkami! Też mi się wydawało, że jak coś to tylko na początku karmienia, zaraz po urodzeniu dziecka może się zdarzyć.. ale później? w trakcie? po 7 tygodniach, gdzie było okej? aż w szkoku jestem! Mam nadzieję, że szybko się zagoi i wszystko wróci do normy

Przy okazji - Anusia a kiedy swój albumik założysz i będziemy mogłby Cię poznać

Tak, na początku troszkę miałam poranione, ale tak bardziej pozdzierany naskórek, a teraz mam takie pęknięcia i co się zasklepią, to mały przy karmieniu znów je podrażnia i pęka na nowo. Ostatnio szarpie bardzo piersi i chyba przez to, po drugie czasem nie mam jak mu przytrzymać piersi (robię coś z Mają) i wtedy mu czasem wypada i on ją wsysa. Na szczęście boli tylko sam początek karmienia, potem luz.

Album, hmm, czasu mi brak, ale zrobię na pewno!!!


Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
Mateusz nabył nowej umiejętności
nauczył się chwytać w ręce
wczoraj dwa razy zdarł sobie kocyk z nóg i założył na głowę
a jak już złapię np pieluszkę, to się skupia ( bardzo głośno ) jak by ją tu włożyć do buzi




Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Z brzuszka na plecy z 4 razy mu się zdarzyło i raczej przypadkiem
Ale z plecków na brzuszek, to raczej celowo, bo długo nad tym pracował

Gratulacje


Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Mayka konczy dzisiaj 9 tygodni... Mam wrazenie, ze coraz szybciej te tygodnie leca, a swoja droga dopiero bylam w 9 tyg ciazy
Chcialabym znowu byc... no, ale nie moge bez przerwy w ciazy chodzic Chyba nienormalna jestem

tez mam wrażenie, że czas tak szybko leci.


Cytat:
Napisane przez delicadeza Pokaż wiadomość
oparzyłam wczoraj cały nadgarstek gorącym olejem, dziś przychodzi pan naprawić pralkę i sterty brudnego znikną z łazienki.

Jak tam ręka??
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 08:30   #4781
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak czesto w dzien zmieniacie pamki jesli nie ma kupy i czy za kazdym razem smarujecie czyms pupe?
Jak wyglada u Was pielegnacja pieluszkowa?
No, bo ja zmieniam pieluche tak co 4 godziny okolo i niczym nie smaruje... czasem tylko pupke kolo odbytu, bo czasem bywa zaczerwieniona, ale to tylko w przypadku zaczerwienienia...

Ja zmieniam co 3-4 godziny i przeważnie smaruję kremem babmbibo albo linomagiem.


Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Dziś jak małż wróci z pracki mam wychodne
Z kolezankami z pracy jestem na rynku umówiona, jedna w 5 msc ciąży, ale jej zazdroszczę Też nadal pracuje.

Jak tam wypad z koleżankami?


Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
dziewczyny ja ciągle karmię, zmieniam pieluchy i bawie się klockami

codziennie to samo ...

U mnie podobnie, z tym, że bawimy się lalkami , w czerwonego kapturka albo rysujemy i spacerujemy


Cytat:
Napisane przez delicadeza Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wiktor przewrócił się sam 2 razy dziś (w tym jeden raz spacjalnie dla mamusi) z brzuszka na plecki taka byłam dumna




Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
okulary kupione, jutro odbr małz namówił mnie na dwie pary....wyobraźcie sobie, że z kilkuset oprawek ciężko mi było wybrać jedne a co dopiero drugie
w końcu sie udało...ale pękło 900zł
Pokaż, pokaż


Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
I chciałam wszem i wobec ogłosić że po raz pierwszy od kilku tygodnie Szymonkowi NIE WYSZŁA BAKTERIA W MOCZU yeeeeeeeeeeeeeahhhhhhhhhh hh .
(ciekawe na jak długo - w przyszłym tygodniu znowu badanie - raz w tygodniu musimy ).

Super wieści, oby tak dalej!!!


Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Pepe też nie ma wzięcia , a taki fajny i kochany ( to po mamusi ) i mądry ( to po tatusiu ).
Same popatrzcie :




Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
mój tez przekochany prawda? to chyba miał być usmiech, ale że leżalem na brzuchu to mi nie wyszedł .

Kolejny słodziak


Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
ale dostala skierowanie do fizjoterapety bo glowke na jedna strone ma bardzo przekrzywiona i sie kreczu obawiaja,... mam nadzieje, ze to jednak nie to, mam z nia cwiczyc glowke...

Oby jednak to nie kręcz, a ćwiczenia na pewno nie zaszkodzą

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaa i powiem Wam jescze cos jak sie wkur..iłam we wtorek do mojej mamy zadzwoniła jej siostra i powiedziała jej,ze chyba wie dlaczego nasz Stas ma wade serca ......................... ........
dzwonił do niej brat(tez brat mojej mamy ma sie rozumiec) z Rzeszowa gdzie w zeszłym roku spedzilismy tydzien wakacji .
I jak to w wakacje na urlopie co dzien grill, piwko, flaszka, drink itd,ale w granicach rozsądku
a ten zj.eb głupi powiedział do ciotki ze ja za duzo pije i to dla tego mam dziecko chore
myslałam ze zadzwonie do niego i go
ale ciotka nie kazałą powtarzac, nie chce aby wiedział ze wygadała .......
co mam zrobic
moj tz zły jak cholera, rodzice tez

Ten człowiek ma cos z głową, tez bym się wkurzyła strasznie
Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
My już po wizycie kontrolnej u pediatry.. pani doktor sprawdzała główke Tonusia i postępy w leżeniu i patrzeniu w lewą stronę! Jest coraz lepiej, ja sama zauważyłam poprawę od czasu ostateniego "nastawiania" główki i pani pediatra rownież pochwaliła Antonka

Szczepienia nadal nie było.. wciąż mamy ćwiczyć główkę i poprzez wołanie, brzęczenie i inne zabawy zmuszac Anteczka do leżenia na lewym policzku.. kolejna wizytka za trzy tygodnie.

Tyle co u nas, Antonuś bawi się na macie, a ja doczytuję co u was

Bardzo dobre wieści, już niedługo na pewno będzie wszystko ok


Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
co się stało że post jest o 10 a nie o 00.??

Pokłóciłam się z Tż i poszłam wcześniej spać. Zresztą tak jak i wczoraj.


resztę nadrobię póżniej


Hej Dziewczyny!!!

Nocka standard dwie pobudki o 3 i 6, a że poszłam spać po 23 , to się w miarę wyspałam. Adaś kupki nadal nie zrobił, kupiłam wczoraj czopki w razie gdyby do poniedziałku nie zrobił. Jest troszkę bardziej niespokojny, ale brzuszek chyba na razie nie dokucza.
Dziewczyny które mają problem z wypróżnianiem się maluchów, jak sobie radzicie?? Brzuszek masujemy, bez większych efektów jak widać.
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 08:35   #4782
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość

Hej Dziewczyny!!!

Nocka standard dwie pobudki o 3 i 6, a że poszłam spać po 23 , to się w miarę wyspałam. Adaś kupki nadal nie zrobił, kupiłam wczoraj czopki w razie gdyby do poniedziałku nie zrobił. Jest troszkę bardziej niespokojny, ale brzuszek chyba na razie nie dokucza.
Dziewczyny które mają problem z wypróżnianiem się maluchów, jak sobie radzicie?? Brzuszek masujemy, bez większych efektów jak widać.
anusia, ja co prawda po zmianie mleka takich problemow nie mam ale jak mielismy to ulga byla po czopku,a zanim podalam to wibra w lezaczku, herbatki, woda przed podaniem mleka, kapiel w wiaderku, masowanie,..... nic wiecej nie moge sobie przypomniec,
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 08:36   #4783
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

czesc
u mnie co ?
piź.dzi

tzn jest 20 stopni
ale w ogole slonca nie ma
zamulone niebo cale


nocka to jakas masakra
olenka spala na boczku na prawej stronie
i ma takie odparxzone na twarzy po tej stronie
i na szyi od nowa

zasnela o 19.30
pobudka o 1, 4, 5, 7 i koniec spania
aktualnie drzemie z tz w lozku pod pierzyna
ja siedze na dworze
co by nie halasowac za bardzo
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 09:14   #4784
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość

malo?
ja jestem bardzo drobnokoscista i mam zwaly tluszczu.moge wazyc nawet 70kg byle tluszczu nie miec. nawet jak mialam 45 to i tak tluszcz oblech mialam.
a wzrost.... no coz, jestem przyzwyczajona ze jestem najnizsza wsrod znajomych i czuje sie zaklopotana jak ktos jest nizszy ode mnie


nadaje z vaio, bo hp padlo do konca
W sumie... Ja przy 60kg mam malutko tłuszczu, tragedia od 68kg w zwyż
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 09:15   #4785
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

82anusia, dajemy probiotyk Dicoflor 30 i w miarę się ustabilizowało, chociaż wczoraj nie było
Brzuszek i tak masuję

A ja wróciłam z Jutro mamy roczek mojej chrześnicy Zuzi
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 10:14   #4786
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
marywitaj,
anulinko fota boska, lezal w poprzek?
spiceja tez zageszczam, tez zaczelam od kleiku teraz kaszxkai i dopiero jak skonczy 4 mc to wprowadze cos innego-co, to nie mam pojecia jeszcze


przepraszam jak cos niedoczytalam czy pominelam.

u mnie sukces o tyle ze bylam dzisiaj w reserved na chwilunie i mierzylam bardzo prosta sukienke rozm 40 i byla za duza, juz nie mialam czasu leciec po 38 ale mysle ze bylaby na styk

padam na twarz. norbi nie spokojny, ogolnie bardzo ciezki dzien mialam, najpierw szpital, zanim wrocilam to juz bylo poludnie, potem wrrrr musialam wyswiadczyc przysluge komus za kim nie przepadam i zrobilam to wbrew sobie i juz byla godzina 16, a potem z psem do sciagniecia szwow i szczepienia i byla godzina 19sta.... potem kapanie, usypianie norberta do 22 i kapanie i rozczesywanie psa....

padam!
komputer mi sie gotuje i zawiesza
hmm

jutro po tz.
wiec pewnie wpadne sie przywitac z rana i moze na chwilke wieczorkiem
Chciałam kupić jakąś kaszkę bez dodatku owoców na początek, ale akurat tylko sinlac był bez dodatków i kupiłam, a teraz zwątpiłam.
Agnieszka_pe
ty pisałaś kiedyś o tym sinlacu. W sklepie nie przeczytałam instrukcji na pudełku i kupiłam właśnie z myślą o zagęszczaniu mleka, żeby zacząć małymi kroczkami wprowadzanie czegoś nowego. Teraz czytam instrukcję i jest napisane, żeby 7 płaskich łyżek stołowych dodać do 125 ml wody i podawać łyżeczką. Nie wiesz, czy na początek można ten sinlac dosypywać do mleka?

O! Jak fajnie, że mąż przyjeżdża, szczególnie teraz pewnie potrzebujesz jego wsparcia.

Paulizia jeśli znasz źródło, z którego pochodzą owoce/warzywa i wiesz, że są uprawiane bez użycia sztucznych nawozów, to wtedy samodzielne przygotowywanie posiłków na pewno będzie zdrowsze, ale jeśli nie masz pewności, co do produktów, to wtedy słoiczki.

Mąż nie dostał urlopu, więc ten tydzień spędzimy w domu, dopiero od przyszłego tygodnia pojedziemy na działkę do rodziców. W sumie mógłby mnie i Antosia tam zawieść, ale nie chce zostawiać psa samego, jak mąż będzie ciągle w pracy, a nie mogę go zabrać ze sobą, bo siostra przyjechała ze swoim wielkim psem, który niestety nie jest ułożony i wiem, że jakby chociaż lekko pacnął mojego łapą, to mógłby go połamać, tak więc bezpieczniej zostać w domku i tylko z doskoku parę razy tam na grilla skoczymy.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Moniqac i jak tam, spotkałaś się z koleżankami?
Andziot, jak podróż, dojechaliście spokojnie do baby?
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm


Edytowane przez Agnieszka.M
Czas edycji: 2011-08-13 o 10:16
Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 10:21   #4787
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dzien dobry Ja sie tylko przywitam i uciekam. Mam kryzys laktacyjny UU miekkie jak flaki a mala jadla w nocy co godzine
Nie czuje sie dzisiaj...

milego dnia
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 10:30   #4788
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dzien dobry!
My wyspani!!! Udalo mi sie Antosia uspic o 20:30 bez pobudki, bo zazwyczaj chodzi spac o 23 staram mu sie odmienic ten tryb!


No wlasnie problem w tym, ze mieszkam w Anglii i tutaj nie ma takich sprawdzonych przydomowych warzywniakow Tak wiec chyba beda te sloiczki. Chociaz mam jeszcze ponad miesiac by sie zastanowic wiec moze cos znajde...

Dorkabl ja tez o czyms takim slyszalam... wiesz moze o ktore sloiczki chodizlo? jakiej frmy i co to tam bylo? trzeba poszperac

Moria lece zaraz foty ogladac
ja to w ogole jestem w ciezkim szoku, ze moje wlosy zrobily taka furore wyobraz sobie, ze to jest nie do konca wyplukany szampon koloryzujacy Trzymam kciuki by wyszedl Ci taki jaki chcesz

Kasia1316 szerokiej drogi

Andziot Wam tez szerokiej dorogi

Agus troszke wspolczuje pogody, bo slonko chociaz raz mogloby wyjsc prawda? Ile jeszcze zostajecie tam?



Dziewczyny pytanie z wersji DURNE
Jak wy zageszczacie to mleko kleikiem? I jakim kleikiem? I jak to wyglada? na 150ml 3 dawki mleka i dwie kleiku?
Prosze o wytlumaczenie jak krowie na rowie, bo...
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 10:51   #4789
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Paulizia ta afera była ze słoiczkami gerbera po 6 miesiącu, bo dodawali mięso MMO (mięso oddzielane mechanicznie), robili to tylko na polskim rynku i podobno po tej aferze zmienili recepturę. Najlepiej zwyczajnie czytać skład, bo tam nic nie ukrywano, było normalnie napisane, że ileś procent mięsa jest MMO. Hipp za to chyba w słoiczkach po 8 miesiącu dodaje soli. Chyba każdy prducent w jakimś słoiczku ma coś, czego być nie powinno, dlatego trzeba czytać, czytać i jeszcze raz czytać składy.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Aaaa przypomniało mi się, że ta afera z gerberem dotyczyła dosłownie tylko 2 jednoskładnikowych słoiczków po 6 miesiącu (sam indyk, sam kurczak).
Nawet znalazłam artykuł, że zmienili recepturę. O proszę http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,...recepture.html

Najważniejsze i w przypadku naszego jedzenia, a już dla dzieci w szczególności, to czytanie etykiet.
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 11:08   #4790
SiLLee
Raczkowanie
 
Avatar SiLLee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 401
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

... a niby gerber taki super ... ja mam swoje warzywa i owoce na ogrodku wiec marchewke itp bede sama robila ciapcie

ech tak piszecie o tym odchudzaniu .. ja tez bym musiala zgubic jeszcze z 10kg, ale jakos mi waga stanela zeby tylko nie poszla do gory

U nas nocka jak zawsze od 22 do 4 potem ok 7 i koniec spania. ale za to wczoraj pobila swoj rekord 8h
__________________
♥ Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć... ♥


Moje Maleństwo ♥
Pusta miska - napełnij miske
SiLLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 11:12   #4791
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
My wyspani!!! Udalo mi sie Antosia uspic o 20:30 bez pobudki, bo zazwyczaj chodzi spac o 23 staram mu sie odmienic ten tryb!


No wlasnie problem w tym, ze mieszkam w Anglii i tutaj nie ma takich sprawdzonych przydomowych warzywniakow Tak wiec chyba beda te sloiczki. Chociaz mam jeszcze ponad miesiac by sie zastanowic wiec moze cos znajde...

Dorkabl ja tez o czyms takim slyszalam... wiesz moze o ktore sloiczki chodizlo? jakiej frmy i co to tam bylo? trzeba poszperac

Moria lece zaraz foty ogladac
ja to w ogole jestem w ciezkim szoku, ze moje wlosy zrobily taka furore wyobraz sobie, ze to jest nie do konca wyplukany szampon koloryzujacy Trzymam kciuki by wyszedl Ci taki jaki chcesz

Kasia1316 szerokiej drogi

Andziot Wam tez szerokiej dorogi

Agus troszke wspolczuje pogody, bo slonko chociaz raz mogloby wyjsc prawda? Ile jeszcze zostajecie tam?



Dziewczyny pytanie z wersji DURNE
Jak wy zageszczacie to mleko kleikiem? I jakim kleikiem? I jak to wyglada? na 150ml 3 dawki mleka i dwie kleiku?
Prosze o wytlumaczenie jak krowie na rowie, bo...
mielismy przedluzyc do wtorku
ale w poniedzialek chyba bedziemy wracac bo pogoda ma sie nie poprawiac
teraz sie slonce przebija
ola spi jestesmy w pokoju
strasznie zaczela marudzic na spacerze, nie wiemy cio jest
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 11:14   #4792
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

heloł
nie przeczytałam was jeszcze

troche mnie martwi moj syn choc nie wiem czy słusznie
on próbuje siadac
jak go trzymam za raczki to sie podnosi do siedzenia i nie chce sie opuscic
a jak mu rak nie chce dac to sie wkurza i próbuje sie sam podnosic

ale sam sobie chyba krzywdy nie zrobi??


bybłam na zakupach i kupiłam spódnice L jestem wielka w biodrach i zle mi z tym...

kupilam jeszcze torebke i broszke kwiat
stwierdziłam ze ubran kupowac nie bede bo wszystko źle leży i bede inwestować w dodatki
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 11:19   #4793
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
mielismy przedluzyc do wtorku
ale w poniedzialek chyba bedziemy wracac bo pogoda ma sie nie poprawiac
teraz sie slonce przebija
ola spi jestesmy w pokoju
strasznie zaczela marudzic na spacerze, nie wiemy cio jest
Aguś szkoda, że nie macie pogody Może się jednak jeszcze coś poprawi

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
heloł
nie przeczytałam was jeszcze

troche mnie martwi moj syn choc nie wiem czy słusznie
on próbuje siadac
jak go trzymam za raczki to sie podnosi do siedzenia i nie chce sie opuscic
a jak mu rak nie chce dac to sie wkurza i próbuje sie sam podnosic

ale sam sobie chyba krzywdy nie zrobi??


bybłam na zakupach i kupiłam spódnice L jestem wielka w biodrach i zle mi z tym...

kupilam jeszcze torebke i broszke kwiat
stwierdziłam ze ubran kupowac nie bede bo wszystko źle leży i bede inwestować w dodatki
Grazin nie wiem na 100%, nie znam się, ale tak intuicyjnie wydaje mi się, że jeśli dziecko się samo podciąga, to ok.
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 11:22   #4794
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Aguś szkoda, że nie macie pogody Może się jednak jeszcze coś poprawi

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------


Grazin nie wiem na 100%, nie znam się, ale tak intuicyjnie wydaje mi się, że jeśli dziecko się samo podciąga, to ok.
no samo samo...
masakra
a jaki foch jak go nie trzymam za łapki!mam filmik moze później wrzuce
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 11:25   #4795
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Hej dziewczyny, po wczorajszym koszmarnym dniu dzis u nas troche lepiej. NAWET udalo mi sie mala ulozyc na drzemke poranna (z oporami, ale jednak). Mamy jednak duzo dzis do zrobnienia, glownie nauka, no i sprzatanie, bo w pon. juz beda rodzice, dzwonili, ze juz sa w drodze...

Nie dam wiec rady wszystkiego nadrobic, ale obejrzalam za to wszystkie zdjecia ze zjazdu 3xM, rewelacja!!! Swietne foty, widac ze i dzieciaczki i Wy dobrze sie bawilyscie Ale Wam zazdroszcze tych spotkan.

Dziekuje Wam tez za komentarze w albumie .
Widze, ze bobr wzbudzil powszechne zainteresowanie
Nie uwierzycie, ale mamy trzy takie w domu. A wszystko to wina TZta mojego szalonego, za kazdym razem jak jezdzilismy do Ikei (na szczescie mamy daleko) mijalismy te kosze pelne bobrow, TZ mowil, ze one takie brzydkie i biedne i nikt ich nie kupuje, wiec my musimy, no i teraz mamy trzy. Wtedy jeszcze planowanie dziecka nie bylo nam w glowie, a teraz, smieszna rzecz, Nadia bobry uwielbia.

A, jeszcze co do sloiczkow itp, bo widzialam, ze pisalyscie o tym, ja zamierzam jednak wprowadzac przeciery domowej roboty, przynajmniej poki mala bedzie zjadac takie minimalne ilosci i poki nie wroce do pracy, to nie bedzie dla mnie problem. W sloiczkach jednak moim zdaniem zawsze chemia, jakies konserwanty siedza, a my kupujemy warzywa i mieso ze sprawdzonych zrodel (targ organiczny, ewentualnie organic warzywka w supermarkecie tez sa), moge robic tez wieksze ilosci i zamrozic ...
Juz sie nie moga doczekac wprowadzania stalych (ale planuje gdzies ok. 5 miesiaca), wybralam juz sobie blender do tego celu niedawno.

Gusia, trzymaj sie, kryzys laktacyjnie minie. To prawdopodobnie jakis skok.

Agnieszka_pe
, i zazdraszczam nr 38!!

Agus, moja tez ma odparzenie na szyjce! Ma tam faldek a faldek. Na razie smaruje Bepanthenem, mam nadzieje, ze pomoze. Zycze poprawy pogody!

Andziot
, a ja juz bym sie chciala bawic klockami.

Grazin, wychodze z tego samego zalozenia... Ostatnio przybylo mi paskow, no i mam juz pokazna kolekcja kolczykow z tego powodu.

SilLee, pieknie Ci malutka pospala! No i super masz z tym ogrodkiem (nasz ogrodek wola o pomstw do nieba, ale zamierzamy sie nim zajac w przyszlym roku, jednak jest taki mikroskopijny, jak prawie wszystkie angielskie ogrodki, wiec warzyw raczej nie bede sadzic...).

Uciekam juz. Milego weekendu wszystkim
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11



Edytowane przez Camomile
Czas edycji: 2011-08-13 o 11:29
Camomile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 11:28   #4796
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Camomile w słoiczkach nie ma konserwantów, one są pasteryzowane.
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 11:45   #4797
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Camomile w słoiczkach nie ma konserwantów, one są pasteryzowane.
Sloiczki dla dzieci moga zawierac konserwanty w "dozwolonych prawem ilosciach" jak enigmatycznie jest to napisane na opakowaniach niektorych firm. Jest tego cala lista tutaj.

Z drugiej strony, nie ma co panikowac, w koncu dziecko bedzie musialo jesc normalnie, dlugofalowo chemii sie nie uniknie. Ale skoro my z TZ jemy dobre, nieprzetworzone rzeczy w wiekszosci, przynajmniej na poczatku nie zamierzam podawac Nadii sloiczkow.
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11


Camomile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 12:14   #4798
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

witam się mamuśki

od wczoraj WIDZĘ is się nadziwić nie mogę jak piękny jest ten świat
okularki pokaże, ale jak małż będzie w domu i będzie chwila na sesje, bo od razu wskoczę w chrzcionową sukienkę to ocenicie jak wyglądam

kupiłam wczoraj w Orsay...
na allegro nie przekonują mnie te rozmiarówki...

nie jest tak wystrzałowa jak bym tego chciała, ale mogę nosić ja na co dzień a na tym tez mi zależało

wczoraj nic się nie zmieniło, histeria w wózku była...
w drodze powrotnej od babci uśpiłam go zanim wyszłam i cichcem do wózka wpakowałam, żeby się nie zorientował
pomogło do połowy drogi...
potem był u tatusia na rączkach

idę nadrabiać
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 12:30   #4799
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
To napisz w klubie - będzie prywatnie

Grazin a gdzie fota Twojego boba?
zrobiłam zdjecie
ale stwierdziłam ze jestem brzydka a fryzura ładna i sie nie pokażę
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 12:34   #4800
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
heloł
nie przeczytałam was jeszcze

troche mnie martwi moj syn choc nie wiem czy słusznie
on próbuje siadac
jak go trzymam za raczki to sie podnosi do siedzenia i nie chce sie opuscic
a jak mu rak nie chce dac to sie wkurza i próbuje sie sam podnosic

ale sam sobie chyba krzywdy nie zrobi??


bybłam na zakupach i kupiłam spódnice L jestem wielka w biodrach i zle mi z tym...

kupilam jeszcze torebke i broszke kwiat
stwierdziłam ze ubran kupowac nie bede bo wszystko źle leży i bede inwestować w dodatki
Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
zrobiłam zdjecie
ale stwierdziłam ze jestem brzydka a fryzura ładna i sie nie pokażę
Edzik też próbuje
Staram się, żeby za dużo tak nie robił, ale czasem mu pozwalam

Pooooooookaż, zapewniam, że się dowartościujesz
Na pewno wyglądasz super
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.