praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town.. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-28, 20:19   #2491
kobaltowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 221
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dziewczyny, zastanawia mnie jedna rzecz, może wy mi pomożecie Słyszałam, że można sobie załatwić pracę w nowo powstałym centrum handlowym jeszcze przed jego otwarciem - czy rzeczywiście jest to możliwe i jak to zrobić?
Tak jak wy szukam pracy i pierwsze co mi przyszło na myśl to sieciówki z ciuchami Taką pracę nie jest ani łatwo znaleźć, ani nie jest w niej lekko, ani nie rozwija, jednak bardziej kreatywnych pomysłów mi brak...
kobaltowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 20:42   #2492
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez kobaltowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawia mnie jedna rzecz, może wy mi pomożecie Słyszałam, że można sobie załatwić pracę w nowo powstałym centrum handlowym jeszcze przed jego otwarciem - czy rzeczywiście jest to możliwe i jak to zrobić?
Tak jak wy szukam pracy i pierwsze co mi przyszło na myśl to sieciówki z ciuchami Taką pracę nie jest ani łatwo znaleźć, ani nie jest w niej lekko, ani nie rozwija, jednak bardziej kreatywnych pomysłów mi brak...
ja znalazlam prace w jednym ze sklepow Inditexu przed otwarciem nowej galerii, wystarczy szukac ogloszen na pracuj.pl lub bezposrednio na stronach sklepow ktore Cie interesuja i wysylac cv... ja wysylalam do dwoch sklepow i bylam zaproszona na dwie rozmowy, czyli zawsze byl odzew. Najlepiej szukac pracy przynajmniej miesiac lub dwa przed data otwarcia galerii bo np samo szkolenie do nowego sklepu trwa 2 tygodnie... co do pogrubionego nie zgadzam sie, to jest tylko Twoja indywidualna sprawa, jak wykorzystasz prace w sieciowce-mozliwosci jest sporo od sprzedawcy, kasjera po managera, kierownika itd.
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 21:41   #2493
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Byłam na rozmowie w HD jakieś pół roku temu. Rozmowa miała bardzo luźny charakter, trwała około 10 minut. Pani (a raczej dziewczyna, może nawet w moim wieku) pytała mnie o zainteresowania, doświadczenie, ogólnie co wiem o marce, sklepie, czy miałam kiedyś buty z HD Oczywiście nie zostałam zatrudniona, ale rekrutacje bardzo miło wspominam.
Również wspominam rozmowę bardzo sympatycznie. Byłam pytana głównie o moją poprzednią pracę, która wzbudza duże zainteresowanie. Nie dostałam żadnych sztandarowych pytań typu moje wady i zalety, co wiesz o firmie, dlaczego chcesz u nas pracować... Jutro będę wiedzieć co i jak, zobaczymy.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 18:31   #2494
kobaltowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 221
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
ja znalazlam prace w jednym ze sklepow Inditexu przed otwarciem nowej galerii, wystarczy szukac ogloszen na pracuj.pl lub bezposrednio na stronach sklepow ktore Cie interesuja i wysylac cv... ja wysylalam do dwoch sklepow i bylam zaproszona na dwie rozmowy, czyli zawsze byl odzew. Najlepiej szukac pracy przynajmniej miesiac lub dwa przed data otwarcia galerii bo np samo szkolenie do nowego sklepu trwa 2 tygodnie... co do pogrubionego nie zgadzam sie, to jest tylko Twoja indywidualna sprawa, jak wykorzystasz prace w sieciowce-mozliwosci jest sporo od sprzedawcy, kasjera po managera, kierownika itd.
Dziękuję za odpowiedź
z tym rozwijaniem się to zalezy od sytuacji, bo ja studiuję coś zupełnie niezwiązanego z branżą odzieżową itp., więc to praca na czas nauki, poza tym studiuję dziennie... Jeśli ktoś nie trafił ze studiami lub je skończył, to widziałabym perspektywy
kobaltowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 22:17   #2495
maalinkaa8
Rozeznanie
 
Avatar maalinkaa8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 924
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez kate b Pokaż wiadomość
ostatnio zanioslam pare cv do sklepow odziezowych i nikt sie nawet nie odezwal;/ dlatego zastanawiam sie jak powinno wyglądać moje cv i czy potrzebne sa jakieś szczegolne umiejętnosci do pracy w sklepie;/ dziewcyzny co wy zamieszczacie w swoich cv?( oprocz doswiadczenia, ktorego nie posiadam bedac tegoroczną maturzystką)?
Nie martw się, czasami mija sporo czasu zanim zadzwonią... Do mnie dzwonili nawet po 1,5 m-ca od złożenia CV.


Wczoraj dzwoniła do mnie Pani z Diverse... Zapraszała na dwie godziny próbne. Nie zależy mi aktualnie na tej pracy więc pozwoliłam sobie na taką oto rozmowę...
Otóż - oczywiście podziękowałam za zainteresowanie i oświadczyłam, że chętnie przyjdę ale na JEDNĄ GODZINĘ ponieważ uważam, że wystarczy ona na zorientowanie się w moich umiejętnościach do tej pracy poza tym rozumiem, że takie godziny są bezpłatne. Pani na to, że oczywiście- bezpłatne oraz, że nie wystarczy jej na to jedna godzina... Wobec tego podziękowałam jeszcze raz za telefon, powiedziałam, że szanuję siebie i swój czas i nie zamierzam pracować za darmo dwie godziny, poza tym praca w sklepie odzieżowym nie jest taka skomplikowana żeby konieczna była - co najmniej - dwugodzinna prezentacja swojej osoby. Pożegnałyśmy się.

Zbulwersowałam się trochę ale serio uważam, że jedna godzina w zupełności wystarczy. To zwykły wyzysk... mają darmowych pracowników, którzy w dodatku starają się ze wszystkich sił bo chcą dostać tę pracę. Godzina próbna - okej, nie ma sprawy, rozumiem, że muszą człowieka najpierw sprawdzić ale każda następna powinna być odpłatna Słyszałam nawet o przypadkach - tygodnia próbnego
__________________
Kocham Cię


Wiem, że jak każda kobieta, mam więcej siły niż na to wygląda.
maalinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 23:55   #2496
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

och nie no co ty, praca w sklepie wymaga studiów wyższych, 5letniego doświadczenia i znajomości rynku.
oczywiscie najlepiej gdybyś ty im jeszcze płaciła za to że cię zatrudniają xD
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 09:29   #2497
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez maalinkaa8 Pokaż wiadomość
Wczoraj dzwoniła do mnie Pani z Diverse... Zapraszała na dwie godziny próbne. Nie zależy mi aktualnie na tej pracy więc pozwoliłam sobie na taką oto rozmowę...
Otóż - oczywiście podziękowałam za zainteresowanie i oświadczyłam, że chętnie przyjdę ale na JEDNĄ GODZINĘ ponieważ uważam, że wystarczy ona na zorientowanie się w moich umiejętnościach do tej pracy poza tym rozumiem, że takie godziny są bezpłatne. Pani na to, że oczywiście- bezpłatne oraz, że nie wystarczy jej na to jedna godzina... Wobec tego podziękowałam jeszcze raz za telefon, powiedziałam, że szanuję siebie i swój czas i nie zamierzam pracować za darmo dwie godziny, poza tym praca w sklepie odzieżowym nie jest taka skomplikowana żeby konieczna była - co najmniej - dwugodzinna prezentacja swojej osoby. Pożegnałyśmy się.
Bardzo dobrze jej powiedziałaś, hehe jak dla mnie to taka godzina próbna powinna być płatna, bo jak ktoś nie mieszka na miejscu to musi dojechać, wrócić do domu i oczywiście wydać pieniądze na ten przejazd.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 11:09   #2498
maalinkaa8
Rozeznanie
 
Avatar maalinkaa8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 924
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

No jeżeli ktoś spoza miasta to w ogóle spora część wypłaty idzie na sam dojazd :| A w takim przypadku jeżdżenie na godzinę próbną to i tak więcej wynosi niż płaca za 1h - zależy jaka odległość :P


Oni myślą, że obsługa klienta i przekładanie wieszaków/ układanie ubrań to jest jakaś filozofia, zadanie nie do pokonania
__________________
Kocham Cię


Wiem, że jak każda kobieta, mam więcej siły niż na to wygląda.
maalinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 13:21   #2499
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dziewczyny, co do godzin próbnych to się zgadzam.
Praca w sklepie nie wymaga jakichś specjalnych umiejętności, ok, ale miałam do czynienia z wieloma osobami i to naprawdę nie jest tak, że każdy się nadaje do pracy w sprzedaży. Może tam, gdzie tylko się składa łachy to i owszem. Ale gdzieś, gdzie sprzedaż jest aktywna, zespół dostaje prowizje za sprzedaż, klienci są marudni, wymagający - to nie bardzo.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 11:14   #2500
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Mam dziś rozmowę w Ravelu... Przeczytałam tyle negatywnych opinii o pracy w tej firmie, że głowa mała i nie wiem, co myśleć...
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 12:02   #2501
maalinkaa8
Rozeznanie
 
Avatar maalinkaa8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 924
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co do godzin próbnych to się zgadzam.
Praca w sklepie nie wymaga jakichś specjalnych umiejętności, ok, ale miałam do czynienia z wieloma osobami i to naprawdę nie jest tak, że każdy się nadaje do pracy w sprzedaży. Może tam, gdzie tylko się składa łachy to i owszem. Ale gdzieś, gdzie sprzedaż jest aktywna, zespół dostaje prowizje za sprzedaż, klienci są marudni, wymagający - to nie bardzo.
Jasne, że trzeba człowieka najpierw sprawdzić ale czemu robią to za darmo? Dla mnie to jest też trochę brak szacunku dla czyjegoś czasu i w ogóle dla drugiej osoby.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Mam dziś rozmowę w Ravelu... Przeczytałam tyle negatywnych opinii o pracy w tej firmie, że głowa mała i nie wiem, co myśleć...
Nie sugeruj się opiniami z Internetu Przecież nie w każdym sklepie jest tak jak ktoś napisał, takie opinie z reguły też nie są zbyt obiektywne A jakbyś poszukała czegoś o innych sklepach to na każdy coś znajdziesz Wszystko też zależy np. od jakiegoś kierownika regionalnego. Życzę powodzenia !
__________________
Kocham Cię


Wiem, że jak każda kobieta, mam więcej siły niż na to wygląda.
maalinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 13:02   #2502
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez maalinkaa8 Pokaż wiadomość
Jasne, że trzeba człowieka najpierw sprawdzić ale czemu robią to za darmo? Dla mnie to jest też trochę brak szacunku dla czyjegoś czasu i w ogóle dla drugiej osoby.
Jak kiedyś startowałam do pracy w firmie windykacyjnej to rekrutacja była kilkuetapowa, w tym dzwoniłam do klientów przez kilka godzin, uczestniczyłam w grach które sprawdzały komunikatywność i pracę w grupie.. i inne cuda wianki.
Na kierownika kazali mi w domu wypełniać zestawienia, analizować dane i planować VM a na ostatni etap jechać z wro do wawy.
Koleżance do marketingu kazali przedstawić gotowy projekt / pokaz slajdów na zadany temat. Wybierali najlepszy.
W każdej rekrutacji trzeba poświecić swój czas, czasem nawet wyjechać do innego miasta.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:22   #2503
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Do mnie w piatek zadzwonila pani z MANGO, bylam troche zdziwiona, gdyz CV wysylalam juz jakis miesiac temu - a tu nagle telefon.
Ide jutro na rozmowe - wkoncu nic nie trace
Zobacze jakie warunki i jaka atmosfera panuje w sklepie
Ciekawe czy zaproponuja godzinki probne ??
Bo juz na jednych bylam w sklepie Tatuum i nikt sie nie odezwal do tej pory
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 20:10   #2504
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Ja startowałam do mango na kierownika, ale od 3 tygodni cisza
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 10:23   #2505
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez maalinkaa8 Pokaż wiadomość
Otóż - oczywiście podziękowałam za zainteresowanie i oświadczyłam, że chętnie przyjdę ale na JEDNĄ GODZINĘ ponieważ uważam, że wystarczy ona na zorientowanie się w moich umiejętnościach do tej pracy poza tym rozumiem, że takie godziny są bezpłatne. Pani na to, że oczywiście- bezpłatne oraz, że nie wystarczy jej na to jedna godzina... Wobec tego podziękowałam jeszcze raz za telefon, powiedziałam, że szanuję siebie i swój czas i nie zamierzam pracować za darmo dwie godziny, poza tym praca w sklepie odzieżowym nie jest taka skomplikowana żeby konieczna była - co najmniej - dwugodzinna prezentacja swojej osoby. Pożegnałyśmy się.

Zbulwersowałam się trochę ale serio uważam, że jedna godzina w zupełności wystarczy. To zwykły wyzysk... mają darmowych pracowników, którzy w dodatku starają się ze wszystkich sił bo chcą dostać tę pracę. Godzina próbna - okej, nie ma sprawy, rozumiem, że muszą człowieka najpierw sprawdzić ale każda następna powinna być odpłatna Słyszałam nawet o przypadkach - tygodnia próbnego
Brawo za odwage ! dobrze jej powiedziałaś
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:02   #2506
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Ja za godzinke wyjezdzam z domu i jade na rozmowe w sprawie pracy w MANGO.
Jak wroce to zdam relacje

Zgodnie z obietnica zdaje relacje z dzisiejszego spotkania.
Jestem mile zaskoczona, przebiegalo ono bardzo profesjonalne, rekruterki byly bardzo sympatyczne, wypytywaly mnie o moja poprzednia prace :co w niej robilam.
Pytaly sie co dziala na mnie motywujaco no i ile chcialabym zarabiac, jak wyobrazam sobie prace sprzedawcy.
Powiedzialy mi o warunkach pracy
Ogolnie jestem bardzo zadowolona, nie zaluje, ze poszlam na ta rozmowe.
Jak sie odezwa to super a jak nie to trudno
Jedno jest pewne - bardzo sympatyczne byly nie to co tamte z Tatuum

No i zadnych godzin probnych mi nie proponowali
W przeciagu tygodnia maja sie odezwac do wybranych osob.
Czyli w przeciagu 7 dni wszystko bedzie jasne

I tak powinna wygladac kazda rozmowa w sprawie pracy w sklepie - niech zobacza na wlasne oczy potencjalnego pracownika i wybiora tego , ktory zrobi jak najlepsze wrazenie.
A nie castingi w postaci godzin probnych - ze co godzine laski sie tylko zmieniaja
A telefon milczy po takich godzinkach...

Ps : znalazlam smieszne ogloszenie o prace na stanowisko sprzedawcy :
Firma Odzieżowa zatrudni uczciwego sprzedawcę do galerii handlowej Umowa o prace po próbnym pn-pt lub sb-nd KONTAKT wyślij sms-a: Info sprzedawca Twój Nr tel na numer XXXXXXXXXXXXX oddzwonimy
hahahhaha

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-08-01 o 19:13
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 11:33   #2507
MadameAmbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 64
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez maalinkaa8 Pokaż wiadomość
Nie martw się, czasami mija sporo czasu zanim zadzwonią... Do mnie dzwonili nawet po 1,5 m-ca od złożenia CV.


Wczoraj dzwoniła do mnie Pani z Diverse... Zapraszała na dwie godziny próbne. Nie zależy mi aktualnie na tej pracy więc pozwoliłam sobie na taką oto rozmowę...
Otóż - oczywiście podziękowałam za zainteresowanie i oświadczyłam, że chętnie przyjdę ale na JEDNĄ GODZINĘ ponieważ uważam, że wystarczy ona na zorientowanie się w moich umiejętnościach do tej pracy poza tym rozumiem, że takie godziny są bezpłatne. Pani na to, że oczywiście- bezpłatne oraz, że nie wystarczy jej na to jedna godzina... Wobec tego podziękowałam jeszcze raz za telefon, powiedziałam, że szanuję siebie i swój czas i nie zamierzam pracować za darmo dwie godziny, poza tym praca w sklepie odzieżowym nie jest taka skomplikowana żeby konieczna była - co najmniej - dwugodzinna prezentacja swojej osoby. Pożegnałyśmy się.

Zbulwersowałam się trochę ale serio uważam, że jedna godzina w zupełności wystarczy. To zwykły wyzysk... mają darmowych pracowników, którzy w dodatku starają się ze wszystkich sił bo chcą dostać tę pracę. Godzina próbna - okej, nie ma sprawy, rozumiem, że muszą człowieka najpierw sprawdzić ale każda następna powinna być odpłatna Słyszałam nawet o przypadkach - tygodnia próbnego




Stary numer! Sklepy często szukają darmowych pracowników na godziny czy 1-2 dni. Delikwenta/delikwentkę łowią pod pretekstem sprawdzenia ich umiejętności przed zatrudnieniem. Ludzie się na to łapią w nadziei, że dostaną pracę ale oczywiście jej nie dostają, chodzi tylko o to, by w danej chwili załatać takim "darmowym" dziurę w personelu. Ty nie dałaś się nabrać, brawo Pamiętajcie o tych nieuczciwych praktykach, bądźcie asertywne i szanujcie swój czas. Trzeba szukać pracy ale trzeba też wiedzieć, jak przyszli pracodawcy potrafią oszukiwać.
__________________
MadameAmbra
MadameAmbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 15:05   #2508
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

mi się na szczęście udało znaleźć pracę bez godzin czy tygodni próbnych Bardzo miło wspominam swoją rozmowę kwalifikacyjną i chwalę obecnych współpracowników. A pracuję w Tatuum
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 15:10   #2509
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

7 dni minelo i telefonu z MANGO sie nie doczekalam
Widocznie wybrali kogos innego...
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 10:11   #2510
wilczyca1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

witam ))
w piątek mam rozmowę w sprawie pracy w new yorker. Czy któraś z was tam pracuje?jak przebiega rozmowa, jakie mogą być pytania???i czy to prawda, że idąc tam do pracy trzeba najpierw odbyć szkolenie prawdopodobnie w innym mieście??? tak czytałam, ale Pani która dzwoniła zapraszając mnie na rozmowę nic na ten temat nie wspomniała.

pozdrawiam )))))))
wilczyca1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 11:26   #2511
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Narazie nie martw sie kochana szkoleniami, przygotuj sie dobrze do rozmowy aby wogole oddzwonili do ciebie po rozmowie.
Bo samo zaproszenie ciebie na rozmowe w sprawie pracy nie jest rownoznaczne z tym, ze masz ja juz w kieszeni.
Oprocz ciebie startuja i inni, ktorzy takze beda chcieli otrzymac ta robote.
Jak ci zaproponuja kolejny etat to wtedy dopiero bedziesz informowana o szkoleniach i stawkach godzinowych.
To, ze pani ci nic konkretnego nie powiedziala przez telefon - to jest norma, bo ona takich telefonow wykonuje kilkadziesiat i co 30 minut umawia sie z inna dziewczyna.

Wiele tu z nas bylo na roznych rozmowach w sprawie pracy do sieciowek i tylko nielicznym sie udawalo tam dostac prace.
Ja to mam zerowe doswiadczenie w handlu - wiem praktycznie jestem bez szans ;/

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-08-10 o 11:28
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 11:58   #2512
wilczyca1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

ja pracowałam w empiku, ale miałam luźną i szybką rozmowę. Z tym że do rozwiązania był test nt wiedzy z działu na którym chciałam podjąć pracę.
Na innym forum ktoś pisał że właśnie już przy zaproszeniu na rozmowę Pani mówiła o miesięcznym szkoleniu w innym mieście. Być może miał to być nowo otwierany salon, nie wiem tego, ale w takim wypadku nie zdziwiłoby mnie szkolenie. Natomiast myślę że w salonie który istnieje od dawna nowy pracownik powinien być wdrażany na miejscu. No nie wiem, nie pracowałam w sklepie z odzieżą więc nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to wszystko tam działa
wilczyca1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 12:48   #2513
casandras
Raczkowanie
 
Avatar casandras
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

A co możecie powiedzieć o pracy w Greenpoint? Pracowała tam któraś z was?
casandras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:49   #2514
marikamb
Raczkowanie
 
Avatar marikamb
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 71Ww
Wiadomości: 340
GG do marikamb
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
pracuje/pracowala ktoras z Was w Inditexie? mam kilka pytan do doswiadczonych w tym temacie

Ja pracuje w jednym ze sklepow tej sieci, jak masz jakieś pytania to pisz maila

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
Czy w Inditexie kasjerzy zarabiaja wiecej niz zwykli sprzedawcy? Ma ktos wiedze na ten temat?
Tam są bardziej skomplikowane stanowiska, bo są m.in kasjerzy-sprzedawcy, główni kasjerzy, starsi kasjerzy, menagerowie, kierownicy itp. kasjer - sprzedawca to początkowe stanowisko.
marikamb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 14:41   #2515
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

czesc dziewczyny
bylam dzisiaj w jednym z CH, i zostawilam swoje CV w fever, kobieta przyjmująca je od razu zaproponowała mi 1 h probną jutro o 17, i nie wiem czy iśc bo tak dziwne z z biegu mnie na nia zaprasza, bez zadnej rozmowy ani nic......
a w ogole czy ktos pracowal w fever??? szukam informacji w necie i za bardzo nic nie widze
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 14:57   #2516
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez marikamb Pokaż wiadomość
Ja pracuje w jednym ze sklepow tej sieci, jak masz jakieś pytania to pisz maila
teraz dopiero zobaczylam Twoja wiadomosc juz Ci pisze PW
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 07:47   #2517
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez ganja01 Pokaż wiadomość
hej
chciałabym iść do pracy do Bershki albo Stradivariusa, ale najpierw muszę się zorientować ile się zarabia, bo muszę do tej pracy dojechać ( a nie chciałabym wydać polowy pensji na dojazdy)
z góry dzięki za odpowiedź
z tego co trochę czytałam fora to wiem że w sieci inditex na pół etatu ok 600 zł
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 14:54   #2518
Kochanica_Krola
Przyczajenie
 
Avatar Kochanica_Krola
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1
GG do Kochanica_Krola
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Hey .
Mam pytanko. Czy ktoś pracuje w Gdyni w Tally Weijl i wie coś na temat pracy? . Jestem studentką i szukam pracy na weekendy, ale nie wiem czy w ogóle istnieje możliwość takiego zatrudnienia w tym sklepie . Ewentualnie może być też inna firma odzieżowa w moim mieście. Bardzo mi zależy na pracy, a niestety z ostatniej musiałam zrezygnować, bo trafiłam do szpitala .
__________________
Sorry if I ain't perfect
Sorry just don't give a fuck
Sorry I ain't a diva
Sorry just know what I want
Sorry I'm not a virgin
Sorry I'm not a slut
I won't let u break me
Think what u want
Kochanica_Krola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 18:20   #2519
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

ja tez w poszukiwaniu pracy wyslalam tone CV... rozmowe mialam az jedna.
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 18:51   #2520
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość
ja tez w poszukiwaniu pracy wyslalam tone CV... rozmowe mialam az jedna.
a wysylasz cv na ogloszenia w necie, czy tez chodzi i rozdajesz po sklepacvh. Ostatnio kolezanka mi mowila, ze w wiekszosci sklepow nie chca juz przyjmowac cv i mowia, zeby wysylac przez neta wlasnie
Do jakiego sklepu zaprosili Cie na rozmowe?
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 19:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.