Tatuaż - napis - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 22:41   #1
vioris
Zakorzenienie
 
Avatar vioris
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 129

Tatuaż - napis


Temat umieszczam tutaj bo mam nadzieję, że zajrzy więcej osób a mi zależy na czasie
Mam zamiar zrobić sobie tatuaż - napis. I teraz mój problem polega na tym, że podobno, aby taki tattoo dobrze wyglądał to musi być duży, bo się po jakimś czasie rozchodzi i zostaje plama?? Jak wyglądają Wasze tatuaże po latach? Jakiej wielkości i jaką czcionką je robiłyście? Jedna osoba na forum nastraszyła mnie, że napis jeśli ma być mały to można sobie najwyżej zrobić inicjały zwykłą pisaną czcionką a to co ja chcę to koniecznie musi być duże...
Ciekawa jestem jakie Wy macie i jak się trzymają i wyglądają po czasie?

Ja chcę sobie zrobić sentencję: Est Modus In Rebus
Ma to być tatuaż - symbol na 2 rocznicę z moim TŻ - On chce sobie zrobić taki sam

Proszę, pomóżcie

W załączniku to co konkretnie chciałam zrobić 1:1 - ewentualnie inną czcionką, ale nie wiem jaką i tak, żeby to też pasowało do faceta
Najbardziej podoba mi się pierwsza czcionka - chciałabym ją zrobić pionowo na kręgosłupie. Ostatnia też fajna ale się nie nadaje dla faceta... No i mamy dylemat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tatoo.jpg (7,7 KB, 261 załadowań)
Rodzaj pliku: gif tatoo3.gif (5,4 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: gif tatoo4.gif (6,9 KB, 208 załadowań)
__________________
Jest serduszko
Igorek 21.07.14r
vioris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 23:28   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Tatuaż - napis

Cytat:
Napisane przez vioris Pokaż wiadomość
Temat umieszczam tutaj bo mam nadzieję, że zajrzy więcej osób a mi zależy na czasie
Mam zamiar zrobić sobie tatuaż - napis. I teraz mój problem polega na tym, że podobno, aby taki tattoo dobrze wyglądał to musi być duży, bo się po jakimś czasie rozchodzi i zostaje plama?? Jak wyglądają Wasze tatuaże po latach? Jakiej wielkości i jaką czcionką je robiłyście? Jedna osoba na forum nastraszyła mnie, że napis jeśli ma być mały to można sobie najwyżej zrobić inicjały zwykłą pisaną czcionką a to co ja chcę to koniecznie musi być duże...
Ciekawa jestem jakie Wy macie i jak się trzymają i wyglądają po czasie?

Ja chcę sobie zrobić sentencję: Est Modus In Rebus
Ma to być tatuaż - symbol na 2 rocznicę z moim TŻ - On chce sobie zrobić taki sam

Proszę, pomóżcie

W załączniku to co konkretnie chciałam zrobić 1:1 - ewentualnie inną czcionką, ale nie wiem jaką i tak, żeby to też pasowało do faceta
Najbardziej podoba mi się pierwsza czcionka - chciałabym ją zrobić pionowo na kręgosłupie. Ostatnia też fajna ale się nie nadaje dla faceta... No i mamy dylemat
tatuaz na kregoslupie nie ma jak sie rozejsc rozumiem-na brzuchu podczas ciazy, ale w takim miejscu...?
jesli mialabym wybierac to wybralabym czcionke nr 1, ale raczej troche wiekszy ten napis. no i wzdluz kregoslupa bym tego nie robila...
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 00:02   #3
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Tatuaż - napis

żadna... naprawdę żadna, a ostatecznie druga :p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 00:30   #4
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Tatuaż - napis

Hmm... mogę się wtrącić? Jak myślicie, napis cienką czcionką na przedramieniu, wymiary ok. 2cmx11cm może się rozejść? To chyba nie jest miejsca, które łatwo gromadzi tłuszcz .

Co do Twojego - podoba mi się 3 tylko, poszukałabym czegoś jeszcze chociaż pierwsza pionowo może by jakoś ciekawie wyglądała.
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 00:47   #5
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Tatuaż - napis

Ja mam kilka tatuazy i 2 sa ze mna juz 10 lat,2 przeszly ze mna ciaze i zaden sie rozlazl jak piszecie nie wiem skad taka informacja

co do czcionek to niestety zadna
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 01:51   #6
vioris
Zakorzenienie
 
Avatar vioris
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 129
Dot.: Tatuaż - napis

Dzięki dziewczyny - jeśli chodzi o czcionki to MNIE się podobają Wam przecież nie muszą Każdy ma inny gust
Chodziło mi raczej o to, czy coś takiego się może właśnie jakoś rozejść czy coś, bo dostałam informację,że podobno takie litery jak pierwsza czcionka mają za małe "światło" i się zleją z czasem gdy tatuaż będzie zbyt mały... dlatego bardzo jestem ciekawa Waszych doświadczeń. Nie chcę jakiegoś ogromniastego napisu - chciałam właśnie coś dyskretnego raczej albo na łopatce albo na kręgosłupie - tylko żadnej ciekawej czcionki na kręgosłup znaleźć nie mogę...
Pamiętajcie, że to nie jest ostateczna wersja którą już wybrałam - na razie najbardziej mi się podobają te. No i pamiętajcie, że czcionka musi pasować dla faceta i dla kobiety Ja osobiście wolałabym coś pisanego - jak czcionka ostatnia, ale nie koniecznie ta konkretna - to taki przykład tylko - ale do faceta taka czcionka nie pasuje niestety Jeśli ma pasować i dla mnie i mojego TŻ to ta pierwsza jest fajna - i taka trochę inna - coś jak znaczki chińskie a jednak czcionka - my lubimy się wyróżniać i fajnie by było jakby ta czcionka była dość oryginalna No i mamy dylemat.
Może macie jakieś propozycje ciekawej czcionki?

Ta mi się też podoba - jest niby prosta ale te duże litery są całkiem ciekawe No ale jest....kobieca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg est modus in rebus.jpg (14,9 KB, 127 załadowań)
__________________
Jest serduszko
Igorek 21.07.14r

Edytowane przez vioris
Czas edycji: 2011-08-24 o 02:19
vioris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 07:21   #7
chellow
Raczkowanie
 
Avatar chellow
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 126
Dot.: Tatuaż - napis

Jeśli pójdziesz do profesjonalnego zakładu to koleś dobierze ci i dobrą czcionkę i rozmiar tak by napis wyglądał dobrze. Nie zdziw się jak powie ci że Twoja czcionka jest do bani. Nie każdy napis wygląda dobrze w każdej czcionce.
chellow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 08:18   #8
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Tatuaż - napis

Mi się podoba druga czcionka, ale napis chyba wyjdzie dość duży ;].

Sama się powoli przymierzam do tatuowania się, tylko póki co muszę zyskać pewność, że tego chcę .
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 08:28   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Tatuaż - napis

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ja mam kilka tatuazy i 2 sa ze mna juz 10 lat,2 przeszly ze mna ciaze i zaden sie rozlazl jak piszecie nie wiem skad taka informacja

co do czcionek to niestety zadna
to przeciez zalezy gdzie masz tatuaze. poza tym duzo zalezy od sklonnosci skory do rozciagania.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:42   #10
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Tatuaż - napis

Nie wiem po co tutaj pytasz - idź do studia, pokaż swój projekt i tam Ci powiedzą jak taki tatuaż będzie się zachowywał po latach.

btw. robienie sobie z TŻcikiem takiego samego tattoo na rocznicę związku...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 10:20   #11
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Tatuaż - napis

Hmm mi się najbardziej podoba druga czcionka, ale pomysł tatuażu na rocznicę uważam za kiepski... i tekst 'wszystko ma swoje granice' też raczej słabo służacy związkowi...
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 10:51   #12
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Tatuaż - napis

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
to przeciez zalezy gdzie masz tatuaze. poza tym duzo zalezy od sklonnosci skory do rozciagania.
Te ktore przeszly ze mna ciaze mam z boczku na dole brzucha a 2 z tylu (raczej z boczku ) na tak zwanej oponce w ciazy sie tam rozroslam i teraz wrocilo i tatuaze sa ok
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 13:44   #13
vioris
Zakorzenienie
 
Avatar vioris
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 129
Dot.: Tatuaż - napis

Pomysł uważamy z moim partnerem za dobry. Nam się podoba i to jest ważne. Poza tym nie mamy po 18 lat - nie robimy sobie też swoich imion. Mieszkamy ze sobą od 1,5 roku. Mamy dziecko. Oboje jesteśmy przed 30-tką więc to nie jest głupia zachcianka małolatów.
Chcemy w ten sposób wyrazić siebie i te tatuaże to będzie dla nas symbol. Tekst "Est Modus In Rebus" ma znaczenie - Są granice których nie należy przekraczać. Dla nas znaczy to, że jesteśmy ze sobą i wiemy, że pewnych rzeczy nie wolno robić skoro się kochamy i chcemy być ze sobą zawsze.
Zresztą w temacie nie pytałam o to, czy to dobry pomysł a jedynie o to jak Wasze tatuaże "pisane" zachowują się po latach, jak wyglądają itd.
Ja chcę ten tatuaż na łopatce lub kręgosłupie i chciałam znaleźć sama jakąś czcionkę i z propozycją iść do salonu tatuażu.
__________________
Jest serduszko
Igorek 21.07.14r
vioris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 15:12   #14
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Tatuaż - napis

Cytat:
Napisane przez vioris Pokaż wiadomość
Pomysł uważamy z moim partnerem za dobry. Nam się podoba i to jest ważne. Poza tym nie mamy po 18 lat - nie robimy sobie też swoich imion. Mieszkamy ze sobą od 1,5 roku. Mamy dziecko. Oboje jesteśmy przed 30-tką więc to nie jest głupia zachcianka małolatów.
Chcemy w ten sposób wyrazić siebie i te tatuaże to będzie dla nas symbol. Tekst "Est Modus In Rebus" ma znaczenie - Są granice których nie należy przekraczać. Dla nas znaczy to, że jesteśmy ze sobą i wiemy, że pewnych rzeczy nie wolno robić skoro się kochamy i chcemy być ze sobą zawsze.
Zresztą w temacie nie pytałam o to, czy to dobry pomysł a jedynie o to jak Wasze tatuaże "pisane" zachowują się po latach, jak wyglądają itd.
Ja chcę ten tatuaż na łopatce lub kręgosłupie i chciałam znaleźć sama jakąś czcionkę i z propozycją iść do salonu tatuażu.
To rob smialo
w takim miejscu nic sie z nim nie stanie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 22:50   #15
vioris
Zakorzenienie
 
Avatar vioris
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 129
Dot.: Tatuaż - napis

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
To rob smialo
w takim miejscu nic sie z nim nie stanie
No właśnie jedna z osób na forum napisała że taka czcionka jest za gęsta i zrobi się z tego plama po jakimś czasie. O to mi chodziło. Może źle napisałam. Nie chodziło mi o to czy tatuaż się rozejdzie tylko, czy napis taką czcionką może tak pracować, żeby za jakiś czas stał się nieczytelny
__________________
Jest serduszko
Igorek 21.07.14r
vioris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:08   #16
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Tatuaż - napis

Dziewczyny już ci udzieliły odpowiedzi w wątku o tatuażach, ale widocznie ci się one nie spodobały i szukasz potwierdzenia, że jednak twój pomysł jest super.
Tamte dziewczyny wiedzą co mówią, bo albo mają tatuaże, albo w tym siedzą. Żaden profesjonalista nie zrobi ci małego napisu.
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:14   #17
karo08
Rozeznanie
 
Avatar karo08
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina marzeń
Wiadomości: 543
Dot.: Tatuaż - napis

Cytat:
Napisane przez vioris Pokaż wiadomość
Temat umieszczam tutaj bo mam nadzieję, że zajrzy więcej osób a mi zależy na czasie
Mam zamiar zrobić sobie tatuaż - napis. I teraz mój problem polega na tym, że podobno, aby taki tattoo dobrze wyglądał to musi być duży, bo się po jakimś czasie rozchodzi i zostaje plama?? Jak wyglądają Wasze tatuaże po latach? Jakiej wielkości i jaką czcionką je robiłyście? Jedna osoba na forum nastraszyła mnie, że napis jeśli ma być mały to można sobie najwyżej zrobić inicjały zwykłą pisaną czcionką a to co ja chcę to koniecznie musi być duże...
Ciekawa jestem jakie Wy macie i jak się trzymają i wyglądają po czasie?

Ja chcę sobie zrobić sentencję: Est Modus In Rebus
Ma to być tatuaż - symbol na 2 rocznicę z moim TŻ - On chce sobie zrobić taki sam

Proszę, pomóżcie

W załączniku to co konkretnie chciałam zrobić 1:1 - ewentualnie inną czcionką, ale nie wiem jaką i tak, żeby to też pasowało do faceta
Najbardziej podoba mi się pierwsza czcionka - chciałabym ją zrobić pionowo na kręgosłupie. Ostatnia też fajna ale się nie nadaje dla faceta... No i mamy dylemat
Wiesz co, taki tatuaż na kręgosłupie nie powinien się rozejść, chyba że przywalisz ze 100 kilo
ja mam na krzyżu i byłam w ciąży i nic mi się z nim nie stało.
Teraz będę robic na stopie bo mi się bardzo od zawsze podobał i na nadgarstku (wewnątrz) imię mojej córeczki juz się nie moge doczekac

P.S.
I najbardziej podoba mi sie pierwszy.

Edytowane przez karo08
Czas edycji: 2011-08-25 o 09:17
karo08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:55   #18
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Tatuaż - napis

Cytat:
Napisane przez vioris Pokaż wiadomość
No właśnie jedna z osób na forum napisała że taka czcionka jest za gęsta i zrobi się z tego plama po jakimś czasie. O to mi chodziło. Może źle napisałam. Nie chodziło mi o to czy tatuaż się rozejdzie tylko, czy napis taką czcionką może tak pracować, żeby za jakiś czas stał się nieczytelny
Nie zrobi sie z tego plama nie musisz sie obawiac ja z boku ciala mam rowniez napis dodam,ze bardzo drobna czcionka ( tak ,zebysmy tylko z mezem wiedzieli co jest napisane ) i jest juz kilka lat i nic a nic sie nie rozlalo takze nie wierz w takie rzeczy ,ze sie rozejdzie,ze zrobi plama jak zrobicie elegancko w studio to nic sie nie bedzie dzialo

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Dziewczyny już ci udzieliły odpowiedzi w wątku o tatuażach, ale widocznie ci się one nie spodobały i szukasz potwierdzenia, że jednak twój pomysł jest super.
Tamte dziewczyny wiedzą co mówią, bo albo mają tatuaże, albo w tym siedzą. Żaden profesjonalista nie zrobi ci małego napisu.
Ja rowniez mam tatuaze i prawie same pisane i nic mi sie z nimi nie porobilo a bylam juz 3 razy w ciazy mam pisane duza czcionka,mala,srednia,ozd obna i nic ALE TO NIC SIE W NICH NIE ZMIENILO
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 11:02   #19
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Tatuaż - napis

1 Nie musicie przeciez miec takiej samej czcionki z TZtem jezeli napis jest ten sam. Proponuje bardziej ozdobna, kpobieca.
2 czcionka 1 jest kiczowata, pseudoazjatycka bleeee.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 19:04   #20
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Tatuaż - napis

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ja rowniez mam tatuaze i prawie same pisane i nic mi sie z nimi nie porobilo a bylam juz 3 razy w ciazy mam pisane duza czcionka,mala,srednia,ozd obna i nic ALE TO NIC SIE W NICH NIE ZMIENILO
Jednemu się rozejdzie, drugiemu może nie, ale czas i tak zrobi swoje, a później autorka (i nie tylko) będzie się cieszyła z tatuaży takiej jakości http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAg&dur=324
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 00:31   #21
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Tatuaż - napis

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Jednemu się rozejdzie, drugiemu może nie, ale czas i tak zrobi swoje, a później autorka (i nie tylko) będzie się cieszyła z tatuaży takiej jakości http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAg&dur=324
Po 1 te tatuaze byly zle wykonane od samego poczatku co mozna zauwazyc po kolorze tuszu a 2 jak chcesz wkleic jakies linki to najpierw je sprawdz zanim podasz jak to zrobilas teraz zawirusowane pliki
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:12   #22
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Tatuaż - napis

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Po 1 te tatuaze byly zle wykonane od samego poczatku co mozna zauwazyc po kolorze tuszu a 2 jak chcesz wkleic jakies linki to najpierw je sprawdz zanim podasz jak to zrobilas teraz zawirusowane pliki
http://www.google.pl/imgres?q=lea+mi...t:429,r:16,s:0
zadowolona czy moze ten link tez zawiurusowany?

Z mojej strony EOT, autorka sama przekona sie za pare lat.

Edytowane przez Wolha
Czas edycji: 2011-08-26 o 09:14
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:17   #23
vioris
Zakorzenienie
 
Avatar vioris
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 129
Dot.: Tatuaż - napis

Dziękuję bardzo za odpowiedzi osobom które poważnie potraktowały moje pytanie
Niektórzy jak widać lubią się znęcać

To, że jedna osoba w tamtym wątku mi napisała, że z tatuażu zrobi się plama chyba nie znaczy, że od razu mam w to bezgranicznie wierzyć. Dlatego właśnie chciałam zapytać osób które mają takie tatuaże jak one się zachowują po czasie. To chyba może mi więcej powiedzieć o tym. Poza tym pisałam do kilku salonów w różnych miastach na śląsku. Wysyłałam akurat pierwszą czcionkę i tylko z jednego z tych salonów odpisano mi, że taka czcionka musi mieć 4 cm wysokości i 30 cm długości i kosztuje to 400 zł W innych salonach po prostu dostałam wycenę (około 100 zł) i kilka infomacji o które pytałam i żadnych zastrzeżeń co do czcionki czy rozmiaru napisu. Jak na moje oko to w tym salonie ktoś chyba chciał zarobić na mojej niewiedzy i na siłę "wcisnąć" mi 2 tatuaże po 400 zł - no niezły interes Gdyby z innych salonów mieli również zastrzeżenia to bym się zastanawiała, ale skoro na 10 salonów tylko z jednego wyskoczyli z takim rozmiarem i ceną to chyba mówi samo za siebie ...
__________________
Jest serduszko
Igorek 21.07.14r
vioris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 20:31   #24
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Tatuaż - napis

Cytat:
Napisane przez vioris Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedzi osobom które poważnie potraktowały moje pytanie
Niektórzy jak widać lubią się znęcać

To, że jedna osoba w tamtym wątku mi napisała, że z tatuażu zrobi się plama chyba nie znaczy, że od razu mam w to bezgranicznie wierzyć. Dlatego właśnie chciałam zapytać osób które mają takie tatuaże jak one się zachowują po czasie. To chyba może mi więcej powiedzieć o tym. Poza tym pisałam do kilku salonów w różnych miastach na śląsku. Wysyłałam akurat pierwszą czcionkę i tylko z jednego z tych salonów odpisano mi, że taka czcionka musi mieć 4 cm wysokości i 30 cm długości i kosztuje to 400 zł W innych salonach po prostu dostałam wycenę (około 100 zł) i kilka infomacji o które pytałam i żadnych zastrzeżeń co do czcionki czy rozmiaru napisu. Jak na moje oko to w tym salonie ktoś chyba chciał zarobić na mojej niewiedzy i na siłę "wcisnąć" mi 2 tatuaże po 400 zł - no niezły interes Gdyby z innych salonów mieli również zastrzeżenia to bym się zastanawiała, ale skoro na 10 salonów tylko z jednego wyskoczyli z takim rozmiarem i ceną to chyba mówi samo za siebie ...
Nie daj sie wrobic
zadna plama Ci sie nie zrobi
ja mam 32 lata a 1 pisany tatuaz zrobilam w wieku niepelnych 17 i jest taki sam jak na pocztku
takze glowa do gory i rob smialo
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.