Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-24, 18:14   #151
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

ale mi nowość, że panny blogerki sobie kłody pod nogi rzucają jak tylko mają okazję
ile te wszystkie blogerki się chociażby na samym wizażu wykłócały to ciężko byłoby zliczyć

to całe kółko wzajemnej adoracji to lipa już od dawna a spora ilość dziewczyn które zajmują się szafiarstwem dostała bzika jak tylko poczuły spływające na ich konta profity

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Jak mogłaś się pomylić ? Nazwa brzmi:
http://asmallworldoffashion.blogspot.com/

To jest też mój ulubiony blog hmmm... szafiarski, tylko tam zaglądam (można się tam też w makijażu podszkolić ), bo reszta mnie nudzi, dajcie spokój, chce nowy ciuch, to jadę na zakupy do galerii, proste, inspiracji nie szukam
czy tylko mi się ten blog kompletnie nie podoba?!

ja się wciąż zastanawiam czy wy mówicie, że on się wam podoba na poważnie czy sobie jaja robić
no jak boga kocham albo ze mną jest coś nie tak albo z wizażem bo tego lansowania tegoż bloga na każdym wątku znieść nie mogę

w każdym bądź razie dla mnie to ta pani się fatalnie ubiera i kompletnie nie potrafi dobrać ubrań do swojej sylwetki - nie wspominając już o koszmarkach makijażowych które jej uroku za grosz nie dodają

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Wlasnie chyba za krotko zyjesz na tym swiecie skoro wytykasz dziewczynie kazdy jeden post ktory ( zreszta slusznie) napisala
dla mnie to jest mega proste chwalic sie na blogach czego to sie nie kupilo czyzby byly te dziewczyny takie za✂✂✂iste ,ze nawet kolezanek nie maja i nie maja sie komu pochwalic bo dla mnie to na to wyglada
ja im kasy nie bede wyliczala bo sama kocham zakupy i robie to prawie codziennie ale zeby z tego powodu zakladac sobie blogi niech lepiej rozejrza sie za szukaniem znajomych w realu no ale z tym co dziewczyny maja w glowie to sie nie dziwie,ze musza zostac BLOGGERKAMI jak to mawia moja psiapsiola
dla mnie te ich szmatki wrazenia zadnego nie robia bo gdyby mialy w swojej kolekcji np Beckhamowa,Lagerfelda czy innych to spoko rozumiem ale one maja ciuchy ze zwyklych sklepow wiec ja sie pytam z czym do ludzi
Żadnej z nich nie lubię ale chyba ich blogów nie przeglądałaś?
Mimo mojej całej niechęci do stylu obu tytułowych pań to jednak nie można pannie F. odmówić całkiem niezłej kolekcji rzeczy z najwyższej półki jeżeli chodzi o modę (co akurat wywołuję na jej blogu inną szafiarską burzę w postaci niezdrowego zainteresowania czytelników tym skąd ona ma na to wszystko kasę)

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Nom, czekam jeszcze aż ktoś mnie zastrzeli stwierdzeniem, że one są taakie oryginalne.

Wiem, jestem strasznie zgorzkniała swoim samotnym życiem i dlatego się czepiam, ale czy tylko mi się wydaje, że ta asmallworldoffashion ma ogromną głowę?
EDIT: http://asmallworldoffashion.blogspot...&max-results=5 nie no, jeśli TO jest modne, to wolałam żyć w nieświadomości
uff a myślałam, że to tylko ja oszlałam
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:15   #152
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Ośmieszyłaś się sama pisząc o złych Wizażankach stosujących cytuję "najazdowe" kiedy niedawno robiłaś takie kretyńskie akcje.
Niech ludzie wiedza jaką jesteś hipokrytką .

Żałosne i śmieszne jest tego typu zachowanie. Skoro masz na tyle odwagi żeby wypisywać do kogoś obraźliwe wiadomosci bo olał Twoje ataki na forum publicznym, miej na tyle odwagi żeby sie do tego przyznac.A Ty zajmij się swoim TŻ bo tak rozpaczliwie starasz sie na Wizażu dowartościować tym że udało Ci się znaleźć chłopa (widocznie to był ogromny problem znaleźć takiego desperata), że chyba coś jest nie tak.

Bo Ty będziesz rzucała się na Wizażanki a facet tymczasem znajdzie sobie bardziej zrównoważoną kobietę .

A kto powiedział że wytrzyma .
Nieźle

Ja myślę, że z tą osobą nie ma co prowadzić dalej dyskusji bo ona tylko prowokuje innych ...
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:16   #153
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Widze, ze nawet moj profil przejrzalas Fajnie, milej zabawy, w koncu to forum, wiec Ci nie zabronie
Przejrzałam jak mi wysyłałaś wiadomości prywatne, że mam spierdzielone życie uczuciowe, a Tobie mam czelność w jakimś tam wątku doradzać wtedy przejrzałam, bo nie mam pamięci do tego gdzie co komu doradzałam. Więc nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi

Poza tym miałaś chyba iść na spacer?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:19   #154
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Gramwzielone, a Ty jakas akcje moralizatorska prowadzisz? Nawet krzty informacji o mnie nie masz, wiec co Ty komentujesz?
To może ja poprowadzę akcję moralizatorską, bo moim zdaniem jesteś trollem ? Udzielasz się w wątkach tylko po to, żeby obrażać innych i wyzywać ich od popierdzielonych (tak jak u nas i tu), po czym wysyłasz ich uczestniczkom prywatne wiadomości, że kradną Ci Twoje prawa autorskie, bo Cię cytują (sic!). Ty jesteś w ogóle zdrowa ?

Weź się Dziewczyno zastanów nad sobą, bo w necie nikt nie jest anonimowy (co pokazuje ten wątek) i sobie w realu zasłużysz na gorsze epitety.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:22   #155
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
To może ja poprowadzę akcję moralizatorską, bo moim zdaniem jesteś trollem ? Udzielasz się w wątkach tylko po to, żeby obrażać innych i wyzywać ich od popierdzielonych (tak jak u nas i tu), po czym wysyłasz ich uczestniczkom prywatne wiadomości, że kradną Ci Twoje prawa autorskie, bo Cię cytują (sic!). Ty jesteś w ogóle zdrowa ?

Weź się Dziewczyno zastanów nad sobą, bo w necie nikt nie jest anonimowy (co pokazuje ten wątek) i sobie w realu zasłużysz na gorsze epitety.
Hahahahahahha! Prawa autorskie

Sorry, nie wytrzymałam
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:24   #156
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Damn, jaka Ty głupia jesteś, bez kitu.

Sorry, nie wytrzymałam.



Ubawilam sie przednio czytajac ten komentarz
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:24   #157
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

ano było było z prawami autorskimi
że zanim umieściłam sobie w podpisie cytat "Mam spierdzielone życie uczuciowe.." powinnam się jej zapytać o zdanie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 18:27   #158
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytowanie to kradzież praw autorskich ?
Płaczę, czasem mi wstyd, ze jest tyle kobiet, które intelektualnie są ostre jak brzeg mydła...

Zresztą, nieźle się w tym wątku uśmiałam
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:29   #159
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Cytowanie to kradzież praw autorskich ?
Płaczę, czasem mi wstyd, ze jest tyle kobiet, które intelektualnie są ostre jak brzeg mydła...

Zresztą, nieźle się w tym wątku uśmiałam
Na to wychodzi wg niektórych

Śmiech to zdrowie!
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:31   #160
hasha
Raczkowanie
 
Avatar hasha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 48
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

jeden, krótki wpis z przedstawieniem sytuacji z "życia szafiarek" dla osób, które wiedza kim one są- a tu taka afera ! ;o
hasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:35   #161
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez hasha Pokaż wiadomość
jeden, krótki wpis z przedstawieniem sytuacji z "życia szafiarek" dla osób, które wiedza kim one są- a tu taka afera ! ;o
Sprawa wygląda mniej wiecej tak.
Dwie znajome mają 'bardzo dobrze' oblegane blogi gdzie prezentują modę a dokładniej swoje 'stylizacje'.
Jedna dziewczyna 'pozazdrościła' (chyba, że jest na to inne określenie) drugiej i zaczęła wypisywać komentarze NEGATYWNE jako anonim.
Niestety IP było to samo .. i pokierowało do tej 'znajomej'

chyba tak to szło ?
jeżeli tego nie chciałaś - to przynajmniej osoby które dojdą do tego momentu będą wiedziały o co chodzi XDDD
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 18:36   #162
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez hasha Pokaż wiadomość
jeden, krótki wpis z przedstawieniem sytuacji z "życia szafiarek" dla osób, które wiedza kim one są- a tu taka afera ! ;o

Bo ta bezsensowana afera zaczeła się od posta nr 118
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:38   #163
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Bo ta bezsensowana afera zaczeła się od posta nr 118
tak, bo ludzie sie nie potrafią kulturalnie zachować i nawet w takim temacie potrafią się pokłócić
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:39   #164
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Matulu, już nie wiem która wojna gorsza
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:40   #165
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
czy tylko mi się ten blog kompletnie nie podoba?!

ja się wciąż zastanawiam czy wy mówicie, że on się wam podoba na poważnie czy sobie jaja robić
no jak boga kocham albo ze mną jest coś nie tak albo z wizażem bo tego lansowania tegoż bloga na każdym wątku znieść nie mogę

w każdym bądź razie dla mnie to ta pani się fatalnie ubiera i kompletnie nie potrafi dobrać ubrań do swojej sylwetki - nie wspominając już o koszmarkach makijażowych które jej uroku za grosz nie dodają
Ten blog to jest naprawdę jedyny szafiarski na jaki zaglądam, reszta mnie nudzi, a tam zawsze mnie coś zaskoczy: wlaśnie jaka ogromna może być nieumiejętność doboru stroju i makijażu.

Jeden z moich ulubionych:

http://asmallworldoffashion.blogspot...-new-year.html

I powiedz, czy nie warto zaglądać, gdzie indziej takie kreacje na takim tle bym zobaczyła ?

I wciąż nie wiem, czy to sa jakieś jaja, czy na serio - ale obawiam się, ze to drugie...
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:42   #166
hasha
Raczkowanie
 
Avatar hasha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 48
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość

jeżeli tego nie chciałaś - to przynajmniej osoby które dojdą do tego momentu będą wiedziały o co chodzi XDDD
chciałam tylko podkreślić do czego zmierzył cały wpis
ale spoko ze napisałaś- oszczedziłaś czytania dziewczynom dwóch stron - glupot

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
tak, bo ludzie sie nie potrafią kulturalnie zachować i nawet w takim temacie potrafią się pokłócić
true.
hasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:43   #167
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
To może ja poprowadzę akcję moralizatorską, bo moim zdaniem jesteś trollem ? Udzielasz się w wątkach tylko po to, żeby obrażać innych i wyzywać ich od popierdzielonych (tak jak u nas i tu), po czym wysyłasz ich uczestniczkom prywatne wiadomości, że kradną Ci Twoje prawa autorskie, bo Cię cytują (sic!). Ty jesteś w ogóle zdrowa ?

Weź się Dziewczyno zastanów nad sobą, bo w necie nikt nie jest anonimowy (co pokazuje ten wątek) i sobie w realu zasłużysz na gorsze epitety.

szugar sorry za kradziez praw autorskich ale musialam zacytowac
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:43   #168
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ten blog to jest naprawdę jedyny szafiarski na jaki zaglądam, reszta mnie nudzi, a tam zawsze mnie coś zaskoczy: wlaśnie jaka ogromna może być nieumiejętność doboru stroju i makijażu.

Jeden z moich ulubionych:

http://asmallworldoffashion.blogspot...-new-year.html

I powiedz, czy nie warto zaglądać, gdzie indziej takie kreacje na takim tle bym zobaczyła ?

I wciąż nie wiem, czy to sa jakieś jaja, czy na serio - ale obawiam się, ze to drugie...
słodki Jezu...

vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:43   #169
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez hasha Pokaż wiadomość
chciałam tylko podkreślić do czego zmierzył cały wpis
ale spoko ze napisałaś- oszczedziłaś czytania dziewczynom dwóch stron - glupot

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------


true.
A ja dodam, że jak ktoś chce się dowiedzieć o co naprawdę w tym wątku chodzi to radzę przeczytac tyko 3 pierwsze strony Bo potem to już masakra się zaczyna

Btw.
Dziewczyny! Ale naprawdę doceńcie Kamilę, ona ma swój styl!
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2011-08-24 o 18:44
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 18:46   #170
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ten blog to jest naprawdę jedyny szafiarski na jaki zaglądam, reszta mnie nudzi, a tam zawsze mnie coś zaskoczy: wlaśnie jaka ogromna może być nieumiejętność doboru stroju i makijażu.

Jeden z moich ulubionych:

http://asmallworldoffashion.blogspot...-new-year.html

I powiedz, czy nie warto zaglądać, gdzie indziej takie kreacje na takim tle bym zobaczyła ?

I wciąż nie wiem, czy to sa jakieś jaja, czy na serio - ale obawiam się, ze to drugie...

Czy ta gwiazda kiedyś otwiera oczy czy cały czas kusi i nęci spod przymkniętych powiek

Szczerze? jestem przerażona i nie przeszukałam dogłębnie jej stronki

Temat rzeka jak widzę Mnie tam nie ziębi i nie grzeje, bardzo się jednak śmieję gdy widzę pannę ubraną od opaski po rajstopy w H&M i wzdychanie na blogu jaką ona jest dziką kocicą, że upolowała super joł czadową kiecę, gdzie tak naprawdę takich samych wisiało 5 na wieszaku
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:50   #171
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Fakt - to jest godne 'uwielbienia' bo ja bym nigdy się tak nie ubrała - nawet do chodzenia po domu.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:54   #172
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
słodki Jezu...

No tak akurat reagują prawie wszyscy na tego bloga, zupełnie nie rozumiem, dlaczego
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:55   #173
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ano było było z prawami autorskimi
że zanim umieściłam sobie w podpisie cytat "Mam spierdzielone życie uczuciowe.." powinnam się jej zapytać o zdanie
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Cytowanie to kradzież praw autorskich ?
Płaczę, czasem mi wstyd, ze jest tyle kobiet, które intelektualnie są ostre jak brzeg mydła...

Zresztą, nieźle się w tym wątku uśmiałam
Hahahahahahahahahahahahah ahahahhahahaha, ok, i'm done. No, wait, hahahahahahahahahahahahah aha

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Sprawa wygląda mniej wiecej tak.
Dwie znajome mają 'bardzo dobrze' oblegane blogi gdzie prezentują modę a dokładniej swoje 'stylizacje'.
Jedna dziewczyna 'pozazdrościła' (chyba, że jest na to inne określenie) drugiej i zaczęła wypisywać komentarze NEGATYWNE jako anonim.
Niestety IP było to samo .. i pokierowało do tej 'znajomej'

chyba tak to szło ?
jeżeli tego nie chciałaś - to przynajmniej osoby które dojdą do tego momentu będą wiedziały o co chodzi XDDD
Bayje - ja dalej nie rozumiem tej sytuacji. Przerasta mnie i moje pojmowanie świata xD
Cisną sobie jakieś dwie dziewczynki z blogami. Kogo to obchodzi?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:59   #174
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
No tak akurat reagują prawie wszyscy na tego bloga, zupełnie nie rozumiem, dlaczego
na moich ustach również często gościło 'dlaczego?!', kiedy to przeglądałam
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:59   #175
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

http://asmallworldoffashion.blogspot...-spodnicy.html





Dobra dobra, teraz się śmiejecie, przyznawać się która tak śmiga do pracy
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:59   #176
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

zabrakło mi ciętych ripost, a to się rzadko zdarza
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:59   #177
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Mi się wydaje,że "a small world of fashion" to jakiś gruby projekt socjologiczny...
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:00   #178
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ten blog to jest naprawdę jedyny szafiarski na jaki zaglądam, reszta mnie nudzi, a tam zawsze mnie coś zaskoczy: wlaśnie jaka ogromna może być nieumiejętność doboru stroju i makijażu.

Jeden z moich ulubionych:

http://asmallworldoffashion.blogspot...-new-year.html

I powiedz, czy nie warto zaglądać, gdzie indziej takie kreacje na takim tle bym zobaczyła ?

I wciąż nie wiem, czy to sa jakieś jaja, czy na serio - ale obawiam się, ze to drugie...

niektórzy to lubią się sami nad sobą znęcać.. takimi widokami

przeklęty dzień w który aparaty fotograficzne powstały
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:01   #179
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Ośmieszyłaś się sama pisząc o złych Wizażankach stosujących cytuję "najazdowe" kiedy niedawno robiłaś takie kretyńskie akcje.
Niech ludzie wiedza jaką jesteś hipokrytką .

Żałosne i śmieszne jest tego typu zachowanie. Skoro masz na tyle odwagi żeby wypisywać do kogoś obraźliwe wiadomosci bo olał Twoje ataki na forum publicznym, miej na tyle odwagi żeby sie do tego przyznac.A Ty zajmij się swoim TŻ bo tak rozpaczliwie starasz sie na Wizażu dowartościować tym że udało Ci się znaleźć chłopa (widocznie to był ogromny problem znaleźć takiego desperata), że chyba coś jest nie tak.

Bo Ty będziesz rzucała się na Wizażanki a facet tymczasem znajdzie sobie bardziej zrównoważoną kobietę .

A kto powiedział że wytrzyma .
Zebys wiedziala ,ze nie wytrzyma
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:01   #180
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Afera szafiarska fashionelka vs daisyline co myslicie?

ja w blogu panny (pani?) Kamili widzę jeden problem - ona to może robić dla jaj, może nie, wsio...

Ale te słodkie komentarze pod, że super wygląda i w ogóle ochy i achy?

Naprawdę aż tyle osób ma taki gust?

To ja już nie wiem co gorsze, czy takie daisy i inne kwiatki z kiecką z H&M czy innej Zary czy panna Kamila...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.