ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 17:17   #1471
wantet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 376
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Eldo_rado a Ty wiesz coś na ten temat? Żałuję, że wczoraj nie poszłam dodatkowo do innego ginekologa bo cały czas się nad tym zastanawiam..tabletkę po zjadłam trochę późno;(
wantet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 17:26   #1472
Sandra_92
Raczkowanie
 
Avatar Sandra_92
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 293
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Dziewczyny, ja mam do was takie pytanie... chciałabym zacząc brac tabletki antykoncepcyjne ale tak wiele złego słyszałam na ich temat że nie mozna po nich zajsc w ciążę, że organizm jest obciążony itp. Mój ginekolog mówi, że to nie prawda, ale czy aby na pewno?
Sandra_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 18:57   #1473
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sandra_92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam do was takie pytanie... chciałabym zacząc brac tabletki antykoncepcyjne ale tak wiele złego słyszałam na ich temat że nie mozna po nich zajsc w ciążę, że organizm jest obciążony itp. Mój ginekolog mówi, że to nie prawda, ale czy aby na pewno?
Po odstawieniu tabletek można zajść w ciążę. Co do drugiego - to oczywiste, że w pewien sposób obciążają organizm - chociażby wątrobę. Zresztą w ulotce masz możliwe działania niepożądane.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 22:00   #1474
Chwilami
Raczkowanie
 
Avatar Chwilami
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: moja głowa
Wiadomości: 42
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Witam. Jestem kilkaset km od domu a więc i swojgo ginka daleko. Miałam wziąć tabletkę (pierwszą z listka) 12 maja około godziny 20.00, niestety zapomniałam i wzięłam 13 maja około godziny 16.00 - czyli jakieś 18h spóźnienia. Cały czas współżyłam z partnerem. Czy spóźnienie się z pierwszą tabletką znacznie zwiększa możliwość zajścia w ciążę? W sumia byłaby to miła niespodzianka a info od swojego ginka mogę uzyskać dopiero w piątek
__________________
Zacznij wreszcie ŻYĆ !
Chwilami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 22:30   #1475
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

tak, przy przedluzeniu przerwy istnieje takie ryzyko. dowiesz sie dopiero czy cos wyszlo z tego jak zrobisz test

ps. czy tylko dla ciebie bylaby to mila niespodzianka? czy partner tez sie na ciaze zapatruje?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 11:46   #1476
Chwilami
Raczkowanie
 
Avatar Chwilami
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: moja głowa
Wiadomości: 42
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

agusiamyszka dziękuję za odpowiedź. Pozostaje czekać i zrobić test. Mój TŻ skakałby z radości jakby pojawiły się 2 kreseczki
__________________
Zacznij wreszcie ŻYĆ !
Chwilami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 12:54   #1477
piles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 18
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sandra_92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam do was takie pytanie... chciałabym zacząc brac tabletki antykoncepcyjne ale tak wiele złego słyszałam na ich temat że nie mozna po nich zajsc w ciążę, że organizm jest obciążony itp. Mój ginekolog mówi, że to nie prawda, ale czy aby na pewno?
Dobrze dobrane tabletki nie powinny wyrządzić szkody w Twoim organizmie... Więc poproś ginekologa o badania. W obecnych czasach tabletki nie wpływają na późniejsze próby zajścia w ciążę, więc bez obaw
piles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-23, 12:27   #1478
krakoow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

dubel,

sorry, przez przypadek napisałem w dwóch tematach - post do usunięcia

Edytowane przez krakoow
Czas edycji: 2011-07-26 o 11:13
krakoow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 22:32   #1479
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Nie ma sensu.... po to właśnie są tabletki antykoncepcyjne...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 23:24   #1480
Peyton22
Raczkowanie
 
Avatar Peyton22
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez krakoow Pokaż wiadomość
witam,
współzyłem z dziewczyna która bierze tabletki od paru miesiecy, dla mnie to był pierwszy raz, ona wczesniej robiłą to ze swoim partnerem, skonczylem w niej,
i teraz sie boje ze cos z tego moze byc...
czy jest sens zeby wzieła dzisiaj tabletke "po" ? chodzi o przedział 48 - 72 , czy taka tabletka nie ma sensu przy takiej formie antykoncepcji?
W ilu tematach napisałeś to samo ? Jak nic nie wiesz o podstawach antykoncepcji to może nie powinieneś jeszcze współżyć
Peyton22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 10:40   #1481
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: ciąża mimo tabletek anty?

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Sterylizacja także nie daje 100% pewności i jest to metoda odwracalna.Oczywiście nie można zagwarantować każdej kobiecie poddanej sterylizacji,że jeszcze kiedyś będzie zdolna do zajścia w ciążę.Są na to bardzo małe szanse,ale są.I co najważniejsze - ta metoda jest w Polsce zakazana.Chociaż osobiście uważam ,że w niektórych przypadkach powinna ona być dozwolona.
w niektórych przypadkach właśnie jest dozwolona !! a dowodem jest moja ciocia, która ma ją wykonaną, że względu na to, że każda kolejna ciąża dla niej jest zagrożeniem życia... a najlepsze jest to... że po sterylizacji ZASZŁA W CIĄŻĘ. Lekarz jej powiedział, że to jest taki 2 przypadek w jego karierze, że ktoś zaszedł w ciążę po sterylizacji. Teraz bierze tabletki anty oprócz tego, że jest po sterylizacji
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 10:36   #1482
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Znam taki przypadek. Moja koleżanka zaszła mimo, że stosowała tabletki...właśnie dlatego jestem za metodami naturalnymi jeśli zna się swoje ciało to są tak samo skuteczne jak tabletki...przynajmniej takie jest moje zdanie
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 15:15   #1483
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chelseaa Pokaż wiadomość
Znam taki przypadek. Moja koleżanka zaszła mimo, że stosowała tabletki...właśnie dlatego jestem za metodami naturalnymi jeśli zna się swoje ciało to są tak samo skuteczne jak tabletki...przynajmniej takie jest moje zdanie
Ta koleżanka nigdy Ci się nie przyzna czy brała je prawidłowo, czy nie odchudzała się w trakcie (pijąc ziółka oczyszczające), czy nie brała antybiotyków itd..
Uważam, że naturalne metody to najłatwiejsza droga do ciąży. Powodzenia
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 19:29   #1484
808gienia808
Raczkowanie
 
Avatar 808gienia808
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, przyznam szczerze- nie uważam żeby ktoś na świecie brał tabletki dokładniej ode mnie- mam na tym punkcie wręcz obsesję. Potrafię po kilka razy sprawdzać czy "dzisiaj już połknęłam" Nie choruję więc nie biorę żadnych leków, chyba już od roku nie przyjmowałam niczego poza ibupromem i to b. rzadko.
Nigdy przenigdy nie miałam opóźnienia większego niż 1-2 godziny, czasami np. kiedy wiedziałam że idę na drinka brałam 2 godz. wcześniej.

Można powiedzieć że stosuję je idealnie a mimo to nie jestem wolna od obaw- na ostatnim opakowaniu Yaz-u w jego połowie miałam dziwne bóle podbrzusza, raz na kilka miesięcy występowały nioczekiwane plamienia, teraz zmieniłam tabsy i dostałam normalnie bólu brzucha & okresu na 4 tabletce nowych, tak jakbym brała nadal Yaz.

Troche mnie to przestraszyło, nie powiem, zwłaszcza iż słyszałam od lekarza że krwawienie z odstawienia wiąże się ze spadkiem hormonów w organiźmie.
Moja lekarka mówi że wszystko w porządku i to przejdzie ale jak znam siebie to pewnie i tak będę świrować z testami ...
808gienia808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 20:41   #1485
ptysiu871
Raczkowanie
 
Avatar ptysiu871
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trzebnica
Wiadomości: 40
GG do ptysiu871
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

piszę do Was byście mnie uspokoiły... chciałabym byście się wypowiedziały - co np zrobiłybyście na moim miejscu ...
zaznaczam, że jeszcze nie chce mieć dzidzi
w tym celu regularnie stosuję tabletki anty - YAZ
regularnie od kilku lat ALE!
ten weekend byl dość intensywny i wyczerpał mnie do reszty...
sobota 3.09.2011r cały dzień przechasany po górach... wieczorem prysznic.. po prysznicu ... no co można robić po prysznicu gdy się jest sam na sam ze swoim lubym :p ... no i tak dwa razy pod rząd on kończył we mnie...
potem zapaliła się lampeczka nad głową ,że jak zawsze przed snem trzeba przyjąć tabletkę , jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłam, że piątkowa tabletka była jeszcze w blistrze... zemdliło mnie.. w oczach pociemniało... nie byłam w stanie się skupić zatem On czytał co powinnam zrobić... na opakowaniu jest napisane ,że w takim przypadku (był to trzeci tydzień tabletkowy) należy dokończyć opakowanie i nie robić przerwy a zacząć brać od razu następne... a wtedy ochrona zostanie zachowana - OK ale co z tym czasem spóźnienia - 24 godziny ? czy w tym czasie nie mogło się coś wydarzyć ?? jak w tytuule - czy mogę być w ciąży ?
dziewczyny co byście zrobiły ? niby mam do juta czas na tabletkę PO ... ale wolałabym tego uniknąć jako ,że nigdy jej nie brałam...
pomóżcie piszę do Was byście mnie uspokoiły... chciałabym byście się wypowiedziały - co np zrobiłybyście na moim miejscu ...
zaznaczam, że jeszcze nie chce mieć dzidzi
w tym celu regularnie stosuję tabletki anty - YAZ
regularnie od kilku lat ALE!
ten weekend byl dość intensywny i wyczerpał mnie do reszty...
sobota 3.09.2011r cały dzień przechasany po górach... wieczorem prysznic.. po prysznicu ... no co można robić po prysznicu gdy się jest sam na sam ze swoim lubym :p ... no i tak dwa razy pod rząd on kończył we mnie...
potem zapaliła się lampeczka nad głową ,że jak zawsze przed snem trzeba przyjąć tabletkę , jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłam, że piątkowa tabletka była jeszcze w blistrze... zemdliło mnie.. w oczach pociemniało... nie byłam w stanie się skupić zatem On czytał co powinnam zrobić... na opakowaniu jest napisane ,że w takim przypadku (był to trzeci tydzień tabletkowy) należy dokończyć opakowanie i nie robić przerwy a zacząć brać od razu następne... a wtedy ochrona zostanie zachowana - OK ale co z tym czasem spóźnienia - 24 godziny ? czy w tym czasie nie mogło się coś wydarzyć ??
dziewczyny co byście zrobiły ? niby mam do juta czas na tabletkę PO ... ale wolałabym tego uniknąć jako ,że nigdy jej nie brałam...
pomóżcie
ptysiu871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 18:03   #1486
bella2991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Witam. Mam problem od 9 dni nie mam miesiączki biorę tabletki anty... czasami zdarzało mi się jej zapomnieć ale na drugi dzień wzięłam w tym miesiącu przestałam brać tabletki ze względy braku miesiączki możliwe ze jestem w ciąży pomocy
bella2991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 20:31   #1487
bella2991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Witam. Mam problem od 14 dni nie mam miesiączki biorę tabletki anty... czasami zdarzało mi się jej zapomnieć ale na drugi dzień wzięłam w tym miesiącu przestałam brać tabletki ze względy braku miesiączki możliwe ze jestem w ciąży pomocy
bella2991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 21:33   #1488
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Ile zapomniałaś, w którym tygodniu, ile godzin opóźnienia to trwało ?
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 21:33   #1489
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Możliwe, skoro zdarzało Ci się pomijać tabletki i brać je po upływie 12h od zwykłej pory gdy powinnaś wziąć, i to jak piszesz nie raz - powinnaś zrobić test ciążowy.
kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 08:09   #1490
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

stanowczo za malo informacji.

Cóż z tego ze dobierala tabletki na drugi dzien? Jelsi pominela tabletke w 1 tygodniu i nawet na drugi dzien dobrała a sie dodatkowo nie zabezpieczali (7 dni) to wiadomo ze ciaża jest mozliwa.

Metoda na "Zapominanie i dobieranie drugiego dnia" jest fajna ale w 2 tygodniu. 1 i 3 tydzien to raczej trzebaby z ulotką.

I samo stwierdzenie "czasami" wskakuje na czesciej niz raz. No prosze was ale ile mozna zapominac o tabletkach? Raz w miesiacu ok, ale czesciej?
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 08:42   #1491
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
stanowczo za malo informacji.

Cóż z tego ze dobierala tabletki na drugi dzien? Jelsi pominela tabletke w 1 tygodniu i nawet na drugi dzien dobrała a sie dodatkowo nie zabezpieczali (7 dni) to wiadomo ze ciaża jest mozliwa.
Ponieważ napisała, że "czasami" czyli więcej niż raz, to założyłam z góry, że pewnie zdarzyło się to nie tylko w 2 bezpiecznym tygodniu
wiec jak dla mnie sprawa jest jasna, trzeba robić test.
kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 09:00   #1492
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

ja tylko napiszę odnoście ciąży po tabletkach. Brałam tabletki 3 lata, odstawiłam i po 6 m-cach (wczesnie uważaliśmy) zaszłam w ciążę, teraz mam ślicznego trzylatka

Siostra brała 10 lat tabletki, odstawiła i zaczęli starać się o dzidziusia... teraz ma już trójkę dzieci Zdrowych dzieci

Nie ma co się martwić, uważam, że lepiej brać niż zajść w nieplanowaną ciążę, niestety... Teraz są tabletki nowej generacji, mają mniej hormonów i nie ma tylu skutków ubocznych co kiedyś...

A do tematu wpisałam się, bo zastanawiam się czy mogę być w ciąży (w sumie by mi to nie przeszkadzało.. głowa podpowiada, że jeszcze nie czas, ale jakby się zdarzyło, to tragedii nie będzie ). Biorę Yasminelle regularnie (rozpiętość czasowa do 3 godzin), ale w przerwie brałam antybiotyk (amoksycylinę). Podobno nie wpływa na skuteczność anty..
Zastanawiam się czy biorąc lekarstwa w przerwie (akurat przez 7 dni) wpływają one na tabletki z nowego opakowania wzięte na następny dzien po kuracji antybiotykiem
__________________
Leżę plackiem na South Beach
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 12:55   #1493
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

witam Was kochane ;*
Mam 20 lat, od roku współżyję ze swoim chłopakiem. Dotychczas nie zabezpieczaliśmy się, on nigdy nie kończył we mnie. Ale miałam już dość tych ciągłych schiz, że moge być w ciąży poszłam do gina, który zapisał mi tabletki Novynette. Dziś wzięłam 4 tableteczkę, ale zastanawiam się czy te tabletki NA PEWNO uchronią mnie przed wpadką?? Dodam, że jestem systematyczna w braniu leków, nigdy o nich nie zapominam. Czy na pewno nie zajdę w ciąże??
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 13:13   #1494
misiaeel
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaeel
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 870
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
witam Was kochane ;*
Mam 20 lat, od roku współżyję ze swoim chłopakiem. Dotychczas nie zabezpieczaliśmy się, on nigdy nie kończył we mnie. Ale miałam już dość tych ciągłych schiz, że moge być w ciąży poszłam do gina, który zapisał mi tabletki Novynette. Dziś wzięłam 4 tableteczkę, ale zastanawiam się czy te tabletki NA PEWNO uchronią mnie przed wpadką?? Dodam, że jestem systematyczna w braniu leków, nigdy o nich nie zapominam. Czy na pewno nie zajdę w ciąże??

Jeżeli będziesz brała systematycznie bez pomijania tabletek i zapominania to na pewno nie zajdziesz w ciążę Więc nie masz się czym przejmować
misiaeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 13:45   #1495
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiaeel Pokaż wiadomość
Jeżeli będziesz brała systematycznie bez pomijania tabletek i zapominania to na pewno nie zajdziesz w ciążę Więc nie masz się czym przejmować
dziękuje za odp będę spokojniejsza
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 13:46   #1496
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
witam Was kochane ;*
Mam 20 lat, od roku współżyję ze swoim chłopakiem. Dotychczas nie zabezpieczaliśmy się, on nigdy nie kończył we mnie. Ale miałam już dość tych ciągłych schiz, że moge być w ciąży poszłam do gina, który zapisał mi tabletki Novynette. Dziś wzięłam 4 tableteczkę, ale zastanawiam się czy te tabletki NA PEWNO uchronią mnie przed wpadką?? Dodam, że jestem systematyczna w braniu leków, nigdy o nich nie zapominam. Czy na pewno nie zajdę w ciąże??
Też biorę Novynette. Na pewno są skuteczne, jesli tylko pamięta się o ich regularnym braniu
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:16   #1497
Chichi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Witam jestem tu nowa na tym forum . Mam taki problem. Stosuje microgynon 21.W tym miesiącu nie dostałam krwawienia z odstawienia. Brałam antybiotyki zapomniałam 8 tabletki oraz przechodziłam grypę żołądkową ( masakra).Zaczęłam nowe opak tabletek. Co robić bo się bardzo denerwuje. Dodam ze test robiony w dzień przed rozpoczęciem nowego opakowania z moczu popołudniowego był negatywny. Bardzo proszę o odpowiedzi czy któraś z dziewczyn tak miała? Mam sie czym denerwować? Pozdrawiam
Chichi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:23   #1498
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chichi82 Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa na tym forum . Mam taki problem. Stosuje microgynon 21.W tym miesiącu nie dostałam krwawienia z odstawienia. Brałam antybiotyki zapomniałam 8 tabletki oraz przechodziłam grypę żołądkową ( masakra).Zaczęłam nowe opak tabletek. Co robić bo się bardzo denerwuje. Dodam ze test robiony w dzień przed rozpoczęciem nowego opakowania z moczu popołudniowego był negatywny. Bardzo proszę o odpowiedzi czy któraś z dziewczyn tak miała? Mam sie czym denerwować? Pozdrawiam
Jeśli po tym wszystkim nie stosowałaś dodatkowego zabezpieczenia w postaci prezerwatywy to oczywiście możesz być w ciąży. Test przy podejrzeniu tak wczesnej ciąży należy zrobić z pierwszego porannego moczu i to po upływie co najmniej 14 dni od ostatniego stosunku.
__________________

kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:36   #1499
Chichi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Dziękuję za odpowiedź a czy możliwe juz teraz sa mdłosci i wymioty? Czy znow jakieś grypsko mnie dopadło? Dzisiaj biorę 7 tabl z nastepnego opakowania. I jeszcze takie pytanko jak nie dostanie sie tego krwawienia z odstawienia to jak sie liczy cykl? od zaczęcia nowego opak czy od poprzedniego krwawnienia?
Chichi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:40   #1500
Chichi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Nie stosowałam zabezp dodatkowego . Dzisiaj biorę 7 tabl z opakowania to czy test zrobiony dzisiaj będzie już adekwatny? Jak wogóle liczyć teraz cykl? od poprzedniego krwawienia czy od zaczęcia opakowania ?
Chichi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-06 13:33:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.