Pytanie techniczne: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-02, 19:12   #631
raspberry93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 44
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Mam pytanie, czy jest możliwość usunięcia wątków, które zostały przeze mnie założone, ewentualnie aby na moim profilu nie wyświetlał się odnośnik do moich wątków?

Dopiero teraz doczytałam, że nie usuwacie wątków.. więc przepraszam, cofam pytanie

Edytowane przez raspberry93
Czas edycji: 2011-09-02 o 19:14
raspberry93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 22:14   #632
Hazer8
Przyczajenie
 
Avatar Hazer8
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Exclamation

Tak jak w temacie chciałbym usunąć konto z tego forum i ogólnie strony wizaż PL lub ewentualnie zmienić Nick na inny prooszę o pomoc jakiegoś Administratora.

Dodatkowo proszę o usunięcie wszystkich moich postów.

Witam,

załozyłem osobny temat a potem zobaczylem ze jest juz podobny.

A więc proszę o usunięcia mojego konta wraz ze wszystkimi postami.

Dziękuje i pozdrawiam Hazer8.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2011-09-06 o 18:52
Hazer8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 06:56   #633
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak usunąć konto z tego forum.

Patrz mój podpis proszę
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 16:54   #634
Hazer8
Przyczajenie
 
Avatar Hazer8
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Exclamation Dot.: Jak usunąć konto z tego forum.

Potrafie czytać ze zrozumieniem jednak bardzo prosze o usunięcie konta, uniemozliwienie mi zrobienia tego poprzez brak opcji w profilu jest bezsensowne bardzo mi na tym zalezy.
Hazer8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 17:30   #635
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak usunąć konto z tego forum.

Cytat:
Napisane przez Hazer8 Pokaż wiadomość
Potrafie czytać ze zrozumieniem jednak bardzo prosze o usunięcie konta, uniemozliwienie mi zrobienia tego poprzez brak opcji w profilu jest bezsensowne bardzo mi na tym zalezy.
Regulamin forum, zaakceptowałaś w marcu 2009 roku, pkt 14.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 23:44   #636
cina00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Re: jak usunac konto?

Witam, czy ja rowniez moge prosic o usuniecie mojego konta lacznie ze wpisami? Bardzo o to prosze!

Z gory dziekuje i pozdrawiam
cina00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 02:05   #637
Hazer8
Przyczajenie
 
Avatar Hazer8
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Ja wszystko rozumiem regulamin regulaminem a ja prosze jak człowiek człowieka przeciez to nic wielkiego skasowac konto dla administratora a regulaminy for wszyscy wiedza jak sie czyta jesli zalezy wam na ilości zarejestrowanych urzytkowników to za to skasowane moge załozyć 2 inne, tak więc zwracam sie ponownie z osobista proźbą do administratora nie bąc złośliwiec
Hazer8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 15:36   #638
roxaa19
ROXAA19
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

chciałabym aby moje konto zostało usunięte
roxaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 15:46   #639
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Ludzie, przecież sami bez przymusu zaakceptowaliście regulamin forum! Jak byk jest tam napisane, że kont się nie usuwa. Więc skoro zaakceptowaliście regulamin, zgodziliście się na taki stan rzeczy. A jak Wam nie odpowiadało to, że kont się nie usuwa, to nie trzeba było się rejestrować na wizażu - no w czym problem?

Poza tym prośby o usunięcie konta - przecież jak wół w tytule tego wątku jest napisane "NIE USUWAMY KONT"
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 20:11   #640
koraaga
Przyczajenie
 
Avatar koraaga
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu=o)
Wiadomości: 12
Dot.: konto

Chxcę usunąć to konto! łącznie z recenzjami
__________________
Ona
koraaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:34   #641
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 775
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
...

Poza tym prośby o usunięcie konta - przecież jak wół w tytule tego wątku jest napisane "NIE USUWAMY KONT"
Nic dodac nic ująć

aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 00:19   #642
Hazer8
Przyczajenie
 
Avatar Hazer8
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Ludzie, przecież sami bez przymusu zaakceptowaliście regulamin forum! Jak byk jest tam napisane, że kont się nie usuwa. Więc skoro zaakceptowaliście regulamin, zgodziliście się na taki stan rzeczy. A jak Wam nie odpowiadało to, że kont się nie usuwa, to nie trzeba było się rejestrować na wizażu - no w czym problem?

Poza tym prośby o usunięcie konta - przecież jak wół w tytule tego wątku jest napisane "NIE USUWAMY KONT"
juz widze jak studiujesz kazdy regulemin na kazdym forum na ktorym sie rejestrujesz....
no chyba ze masz konto tylko tutaj 5k postów +
omfg

naprawde proszę o usunięcie mojego konta jesli nie usuwacie sami to powinna byc taka opcja w profilu zeby mozna bylo to zrobic samemu, o co tu w ogole chodzi kto ten regulamin układał, kolekcjonujecie nieaktywnych urzytkowników? czy macie kase za ich ilosc bo nie rozumiam co to ma byc zalezy mi na moim nicku i nie chce miec tutaj juz konta :/
Hazer8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:10   #643
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez hazer8 Pokaż wiadomość
juz widze jak studiujesz kazdy regulemin na kazdym forum na ktorym sie rejestrujesz....
No chyba ze masz konto tylko tutaj 5k postów +
omfg

naprawde proszę o usunięcie mojego konta jesli nie usuwacie sami to powinna byc taka opcja w profilu zeby mozna bylo to zrobic samemu, o co tu w ogole chodzi kto ten regulamin układał, kolekcjonujecie nieaktywnych urzytkowników? Czy macie kase za ich ilosc bo nie rozumiam co to ma byc zalezy mi na moim nicku i nie chce miec tutaj juz konta :/
n i e usuwamy kont.

regulaminu nie trzeba czytać, wystarczy rzucić okiem na pierwsze zdanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nie-usuwamy.jpg (75,7 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-09-08 o 09:12
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:25   #644
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Boże ludzie ! Przecież gdyby konta byly usuwane to wszystkie wątki posypałyby się. Macie wyraźnie napisane, przytoczony regulamin, a wciąż zawracacie głowę złośliwcowi. Jak nie chcecie swoich kont, to poprostu sie nie logujcie na nie. A komentarz o ilości postów listopadowej80 troche nie na miejscu ;/
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:19   #645
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez Hazer8 Pokaż wiadomość
juz widze jak studiujesz kazdy regulemin na kazdym forum na ktorym sie rejestrujesz....
no chyba ze masz konto tylko tutaj 5k postów +
omfg
Mam konto nie tylko na wizażu i tak, na każdym portalu, na którym zamierzałam się zarejestrować czytałam wcześniej regulamin!
I teraz nie mam problemów, jak i nie stwarzam ich (czyt. nie suszę bezsensownie głowy) Moderatorom czy Administratorom tychże forów.

A ty sama sobie problem stworzyłaś (nie czytając regulaminu), więc miej pretensje tylko do siebie!

A to, ile mam tu napisanych postów, to tylko i wyłącznie moja sprawa, więc twój komentarz po prostu poraża
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:29   #646
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Z całym szacunkiem - rozumiem, że ktoś ma wiele postów i chciałby z jakiegoś realnego względu wymazać trochę swojej historii, bo go np. mąż psychopata ściga

zupełnie nie rozumiem osoby upierającej się na likwidację konta, jak ma kilka wiadomości na krzyż i do tego większość z tego wątku

co tu usuwać, wystarczy wyczyścić awatar i przestać pisać , loginy i hasła wrzucić do studni i o nich zapomnieć, odsubskrybować wszystkie wątki i powiadomienia mailowe.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 11:12   #647
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość

co tu usuwać, wystarczy wyczyścić awatar i przestać pisać , loginy i hasła wrzucić do studni i o nich zapomnieć, odsubskrybować wszystkie wątki i powiadomienia mailowe.
No co Ty, za duzy wysilek dla kogos, komu sie nie chce krotkiego regulaminu czy nawet tytulu watku przeczytac i przyjac do wiadomosci ; )
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 05:57   #648
triplefive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: N/D
Wiadomości: 20
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Co za bezsens..
Notorycznie pojawiające się pytania- dlaczego ktoś chce usunąć konto itp.
Ze względu na prywatność. To chyba oczywiste.
Naprawdę nie rozumiem dlaczego to nie jest możliwe. Niby czemu miałoby się posypać forum? Wystarczyłoby nicki osób przy postach zamienić na "użytkownik usunięty" i w czym problem?

No ale skoro nie ma innego wyjścia oraz rozumiem, że nikt mojego konta nie usunie to czy jest możliwa chociaż zmiana loginu?

Jeśli nie to ja po prostu edytuje wszystkie swoje wpisy i na ich miejsce wstawię "..." Jeśli każdy, który chce z oczywistych względów chronić swoją prywatność, tak zrobi.. no to się dopiero wtedy posypie forum.
Powodzenia. Adieu
triplefive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 09:36   #649
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez triplefive Pokaż wiadomość
Co za bezsens..
Notorycznie pojawiające się pytania- dlaczego ktoś chce usunąć konto itp.
Ze względu na prywatność. To chyba oczywiste.
Naprawdę nie rozumiem dlaczego to nie jest możliwe. Niby czemu miałoby się posypać forum? Wystarczyłoby nicki osób przy postach zamienić na "użytkownik usunięty" i w czym problem?
chciałabym to zobaczyć. "użytkownik usunięty" zamieścił wątek, odpowiedział mu "użytkownik usunięty" ale "użytkownik usunięty" miał zupełnie inny pogląd na tą kwestię. na szczęście znalazł się "użytkownik usunięty", który pogodził całe towarzystwo


Cytat:
Napisane przez triplefive Pokaż wiadomość
No ale skoro nie ma innego wyjścia oraz rozumiem, że nikt mojego konta nie usunie to czy jest możliwa chociaż zmiana loginu?

Jeśli nie to ja po prostu edytuje wszystkie swoje wpisy i na ich miejsce wstawię "..." Jeśli każdy, który chce z oczywistych względów chronić swoją prywatność, tak zrobi.. no to się dopiero wtedy posypie forum.
Powodzenia. Adieu
tylko nie zapominaj, że admini mają możliwość odzyskiwania wpisów (właśnie na wypadek takich pomysłów...) więc nic ci to raczej nie da. a jeśli ktoś zacytował twój wpis to już całkiem "po ptokach"
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 01:57   #650
triplefive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: N/D
Wiadomości: 20
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
chciałabym to zobaczyć. "użytkownik usunięty" zamieścił wątek, odpowiedział mu "użytkownik usunięty" ale "użytkownik usunięty" miał zupełnie inny pogląd na tą kwestię. na szczęście znalazł się "użytkownik usunięty", który pogodził całe towarzystwo
No jeśli to forum jest kierowane do ludzi mało rozgarniętych to faktycznie byłby to problem.
triplefive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 15:41   #651
triplefive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: N/D
Wiadomości: 20
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez SleepingBeuty Pokaż wiadomość
Boże ludzie ! Przecież gdyby konta byly usuwane to wszystkie wątki posypałyby się. Macie wyraźnie napisane, przytoczony regulamin, a wciąż zawracacie głowę złośliwcowi. Jak nie chcecie swoich kont, to poprostu sie nie logujcie na nie. A komentarz o ilości postów listopadowej80 troche nie na miejscu ;/

aż nie mogę się powstrzymać, by nie zacytować tutaj złośliwca.
forum się posypie? oj.. ale to już "nie MÓJ problem".
a caly ten wasz regulamin jest niezgodny z prawem.
w dodatku strasznie przestarzały.. swiat idzie do przodu. przepisy prawne ida do przodu. a wy stoicie w miejscu, bo wam sie "stosu kodów nie chce przerzucać." i zamiast wyjść naprzeciw wymaganiom użytkowników to macie to wszystko gdzieś.
oj nadawałoby się to do rzecznika praw konsumenta.. oj nadawałoby się.


no nic. póki co od ponad tygodnia, w dalszym ciągu oczekuję na jakikolwiek kontakt z administracją. mam nadzieję, że się w końcu doczekam, bo zależy mi na polubownym załatwieniu sprawy
triplefive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 08:48   #652
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez triplefive Pokaż wiadomość
No jeśli to forum jest kierowane do ludzi mało rozgarniętych to faktycznie byłby to problem.
tak. coraz częściej mam poczucie że faktycznie forum jest dla mało rozgarniętych ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć 3 (słownie: trzech) słów (NIE USUWAMY KONT) w regulaminie i bezmyślnie klikają "Zrozumiałem - załóż profil" a potem zawracają gitarę o skasowanie konta...
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 08:51   #653
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez triplefive Pokaż wiadomość
aż nie mogę się powstrzymać, by nie zacytować tutaj złośliwca.
forum się posypie? oj.. ale to już "nie MÓJ problem".
a caly ten wasz regulamin jest niezgodny z prawem.
w dodatku strasznie przestarzały.. swiat idzie do przodu. przepisy prawne ida do przodu. a wy stoicie w miejscu, bo wam sie "stosu kodów nie chce przerzucać." i zamiast wyjść naprzeciw wymaganiom użytkowników to macie to wszystko gdzieś.
oj nadawałoby się to do rzecznika praw konsumenta.. oj nadawałoby się.


no nic. póki co od ponad tygodnia, w dalszym ciągu oczekuję na jakikolwiek kontakt z administracją. mam nadzieję, że się w końcu doczekam, bo zależy mi na polubownym załatwieniu sprawy
Zawarłaś umowę w trakcie rejestracji. Nie będziemy jej negocjować.

Zniszczone posty odtworzyliśmy, karne punkty za niszczenie spowodowały tygodniowego bana.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-09-26 o 09:40
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 10:53   #654
Nuestro_dulce_amor
Raczkowanie
 
Avatar Nuestro_dulce_amor
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 194
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cześć wszystkim!
mam ogromną prośbę... czy mógłby ktoś usunąć moje konto i dodawane wpisy?
Nie mam czasu na siedzenie na wizażu, więc trzymanie tu konta jest bez sensu... Proszę o szybką odpowiedź i interwencję. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
tak. coraz częściej mam poczucie że faktycznie forum jest dla mało rozgarniętych ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć 3 (słownie: trzech) słów (NIE USUWAMY KONT) w regulaminie i bezmyślnie klikają "Zrozumiałem - załóż profil" a potem zawracają gitarę o skasowanie konta...
Tak, tylko niektórzy po pewnym czasie z różnych swoich osobistych powodów potrzebują usunięcia konta. Ja także nie chcę już go mieć i to jest nie w porządku że będę musiała tu już zawsze widnieć. Proszę kilka razy o usunięcie jednego założonego przeze mnie wątku,a żadne kroki w tym kierunku nie zostały podjęte.
__________________
Zaczynam nowe życie... Ciebie w nim nie będzie- To tylko i wyłącznie Twój wybór był...

Zaczynam dbać o siebie. TYLKO O SIEBIE
Nuestro_dulce_amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 10:55   #655
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
mam ogromną prośbę... czy mógłby ktoś usunąć moje konto i dodawane wpisy?
Nie mam czasu na siedzenie na wizażu, więc trzymanie tu konta jest bez sensu... Proszę o szybką odpowiedź i interwencję. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------



Tak, tylko niektórzy po pewnym czasie z różnych swoich osobistych powodów potrzebują usunięcia konta. Ja także nie chcę już go mieć i to jest nie w porządku że będę musiała tu już zawsze widnieć. Proszę kilka razy o usunięcie jednego założonego przeze mnie wątku,a żadne kroki w tym kierunku nie zostały podjęte.
Nie ma takiej możliwości.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 10:55   #656
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
mam ogromną prośbę... czy mógłby ktoś usunąć moje konto i dodawane wpisy?
Nie mam czasu na siedzenie na wizażu, więc trzymanie tu konta jest bez sensu... Proszę o szybką odpowiedź i interwencję. Pozdrawiam
Skoro nie masz czasu czytać nawet t y t u ł u w ą t k u, to ja Ci powiem: nie martw się, administratorzy usuną Twoje konto, tak jak wszystkim pozostałym osobom, które o to prosiły w tym wątku...

Nie będziesz wyjątkiem...

Ludzie, wstydźcie się własnej ignorancji i głupoty.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 11:06   #657
Nuestro_dulce_amor
Raczkowanie
 
Avatar Nuestro_dulce_amor
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 194
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Nie możecie nawet usunąć jednego wątku założonego przeze mnie? Ale ja chcę żebyście go usunęli, ponieważ narusza on moją anonimowość a mi to nie odpowiada

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Skoro nie masz czasu czytać nawet t y t u ł u w ą t k u, to ja Ci powiem: nie martw się, administratorzy usuną Twoje konto, tak jak wszystkim pozostałym osobom, które o to prosiły w tym wątku...

Nie będziesz wyjątkiem...

Ludzie, wstydźcie się własnej ignorancji i głupoty.
umiem czytać tytul watku ale skoro nie mozna usunac konta to przynajmniej jeden moj watek chcialabym zeby zostal usuniety. Nie chce aby dalej byl na tym forum. czy tak ciezko to zrozumiec?
__________________
Zaczynam nowe życie... Ciebie w nim nie będzie- To tylko i wyłącznie Twój wybór był...

Zaczynam dbać o siebie. TYLKO O SIEBIE
Nuestro_dulce_amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 11:40   #658
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
Nie możecie nawet usunąć jednego wątku założonego przeze mnie? Ale ja chcę żebyście go usunęli, ponieważ narusza on moją anonimowość a mi to nie odpowiada

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------


umiem czytać tytul watku ale skoro nie mozna usunac konta to przynajmniej jeden moj watek chcialabym zeby zostal usuniety. Nie chce aby dalej byl na tym forum. czy tak ciezko to zrozumiec?
Zalecam lekturę:
https://wizaz.pl/Zasady-prywatnosci
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 12:25   #659
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
Nie możecie nawet usunąć jednego wątku założonego przeze mnie? Ale ja chcę żebyście go usunęli, ponieważ narusza on moją anonimowość a mi to nie odpowiada
a ktoś ci kazał zakładać ten wątek? stał nad tobą z kijem?
ludzie. myślcie trochę zanim napiszecie coś na swój temat w necie i nie będzie problemów potem.
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 12:40   #660
Nuestro_dulce_amor
Raczkowanie
 
Avatar Nuestro_dulce_amor
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 194
Dot.: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
a ktoś ci kazał zakładać ten wątek? stał nad tobą z kijem?
ludzie. myślcie trochę zanim napiszecie coś na swój temat w necie i nie będzie problemów potem.
Powiem tylko tyle: to forum jest nienormalne. Myślałam, że tutaj ludzie sobie pomagają, że panuje miła atmosfera. A wychodzi na to, że każdy na każdego jest cięty. bez sensu.
__________________
Zaczynam nowe życie... Ciebie w nim nie będzie- To tylko i wyłącznie Twój wybór był...

Zaczynam dbać o siebie. TYLKO O SIEBIE
Nuestro_dulce_amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 09:48:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.