Facet wojskowy = zdrada ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 14:20   #1
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Exclamation

Facet wojskowy = zdrada ??


Dziewczyny, chciałabym podzielić się z Wami informacją, którą otrzymałam od mojego chłopaka, który właśnie niedawno zakończył pracę w wojsku.
Powiedział mi że faceci którzy są wojskowymi w 98% zdradzają swoje żony i dziewczyny.
Oczywiście trwała między nami dyskusja, w której chciałam (a raczej miałam nadzieje) przekonać go, że nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, mimo to on opowiadał, trwając przy swoim twierdził że może 2mężczyzn na całą kompanie nie kochało się z przypadkowymi kobietami. Opowiadał jak mężczyźni wydzwaniali do swoich żon, jak to je kochają, wieszali zdjęcia z dzieciakami nad łóżkami, pisali smsy, a godzinę później jechali do budrelu lub po prostu do miasta gdzie znają dziewczyny lekkich obyczajów aby się z nimi zabawić, często były brudne, brzydkie zaniedbane, gdzie (jak twierdził moj Tż) sam kijem by ich nie tknął, bojąc się zlapać jakąś chorobę, a mimo pozostali to nie mieli z tym żadnych problemow. Często do ich pokoi przychodziły dziewczyny, które same chciały aby się z nimi przespać, żaden nie odmówił. Z tego co opowiadał bez skrępowania w kilku obracali dziewczyny które przychodziły pod wojskowe mury, a co gorsza nawet zdarzyło się w jego jednostce, że faceci uprawiali seks z osobą niesprawną psychicznie !
To czego się dowiedziałam, przeraziło mnie, mój chłopak twierdzi że między innymi dlatego też zrezygnował z wojska, bo faceci którzy w nim pracują zmieniają się nie do poznania; zmieniają swój język, zachowanie i dla nich seks z innymi kobietami to nie zdrada, bo przecież kochają swoje żony, dzieci, dziewczyny.
Oczywiście, teraz nadchodzi refleksja; a mój mężczyzna?
Związałam się z nim, po czym po 3 miesiącach odszedł z wojska, przyznał mi że w poprzedniej relacji ze swoją ex, zdradził ją ale całując się (tylko?!) z inną.
Obawiam się za chwile postów na temat mojego Tż, że skoro tak obgaduje kolegów, to pewnie sam miał w tym swój udział

Nie ukrywam, że te fakty dały mi bardzo do myślenia, dlatego też chciałabym poznać Waszą opinie na temat mundurowych - czy macie jakieś informacje na ten temat czy też uważacie tj ja, że nie należy wrzucać wszystkich do jednego worka?
Czy wojskowy to tępy, niewykształcony gbur, dla którego miłość, oddanie i szczerość jest niczym?
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 14:31   #2
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Mnie by po prostu zastanowiło, ze sam krzyczy, że WSZYSCY tak robili, a on niby nie - bohater?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 14:36   #3
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Mnie by po prostu zastanowiło, ze sam krzyczy, że WSZYSCY tak robili, a on niby nie - bohater?
Myślę, że w pewnym stopniu czuje się bohaterem, lepszym od innych w tej pracy
Powiem Ci, Wam, że jest to człowiek bardzo uczciwy, na prawdę delikatny, wrażliwy i przede wszystkim słowny, którego jak mi opowiadał właśnie wojsko ukształtowało na mężczyznę, wiesz musztra, wymagania etc bo z tego co opowiadał to wcześniej był... hm jak to nazwać 'nieporadny'

Ale nie chciałam rozpatrywać i analizować tutaj kwestii tego czy moj tż kiedyś uprawiał seks z jakimiś kobietami, zdradzając przy tym partnerki, skoro twierdzi że nie to nie - nigdy nie miałam powodu aby mu nie ufać, chodzi mi jedynie o to czy inne dziewczyny spotkały się z czymś takim.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj



Edytowane przez nicka01
Czas edycji: 2011-09-13 o 14:43
nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 14:40   #4
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez nicka01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym podzielić się z Wami informacją, którą otrzymałam od mojego chłopaka, który właśnie niedawno zakończył pracę w wojsku.
Powiedział mi że faceci którzy są wojskowymi w 98% zdradzają swoje żony i dziewczyny.
Oczywiście trwała między nami dyskusja, w której chciałam (a raczej miałam nadzieje) przekonać go, że nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, mimo to on opowiadał, trwając przy swoim twierdził że może 2mężczyzn na całą kompanie nie kochało się z przypadkowymi kobietami. Opowiadał jak mężczyźni wydzwaniali do swoich żon, jak to je kochają, wieszali zdjęcia z dzieciakami nad łóżkami, pisali smsy, a godzinę później jechali do budrelu lub po prostu do miasta gdzie znają dziewczyny lekkich obyczajów aby się z nimi zabawić, często były brudne, brzydkie zaniedbane, gdzie (jak twierdził moj Tż) sam kijem by ich nie tknął, bojąc się zlapać jakąś chorobę, a mimo pozostali to nie mieli z tym żadnych problemow. Często do ich pokoi przychodziły dziewczyny, które same chciały aby się z nimi przespać, żaden nie odmówił. Z tego co opowiadał bez skrępowania w kilku obracali dziewczyny które przychodziły pod wojskowe mury, a co gorsza nawet zdarzyło się w jego jednostce, że faceci uprawiali seks z osobą niesprawną psychicznie !
To czego się dowiedziałam, przeraziło mnie, mój chłopak twierdzi że między innymi dlatego też zrezygnował z wojska, bo faceci którzy w nim pracują zmieniają się nie do poznania; zmieniają swój język, zachowanie i dla nich seks z innymi kobietami to nie zdrada, bo przecież kochają swoje żony, dzieci, dziewczyny.
Oczywiście, teraz nadchodzi refleksja; a mój mężczyzna?
Związałam się z nim, po czym po 3 miesiącach odszedł z wojska, przyznał mi że w poprzedniej relacji ze swoją ex, zdradził ją ale całując się (tylko?!) z inną.
Obawiam się za chwile postów na temat mojego Tż, że skoro tak obgaduje kolegów, to pewnie sam miał w tym swój udział

Nie ukrywam, że te fakty dały mi bardzo do myślenia, dlatego też chciałabym poznać Waszą opinie na temat mundurowych - czy macie jakieś informacje na ten temat czy też uważacie tj ja, że nie należy wrzucać wszystkich do jednego worka?
Czy wojskowy to tępy, niewykształcony gbur, dla którego miłość, oddanie i szczerość jest niczym?


czyli co, to że dziwki były brzydkie i brudne to jedyny powód zeby Cię nie zdradzić...? faaaajny ten twój facet...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 14:45   #5
effcioszka
Raczkowanie
 
Avatar effcioszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z pokoju.
Wiadomości: 72
GG do effcioszka
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Głupota! Co z tego że wojskowy? A że 98% zdradza swoje żony, dziewczyny to już w ogóle jakieś wymysły. Równie dobrze można powiedzieć że 98% marynarzy, 99% policjantów i 99,5% lekarzy zdradza swoje ukochane... Rozumiem, że w wojsku facet jest daleko od swojej dziewczyny, ale to nie znaczy że "obraca" każdą jaka tylko wejdzie na koszary :/

ps. mnie też zastanawia to, że Twój TŻ w ogóle opowiada Ci takie rzeczy i WCIĄŻ powtarza "wszyscy tylko nie ja" !
__________________
"- A co to jest zdrajca?
- Ten, co przysięga i kłamie.
- Czy wszyscy, którzy to czynią, są zdrajcami?
- Każdy, który to czyni jest zdrajcą i wisieć za to powinien."



effcioszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 14:46   #6
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez effcioszka Pokaż wiadomość
Głupota! Co z tego że wojskowy? A że 98% zdradza swoje żony, dziewczyny to już w ogóle jakieś wymysły. Równie dobrze można powiedzieć że 98% marynarzy, 99% policjantów i 99,5% lekarzy zdradza swoje ukochane... Rozumiem, że w wojsku facet jest daleko od swojej dziewczyny, ale to nie znaczy że "obraca" każdą jaka tylko wejdzie na koszary :/

ps. mnie też zastanawia to, że Twój TŻ w ogóle opowiada Ci takie rzeczy i WCIĄŻ powtarza "wszyscy tylko nie ja" !

i mnie
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 15:00   #7
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 15:14   #8
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

czyli co, to że dziwki były brzydkie i brudne to jedyny powód zeby Cię nie zdradzić...? faaaajny ten twój facet...
Przesadzasz...


Wg. mnie to w ogole 90% facetow zdradza swoje dziewczyny Moja przyjaciolka pracowala w firmie w ktorej 100% facetow(bylo ich chyba 10) zdradzało swoje zony w ogole sie z tym nie kryjąc.
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 15:22   #9
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez vespertine_ Pokaż wiadomość
Przesadzasz...


Wg. mnie to w ogole 90% facetow zdradza swoje dziewczyny Moja przyjaciolka pracowala w firmie w ktorej 100% facetow(bylo ich chyba 10) zdradzało swoje zony w ogole sie z tym nie kryjąc.
chyba Ty przesadzasz
i naprawdę chciałabyś mieć faceta, który nie zdradził Cię tylko dlatego, że dziwka była brzydka?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 15:24   #10
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

jA NIE WIEM,nie bede osadzac faceta i moze go nie osądzajmy,ze on jest taki fatalny poki nic nie widac,ze zdradzal to ja bym nie stwierdzilam,ze tak jest.Nie kazdy skoro wszyscy to i ja mi np wmawiali,ze zaczne pic ,bo wszyscy pija na studiach.. do tej pory nawet alkoholu nie tknelam i na studiach nic sie kompletnie nie zmienilo
zawsze tez moze sprawdzic swojego faceta :P ale skoro jest dosyc inny i wrazliwy to chyba nagle az tak by sie nie zmienil.Mi sie wydaje,ze nie warto odrazu stwierdzac,ze on bral w tym udzial;p
a co do takich facetow,ja nic nie slyszalam,chociaz moze:/ nie pamietam.. oby to nieprawda.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 15:26   #11
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
chyba Ty przesadzasz
i naprawdę chciałabyś mieć faceta, który nie zdradził Cię tylko dlatego, że dziwka była brzydka?
Nadinterpretujesz.
Facet nie powiedzial, że nie przespał się z tą kobietą bo byla brzydka i brudna. Powiedział, że jego kumplom to nie przeszkadzało i mimo to szli z nimi do lozka.
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 15:27   #12
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Jasne, że zawód wpływa na człowieka i w sumie swój system wartości każdy buduje także obserwując innych. I do tego "jeśli wkraczasz pośród wrony, musisz krakać tak jak one", ALE... chyba nie każdy jest aż tak głupi. Aż włos mi się na głowie zjeżył, kiedy pomyślę jak popularna i powszechna może być zdrada, jednak nie sądzę, aby były to aż granice 90%... Wiadomo, wypaczenia zdarzają się wszędzie, ale bez przesady.
Zastanawiające jest, dlaczego Twój TŻ pokazuje siebie tego mądrego wśród bandy kretynów. Dobrze, że opowiada Ci historie, których doświadczył, czy gdzieś o nich zasłyszał. To jest częścią związku, ALE... czemu wyszedł niczym anioł na tle innych wojskowych?? Nie wiem, myślę...
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 15:33   #13
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez vespertine_ Pokaż wiadomość
Nadinterpretujesz.
Facet nie powiedzial, że nie przespał się z tą kobietą bo byla brzydka i brudna. Powiedział, że jego kumplom to nie przeszkadzało i mimo to szli z nimi do lozka.

powiedział, że kijem by nie tknął, bo by się bał zarazić jakąś chorobą -> ergo: to był powód dla którego nie tknął; a nie to, że kocha swoja kobietę i chce być jej wierny. w każdym razie nic o tym nie wspomniał


---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Jasne, że zawód wpływa na człowieka i w sumie swój system wartości każdy buduje także obserwując innych. I do tego "jeśli wkraczasz pośród wrony, musisz krakać tak jak one", ALE... chyba nie każdy jest aż tak głupi. Aż włos mi się na głowie zjeżył, kiedy pomyślę jak popularna i powszechna może być zdrada, jednak nie sądzę, aby były to aż granice 90%... Wiadomo, wypaczenia zdarzają się wszędzie, ale bez przesady.
Zastanawiające jest, dlaczego Twój TŻ pokazuje siebie tego mądrego wśród bandy kretynów. Dobrze, że opowiada Ci historie, których doświadczył, czy gdzieś o nich zasłyszał. To jest częścią związku, ALE... czemu wyszedł niczym anioł na tle innych wojskowych?? Nie wiem, myślę...

zgadzam się
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 15:39   #14
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Może faceci z dala od swoich kobiet i w towarzystwie zdradzających kolegów częsciej wystawieni są na pokusy, ale nie generalizujmy. facet prowadzący własną firmę z biurem we własnym domu też może zdradzać żonę.
Ale faktycznie, jego wypowiedzi są dziwne:P.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 15:55   #15
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 881
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

matko boska... co za bzdury. Równie dobrze zdradzać mogą faceci którzy jeżdżą na delegacje!

U mojego TŻ na kompanii to raczej żony/dziewczyny zdradzały jego kolegów Chociaż wspominał, że gdy gdzieś jadą np. na wycieczkę to faceci na widok kobiety dostają jakiegoś dzikiego szaluFakt, że będąc we wojsku są lekko niewyżyci, ale kto zdradzić ten zdradzi niezależnie od tego czym się zajmuje
__________________
"Wierzysz, że można kochać kobietę i ustawicznie ją zdradzać?Mniejsza o zdradę fizyczną, chodzi o
intencje, o poezję duszy.Cóż nie jest to proste ale i tak męzczyźni nieustannie to robią."
Dariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 15:57   #16
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez vespertine_ Pokaż wiadomość
Powiedział, że jego kumplom to nie przeszkadzało i mimo to szli z nimi do lozka.
Też sądzę, że o to chodziło a nie, że to był jedyny powód, dla którego jej nigdy nie zdradził

Co do problemu, nie spotkałam się nigdy z takim przypadkiem, ale myślę, że nie ma co pchać wszystkich do jednego wora...
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 15:58   #17
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Po przeczytaniu pierwszego posta już wiedziałam, że zamiast dyskusji o tym, czy wojskowi rzeczywiście zdradzają, będzie dyskusja, czy facet Autorki zdradził czy nie...
Kocham Wizaż

Co do samych wojskowych, ja słyszłam, że zawodowi żołnierze przenoszą czesto wojskowe klimaty do domu i w sumie każdy ze znanych mi wojskowych potwierdza ten stereotyp. Faceci , nieznoszący jakiegokolwiek nieporządku, o sztywnych regułach , a w domu atmosfera jak na porannym apelu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2011-09-13 o 16:06
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:03   #18
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez Dariella Pokaż wiadomość
matko boska... co za bzdury. Równie dobrze zdradzać mogą faceci którzy jeżdżą na delegacje!
Co do tego właśnie, ostatnio odwiedziła mnie koleżanka, która pracuje w logistyce i wydziela poszczególnym kierowcom rejony itp. i sama byłam w szoku, jak opowiadała co za każdym razem słyszy od kierowców, którzy wracają np na bazę. Ile to dziwek nie zaliczyli itp. zupełnie się z tym nie kryjąc, a jeden raz do niej zadzwonił z trasy i tu cytat: 'błagam ściągnijcie mnie już bo mi jaja rozerwie) Tak więc, i może coś w tym jest...
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:04   #19
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Myślę, że facet z dala od kobiet/-y, wśród kolegów, dla których taki szybki numerek z obcą babą jest normą, może zmienić swoje zachowanie, sposób myślenia.
Wydaje mi się, że to niemożliwe, żeby aż 90% mężczyzn zdradzało swoje ukochane.. Za każdym razem gdy dowiem się o jakiejś zdradzie faceta z mojego otoczenia jestem w ciężkim szoku ;]

Jak myślicie, ile % mężczyzn zdradziło/zdradza?

Autorko, Twój facet albo jest wyjątkiem, do tego był zbyt krótko w wojsku żeby "przejść na ciemną stronę mocy" i opowiadał Ci o tym na zasadzie ciekawostki.., albo przygotowuje Cię na ciąg dalszy opowieści i dlatego powtarza, że "WSZYSCY tak robili" ;d
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 16:16   #20
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez nicka01 Pokaż wiadomość
Ale nie chciałam rozpatrywać i analizować tutaj kwestii tego czy moj tż kiedyś uprawiał seks z jakimiś kobietami, zdradzając przy tym partnerki, skoro twierdzi że nie to nie - nigdy nie miałam powodu aby mu nie ufać, chodzi mi jedynie o to czy inne dziewczyny spotkały się z czymś takim.
Myślę że 100% kobiet/żon tych 98% zdradzających myśli(ało) tak samo jak Ty, że "wszyscy ale nie mój"

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu pierwszego posta już wiedziałam, że zamiast dyskusji o tym, czy wojskowi rzeczywiście zdradzają, będzie dyskusja, czy facet Autorki zdradził czy nie...
Kocham Wizaż
Bo autorka opisała jak wytłumaczył to jej Tż i na tej podstawie możemy sobie przypuszczać, na jakiej podstawie mamy stwierdzić, ze wszyscy wojacy zdradzają Mi ten opis przypomina raczej odwrócenie uwagi swojej kobiety, uśpienie jej czujności powtarzając, że "WSZYSCY KOLEDZY TO ZDRADZALI a JA nie "
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:17   #21
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

A mnie bardziej zastanawiają te barwne historie o dziewczynach, odwiedzających wojskowych w ich pokojach... Szczerze mówiąc dziwne. Byłam w niejednej wojskowej jednostce i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś rzeczywiście na coś takiego pozwalał notorycznie

Cytat:
Bo autorka opisała jak wytłumaczył to jej Tż i na tej podstawie możemy sobie przypuszczać, na jakiej podstawie mamy stwierdzić, ze wszyscy wojacy zdradzają Mi ten opis przypomina raczej odwrócenie uwagi swojej kobiety, uśpienie jej czujności powtarzając, że "WSZYSCY KOLEDZY TO ZDRADZALI a JA nie "
Uśpieniem czujności, byłoby raczej nie wchodzenie na te tematy w ogóle, skoro Autorka zielonego pojęcia nie miała, że takie rzeczy się w wojsku dzieją.
Zastanawia mnie tylko fakt, czy jakby facet Wizażanek, które tutaj od razu są skore wysuwać wnioski co do Tż Autorki , przyszedł i powiedział "kurcze, Kochanie, gadałem dzisiaj w pracy z kumplami i wiesz, oni wszyscy zdradzają swoje kobiety, nie rozumiem tego, myślałem, ze są inni", też automatycznie stwierdziłyby "o, pewnie on też"... ?
Nie wiem czy to bardziej nieznajomość własnego partnera i brak zaufania czy po prostu głupie przekonanie, że wszyscy są tacy sami.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2011-09-13 o 16:21
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:18   #22
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:24   #23
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Mam koleżankę, która pracuje w wojsku i ona też twierdzi, że większość facetów zdradza. I tacy, o których by tego nie powiedziała również .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:32   #24
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Co do samych wojskowych, ja słyszłam, że zawodowi żołnierze przenoszą czesto wojskowe klimaty do domu i w sumie każdy ze znanych mi wojskowych potwierdza ten stereotyp. Faceci , nieznoszący jakiegokolwiek nieporządku, o sztywnych regułach , a w domu atmosfera jak na porannym apelu.
O tym też słyszałam i niestety w mojej rodzinie (w której znalazło się trzech wojskowych) ten stereotyp się potwierdza. Ten ze zdradzaniem zresztą też.

Co do faceta autorki, nie będę spekulować, co on w tym wojsku robił po godzinach, ale bardzo razi mnie takie kreowanie się na jedynego świętego wśród bandy hołoty
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:36   #25
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
A mnie bardziej zastanawiają te barwne historie o dziewczynach, odwiedzających wojskowych w ich pokojach... Szczerze mówiąc dziwne. Byłam w niejednej wojskowej jednostce i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś rzeczywiście na coś takiego pozwalał notorycznie



Uśpieniem czujności, byłoby raczej nie wchodzenie na te tematy w ogóle, skoro Autorka zielonego pojęcia nie miała, że takie rzeczy się w wojsku dzieją.
Zastanawia mnie tylko fakt, czy jakby facet Wizażanek, które tutaj od razu są skore wysuwać wnioski co do Tż Autorki , przyszedł i powiedział "kurcze, Kochanie, gadałem dzisiaj w pracy z kumplami i wiesz, oni wszyscy zdradzają swoje kobiety, nie rozumiem tego, myślałem, ze są inni", też automatycznie stwierdziłyby "o, pewnie on też"... ?
Nie wiem czy to bardziej nieznajomość własnego partnera i brak zaufania czy po prostu głupie przekonanie, że wszyscy są tacy sami.
No to może inaczej: może chciał odwrócić uwagę od swojej osoby Poza tym to nie wynika raczej z faktu "kolega mi powiedział co się czasem dzieje" tylko był naocznym świadkiem co nie stawia go w dobrym świetle, musiał z nimi jeździć na miasto (nie wiem czy do burdelu) ale gdzieś jednak widział te panie lekkich obyczajów
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:41   #26
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Coście się tak tych procentów uczepiły? Mnie nie interesuje jaki procent facetów zdradza, wystarczy że mój jest wierny
Wszelkie klasyfikacje typu wojskowi zdradzają, mężczyźni na wysokich stanowiskach zdradzają, mężczyźni po 40 zdradzają jakoś do mnie nie trafiają - zdrada nie jest w moim odczuciu uwarunkowana wiekiem, stanem konta, zawodem tylko specyficzną mentalnością i moralnością. Trzeba wybierać właściwych mężczyzn, którzy nie rozpinają rozporków nawet na widok pięknej kobiety lekkich obyczajów (nie tylko tej brudnej i brzydkiej)
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:42   #27
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
No to może inaczej: może chciał odwrócić uwagę od swojej osoby Poza tym to nie wynika raczej z faktu "kolega mi powiedział co się czasem dzieje" tylko był naocznym świadkiem co nie stawia go w dobrym świetle, musiał z nimi jeździć na miasto (nie wiem czy do burdelu) ale gdzieś jednak widział te panie lekkich obyczajów
Tego czy był czy nie był nie wiemy, może widział tylko te kręcące się po jednostce...
Z resztą, nie mam pojęcia czy facet Autorki zdradzał, czy nie zdradzał, przeraża mnie tylko, jak łatwo mu się tę winę przypisuje.
Jeździłam kiedyś z koleżankami przez kilka tygodniu na imprezy do jednego klubu ... 5/7 zaliczyło chociaż raz jednego nowo poznanego na tej imprezie faceta. W końcu przestałam jeździć, bo stwierdziłam, że chyba nam się cele wyjazdów w paczce rozmijają. Opowiadałam to kilka miesięcy później Tż i jak czytam ten wątek, to dziękuje losowi, że nie stwierdził "eee, tak gada, pewnie sama też tak robiła, tylko mi się tu teraz wykręca".

błękitne_niebo, mądrze napisane
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2011-09-13 o 16:46
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:42   #28
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:44   #29
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Po pierwsze nie można wsadzać wszystkich do jednego wora.
Po drugie nie lubię takich ludzi co obgadują innych jacy to są źli,a sami jesteśmy tacy dobrzy.
Po trzecie skoro masz taką rozkminkę to jednak chyba jest coś na rzeczy...
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:45   #30
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Coście się tak tych procentów uczepiły? Mnie nie interesuje jaki procent facetów zdradza, wystarczy że mój jest wierny
Wszelkie klasyfikacje typu wojskowi zdradzają, mężczyźni na wysokich stanowiskach zdradzają, mężczyźni po 40 zdradzają jakoś do mnie nie trafiają - zdrada nie jest w moim odczuciu uwarunkowana wiekiem, stanem konta, zawodem tylko specyficzną mentalnością i moralnością. Trzeba wybierać właściwych mężczyzn, którzy nie rozpinają rozporków nawet na widok pięknej kobiety lekkich obyczajów (nie tylko tej brudnej i brzydkiej)
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:19:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.