Szukam koleżanki - WARSZAWA - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 13:24   #2371
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez mlel Pokaż wiadomość
podejrzane....
no dokladnie, nawet bardzo
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 16:22   #2372
niesmialy_chlopak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Warszawa :)

Taaaa, niestety ja taki odważny tylko w Internecie. :/ Dlatego wolę żeby było więcej osób, bo jak się jest nieśmiałym to dużo się nie mówi, a siedzenie w ciszy nie jest chyba fajne.
niesmialy_chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 17:22   #2373
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Warszawa :)

a coś Ty się tak uczepił tej gęsi?
mnie osobiście pub do szczęścia i do spotkania potrzebny nie jest... sporo już osób poznałam przez internet i z żadną nie umawiałam się w pubie a mimo to było bardzo przyjemnie
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 18:04   #2374
mlel
Raczkowanie
 
Avatar mlel
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 318
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
a coś Ty się tak uczepił tej gęsi?
mnie osobiście pub do szczęścia i do spotkania potrzebny nie jest... sporo już osób poznałam przez internet i z żadną nie umawiałam się w pubie a mimo to było bardzo przyjemnie

podobno nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie ;P

jakiekolwiek spotkanie nie jest pod przymusem, dlatego nie rozumiem niesmiałego_chłopaka, dlaczego tak naciska,
__________________

[euc2]892974[/euc2]


Zachwycona nowym mieszkaniem

wymiana


mlel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 18:10   #2375
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Warszawa :)

oczywiście na szczęście jeszcze nie trafiłam na otyłego pana w średnim wieku podającego się za młodą dziewczynę i mam nadzieję, że nigdy mnie takie coś nie spotka
ja też nie rozumiem nacisku... jak ktoś będzie chciał to się spotka i tyle

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

aha no i ja mogę zagwarantować, że takim panem nie jestem mam nawet własny, osobisty avatarek xD z moją facjatą
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 18:12   #2376
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Warszawa :)

Mi sie cos wydaje, ze kolega po prostu chce poznac pare dziewcząt
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 18:44   #2377
mlel
Raczkowanie
 
Avatar mlel
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 318
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
oczywiście na szczęście jeszcze nie trafiłam na otyłego pana w średnim wieku podającego się za młodą dziewczynę i mam nadzieję, że nigdy mnie takie coś nie spotka
ja też nie rozumiem nacisku... jak ktoś będzie chciał to się spotka i tyle

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

aha no i ja mogę zagwarantować, że takim panem nie jestem mam nawet własny, osobisty avatarek xD z moją facjatą
miło wiedziec
mój avatarek nie jest osobisty, choć chcialabym mieć takie zdjęcie xD

ale żadnym panem z wąsem również nie jestem na jednym forum dot. fryzur podawałam nawet swój link na fejsa i nk :P (aby pokazac swoj fryz) ale niestety wielu osobom link nie działal, gdyż nie mieli tam założonych kont

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Mi sie cos wydaje, ze kolega po prostu chce poznac pare dziewcząt

poznac ok.
ale ciekawi mnie do jakich celów, bo to wydaje mi sie bardzo podejrzane.
Tym bardziej że rzadko spotyka sie faceta na forum gdzie na ogół przebywaja dziewczyny!! sama nazwa wizaż.pl - jaki facet tu wejdzie? no na pewno nie po poradę o kosmetyk. Chyba że gej, to bym zrozumiała, może przewrażliwiona jestem;/

wybaczcie jak kogoś obrazilam
__________________

[euc2]892974[/euc2]


Zachwycona nowym mieszkaniem

wymiana


mlel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 18:53   #2378
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez mlel Pokaż wiadomość


poznac ok.
ale ciekawi mnie do jakich celów, bo to wydaje mi sie bardzo podejrzane.
Tym bardziej że rzadko spotyka sie faceta na forum gdzie na ogół przebywaja dziewczyny!! sama nazwa wizaż.pl - jaki facet tu wejdzie? no na pewno nie po poradę o kosmetyk. Chyba że gej, to bym zrozumiała, może przewrażliwiona jestem;/

wybaczcie jak kogoś obrazilam
no zgodze sie z Tobą, w ogole dla mnie dziwni sa faceci wypowiadajacy sie tu
ja bym juz z racji udzielania sie na tym forum wolala poznac jakies dziewczyny bo z tym mam wiekszy problem niz z zapoznawaniem facetow ;D
i na moim avatarze rowniez moje zdjecie
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 19:04   #2379
niesmialy_chlopak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Warszawa :)

Lol - a poprzednie spotkanie, które nie doszło do skutku kto organizował? Na pewno nie ja.

Pytanie dlaczego zielona gęś - bo ktoś ten pub zaproponował wcześniej.

Skąd się tu wziąłem - miałem pytanie do wizażystki jaka fryzura byłaby najlepsza dla dwudziestokilkuletniego chłopaka, który ma duże zakola.

Dlaczego chce się spotkać - by poznać i pogadać z ludźmi. Jak ktoś zna lepsze forum gdzie ludzie organizują jakieś spotkania w Warszawie to byłbym wdzięczny za informację.

Jeszcze jakieś pytania?
niesmialy_chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 19:16   #2380
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Warszawa :)

oj już się tak nie bulwersuj przecież nie o to chodzi większość jak nie wszyscy na tym wątku chcą poznać nowe osoby tylko jeżeli jesteś nieśmiały to nie będzie krępował Cię fakt, że będziesz jedynym mężczyzną? a co do lokalizacji to uważam, że to jest najmniejszy problem... akurat komunikacja w Wawie jest dość dobrze rozwinięta
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 19:29   #2381
niesmialy_chlopak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Warszawa :)

No to może ja jestem zbyt nowoczesny, ale jeśli o to chodzi to nie będę się czuć jak kosmita, bo zawsze sądziłem, że kobiety i mężczyźni to jednak ten sam gatunek i porozumieć się potrafi. A jak ktoś zna inne forum, na którym jest DUŻO ludzi jak tutaj i też organizują jakieś wspólne spotkania, zwiedzanie Warszawy itp. to byłbym wdzięczny za informację. Ja takiego nie znalazłem, jeszcze jest niby Kafeteria, ale znowu to forum dla kobiet - więc wychodzi na to, że najfajniejsze i najpopularniejsze fora są w większości opanowane przez kobiety.
niesmialy_chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 20:19   #2382
mlel
Raczkowanie
 
Avatar mlel
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 318
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez niesmialy_chlopak Pokaż wiadomość
Lol - a poprzednie spotkanie, które nie doszło do skutku kto organizował? Na pewno nie ja.

Pytanie dlaczego zielona gęś - bo ktoś ten pub zaproponował wcześniej.

Skąd się tu wziąłem - miałem pytanie do wizażystki jaka fryzura byłaby najlepsza dla dwudziestokilkuletniego chłopaka, który ma duże zakola.

Dlaczego chce się spotkać - by poznać i pogadać z ludźmi. Jak ktoś zna lepsze forum gdzie ludzie organizują jakieś spotkania w Warszawie to byłbym wdzięczny za informację.

Jeszcze jakieś pytania?

to ja zaproponowałam ten pub-ale to byla tylko propozycja, bo nikt inny nic nie zaproponował, ale to nie oznacza ze trzeba trzymac sie jednej wersji,

jako niesmiały- to raczej przypomina mi chłopaka który jest niesmialy wobec kobiet aby do nich zagadac itp. to jest zrozumiane, ale nie uwazasz ze bedzie jeszcze gorzej jak bedziesz jeden rodzynek a np 10 kobiet, wtedy bedziesz juz LUŹNY chłopak?

nikt nie chce Cie obrazic itp kazdy ma prawo sie spotykac i poznawac nowych ludzi, ale dla mnie to jest nadzwyczajniej w świecie dziwne ze szukasz kolezanek (dziewczyny?) na forum kobiecym z poradami, uwazam ze od poznawania sa m.in czaty.
__________________

[euc2]892974[/euc2]


Zachwycona nowym mieszkaniem

wymiana


mlel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 21:54   #2383
Torina
Raczkowanie
 
Avatar Torina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 283
Dot.: Warszawa :)

Mi co się w niesmialym_chlopaku nie podobalo, to zaproponowana przez niego godzina , bodajże 20. Nie sądzicie jak na pierwsze spotkanie (nie randkę ) to jest dosyć późno? :p Można się spotkać przecież wcześniej, pogadać itd itp, a potem ewentualnie do jakiegoś pubu czy coś wyskoczyć
__________________
***
Torina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 22:25   #2384
mikara
Raczkowanie
 
Avatar mikara
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 42
Dot.: Warszawa :)

Nie no bez przesady... 20 to jest moim zdaniem normalna godzina... Może nieśmiały szuka przyjaciół (-ek) ? :P
mikara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 23:13   #2385
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez niesmialy_chlopak Pokaż wiadomość
Dlaczego chce się spotkać - by poznać i pogadać z ludźmi. Jak ktoś zna lepsze forum gdzie ludzie organizują jakieś spotkania w Warszawie to byłbym wdzięczny za informację.

Ludzie, czy raczej konkretnie dziewczyny?
Co do innych miejsc w internecie gdzie można znaleźć osoby z Warszawy, to nie trzeba długo szukać, przecież jest masa lokalnych serwisów, poza tym chociażby takie gumtree.pl czy olx.pl - nie forum ale mega zbiorniki ogłoszeń wszelakiej treści. Albo wspomniane wyżej czaty bądź jakiekolwiek fora tematyczne (ale nie typowo kobiece ). Naprawdę to nie jest trudne, jak się chce
Obstaję przy tym, że chcesz zrobić prywatny casting, tak jak już niektóre dziewczyny zauważyły
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 00:19   #2386
mlel
Raczkowanie
 
Avatar mlel
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 318
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez Torina Pokaż wiadomość
Mi co się w niesmialym_chlopaku nie podobalo, to zaproponowana przez niego godzina , bodajże 20. Nie sądzicie jak na pierwsze spotkanie (nie randkę ) to jest dosyć późno? :p Można się spotkać przecież wcześniej, pogadać itd itp, a potem ewentualnie do jakiegoś pubu czy coś wyskoczyć

dokładnie o 20 to mozna sie spotkac jak sie juz z kim ciut dłuzej zna i pozwolic sobie nawet na cos z %.

pierwsze spotkanie integracyjne powinno byc w godz 16-17 najlepiej w weekend (ponieważ niektórzy w tych godzinach moga pracowac jeśli byłoby to w tyg) i pojsc na wspomniana jakis czas temu czekolade, czy kawe, herbate i sie wogule najpierw zapoznac,
__________________

[euc2]892974[/euc2]


Zachwycona nowym mieszkaniem

wymiana



Edytowane przez mlel
Czas edycji: 2011-09-21 o 00:20
mlel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 00:36   #2387
Torina
Raczkowanie
 
Avatar Torina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 283
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez mlel Pokaż wiadomość
dokładnie o 20 to mozna sie spotkac jak sie juz z kim ciut dłuzej zna i pozwolic sobie nawet na cos z %.

pierwsze spotkanie integracyjne powinno byc w godz 16-17 najlepiej w weekend (ponieważ niektórzy w tych godzinach moga pracowac jeśli byłoby to w tyg) i pojsc na wspomniana jakis czas temu czekolade, czy kawe, herbate i sie wogule najpierw zapoznac,
o to chodzi, dlatego mi się to nie spodobało.
__________________
***
Torina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 00:42   #2388
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Warszawa :)

Ja tam nie mam nic przeciwko % i porze spotkania, aczkolwiek dostosuje sie, wolalabym jednak udac sie na spotkanie zorganizowane przez jakas panne

pezet <3
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 00:47   #2389
Torina
Raczkowanie
 
Avatar Torina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 283
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Ja tam nie mam nic przeciwko % i porze spotkania, aczkolwiek dostosuje sie, wolalabym jednak udac sie na spotkanie zorganizowane przez jakas panne

pezet <3
uwielbiam pezeta, właśnie wybieram się 8.10 na jego koncert do fonobaru na ochocie i już nie mogę się doczekać
__________________
***
Torina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 00:48   #2390
mlel
Raczkowanie
 
Avatar mlel
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 318
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Ja tam nie mam nic przeciwko % i porze spotkania, aczkolwiek dostosuje sie, wolalabym jednak udac sie na spotkanie zorganizowane przez jakas panne

pezet <3

jak tylko bede w warszawie postaram sie wszystko zalatwic znalesc ciekawą kawiarenkę aby moc spokojnei posiedziec i porozmawiac, zapoznac sie itp.

ale przypominam ze bede niestety dopiero po 5 października
__________________

[euc2]892974[/euc2]


Zachwycona nowym mieszkaniem

wymiana


mlel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 00:59   #2391
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Warszawa :)

o i byloby super... mi to nie przeszkadza, moze byc po 5 pazdz

oo, @torina, a to taki pelnometrazowy koncert ze tak powiem czy po prostu Pezet ma zagrac kilka kawalkow ?
raz na imprezie w Tiffany's pilysmy z nim i Mesem

---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:57 ----------

o i byloby super... mi to nie przeszkadza, moze byc po 5 pazdz

oo, @torina, a to taki pelnometrazowy koncert ze tak powiem czy po prostu Pezet ma zagrac kilka kawalkow ?
raz na imprezie w Tiffany's pilysmy z nim i Mesem
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 01:33   #2392
Torina
Raczkowanie
 
Avatar Torina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 283
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
o i byloby super... mi to nie przeszkadza, moze byc po 5 pazdz

oo, @torina, a to taki pelnometrazowy koncert ze tak powiem czy po prostu Pezet ma zagrac kilka kawalkow ?
raz na imprezie w Tiffany's pilysmy z nim i Mesem

---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:57 ----------

o i byloby super... mi to nie przeszkadza, moze byc po 5 pazdz

oo, @torina, a to taki pelnometrazowy koncert ze tak powiem czy po prostu Pezet ma zagrac kilka kawalkow ?
raz na imprezie w Tiffany's pilysmy z nim i Mesem
pełnometrażowy, razem z Małolatem
__________________
***
Torina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 03:41   #2393
niesmialy_chlopak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Warszawa :)

Po pierwsze to ja jestem nieśmiały wobec ludzi (bez względu na płeć).

Co do czatów - to na czatach mam znaleźć grupę osób chętnych na spotkanie? Jeśli mowa o jednej, konkretnej osobie to tak, ale nie o grupie. Na gumtree czy olx nie ma chyba forum żeby podyskutować o dacie czy miejscu spotkania - czyli wg Was mam dać tam ogłoszenie, więc nie wyobrażam sobie żeby ktoś ot tak się spotkał po tym jak nieznajomy zamieści ogłoszenie.

Zaproponowałem godzinę 20.00, bo do 19.00 jestem zajęty i musiałbym ze swego planu zajęć coś wyrzucić żeby zdążyć, np. na 17.00.

Prywatny casting - a ja myślałem, że czasy takiego płytkiego myślenia już się skończyły, jestem zwolennikiem równouprawnienia i nie doszukiwałbym się głębszych podtekstów na temat spotkania. Przy okazji poprzedniego spotkania, które się nie odbyło dostałem numery od kilku dziewczyn żeby się znaleźć i jakoś tych numerów nie wykorzystałem, nie kontaktowałem się z nimi czy nawet sam odwołałem tamto spotkanie z powodu niewystarczającej liczby OSÓB, a nie kobiet. Chyba jednak na złe forum trafiłem jak tutaj się tak generalizuje i tak płytko się myśli, chciałem poznać ciekawych ludzi póki są jeszcze wakacje, bo w trakcie studiów nie będę mieć wolnego, ale widzę, że wykazujecie tylko zdziwienie i szukacie wyimaginowanych przyczyn dlaczego chce się spotkać. W związku z czym odwołuję sobotnie spotkanie.
niesmialy_chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 11:50   #2394
mlel
Raczkowanie
 
Avatar mlel
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 318
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez niesmialy_chlopak Pokaż wiadomość
Po pierwsze to ja jestem nieśmiały wobec ludzi (bez względu na płeć).

Co do czatów - to na czatach mam znaleźć grupę osób chętnych na spotkanie? Jeśli mowa o jednej, konkretnej osobie to tak, ale nie o grupie. Na gumtree czy olx nie ma chyba forum żeby podyskutować o dacie czy miejscu spotkania - czyli wg Was mam dać tam ogłoszenie, więc nie wyobrażam sobie żeby ktoś ot tak się spotkał po tym jak nieznajomy zamieści ogłoszenie.

Zaproponowałem godzinę 20.00, bo do 19.00 jestem zajęty i musiałbym ze swego planu zajęć coś wyrzucić żeby zdążyć, np. na 17.00.

Prywatny casting - a ja myślałem, że czasy takiego płytkiego myślenia już się skończyły, jestem zwolennikiem równouprawnienia i nie doszukiwałbym się głębszych podtekstów na temat spotkania. Przy okazji poprzedniego spotkania, które się nie odbyło dostałem numery od kilku dziewczyn żeby się znaleźć i jakoś tych numerów nie wykorzystałem, nie kontaktowałem się z nimi czy nawet sam odwołałem tamto spotkanie z powodu niewystarczającej liczby OSÓB, a nie kobiet. Chyba jednak na złe forum trafiłem jak tutaj się tak generalizuje i tak płytko się myśli, chciałem poznać ciekawych ludzi póki są jeszcze wakacje, bo w trakcie studiów nie będę mieć wolnego, ale widzę, że wykazujecie tylko zdziwienie i szukacie wyimaginowanych przyczyn dlaczego chce się spotkać. W związku z czym odwołuję sobotnie spotkanie.

słowo ludzi oznacza obie płcie, ale to forum kobiece! wiec wyrazajmy sie adekwatnie,
tak wlasnie na gumtree daja ogłoszenia i własnie od tak sie spotykaja,
a nam chodzi o to co facet robi na forum kobiecym, bo ja nie potrafie zrozumiec ze "szukasz LUDZI na forum dla kobiet"- to jest płaskie myslenie!!!
to nie portal randkowy czy cos podobnego, ten wątek zostal stworzony dla ludzi z warszawy (ewent bliskich okolic) aby pogadac dac jakiegos niusa ewent zrobic spotkanie integracyjne dla osob chętnych, a Ty wydaje mi się ze traktowałes spotkanie jako rozkaz, "zorganizowałeś" je tak jak TYLKO TOBIE PASUJE nikogo o zdanie nie pytając, tak nie wolno.
__________________

[euc2]892974[/euc2]


Zachwycona nowym mieszkaniem

wymiana


mlel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 12:35   #2395
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez mlel Pokaż wiadomość
słowo ludzi oznacza obie płcie, ale to forum kobiece! wiec wyrazajmy sie adekwatnie,
tak wlasnie na gumtree daja ogłoszenia i własnie od tak sie spotykaja,
a nam chodzi o to co facet robi na forum kobiecym, bo ja nie potrafie zrozumiec ze "szukasz LUDZI na forum dla kobiet"- to jest płaskie myslenie!!!
to nie portal randkowy czy cos podobnego, ten wątek zostal stworzony dla ludzi z warszawy (ewent bliskich okolic) aby pogadac dac jakiegos niusa ewent zrobic spotkanie integracyjne dla osob chętnych, a Ty wydaje mi się ze traktowałes spotkanie jako rozkaz, "zorganizowałeś" je tak jak TYLKO TOBIE PASUJE nikogo o zdanie nie pytając, tak nie wolno.
DŻIZAS dziewczyny... o co Wam chodzi? na wizażu jest mnóstwo facetów, zarówno tych udzielających się jak i nie. I nie wymyślajcie nie wiadomo jakich powodów, wszystkie dziewczyny darzycie jakimś zaufaniem i na jakiej podstawie? PŁCI?! stereotypowe myślenie jak dla mnie. Dziewczynki są cacy, a chłopcy bebe. Skoro chłopakowi tak łatwiej i sądzi, że sobie poradzi w grupie iluś tam dziewczyn no to jego zakichany interes Nikt Wam nie każe się utrzymywać z nim później kontaktu. A takim sposobem tylko chłopaka zniechęciłyście.

edit: co do podkreślonego: kobieta nie należy do gatunku ludzkiego?
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.


Edytowane przez Moni_sss91
Czas edycji: 2011-09-21 o 12:36
Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:00   #2396
mlel
Raczkowanie
 
Avatar mlel
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 318
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
DŻIZAS dziewczyny... o co Wam chodzi? na wizażu jest mnóstwo facetów, zarówno tych udzielających się jak i nie. I nie wymyślajcie nie wiadomo jakich powodów, wszystkie dziewczyny darzycie jakimś zaufaniem i na jakiej podstawie? PŁCI?! stereotypowe myślenie jak dla mnie. Dziewczynki są cacy, a chłopcy bebe. Skoro chłopakowi tak łatwiej i sądzi, że sobie poradzi w grupie iluś tam dziewczyn no to jego zakichany interes Nikt Wam nie każe się utrzymywać z nim później kontaktu. A takim sposobem tylko chłopaka zniechęciłyście.

edit: co do podkreślonego: kobieta nie należy do gatunku ludzkiego?

on szuka ludzi oby płci, a tu jest WIEKSZOŚC kobiet, kilka postów poprzednich juz tak pisałam, ale nie w tym sęk, nie wiem czy czytalas wszystko od początku, bo raczej nie... także jak nie wiesz o co chodzi to prosze daruj sobie,

i jeszcze raz napisze ze nikogo nie mamy zamiaru obrażać, tylko napisałysmy to co wydaje nam się podejrzane, czy to źle??? uwazam ze to prawidlowe i rozsądne podejscie!

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

zresztą koniec tematu, bo robi się z tego forum "pole walki słownej"

Czy jest ktos na tym forum kto juz mieszka w wawce jakiś dłuższy czas????
__________________

[euc2]892974[/euc2]


Zachwycona nowym mieszkaniem

wymiana


mlel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:01   #2397
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez mlel Pokaż wiadomość
on szuka ludzi oby płci, a tu jest WIEKSZOŚC kobiet, kilka postów poprzednich juz tak pisałam, ale nie w tym sęk, nie wiem czy czytalas wszystko od początku, bo raczej nie... także jak nie wiesz o co chodzi to prosze daruj sobie,
Czytałam wszystko od początku, nie wtrącam się w wątki , jeśli kompletnie nie wiem o co chodzi. Jeśli chłopak jest prawdziwym nolife'm to ani trochę się nie dziwię, że jest zdesperowany żeby kogoś poznać i bierze sprawy w swoje 'internetowe ręce' . Tym bardziej, że każda propozycja godziny kończy się przeważnie 'ja nie mogę, może lepiej o godz. XX) i jeśli ktoś nie poda twardo godziny to będzie ciągła zabawa w szukanie idealnej godziny, która nie istnieje.
Cytat:
Napisane przez mlel Pokaż wiadomość
i jeszcze raz napisze ze nikogo nie mamy zamiaru obrażać, tylko napisałysmy to co wydaje nam się podejrzane, czy to źle??? uwazam ze to prawidlowe i rozsądne podejscie!
każdy ma prawo napisać swoje zdanie (tak jak i ja to zrobiłam ), ale wystarczy to zrobić raz, a nie powtarzać w każdym poście
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:03   #2398
mlel
Raczkowanie
 
Avatar mlel
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 318
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
Czytałam wszystko od początku, nie wtrącam się w wątki , jeśli kompletnie nie wiem o co chodzi. Jeśli chłopak jest prawdziwym nolife'm to ani trochę się nie dziwię, że jest zdesperowany żeby kogoś poznać i bierze sprawy w swoje 'internetowe ręce' . Tym bardziej, że każda propozycja godziny kończy się przeważnie 'ja nie mogę, może lepiej o godz. XX) i jeśli ktoś nie poda twardo godziny to będzie ciągła zabawa w szukanie idealnej godziny, która nie istnieje.

każdy ma prawo napisać swoje zdanie (tak jak i ja to zrobiłam ), ale wystarczy to zrobić raz, a nie powtarzać w każdym poście

czasami lepiej jest napisac kilka razy...
__________________

[euc2]892974[/euc2]


Zachwycona nowym mieszkaniem

wymiana


mlel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:30   #2399
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Warszawa :)

Cytat:
Napisane przez mlel Pokaż wiadomość
Czy jest ktos na tym forum kto juz mieszka w wawce jakiś dłuższy czas????
ja mieszkam tu cale zycie
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:22   #2400
ewelinucha
Zadomowienie
 
Avatar ewelinucha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pewnej odległej krainy...
Wiadomości: 941
Dot.: Warszawa :)

Orientuje sie moze ktos gdzie na Woli, najlepiej okolice Olbrachta, Redutowej, znajde solarium?
A co do spotkania chetnie sie spotkam, tylko jakby byl ktos w moim wieku (mam 19 lat) bo mysle ze bede sie troche krepowac wsrod starszych osob.
__________________
Moje cele:
-przytyć z 2 kg
-nie obcinać włosów i dbać o nie
-dobrze zdać mature cel osiagniety
- poleciec do USA, byc w Nowym Jorku, Miami i Los Angeles
- skonczyc studia


ewelinucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 12:48:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.