Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 17:02   #721
maja5826
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 61
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

napewno wszystko sie uda a drobiazgami sie nie przejmuj-przecież to najważniejszy dzień dla Ciebie i Twojego TZ więc nic nie może zepsuć tych chwil wszystko na pewno będzie cudownie
maja5826 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 20:02   #722
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Tanitka trzymamy, trzymamy
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 00:37   #723
kachna21
Raczkowanie
 
Avatar kachna21
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 354
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Witam wszystkie zamężne, jak i oczekujace! melduje się kolejna PMka)

Edytowane przez kachna21
Czas edycji: 2011-09-23 o 01:09
kachna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 06:29   #724
niunia1985
Raczkowanie
 
Avatar niunia1985
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 57
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Ja również witam wszystkie PM i zgłaszam się do grona przyszłych PM 2012
niunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 08:31   #725
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
do podstawowego menu wchodzi: 8 przystawek, 5 dań gorących, deser, napoje ciepłe zimne bez ograniczeń , chlebek na powitanie , szampan dla wszystkich gości, wystarczy czy lepiej żeby było 10 przystawek? nie chce żeby znowu zostało mi jedzenia ani żeby zabrakło.
przeważnie jest 5 dań gorących, my ponadto mieliśmy 7 przystawek mięsno-jarskich, 4 przystawki rybne i 4 sałatki. Uważam że było dużo jedzenia, ale to chyba lepiej niż pustki na stołach. To co zostało zabraliśmy do domu, troche wzięli też goście, bo nie dalibyśmy rady zjeść wszystkiego. To co zabraliśmy poszło dość szybko, nie mieliśmy poprawin, a kilka osób z daleka zostało u nas kilka dni po weselu
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 09:14   #726
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
Czy któraś z PMek 2012 zaczęła już może poszukiwania sukni ślubnej, czy jest jeszcze może za wcześnie?
Siostra mnie straszy, że z tymi wszystkimi poprawkami trochę się schodzi więc lepiej zacząć wcześniej szukać sukni..
Co o tym myślicie?
ja juz mam w domu suknie od miesiaca tez trafila mi sie super okazja i wymarzona suknia jaka zawsze chcialam miec!! za 1000zl kupilam z welonem, etola, bizuteria

Cytat:
Napisane przez moniczkar_ Pokaż wiadomość
Heeej Dawno mnie tu nie było ale od jutra wszystko nadrabiam Wszystkim Pm-kom życzę dużo dużo SZCZĘSCIA** acch zazdroszcze Wam dziewczyny cieszcie się tym dniem Od mojego wesela minęło już 2 miesiące prawie,ale ten czas szybko leci Odebraliśmy już płytę z wesela i jest zarąbista Odebrałam też zdjęcia z pleneru i chciałabym się Wam pochwalić Wszystkie są super ale pokaże tylko kilka

Fotograf: Marcin Kańtoch-zakochana jestem w nich
cudniasteeeeeee zdjecia!!! a sukienka w moim stylu bosko wygladalas!! i tez chce taka sesje w wodzie
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 10:51   #727
pchla_szachrajka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 96
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

cześć dziewczyny, dawno mnie nie było bo mialam istne urwanie głowy- ale nadrobilam już zaległości w czytaniu

co do sukni, ja też chciałabym wcześniej kupić. Nie boję się że mi się odpodoba bo mam upatrzony model już od 3 lat ten sam( dół szarpany tiulowy +gorset ale chyba na ramiaczkach zebym sie nie bala że mi opadnie przy moim malutkim biuście)
widzialam że w salonie lisa ferrera na kraśnickich są takie. Macie jakieś opinie o nim? I w Warszawie jeszcze widziałam. Mam zamiar kupić suknię w listopadzie- tak bym chciala ( wyprzedaze) a wesele pod koniec sierpnia Powiedzcie mi tylko, czy jak już kupiłyście/ zamówiłyście to macie możliwości złosić sie na ostatnie przymiarki? wiadomo można schudnąć, przytyć...

Co do Arkadii, to bylo tu kilka opinii, sama opowiadalam o kolezance ktora byla i mówila ze jedzenia malo- jednak na ile jest to kwestia obiektywna tego nie wiem.

Ostatnimi czasy bylam na weselu a i kolejne mi sie szykuje za tydzień i powiem Wam że coraz bardziej przez to nie mogę doczekać się swojego

W kwestii przygotowań ślubnych u mnie nadal bez postępu- foto jak nie bylo tak nie ma. Za to pomyślałam że możnaby juz kupić butki ślubne, żeby byly do mierzenia sukni.
pchla_szachrajka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 11:27   #728
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

jak ja Wam zazdroszcze ze to wszytsko jeszcze przed Wami ...
chciałabym znów robic zaproszenia ( a moze któras z was ma ochote na jakiś indywidualny prokejt to moge pomóc go zrealizować :P) itp



Kochane poprosze o głosy na link w podpisie jeśli moge

Tanitka jestem ciekawa jak tam twoja sukienka
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:10   #729
kobitkalong
Raczkowanie
 
Avatar kobitkalong
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 79
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Witajcie kachna21 i niunia1985
Napiszcie coś więcej o przygotowaniach do tego najważniejszego dnia w życiu. Macie już jakieś rezerwacje, daty?

My ostro chodzimy na nauki. Byliśmy już na 3 i jak narazie suuuper

moniczkar_ odważne te zdjęcia w wodzie, gratulacje
__________________
14.02.2008 - Zakochani
31.07.2010 - Zaręczeni
04.08.2012 - Zaślubieni
kobitkalong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 16:15   #730
Miss Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

moiczkar - naprawdę śliczne zdjęcia . A te w wodzie to jakbyście byli urodzonymi modelami . Eh, że też na fotografa przeznaczyliśmy mniejszy limit pieniędzy niż chce Marcin...kusi mnie żeby go przekroczyć ale z drugiej strony chyba wolę suknię z cymbeline

cindi- gratulacje!! Czekamy na opinie usługodawców

A ja wciąż szukam wyobraźcie sobie fotografa... byliśmy umówieni z Kołodyńską ale podpisała dzień wcześniej umowę - pomimo że zobowiązała się zadzwonić gdyby ktoś się do niej odezwał zanim my ją podpiszemy ... strasznie mi szkoda bo bardzo mi się podobają jej zdjęcia i byliśmy zdecydowani i teraz tym trudniej mi się szuka . Artur Zomer też zajęty- krótko mówiąc jesteśmy w kropce
Miss Anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 16:37   #731
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość
moiczkar - naprawdę śliczne zdjęcia . A te w wodzie to jakbyście byli urodzonymi modelami . Eh, że też na fotografa przeznaczyliśmy mniejszy limit pieniędzy niż chce Marcin...kusi mnie żeby go przekroczyć ale z drugiej strony chyba wolę suknię z cymbeline

cindi- gratulacje!! Czekamy na opinie usługodawców

A ja wciąż szukam wyobraźcie sobie fotografa... byliśmy umówieni z Kołodyńską ale podpisała dzień wcześniej umowę - pomimo że zobowiązała się zadzwonić gdyby ktoś się do niej odezwał zanim my ją podpiszemy ... strasznie mi szkoda bo bardzo mi się podobają jej zdjęcia i byliśmy zdecydowani i teraz tym trudniej mi się szuka . Artur Zomer też zajęty- krótko mówiąc jesteśmy w kropce
a może MP studios?
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 16:58   #732
Miss Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
a może MP studios?
Dzięki shirmus za podpowiedź ale oni chyba bardziej specjalizują się w filmach niż w fotografii i o ile filmy podobają mi się bardzo to fotograf...to jeszcze nie to
Miss Anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 19:37   #733
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

A ja mam już zaklepaną salę, orkiestrę i fotografa, a teraz wybieram się na poszukiwania sukni
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 19:50   #734
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez pchla_szachrajka87 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, dawno mnie nie było bo mialam istne urwanie głowy- ale nadrobilam już zaległości w czytaniu

co do sukni, ja też chciałabym wcześniej kupić. Nie boję się że mi się odpodoba bo mam upatrzony model już od 3 lat ten sam( dół szarpany tiulowy +gorset ale chyba na ramiaczkach zebym sie nie bala że mi opadnie przy moim malutkim biuście)
widzialam że w salonie lisa ferrera na kraśnickich są takie. Macie jakieś opinie o nim? I w Warszawie jeszcze widziałam. Mam zamiar kupić suknię w listopadzie- tak bym chciala ( wyprzedaze) a wesele pod koniec sierpnia Powiedzcie mi tylko, czy jak już kupiłyście/ zamówiłyście to macie możliwości złosić sie na ostatnie przymiarki? wiadomo można schudnąć, przytyć...

Co do Arkadii, to bylo tu kilka opinii, sama opowiadalam o kolezance ktora byla i mówila ze jedzenia malo- jednak na ile jest to kwestia obiektywna tego nie wiem.

Ostatnimi czasy bylam na weselu a i kolejne mi sie szykuje za tydzień i powiem Wam że coraz bardziej przez to nie mogę doczekać się swojego

W kwestii przygotowań ślubnych u mnie nadal bez postępu- foto jak nie bylo tak nie ma. Za to pomyślałam że możnaby juz kupić butki ślubne, żeby byly do mierzenia sukni.

wiesz nei wiem czy w listopadzie to nie będzie późno na suknie z wyprzedaży bo już teraz się zaczynają promocję a w październiku wchodzi nowa kolekcja w większości salonów


co do pytania o przymiarki ja zamówiłam suknię w maju i w maju 2012 ma być przysłana do salonu wtedy będę miała pierwszą przymiarkę żeby ją dopasować
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 20:23   #735
Izabelka2808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 78
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cześć dziewczyny, melduje się kolejna PM 2012 widzę że coraz więcej nas tutaj przybywa
Od kilku dni w wolnych chwilach przeglądam to forum i przyznam się że troszkę się przestraszyłam bo większość z was ma już dużo rzeczy załatwione a ja dopiero w następnym tyg mam podpisać umowę na organizację wesela.... dodam tylko że ślub w sierpniu 2012.
Myślicie że powinnam szybciej organizować kamerzystę, fotografa, orkiestrę itp???
Do mnie to chyba jeszcze nie dociera, że mam wyjść za mąż - zaręczyny to niespodzianka miesiąc temu
Izabelka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 20:24   #736
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Izabelka2808 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, melduje się kolejna PM 2012 widzę że coraz więcej nas tutaj przybywa
Od kilku dni w wolnych chwilach przeglądam to forum i przyznam się że troszkę się przestraszyłam bo większość z was ma już dużo rzeczy załatwione a ja dopiero w następnym tyg mam podpisać umowę na organizację wesela.... dodam tylko że ślub w sierpniu 2012.
Myślicie że powinnam szybciej organizować kamerzystę, fotografa, orkiestrę itp???
Do mnie to chyba jeszcze nie dociera, że mam wyjść za mąż - zaręczyny to niespodzianka miesiąc temu

no co lepsi fotografowie kamerzyści zespoły mają już terminy pozajmowane tym bardziej że to już mniej niż rok
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 20:37   #737
kanapka07
Raczkowanie
 
Avatar kanapka07
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Puławy/Wwa
Wiadomości: 93
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

witam,
udało mi się podpisać umowe na sale i w końcu ustalić godzine i kośiół. 16.00 dnia 7.07,2012
a suknia tez juz wybrana
teraz szukanie zespołu...
__________________
07-07-2012

moja trasa biegowa:
http://www.runningmap.com/?id=310255
kanapka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 20:56   #738
Izabelka2808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 78
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Hmm... na tych najlepszych to i tak nas nie stać póki co.... Mam nadzieję że jednak uda mi się wszystko ładnie dopasować
Chyba rozejrzę się też za suknią, myślałam że dopiero na wiosnę będę ten zakup planowała, gdyż znając samą siebie to przez rok wiele może mi się zmienić co do upodobań i żebym nie żałowała zakupu
Izabelka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 21:31   #739
pchla_szachrajka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 96
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Izabelka2808 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, melduje się kolejna PM 2012 widzę że coraz więcej nas tutaj przybywa
Od kilku dni w wolnych chwilach przeglądam to forum i przyznam się że troszkę się przestraszyłam bo większość z was ma już dużo rzeczy załatwione a ja dopiero w następnym tyg mam podpisać umowę na organizację wesela.... dodam tylko że ślub w sierpniu 2012.
Myślicie że powinnam szybciej organizować kamerzystę, fotografa, orkiestrę itp???
Do mnie to chyba jeszcze nie dociera, że mam wyjść za mąż - zaręczyny to niespodzianka miesiąc temu
hej hej witamy pochwal się jaka sala i jaka dokładnie data? ja też jestem sierpniowa

Myślę że powinniście przyspieszyć z kamerzystą, fotografem i orkiestrą. My zaczeliśmy załatwiać jak było nie całe 1,5roku do ślubu a przypominam że już zostało 11 miesięcy z całego trio mi brakuje fotografa, ci ktorzy nam sie podobają są drodzy, a ja wybredna jestem
pchla_szachrajka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 21:51   #740
Izabelka2808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 78
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Data 18 sierpnia 2012 ale całością pochwalę się w poniedziałek jak podpiszę umowę żeby nie zapeszać, bo bardzo nam na tej sali zależało i staraliśmy się żeby tam organizować wesele no i już tylko dotknąć a jeden "ciężar"z ramion mniej
Izabelka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 08:22   #741
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość
Dzięki shirmus za podpowiedź ale oni chyba bardziej specjalizują się w filmach niż w fotografii i o ile filmy podobają mi się bardzo to fotograf...to jeszcze nie to
http://blog.przemekmalysz.pl/ to może?
ja planuje na maj i jeszcze nie mam nic załatwione na razie szukam...wszystkiego. a tak z innej beczki orientuje się któraś z was na temat sukienek ze strony gogogu.pl? podoba mi się suknia http://www.gogogu.pl/satynowa-sexy-g...slubne-wl-0151 ale nie wiem czy będzie mi pasować na żywo. a może któraś z was podczas poszukiwań własnej sukni natknęła się na podobną w lubelskich salonach?

Edytowane przez shirmus
Czas edycji: 2011-09-24 o 08:30
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 11:35   #742
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
http://blog.przemekmalysz.pl/ to może?
ja planuje na maj i jeszcze nie mam nic załatwione na razie szukam...wszystkiego. a tak z innej beczki orientuje się któraś z was na temat sukienek ze strony gogogu.pl? podoba mi się suknia http://www.gogogu.pl/satynowa-sexy-g...slubne-wl-0151 ale nie wiem czy będzie mi pasować na żywo. a może któraś z was podczas poszukiwań własnej sukni natknęła się na podobną w lubelskich salonach?

z tego co wiem to Małysz już się wycofuje z fotografii ślubnej przynajmniej tak wywnioskowałam z jego wpisów na blogu portfolio też zlikwidował
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 13:40   #743
kachna21
Raczkowanie
 
Avatar kachna21
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 354
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Narazie mamy tylko termin - 29.09.2012 i salę fotografa i kamere mam na oku tylko nie wiem co z orkiestrą... myslalam nad Archiwum, ale nie slyszalam jak graja na weselu osobiscie. macie o nich jakies zdanie? a moze polecicie mi kogos innego? zalezy mi na kulturalnym zespole, ktory zagra i disco polo i starsze przeboje i cos z nowosci..taki elastyczny i robiacy malo przerw ktorych nadmiar czasem psuje calą zabawę
kachna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 14:11   #744
niunia1985
Raczkowanie
 
Avatar niunia1985
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 57
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Witam jeszcze raz Zaręczyłam się dość niedawno bo dopiero 1,5 tyg temu więc jak narazie uśmiech ciągle nie zchodzi z moich ust Termin ślubu wybraliśmy 12.05.2012 więc już za 7 miesięcy Byłam w szoku że w ciągu tak krótkiego czasu udało mi się znaleść zarówno salę zespół jak i kościół Wesele będzie w Maciejowej Chacie bo postanowiliśmy z Tz nie robić w żadnym ekskluzywnym lokalu żeby wszyscy goście się dobrze bawili ( troszkę będzie z malutkich miejscowości i ze wsi) i cena również jest przystępna na 21012. Na zespół wybraliśmy Zygzak. Grali oni u mojej koleżanki na weselu i byłam zachwycona, a ich dodatkowym plusem jest to że są stosunkowo niedrodzy bo tylko 3200 zl
Moje koleżanki, które wychodziły za mąż w tym roku nastraszyły mnie, że skoro już za 7 miesięcy ślub to muszę w ciągu miesiąca znaleść suknie bo się długo na nie czeka Jakie jest wasze doświadczenie na ten temat?? naprawdę trzeba na tyle wcześniej kupować sukienkę??
niunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 14:44   #745
kachna21
Raczkowanie
 
Avatar kachna21
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 354
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

czy 4 tys. to duzo za zespol?

Edytowane przez kachna21
Czas edycji: 2011-09-24 o 17:41
kachna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 15:08   #746
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez niunia1985 Pokaż wiadomość
Witam jeszcze raz Zaręczyłam się dość niedawno bo dopiero 1,5 tyg temu więc jak narazie uśmiech ciągle nie zchodzi z moich ust Termin ślubu wybraliśmy 12.05.2012 więc już za 7 miesięcy Byłam w szoku że w ciągu tak krótkiego czasu udało mi się znaleść zarówno salę zespół jak i kościół Wesele będzie w Maciejowej Chacie bo postanowiliśmy z Tz nie robić w żadnym ekskluzywnym lokalu żeby wszyscy goście się dobrze bawili ( troszkę będzie z malutkich miejscowości i ze wsi) i cena również jest przystępna na 21012. Na zespół wybraliśmy Zygzak. Grali oni u mojej koleżanki na weselu i byłam zachwycona, a ich dodatkowym plusem jest to że są stosunkowo niedrodzy bo tylko 3200 zl
Moje koleżanki, które wychodziły za mąż w tym roku nastraszyły mnie, że skoro już za 7 miesięcy ślub to muszę w ciągu miesiąca znaleść suknie bo się długo na nie czeka Jakie jest wasze doświadczenie na ten temat?? naprawdę trzeba na tyle wcześniej kupować sukienkę??
To zależy od salonu. Tam gdzie ja zamówiłam minimum to 4msc przed ślubem. W niektórych 5-6 miesięcy więc na maj to już by wypadało się rozejrzeć tym bardziej że wybór też nie jest prosty
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:23   #747
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
do podstawowego menu wchodzi: 8 przystawek, 5 dań gorących, deser, napoje ciepłe zimne bez ograniczeń , chlebek na powitanie , szampan dla wszystkich gości, wystarczy czy lepiej żeby było 10 przystawek? nie chce żeby znowu zostało mi jedzenia ani żeby zabrakło.
8 przystawek - jeśli wchodza w to sałatki to bardzo mało najczęściej jest ich 10-11 plus 3 sałatki no i 5 dań gorących.
W takim razie to wesele na którym byłam miało ten standard jaki opisujesz powyżej i mogę ci powiedzieć, że było dość ubogo

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość
A ja wciąż szukam wyobraźcie sobie fotografa... byliśmy umówieni z Kołodyńską ale podpisała dzień wcześniej umowę - pomimo że zobowiązała się zadzwonić gdyby ktoś się do niej odezwał zanim my ją podpiszemy ... strasznie mi szkoda bo bardzo mi się podobają jej zdjęcia i byliśmy zdecydowani i teraz tym trudniej mi się szuka . Artur Zomer też zajęty- krótko mówiąc jesteśmy w kropce
jest jeszcze Marcin Kańtoch, Artur Georgiew, Ciepiel, Kaniuk, Jacek Orzeł, Konrad Hudaś, Aga Kloc - naprawdę duży wybór, na pewno coś znajdziesz

Cytat:
Napisane przez kachna21 Pokaż wiadomość
Narazie mamy tylko termin - 29.09.2012 i salę fotografa i kamere mam na oku tylko nie wiem co z orkiestrą... myslalam nad Archiwum, ale nie slyszalam jak graja na weselu osobiscie. macie o nich jakies zdanie? a moze polecicie mi kogos innego? zalezy mi na kulturalnym zespole, ktory zagra i disco polo i starsze przeboje i cos z nowosci..taki elastyczny i robiacy malo przerw ktorych nadmiar czasem psuje calą zabawę
ja słyszałam, naprawdę ok grają jeśli nie brak ci żeńskiego głosu to ich bierz! Jeśli chcesz ich posłuchać na żywo to wybierz się tutaj:

http://www.siwydym.pl/restauracja/celejow/index.html

grają tam co piątek
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:55   #748
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

ja z fotografów dorzucę Iwonę Rzeczycką - rz studio przemiła osoba i ja jestem jak na razie bardzo zadowolna ze współpracy
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 18:59   #749
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Na ulicy Królewskiej w Lublinie, po tej stronie ulicy,gdzie znajduje się Archikatedra jest salon sukien ślubnych. Salon ten jest właśnie likwidowany, więc jest spora wyprzedaż, jak sądzę. To taka informacja dla osób, które chcą tanio kupić suknię.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 19:40   #750
posy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 33
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Bylam raz w tym salonie na Krolewskiej, a nawet przymierzalam jedna suknie jakis czas temu. Szczerze powiem, ze nie widzialam zadnej ciekawej sukni, a pani byla srednio mila. Oczywiscie moze trafilam na taki dzien, nie chce nikomu robic negatywnej opinii.
posy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.