Rozstanie z facetem, część XX - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 14:37   #1381
kasiolek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 71
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Dziewczyny... spadło na mnie jak grom z jasnego nieba, więc nie bijcie, ale poznałam kogoś. Kogoś tak wyjątkowego, że mam wielki problem z uwierzeniem w to, że ktoś taki w ogóle zwrócił na mnie uwagę. Swoją drogą nie wiem jak taki facet uchował się tyle lat jako kawaler. Póki co nie nazywamy tego co jest między nami, ale jest nam ze sobą bardzo miło.
Świetnie ! Zazdroszczę, ale bądź ostrożna na początku, nigdy do końca nie wiadomo jaki jest drugi człowiek. Jak się uchował? Popatrz na ten wątek, ile fajnych, mądrych kobiet się uchowało


Cytat:
Napisane przez TrueLook Pokaż wiadomość
No i stało się - rozstaliśmy się. Powód? Nie może zapomnieć o swojej byłej, z którą był 3 lata...
Cieszę się, że mi to powiedział, bo nie chciałabym być oszukiwana i żyć z myślą, że mówiąc "kocham cię" myślał o niej.
Byłam przygotowana na to rozstanie, ale jednak zaje*iście mnie to boli. Naprawdę kochałam...
Długo byliście ze sobą? Dlatego nie można wchodzić w związki dopóki tli się jeszcze uczucie do byłych- można skrzywdzić siebie i drugą osobę, która zupełnie na to nie zasłużyła. Trzymaj się, nie będzie boleć zawsze, w końcu minie


Cytat:
Napisane przez rollinginthedeep Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny. Mam dzisiaj fatalny dzień. Najchętniej wpakowałabym się pod kołdrę i przeryczała całe popołudnie
popłacz parę godzin, a potem weź się w garść. Zresztą pogoda dzisiaj nie sprzyja płakaniu

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo chciała kogoś poznać... a mam wrażenie, że każdy w miarę przyzwoity facet jest zajęty nie wiem, gdzie ja znajdę kogoś dla siebie. Moje koleżanki twierdzą, że mam za duże wymagania- ale patrząc na ich związki/brak związków, one nie mają prawie żadnych... jedna powiedziała, że idzie na studia podyplomowe, żeby męża znaleźć
haha ja mam gorzej, nawet ci już zajęci wydają mi się beznadziejni. Mi koleżanki mówią to samo, zrozumiem jeszcze jakbym wymagała jakiegoś super przystojniaka, ale moje wymagania których nie spełnia chyba żaden facet którego znam (nie licząc niektórych byłych facetów) dotyczą kultury osobistej i sposobu traktowania kobiet, a z tego wymagania na pewno nie zrezygnuję.

Cytat:
mam 25lat nie mam juz siły na randkowania itp. NIE CHCEEEE mi sie juz wolalabym w domu z facetem kapcie i tv. mierzi mnie to wszystko związane z poznawaniem kogos, randkowaniem itp, ile lat mozna
ja też. jak myślę że znowu mam przechodzić przez etap gadania o muzyce, filmach, książkach (ooo też to lubisz? woow) to mi się odechciewa. A z drugiej strony, jak ktoś Ci się podoba i jeszcze nic nie wiadomo, to poznawanie tej osoby jest jedną z lepszych chwil z początków związku.

jestem z siebie dumna. O exie myślę wreszcie w kategoriach przeszłości, która jednak trochę boli, ale przeszłości; wcześniej ciągle myślałam o nim jak o teraźniejszości- co bym mu powiedziała, co u niego, jakby to było jakbyśmy się zeszli etc. A w sumie to ostatnio łapię się na tym że o nim nie myślę. Jedyne co mnie na chwilę obecną przeraża to to, że trzeba będzie wrócić do takiego schematu życia jak przed panem EX- a miałam go już naprawdę dość: impreza, studia,jakaś randka, impreza, studia, jakaś randka, impreza; (teraz dochodzi jeszcze fitness), takie puste i bezrefleksyjnie, nie ma co ukrywać, jak człowiek jest zakochany to zmienia mu się styl życia i wiele rzeczy nabiera sensu.
Na imprezę wspólnego znajomego w weekend nie idę, nie będę się dobrze bawić skoro będzie tam były, będzie krępująco, nie wiem jak się będę czuć po tym, .nie jestem gotowa na to żeby z nim rozmawiać/widzieć. Oglądania swoich ex do pół roku po rozstaniu łamie prawa człowieka, należy się tego wystrzegać

Edytowane przez kasiolek1990
Czas edycji: 2011-09-26 o 14:45
kasiolek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 15:27   #1382
TrueLook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 370
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez kasiolek1990 Pokaż wiadomość


Długo byliście ze sobą? Dlatego nie można wchodzić w związki dopóki tli się jeszcze uczucie do byłych- można skrzywdzić siebie i drugą osobę, która zupełnie na to nie zasłużyła. Trzymaj się, nie będzie boleć zawsze, w końcu minie


Jedyne co mnie na chwilę obecną przeraża to to, że trzeba będzie wrócić do takiego schematu życia jak przed panem EX- a miałam go już naprawdę dość: impreza, studia,jakaś randka, impreza, studia, jakaś randka, impreza; (teraz dochodzi jeszcze fitness), takie puste i bezrefleksyjnie, nie ma co ukrywać, jak człowiek jest zakochany to zmienia mu się styl życia i wiele rzeczy nabiera sensu.
Na imprezę wspólnego znajomego w weekend nie idę, nie będę się dobrze bawić skoro będzie tam były, będzie krępująco, nie wiem jak się będę czuć po tym, .nie jestem gotowa na to żeby z nim rozmawiać/widzieć. Oglądania swoich ex do pół roku po rozstaniu łamie prawa człowieka, należy się tego wystrzegać

Rozstał się z nią na długo przede mną, podobno to był już zamknięty rozdział. W środę się widzieliśmy i było jeszcze okej, zawaliło się z dnia na dzień. A dzisiaj mi powiedział, że zaczął znowu o niej myśleć...

On zmienił mój świat o 360*, pomógł wyjść z okropnej choroby, więc jestem pewna, że nigdy o nim nie zapomnę...
TrueLook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 15:32   #1383
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez TrueLook Pokaż wiadomość
On zmienił mój świat o 360*, pomógł wyjść z okropnej choroby, więc jestem pewna, że nigdy o nim nie zapomnę...
Wniósł do Twojego życia wiele dobrego, ale jego rola już się skończyła. Nie zapominaj o nim, ale też nie rozpamiętuj go bez końca.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 15:42   #1384
TrueLook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 370
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wniósł do Twojego życia wiele dobrego, ale jego rola już się skończyła. Nie zapominaj o nim, ale też nie rozpamiętuj go bez końca.
Zapomnieć nie zapomnę, rozpamiętywać też nie mam zamiaru, bo to się skończyło i na pewno do siebie nie wrócimy. Po prostu jest mi ciężko, rozstalismy się 2 godziny temu, a do mnie to w ogóle nie dociera. Tym bardziej, że powiedział, że nadal mnie kocha, ale nie chce mnie dalej oszukiwać (za co jestem mu wdzięczna).

W dodatku jutro zobaczymy się w pracy.
TrueLook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 15:52   #1385
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez TrueLook Pokaż wiadomość
Po prostu jest mi ciężko, rozstalismy się 2 godziny temu, a do mnie to w ogóle nie dociera. Tym bardziej, że powiedział, że nadal mnie kocha, ale nie chce mnie dalej oszukiwać (za co jestem mu wdzięczna).
Rozstaliście się DOPIERO 2 godziny temu, jesteś absolutną świeżynką
Gdyby kochał, to by nie oszukiwał...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 15:52   #1386
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Ekhm... Proszę Was o małą rade.

Moja przyjaciolka jest od 1,5 roku w zwiazku, zawsze podziwialam ich, on był rewelacyjny, czuły, dobry, mądry, zaradny, zabawny etc. Masa dziewczyn za nim szalała.

Wczoraj bylam na imprezie, gdzie zobaczyłam GO z jakąs blondyna. Zapytalam kumpeli, kto to jest. Ona na to: "no co ty nie wiesz? to laska X!" Mi opadła szczęka. Po dokładnym zbadaniu sprawy okazalo sie, ze sie spotykają 2 tygodnie, ale ON dodatkowo zarywa do jeszcze innej...

Mam jej powiedziec? Nie uwierzy mi.
__________________
Aga walczy o idealną sylwetkę !
-> cel: 54 kg

moje recenzje -> https://wizaz.pl/kosmetyki/recenzent...ent=boangelina
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:06   #1387
rollinginthedeep
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Ekhm... Proszę Was o małą rade.

Moja przyjaciolka jest od 1,5 roku w zwiazku, zawsze podziwialam ich, on był rewelacyjny, czuły, dobry, mądry, zaradny, zabawny etc. Masa dziewczyn za nim szalała.

Wczoraj bylam na imprezie, gdzie zobaczyłam GO z jakąs blondyna. Zapytalam kumpeli, kto to jest. Ona na to: "no co ty nie wiesz? to laska X!" Mi opadła szczęka. Po dokładnym zbadaniu sprawy okazalo sie, ze sie spotykają 2 tygodnie, ale ON dodatkowo zarywa do jeszcze innej...

Mam jej powiedziec? Nie uwierzy mi.
Powiedziałabym. Zwłaszcza, że to Twoja przyjaciółka. Istnieje obawa, że może CI nie uwierzyć, ale ziarenko niepokoju zasiejesz, i może sama zobaczy jaki z niego facet.
__________________
Mogę przeżyć życie będąc na jego szczycie, dostawać śniadania do łóżka i całusa w policzek...

I tak, staram się w to wierzyć...
rollinginthedeep jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 16:09   #1388
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Ekhm... Proszę Was o małą rade.

Moja przyjaciolka jest od 1,5 roku w zwiazku, zawsze podziwialam ich, on był rewelacyjny, czuły, dobry, mądry, zaradny, zabawny etc. Masa dziewczyn za nim szalała.

Wczoraj bylam na imprezie, gdzie zobaczyłam GO z jakąs blondyna. Zapytalam kumpeli, kto to jest. Ona na to: "no co ty nie wiesz? to laska X!" Mi opadła szczęka. Po dokładnym zbadaniu sprawy okazalo sie, ze sie spotykają 2 tygodnie, ale ON dodatkowo zarywa do jeszcze innej...

Mam jej powiedziec? Nie uwierzy mi.
Musisz jej to powiedziec. Moze nie wprost, najlepiel jakbys wszczela male sledztwo i miala dla niej jakies dowody.
Ja przynajmniej bym tak zrobila, gdyby chodzilo o moja przyjaciolke.
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:24   #1389
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
on był rewelacyjny, czuły, dobry, mądry, zaradny, zabawny etc. Masa dziewczyn za nim szalała.
Mój też taki był i co mi z tego wynikło .Nic,bo się okazało,że ma też zapędy na boki.

Jestem za tym żeby powiedzieć koniecznie.Tu jest tylko 1,5 roku,plus jakiś rok na zapomnienie, a po drugiej szali być może całe życie z kłamliwym zdrajcą.

Ale on Cię nie widział?
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:43   #1390
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Nie widział mnie Gdyby mnie zobaczyl to podszadlby i dostalby w pysk

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Tak wogole... Wiem, ze to glupie, ale ostatnio myslalam sobie, ze z EXEM straciłam duzo czasu. Ja zawsze wychodzilam z inicjatywą, gdzie tu wyjśc, co zobaczyć, gdzie pojechac.. A on najchetniej siedzialby w domu i gral na kompie lub uprawial sex. I myslal, ze jest taki za✂✂✂isty ze nie trzeba rozrywek poza domem. A nasze wyjazdy to były albo z mojej inicjatywy, albo z JEGO RODZICAMI... Teraz sie chce wybawić. :roll eyes:
__________________
Aga walczy o idealną sylwetkę !
-> cel: 54 kg

moje recenzje -> https://wizaz.pl/kosmetyki/recenzent...ent=boangelina
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:10   #1391
aramanda
Raczkowanie
 
Avatar aramanda
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 227
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Witajcie

Ja wczoraj pod wpływem chwili napisałam do eksa smsa, że miał rację, że są lepsi faceci od niego i że dziękuję mu, że ze mną zerwał (wiem, nie było to na poziomie, ale śmichy chichy z przyjaciółkami zrobiły swoje) a on na to, że się cieszy moim szczęściem i że jemu za to jakoś dziwnie... W ogóle przez jeden wieczór napisał do mnie więcej niż przez dwa tygodnie jak byliśmy jeszcze w związku, posyłał buziaki... Po czym dzisiaj się mnie zapytał czy się z nim jeszcze kiedyś umówię . Victoria. On zerwał, ale to ja ostatecznie wygrałam. Mam ochotę się z nim spotkać tylko po to, żeby mu pokazać, jak dobrze mi bez niego i, że rozkwitłam , no i ewentualnie, żeby go kopnąć w jaja (jeśli jeszcze w ogóle je ma).
Facet do Was wróci z podkulonym ogonem, kiedy tylko zrozumie, że dobrze sobie radzicie bez niego. Bo poczuje, że tak naprawdę nie jest nikomu potrzebny. Jeżeli mój wiecznie uparty i niereformowalny eks potrafił schować dumę do kieszeni, to każdy inny facet też będzie w stanie to zrobić. Życzę Wam, żebyście były na tyle mądre, żeby zignorować wszelkie prośby spotkań czy tym bardziej powrotów. Odgrzewanym kotletom mówimy stanowcze NIE!

Tym jakże optymistycznym stwierdzeniem kończę swoje wypociny
__________________
zaczynam nowe życie!
bo moje szczęście tkwi we mnie, a nie poza mną

Wszystko ma swój koniec... Ale gdy jedne drzwi się zamkną, otworzą się nowe.


Podróżuję, zwiedzam i bawię się
aramanda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 17:35   #1392
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

-Jak nazwać inteligentnego mężczyznę w Polsce?
-Turysta.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:08   #1393
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

ja dzisiaj nie daje rady się uczyć angielskiego.
ciągle o nim myśle, cholera myślałam że bedzie coraz lepiej..
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 19:14   #1394
nowy_nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Ja też już nie mogę... nie mogę się doczekać, kiedy się z nim spotkam pod koniec tygodnia i pogadamy....

A na razie próbuję się jakoś przygotowywać do rozmów o pracę, ale mi nie idzie... tylko myślę, śpię i opycham się słodyczami... boję się, że wraca mi kompulsywne objadanie się.... przy nim tego nie miałam

Jeszcze to, że musiałam wrócić do domu rodziców (niestety nie mam kasy na wynajem, poza tym pewnie rodzice by się obrazili.... bo mamy duży dom)... no a w domu rodziców widzę tylko zmartwione twarze rodziców (ogólnie zawsze takie miny mają) i słyszę jakieś głupoty w tv lub w radio... już nie mogę... a oni jeszcze cieszą się, że wróciłam do domu... a mi jest wtedy jeszcze gorzej.

Edytowane przez nowy_nick
Czas edycji: 2011-09-26 o 19:16
nowy_nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 20:42   #1395
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez nowy_nick Pokaż wiadomość
Ja też już nie mogę... nie mogę się doczekać, kiedy się z nim spotkam pod koniec tygodnia i pogadamy....

A na razie próbuję się jakoś przygotowywać do rozmów o pracę, ale mi nie idzie... tylko myślę, śpię i opycham się słodyczami... boję się, że wraca mi kompulsywne objadanie się.... przy nim tego nie miałam

Jeszcze to, że musiałam wrócić do domu rodziców (niestety nie mam kasy na wynajem, poza tym pewnie rodzice by się obrazili.... bo mamy duży dom)... no a w domu rodziców widzę tylko zmartwione twarze rodziców (ogólnie zawsze takie miny mają) i słyszę jakieś głupoty w tv lub w radio... już nie mogę... a oni jeszcze cieszą się, że wróciłam do domu... a mi jest wtedy jeszcze gorzej.
A ja wciąż czekam na jakikolwiek odzew. Głupia jestem, wiem.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 20:49   #1396
nowy_nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
A ja wciąż czekam na jakikolwiek odzew. Głupia jestem, wiem.
Nie wiem, czy to nie jest lepiej, że się nie odzywa.

Mój były, jak dwa dni nie pisałam to już zmartwiony musiał się odezwać... ehh... tak mi smutno, a najbardziej mi jest źle z tego powodu, że oboje bardzo cierpimy Chyba wolałabym, żeby mnie zdradził... nie miałabym wtedy żadnych wątpliwości.
nowy_nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 20:53   #1397
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez nowy_nick Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to nie jest lepiej, że się nie odzywa.

Mój były, jak dwa dni nie pisałam to już zmartwiony musiał się odezwać... ehh... tak mi smutno, a najbardziej mi jest źle z tego powodu, że oboje bardzo cierpimy Chyba wolałabym, żeby mnie zdradził... nie miałabym wtedy żadnych wątpliwości.
Tak, mój też się odzywał, a teraz nie wiem o co chodzi...znaczy skończyłam z nim, ale liczyłam, że odezwie się. On tylko raz zadzwonił i koniec...
Wiesz, że też bym wolała wiedzieć, że on zrobił coś złego. Nie miałabym wątpliwości co do swojej decyzji.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 21:09   #1398
nowy_nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Tak, mój też się odzywał, a teraz nie wiem o co chodzi...znaczy skończyłam z nim, ale liczyłam, że odezwie się. On tylko raz zadzwonił i koniec...
Wiesz, że też bym wolała wiedzieć, że on zrobił coś złego. Nie miałabym wątpliwości co do swojej decyzji.
Może uświadomił sobie, że to już naprawdę koniec i nie ma sensu się odzywać...
Mój, jak byliśmy razem, to kontaktował się ze swoją byłą... a raczej ona do niego pisała/dzwoniła/chciała się spotkać od czasu do czasu, więc pewnie ze mną będzie podobnie... z tym, że wolałabym doprowadzić do takiej sytuacji, żeby to on kontaktował się ze mną częściej

Edytowane przez nowy_nick
Czas edycji: 2011-09-26 o 21:11
nowy_nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 21:20   #1399
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Lepiej jak się nie odzywają, bo nie widze najmniejszego sensu qw kontaktach z ex bo powroty i tak nie maja sensu, wiec im szybciej urwane wszystko tym lepiej.
nowy tez do mnei sie dzisiaj odezwał, powiedzialam ze nie mam czasu teraz rozmawiać. szuka kolezanki, to pomylił adres.

ja sie przyjaznieee i to bardzooo blisko z kazdym exem sa moimi najlepszymi przyjaciolmi ale to musiało minac 923480492 miesięcy, zanim opadły emocje i jakie kolwiek uczucia.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 21:22   #1400
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez nowy_nick Pokaż wiadomość
Może uświadomił sobie, że to już naprawdę koniec i nie ma sensu się odzywać...
Mój, jak byliśmy razem, to kontaktował się ze swoją byłą... a raczej ona do niego pisała/dzwoniła/chciała się spotkać od czasu do czasu, więc pewnie ze mną będzie podobnie... z tym, że wolałabym doprowadzić do takiej sytuacji, żeby to on kontaktował się ze mną częściej
Denerwowałabym się, gdyby mój chłopak odzywał się z byłą dziewczyną. Może masz rację, ale mógłby się pożegnać... Co mnie boli? Kiedy wszystko sobie znów ułożę, on się zjawi i zburzy mój porządek. Najczęściej tak jest.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 21:34   #1401
nowy_nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Denerwowałabym się, gdyby mój chłopak odzywał się z byłą dziewczyną. Może masz rację, ale mógłby się pożegnać... Co mnie boli? Kiedy wszystko sobie znów ułożę, on się zjawi i zburzy mój porządek. Najczęściej tak jest.
Mnie to nie przeszkadzało, bo były to np. życzenia urodzinowe czy na dzień chłopaka, lub jak się rozstała ze swoim chłopakiem, to chciała się z nim spotkać itp... raczej takie sporadyczne sytuacje.

No to faktycznie nieładnie, że się nie pożegnał, ale z drugiej strony, to Ty mogłabyś zadzwonić i oboje byście się pożegnali
Ja z reguły tak mam, że jak chcę coś zrobić to, to robię (o ile oczywiście mam takie możliwości), nie patrząc na to, czy to ja powinnam się odezwać, czy on Więc jeśli chcesz się pożegnać, to może spróbuj, może wtedy nie zburzy Twojego porządku kiedyś tam
nowy_nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 21:39   #1402
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

za mną dzisiaj pierwszy dzień olewania byłego, narazie jest ciężko bo w zasadzie moglibyśmy mieć dobry kontakt, ale ja głupia i naiwna się łudze, że przez to nie odzywanie się codziennie on coś zrozumie : /

ja w zasadzie nie wiem dlaczego większość eks'ów dopiero pózniej chcą wrócić. Z facetami niby jest tak, że brak zainteresowania ze strony kobiety ich zmotywuje. Tylko nie wydaje mi się żeby tak było z byłymi bo czym oni mogą się zainteresować? przecież tak na prawde już nas bardzo dobrze znają..

Edytowane przez LusciousElegance
Czas edycji: 2011-09-26 o 21:44
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 21:44   #1403
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez LusciousElegance Pokaż wiadomość
za mną dzisiaj pierwszy dzień olewania byłego, narazie jest ciężko bo w zasadzie moglibyśmy mieć dobry kontakt, ale ja głupia i naiwna się łudze, że przez to nie odzywanie się codziennie on coś zrozumie : /
pewnie tak będzie, acz teraz o tym nie myśl, tylko myśl o SOBIE.


ja np. zaczynam sie cieszyc, ze z tym nudziarzem juz nie jestem. bo jak nazwac kogos, dla kogo rozrywka jedyna jest sex, jedzenie i gra na komputerze? i każdy wyjazd z jego rodzicami... i moje inicjatywy wyjśc, wyjazdów, etc. I na nic to.
__________________
Aga walczy o idealną sylwetkę !
-> cel: 54 kg

moje recenzje -> https://wizaz.pl/kosmetyki/recenzent...ent=boangelina
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 21:55   #1404
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

też jak na niego patrze codziennie to myśle, cholera przecież to jeszcze dziecko, jaki on jest nieodpowiedzialny, teraz korzysta z życia podrywając inne

"Poradzimy sobie, bo jesteśmy zawsze kilka lat przed nimi" - ciągle to sobie powtarzam.
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 22:13   #1405
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Mam jej powiedziec? Nie uwierzy mi.
Powiedziałabym, masz świadka.
Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Jestem za tym żeby powiedzieć koniecznie.Tu jest tylko 1,5 roku,plus jakiś rok na zapomnienie, a po drugiej szali być może całe życie z kłamliwym zdrajcą.

Cytat:
Napisane przez aramanda Pokaż wiadomość
Facet do Was wróci z podkulonym ogonem, kiedy tylko zrozumie, że dobrze sobie radzicie bez niego. Bo poczuje, że tak naprawdę nie jest nikomu potrzebny. Jeżeli mój wiecznie uparty i niereformowalny eks potrafił schować dumę do kieszeni, to każdy inny facet też będzie w stanie to zrobić. Życzę Wam, żebyście były na tyle mądre, żeby zignorować wszelkie prośby spotkań czy tym bardziej powrotów. Odgrzewanym kotletom mówimy stanowcze NIE!

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Tak wogole... Wiem, ze to glupie, ale ostatnio myslalam sobie, ze z EXEM straciłam duzo czasu. Ja zawsze wychodzilam z inicjatywą, gdzie tu wyjśc, co zobaczyć, gdzie pojechac.. A on najchetniej siedzialby w domu i gral na kompie lub uprawial sex. I myslal, ze jest taki za✂✂✂isty ze nie trzeba rozrywek poza domem. A nasze wyjazdy to były albo z mojej inicjatywy, albo z JEGO RODZICAMI... Teraz sie chce wybawić.
Czasu nie wrócisz, a szkoda go na rozmyślanie o tym, co było.
Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
-Jak nazwać inteligentnego mężczyznę w Polsce?
-Turysta.
- Turysta gej
Cytat:
Napisane przez nowy_nick Pokaż wiadomość
A na razie próbuję się jakoś przygotowywać do rozmów o pracę, ale mi nie idzie... tylko myślę, śpię i opycham się słodyczami... boję się, że wraca mi kompulsywne objadanie się.... przy nim tego nie miałam
Twoje życie jest w Twoich rękach, bierz się za nie
Cytat:
Napisane przez LusciousElegance Pokaż wiadomość
ja w zasadzie nie wiem dlaczego większość eks'ów dopiero pózniej chcą wrócić. Z facetami niby jest tak, że brak zainteresowania ze strony kobiety ich zmotywuje. Tylko nie wydaje mi się żeby tak było z byłymi bo czym oni mogą się zainteresować? przecież tak na prawde już nas bardzo dobrze znają..
Dla mnie partner zawsze był osobą, która mnie stale ciekawi i interesuje, nawet po latach wspólnego mieszkania.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 22:18   #1406
nowy_nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Twoje życie jest w Twoich rękach, bierz się za nie
Wiem, dzięki, ale nie jest łatwo, ciągle myślę...
nowy_nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 23:10   #1407
aramanda
Raczkowanie
 
Avatar aramanda
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 227
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
- Turysta gej
haha
__________________
zaczynam nowe życie!
bo moje szczęście tkwi we mnie, a nie poza mną

Wszystko ma swój koniec... Ale gdy jedne drzwi się zamkną, otworzą się nowe.


Podróżuję, zwiedzam i bawię się
aramanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 23:25   #1408
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez nowy_nick Pokaż wiadomość
Mnie to nie przeszkadzało, bo były to np. życzenia urodzinowe czy na dzień chłopaka, lub jak się rozstała ze swoim chłopakiem, to chciała się z nim spotkać itp... raczej takie sporadyczne sytuacje.

No to faktycznie nieładnie, że się nie pożegnał, ale z drugiej strony, to Ty mogłabyś zadzwonić i oboje byście się pożegnali
Ja z reguły tak mam, że jak chcę coś zrobić to, to robię (o ile oczywiście mam takie możliwości), nie patrząc na to, czy to ja powinnam się odezwać, czy on Więc jeśli chcesz się pożegnać, to może spróbuj, może wtedy nie zburzy Twojego porządku kiedyś tam
Odezwał się sam.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 23:27   #1409
nowy_nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Odezwał się sam.
Super Ale pożegnaliście się, czy mówił, że tęskni ??
nowy_nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 23:34   #1410
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Rozstanie z facetem, część XX

Jak już kiedyś tam pisałam, podjęliśmy decyzje ze jednak będziemy ze sobą. Nie układa się, przynajmniej z mojego punktu widzenia. Pomimo tego że jesteśmy razem, ja czuje jakbyśmy byli osobno. Chyba jednak sobie nie poradzę z takim związkiem,potrzebuje dużo więcej uwagi i ogólnie chciałabym być jednak priorytetem dla faceta. Już pomimo tego, jakieś nerwy mamy nadszarpnięte, kłócimy się o byle głupotę np. do której knajpy idziemy.. Chciałabym z nim porozmawiać powiedzieć mu, że przeszkadza mi ten jego brak czasu dla mnie, ale wiem co mi odpowie, coś co sam powiedział, może nie wprost, ale to ja się muszę przystosować do niego, on z takiego trybu życia nie zrezygnuje bo nie da rady i że jak się mam męczyć to rzeczywiście najlepiej będzie jak się rozstaniemy. Chce to zakończyć, ale wiem że na drugi dzień będę żałować tak jak ostatnio , a tym razem on już naprawdę mnie widzieć nie będzie chciał. A ja sie nie chce zachowywać jak gówniara która nie wie czego chce. Sama nie wiem co robić, znowu nie wiem..

Która na coś mocniejszego ze mną ?
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach


Edytowane przez _Desolation
Czas edycji: 2011-09-26 o 23:36
_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.